Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Na fali
- 03:20 Sprawiedliwość (3-ost.)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: Kalahari, twarde prawo pustyni (2-ost.)
- 14:00 Złoty chłopak (205)
- 14:55 Jaka to melodia? (5164)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (775)
- 16:05 Dziedzictwo (302)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5280)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Raz kozie śmierć)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (16/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:18 Kroniki ORLEN Rajd Polski 2024 (1)
- 20:20 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 30 (Błąd w sztuce)
- 21:35 Sprawa dla reportera
- 01:40 Tajemnice rodu Valentów 3 (47)
- 02:40 Tajemnice rodu Valentów 3 (48)
- 03:40 To nie jest film
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1604)
- 06:20 Operacja zdrowie (Rak płuc)
- 06:55 Rodzinka.pl (Słońce Kalifornii)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Mieszkać piękniej (Meble)
- 11:50 Barwy szczęścia (2973)
- 12:30 Koło fortuny (1546)
- 13:15 Akacjowa 38 (371)
- 14:05 Rodzinka.pl (Komunia)
- 14:35 Na sygnale (I co teraz?)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (1)
- 16:00 Koło fortuny (1547)
- 16:35 Familiada (2946)
- 17:15 Zakazany owoc (491)
- 18:10 Rodzinka.pl (Trudna miłość)
- 18:45 Akacjowa 38 (405)
- 19:35 Barwy szczęścia (2973)
- 20:10 Postaw na milion (335)
- 21:05 Tak to leciało! (37)
- 21:55 Na sygnale (Alamo)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (26)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (273)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Paczków)
- 02:05 Dzikie pszczoły (18)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1268)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Potrzeba bycia potrzebnym)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (3)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Rokitnik)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna Siódemka
- 10:20 Na sygnale (Benio i Czarek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Biebrza)
- 11:40 Do brzegu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt (Zabawa)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (8)
- 13:35 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 13:50 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Antykwariat marzeń (Miłość)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (53)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Siedlce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1982)
- 20:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1983)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kronika 35. Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków
- 22:45 Przysięga (510)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:10 Żona na niby
- 02:45 Mały
- 04:45 Disco Gramy (6227)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (627)
- 16:25 Interwencja (5435)
- 16:40 Gliniarze (Nieświadome)
- 17:40 Sekrety rodziny (Seryjna panna młoda)
- 18:50 Wydarzenia (627)
- 19:15 Gość "Wydarzeń"
- 19:30 Sport (627)
- 19:40 Pogoda (627)
- 22:20 Salon piękności
- 01:30 Love Island. Wyspa miłości (146)
- 02:40 Śmierć na 1000 sposobów (8)
- 03:05 Interwencja (5433)
- 03:25 Disco Polo Life (2354)
- 23:00 Baby Driver
- 01:00 Replikant
- 03:00 Dzielnica strachu 6 (Zastaw)
- 10:00 Zbuntowany anioł (235)
- 11:00 Zbuntowany anioł (236)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (33)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (34)
- 20:00 Powiedz "tak"
- 22:05 Jestem taka piękna!
- 04:05 Lombard. Życie pod zastaw 4 (172)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 05:55 Ale numer! 20 (5)
- 06:30 Ale numer! 20 (6)
- 06:55 Dolina Muminków (Włóczykij i strażnik parku)
- 07:30 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:55 Smerfy (Królewski bęben)
- 10:00 Bing 4 (Domek)
- 10:10 Baranek Shaun (6)
- 10:12 Baranek Shaun (Żarłok)
- 10:20 Baranek Shaun (Na wynos)
- 10:25 Baranek Shaun (Kret)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 11:20 Blue 2 (Pociągi)
- 11:25 Blue 2 (Wojsko)
- 11:45 Dinopociąg (Dobra mama/Diamentowa rocznica)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zupa z trupa)
- 23:00 Zabójcza gra
- 00:15 FBI 2 (6)
- 01:05 MacGyver 4 (7)
- 01:55 MacGyver 4 (8)
- 02:50 The Good Doctor 6 (8)
- 03:45 DOC: w twoich rękach 2 (3)
- 04:55 Ultraviolet 2 (9)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (10)
- 07:05 Rekrut 4 (5)
- 08:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 09:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 09:55 Rekrut 4 (5)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (1)
- 12:50 Rekrut 4 (6)
- 13:45 FBI 2 (5)
- 14:40 FBI 2 (6)
- 15:35 MacGyver 4 (7)
- 16:25 MacGyver 4 (8)
- 17:20 FBI 2 (7)
- 18:15 FBI 2 (8)
- 19:10 MacGyver 4 (9)
- 20:05 MacGyver 4 (10)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (17)
- 22:00 Premiera: Agenci NCIS 18 (16)
- 22:55 FBI 2 (7)
- 23:55 FBI 2 (8)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (2)
- 01:10 Niesamowite podróże Simona Reeve'a (2)
- 02:20 Planeta Ziemia (8)
- 03:10 W okowach mrozu 3 (14)
- 04:00 W okowach mrozu 4 (17)
- 04:50 Życie na pustkowiu 3 (4)
- 05:35 Zabójcze drapieżniki (6)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (7)
- 06:25 W okowach mrozu 4 (18)
- 07:25 Niesamowite podróże Simona Reeve'a (3)
- 08:30 Planeta Ziemia (4)
- 09:30 W okowach mrozu 3 (8)
- 14:45 W okowach mrozu 4 (18)
- 15:45 Życie na pustkowiu 3 (5)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 00:50 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 01:10 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:35 Taffy (Powrót Chudego)
- 01:40 Taffy (Mały potwór)
- 01:50 Taffy (Zły kucyk)
- 01:55 Taffy (Wejście kota)
- 02:05 Taffy (Malutki problem)
- 02:10 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 02:35 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 02:55 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 03:15 Szkoła wikingów (Ścieżka ryzyka)
- 03:20 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 03:40 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 05:45 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 05:50 Taffy (Woń polowania)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Ilustrachor)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Arcyglina)
- 07:00 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 07:30 Herosi pół na pół (Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita)
- 20:20 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 20:25 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 20:40 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 20:45 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 20:55 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 21:10 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 21:15 Taffy 2 (Zjazd)
- 21:25 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Kosmiczna wystawa)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Skok na sztukę)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Dostawa pizzy / Dziewczyna z koniem)
- 23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 01:20 Kruk, zagadka zbrodni
- 03:10 Wiwarium
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:35 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:00 Kroczący Grom
- 08:35 Tańcząca z wiatrem
- 10:05 Zdobyć Woodstock
- 12:05 Rzeź
- 13:25 Wampirzyce
- 14:55 Weekend z królem
- 16:30 Na skrzydłach orłów
- 18:05 Paterson
- 20:00 Piraci z Somalii
- 21:55 Pełzająca śmierć
- 23:20 Zombieland
- 01:00 Lewis 7 (4)
- 01:55 Morderstwa w Midsomer 13 (5)
- 03:25 Ojciec Brown 5 (11)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 15 (5)
- 09:50 Lewis 7 (4)
- 14:50 Lewis 7 (4)
- 15:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (4)
- 16:50 Ojciec Brown 5 (12)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 15 (6)
- 22:00 Milczący świadek 23 (5)
- 23:10 Milczący świadek 23 (6)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 13:00 Celnicy 3 (2)
- 13:30 Celnicy 3 (3)
- 20:00 Columbo 7 (4)
- 08:50 Porzucone budowle 8 (8)
- 09:50 Wymazane z historii 3 (6)
- 16:00 Wakacyjne remonty (8)
- 17:00 Morderstwa w Midsomer 8 (5)
- 00:05 Magia nagości. Polska 3 (5)
- 01:15 Magia nagości 2 (4)
- 02:25 I love kabaret (6)
- 03:25 I love kabaret (8)
- 04:25 I love kabaret (8)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Poranny rogal (77)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (84)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:35 To leci w sieci (6)
- 07:55 Patent na zieleń (2)
- 08:25 Polskie złote rączki (4)
- 09:25 Dom w cenie mieszkania (1)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania (2)
- 10:30 Lata 90. Dekada (8)
- 11:00 Lata 90. Dekada (9)
- 11:35 Cała prawda o lataniu (4)
- 12:35 Cała prawda o lataniu (Pogoda)
- 13:40 I love kabaret EXTRA (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Testament)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (7)
- 21:00 I love kabaret (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (8)
- 23:05 Magia nagości. Polska (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:20 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 11:00 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 14:00 Giganty na drogach (2)
- 15:00 Giganty na drogach (3)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 22:00 Kod Jezusa (6)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 11:00 Celnicy 2 (4)
- 12:00 Celnicy 2 (5)
- 13:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (11)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (12)
- 05:05 Wielkie brytyjskie wypieki: gwiazdy 6 (1)
- 06:00 Dekady Diany (1)
- 07:05 Mistrzowie szycia 7 (4)
- 14:45 Dekady Diany (1)
- 15:55 Luksusowa florystyka (2)
- 21:00 Dekady Diany (2)
- 22:00 Luksusowa florystyka (3)
- 23:00 Wstydliwe choroby: seniorzy
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 04:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 04:30 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 05:00 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 07:00 Me & Winnie the Pooh (Poznaj Kłapouchego)
- 07:05 Blue 3 (127)
- 07:10 Blue 3 (128)
- 07:20 Blue 3 (Ziemia)
- 07:30 Blue 3 (130)
- 07:40 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 07:50 Blue 3 (Piżamki)
- 10:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) (7)
- 10:05 Blue (Plaża)
- 10:15 Blue (Basen)
- 10:25 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 10:35 Blue 2 (82)
- 10:45 Blue 3 (148)
- 10:55 Blue 3 (121)
- 11:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) (8)
- 11:05 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 11:30 Superkoty (Kocie kopie/ Leniwa lotniczka)
- 12:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 12:30 Me & Winnie the Pooh (Poznaj Kłapouchego)
- 12:35 Blue 2 (87)
- 12:40 Blue 2 (88)
- 12:50 Blue 2 (89)
- 13:00 Blue 2 (90)
- 13:10 Blue 2 (91)
- 13:20 Blue 2 (92)
- 13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Tygrys i hula hop)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie)
- 14:00 Spidey i superkumple (14)
- 14:30 Lwia Straż (15)
- 15:00 Lwia Straż (16)
- 15:30 Superkoty (Mysie święta)
- 16:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 16:30 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 17:00 Blue 3 (127)
- 17:10 Blue 3 (128)
- 17:20 Blue 3 (Ziemia)
- 17:30 Blue 3 (130)
- 17:40 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 17:50 Blue 3 (Piżamki)
- 20:00 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 20:10 Blue 2 (78)
- 20:20 Blue 2 (79)
- 20:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Tygrys i hula hop)
- 20:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 21:00 Spidey i superkumple 2 (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Najlepsi przyjaciele/ Szerokiej drogi)
- 00:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:30 Duch i nas dwóch (1)
- 02:55 Duch i nas dwóch (2)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (25)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (26)
- 04:45 Duch i nas dwóch (10)
- 05:05 Duch i nas dwóch (11)
- 05:30 Robale ziomale (11)
- 06:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:05 Taffy (Podchody z duchami)
- 06:10 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:25 Taffy (Cudowna lampa)
- 06:35 Taffy (Piskofobia)
- 06:40 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Dipper i Mabel kontra Przyszłość)
- 10:05 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 12:10 Taffy 2 (Robot na straży)
- 12:20 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 12:25 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 12:35 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 12:45 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 12:55 Taffy 2 (Pamiątka)
- 13:00 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 13:10 Taffy 2 (Małpie figle)
- 13:20 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Faraon)
- 22:10 Fineasz i Ferb (18)
- 22:35 Fineasz i Ferb (4)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (47)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (48)
- 23:50 Dzieciak kontra Kot 2 (49)
- 00:00 Matklocki (17)
- 00:10 Blue (35)
- 00:15 Andy dookoła świata (18)
- 00:35 Superpyra (14)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (26)
- 00:55 Piotruś Królik (32)
- 01:10 W Papierowej Krainie (17)
- 01:25 Blue 2 (11)
- 01:30 Blue 2 (12)
- 01:40 Blue 2 (13)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 02:00 Blue (25)
- 02:10 Tosia i Tymek (13)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 02:30 Kręciołki (76)
- 02:45 Teletubisie (20)
- 02:55 Blue (44)
- 03:05 Blue (45)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (26)
- 03:25 Kolorklocki (21)
- 03:30 Kolorklocki (22)
- 03:35 Superpyra (42)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 03:55 Kolorklocki (10)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (12)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 04:25 Blue 2 (50)
- 04:35 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 04:40 Blue 2 (Wielkanoc)
- 04:50 Blue (1)
- 04:55 Superpyra (45)
- 05:05 Hej, Duggee! (12)
- 05:10 Hej, Duggee! (13)
- 05:20 Kolorklocki (8)
- 05:25 Tosia i Tymek (17)
- 05:35 Piotruś Królik (32)
- 05:50 W Papierowej Krainie (16)
- 06:00 Tosia i Tymek (39)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (19)
- 06:25 Matklocki 2 (9)
- 06:35 Matklocki 2 (19)
- 06:40 Kolorklocki (29)
- 06:45 Blue 2 (7)
- 06:55 Blue 2 (49)
- 07:05 Blue (5)
- 07:15 Blue (41)
- 07:20 Blue (42)
- 07:30 Blue 2 (16)
- 07:40 Andy dookoła świata (18)
- 07:55 Matklocki (17)
- 08:00 Blue 2 (5)
- 08:10 Blue 2 (6)
- 08:20 Blue 2 (12)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (13)
- 08:55 W Papierowej Krainie (14)
- 09:05 Piotruś Królik 2 (1)
- 09:20 Piotruś Królik 2 (2)
- 09:35 Matklocki 3 (9)
- 09:40 Teletubisie (21)
- 09:55 Kręciołki (63)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 10:25 Blue (50)
- 10:35 Uliczka Newtona (13)
- 10:40 Matklocki (9)
- 10:45 Yakka Dee 5 (9)
- 10:55 Matklocki 3 (19)
- 11:00 Tosia i Tymek (55)
- 11:15 JoJo i Babcia 2 (34)
- 11:30 Blue (27)
- 11:35 Blue 2 (19)
- 11:45 Blue (40)
- 11:55 Blue 2 (3)
- 12:00 Blue 2 (21)
- 12:10 Matklocki 3 (28)
- 12:20 Uliczka Newtona (3)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (10)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 13:00 W Papierowej Krainie (17)
- 13:15 Blue 2 (11)
- 13:25 Blue 2 (12)
- 13:35 Blue 2 (13)
- 13:45 Superpyra (4)
- 13:55 Andy dookoła świata (18)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 14:30 Tosia i Tymek (69)
- 14:45 Tosia i Tymek (4)
- 15:00 Piotruś Królik (33)
- 15:15 W Papierowej Krainie (17)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (1)
- 15:50 Superpyra (21)
- 16:00 Blue (12)
- 16:10 Blue 2 (20)
- 16:20 Matklocki 3 (26)
- 16:25 Matklocki (18)
- 16:35 Blue (36)
- 16:45 Andy dookoła świata (19)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 17:05 Superpyra (15)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (27)
- 17:30 Piotruś Królik (33)
- 17:45 W Papierowej Krainie (18)
- 18:00 Blue 2 (14)
- 18:05 Blue 2 (15)
- 18:15 Blue 2 (16)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 18:40 Blue (26)
- 18:50 Tosia i Tymek (14)
- 19:00 Kręciołki (77)
- 19:15 Teletubisie (21)
- 19:30 Blue (46)
- 19:35 Blue (47)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (27)
- 20:00 Kolorklocki (23)
- 20:05 Kolorklocki (24)
- 20:10 Superpyra (43)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (10)
- 20:35 Kolorklocki (11)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (13)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 21:10 Blue (2)
- 21:20 Blue (3)
- 21:30 Blue (4)
- 21:35 Blue (5)
- 21:45 Superpyra (46)
- 21:55 Hej, Duggee! (14)
- 22:00 Hej, Duggee! (15)
- 22:10 Kolorklocki (9)
- 22:15 Piotruś Królik (33)
- 22:30 W Papierowej Krainie (17)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 23:05 Pirackie potyczki 8 (1)
- 23:30 Superpyra (21)
- 23:40 Blue (12)
- 23:50 Blue 2 (20)
- 23:55 Matklocki 3 (26)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:25 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:35 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:55 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:00 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:05 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:15 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 13:30 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 15:30 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 17:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 20:10 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 20:25 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Wstawaj!
- 00:04 Teraz się bawimy
- 00:06 Świat elfów
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Świat podwodny
- 00:13 Zwierzęta
- 00:15 Świat podwodny
- 00:18 Świat elfów
- 00:21 Opowieści warzywne
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:26 Sunville
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:31 Towarzysze zabawy
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Wakacje
- 00:40 Sunville
- 00:42 Kolorowe koło
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:49 Sunville
- 00:52 Wakacje
- 00:55 Teraz się bawimy
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wakacje
- 01:03 Opowieści warzywne
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Mini opowiadania
- 01:12 Świat podwodny
- 01:15 Świat elfów
- 01:18 Sunville
- 01:21 Miejskie życie
- 01:24 Teraz się bawimy
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Sunville
- 01:32 Zwierzęta
- 01:35 Safari
- 01:37 Sunville
- 01:42 Jak podróżujemy
- 01:45 Świat zwierząt
- 01:50 Jak podróżujemy
- 01:52 Zwierzęta
- 01:55 Towarzysze zabawy
- 01:59 Miejskie życie
- 02:02 Morskie przygody
- 02:04 Sunville
- 02:07 Jaki jest twój zawód ?
- 02:10 Miyu i Litto
- 02:12 Safari
- 02:15 Miyu i Litto
- 02:18 Przygody w przestrzeni
- 02:21 Kolorowa magia
- 02:23 Urocze miejsca
- 02:26 Miyu i Litto
- 02:28 Panni i Fanni
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Jaki jest twój zawód ?
- 02:36 Muzeum
- 02:39 Puffy i Tubby
- 02:43 Panni i Fanni
- 02:46 Safari
- 02:48 Muzeum
- 02:51 Kącik naukowy
- 02:53 Grupy
- 02:56 Oli - cykle natury
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Opowieści warzywne
- 03:04 Muzeum
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:12 Mini opowiadania
- 03:15 Sport, sport, sport
- 03:17 Taniec
- 03:20 Rodzina bobrów
- 03:23 Ding Dang Dong
- 03:26 Urocze miejsca
- 03:29 Sport, sport, sport
- 03:31 Jak podróżujemy
- 03:34 Opowieści warzywne
- 03:36 Posłuchaj tego
- 03:38 Taniec
- 03:41 Sport, sport, sport
- 03:44 Wstawaj!
- 03:46 Opowieści warzywne
- 03:49 Świat elfów
- 03:51 Urocze miejsca
- 03:54 Ding Dang Dong
- 03:58 Wstawaj!
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:04 Wstawaj!
- 04:06 Jaki jest twój zawód ?
- 04:09 Mini opowiadania
- 04:11 Ding Dang Dong
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Kolorowa magia
- 04:23 Opowieści warzywne
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:28 Opowieści warzywne
- 04:30 Teraz się bawimy
- 04:32 Świat podwodny
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:38 Kolorowe koło
- 04:40 Towarzysze zabawy
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Świat podwodny
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:57 Kolorowe koło
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:16 Panni i Fanni
- 05:19 Kolorowe koło
- 05:21 Grupy
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:26 Kolorowa magia
- 05:29 Urocze miejsca
- 05:32 Posłuchaj tego
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Miejskie życie
- 05:44 Puffy i Tubby
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:51 Panni i Fanni
- 05:54 Kolorowa magia
- 05:56 Urocze miejsca
- 05:59 Muzeum
- 06:02 Kolorowa magia
- 06:05 Kolorowe koło
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:10 Grupy
- 06:13 Posłuchaj tego
- 06:17 Raul
- 06:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:22 Toby McFly
- 06:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:27 Sztuka Leona
- 06:29 Drużyna lalek
- 06:31 Kaczka i Puszek
- 06:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:38 Sport, sport, sport
- 06:43 Mini opowiadania
- 06:45 Indie
- 06:49 Jak podróżujemy
- 06:52 Mimo & Bobo PLUS
- 06:56 Hubbi się tym zajmie
- 06:58 Toby McFly
- 07:01 Dotty i Kitty
- 07:06 Świat zwierząt
- 07:08 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:11 Teraz się bawimy
- 07:13 Indie
- 07:17 Pojazdy
- 07:20 Tempo Giusto
- 07:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:24 Świat Mimo
- 07:26 Tempo Giusto
- 07:28 Margo i Felix
- 07:31 Zack i Ziggy
- 07:34 Mały Didy
- 07:37 Teraz się bawimy
- 07:40 Jaki jest twój zawód ?
- 07:42 Przygody w przestrzeni
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Lola i Liczby
- 07:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:58 Elfy przyrody
- 07:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:02 Albert tłumaczy
- 08:06 Taniec
- 08:08 Urocze miejsca
- 08:10 Świat zwierząt
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:15 Wstawaj!
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:24 ABC - duckBC
- 08:27 Lola i Liczby
- 08:30 Uczymy się
- 08:33 Afryka
- 08:36 Dźwięki wokół nas
- 08:38 Pixie 2
- 08:39 Margo i Felix
- 08:42 Urocze miejsca
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:50 Sunville
- 08:53 Panni i Fanni
- 08:56 Fin i Fianna
- 08:59 Lola i Liczby
- 09:01 Kolorowa Klara
- 09:03 Tempo Giusto
- 09:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:09 Panni i Fanni
- 09:12 Kolorowe koło
- 09:14 Grupy
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:20 Grupy
- 09:23 Jaki jest twój zawód ?
- 09:26 Przygody kaczki
- 09:28 Zabawa w chowanego
- 09:30 Wesołe królestwo
- 09:33 DuckSchool
- 09:36 Elfy przyrody
- 09:37 Kształcików
- 09:38 Dotty i Kitty
- 09:42 Toobys
- 09:44 Elfy przyrody
- 09:45 Margo i Felix
- 09:48 Monika i Rudi
- 09:51 Mimo i Bobo
- 09:53 Wesoła łąka
- 09:56 Dotty i Kitty
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Kolorowa Klara
- 10:03 Zabawa w chowanego
- 10:06 Przygody kaczki
- 10:08 DuckSchool
- 10:11 Mimo i Bobo
- 10:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:15 Pixie 2
- 10:16 Kolorowa Klara
- 10:18 Monika i Rudi 2
- 10:21 Zack i Ziggy
- 10:24 Historie Henryka
- 10:27 Hop-hop
- 10:29 Elfy przyrody
- 10:30 Uczymy się
- 10:33 Co rośnie na drzewie?
- 10:34 Przygody kaczki
- 10:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:39 Świat Mimo
- 10:42 Fin i Fianna
- 10:45 Margo i Felix
- 10:48 DuckSchool
- 10:50 Brygada ogniowa
- 10:53 Restauracja
- 10:55 Toobys
- 10:58 Hiphopowy kaktus
- 11:00 Brygada ogniowa
- 11:02 Zabawa w chowanego
- 11:05 Wesołe królestwo
- 11:08 Toby McFly
- 11:11 Historie Henryka
- 11:14 Zack i Ziggy
- 11:17 Przygody kaczki
- 11:19 Cubie
- 11:21 Lola i Liczby
- 11:24 Zabawa w chowanego
- 11:26 Lola i Liczby
- 11:29 Przygody kaczki
- 11:31 Fin i Fianna
- 11:34 Wesołe królestwo
- 11:37 Drużyna lalek
- 11:40 Drużyna lalek na ratunek
- 11:43 Risto Gusto
- 11:47 Hiphopowy kaktus
- 11:49 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:52 Małe, ale pracowite
- 11:55 Hubbi się tym zajmie
- 11:58 Brygada ogniowa
- 12:00 Hubbi i jego koledzy
- 12:03 Dinozaur Milo
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:09 Sztuka Leona
- 12:12 Małe, ale pracowite
- 12:15 Przygody kaczki
- 12:17 Świat zabawek
- 12:20 Sippi Sappi
- 12:23 Risto Gusto
- 12:25 Mimo i Bobo
- 12:28 Dinoland
- 12:31 Hiphopowy kaktus
- 12:33 Raul
- 12:36 Hubbi i jego koledzy
- 12:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:41 Toby McFly
- 12:44 Dinozaur Milo
- 12:48 Dinozaur Milo
- 12:52 Hiphopowy kaktus
- 12:56 Świat zabawek
- 13:01 Dinozaur Milo
- 13:05 Dinozaur Milo
- 13:09 Mały Didy
- 13:11 Przygody kaczki
- 13:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:15 Świat zabawek
- 13:17 Risto Gusto
- 13:20 Wesoła łąka
- 13:23 Uczymy się
- 13:25 Małe, ale pracowite
- 13:28 Drużyna lalek na ratunek
- 13:30 Hop-hop
- 13:33 DuckSchool
- 13:36 Co rośnie na drzewie?
- 13:37 Dinoland
- 13:40 Fin i Fianna
- 13:43 Lola i Liczby
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 DuckSchool
- 13:50 Monika i Rudi
- 13:53 Tempo Giusto
- 13:55 Fin i Fianna
- 13:58 Historie Henryka
- 14:00 Pixie 2
- 14:01 Słodki dom
- 14:02 Monika i Rudi 2
- 14:05 Toobys
- 14:08 Fin i Fianna
- 14:11 Albert tłumaczy
- 14:13 Hubbi i jego koledzy
- 14:15 Małe melodie
- 14:17 Słodki dom
- 14:19 Monika i Rudi 2
- 14:22 Kolorowa Klara
- 14:24 Zabawa w chowanego
- 14:27 Kształcików
- 14:28 Zack i Ziggy
- 14:31 Toobys
- 14:33 Dotty i Kitty
- 14:37 Margo i Felix
- 14:40 Przygody kaczki
- 14:42 Risto Gusto
- 14:46 Afryka
- 14:48 Hubbi i jego koledzy
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:52 Zabawa w chowanego
- 14:55 Sippi Sappi
- 14:58 Raul
- 15:00 DuckSchool
- 15:03 Raul
- 15:06 Mimo & Bobo PLUS
- 15:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:12 DuckSchool
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Hubbi się tym zajmie
- 15:20 Dźwięki wokół nas
- 15:23 Lola i Liczby
- 15:26 Elfy przyrody
- 15:27 Świat Mimo
- 15:30 Zack i Ziggy
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:37 Hop-hop
- 15:40 Tempo Giusto
- 15:42 Kolorowa Klara
- 15:44 Restauracja
- 15:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:50 Świat Mimo
- 15:53 Mimo i Bobo
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:58 Hiphopowy kaktus
- 16:00 Elfy przyrody
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:04 Dotty i Kitty
- 16:07 Fin i Fianna
- 16:10 Toobys
- 16:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:15 Risto Gusto
- 16:18 Świat Mimo
- 16:21 Dźwięki wokół nas
- 16:23 Cubie
- 16:25 Afryka
- 16:28 Mimo i Bobo
- 16:30 Elfy przyrody
- 16:31 Sippi Sappi
- 16:34 ABC - duckBC
- 16:37 Hiphopowy kaktus
- 16:40 Afryka
- 16:42 Mimo & Bobo PLUS
- 16:46 Historie Henryka
- 16:48 Lola i Liczby
- 16:50 Raul
- 16:53 Mimo & Bobo PLUS
- 16:57 Lola i Liczby
- 16:59 Wstawaj!
- 17:01 Raul
- 17:04 Hop-hop
- 17:06 Afryka
- 17:08 Zabawa w chowanego
- 17:11 Mimo i Bobo
- 17:14 Raul
- 17:17 Wstawaj!
- 17:19 Zabawa w chowanego
- 17:21 Sippi Sappi
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Afryka
- 17:28 Hop-hop
- 17:30 Zabawa w chowanego
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Raul
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Afryka
- 17:42 Uczymy się
- 17:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:47 Toobys
- 17:50 Sippi Sappi
- 17:52 Pixie 2
- 17:53 Kształcików
- 17:54 Wesoła łąka
- 17:57 Toobys
- 17:59 Pixie 2
- 18:00 Słodki dom
- 18:02 Słodki dom
- 18:03 Monika i Rudi
- 18:06 Słodki dom
- 18:07 Co rośnie na drzewie?
- 18:09 DuckSchool
- 18:11 Fin i Fianna
- 18:14 Uczymy się
- 18:16 Dotty i Kitty
- 18:19 Albert tłumaczy
- 18:22 Słodki dom
- 18:23 Wesoła łąka
- 18:26 Albert tłumaczy
- 18:28 Dźwięki wokół nas
- 18:31 Mimo i Bobo
- 18:33 Pixie 2
- 18:34 Co rośnie na drzewie?
- 18:35 Sippi Sappi
- 18:38 Małe melodie
- 18:40 Kształcików
- 18:41 Uczymy się
- 18:44 Historie Henryka
- 18:46 Hop-hop
- 18:49 Toby McFly
- 18:52 Pociąg
- 18:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:56 Dinoland
- 18:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:01 Dobranoc!
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:05 Uczymy się
- 19:08 Hubbi i jego koledzy
- 19:10 ABC - duckBC
- 19:13 Przygody kaczki
- 19:15 Margo i Felix
- 19:18 Zack i Ziggy
- 19:21 Dotty i Kitty
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:28 Mimo i Bobo
- 19:30 Hop-hop
- 19:33 Hubbi i jego koledzy
- 19:35 Elfy przyrody
- 19:36 Brygada ogniowa
- 19:39 Kaczka i Puszek
- 19:41 Elfy przyrody
- 19:42 Hop-hop
- 19:45 Dźwięki wokół nas
- 19:47 Dźwięki wokół nas
- 19:49 Lola i Liczby
- 19:52 Hop-hop
- 19:55 Restauracja
- 19:58 Drużyna lalek na ratunek
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:05 Lola i Liczby
- 20:07 Zack i Ziggy
- 20:10 Przygody kaczki
- 20:12 Drużyna lalek na ratunek
- 20:14 Margo i Felix
- 20:17 Mimo i Bobo
- 20:20 Afryka
- 20:22 Mimo i Bobo
- 20:25 Mały Didy
- 20:28 Drużyna lalek
- 20:32 Hiphopowy kaktus
- 20:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:38 Toby McFly
- 20:41 Formy są twoje
- 20:43 Zoo
- 20:45 Monika i Rudi
- 20:50 Afryka
- 20:52 Drużyna lalek
- 20:54 Co rośnie na drzewie?
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:58 Afryka
- 21:01 Mały Didy
- 21:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:05 Raul
- 21:08 Kolorowe koło
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:17 Świat podwodny
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Brygada ogniowa
- 21:24 Mimo i Bobo
- 21:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:29 Raul
- 21:32 Mały Didy
- 21:34 Toobys
- 21:37 Kolorowe koło
- 21:40 Wakacje
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Afryka
- 21:53 Brygada ogniowa
- 21:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:57 Mały Didy
- 21:59 Kaczka i Puszek
- 22:01 Świat Mimo
- 22:04 Zoo
- 22:06 Kaczka i Puszek
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:11 Towarzysze zabawy
- 22:14 Świat zwierząt
- 22:16 Świat elfów
- 22:20 Świat zwierząt
- 22:23 Opowieści warzywne
- 22:25 Uczymy się
- 22:28 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:31 Sztuka Leona
- 22:33 Afryka
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:38 Świat podwodny
- 22:42 Łazienka
- 22:44 Opowieści warzywne
- 22:46 Łazienka
- 22:49 Miejskie życie
- 22:51 Świat elfów
- 22:54 DuckSchool
- 22:56 Pixie 2
- 22:57 Kolorowa Klara
- 22:59 DuckSchool
- 23:01 Toobys
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Kształcików
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Sunville
- 23:14 Kolorowa magia
- 23:17 Miyu i Litto
- 23:20 Muzeum
- 23:22 Kolorowe koło
- 23:25 Uczymy się
- 23:27 Małe melodie
- 23:29 Dotty i Kitty
- 23:34 Sippi Sappi
- 23:36 DuckSchool
- 23:38 Monika i Rudi
- 23:41 Jaki jest twój zawód ?
- 23:43 Kolorowe koło
- 23:46 Kolorowa magia
- 23:49 Miyu i Litto
- 23:52 Panni i Fanni
- 23:55 Świat zwierząt
- 23:57 Ding Dang Dong
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 06:55 Ronaldo
- 07:40 Andoni Zubizarreta
- 22:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 00:00 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 00:20 Serie A Made in Italy (Inter)
- 00:40 Serie A Made in Italy (Juventus)
- 01:00 Historyczne momenty (Lille OSC 2020/21)
- 01:20 Historyczne momenty (RC Lens 2022/23)
- 01:45 Historyczne momenty (Marsylia kontra Bordeaux)
- 02:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: RSC Anderlecht - KVC Westerlo
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 Ligue1 Season Review
- 20:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 20:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 21:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 21:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 04:00 Ligue1 Season Review
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 04:00 Sports Adventure 5 (25)
- 04:30 Sports Adventure 5 (26)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (7)
- 06:00 Epic Trails (6)
- 06:30 Epic Trails (7)
- 07:00 Drift Style (3)
- 07:30 Drift Style (4)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 11:00 Liquid Edge (5)
- 12:00 Action Sports World (16)
- 13:00 X-Games, sezon letni (8)
- 14:00 Grid (5)
- 16:00 Epic Trails (5)
- 16:30 Epic Trails (6)
- 17:00 Epic Trails (7)
- 17:30 Epic Trails 2 (1)
- 18:00 WWE Classic Gold (22)
- 18:40 WWE Classic Gold (23)
- 19:00 WWE Raw (17)
- 04:00 Na osi (1037)
- 04:30 Na osi (1038)
- 05:00 Na osi (1039)
- 05:30 Na osi (1040)
- 06:00 Na osi (1041)
- 06:30 Na osi (1042)
- 07:00 Na osi (1043)
- 07:30 Na osi (1044)
- 08:00 Na osi (1045)
- 08:30 Na osi (1046)
- 09:00 Remont na 5+ (9)
- 09:30 Remont na 5+ (2)
- 10:00 Remont na 5+ (1)
- 10:30 Remont na 5+ (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Celnicy (1)
- 13:00 Celnicy (2)
- 10:00 Top Gear 9 (5)
- 10:55 Top Gear 27 (1)
- 12:15 Sąsiadując z Putinem (1)
- 13:20 Top Gear 18 (2)
- 16:25 The Best of Top Gear 2019/2020 (4)
- 17:25 Top Gear 9 (5)
- 18:30 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (3)
- 19:30 Top Gear 18 (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:15 Dzika kuchnia (3)
- 01:45 Dzika kuchnia (4)
- 02:15 Dzika kuchnia (5)
- 02:50 Dzika kuchnia (7)
- 03:20 Dzika kuchnia (1)
- 03:50 Dzika kuchnia (2)
- 04:20 Dzika kuchnia (3)
- 04:50 Dzika kuchnia (4)
- 05:25 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:25 Dzika kuchnia (8)
- 09:00 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:00 Doktor wielkiej wagi 5 (6)
- 11:05 Doktor wielkiej wagi 5 (7)
- 15:10 Daj nam to sprzedać! (1)
- 12:00 Dlaczego jesteśmy grubi (2)
- 12:55 Zwierzaki z misją 2 (7)
- 13:25 Rozmowy o zdrowiu
- 13:35 Łowcy smaków (2)
- 14:15 Pytania do doktora (Bakterie)
- 14:55 Moje życie XXL (2)
- 16:00 Wysokogórskie położne 2 (7)
- 17:00 Rozmowy o zdrowiu
- 17:10 Happy i Zen 2 (9)
- 17:45 Upiększeni w raju (2)
- 22:45 Happy i Zen (12)
- 23:20 Upiększeni w raju (2)
- 23:55 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 00:00 Melissa i Joey (Sekrety i kłamstwa)
- 00:20 Melissa i Joey (Reportaż)
- 00:50 Melissa i Joey (Taniec z gwiazdami Toledo)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pierwsze słowo Stewiego)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Utalentowany pan Stewie)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 5 (Nielegalna przysługa)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 5 (Nowa narzeczona)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 5 (Miłość w windzie)
- 03:20 Diabli nadali 6 (Drugie ja)
- 03:45 Diabli nadali 6 (Turniejowe emocje)
- 04:10 Diabli nadali 6 (Koszmarna bigamia)
- 04:35 Diabli nadali 7 (Przegrać Las Vegas)
- 05:30 Diabli nadali 7 (Nadgodziny Carrie)
- 05:55 Diabli nadali 7 (Grupa wsparcia)
- 06:20 Diabli nadali 7 (Zawodowa rozrywka)
- 06:45 Diabli nadali 7 (Zapomniane imiona)
- 07:10 Melissa i Joey (Chłopak z Seulu)
- 07:35 Melissa i Joey (Cała nadzieja w Lennox)
- 22:00 Eurotrip
- 23:55 Melissa i Joey (Cała nadzieja w Lennox)
- 00:35 Tylko strach
- 02:35 Wrzeciono czasu
- 04:50 Okna, okna
- 06:00 Miasta rytm (5)
- 06:40 Miasta rytm (6)
- 07:45 Premiera: Dom w cenie mieszkania (9)
- 08:15 Kabaretowy rejs (122)
- 09:20 Chłopi (Boryna)
- 11:05 Ludzie z pociągu
- 13:05 Pętla
- 16:35 Nowy kabaretowy rejs 5 (6)
- 17:30 Pogranicze w ogniu (16)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (17)
- 20:00 PolandJa
- 22:10 Jak najdalej stąd
- 00:35 Śmierć jeździ konno
- 02:45 Jeszcze wyżej
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani 2 (10)
- 06:30 Zameldowani 2 (11)
- 07:00 Zameldowani 2 (12)
- 07:30 Zameldowani 2 (13)
- 08:00 Zameldowani 2 (14)
- 08:25 Zameldowani (1)
- 08:55 Zameldowani (2)
- 09:25 Zameldowani (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (13)
- 11:30 Bonanza (14)
- 20:00 Gangsterzy i filantropi
- 21:50 Operacja "Morze Czerwone"
- 00:00 Porno
- 01:50 Autostopowicz
- 03:35 Żyć nie umierać
- 05:10 Polowanie na Hitlera (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (1)
- 06:05 Scena śmiechu (68)
- 06:55 Polak potrafi (7)
- 07:55 Komisarz Rex 4 (Niebezpieczne zadanie)
- 16:55 Hawaje 5-0 (Początek)
- 20:00 Oczy anioła
- 22:05 Klient
- 00:00 Trzy siostry (212)
- 01:00 Dzika miłość (92)
- 02:00 Teresa (8)
- 03:00 Okrutne miasto (32)
- 04:00 Przypieczętowany los (84)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (84)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 07:00 Trzy siostry (212)
- 08:00 Dzika miłość (92)
- 09:00 Teresa (8)
- 10:00 Okrutne miasto (32)
- 11:00 Przypieczętowany los (84)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (84)
- 13:00 Dzika miłość (92)
- 14:00 Trzy siostry (212)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 17:00 Trzy siostry (213)
- 18:00 Dzika miłość (93)
- 19:00 Teresa (9)
- 20:00 Okrutne miasto (33)
- 21:00 Przypieczętowany los (85)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (85)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 10:45 Detektyw Murdoch 17 (Faworyt)
- 11:35 Panna Marple: Nemezis
- 16:35 Detektyw Murdoch 17 (Faworyt)
- 17:35 Panna Marple: Nemezis
- 00:55 Ultraviolet 2 (2)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą (3)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą (4)
- 03:55 Ultraviolet 2 (2)
- 04:55 Znaki (2)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (26)
- 07:25 Kafejka za rogiem 4 (11)
- 00:45 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 02:45 Drużyna A (4)
- 03:50 Prezentuj broń! (31)
- 04:55 Prezentuj broń! (32)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka (15)
- 08:00 Słoneczny patrol 8 (4)
- 08:55 Kobra - oddział specjalny 20 (8)
- 09:55 Zagadki z przeszłości (15)
- 12:00 Drużyna A (4)
- 13:05 Słoneczny patrol 8 (4)
- 23:45 Parasol bezpieczeństwa
- 01:10 Winnice miłości 2 (66)
- 02:10 Prezentuj broń! (20)
- 03:15 Prezentuj broń! (21)
- 04:35 Prezentuj broń! (22)
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (65)
- 07:30 Winnice miłości 2 (66)
- 08:40 Zaklinacze koni 7 (2)
- 09:35 Zaklinacze koni 7 (3)
- 10:35 Domek na prerii 6 (21)
- 11:35 Domek na prerii 6 (22)
- 12:30 Cztery siostry (23)
- 13:50 Winnice miłości 2 (66)
- 14:55 Zaklinacze koni 7 (4)
- 15:55 Zaklinacze koni 7 (5)
- 16:55 Domek na prerii 6 (23)
- 17:50 Domek na prerii 6 (24)
- 18:50 Winnice miłości 2 (66)
- 19:55 Winnice miłości 2 (67)
- 21:00 Londyński bulwar
- 23:20 Cztery siostry (24)
- 00:10 Killerman
- 02:40 Thelma i Louise
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:55 Bonanza (Niespełnione marzenie)
- 06:55 To nie ze mną (5)
- 07:25 To nie ze mną (6)
- 07:55 Poirot (Pięć małych świnek)
- 12:00 W kręgu zdrady
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Nocny patrol
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:25 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Latarnicy
- 06:50 Chłopiec z dżungli
- 08:20 Magia malin
- 09:40 Regina - Śpiewająca czarodziejka
- 12:35 Pierwiosnek
- 14:25 Guido Superbohater
- 15:50 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 17:45 Miłość w Indiach
- 19:20 Kanciarz
- 21:00 Poza czasem
- 23:00 Uzdrowiciel na wózku
- 00:30 Przyjaciel czy wróg
- 01:50 Kickboxer
- 03:25 Stan Helsing
- 04:55 Zakończenie programu
- 07:05 Amerykanin
- 08:50 Strefa Q
- 10:45 Czarny motyl
- 12:15 Łąka zgubionych butów
- 13:50 Wyspa skarbów
- 17:00 Czyja to córka
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Śmiertelne odliczanie
- 21:30 Killerman
- 23:20 Z zaskoczenia
- 00:35 Dr. Blood's Coffin
- 02:05 Karnawał dusz
- 03:20 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 04:30 Na brzegu
- 06:00 Tonąca koza
- 06:30 Schengen
- 06:40 Dzień dobrze minął?
- 08:10 Odosobnienie
- 09:35 Sprzątaczka
- 09:50 Fabiu
- 10:20 Świąteczne życzenie
- 11:45 Mogłabym być twoją babcią
- 12:05 Poganiacze
- 13:35 Nielegalne szwalnie
- 14:15 Strach
- 15:35 Znikające zwłoki
- 16:40 Career girl
- 17:45 Kozie uszy
- 19:35 Pościg
- 21:00 Więzienny cezar
- 22:30 Bunt
- 23:45 Velo Mysterium
- 23:55 Panny młode
- 00:05 Rag Tale
- 02:05 Uzdrowiciel na wózku
- 03:45 Zakończenie programu
- 05:20 Wypowiedzenie wojny
- 07:00 Bunny i byk
- 13:25 Prawie przyjaciele
- 15:05 Poczuj rytm
- 16:55 Świątynia koszykówki
- 18:30 Droga pod wiatr
- 20:00 Dynastia Tudorów (4)
- 20:55 Niezawodny plan
- 22:30 Przebiegła gra
- 00:20 Strach
- 02:15 Szalony pies Morgan
- 04:15 Dziki
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Andrzej Seweryn)
- 06:20 Klik News (31)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 The Queen of Flow 2 (21)
- 10:55 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 11:05 Burza (68)
- 11:50 Najpiękniejsza brzydula (69)
- 12:40 Klik News (32)
- 12:50 Moda na sukces 34 (8571)
- 13:15 Moda na sukces 34 (8572)
- 13:45 The Queen of Flow 2 (24)
- 14:35 Między gwiazdami (Julia Kamińska - extra!)
- 14:55 Muzyczny express (138)
- 15:15 FilmoNewsy (124)
- 15:35 Ale lapsus (3)
- 15:45 Klik News (31)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (32)
- 16:15 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane kostiumy bikini na wielkim ekranie)
- 16:40 Ale lapsus (4)
- 16:50 Klik News (32)
- 16:55 Klik News (33)
- 17:00 The Queen of Flow 2 (32)
- 17:50 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 18:45 Willy agent (15)
- 19:05 Klik News (33)
- 19:15 Młody Sherlock Holmes - Buster Keaton
- 20:10 Klik News (31)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8572)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8573)
- 21:20 Ucieczka na Atenę
- 23:30 Wojny drapieżców
- 00:00 Karnawał dusz
- 01:50 Paco - maszyna śmierci
- 03:45 Koszmary
- 04:45 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 06:00 Bonanza (Książę)
- 06:55 Vidocówka (1)
- 07:05 Home - S.O.S. Ziemia!
- 15:00 Know Your Enemy - Japan
- 18:25 Triumf miłości (80)
- 19:20 The Queen of Flow (80)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8277)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8278)
- 21:20 Labirynt 2 (7)
- 22:35 Bullit
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:50 Program kulinarny
- 05:20 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:15 Przy muzyce po Śląsku
- 11:00 Spotkanie z balladą
- 12:15 Columbo (7)
- 13:50 Chicago Fire 3 (5)
- 14:45 Spotkanie z balladą
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (12)
- 19:00 Chicago Fire 3 (6)
- 19:55 Columbo 3 (1)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek Marzeń - Kapsztad
- 09:15 Wrestling: NEW Extreme 4
- 21:00 Hard Knocks Fighting (6)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (7)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014