Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:15 Dzika kuchnia (3)
- 01:50 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:55 Dzika kuchnia (7)
- 03:30 Dzika kuchnia (1)
- 04:00 Dzika kuchnia (2)
- 04:35 Przepis na ogród (51)
- 04:45 Przepis na ogród (52)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (5)
- 07:10 Kuchnia na dziko (6)
- 07:25 Kuchnia na dziko (7)
- 07:40 Kuchnia na dziko (8)
- 07:55 Kuchnia na dziko (9)
- 08:10 Ogród bez tajemnic 2 (16)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 2 (17)
- 08:55 Ogrody marzeń (Andaluzja)
- 09:25 Ogrody marzeń (Toskania)
- 10:00 Ogrody marzeń (Styria)
- 10:35 Ogrody marzeń (Ticino)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (14)
- 22:25 Ogrody marzeń (Kraina Jezior)
- 23:00 Ogrody marzeń (Prowansja)
- 23:35 Ogrody marzeń (Andaluzja)
- 04:35 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 05:20 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 05:50 Rozmowy o zdrowiu
- 06:00 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 06:20 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:40 Podniebni ratownicy (8)
- 07:15 Czy wiesz, co jesz? 2 (Sery)
- 07:50 Moje życie XXL (6)
- 08:55 Pies na życie (5)
- 09:35 Żyj jak Laila (5)
- 10:15 Życie od kuchni (6)
- 10:55 Szpital dziecięcy. Kansas (4)
- 11:25 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 12:00 Gotowe na start (2)
- 12:40 Metoda Osmina (2)
- 13:55 Pytania do doktora (Grypa i przeziębienie)
- 14:35 Co kryje żywność: cukrzyca (3)
- 15:10 Poród co minutę (8)
- 16:10 Rozmowy o zdrowiu
- 16:25 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 17:00 Łowcy smaków (14)
- 17:40 Pies na życie (1)
- 18:15 Metoda Osmina (5)
- 19:15 Gotowe na start 2 (1)
- 20:00 Rozmowy o zdrowiu
- 20:10 Happy i Zen 2 (12)
- 20:40 Happy i Zen 2 (13)
- 21:15 Pytania do doktora 2 (Bakterie)
- 22:00 Twórcy dzieci (2)
- 22:40 Podniebni ratownicy (8)
- 23:15 Pogotowie lotnicze (8)
- 23:50 Dziecięcy oddział ratunkowy (2)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Przygoda na wyspie)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Wyrzuć to)
- 02:00 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Dziewczyna z internetu)
- 02:25 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Liceum Adama Westa)
- 02:50 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pierwsze słowo Stewiego)
- 03:15 Bajer z Bel-Air 5 (Oświadczyny)
- 03:40 Bajer z Bel-Air 5 (Will jest z Marsa)
- 04:10 Bajer z Bel-Air 5 (Ślubna ucieczka)
- 04:30 Bajer z Bel-Air 5 (Chybiona inwestycja)
- 05:00 Diabli nadali 7 (Furgonetką na zakupy)
- 05:30 Diabli nadali 7 (Darmowy sprzęt)
- 06:00 Diabli nadali 7 (Piłka w grze)
- 06:30 Diabli nadali 7 (Śliskie sprawy)
- 07:00 Diabli nadali 7 (Ryzykowny zakup)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Definicje)
- 18:00 Diabli nadali 8 (Przyjazny wróg)
- 18:30 Diabli nadali (Wyprowadzka)
- 19:00 Zaginiony ląd
- 21:00 Jackass 3D
- 00:05 Wielka wsypa
- 02:30 Złote runo
- 04:10 Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
- 05:25 Prawdziwe uczucia
- 06:00 Mysz
- 06:45 Rękopis znaleziony w Saragossie (2-ost.)
- 08:50 W pustyni i w puszczy
- 10:50 Faraon
- 14:00 Przygoda z piosenką
- 16:05 Rozmowy nocą
- 18:20 Kop głębiej
- 20:00 Córki dancingu
- 22:00 Dzikie róże
- 01:20 Dwa oblicza zemsty
- 08:00 Zameldowani 2 (5)
- 08:30 Zameldowani 2 (6)
- 09:00 Zameldowani 2 (7)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (6)
- 11:30 Bonanza (7)
- 12:30 Legendy rocka (U2)
- 13:00 Legendy rocka (Queen)
- 13:30 Legendy rocka (ABBA)
- 14:30 Legendy rocka (Cher)
- 15:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 16:35 Podróże Pana Kleksa (1)
- 18:30 Podróże Pana Kleksa (2)
- 20:00 Zbroja boga
- 21:55 Zbroja boga 2
- 00:00 Teresa (9)
- 01:00 Teresa (10)
- 02:00 Trzy siostry (210)
- 03:00 Trzy siostry (211)
- 04:00 Trzy siostry (212)
- 05:00 Trzy siostry (213)
- 06:00 Słodycz kłamstwa (84)
- 07:00 Słodycz kłamstwa (85)
- 08:00 Słodycz kłamstwa (86)
- 09:00 Burza namiętności (17)
- 10:00 Burza namiętności (18)
- 11:00 Teresa (6)
- 12:00 Teresa (7)
- 13:00 Teresa (8)
- 14:00 Teresa (9)
- 15:00 Teresa (10)
- 16:00 Trzy siostry (210)
- 17:00 Trzy siostry (211)
- 18:00 Trzy siostry (212)
- 19:00 Trzy siostry (213)
- 20:00 Trzy siostry (214)
- 21:00 Burza namiętności (19)
- 22:00 Burza namiętności (20)
- 23:00 Okrutne miasto (30)
- 00:40 Wszystkie stworzenia duże i małe 3 (Koniec miodowego miesiąca)
- 01:30 Wszystkie stworzenia duże i małe 3 (Siegfried na horyzoncie!)
- 02:15 Wszystkie stworzenia duże i małe 3 (Co za katastrofa!)
- 03:05 Wszystkie stworzenia duże i małe 3 (Edward)
- 03:55 Wszystkie stworzenia duże i małe 3 (Komu bije dzwon)
- 04:50 Tom Jones (4-ost.)
- 06:00 Grantchester 2 (5)
- 06:50 Grantchester 2 (6)
- 07:50 Poirot 11 (Rendez-vous ze śmiercią)
- 13:35 Panna Marple: Nemezis
- 21:30 Panna Marple: Nemezis
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:05 Totalcar 6 (6)
- 06:45 Hity AXN
- 07:05 Kafejka za rogiem 4 (21)
- 08:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 08:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 09:10 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 09:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 10:05 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 10:35 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 11:05 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 11:35 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 12:05 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 12:35 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 13:05 Mój dom za twoje pieniądze (22)
- 13:35 Mój dom za twoje pieniądze (23)
- 21:00 Naczelny dowódca
- 01:00 Nielegalni (5)
- 02:05 Nielegalni (6)
- 03:10 Układ (1)
- 04:10 Układ (2)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (3)
- 06:30 Flash 7 (8)
- 07:25 Flash 7 (9)
- 08:20 Flash 7 (10)
- 09:15 Zagadki z przeszłości (22-ost.)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 2 (1)
- 11:15 Amatorzy przygód (2)
- 12:10 Amatorzy przygód (3)
- 13:05 Amatorzy przygód (4)
- 01:45 Proud Mary
- 03:40 Prezentuj broń! (30)
- 04:45 Prezentuj broń! (31)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (78)
- 07:05 Winnice miłości 2 (79)
- 08:15 Winnice miłości 2 (80)
- 09:20 Zaklinacze koni 7 (3)
- 10:20 Zaklinacze koni 7 (4)
- 11:15 Zaklinacze koni 7 (5)
- 12:15 Zaklinacze koni 7 (6)
- 13:10 Zaklinacze koni 7 (7)
- 14:05 Domek na prerii 6 (22)
- 15:05 Domek na prerii 6 (23)
- 16:05 Domek na prerii 6 (24-ost.)
- 17:05 Domek na prerii 7 (1)
- 18:05 Domek na prerii 7 (2)
- 19:05 Carter 2 (5)
- 20:00 Carter 2 (6)
- 21:00 Rycerz króla Artura
- 23:50 Londyński bulwar
- 01:05 Robocop 3
- 03:15 W imię króla 3: Ostatnie zadanie
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:35 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 07:00 Mała wielka miłość
- 09:15 Tygrysy ze stacji Shagou
- 11:55 Dawca pamięci
- 14:00 Dzień Świstaka
- 16:10 Stój, bo mamuśka strzela
- 18:05 Rocky 4
- 20:00 Gunman
- 22:35 Kickboxer
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Ostatnie trofeum)
- 06:35 Świątynia koszykówki
- 08:10 Stracone marzenia
- 10:00 Nico jednorożec
- 11:35 Afryka - wyprawa na safari
- 13:00 Pas startowy
- 14:30 Irlandzki numer
- 16:05 10 zasad rozkochania
- 17:40 Proza życia
- 19:20 Bernie
- 21:00 Oczekiwanie
- 22:35 Klub dyskusyjny
- 00:10 Grupa specjalna
- 01:50 Sex Affairs 2
- 02:55 Prawdziwa legenda
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:40 Projekt: Dinozaur
- 07:05 Amerykanin
- 08:50 Czarownik i biały wąż
- 10:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 12:25 W kręgu zdrady
- 13:55 Piraci ze słonego jeziora
- 15:20 Trzy kule
- 16:50 Wyspa skarbów
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 Killerman
- 21:50 Ostatni samarytanin
- 23:20 Zakład o życie
- 01:25 Powrót trupa
- 02:30 Kto zabił pluszowego misia
- 04:00 Uśpieni
- 04:10 Strach
- 05:26 Zakończenie programu
- 06:00 Cenny czas
- 07:30 Odosobnienie
- 08:55 Duch ze Sierra de Cobre
- 10:15 Jeszcze raz
- 11:35 Duch ojca
- 13:05 Gest
- 14:30 Indianie
- 15:00 Poganiacze
- 16:30 Operacja "Wąskie gardło"
- 17:45 Śladami Nazarina
- 19:05 Odejście
- 20:45 Dryfowanie
- 21:00 Laleczka
- 22:20 Dama z rewii
- 23:50 Szarada
- 00:35 Ładni brzydcy ludzie
- 02:15 Max Manus
- 04:10 Zakończenie programu
- 05:20 Droga pod wiatr
- 06:50 Żółwik Sammy 2
- 08:20 To nie ze mną 2 (7)
- 08:50 To nie ze mną 2 (8)
- 09:20 Wypowiedzenie wojny
- 11:00 Na przekór całemu światu
- 12:40 Wesele Jenny
- 14:15 Asterix na olimpiadzie
- 16:10 Zdobyć Woodstock
- 18:10 Poczuj rytm
- 20:00 Piraci z Somalii
- 21:55 Dynastia Tudorów (4)
- 22:50 Obsesja Eve 2 (4)
- 23:35 Plan B (6)
- 01:55 Noc żywych trupów
- 08:05 Klik News (23)
- 08:15 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 08:35 Klik News (24)
- 08:45 FilmoNewsy (116)
- 09:10 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławne polacy)
- 09:30 Klik News (31)
- 09:35 Klik News (32)
- 09:40 Warsztat filmowy (WF_125)
- 10:05 Klik News (33)
- 10:10 Moda na sukces 34 (8573)
- 10:40 Moda na sukces 34 (8574)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8575)
- 11:35 Klik News (32)
- 11:40 Klik News (33)
- 11:45 Triumf miłości (93)
- 12:40 Triumf miłości (94)
- 13:35 Triumf miłości (95)
- 14:35 Everest (24)
- 15:05 Everest (25)
- 15:35 Najpiękniejsza brzydula (51)
- 16:30 Najpiękniejsza brzydula (52)
- 17:25 I Bóg stworzył kobietę
- 22:05 Konwój
- 00:00 Muzyczny express gold (Rockowe ballady)
- 00:20 Wstręt
- 02:35 Tajny agent
- 04:15 Jestem potworem
- 05:05 Szczęśliwa siódemka - Buster Keaton
- 06:00 Bonanza (Rywal)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:05 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:20 Moda na sukces 34 (8274)
- 14:55 Lampart
- 18:20 Pali się, moja panno
- 20:10 Doktor Żywago
- 23:45 Zjedzeni żywcem
- 01:15 Pasmo ciekawostek
- 01:45 Program kulinarny
- 02:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 08:05 Koncert życzeń
- 09:55 Muzyczne dzień dobry
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 12:20 Weekend z TVS
- 12:30 Kino TVS: Film fabularny
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 21:40 Kino TVS: Film fabularny
- 23:30 Koncert życzeń
- 02:15 Sporty walki: We Love MMA 49
- 02:35 Wrestling: NEW Extreme 4
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Makowski FC Tournament w Nowej Soli 05.03.2022
- 09:15 Wrestling: NEW Extreme 4
- 21:55 Hip Show
- 22:15 Hip Show
- 22:35 Hip Show
- 22:55 Hard Knocks Fighting (7)
- 23:40 Sporty walki: Lux 033 Fighting League 30.06.2023