Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Mamy dzieci
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Klub Kultura (11/24)
- 17:42 Pokochaj Grudziądz (115)
- 18:00 Eko-opcja
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:15 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 19:27 Agroregion (13/24)
- 19:50 Z Twojego podwórka (Osiedle Prądy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:46 Sport
- 21:54 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 10:00 Przewodnik kulturalny
- 10:16 Przegląd tygodnia
- 10:41 Sport weekend
- 10:52 Abecadło astronomii (Obserwacje Merkurego i Wenus)
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:47 Szukamy w archiwach
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kwartet (Nowoczesna architektura)
- 17:26 Prosto z lasu (11/24)
- 17:39 Przewodnik kulturalny
- 17:54 Obalamy mity medyczne (12)
- 17:58 Spotkania w świecie ciszy
- 18:22 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Prognoza pogody
- 18:54 Ichtis
- 19:08 Lubuski raport gospodarczy
- 19:21 Abecadło astronomii (Obserwacje Merkurego i Wenus)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:55 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Reportaż z każdej strony (Aleksander Rozenfeld)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (W obronie polskiego nieba)
- 17:25 Bezbłędnie (Bitcoin)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Reportaż z każdej strony (Petrykiwka)
- 18:00 Piosenka u Ciebie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:50 Prognoza pogody
- 18:55 Oni byli pierwsi... Lubelski lipiec '80
- 19:50 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:40 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Osobliwości Podkarpacia (Pruchnik)
- 14:48 Z życia regionu (Z głową w chmurach)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Zespół Pałacowo-Parkowy w Przeworsku)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski (Czesław Miłosz)
- 17:25 Poznaj Podkarpackie (Dni Kańczugi)
- 17:32 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:00 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca, Jednego Ducha 2024 (1)
- 18:20 Z życia regionu (Turystyka bez granic - Okolice Jeziora Myczkowieckiego)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:15 Dokument w TVP Rzeszów (Terra moja ziemia)
- 19:30 Z życia regionu (Różne kultury, ale taki sam człowiek)
- 19:55 Kalejdoskop filmowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:55 Drogi wiary
- 11:22 Pełnia wiary
- 11:45 Podróże po Wielkopolsce (Lasy rychtalskie)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Fakty
- 14:41 Pogoda
- 14:44 Szlachetne zdrowie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Program lokalny
- 16:31 Fakty
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 1920. Wojna i miłość (Szwadron)
- 17:46 Drobiowe frykasy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:45 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:00 Pogoda (30)
- 10:01 Dinara pyta (Pracownia pszczelarska)
- 10:04 Arrasów dzieje osobliwe (Królewskie marzenia)
- 10:29 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (88)
- 10:45 Magazyn medyczny (Rehabilitacja XXI wieku)
- 10:56 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Do cichego kącika)
- 11:00 Wolę dokument (Chodzi o brzmienie)
- 11:05 Filmoteka małopolska: Chodzi o brzmienie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Jedź bezpiecznie (958)
- 14:40 Muzealne opowieści (124)
- 14:45 Kronika dnia (30)
- 14:56 Pogoda w regionie (30)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Kronika dnia (30)
- 16:41 Pogoda w regionie (30)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (30)
- 17:01 Raport pogodowy (30)
- 17:04 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Liść laurowy)
- 17:28 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 17:29 Profesor Bohdan Lisowski. Człowiek, który sam siebie zaprojektował
- 18:24 Muzealne opowieści (1)
- 18:27 Odkrywamy Małopolskę (Zator i okolice)
- 18:30 Kronika (30)
- 18:52 Bliżej polityki
- 19:05 Pogoda w regionie (30)
- 19:07 Raport pogodowy (30)
- 19:09 Wojsko chroni przyrodę
- 19:25 Dzieła, arcydzieła (Walery Goetel)
- 19:30 Wszystko po krakowsku - Grzegorz Turnau w Teatrze im. Juliusza Słowackiego (1)
- 19:55 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Chmury nad Krakowem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (30)
- 21:50 Pogoda (30)
- 21:52 Kronika sportowa
- 21:57 Odkrywamy Małopolskę (Tajemnice Miechowa)
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Oblicza wiary
- 11:20 Agrokurier
- 11:30 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 11:35 Pełnia wiary
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Agrokurier
- 18:05 Agape blisko Ciebie
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:15 7 dni opolskie
- 19:30 Oblicza wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Siewcy słowa
- 11:38 Zielnik regionalny
- 11:54 Bezbłędnie (Hajtać się)
- 11:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:35 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium (Hubble Tension)
- 17:26 Prosto z lasu (12/24)
- 17:39 Świętokrzyskie Espresso
- 18:11 Odkryj regiony
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Na tropach historii (Chanukowe świece)
- 19:02 Sport
- 19:23 Siewcy słowa
- 19:30 Agape blisko Ciebie
- 19:53 Pocztówki z Kielc (Karol Wojtyła Senior)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Szlakiem miejsc świętych (16)
- 21:56 Pocztówki z Kielc (Adam Wolski)
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:01 Agroexpress
- 10:15 Budzi się ludzi
- 11:01 Budzi się ludzi
- 11:06 Budzi się ludzi
- 11:52 Skarby Łodzi (8)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Misja OGRÓD
- 16:40 Obalamy mity medyczne (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sport po łódzku
- 17:25 Zakręceni, wkręceni (8)
- 17:34 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 18:04 Dialogi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:48 Sport
- 18:54 Pogoda
- 18:59 LOFT
- 19:19 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu (4)
- 19:35 Sztuką i sportem przełamują bariery
- 19:48 Misja OGRÓD
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:15 Całkiem niezła historia (Amazonki na mieście)
- 00:35 Filmowe spotkania
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Pochodzenie pierwiastków)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:20 Spotkania w świecie ciszy
- 02:45 Niezwykłe miejsca (Skansen w Maurzycach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Liban. Wybuch gniewu
- 04:30 Info Wilno (1271)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Muzeum w Łowiczu)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Galaktyka owadów)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Druskieniki: Lato 2024)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Terapia małżeńska)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Credo
- 19:10 Dej pozór
- 19:40 Portret subiektywny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (1)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 21:45 Relacje
- 22:00 Przepis dnia (53)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 16, 13-19) Ty jesteś Piotr i tobie dam klucze królestwa niebieskiego)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Transmisja papieska: Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła (Msza święta z Papieżem Franciszkiem)
- 02:25 Muzyczne chwile
- 02:30 Manna z Nieba (Talitha kum!)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Prof. Mieczysław Ryba)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Regionalne spotkanie PKRD w Krynicy-Zdroju)
- 05:05 On woła Cię!
- 06:00 Jestem mamą (Śniadanie)
- 06:15 Mocni w wierze (Wiara jako nawrócenie)
- 06:40 Regał (Błogosławiona Maria Angela Truszkowska i Kronika Zgromadzenia Sióstr Felicjanek)
- 07:05 "Pogoria". Żeglarska szkoła życia
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Stefan Fijałkowski)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Paweł Włodkowic)
- 08:00 Słowo życia ((Mk 5, 21-43 - dłuższa) Wskrzeszenie córki Jaira)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (30 czerwca, wspomnienie św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)
- 08:30 Centrum Ewangelizacji
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (5)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba (Talitha kum!)
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 15:00 Wieś - to też Polska
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:50 Cmentarz przy Lipowej
- 17:30 Sól ziemi (Haft łowicki)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Paweł Włodkowic)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc Ojczyzna (Prof. Arkadiusz Jabłoński)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Element nieporządany)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Polskie zdolności produkcji zbrojeniowej)
- 21:55 Święty na każdy dzień (30 czerwca, wspomnienie św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego)
- 22:00 Polskie dziedzictwo (23)
- 22:25 Bazylika Bożego Ciała w Krakowie
- 22:45 Jak wygrać małżeństwo (Jak być dobrym teściem?)
- 23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Komentarz bieżących wydarzeń społeczno-politycznych w USA i na świecie)
- 23:30 Tam, gdzie Bóg płacze (Pakistańscy chrześcijanie)
- 02:05 Krew odkupienia
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (16)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (1)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (2)
- 07:50 Prawo do narodzin (112)
- 08:25 Prawo do narodzin (113)
- 08:50 Prawo do narodzin (114)
- 09:20 Świat zwariował 2 (14)
- 09:40 Yattaman (Wyspa diabła)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Tajny agent (4)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Odludzie
- 22:50 Uśmiechnij się (15)
- 22:55 Uśmiechnij się (18)
- 23:05 Uśmiechnij się (20)
- 23:10 Uśmiechnij się 3 (2)
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Kupiec wenecki
- 01:20 Krew odkupienia
- 03:05 Poza prawem
- 04:50 Uśmiechnij się 3 (4)
- 05:00 Na osi (495)
- 05:40 Uśmiechnij się (9)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Największy drapieżnik Ameryki)
- 07:10 Simba lwi Król (10)
- 07:40 Plastelinkowy angielski (5)
- 07:50 Mój przyjaciel Yeti (9)
- 08:00 Muzyka
- 08:15 Telezakupy
- 09:15 To nie tak miało być (4)
- 18:20 Rekiny z lawiny
- 20:00 Malibu - atak rekinów
- 21:50 Krew odkupienia
- 23:35 Na osi (495)
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Koptashow
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:35 Nenechte se rušit
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:05 Klíček ke štěstí
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 17:00 Počesku (Moravský kras)
- 17:10 Na plovárně s Jiřím Hrdinou
- 17:40 Tajemství skrytá v písku (4)
- 20:00 Vůz plný zlata
- 21:45 Sherlock Holmes (Znamení čtyř)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Týden v kultuře
- 07:31 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Po laně nahoru i dolů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Festivalové vteřiny 2024
- 19:59 Francouzi volí nový parlament
- 22:00 Zprávy
- 22:28 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Cyklistika ČR 2024 (MČR a MSR Jevíčko)
- 04:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Švýcarsko - Itálie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 10:05 Cyklotoulky
- 10:15 Sokolský zpravodaj
- 10:30 Slet 2024 (Sletový průvod)
- 11:15 Slet 2024 (Sletový průvod)
- 11:30 Panorama
- 11:45 Slet 2024 (Sletový průvod)
- 00:05 Nicole Kidmanová: oči dokořán
- 01:00 Koncert z Paříže 2023
- 03:00 ...a z učedníků jsou mistři
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Jsem Češka
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Lucerna
- 21:20 Události v kultuře
- 22:20 Jen ve zpěvu
- 23:20 Kniha snů Karen Blixenové (5)
- 06:00 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak lovili ryby)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:20 7T II (11)
- 06:40 Kouzelník pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Mrňouskové 2: Daleko od domova
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Indie)
- 11:00 Operace Jauu!
- 11:30 Friends: Síla přátelství
- 11:50 Ne-Ne se smrskl
- 14:00 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 14:25 Ach, ten pokrok! II
- 14:40 Art Ninja
- 15:10 Jak vycvičit draky
- 15:30 Jak vycvičit draky
- 15:55 Dynotrax Turbo
- 16:15 7T II (12)
- 16:40 Tlapková patrola VII
- 17:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 17:25 Ovečka Shaun
- 17:35 Pan Tau (6)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (U velkého Gnoma)
- 18:55 7T II (14)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (5)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Indie)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej