Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:00 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (5)
- 02:05 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:40 ABC Designu (1)
- 07:00 Kuchnia na dziko (4)
- 07:10 Kuchnia na dziko (5)
- 07:25 Kuchnia na dziko (6)
- 07:45 Kuchnia na dziko (7)
- 08:00 Kuchnia na dziko (8)
- 08:15 Ogród bez tajemnic 2 (8)
- 08:35 Ogród bez tajemnic 2 (14)
- 08:55 Ogrody marzeń 3 (Południowy Tyrol)
- 09:30 Ogrody marzeń 3 (Szwarcwald)
- 00:25 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 00:45 Być rodzicem (3)
- 01:15 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 01:55 Potęga zdrowia 3 (Bliźniaczki, trojaczki, ciąże mnogie)
- 02:40 Czy wiesz, co jesz? 2 (Ziemniaki)
- 03:10 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 03:50 Potęga zdrowia 3 (Nadciśnienie tętnicze)
- 04:30 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 04:50 Być rodzicem (3)
- 05:20 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 06:00 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 06:20 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:40 Podniebni ratownicy (7)
- 07:15 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 07:50 Moje życie XXL (5)
- 08:55 Pies na życie (4)
- 09:35 Żyj jak Laila (4)
- 10:15 Życie od kuchni (5)
- 10:55 Szpital dziecięcy. Kansas (3)
- 11:25 Zwierzaki z misją 2 (5)
- 12:00 Gotowe na start (1)
- 12:40 Metoda Osmina (1)
- 13:55 Pytania do doktora (Jelita)
- 14:35 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 15:10 Poród co minutę (7)
- 16:10 Rozmowy o zdrowiu
- 16:25 Zwierzaki z misją 2 (3)
- 17:00 Nocna zmiana 4 (10)
- 17:50 Jak uniknąć raka? (Żywność)
- 18:50 Jak uniknąć raka? (Styl życia)
- 19:50 Rozmowy o zdrowiu (1)
- 20:10 Happy i Zen 2 (10)
- 20:40 Happy i Zen 2 (11)
- 21:15 Pytania do doktora 2 (Jedzenie cz. 2)
- 22:00 Twórcy dzieci (1)
- 22:40 Podniebni ratownicy (7)
- 23:15 Pogotowie lotnicze (7)
- 23:50 Dziecięcy oddział ratunkowy (1)
- 00:05 Melissa i Joey (Niewierne tłumaczenie)
- 00:35 Melissa i Joey (Joe i zjazd absolwentów)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Głowa familii)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Ślub Meg)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Wina stresu)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (4)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (5)
- 03:00 Diabli nadali 7 (Koleje losu)
- 03:25 Diabli nadali 7 (Niskie uczynki)
- 03:50 Diabli nadali 7 (Druga para)
- 08:00 Diabli nadali 7 (Czarna lista)
- 08:30 Diabli nadali 7 (Wyjazd na mecz)
- 09:00 Duchy (Poltergość)
- 09:30 Duchy (Złe dziury)
- 23:15 Jackass 3D
- 02:35 Pejzaż horyzontalny
- 04:30 Cztery pory roku
- 06:00 Okna, okna
- 07:15 Rękopis znaleziony w Saragossie (1/2)
- 08:50 W pustyni i w puszczy
- 10:55 Dziewczyna i chłopak
- 12:45 7 słów o przemijaniu
- 13:00 Miłość ci wszystko wybaczy
- 15:30 Paciorki jednego różańca
- 17:45 Joanna
- 20:00 Ach śpij, kochanie
- 22:00 Stacja
- 00:10 Za murami śmierci
- 01:50 Trędowata
- 03:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 05:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:30 Zameldowani (12)
- 09:00 Zameldowani (13)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:30 Bonanza (4)
- 11:35 Bonanza (5)
- 12:40 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:45 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 14:15 Legendy rocka (Depeche Mode)
- 14:45 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 15:15 Legendy rocka (Sting)
- 15:45 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 18:00 Rozmowy kontrolowane
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:05 Wielki szef
- 08:55 Komisarz Rex 13 (Szary)
- 09:55 Hudson i Rex 2 (Żywy trup)
- 14:00 Czterej pancerni i pies (Brzeg morza)
- 15:20 Moja dziewczyna
- 17:40 Dama za burtą
- 20:00 Głośne hity: Mechanik: Prawo zemsty
- 21:55 Bestia
- 23:45 Autostopowicz
- 00:00 Trzy siostry (214)
- 01:00 Dzika miłość (94)
- 02:00 Teresa (10)
- 03:00 Okrutne miasto (34)
- 04:00 Przypieczętowany los (86)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (86)
- 06:00 Przypieczętowany los (82)
- 07:00 Przypieczętowany los (83)
- 08:00 Przypieczętowany los (84)
- 09:00 Przypieczętowany los (85)
- 10:00 Przypieczętowany los (86)
- 11:00 Dzika miłość (90)
- 12:00 Dzika miłość (91)
- 13:00 Dzika miłość (92)
- 14:00 Dzika miłość (93)
- 15:00 Dzika miłość (94)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (26)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (27)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (29)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (30)
- 21:00 Teresa (6)
- 22:00 Teresa (7)
- 23:00 Teresa (8)
- 00:00 Archie (2)
- 01:00 Detektyw Murdoch 15 (Krwawa Wigilia)
- 01:45 Detektyw Murdoch 15 (Kłopoty z Mary)
- 02:30 Paryż 1900: policja (2)
- 03:30 Świat w ogniu: Początki (2)
- 17:00 Agenci NCIS 15 (Głosy)
- 17:55 Agenci NCIS 15 (Zaczynamy!)
- 23:30 Tom Jones (4-ost.)
- 00:55 Ultraviolet 2 (4)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą (7)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą (8)
- 03:55 Ultraviolet 2 (4)
- 04:55 Znaki (4)
- 06:00 Kafejka za rogiem 4 (19)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (20)
- 00:20 W imię króla 2: Dwa światy
- 02:15 Drużyna A (6)
- 03:15 Prezentuj broń! (36)
- 04:30 Prezentuj broń! (37)
- 05:25 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (2)
- 06:35 Flash 7 (5)
- 07:30 Flash 7 (6)
- 08:25 Flash 7 (7)
- 09:20 Zagadki z przeszłości (20)
- 10:20 Zagadki z przeszłości (21)
- 11:20 Flash 7 (8)
- 12:10 Flash 7 (9)
- 13:05 Flash 7 (10)
- 14:00 Amatorzy przygód (2)
- 15:00 Amatorzy przygód (3)
- 15:55 Amatorzy przygód (4)
- 16:55 Zagadki z przeszłości (20)
- 17:55 Zagadki z przeszłości (21)
- 00:10 Winnice miłości 2 (68)
- 01:05 Prezentuj broń! (27)
- 02:20 Prezentuj broń! (28)
- 03:25 Prezentuj broń! (29)
- 04:40 Prezentuj broń! (30)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (76)
- 07:05 Winnice miłości 2 (77)
- 08:15 Winnice miłości 2 (78)
- 09:20 Zaklinacze koni 6 (16)
- 10:15 Zaklinacze koni 6 (17)
- 11:15 Zaklinacze koni 6 (18)
- 12:10 Zaklinacze koni 7 (1)
- 13:10 Zaklinacze koni 7 (2)
- 14:05 Domek na prerii 6 (17)
- 15:05 Domek na prerii 6 (18)
- 16:05 Domek na prerii 6 (19)
- 17:00 Domek na prerii 6 (20)
- 18:00 Domek na prerii 6 (21)
- 19:05 Carter 2 (3)
- 20:00 Carter 2 (4)
- 21:00 Proud Mary
- 22:55 Rycerz króla Artura
- 02:00 Autostopowicz
- 03:50 Porwanie
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:10 Bonanza (Na pustkowiu)
- 07:10 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 08:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 10:50 Kung-fu joga
- 13:00 Amerykanin
- 15:15 Bohater ostatniej akcji
- 18:05 Mrówki w samolocie
- 20:00 Joker
- 22:00 Wendeta
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:35 Bonanza (Dzień sądu)
- 06:25 Łowcy przygód
- 07:50 Listopisarz
- 09:15 Zagubiony smok
- 10:50 Bohaterowie
- 12:35 Czekając na Anyę
- 14:20 Coco Chanel
- 16:10 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 17:25 Pochmurne dni
- 19:20 Prawie przyjaciele
- 21:00 Słodka zemsta
- 22:25 Wieczorne słońce
- 00:35 W odwecie za śmierć
- 02:10 Pure and Natural
- 02:55 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:45 Chłopiec z dżungli
- 07:15 Zaginiona
- 08:50 Na ratunek
- 10:20 Wielki Mistrz
- 12:20 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 13:55 Król wojowników
- 17:00 Żar zemsty
- 20:00 Wielkie oszustwo
- 21:25 Operacja rekrut
- 22:45 Dziewczyna numer jeden
- 00:00 Manos - ręce przeznaczenia
- 01:10 Gregoire
- 02:55 Worek mąki
- 04:25 Wędrownik
- 04:50 Bisho
- 05:15 Odlecieć
- 05:27 Zakończenie programu
- 06:00 Gdy marzenie się spełnia
- 07:20 Koniec wojny
- 09:05 Miasteczko Abilene
- 10:35 Pieskie życie
- 11:10 Południowiec
- 12:40 Dom kamiennych małp
- 14:05 Sędzia Priest
- 15:25 Nowojorski port
- 18:05 To żart, synu
- 19:10 Soldate Jeannette
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Flesh and Fury
- 22:20 Ostatni dzień sierpnia
- 23:35 Podróż, którą odbyliśmy z tatą
- 00:45 Córka trenera
- 02:20 Ryzykowny układ
- 03:55 Zakończenie programu
- 05:40 Chłopak dla szefowej
- 07:05 Leonie
- 08:45 To nie ze mną 2 (5)
- 09:15 To nie ze mną 2 (6)
- 09:45 Pan Pip
- 11:40 Królowe ringu
- 13:15 Maudie
- 15:10 Od pełni do pełni
- 16:55 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Niezłomni
- 22:00 Krzyk 4
- 23:50 Bank Hacker (7)
- 02:00 Paco - maszyna śmierci
- 03:55 Śmierć jeździ konno
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:20 Klik News (22)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (62)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Moda na sukces 34 (8572)
- 10:30 Moda na sukces 34 (8573)
- 11:00 Między gwiazdami (Julia Kamińska - extra!)
- 11:25 FilmoNewsy (124)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_125)
- 19:25 Siedmiu wspaniałych
- 21:55 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:50 Wściekłość
- 00:10 Dom na przeklętym wzgórzu
- 01:35 Alucarda
- 03:40 Wściekłość
- 05:45 FilmoNewsy (46)
- 06:00 Bonanza (Prezent)
- 07:00 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:20 Know Your Enemy - Japan
- 09:40 Bitwa o San Pietro
- 14:30 Ben Hur
- 18:35 SOS Titanic
- 21:05 Zmierzch bogów
- 01:25 Pasmo ciekawostek
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 08:10 Koncert życzeń
- 10:00 Muzyczne dzień dobry
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Film fabularny
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Kino TVS: Film fabularny
- 19:50 Weekend z TVS
- 20:00 Śląska karuzela
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Koncert życzeń
- 00:45 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 26.03.2018
- 02:50 Hip Show
- 03:10 Hip Show
- 03:30 Hip Show
- 03:50 Fighting Rookies 2014
- 04:35 Fighting Rookies 2014
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings Heroes Series w Nikozji 15.07.2023