Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Nie ma róży bez ognia
- 02:55 W objęciach strachu
- 04:30 61. KFPP w Opolu - "Zakochani są wśród nas", czyli piosenki Janusza Kondratowicza (2)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:30 Sprawa dla reportera
- 06:20 Słownik polsko@polski (586)
- 06:55 Słowo na niedzielę (Dylematy ucznia)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Szczawnica)
- 09:05 Będzie lepiej
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 18 (Złom)
- 18:40 Jaka to melodia? (5138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Kroniki ORLEN Rajd Polski 2024 (4)
- 20:20 Gra na Maksa 3 (Fajna Basia)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz 1/8 finału: Hiszpania - Gruzja
- 01:20 Królowa
- 03:05 Spokojnie, to tylko awaria
- 04:35 Rodzinka.pl (Słońce Kalifornii)
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (2973)
- 06:00 Barwy szczęścia (2974)
- 06:35 M jak miłość (1790)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:45 Czas na miłość
- 20:10 Gra na Maksa 3 (Fajna Basia)
- 20:25 Królowa
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino bez granic: Chór
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:10 W Polskę jedziemy (Sandomierz)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:55 Szósty dzień
- 03:30 Znaki (10)
- 04:40 Disco Gramy (6230)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 11:00 Karate Kid 3
- 18:50 Wydarzenia (630)
- 19:20 Sport (630)
- 19:27 Pogoda (630)
- 19:30 Państwo w państwie (533)
- 20:00 47 roninów
- 22:25 Wrogowie publiczni
- 00:00 13 posterunek 2 (15)
- 00:40 13 posterunek 2 (16)
- 01:25 13 posterunek 2 (17)
- 02:05 STOP Drogówka (325)
- 03:05 Interwencja (5435)
- 03:25 Disco Polo Life (2357)
- 10:00 Galileo (1047)
- 11:00 Jaś Fasola (11)
- 11:40 Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
- 13:40 Osaczeni
- 16:00 Gwiazdy Kabaretu (11)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (12)
- 18:00 Galileo (1048)
- 19:00 Galileo (1049)
- 20:00 Ojczym
- 22:20 Współlokatorka
- 04:00 Menu na miarę (4)
- 04:35 Menu na miarę (5)
- 05:00 Dyżur 3 (31)
- 05:30 Dyżur 3 (32)
- 06:00 Menu na miarę (4)
- 06:35 Rodzinny interes (Kosztem wszystkiego)
- 07:35 Rodzinny interes (Macocha)
- 08:35 Kurierzy (3)
- 09:35 Kurierzy (4)
- 10:35 Hibernatus
- 12:15 Tajemnice Saint-Tropez
- 14:00 Jestem taka piękna!
- 16:10 Powiedz "tak"
- 18:25 Pech to nie grzech
- 20:00 Niedziela z gwiazdami: W potrzasku
- 21:45 W otchłani
- 23:55 Siła taktyczna
- 00:25 Hotel śmierci
- 02:00 Dzielnica strachu 2 (Za wszelką cenę)
- 03:00 Dzielnica strachu 2 (Oszukane)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (168)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 06:00 Ale numer! 22 (8)
- 06:35 Ale numer! 22 (9)
- 07:00 Dom dla psa (1)
- 13:30 Don Chichot
- 20:00 Sierociniec
- 01:20 Piękny umysł
- 04:05 FBI 4 (5)
- 05:00 FBI: Most Wanted (3)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 07:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (1)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 09:50 Agenci NCIS 17 (3)
- 15:45 Kanciarz
- 17:50 Amerykanin
- 20:00 Metro strachu
- 22:15 Miłość i inne używki
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (7)
- 01:10 W umysłach autystyków (2)
- 02:05 W okowach mrozu 2 (3)
- 02:45 Niesamowite konstrukcje (2)
- 03:35 Mroźna planeta 2 (6)
- 04:25 W okowach mrozu 3 (17)
- 05:10 Planeta Ziemia (7)
- 06:00 W okowach mrozu 2 (4)
- 06:50 Planeta Ziemia (9)
- 07:50 Planeta Ziemia (10)
- 14:55 Zabójcza pogoda 3 (8)
- 00:25 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 00:30 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 00:40 Taffy 2 (Narciarze)
- 00:45 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 00:55 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 01:00 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 01:05 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 01:15 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 01:25 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:45 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 02:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 02:35 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 02:55 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 03:20 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 05:45 Taffy (Pokaz)
- 05:50 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 07:30 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 08:00 Taffy 2 (Zjazd)
- 08:05 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 08:10 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 08:25 Taffy 2 (112)
- 08:35 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 08:40 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (4)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Biały kot)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 12:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Antyblaga)
- 12:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Sekretny gang)
- 12:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Pan Gołąb nr 72)
- 13:25 Taffy 2 (Robot na straży)
- 13:35 Taffy (Misja Mish Mash)
- 13:40 Taffy (Robodom)
- 13:55 Potworna robota 2 (Potwory w ciemności)
- 01:40 Projekt Floryda
- 03:30 Good Girl
- 05:00 Zakończenie programu
- 07:25 Książę i ja: Królewskie wesele
- 10:55 Brian Banks
- 12:35 Gorzko-słodki
- 14:20 Paterson
- 16:15 Moneyball
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 Wszyscy ludzie króla
- 22:10 Pewny kandydat
- 04:40 Milczący świadek 23 (8)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (11)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (12)
- 08:00 Tajemnice Majorki (3)
- 09:00 Lewis 7 (4)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 21:00 Komisarz Maigret (1)
- 22:50 Profesor T 3 (4)
- 23:50 Sherwood (5)
- 10:55 Łowcy skarbów 3 (8)
- 11:55 Łowcy skarbów 3 (9)
- 12:50 Łowcy skarbów 3 (10)
- 13:50 Łowcy skarbów 3 (11)
- 14:50 Columbo 7 (4)
- 16:55 Gliniarz i prokurator
- 22:05 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:00 Polowanie
- 00:20 Magia nagości (8)
- 01:25 Magia nagości. Dania (6)
- 02:05 Selfie po polsku 2 (5)
- 02:40 I love kabaret (3)
- 03:40 I love kabaret (7)
- 04:45 I love kabaret (6)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Survivalowa rodzina (10)
- 08:10 To leci w sieci (17)
- 08:40 To leci w sieci (18)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (5)
- 09:35 Dzika przyroda na żywo (6)
- 10:10 Dzika przyroda na żywo (7)
- 10:45 Dzika przyroda na żywo (8)
- 11:15 Tanie podróżowanie - Namibia
- 11:55 Wojciech Cejrowski. Kura
- 17:10 I love kabaret (2)
- 18:05 Hity polskiego kabaretu 6 (16)
- 19:05 I love kabaret (3)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 22:00 Kabaretowe przeboje (5)
- 23:05 Magia nagości (8)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (4)
- 01:05 Darz Bór (274)
- 01:35 Darz Bór (275)
- 02:05 Darz Bór (276)
- 02:35 Darz Bór (277)
- 03:10 Darz Bór (278)
- 03:40 Darz Bór (279)
- 04:10 Darz Bór (280)
- 04:40 Na osi (1019)
- 05:15 Na osi (987)
- 06:00 Na osi (1086)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (5)
- 23:10 Giganty na drogach 2 (6)
- 04:50 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:15 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 06:55 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 07:55 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Xena: Wojownicza księżniczka 6 (22)
- 11:00 Ogrody marzeń (Umbria)
- 11:35 Ogrody marzeń (Angeln)
- 20:00 Siły specjalne