Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:30 Spidey i superkumple (Trudny Dzień Matki/ Niewesołe miasteczko)
- 01:55 Spidey i superkumple (Rakietowy Nosorożec/ Psikus albo TRACE-E)
- 02:20 Spidey i superkumple (Szpieg w systemie / Sprawdzian supersiły)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 04:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 04:30 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 07:00 Blue (Szparag)
- 07:10 Blue (Florek)
- 07:20 Blue (Tata kładzie spać)
- 07:30 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 07:40 Blue 2 (Spanko)
- 07:50 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 08:00 Blue 2 (U fryzjera)
- 08:10 Blue 2 (Lepki gekon)
- 08:20 Blue 2 (Pociągi)
- 08:30 Disney Junior Ariel (7)
- 08:45 Disney Junior Ariel (8)
- 09:00 Disney Junior Ariel (9)
- 09:15 Disney Junior Ariel (10)
- 09:30 Superkoty (Lęk przed lataniem / Ból brzuszka)
- 12:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 13:00 Disney Junior Ariel (4)
- 13:30 Disney Junior Ariel (5)
- 00:00 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 00:20 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 00:40 Taffy (Białe rękawiczki)
- 00:50 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 00:55 Taffy (Trening z szopem)
- 01:05 Taffy (Kontrola klimatu)
- 01:10 Taffy (Taffyzilla)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:10 Duch i nas dwóch (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (8)
- 03:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 03:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (31)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (32)
- 04:20 Duch i nas dwóch (16)
- 04:45 Duch i nas dwóch (17)
- 05:10 Robale ziomale (Czego boi się klaun / Wszyscy kochają Edwinę)
- 05:30 Robale ziomale (Golfiarze/Bilet jeden a nas troje)
- 05:50 Taffy (Zły kucyk)
- 06:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 06:05 Taffy (Szopi Księżyc)
- 06:10 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 06:25 Taffy (Zwrot)
- 06:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 06:40 Taffy (Nowszy model)
- 06:55 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 07:25 Herosi pół na pół (Bitwa ulubieńców/ Mistrzowie ciętej riposty)
- 07:55 Niesamowity Żółty Yeti (Yeti miś/Yeti interneti)
- 08:25 Niesamowity Żółty Yeti (Połączeni sosną/Twarda sztuka)
- 08:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 09:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 09:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 14:10 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 14:40 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 14:45 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 14:50 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 15:00 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 15:15 Taffy 2 (Walka o medal)
- 15:20 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 15:30 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 15:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (13)
- 16:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kung zup)
- 16:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 17:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 17:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 17:55 Fineasz i Ferb (21)
- 20:20 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 21:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 21:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 21:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 21:50 Prawo Milo Murphy'ego (Stary silnik i może/Akcja z lamami)
- 00:00 Matklocki (20)
- 00:10 Blue (38)
- 00:15 Andy dookoła świata (21)
- 00:35 Superpyra (17)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 00:55 Piotruś Królik (35)
- 01:10 W Papierowej Krainie (20)
- 01:25 Blue 2 (20)
- 01:30 Blue 2 (21)
- 01:40 Blue 2 (22)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 02:00 Blue (28)
- 02:10 Tosia i Tymek (16)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 02:30 Kręciołki (79)
- 02:45 Teletubisie (23)
- 02:55 Blue (50)
- 03:05 Blue (51)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (29)
- 03:25 Kolorklocki (27)
- 03:30 Kolorklocki (28)
- 03:35 Superpyra (45)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (12)
- 03:55 Kolorklocki (13)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (15)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 04:25 Blue (10)
- 04:35 Blue (11)
- 04:40 Blue (12)
- 04:50 Blue (13)
- 04:55 Superpyra (48)
- 05:05 Hej, Duggee! (18)
- 05:10 Hej, Duggee! (19)
- 05:20 Kolorklocki (11)
- 05:25 Tosia i Tymek (20)
- 05:35 Piotruś Królik (35)
- 05:50 W Papierowej Krainie (19)
- 06:00 Piotruś Królik (27)
- 06:25 Blue 2 (22)
- 06:35 Blue (8)
- 06:45 Andy dookoła świata (23)
- 07:00 Blue (26)
- 07:10 Blue (27)
- 07:15 Blue (28)
- 07:25 Blue (29)
- 07:35 Blue (30)
- 07:40 Blue (31)
- 07:50 Nadjeżdża Pan Robótka (11)
- 08:10 Pan Robótka w domu (2)
- 08:20 W Papierowej Krainie (21)
- 08:35 Blue (32)
- 08:40 Blue (33)
- 08:50 Blue (34)
- 08:55 Blue (35)
- 09:05 Blue (36)
- 09:15 Blue 2 (22)
- 09:25 Pirackie potyczki 8 (18)
- 09:50 Piotruś Królik (52)
- 10:00 Tosia i Tymek (35)
- 10:15 Tosia i Tymek (36)
- 10:30 Blue (35)
- 10:35 Blue (36)
- 10:45 Kolorklocki (18)
- 10:50 Matklocki (18)
- 10:55 Matklocki (4)
- 11:00 Tosia i Tymek (58)
- 11:15 JoJo i Babcia 2 (37)
- 11:30 Blue (36)
- 11:35 Blue 2 (22)
- 11:45 Blue (43)
- 11:55 Blue 2 (6)
- 12:00 Blue 2 (24)
- 12:10 Matklocki (1)
- 12:20 Uliczka Newtona (6)
- 12:30 JoJo i Babcia: Na lotnisku
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 13:00 W Papierowej Krainie (20)
- 13:15 Blue 2 (20)
- 13:25 Blue 2 (21)
- 13:35 Blue 2 (22)
- 13:45 Superpyra (7)
- 13:55 Andy dookoła świata (26)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 14:30 Tosia i Tymek (62)
- 14:45 Tosia i Tymek (7)
- 15:00 Piotruś Królik (36)
- 15:15 W Papierowej Krainie (20)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (4)
- 15:50 Superpyra (24)
- 16:00 Blue (15)
- 16:10 Blue 2 (23)
- 16:20 Matklocki 3 (29)
- 16:25 Matklocki (21)
- 16:35 Blue (39)
- 16:45 Andy dookoła świata (22)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 17:05 Superpyra (18)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (30)
- 17:30 Piotruś Królik (36)
- 17:45 W Papierowej Krainie (21)
- 18:00 Blue 2 (23)
- 18:05 Blue 2 (24)
- 18:15 Blue 2 (25)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 18:40 Blue (29)
- 18:50 Tosia i Tymek (17)
- 19:00 Kręciołki (80)
- 19:15 Teletubisie (24)
- 19:30 Blue 2 (1)
- 19:35 Blue 2 (2)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (30)
- 20:00 Kolorklocki (29)
- 20:05 Kolorklocki (30)
- 20:10 Superpyra (46)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (13)
- 20:35 Kolorklocki (14)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (16)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 21:10 Blue (14)
- 21:20 Blue (15)
- 21:30 Blue (16)
- 21:35 Blue (17)
- 21:45 Superpyra (49)
- 21:55 Hej, Duggee! (20)
- 22:00 Hej, Duggee! (21)
- 22:10 Kolorklocki (12)
- 22:15 Piotruś Królik (36)
- 22:30 W Papierowej Krainie (20)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 23:05 Pirackie potyczki 8 (4)
- 23:30 Superpyra (24)
- 23:40 Blue (15)
- 23:50 Blue 2 (23)
- 23:55 Matklocki 3 (29)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:10 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:20 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:30 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:40 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:45 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Ważne zadanie Filipa)
- 06:25 Bob Budowniczy 20 (Niespodzianka dla Marty)
- 06:55 Bob Budowniczy 20 (Super Koparka)
- 07:20 Bob Budowniczy 20 (Betoniarka i motylek)
- 07:50 Bob Budowniczy 20 (Dino Coaster)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 12:30 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 13:00 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 13:15 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 13:30 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:30 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:40 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 15:00 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:30 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 17:05 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:20 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 18:10 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 18:25 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:25 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:10 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 22:30 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 23:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:50 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Kolorowe koło
- 00:04 Świat elfów
- 00:07 Jaki jest twój zawód ?
- 00:10 Opowieści warzywne
- 00:12 Kolorowa magia
- 00:14 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Teraz się bawimy
- 00:28 Opowieści warzywne
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:33 Kolorowe koło
- 00:36 Świat podwodny
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Wakacje
- 00:44 Sunville
- 00:47 Świat podwodny
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Sunville
- 00:55 Zwierzęta
- 00:57 Świat podwodny
- 01:00 Świat elfów
- 01:03 Wstawaj!
- 01:06 Łazienka
- 01:08 Galaktyczni turyści
- 01:11 Miejskie życie
- 01:15 Świat elfów
- 01:18 Posłuchaj tego
- 01:21 Pojazdy
- 01:24 Jak podróżujemy
- 01:26 Opowieści warzywne
- 01:29 Puffy i Tubby
- 01:32 Opowieści warzywne
- 01:34 Świat zwierząt
- 01:37 Przygody w przestrzeni
- 01:39 Teraz się bawimy
- 01:42 Morskie przygody
- 01:45 Sunville
- 01:47 Łazienka
- 01:49 Rodzina bobrów
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Teraz się bawimy
- 01:58 Rodzina bobrów
- 02:01 Miejskie życie
- 02:04 Indie
- 02:08 Sunville
- 02:11 Oli - cykle natury
- 02:14 Safari
- 02:16 Panni i Fanni
- 02:18 Muzeum
- 02:21 Miejskie życie
- 02:23 Opowieści warzywne
- 02:25 Safari
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:31 Panni i Fanni
- 02:34 Jaki jest twój zawód ?
- 02:36 Puffy i Tubby
- 02:41 Kącik naukowy
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:49 Opowieści warzywne
- 02:52 Przygody w przestrzeni
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:04 Grupy
- 03:07 Posłuchaj tego
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Posłuchaj tego
- 03:15 Taniec
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:19 Opowieści warzywne
- 03:22 Świat zwierząt
- 03:24 Taniec
- 03:27 Opowieści warzywne
- 03:29 Świat zwierząt
- 03:31 Jak podróżujemy
- 03:34 Urocze miejsca
- 03:38 Ding Dang Dong
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:48 Teraz się bawimy
- 03:50 Przygody w przestrzeni
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Mini opowiadania
- 03:59 Jaki jest twój zawód ?
- 04:02 Taniec
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Mini opowiadania
- 04:13 Świat podwodny
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Świat podwodny
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Świat podwodny
- 04:28 Kolorowe koło
- 04:30 Jaki jest twój zawód ?
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Kolorowe koło
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Towarzysze zabawy
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Wakacje
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Towarzysze zabawy
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:13 Wakacje
- 05:16 Miyu i Litto
- 05:18 Grupy
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:24 Kolorowa magia
- 05:27 Grupy
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Muzeum
- 05:37 Panni i Fanni
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:43 Posłuchaj tego
- 05:47 Muzeum
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Puffy i Tubby
- 05:57 Urocze miejsca
- 05:59 Grupy
- 06:02 Muzeum
- 06:05 Kącik naukowy
- 06:09 Kolorowe koło
- 06:12 Urocze miejsca
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:19 Drużyna lalek na ratunek
- 06:23 Hop-hop
- 06:25 Uczymy się
- 06:28 Fin i Fianna
- 06:31 Mały Didy
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Urocze miejsca
- 06:38 Opowieści warzywne
- 06:40 Przygody w przestrzeni
- 06:43 Sunville
- 06:46 Łazienka
- 06:48 Posłuchaj tego
- 06:50 Uczymy się
- 06:53 Mimo i Bobo
- 06:55 Małe, ale pracowite
- 06:58 Brygada ogniowa
- 07:00 Hiphopowy kaktus
- 07:02 Przygody kaczki
- 07:04 Posłuchaj tego
- 07:06 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:09 Świat zwierząt
- 07:12 Posłuchaj tego
- 07:15 Jak podróżujemy
- 07:18 Zabawa w chowanego
- 07:21 Mimo & Bobo PLUS
- 07:25 Sippi Sappi
- 07:28 Tempo Giusto
- 07:30 Mały Didy
- 07:32 Afryka
- 07:34 Hubbi się tym zajmie
- 07:37 Zack i Ziggy
- 07:40 Wstawaj!
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Sport, sport, sport
- 07:50 Wstawaj!
- 07:52 Tempo Giusto
- 07:54 Zabawa w chowanego
- 07:56 Świat Mimo
- 07:59 Raul
- 08:02 Sippi Sappi
- 08:05 Hop-hop
- 08:07 Sport, sport, sport
- 08:10 Urocze miejsca
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:15 Taniec
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Przygody kaczki
- 08:23 Zabawa w chowanego
- 08:25 Słodki dom
- 08:27 Hubbi i jego koledzy
- 08:29 Przygody kaczki
- 08:31 Monika i Rudi
- 08:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:37 Monika i Rudi
- 08:40 Kolorowe koło
- 08:43 Grupy
- 08:45 Urocze miejsca
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Panni i Fanni
- 08:54 Historie Henryka
- 08:56 Albert tłumaczy
- 08:59 Zabawa w chowanego
- 09:02 Uczymy się
- 09:04 Co rośnie na drzewie?
- 09:05 Słodki dom
- 09:07 Dotty i Kitty
- 09:10 Sunville
- 09:13 Jaki jest twój zawód ?
- 09:15 Posłuchaj tego
- 09:18 Miyu i Litto
- 09:21 Kolorowa magia
- 09:24 Wesoła łąka
- 09:27 Uczymy się
- 09:30 Albert tłumaczy
- 09:32 Margo i Felix
- 09:35 Zack i Ziggy
- 09:38 Sippi Sappi
- 09:41 Lola i Liczby
- 09:43 Wesoła łąka
- 09:46 Dinoland
- 09:49 Monika i Rudi 2
- 09:52 Kolorowa Klara
- 09:54 Afryka
- 09:56 Monika i Rudi 2
- 09:59 Małe melodie
- 10:01 Albert tłumaczy
- 10:06 Dotty i Kitty
- 10:10 Małe melodie
- 10:12 Małe melodie
- 10:14 Tempo Giusto
- 10:16 Lola i Liczby
- 10:18 Monika i Rudi 2
- 10:21 Toobys
- 10:23 Wesołe królestwo
- 10:27 ABC - duckBC
- 10:30 Kolorowa Klara
- 10:32 Risto Gusto
- 10:35 Toobys
- 10:38 Przygody kaczki
- 10:40 Brygada ogniowa
- 10:42 Świat Mimo
- 10:45 Sippi Sappi
- 10:47 Zabawa w chowanego
- 10:50 Elfy przyrody
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Toby McFly
- 10:57 Dźwięki wokół nas
- 10:59 Wesołe królestwo
- 11:02 Margo i Felix
- 11:05 Dotty i Kitty
- 11:08 Raul
- 11:11 Hiphopowy kaktus
- 11:13 Co rośnie na drzewie?
- 11:15 Cubie
- 11:17 Drużyna lalek
- 11:20 Raul
- 11:22 Mały Didy
- 11:24 DuckSchool
- 11:26 Zack i Ziggy
- 11:30 Toby McFly
- 11:33 Brygada ogniowa
- 11:36 Zoo
- 11:38 Hubbi i jego koledzy
- 11:40 Brygada ogniowa
- 11:43 Przygody kaczki
- 11:45 Świat Mimo
- 11:49 Brygada ogniowa
- 11:51 Restauracja
- 11:56 Zoo
- 11:59 Mimo & Bobo PLUS
- 12:03 Hubbi się tym zajmie
- 12:06 Pociąg
- 12:08 Drużyna lalek na ratunek
- 12:12 Sippi Sappi
- 12:14 Kaczka i Puszek
- 12:16 Dinoland
- 12:19 Toby McFly
- 12:22 Sztuka Leona
- 12:24 Hubbi i jego koledzy
- 12:26 Dotty i Kitty
- 12:30 Hubbi i jego koledzy
- 12:33 Hubbi i jego koledzy
- 12:35 Risto Gusto
- 12:38 Wesoła łąka
- 12:41 Mały Didy
- 12:44 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:47 Wesoła łąka
- 12:51 Mimo & Bobo PLUS
- 12:55 Zastęp strażaków
- 12:57 Dinozaur Milo
- 13:01 Restauracja
- 13:04 Sztuka Leona
- 13:07 Wesoła łąka
- 13:10 Afryka
- 13:12 Sztuka Leona
- 13:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:16 Połączony świat
- 13:20 Drużyna lalek na ratunek
- 13:23 Przygody kaczki
- 13:25 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:28 Toby McFly
- 13:31 Połączony świat
- 13:35 Co rośnie na drzewie?
- 13:36 Monika i Rudi
- 13:39 Mimo i Bobo
- 13:42 Zack i Ziggy
- 13:45 Sippi Sappi
- 13:48 Co rośnie na drzewie?
- 13:49 Słodki dom
- 13:50 Uczymy się
- 13:53 Sippi Sappi
- 13:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:59 Zabawa w chowanego
- 14:02 DuckSchool
- 14:04 Uczymy się
- 14:07 Kolorowa Klara
- 14:09 Elfy przyrody
- 14:10 ABC - duckBC
- 14:13 DuckSchool
- 14:16 Margo i Felix
- 14:19 Dźwięki wokół nas
- 14:21 ABC - duckBC
- 14:24 Co rośnie na drzewie?
- 14:25 Kolorowa Klara
- 14:27 Małe melodie
- 14:29 Uczymy się
- 14:32 Fin i Fianna
- 14:36 Mały Didy
- 14:38 Zack i Ziggy
- 14:41 Świat Mimo
- 14:44 Wstawaj!
- 14:46 Lola i Liczby
- 14:49 Margo i Felix
- 14:52 Risto Gusto
- 14:55 Raul
- 14:58 Hubbi i jego koledzy
- 15:00 Afryka
- 15:02 Dźwięki wokół nas
- 15:04 DuckSchool
- 15:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:11 Mimo i Bobo
- 15:13 Albert tłumaczy
- 15:16 Lola i Liczby
- 15:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Lola i Liczby
- 15:25 Przygody kaczki
- 15:27 Mimo i Bobo
- 15:29 Zabawa w chowanego
- 15:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:35 Mimo & Bobo PLUS
- 15:40 Raul
- 15:43 Hop-hop
- 15:45 Restauracja
- 15:48 Toby McFly
- 15:51 Raul
- 15:53 Zabawa w chowanego
- 15:55 Tempo Giusto
- 15:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:01 Afryka
- 16:03 Fin i Fianna
- 16:06 Mimo i Bobo
- 16:08 Uczymy się
- 16:10 Drużyna lalek
- 16:13 Elfy przyrody
- 16:14 Brygada ogniowa
- 16:16 Restauracja
- 16:19 Lola i Liczby
- 16:21 Cubie
- 16:24 Toobys
- 16:26 Elfy przyrody
- 16:28 Świat Mimo
- 16:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:35 Brygada ogniowa
- 16:38 Co rośnie na drzewie?
- 16:39 Hiphopowy kaktus
- 16:42 Margo i Felix
- 16:45 Elfy przyrody
- 16:46 DuckSchool
- 16:49 Lola i Liczby
- 16:52 Hop-hop
- 16:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:56 Elfy przyrody
- 16:57 Sippi Sappi
- 17:00 Raul
- 17:03 Afryka
- 17:05 Elfy przyrody
- 17:06 Hop-hop
- 17:08 Afryka
- 17:11 Mimo i Bobo
- 17:14 Afryka
- 17:16 Mimo & Bobo PLUS
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Mimo i Bobo
- 17:25 Wstawaj!
- 17:27 Mimo i Bobo
- 17:29 Historie Henryka
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Raul
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Raul
- 17:44 Małe melodie
- 17:46 DuckSchool
- 17:48 Słodki dom
- 17:50 ABC - duckBC
- 17:53 Albert tłumaczy
- 17:57 Kolorowa Klara
- 17:59 Dźwięki wokół nas
- 18:01 ABC - duckBC
- 18:04 DuckSchool
- 18:06 Historie Henryka
- 18:08 Słodki dom
- 18:09 Sippi Sappi
- 18:12 Fin i Fianna
- 18:15 Co rośnie na drzewie?
- 18:16 Mimo i Bobo
- 18:19 Wesoła łąka
- 18:22 Fin i Fianna
- 18:25 Kolorowa Klara
- 18:27 Albert tłumaczy
- 18:29 Tempo Giusto
- 18:31 Sippi Sappi
- 18:34 Małe melodie
- 18:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:38 DuckSchool
- 18:41 Elfy przyrody
- 18:42 Uczymy się
- 18:45 Dobranoc!
- 18:47 Monika i Rudi
- 18:49 Toby McFly
- 18:52 Dobranoc!
- 18:54 Uczymy się
- 18:57 Dźwięki wokół nas
- 18:59 Afryka
- 19:01 Toobys
- 19:04 Hop-hop
- 19:07 Kaczka i Puszek
- 19:09 Margo i Felix
- 19:12 Cubie
- 19:14 Brygada ogniowa
- 19:17 Raul
- 19:20 Przygody kaczki
- 19:22 Dobranoc!
- 19:24 Restauracja
- 19:27 Zack i Ziggy
- 19:30 Elfy przyrody
- 19:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:36 Toobys
- 19:39 Dobranoc!
- 19:41 Tempo Giusto
- 19:43 DuckSchool
- 19:46 Małe, ale pracowite
- 19:49 Tempo Giusto
- 19:51 Przygody kaczki
- 19:53 Restauracja
- 19:56 Historie Henryka
- 19:58 Toby McFly
- 20:01 Monika i Rudi
- 20:05 Drużyna lalek
- 20:09 Monika i Rudi
- 20:13 Sippi Sappi
- 20:15 Pociąg
- 20:18 Uczymy się
- 20:22 Drużyna lalek
- 20:25 Elfy przyrody
- 20:27 Mały Didy
- 20:29 Zabawa w chowanego
- 20:32 Margo i Felix
- 20:36 Pociąg
- 20:38 Lola i Liczby
- 20:40 Formy są twoje
- 20:42 Mały Didy
- 20:46 Zack i Ziggy
- 20:49 Toobys
- 20:51 Afryka
- 20:54 Fin i Fianna
- 20:57 Mały Didy
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Toobys
- 21:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:07 Wakacje
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:22 Historie Henryka
- 21:24 Hiphopowy kaktus
- 21:26 Toobys
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:30 Mały Didy
- 21:33 Lola i Liczby
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:39 Opowieści warzywne
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Toby McFly
- 21:55 Zoo
- 21:58 Mimo i Bobo
- 22:01 Mały Didy
- 22:03 Kaczka i Puszek
- 22:05 Dinozaur Milo
- 22:09 Wesoła łąka
- 22:12 Pojazdy
- 22:15 Sunville
- 22:17 Posłuchaj tego
- 22:20 Przygody w przestrzeni
- 22:23 Łazienka
- 22:25 Wesoła łąka
- 22:28 Mimo i Bobo
- 22:31 Raul
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:36 Wesołe królestwo
- 22:40 Mini opowiadania
- 22:44 Puffy i Tubby
- 22:48 Morskie przygody
- 22:50 Pojazdy
- 22:53 Mini opowiadania
- 22:56 Sippi Sappi
- 22:59 Monika i Rudi
- 23:01 Mimo i Bobo
- 23:03 Lola i Liczby
- 23:06 Co rośnie na drzewie?
- 23:08 Wesoła łąka
- 23:11 Kształcików
- 23:13 Kolorowe koło
- 23:16 Panni i Fanni
- 23:18 Grupy
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Grupy
- 23:25 Kącik naukowy
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:35 Pixie 2
- 23:36 Monika i Rudi
- 23:39 Mimo i Bobo
- 23:41 Muzeum
- 23:44 Kolorowa magia
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Jaki jest twój zawód ?
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Kolorowe koło
- 23:58 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:44 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:54 Uczymy się z ducktv
- 23:56 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 07:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 07:35 Legendy Ligue 1 (2)
- 17:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 17:40 La Manita
- 22:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 Ligue1 Season Review
- 12:00 Ligue1 Season Review
- 13:00 GP Confidential
- 13:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 18:00 LaLiga Top Goals
- 19:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 19:35 La Manita
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 00:00 Sports Adventure 5 (21)
- 00:30 Sports Adventure 5 (22)
- 01:00 Sports Adventure 5 (23)
- 01:30 Sports Adventure 5 (24)
- 02:00 Sports Adventure 5 (25)
- 02:30 Sports Adventure 5 (26)
- 03:00 Sports Adventure 6 (1)
- 03:30 Sports Adventure 6 (2)
- 04:00 Sports Adventure 6 (3)
- 04:30 Sports Adventure 6 (4)
- 05:00 Liquid Edge (7)
- 06:00 The Ultimate Ride (1)
- 07:00 The Ultimate Ride (2)
- 08:00 The Ultimate Ride (3)
- 09:00 WWE Classic Gold (21)
- 10:00 WWE Classic Gold (22)
- 10:40 WWE Classic Gold (23)
- 11:00 WWE Raw (17)
- 14:00 WWE SmackDown (25)
- 15:00 WWE SmackDown (26)
- 16:00 WWE NXT (14)
- 17:00 WWE - Main Event (14)
- 18:00 WWE Highlights
- 19:30 Dumball: Idiots In India (5)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 18:10 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 18:30 Sektor Prasowy
- 18:35 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 19:05 Sektor Prasowy
- 19:10 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 19:35 Sektor Prasowy
- 19:40 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:25 Głosem Paszkiewicza (29)
- 04:10 Na osi (1062)
- 04:40 Na osi (1063)
- 05:10 Na osi (1064)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:40 Na osi (1066)
- 06:00 Zoo w Edynburgu - od kuchni 2 (8)
- 07:10 Zoo w Edynburgu - od kuchni 2 (9)
- 14:05 Celnicy 2 (3)
- 15:05 Celnicy 2 (4)
- 16:05 Celnicy 2 (5)
- 17:05 Celnicy 3 (1)
- 18:00 Celnicy 3 (2)
- 19:00 Celnicy 3 (3)
- 00:05 Brian Cox: oblicza pieniądza (1)
- 01:05 Narodziny miliarderów (2)
- 02:00 Gaz do dechy (1)
- 02:45 W warsztacie (4)
- 03:30 Jak kupić najdroższe auta świata (1)
- 14:00 Najsłabsze ogniwo 3 (15)
- 15:00 Olbrzymie maszyny 2 (2)
- 18:05 Nadzwyczajne maszyny (2)
- 19:05 Gaz do dechy (1)
- 20:05 Nadzwyczajne maszyny (3)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo 3 (15)