Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:15 Dzika kuchnia (3)
- 01:45 Dzika kuchnia (4)
- 02:15 Dzika kuchnia (5)
- 02:50 Dzika kuchnia (7)
- 03:20 Dzika kuchnia (1)
- 03:50 Dzika kuchnia (2)
- 04:20 Dzika kuchnia (3)
- 04:50 Dzika kuchnia (4)
- 05:25 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (7)
- 08:25 Dzika kuchnia (8)
- 09:00 Dzika kuchnia (9)
- 09:30 Dzika kuchnia (10)
- 10:00 Doktor wielkiej wagi 5 (6)
- 11:05 Doktor wielkiej wagi 5 (7)
- 15:10 Daj nam to sprzedać! (1)
- 12:00 Dlaczego jesteśmy grubi (2)
- 12:55 Zwierzaki z misją 2 (7)
- 13:25 Rozmowy o zdrowiu
- 13:35 Łowcy smaków (2)
- 14:15 Pytania do doktora (Bakterie)
- 14:55 Moje życie XXL (2)
- 16:00 Wysokogórskie położne 2 (7)
- 17:00 Rozmowy o zdrowiu
- 17:10 Happy i Zen 2 (9)
- 17:45 Upiększeni w raju (2)
- 22:45 Happy i Zen (12)
- 23:20 Upiększeni w raju (2)
- 23:55 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 00:00 Melissa i Joey (Sekrety i kłamstwa)
- 00:20 Melissa i Joey (Reportaż)
- 00:50 Melissa i Joey (Taniec z gwiazdami Toledo)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pierwsze słowo Stewiego)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Utalentowany pan Stewie)
- 02:05 Bajer z Bel-Air 5 (Nielegalna przysługa)
- 02:35 Bajer z Bel-Air 5 (Nowa narzeczona)
- 03:05 Bajer z Bel-Air 5 (Miłość w windzie)
- 03:20 Diabli nadali 6 (Drugie ja)
- 03:45 Diabli nadali 6 (Turniejowe emocje)
- 04:10 Diabli nadali 6 (Koszmarna bigamia)
- 04:35 Diabli nadali 7 (Przegrać Las Vegas)
- 05:30 Diabli nadali 7 (Nadgodziny Carrie)
- 05:55 Diabli nadali 7 (Grupa wsparcia)
- 06:20 Diabli nadali 7 (Zawodowa rozrywka)
- 06:45 Diabli nadali 7 (Zapomniane imiona)
- 07:10 Melissa i Joey (Chłopak z Seulu)
- 07:35 Melissa i Joey (Cała nadzieja w Lennox)
- 22:00 Eurotrip
- 23:55 Melissa i Joey (Cała nadzieja w Lennox)
- 00:35 Tylko strach
- 02:35 Wrzeciono czasu
- 04:50 Okna, okna
- 06:00 Miasta rytm (5)
- 06:40 Miasta rytm (6)
- 07:45 Premiera: Dom w cenie mieszkania (9)
- 08:15 Kabaretowy rejs (122)
- 09:20 Chłopi (Boryna)
- 11:05 Ludzie z pociągu
- 13:05 Pętla
- 16:35 Nowy kabaretowy rejs 5 (6)
- 17:30 Pogranicze w ogniu (16)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (17)
- 20:00 PolandJa
- 22:10 Jak najdalej stąd
- 00:35 Śmierć jeździ konno
- 02:45 Jeszcze wyżej
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani 2 (10)
- 06:30 Zameldowani 2 (11)
- 07:00 Zameldowani 2 (12)
- 07:30 Zameldowani 2 (13)
- 08:00 Zameldowani 2 (14)
- 08:25 Zameldowani (1)
- 08:55 Zameldowani (2)
- 09:25 Zameldowani (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (13)
- 11:30 Bonanza (14)
- 20:00 Gangsterzy i filantropi
- 21:50 Operacja "Morze Czerwone"
- 00:00 Porno
- 01:50 Autostopowicz
- 03:35 Żyć nie umierać
- 05:10 Polowanie na Hitlera (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (1)
- 06:05 Scena śmiechu (68)
- 06:55 Polak potrafi (7)
- 07:55 Komisarz Rex 4 (Niebezpieczne zadanie)
- 16:55 Hawaje 5-0 (Początek)
- 20:00 Oczy anioła
- 22:05 Klient
- 00:00 Trzy siostry (212)
- 01:00 Dzika miłość (92)
- 02:00 Teresa (8)
- 03:00 Okrutne miasto (32)
- 04:00 Przypieczętowany los (84)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (84)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 07:00 Trzy siostry (212)
- 08:00 Dzika miłość (92)
- 09:00 Teresa (8)
- 10:00 Okrutne miasto (32)
- 11:00 Przypieczętowany los (84)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (84)
- 13:00 Dzika miłość (92)
- 14:00 Trzy siostry (212)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 17:00 Trzy siostry (213)
- 18:00 Dzika miłość (93)
- 19:00 Teresa (9)
- 20:00 Okrutne miasto (33)
- 21:00 Przypieczętowany los (85)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (85)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 10:45 Detektyw Murdoch 17 (Faworyt)
- 11:35 Panna Marple: Nemezis
- 16:35 Detektyw Murdoch 17 (Faworyt)
- 17:35 Panna Marple: Nemezis
- 00:55 Ultraviolet 2 (2)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą (3)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą (4)
- 03:55 Ultraviolet 2 (2)
- 04:55 Znaki (2)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (26)
- 07:25 Kafejka za rogiem 4 (11)
- 00:45 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 02:45 Drużyna A (4)
- 03:50 Prezentuj broń! (31)
- 04:55 Prezentuj broń! (32)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka (15)
- 08:00 Słoneczny patrol 8 (4)
- 08:55 Kobra - oddział specjalny 20 (8)
- 09:55 Zagadki z przeszłości (15)
- 12:00 Drużyna A (4)
- 13:05 Słoneczny patrol 8 (4)
- 23:45 Parasol bezpieczeństwa
- 01:10 Winnice miłości 2 (66)
- 02:10 Prezentuj broń! (20)
- 03:15 Prezentuj broń! (21)
- 04:35 Prezentuj broń! (22)
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (65)
- 07:30 Winnice miłości 2 (66)
- 08:40 Zaklinacze koni 7 (2)
- 09:35 Zaklinacze koni 7 (3)
- 10:35 Domek na prerii 6 (21)
- 11:35 Domek na prerii 6 (22)
- 12:30 Cztery siostry (23)
- 13:50 Winnice miłości 2 (66)
- 14:55 Zaklinacze koni 7 (4)
- 15:55 Zaklinacze koni 7 (5)
- 16:55 Domek na prerii 6 (23)
- 17:50 Domek na prerii 6 (24)
- 18:50 Winnice miłości 2 (66)
- 19:55 Winnice miłości 2 (67)
- 21:00 Londyński bulwar
- 23:20 Cztery siostry (24)
- 00:10 Killerman
- 02:40 Thelma i Louise
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:55 Bonanza (Niespełnione marzenie)
- 06:55 To nie ze mną (5)
- 07:25 To nie ze mną (6)
- 07:55 Poirot (Pięć małych świnek)
- 12:00 W kręgu zdrady
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Nocny patrol
- 00:05 Zakończenie programu
- 04:25 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Latarnicy
- 06:50 Chłopiec z dżungli
- 08:20 Magia malin
- 09:40 Regina - Śpiewająca czarodziejka
- 12:35 Pierwiosnek
- 14:25 Guido Superbohater
- 15:50 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 17:45 Miłość w Indiach
- 19:20 Kanciarz
- 21:00 Poza czasem
- 23:00 Uzdrowiciel na wózku
- 00:30 Przyjaciel czy wróg
- 01:50 Kickboxer
- 03:25 Stan Helsing
- 04:55 Zakończenie programu
- 07:05 Amerykanin
- 08:50 Strefa Q
- 10:45 Czarny motyl
- 12:15 Łąka zgubionych butów
- 13:50 Wyspa skarbów
- 17:00 Czyja to córka
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Śmiertelne odliczanie
- 21:30 Killerman
- 23:20 Z zaskoczenia
- 00:35 Dr. Blood's Coffin
- 02:05 Karnawał dusz
- 03:20 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 04:30 Na brzegu
- 06:00 Tonąca koza
- 06:30 Schengen
- 06:40 Dzień dobrze minął?
- 08:10 Odosobnienie
- 09:35 Sprzątaczka
- 09:50 Fabiu
- 10:20 Świąteczne życzenie
- 11:45 Mogłabym być twoją babcią
- 12:05 Poganiacze
- 13:35 Nielegalne szwalnie
- 14:15 Strach
- 15:35 Znikające zwłoki
- 16:40 Career girl
- 17:45 Kozie uszy
- 19:35 Pościg
- 21:00 Więzienny cezar
- 22:30 Bunt
- 23:45 Velo Mysterium
- 23:55 Panny młode
- 00:05 Rag Tale
- 02:05 Uzdrowiciel na wózku
- 03:45 Zakończenie programu
- 05:20 Wypowiedzenie wojny
- 07:00 Bunny i byk
- 13:25 Prawie przyjaciele
- 15:05 Poczuj rytm
- 16:55 Świątynia koszykówki
- 18:30 Droga pod wiatr
- 20:00 Dynastia Tudorów (4)
- 20:55 Niezawodny plan
- 22:30 Przebiegła gra
- 00:20 Strach
- 02:15 Szalony pies Morgan
- 04:15 Dziki
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Andrzej Seweryn)
- 06:20 Klik News (31)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 The Queen of Flow 2 (21)
- 10:55 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 11:05 Burza (68)
- 11:50 Najpiękniejsza brzydula (69)
- 12:40 Klik News (32)
- 12:50 Moda na sukces 34 (8571)
- 13:15 Moda na sukces 34 (8572)
- 13:45 The Queen of Flow 2 (24)
- 14:35 Między gwiazdami (Julia Kamińska - extra!)
- 14:55 Muzyczny express (138)
- 15:15 FilmoNewsy (124)
- 15:35 Ale lapsus (3)
- 15:45 Klik News (31)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (32)
- 16:15 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane kostiumy bikini na wielkim ekranie)
- 16:40 Ale lapsus (4)
- 16:50 Klik News (32)
- 16:55 Klik News (33)
- 17:00 The Queen of Flow 2 (32)
- 17:50 Najpiękniejsza brzydula (63)
- 18:45 Willy agent (15)
- 19:05 Klik News (33)
- 19:15 Młody Sherlock Holmes - Buster Keaton
- 20:10 Klik News (31)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8572)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8573)
- 21:20 Ucieczka na Atenę
- 23:30 Wojny drapieżców
- 00:00 Karnawał dusz
- 01:50 Paco - maszyna śmierci
- 03:45 Koszmary
- 04:45 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 06:00 Bonanza (Książę)
- 06:55 Vidocówka (1)
- 07:05 Home - S.O.S. Ziemia!
- 15:00 Know Your Enemy - Japan
- 18:25 Triumf miłości (80)
- 19:20 The Queen of Flow (80)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8277)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8278)
- 21:20 Labirynt 2 (7)
- 22:35 Bullit
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:50 Program kulinarny
- 05:20 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:15 Przy muzyce po Śląsku
- 11:00 Spotkanie z balladą
- 12:15 Columbo (7)
- 13:50 Chicago Fire 3 (5)
- 14:45 Spotkanie z balladą
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (12)
- 19:00 Chicago Fire 3 (6)
- 19:55 Columbo 3 (1)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek Marzeń - Kapsztad
- 09:15 Wrestling: NEW Extreme 4
- 21:00 Hard Knocks Fighting (6)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (7)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014