Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Scilly, archipelag narcyzów
- 05:00 Zaklinacz małp
- 06:00 Hiszpania - podniebni strażacy
- 07:00 Nepalscy żołnierze z Korony Himalajów
- 08:00 Andaluzja - architektura mauretańska
- 09:00 Kolebka wina
- 10:00 Morze śródziemne - na tropie waleni
- 11:00 Wywrotowcy
- 12:00 Kreatywni zabójcy (1)
- 13:00 Tajemnica ciemnej materii
- 16:00 Sarah Shark (3)
- 16:25 Sarah Shark (4)
- 17:00 Gepard, cena szybkości
- 20:00 Tajemnica ginących pszczół
- 21:30 Wyspy Europy (3)
- 22:05 Efekt technologii (3)
- 22:30 Efekt technologii (4)
- 23:00 Kanada. Zagrożone ziemie indian
- 00:10 Zapomniane przygody: Wiedźmińskie opowieści (16)
- 00:40 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 15)
- 01:25 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 7)
- 02:05 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 33)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 34)
- 03:10 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 2)
- 03:50 Stream Nation (Biomutant, część 10)
- 04:25 Stream Nation (Immortals Fenyx Rising: Mity Wschodniego Królestwa, część 10)
- 05:10 Stream Nation (Subnautica, część 5)
- 06:05 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 1)
- 06:35 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 2)
- 07:00 Stream Nation (Lego 2K Drive, część 3)
- 07:30 Stream Nation (SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom, część 1)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Ada! To nie wypada!
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Pop&dance
- 11:00 Top Dance Chart
- 12:00 Pop&dance
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Pop&dance
- 16:00 Polish muzykę
- 17:00 Pop&dance
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 08:00 Top 100 Euro Disco Hits
- 16:00 Top 100 Eurodance Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Imagine Dragons)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Imagine Dragons)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 English up (13)
- 01:40 English up (14)
- 01:50 English up (15)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Easy talk (49)
- 03:50 All about (73)
- 03:55 All about (74)
- 04:00 English united (33)
- 04:15 3ways2 (27)
- 04:25 Figures of speech (9)
- 05:00 Art land (39)
- 05:05 Art land (40)
- 05:10 Crafty hands 2 (20)
- 05:20 Okey-dokey (20)
- 05:30 Once upon a time (20)
- 05:40 Word party (9)
- 05:45 Word party (10)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (14)
- 06:15 Yummy for mummy (22)
- 06:25 Yummy for mummy (23)
- 06:35 Kids in action (27)
- 06:40 Kids in action (28)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (14)
- 07:10 Life around (20)
- 07:20 Life around (57)
- 07:25 Jack of all trades (6)
- 07:35 Basic lexis (30)
- 07:40 Basic lexis (31)
- 07:45 Basic lexis (32)
- 07:50 Basic lexis (33)
- 08:00 Mojo morning (28)
- 08:15 All about (76)
- 08:20 All about (77)
- 08:25 All about (78)
- 08:30 Here and there (51)
- 08:40 Here and there (52)
- 08:50 Euronews. smart regions (26)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (15)
- 09:20 Let's talk (15)
- 09:35 English in focus (31)
- 09:45 English 911 2 (111)
- 09:50 English 911 2 (112)
- 09:55 What did they say (1)
- 10:00 Perfect english (37)
- 10:05 Perfect english (38)
- 10:10 English in focus (5)
- 10:20 Let's read right (19)
- 10:25 Basic lexis (58)
- 10:35 Basic lexis (59)
- 10:45 Basic lexis (60)
- 10:55 Step by step 2 (6)
- 11:00 Art land (39)
- 11:05 Art land (40)
- 11:10 Crafty hands 2 (20)
- 11:20 Okey-dokey (20)
- 11:30 Once upon a time (20)
- 11:40 Word party (9)
- 11:45 Word party (10)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (14)
- 12:15 Yummy for mummy (22)
- 12:25 Yummy for mummy (23)
- 12:35 Kids in action (27)
- 12:40 Kids in action (28)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Film set (49)
- 13:15 Film set (50)
- 13:30 Film set (51)
- 13:40 Film set (52)
- 13:50 Easy talk (50)
- 13:55 Euronews. futuris (65)
- 14:00 English united (34)
- 14:15 3ways2 (28)
- 14:25 Figures of speech (10)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (11)
- 15:25 What did they say (37)
- 15:30 What did they say (38)
- 15:35 What did they say (39)
- 15:40 Keep fit (6)
- 16:00 Grammar wise (24)
- 16:25 City grammar (22)
- 16:35 City grammar (23)
- 16:45 City grammar (24)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 Basic lexis (60)
- 19:00 Simple phrases (14)
- 19:10 Life around (20)
- 19:20 Life around (57)
- 19:25 Jack of all trades (6)
- 19:35 Basic lexis (30)
- 19:40 Basic lexis (31)
- 19:45 Basic lexis (32)
- 19:50 Basic lexis (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (15)
- 20:20 Let's talk (15)
- 20:35 English in focus (31)
- 20:45 English 911 2 (111)
- 20:50 English 911 2 (112)
- 20:55 What did they say (1)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (78)
- 22:40 Here and there (51)
- 22:50 Here and there (52)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (11)
- 23:25 What did they say (37)
- 23:30 What did they say (38)
- 23:35 What did they say (39)
- 23:40 Keep fit (6)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:02 23:02 - 00:15
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The World This Week
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Focus
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Access Asia
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The World This Week
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 The World This Week
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 L'invité du jour
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Access Asia
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Focus
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Revisited
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 En tete a tete
- 11:52 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 The 51 Percent
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 A Week in France
- 14:30 Le journal
- 14:45 The Reporter's Week
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 En tete a tete
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 French Connections
- 20:22 Focus
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 France In Focus
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 A Week in France
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 The Reporter's Week
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:12 Une semaine dans le monde
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 La semaine de l'éco
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 Dans les hebdos
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 Une semaine dans le monde
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:40 Le monde dans tous ses Etats
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 Dans les hebdos
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 Outre-mer
- 14:00 Le journal
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 Le journal
- 14:45 Une semaine reportages
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 En tete a tete
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 La semaine de l'éco
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports samedi
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:11 Sports samedi
- 23:20 Le journal
- 23:21 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:41 Légendes urbaines
- 23:57 Le journal
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 01:10 Dziedzictwo (275)
- 02:05 Dzikie pszczoły (20)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1270)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Pamiętnik Gabrysi)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Mazurskie sałatki ziemniaczane)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (8)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:30 Polska z bocznej drogi: Ucieczka przed wschodem słońca
- 10:45 Stulecie Winnych 3 (31)
- 10:46 Pogoda
- 11:30 W labiryncie (Święta)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Kolbuszowa)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:00 Świat nie jest taki zły
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Radio Romans - 30 lat minęło
- 19:25 Raport gospodarczy
- 19:50 Języczek u wagi (Ekonomiczna strona życia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Wilno - miasto Mickiewicza
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ceny umowne)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 01:10 Dziedzictwo (275)
- 02:05 Dzikie pszczoły (20)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1270)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Pamiętnik Gabrysi)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Mazurskie sałatki ziemniaczane)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (8)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Kolbuszowa)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Żadnych gwałtownych ruchów)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (To był cud)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (39)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Szczecin - pierwsze dni
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Wokół nas (To był cud)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ceny umowne)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 01:10 Dziedzictwo (275)
- 02:05 Dzikie pszczoły (20)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1270)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Pamiętnik Gabrysi)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Mazurskie sałatki ziemniaczane)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (8)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Kolbuszowa)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 13:58 Prognoza pogody
- 16:00 Na sygnale (Żadnych gwałtownych ruchów)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:38 Teleskop kulturalny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Seans dla każdego (5)
- 17:25 Wielkopolska każdego dnia (29 czerwca)
- 17:30 Teleskop
- 17:45 Prognoza pogody
- 17:50 Piłka nożna - studio
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:31 Teleskop
- 21:46 Prognoza pogody
- 21:48 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ceny umowne)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 01:10 Dziedzictwo (275)
- 02:05 Dzikie pszczoły (20)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1270)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Pamiętnik Gabrysi)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Mazurskie sałatki ziemniaczane)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (8)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:12 Poczytalnia
- 10:25 Co na obiad? (Schabowy po lubelsku)
- 10:30 Na tropach historii (Dla ojczyzny ratowania)
- 10:42 Noc Kupały na Podlasiu
- 11:06 Bez kantów
- 11:46 Jedz na zdrowie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Kolbuszowa)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:15 Etno po lubelsku (Kowal z Kawęczyna)
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Warto tam być
- 19:00 Świadkowie czasu
- 19:17 Nad Niemnem
- 19:33 Piosenka u Ciebie
- 19:56 Sekrety świata (Kamienne posągi - Moai)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:55 Bezbłędnie (Epicki)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ceny umowne)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 01:10 Dziedzictwo (275)
- 02:05 Dzikie pszczoły (20)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1270)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Pamiętnik Gabrysi)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Bocian biały)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Mazurskie sałatki ziemniaczane)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (8)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wiek to tylko liczba
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Kolbuszowa)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:00 Winda regionu
- 18:15 Społeczni Liderzy Biznesu (1/24)
- 18:30 Informacje
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Opinie
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Świadkowie czasu (Fotograf z ul. Kilińskiego)
- 19:35 Nasze zdrowie (6/24)
- 19:46 Urywki z rozrywki (Urywki z rozrywki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ceny umowne)