Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:00 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:45 Dzika kuchnia (5)
- 04:10 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Dzika kuchnia (4)
- 05:05 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:10 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:30 Dzika kuchnia (1)
- 09:00 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont 2 (2)
- 10:30 Przepis na remont 2 (3)
- 10:55 Przepis na remont 2 (4)
- 11:25 Przepis na remont 2 (5)
- 11:50 Przepis na remont 2 (6)
- 15:00 Przepis na remont 2 (6)
- 15:25 Przepis na remont 2 (7)
- 15:55 Przepis na remont 2 (8)
- 16:25 Przepis na remont 2 (9)
- 16:50 Przepis na remont 2 (10)
- 17:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (9)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Przyczyny i leczenie bólów brzucha)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Choroby oczu)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Psychiatria dziecięca)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (2)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (2)
- 12:50 Kierunek zdrowie (POChP)
- 13:20 Pytania do doktora (Dieta)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (2)
- 15:55 Zwierzaki z misją (2)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 17:00 Pytania do doktora (Dieta)
- 17:40 Łowcy smaków (2)
- 18:20 Happy i Zen (2)
- 19:00 Moje życie XXL (2)
- 20:00 Nocna zmiana (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (3)
- 21:35 Chirurdzy (2)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Nowy burmistrz)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pawtucket Pat)
- 01:00 Bajer z Bel-Air (Potrójna randka)
- 01:30 Bajer z Bel-Air (Tylko nie z kuzynką)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Wszystko albo nic)
- 02:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 (Paple)
- 03:00 Wszyscy kochają Raymonda 8 (Model)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 (Mentor)
- 22:00 American Pie: Wesele
- 00:40 Moja cudowna Wanda
- 02:55 Wrzeciono czasu
- 05:10 Gwiazdeczka
- 05:40 Pilotka
- 06:00 Miasta rytm (8)
- 06:55 Miasta rytm (9)
- 07:50 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (3)
- 08:20 Kabaretowy rejs (125)
- 09:25 Pętla
- 11:35 Popiół i diament
- 13:40 Cafe pod Minogą
- 16:25 Nowy kabaretowy rejs 3 (4)
- 17:25 Pogranicze w ogniu (19)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (20)
- 22:00 Córki dancingu
- 23:50 Co lubią tygrysy
- 02:15 Wysokie drzewa
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:05 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani 2 (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (14)
- 06:55 Zameldowani (1)
- 07:25 Zameldowani (2)
- 07:55 Zameldowani (3)
- 08:25 Zameldowani (4)
- 08:55 Zameldowani (5)
- 09:25 Zameldowani (6)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (16)
- 11:25 Bonanza (17)
- 16:40 Bonanza (21)
- 17:50 Tajemnice machiny wojennej nazistów (4)
- 22:50 Zbroja boga
- 02:25 Mała wielka miłość
- 04:40 Bulionerzy (Losowanie)
- 05:10 Bulionerzy (Przeprowadzka)
- 05:40 Bulionerzy (Zebranie)
- 06:05 Scena śmiechu (71)
- 06:50 Matki, żony i kochanki (2)
- 07:55 Matki, żony i kochanki (3)
- 09:00 Kojak (Oblężenie)
- 16:00 Kojak (Śmiertelna sieć)
- 17:00 Kojak (Zamach)
- 23:25 Straszny film 2
- 00:00 Trzy siostry (215)
- 01:00 Dzika miłość (95)
- 02:00 Teresa (11)
- 03:00 Okrutne miasto (35)
- 04:00 Przypieczętowany los (87)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (87)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 07:00 Trzy siostry (215)
- 08:00 Dzika miłość (95)
- 09:00 Teresa (11)
- 10:00 Okrutne miasto (35)
- 11:00 Przypieczętowany los (87)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (87)
- 13:00 Dzika miłość (95)
- 14:00 Trzy siostry (215)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 17:00 Trzy siostry (216)
- 18:00 Dzika miłość (96)
- 19:00 Teresa (12)
- 20:00 Okrutne miasto (36)
- 21:00 Przypieczętowany los (88)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (88)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 00:00 Ultraviolet 2 (4)
- 00:55 Ultraviolet 2 (5)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą 2 (1)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą 2 (2)
- 03:55 Ultraviolet 2 (5)
- 04:55 Znaki (5)
- 06:00 Totalcar 6 (7)
- 06:35 Prezentuj broń! (28)
- 07:40 Kafejka za rogiem 4 (14)
- 00:00 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 02:00 Drużyna A (7)
- 03:05 Zagadki z przeszłości (18)
- 04:05 Prezentuj broń! (38)
- 05:15 Totalcar 3 (10)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (18)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (18)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (7)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (18)
- 11:55 Drużyna A (7)
- 13:00 Słoneczny patrol 8 (7)
- 20:00 Metro strachu
- 00:30 Winnice miłości 2 (69)
- 01:40 Prezentuj broń! (31)
- 02:50 Prezentuj broń! (32)
- 03:55 Prezentuj broń! (33)
- 05:00 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Cztery siostry (26)
- 07:20 Winnice miłości 2 (69)
- 08:30 Zaklinacze koni 7 (8)
- 09:25 Zaklinacze koni 7 (9)
- 10:20 Domek na prerii 7 (3)
- 11:20 Domek na prerii 7 (4)
- 12:25 Cztery siostry (26)
- 13:45 Winnice miłości 2 (69)
- 14:50 Zaklinacze koni 7 (10)
- 15:50 Zaklinacze koni 7 (11)
- 16:45 Domek na prerii 7 (5)
- 17:50 Domek na prerii 7 (6)
- 21:00 Londyński bulwar
- 23:20 Cztery siostry (27)
- 01:05 Kruk 3: Zbawienie
- 03:15 Naczelny dowódca
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Próba sił)
- 06:40 To nie ze mną (7)
- 07:15 To nie ze mną (8)
- 07:45 Poirot (Śmierć na Nilu)
- 12:00 Prześladowca
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 17:55 Poirot (Pora przypływu)
- 20:00 Operacja Goliat
- 22:40 Ulice strachu
- 00:25 Zakończenie programu
- 05:20 Łowcy przygód
- 06:45 Wyspa szemrzącego wiatru
- 08:05 Magia malin
- 09:25 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 11:20 Obóz skautów
- 14:15 Misjonarze - krawaciarze
- 15:50 Tajemnica pieczęci smoka
- 17:50 Miłość w Indiach
- 21:00 Powrót do domu
- 22:30 Zen Noir
- 23:40 Zakończenie programu
- 01:20 Beautiful Solos
- 02:25 Baseline
- 04:00 Po własnych śladach
- 05:35 Zakończenie programu
- 07:05 Kung-fu joga
- 08:50 Tajna agentka
- 10:25 Czarny motyl
- 11:55 Nocna jazda
- 13:20 Król wojowników
- 14:50 Wyspa piratów
- 16:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Zawsze chciałem być gangsterem
- 21:50 Pełzająca śmierć
- 00:00 Rzeka
- 01:35 Zemsta zombie
- 02:35 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 02:40 Guerrero
- 04:30 Bunt
- 06:00 Miłość i teleturnieje
- 07:00 Moulin Rouge
- 09:05 Obudź mnie po wojnie
- 10:20 Mamuśka
- 10:30 Bella
- 11:00 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 12:05 Rodri
- 12:30 Edith
- 12:45 Dzikie serca
- 13:50 Bajeczka dla przeciętniaków
- 14:05 Rozkosznie niebezpieczna
- 15:30 Dingi
- 15:40 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 17:00 Nic poza wodą w morzu
- 17:45 Legenda Irokezów. Mohawk
- 19:05 Pieskie życie
- 19:40 Nowojorski port
- 21:00 Karnawał dusz
- 22:15 Odejście
- 23:55 Bonnie i Lionnie
- 01:40 Ekstrakt
- 03:10 Dobroczyńca
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:25 Dwóch facetów w jednym
- 06:50 Kolejny rok
- 10:45 Fame
- 12:30 Joga dla dwojga
- 13:55 Proza życia
- 15:35 Opowieść o Zbawicielu
- 18:30 Wampirzyce
- 20:00 Obsesja Eve 2 (5)
- 20:45 Bank Hacker (7)
- 21:30 Skok Henry'ego
- 23:15 Słodka zemsta
- 00:40 Szał krwi
- 02:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (71)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (72)
- 11:50 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8575)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8576)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (27)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (35)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 18:20 Arabela (Zemsta Rumburaka)
- 19:00 Klik News (34)
- 19:05 Klik News (36)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Trucizna)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8576)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8577)
- 21:25 Żądło
- 23:45 Walka kogutów
- 00:30 Jestem potworem
- 02:15 Szał krwi
- 04:00 Delirium
- 04:05 Delirium
- 06:00 Bonanza (Oszustwo w Thurderhead)
- 06:55 Blada twarz
- 07:20 Słomiany wdowiec
- 10:40 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:10 Bitwa o San Pietro
- 11:50 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:25 Generał
- 15:55 Ikony - 10 min. (Will Smith)
- 18:15 Triumf miłości (83)
- 19:10 The Queen of Flow 2 (1)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8280)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8281)
- 21:25 Labirynt 3 (2)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (5)
- 14:20 Chicago Fire 3 (7)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (17)
- 19:00 Chicago Fire 3 (8)
- 19:55 Columbo 3 (4)
- 00:35 Fighting Rookies 2014
- 01:20 Fighting Rookies 2014
- 02:05 Sporty walki: We Love MMA 50
- 10:45 Wrestling: NEW Extreme 4