Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Rwanda kobiet
- 01:00 Sokotra, zagrożony raj
- 02:00 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 03:00 Wyprawa do Afryki (13)
- 03:30 Pieskie życie
- 04:15 Tajemnica ginących pszczół
- 06:00 Lodołamacze arktyczne
- 07:00 Zapach i emocje
- 08:00 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 09:00 Chanel numer 5
- 09:30 Przylądek COD - królestwo żurawiny
- 14:00 Ostatni karawaniarze Sahary
- 15:00 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 16:00 Berberyjska wyprawa po wodę
- 17:00 Na szczytach miast (1)
- 00:10 Zapomniane przygody: Wiedźmińskie opowieści (13)
- 00:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 12)
- 01:30 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 4)
- 02:10 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 27)
- 02:40 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 28)
- 03:15 Stream Nation (Marvel's Spider-Man Miles Morales, część 11)
- 03:55 Stream Nation (Biomutant, część 7)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Kochamy lata 2000!
- 20:00 Top 20: Lata 2000.
- 22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Gold Rock Music!
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Hits Around the World
- 12:00 Pop&dance
- 15:00 K-pop Mania
- 16:00 Pop&dance
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Hits of the 80's
- 22:30 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 12:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 English in focus (13)
- 01:40 English in focus (17)
- 01:50 English in focus (21)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (28)
- 04:15 English united (29)
- 04:25 3ways2 (24)
- 04:35 Figures of speech (6)
- 05:00 Art land (33)
- 05:05 Art land (34)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (17)
- 05:30 Once upon a time (17)
- 05:40 Word party (3)
- 05:45 Word party (4)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Film set (10)
- 08:15 Film set (11)
- 08:30 Film set (12)
- 08:40 Study choice (17)
- 08:45 Euronews. futuris (26)
- 08:50 Euronews. futuris (27)
- 08:55 Euronews. futuris (28)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Perfect english (35)
- 10:05 Perfect english (36)
- 10:10 English in focus (4)
- 10:20 Let's read right (18)
- 10:25 Basic lexis (55)
- 10:35 Basic lexis (56)
- 10:45 Basic lexis (57)
- 10:55 Step by step 2 (19)
- 11:00 Art land (33)
- 11:05 Art land (34)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (17)
- 11:30 Once upon a time (17)
- 11:40 Word party (3)
- 11:45 Word party (4)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (43)
- 13:15 Film set (44)
- 13:30 Film set (45)
- 13:40 Easy talk (47)
- 13:45 Euronews. futuris (59)
- 13:50 Euronews. futuris (60)
- 13:55 Euronews. futuris (61)
- 14:00 English united (30)
- 14:15 3ways2 (25)
- 14:25 Figures of speech (7)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (10)
- 15:25 English 911 2 (51)
- 15:30 English 911 2 (53)
- 15:35 English 911 2 (55)
- 15:40 Evolution (10)
- 16:00 Grammar wise (21)
- 16:25 City grammar (18)
- 16:35 City grammar (19)
- 16:45 City grammar (20)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Basic lexis (55)
- 18:40 Basic lexis (56)
- 18:50 Basic lexis (57)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 La la land
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (10)
- 23:35 English 911 2 (51)
- 23:40 English 911 2 (53)
- 23:45 English 911 2 (55)
- 23:50 Evolution (10)
- 00:28 Обстрел Харькова
- 00:33 FREEDOM
- 03:04 Виновники войны
- 03:27 Гражданская оборона
- 03:56 Тайная жизнь матрешки
- 04:13 Коты-переселенцы
- 04:18 Григорий Герман
- 04:50 Работа 57-й отдельной мотопехотной бригады
- 04:55 Истории войны
- 05:26 Православно-коммунистический джихад РФ
- 05:43 Антизомби
- 06:00 Наше время
- 06:31 Переговоры о мире будут только на условиях Украины
- 06:35 Как Запад борется с российской дезинформацией
- 06:41 Китай пытается усидеть на двух стульях: в НАТО призывают наказать Пекин
- 07:00 FREEDOM
- 07:20 ЕСПЧ признал Россию виновной: как РФ нарушает права человека в Украине
- 07:40 большой военный лагерь
- 08:00 Чего Украина ожидает от саммита НАТО в Вашингтоне
- 08:20 Режим в России пытается сохранить видимость стабильности в Дагестане
- 08:40 Украина готова к справедливому миру, но не к российскому варианту
- 09:00 Антизомби
- 09:17 Гражданская оборона
- 09:32 Готовит наследников? Как обживаются родственники Путина у власти
- 09:49 Как ЕС поможет Украине вернуть детей, украденных Россией
- 12:00 1945 (3 с..)
- 12:48 FREEDOM
- 14:02 Люди доброй воли
- 14:35 В НАТО обсуждают приведение ядерного оружия в боевую готовность
- 14:40 Это не красная линия
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:59 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 1945 (3 с..)
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Reporters
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:50 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:15 Business
- 09:21 In the Press
- 09:30 Le journal
- 09:40 Perspective
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Perspective
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le journal
- 11:11 People And Profit
- 11:23 You Are Here
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le journal
- 11:41 Revisited
- 11:58 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:42 Talking Europe
- 15:54 Short Cuts
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:45 France In Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 Access Asia
- 17:58 Headlines
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:51 Le journal
- 06:52 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:45 Dans la presse
- 08:50 Reportages
- 08:55 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Le journal
- 11:11 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le journal
- 11:41 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Le journal
- 17:11 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:40 Le journal
- 17:41 Ici l'Europe
- 17:58 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:50 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (272)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk)
- 02:05 Dzikie pszczoły (17)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1267)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szczęść Boże, Kaśka)
- 04:35 Tacy byliśmy (4)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (8)
- 06:30 Przystanek slow food (Biebrza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 O pracy po pracy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 3 (28)
- 09:30 W labiryncie (Sprawa mieszkaniowa)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:50 Filmowe spotkania
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Stepnica - Golczewo - Gryfice)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Bugiem do Boga
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Child Alert)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Którędy po sztukę (Swanenburgh)
- 17:10 Na 2 kontakty
- 17:30 Panorama flesz
- 17:36 Partyzanckie historie (Władysław Dobrowolski)
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Wiatrak
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Cisza nad rozlewiskiem (13-ost.)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (272)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk)
- 02:05 Dzikie pszczoły (17)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1267)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szczęść Boże, Kaśka)
- 04:35 Tacy byliśmy (4)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (8)
- 06:30 Przystanek slow food (Biebrza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:50 Filmowe spotkania
- 18:01 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Nad rozlewiskiem... (9/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Konie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (272)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk)
- 02:05 Dzikie pszczoły (17)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1267)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szczęść Boże, Kaśka)
- 04:35 Tacy byliśmy (4)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (8)
- 06:30 Przystanek slow food (Biebrza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:23 Wiadomości sportowe
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:36 Łączymy
- 09:06 Reportaż TVP Poznań (Lalki dobrych życzeń)
- 09:19 Widziane po drodze (Od nitki do sceny)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Gimnastyka dla każdego
- 09:48 Rozmowa dnia
- 09:58 Prognoza pogody
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:50 Filmowe spotkania
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Stepnica - Golczewo - Gryfice)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Dlaczego krowa... (Strusie)
- 14:54 Wielkopolska każdego dnia (26 czerwca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Bugiem do Boga
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Child Alert)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (26 czerwca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (26 czerwca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Igrzyska w regionach
- 18:01 Prosto z lasu
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:29 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (26 czerwca)
- 18:53 Łączymy
- 19:23 Reportaż TVP Poznań (Jak na skrzydłach (Ukraina))
- 19:48 Widziane po drodze (Ethno Port)
- 19:58 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (272)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk)
- 02:05 Dzikie pszczoły (17)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1267)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szczęść Boże, Kaśka)
- 04:35 Tacy byliśmy (4)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (8)
- 06:30 Przystanek slow food (Biebrza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd suwalski
- 08:15 Sztuka w kadrze (Zbyszko Siemaszko - Ulewa)
- 08:22 Gość "Obiektywu"
- 08:32 Przegląd ukraiński
- 08:44 Panorama litewska
- 08:51 Kronos (Bohaterstwo)
- 09:21 Wojownicy czasu (Oblężenie w jednym akcie, czyli Srebrna Góra 1807)
- 09:46 Polacy na ratunek Żydom (To nie ludzie, to anioły... Rodzina Ostrowskich)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:50 Filmowe spotkania
- 18:04 Szlakiem lubelskich sztetli (Izbica)
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Tydzień białoruski
- 19:33 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:53 Sztuka w kadrze (Portret Augusta Agboli O'Browna ps. Ali)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Myśliciele-sylwetki polskie Władysław Leopold Jaworski (Władysław Leopold Jaworski)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (272)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdańsk)
- 02:05 Dzikie pszczoły (17)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1267)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Szczęść Boże, Kaśka)
- 04:35 Tacy byliśmy (4)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (8)
- 06:30 Przystanek slow food (Biebrza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Pozaziemska inteligencja)
- 08:30 Dzieciaki zdolniaki (Komunikacja miejska)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka (57)
- 09:15 Everyday English (603)
- 09:45 Opinie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (3)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:50 Filmowe spotkania
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Stepnica - Golczewo - Gryfice)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Opinie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Bugiem do Boga
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Child Alert)
- 16:30 Informacje
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 18:00 Etno po lubelsku (Człowiek orkiestra)
- 18:15 Nasze zdrowie (6/24)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Opinie
- 19:00 Seans dla każdego (101)
- 19:30 Moda na język polski (Lato czeka, czyli w podróży...)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Opinie