Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:40 Remont na 5+ (8)
- 08:00 Dzika kuchnia (8)
- 08:30 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:35 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Doktor wielkiej wagi 5 (7)
- 11:10 Doktor wielkiej wagi 5 (8)
- 15:05 Daj nam to sprzedać! (2)
- 04:30 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 04:50 Być rodzicem (2)
- 05:20 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 06:00 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 06:30 Być rodzicem (3)
- 07:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 07:35 Przez żołądek do zdrowia (3)
- 12:00 Dlaczego jesteśmy grubi (3)
- 12:55 Zwierzaki z misją 2 (8)
- 13:25 Rozmowy o zdrowiu
- 13:35 Łowcy smaków (3)
- 14:15 Pytania do doktora (Osamotnienie)
- 14:55 Moje życie XXL (3)
- 16:00 Wysokogórskie położne 2 (8)
- 17:00 Rozmowy o zdrowiu
- 17:10 Happy i Zen 2 (10)
- 17:45 Upiększeni w raju (3)
- 22:45 Happy i Zen (13)
- 23:20 Upiększeni w raju (3)
- 23:55 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 00:20 Melissa i Joey (Strachy ze strychu)
- 00:50 Melissa i Joey (Joe Dobra Rada)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Chłopcy i wiewiórki)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 19 (W krainie gagów)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 5 (Komu bije dzwon weselny)
- 02:25 Bajer z Bel-Air (Dom w ogniu)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Obowiązki służbowe)
- 03:15 Diabli nadali 7 (Nadgodziny Carrie)
- 03:40 Diabli nadali 7 (Grupa wsparcia)
- 04:05 Diabli nadali 7 (Zawodowa rozrywka)
- 04:30 Diabli nadali 7 (Zapomniane imiona)
- 05:30 Diabli nadali 7 (Koleje losu)
- 05:55 Diabli nadali 7 (Niskie uczynki)
- 06:20 Diabli nadali 7 (Druga para)
- 06:45 Diabli nadali 7 (Woda kolońska)
- 07:10 Melissa i Joey (Wspólni wrogowie)
- 07:35 Melissa i Joey (Trening cierpliwości)
- 00:10 Wyrok na Franciszka Kłosa
- 02:30 Obywatel Piszczyk
- 04:45 Smaki Dubaju (1)
- 05:20 Smaki Dubaju (2)
- 06:00 Miasta rytm (6)
- 06:50 Miasta rytm (7)
- 07:45 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (1)
- 08:15 Kabaretowy rejs (123)
- 09:25 Chłopi (Jagna)
- 11:10 Romans z intruzem
- 13:00 Pilotka
- 13:30 Komedia małżeńska
- 16:40 Nowy kabaretowy rejs 5 (8)
- 17:30 Pogranicze w ogniu (17)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (18)
- 20:00 Sztos
- 21:55 Poniedziałek
- 23:50 Jesteś Bogiem
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:55 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 06:00 Zameldowani 2 (11)
- 06:30 Zameldowani 2 (12)
- 07:00 Zameldowani 2 (13)
- 07:30 Zameldowani 2 (14)
- 08:00 Zameldowani (1)
- 08:30 Zameldowani (2)
- 08:55 Zameldowani (3)
- 09:25 Zameldowani (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:25 Bonanza (14)
- 11:25 Bonanza (15)
- 20:00 Ip Man
- 22:00 Ip Man 2
- 00:35 Rozmowy kontrolowane
- 02:40 Czerwony pająk
- 04:35 Nad Wisłą
- 05:10 Polowanie na Hitlera (W rezydencji Hitlera)
- 06:00 Kabaretowe hity (1)
- 06:10 Scena śmiechu (69)
- 06:55 Polak potrafi (8)
- 07:55 Komisarz Rex 4 (Lista śmierci)
- 08:55 Potop (2-ost.)
- 20:00 Show
- 22:30 Motywy zbrodni
- 00:00 Trzy siostry (213)
- 01:00 Dzika miłość (93)
- 02:00 Teresa (9)
- 03:00 Okrutne miasto (33)
- 04:00 Przypieczętowany los (85)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (85)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 07:00 Trzy siostry (213)
- 08:00 Dzika miłość (93)
- 09:00 Teresa (9)
- 10:00 Okrutne miasto (33)
- 11:00 Przypieczętowany los (85)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (85)
- 13:00 Dzika miłość (93)
- 14:00 Trzy siostry (213)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (30)
- 17:00 Trzy siostry (214)
- 18:00 Dzika miłość (94)
- 19:00 Teresa (10)
- 20:00 Okrutne miasto (34)
- 21:00 Przypieczętowany los (86)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (86)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (30)
- 00:55 Ultraviolet 2 (3)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą (5)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą (6)
- 03:55 Ultraviolet 2 (3)
- 04:55 Znaki (3)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (27)
- 07:25 Kafejka za rogiem 4 (12)
- 01:35 Drużyna A (5)
- 02:40 Prezentuj broń! (33)
- 03:45 Prezentuj broń! (34)
- 04:50 Prezentuj broń! (35)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (16)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (16)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (5)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (16)
- 11:55 Drużyna A (5)
- 15:00 Premiera: Drużyna A (6)
- 20:00 Nielegalni (5)
- 21:05 Nielegalni (6)
- 00:40 Winnice miłości 2 (67)
- 01:50 Prezentuj broń! (23)
- 02:55 Prezentuj broń! (24)
- 04:05 Prezentuj broń! (25)
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (66)
- 07:25 Winnice miłości 2 (67)
- 08:35 Zaklinacze koni 7 (4)
- 09:30 Zaklinacze koni 7 (5)
- 10:25 Domek na prerii 6 (23)
- 11:25 Domek na prerii 6 (24)
- 12:25 Cztery siostry (24)
- 13:40 Winnice miłości 2 (67)
- 14:50 Zaklinacze koni 7 (6)
- 15:50 Zaklinacze koni 7 (7)
- 16:50 Domek na prerii 7 (1)
- 17:50 Domek na prerii 7 (2)
- 18:50 Winnice miłości 2 (67)
- 19:55 Winnice miłości 2 (68)
- 21:00 Carter 2 (3)
- 21:55 Carter 2 (4)
- 22:50 Cztery siostry (25)
- 00:35 Kruk 3: Zbawienie
- 02:40 Paranormal Activity
- 04:15 Bonanza (Niespełnione marzenie)
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Na skrzydłach orłów
- 08:00 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 09:50 Pogromcy duchów 2
- 12:00 Poirot (Karty na stół)
- 14:05 Blond ambicja
- 16:05 Dawca pamięci
- 18:10 Stój, bo mamuśka strzela
- 20:00 Mocny piątek: Blitz
- 22:05 Tropem bezprawia
- 23:55 Sekcja 8.
- 00:40 Zakończenie programu
- 05:35 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 06:25 Gdy płoną lasy
- 08:00 Heidi
- 09:50 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 11:20 Misjonarze - krawaciarze
- 12:55 Asterix na olimpiadzie
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Delikatność
- 22:45 Gra w czworokącie
- 00:50 Poprawczak
- 02:20 Dobra i zła
- 04:00 Wyspa cienia
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:45 Wyspa piratów
- 08:15 Link do zbrodni
- 09:55 Czerwone niebo
- 11:40 Młodzi muszkieterowie
- 13:10 Morderca w naszym domu
- 14:40 Wrobieni
- 16:10 Autor widmo
- 18:15 Kung-fu joga
- 20:00 Dezerter
- 21:35 Zakładnik z wyboru
- 23:10 Pechowa siódemka
- 01:30 Miłość to za mało
- 02:50 Wiadro krwi
- 03:55 Wake Me When the War Is Over
- 05:10 Wyprane brudy na słońcu
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Szarada
- 07:50 Bella
- 10:00 Bajeczni Dorseyowie
- 11:25 Inale
- 14:00 Prawdziwy uśmiech
- 15:25 Nasz admirał był dziewczyną
- 16:55 Ojciec
- 17:15 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 17:20 Życie z ojcem
- 19:15 Delikatna grawitacja
- 19:50 Nowe głosy - stary kwiat
- 21:00 Żelazna wyspa
- 00:00 Sex ze śniadaniem
- 01:20 eXistenZ
- 02:55 Śmiertelne przesłuchanie
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:05 Projekt Dinozaur
- 06:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 08:25 Paryż 36
- 12:20 Do zobaczenia we wrześniu
- 13:50 Bohaterowie
- 15:35 Mój najlepszy przyjaciel
- 17:10 Zaczarowany staw
- 18:30 Misja: Niewykonalna
- 20:00 Plan B 2 (1)
- 20:45 Ogień zwalczaj ogniem
- 22:20 To nie ze mną 2 (9)
- 22:50 To nie ze mną 2 (10)
- 23:20 Bliski wróg
- 01:50 Matka i córka
- 03:55 Jak grom z jasnego nieba
- 10:05 The Queen of Flow 2 (22)
- 10:55 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 11:05 Burza (69)
- 11:55 Najpiękniejsza brzydula (70)
- 12:50 Moda na sukces 34 (8572)
- 13:15 Moda na sukces 34 (8573)
- 13:45 The Queen of Flow 2 (25)
- 18:45 Willy agent (22)
- 19:00 Klik News (31)
- 19:05 Klik News (33)
- 19:15 Ty tam jesteś - Pearl Harbor, 1941
- 19:50 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8573)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8574)
- 21:15 Ivanhoe
- 23:15 Kret
- 00:55 Pasażer w deszczu
- 03:25 Dreszcze
- 05:20 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 06:00 Bonanza (Krwawy szlak)
- 07:00 Vidocówka (1)
- 07:15 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 12:30 Bitwa o San Pietro
- 13:15 Moda na sukces 34 (8272)
- 13:45 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 14:15 BMX Bandits
- 18:20 Triumf miłości (81)
- 19:20 The Queen of Flow (81)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8278)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8279)
- 21:30 Ucieczka z Sobiboru
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:50 Program kulinarny
- 05:20 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:30 Koncert życzeń
- 13:45 Koncert w TVS
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Program kulinarny
- 16:50 Kierunek zdrowie
- 17:20 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Weekend z TVS
- 18:20 Przy muzyce po Śląsku
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 22:20 Mamy weekend
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Szlagierowa lista
- 00:00 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:45 Hip Show
- 01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:45 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 26.03.2018
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 06.05.2017
- 07:30 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship 06.05.2017
- 16:45 Wrestling: NEW Extreme 4