Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Wyśpiewam ci miłość
- 03:25 Tylko na lato
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Relacja z greckokatolickich uroczystości św. Piotra i Pawła w Chrzanowie
- 14:00 Złoty chłopak (208)
- 14:55 Jaka to melodia? (5167)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (778)
- 16:05 Dziedzictwo (305)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5285)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz 1/8 finału: Austria - Turcja
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 23:25 Pociąg do Hollywood
- 00:05 Poznajmy się jeszcze raz
- 02:05 O mnie się nie martw 11 (1/13)
- 02:50 Rejs
- 11:15 Lena na Bałkanach (Kuchnia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2976)
- 12:30 Koło fortuny (1554)
- 13:15 Akacjowa 38 (374)
- 20:20 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 20:35 Kobieta sukcesu
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (28)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Wakacje, lato w mieście
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:11 Pięknie przyprawiONA (Piękna skóra)
- 17:25 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:25 Znaki (9)
- 02:30 Znaki (10)
- 03:35 Zjedz Alaskę (12)
- 04:05 Zjedz Kambodżę (1)
- 04:45 Disco Gramy (6232)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (702)
- 16:25 Interwencja (5438)
- 16:40 Gliniarze (Współpraca)
- 17:40 Sekrety rodziny (Dom na głowie)
- 18:50 Wydarzenia (702)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (702)
- 19:45 Sport (702)
- 19:55 Pogoda (702)
- 20:00 Krucjata Bourne'a
- 22:20 Gra o życie
- 00:50 Love Island. Wyspa miłości (151)
- 01:50 Śmierć na 1000 sposobów (9)
- 02:20 Interwencja (5436)
- 02:40 Cudownych rodziców mam (Paweł Korzeniowski)
- 02:55 SuperLudzie (9)
- 03:25 SuperLudzie (10)
- 03:55 SuperLudzie (12)
- 04:25 SuperLudzie (13)
- 04:55 SuperLudzie (14)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (44)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (322)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (42)
- 09:00 Dlaczego ja? (Siostry)
- 14:00 Gliniarze (Plebania)
- 15:00 Na ratunek 112 (Atak paniki)
- 15:30 Na ratunek 112 (Nałogowy palacz)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (771)
- 21:00 Supremacja
- 23:15 Haker
- 04:00 Niesamowite! (Kto jest moim ojcem)
- 04:35 Niesamowite! (To nie jest moje dziecko)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 06:55 Dolina Muminków (Zimowy przodek)
- 07:30 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 07:55 Smerfy (Cały smerfoświat jest sceną/Lekkomyślne smerfy)
- 10:00 Bing 4 (To Charlie)
- 10:05 Baranek Shaun (12)
- 10:10 Baranek Shaun (13)
- 10:15 Baranek Shaun (Fotograf)
- 10:20 Baranek Shaun (Postrzyżyny)
- 10:25 Baranek Shaun (Wesołe miasteczko)
- 10:50 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:00 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Królowe)
- 11:20 Blue 2 (Złóż to sam)
- 11:25 Blue 2 (Helikopter)
- 11:45 Dinopociąg (Bracia Michelinoceras/Dzień ojca)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Krwawe łzy)
- 23:00 Replikant
- 00:50 MacGyver 4 (13)
- 01:50 MacGyver 5 (1)
- 02:45 FBI 4 (6)
- 03:40 FBI: Most Wanted (4)
- 04:40 Ultraviolet 2 (12)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (1)
- 07:05 Rekrut 4 (8)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (4)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:55 Rekrut 4 (8)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 12:50 Rekrut 4 (9)
- 13:45 FBI 2 (11)
- 14:45 FBI 2 (12)
- 15:40 MacGyver 4 (13)
- 16:30 MacGyver 5 (1)
- 17:25 FBI 2 (13)
- 18:20 FBI 2 (14)
- 19:10 MacGyver 5 (2)
- 20:05 MacGyver 5 (3)
- 21:05 Rekrut 5 (16)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (16/22)
- 23:00 FBI 2 (13)
- 23:55 FBI 2 (14)
- 04:20 Planeta Ziemia (11)
- 05:10 W okowach mrozu 4 (20)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (3)
- 06:35 W okowach mrozu 5 (1)
- 07:35 Wielka australijska przygoda (2)
- 08:35 Przyszłość Ziemi (1)
- 09:40 W okowach mrozu 3 (13)
- 12:45 Przyszłość Ziemi (1)
- 13:50 Wielka australijska przygoda (2)
- 14:50 W okowach mrozu 5 (1)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (8)
- 18:55 Przyszłość Ziemi (1)
- 19:55 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (20)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 00:50 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:15 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 01:55 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 02:00 Taffy (Pokaz)
- 02:05 Taffy (Porywacz kotów)
- 02:15 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 02:35 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 03:00 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, cz. 2)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 05:45 Taffy (Kołnierze)
- 05:50 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (21)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (15)
- 06:55 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przewinąć nudę/ Mozart gitary)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 20:20 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 20:25 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 20:40 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 20:45 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 20:55 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 21:10 Taffy 2 (Walka o medal)
- 21:15 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 21:25 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Moon Girl przybywa!)
- 01:15 Zbliżenia
- 02:30 97 minut do śmierci
- 04:05 To, co ukryte
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Guido Superbohater
- 07:25 Rzeź
- 08:45 Szef
- 10:40 Pan Pip
- 12:35 Spisek
- 14:35 Wielki Mistrz
- 16:35 Delikatność
- 18:20 Nauka spadania
- 20:00 Spotlight
- 22:05 Sędzia i kat
- 23:45 Święty interes
- 01:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood 2 (2)
- 03:35 Stłamszeni 3 (6)
- 04:25 Morderstwa w Midsomer 16 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 12 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (14)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 16 (2)
- 09:55 Ulica nadziei 3 (4)
- 12:05 Ojciec Brown 5 (14)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 16 (2)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (4)
- 15:55 Lewis 7 (5)
- 16:55 Ojciec Brown 5 (15)
- 21:00 Harry Wild (1)
- 22:00 Sherwood (6)
- 23:15 Milczący świadek 20 (9)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:55 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 10:55 Celnicy 3 (8)
- 11:25 Celnicy 3 (9)
- 18:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 20:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 20:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 21:55 Siły specjalne
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (1)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (8)
- 01:50 I love kabaret (1)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 02:55 Rodzinne perypetie (30)
- 04:00 I love kabaret (1)
- 05:00 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (80)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (2)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 To leci w sieci (7)
- 08:05 Gadżet show (5)
- 08:40 Polskie złote rączki (7)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania (4)
- 10:15 Dom w cenie mieszkania (5)
- 10:45 Historia kultowych marek (2)
- 11:15 Historia kultowych marek (3)
- 11:45 Cała prawda o lataniu (7)
- 12:45 Cała prawda o lataniu (8)
- 13:50 M.A.S.H. (Spłata długów)
- 22:00 Kabaretowe przeboje (1)
- 23:00 Magia nagości 2 (5)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:45 Dzika kuchnia (4)
- 03:10 Dzika kuchnia (1)
- 03:40 Dzika kuchnia (2)
- 04:05 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 06:55 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:50 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 10:25 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:10 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:05 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:50 Giganty na drogach (4)
- 14:45 Giganty na drogach (5)
- 15:35 Giganty na drogach (6)
- 16:30 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:25 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:50 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:30 Z lokalnego archiwum
- 08:45 TVCentrum uwagi
- 09:10 TVCentrum uwagi
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 11:00 Celnicy 3 (3)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (13)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (14)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (10)
- 01:55 Spidey i superkumple (11)
- 02:20 Spidey i superkumple (12)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 07:00 Blue 3 (118)
- 07:10 Blue (Basen)
- 07:20 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 07:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:40 Blue 3 (123)
- 07:50 Blue 2 (80)
- 08:00 Blue (Taxi)
- 08:10 Blue 2 (82)
- 08:20 Blue (Szpiegowanie)
- 08:30 Spidey i superkumple (15)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Wizard of Dizz)
- 12:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 12:30 Blue 3 (118)
- 12:40 Blue (Basen)
- 12:50 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 13:00 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 13:10 Blue 3 (123)
- 13:20 Blue 2 (80)
- 13:30 Blue (25)
- 13:40 Blue 2 (82)
- 13:50 Blue (Szpiegowanie)
- 14:00 Spidey i superkumple (17)
- 14:30 Lwia Straż (21)
- 15:00 Lwia Straż (22)
- 15:30 Superkoty (Maks kontra Maks / Zapach bekonu)
- 16:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 3 (104)
- 17:10 Blue 3 (105)
- 17:20 Blue 3 (106)
- 17:30 Blue 3 (107)
- 17:40 Blue 3 (108)
- 17:50 Blue 3 (109)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 23:00 Pidżamersi 3 (71)
- 23:25 Pidżamersi 3 (72)
- 23:50 Pidżamersi 3 (Pidżamersi ratują Boże Narodzenie/ Pidżamersi ratują Boże Narodzenie, część 2)
- 00:25 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (35)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (36)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:05 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 06:10 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:25 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 06:35 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 06:40 Taffy 2 (Kret)
- 06:55 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 07:25 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 07:50 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kolega dla taty/ Oskubany)
- 12:15 Taffy (Wylogowanie)
- 12:25 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 12:30 Taffy (Wakacje w domu)
- 12:45 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 12:50 Taffy (Pokaz)
- 13:00 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (12)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (13)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 18:15 Molly i Duch (Mama wraca do pracy/ Magia Mollywood)
- 18:45 Taffy (Plamki)
- 18:50 Taffy (Pies na piątkę)
- 18:55 Taffy (Złoty struś)
- 19:10 Taffy (Kichanie)
- 19:20 Taffy (Wysokie loty)
- 19:25 Taffy (Powrót Chudego)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 22:00 Fineasz i Ferb (15)
- 22:30 Fineasz i Ferb (9)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (3)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (4)
- 23:55 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:00 Blue (27)
- 00:10 Blue (40)
- 00:20 Andy dookoła świata (23)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (1)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (1)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 01:05 Piotruś Królik (37)
- 01:20 W Papierowej Krainie (27)
- 01:35 Blue (1)
- 01:40 Blue (2)
- 01:50 Blue (28)
- 02:00 Blue (3)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 02:20 Blue (30)
- 02:25 Tosia i Tymek (18)
- 02:40 Kręciołki (81)
- 02:50 Teletubisie (25)
- 03:05 Blue (27)
- 03:10 Blue 2 (4)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (31)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (31)
- 03:55 Tosia i Tymek (32)
- 04:10 Blue 2 (27)
- 04:15 Blue 2 (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 04:35 Blue (18)
- 04:45 Blue (19)
- 04:50 Blue (20)
- 05:00 Blue (21)
- 05:05 Superpyra (50)
- 05:15 Kolorklocki (13)
- 05:20 Hej, Duggee! (22)
- 05:25 Hej, Duggee! (23)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (2)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 W Papierowej Krainie (2)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (22)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 06:55 Blue 2 (10)
- 07:05 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:15 Blue (8)
- 07:20 Blue (44)
- 07:30 Blue (45)
- 07:40 Blue 2 (19)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 08:05 Matklocki (20)
- 08:10 Blue 2 (11)
- 08:20 Blue 2 (12)
- 08:30 Blue 2 (15)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (16)
- 09:05 W Papierowej Krainie (17)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (7)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 09:45 Teletubisie (24)
- 10:00 Kręciołki (66)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 10:25 Blue (2)
- 10:35 Blue 2 (2)
- 10:45 Matklocki (12)
- 10:50 Yakka Dee 5 (12)
- 11:00 Piotruś Królik (37)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (3)
- 11:50 Superpyra (25)
- 12:00 Blue (16)
- 12:10 Blue 2 (24)
- 12:15 Blue (28)
- 12:25 Blue (32)
- 12:35 Blue (40)
- 12:45 Andy dookoła świata (23)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 13:30 Piotruś Królik (37)
- 13:45 W Papierowej Krainie (27)
- 13:55 Blue (1)
- 14:05 Blue (2)
- 14:15 Blue (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 14:35 Blue (30)
- 14:45 Tosia i Tymek (18)
- 15:00 Piotruś Królik (38)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (4)
- 15:50 Superpyra (26)
- 16:00 Blue (17)
- 16:10 Blue 2 (25)
- 16:15 Blue (29)
- 16:25 Blue (30)
- 16:35 Blue (41)
- 16:45 Andy dookoła świata (24)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (2)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 17:30 Piotruś Królik (38)
- 17:45 W Papierowej Krainie (28)
- 18:00 Blue (4)
- 18:10 Blue (5)
- 18:15 Blue (6)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 18:40 Blue (31)
- 18:50 Tosia i Tymek (19)
- 19:00 Kręciołki (82)
- 19:15 Teletubisie (26)
- 19:30 Blue 2 (5)
- 19:35 Blue 2 (6)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (32)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (15)
- 20:15 Tosia i Tymek (33)
- 20:30 Tosia i Tymek (34)
- 20:40 Blue 2 (29)
- 20:50 Blue 2 (30)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (49)
- 21:15 Blue (22)
- 21:20 Blue (23)
- 21:30 Blue (24)
- 21:40 Blue (25)
- 21:50 Superpyra (51)
- 22:00 Hej, Duggee! (25)
- 22:10 Kolorklocki (14)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (3)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik (38)
- 22:55 W Papierowej Krainie (27)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (4)
- 23:35 Superpyra (26)
- 23:45 Blue (17)
- 23:55 Blue 2 (25)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:10 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:20 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:30 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:40 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:50 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 11:45 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 11:55 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 12:10 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 13:45 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 13:55 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Trema)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 15:30 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 18:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Wstawaj!
- 00:02 Wakacje
- 00:05 Sunville
- 00:07 Zwierzęta
- 00:10 Świat elfów
- 00:13 Opowieści warzywne
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Sunville
- 00:24 Kolorowa magia
- 00:27 Jaki jest twój zawód ?
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:40 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:45 Wakacje
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Świat elfów
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:01 Wakacje
- 01:04 Puffy i Tubby
- 01:07 Sunville
- 01:09 Towarzysze zabawy
- 01:13 Mini opowiadania
- 01:15 Świat podwodny
- 01:19 Jak podróżujemy
- 01:22 Rodzina bobrów
- 01:25 Safari
- 01:27 Urocze miejsca
- 01:29 Łazienka
- 01:33 Przygody w przestrzeni
- 01:35 Jak podróżujemy
- 01:40 Miejskie życie
- 01:43 Towarzysze zabawy
- 01:47 Zwierzęta
- 01:49 Safari
- 01:52 Sport, sport, sport
- 01:57 Galaktyczni turyści
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:01 Safari
- 02:04 Towarzysze zabawy
- 02:08 Grupy
- 02:10 Kolorowa magia
- 02:13 Kolorowe koło
- 02:16 Sunville
- 02:19 Panni i Fanni
- 02:21 Kolorowa magia
- 02:25 Muzeum
- 02:27 Kącik naukowy
- 02:32 Puffy i Tubby
- 02:36 Miyu i Litto
- 02:39 Safari
- 02:42 Muzeum
- 02:44 Safari
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:49 Miejskie życie
- 02:52 Przygody w przestrzeni
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Opowieści warzywne
- 02:59 Kącik naukowy
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:08 Przygody w przestrzeni
- 03:12 Mini opowiadania
- 03:15 Opowieści warzywne
- 03:17 Wstawaj!
- 03:20 Opowieści warzywne
- 03:22 Sport, sport, sport
- 03:25 Świat zwierząt
- 03:27 Urocze miejsca
- 03:31 Jak podróżujemy
- 03:34 Mini opowiadania
- 03:36 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Wstawaj!
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:44 Rodzina bobrów
- 03:47 Świat zwierząt
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:52 Urocze miejsca
- 03:55 Jaki jest twój zawód ?
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:02 Taniec
- 04:05 Urocze miejsca
- 04:09 Wstawaj!
- 04:11 Urocze miejsca
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:19 Wakacje
- 04:22 Świat podwodny
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Świat podwodny
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Wakacje
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:45 Świat podwodny
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Świat podwodny
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:01 Sunville
- 05:03 Świat podwodny
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:20 Grupy
- 05:23 Puffy i Tubby
- 05:27 Posłuchaj tego
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Muzeum
- 05:39 Sunville
- 05:42 Posłuchaj tego
- 05:46 Grupy
- 05:49 Miyu i Litto
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:54 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Puffy i Tubby
- 06:00 Kącik naukowy
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:06 Kolorowe koło
- 06:09 Posłuchaj tego
- 06:12 Kolorowa magia
- 06:14 Grupy
- 06:17 Kolorowe koło
- 06:20 Połączony świat
- 06:23 Restauracja
- 06:27 Brygada ogniowa
- 06:29 Afryka
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:34 Hubbi i jego koledzy
- 06:36 Małe, ale pracowite
- 06:40 Rodzina bobrów
- 06:42 Morskie przygody
- 06:44 Indie
- 06:48 Świat zwierząt
- 06:50 Puffy i Tubby
- 06:54 Brygada ogniowa
- 06:56 Mimo & Bobo PLUS
- 07:00 Drużyna lalek
- 07:03 Wesołe królestwo
- 07:06 Morskie przygody
- 07:08 Opowieści warzywne
- 07:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:13 Indie
- 07:15 Pojazdy
- 07:18 Sunville
- 07:20 Towarzysze zabawy
- 07:24 Sippi Sappi
- 07:26 Zack i Ziggy
- 07:29 Sippi Sappi
- 07:31 Mimo i Bobo
- 07:34 Sippi Sappi
- 07:36 Margo i Felix
- 07:40 Taniec
- 07:43 Wstawaj!
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:50 Wstawaj!
- 07:52 Sport, sport, sport
- 07:55 Świat Mimo
- 07:57 Mały Didy
- 08:00 Świat Mimo
- 08:03 Zabawa w chowanego
- 08:05 Hop-hop
- 08:08 Taniec
- 08:11 Świat zwierząt
- 08:13 Wstawaj!
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:20 Świat elfów
- 08:24 Małe melodie
- 08:26 Kolorowa Klara
- 08:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:31 Tempo Giusto
- 08:33 Uczymy się
- 08:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:37 Uczymy się
- 08:40 Monika i Rudi 2
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:51 Jaki jest twój zawód ?
- 08:54 Oli - cykle natury
- 08:57 Sippi Sappi
- 09:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:02 Uczymy się
- 09:05 Elfy przyrody
- 09:06 Słodki dom
- 09:07 Monika i Rudi 2
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Posłuchaj tego
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Grupy
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:24 Miyu i Litto
- 09:27 DuckSchool
- 09:29 ABC - duckBC
- 09:32 Toobys
- 09:35 Dźwięki wokół nas
- 09:37 Historie Henryka
- 09:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:42 ABC - duckBC
- 09:45 Słodki dom
- 09:47 Monika i Rudi
- 09:50 DuckSchool
- 09:53 Lola i Liczby
- 09:55 Kolorowa Klara
- 09:57 Elfy przyrody
- 09:58 Fin i Fianna
- 10:01 Małe melodie
- 10:03 Monika i Rudi 2
- 10:06 Albert tłumaczy
- 10:10 Uczymy się
- 10:13 Słodki dom
- 10:14 Albert tłumaczy
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:19 Co rośnie na drzewie?
- 10:21 Wesołe królestwo
- 10:24 Wesoła łąka
- 10:27 Toby McFly
- 10:30 Margo i Felix
- 10:33 Dźwięki wokół nas
- 10:35 Tempo Giusto
- 10:37 Toby McFly
- 10:40 Hiphopowy kaktus
- 10:42 Historie Henryka
- 10:44 DuckSchool
- 10:47 Hop-hop
- 10:49 Wesołe królestwo
- 10:52 Elfy przyrody
- 10:53 Hiphopowy kaktus
- 10:55 Risto Gusto
- 10:58 Świat Mimo
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Afryka
- 11:05 Mały Didy
- 11:07 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:10 Drużyna lalek
- 11:12 Elfy przyrody
- 11:14 Hiphopowy kaktus
- 11:16 Afryka
- 11:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:21 Świat Mimo
- 11:24 Drużyna lalek
- 11:26 Świat Mimo
- 11:30 Przygody kaczki
- 11:32 Połączony świat
- 11:35 Mimo & Bobo PLUS
- 11:39 Toby McFly
- 11:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:45 Toby McFly
- 11:48 Uczymy się
- 11:51 Połączony świat
- 11:54 Zoo
- 11:56 Hubbi i jego koledzy
- 11:59 Dinoland
- 12:02 Zoo
- 12:04 Hop-hop
- 12:06 Uczymy się
- 12:09 Mimo & Bobo PLUS
- 12:13 Restauracja
- 12:18 Zoo
- 12:20 Małe, ale pracowite
- 12:23 Toby McFly
- 12:26 Dotty i Kitty
- 12:30 Pociąg
- 12:33 Hiphopowy kaktus
- 12:35 Dinoland
- 12:38 Mimo & Bobo PLUS
- 12:42 Skoczkowie Planet
- 12:46 Afryka
- 12:48 Risto Gusto
- 12:51 Pociąg
- 12:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:55 Połączony świat
- 12:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:00 Połączony świat
- 13:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:05 Małe, ale pracowite
- 13:07 Sippi Sappi
- 13:10 Mimo & Bobo PLUS
- 13:14 Mały Didy
- 13:17 Toby McFly
- 13:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:23 Małe, ale pracowite
- 13:26 Kaczka i Puszek
- 13:28 Restauracja
- 13:32 Sztuka Leona
- 13:35 Przygody kaczki
- 13:37 Fin i Fianna
- 13:40 Monika i Rudi
- 13:43 Słodki dom
- 13:44 Fin i Fianna
- 13:47 Pixie 2
- 13:48 Kolorowa Klara
- 13:50 Margo i Felix
- 13:53 Uczymy się
- 13:56 Monika i Rudi
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:03 DuckSchool
- 14:06 Toobys
- 14:08 DuckSchool
- 14:10 Przygody kaczki
- 14:12 Kolorowa Klara
- 14:14 Mimo i Bobo
- 14:16 Zabawa w chowanego
- 14:18 Kolorowa Klara
- 14:20 Hubbi i jego koledzy
- 14:22 Lola i Liczby
- 14:25 Słodki dom
- 14:27 Tempo Giusto
- 14:29 Wesoła łąka
- 14:32 Dźwięki wokół nas
- 14:34 DuckSchool
- 14:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:38 Dźwięki wokół nas
- 14:40 Lola i Liczby
- 14:42 Mały Didy
- 14:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:48 Tempo Giusto
- 14:50 Wstawaj!
- 14:52 DuckSchool
- 14:55 Margo i Felix
- 14:58 Afryka
- 15:00 Historie Henryka
- 15:02 Zabawa w chowanego
- 15:05 Lola i Liczby
- 15:08 Zabawa w chowanego
- 15:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:12 Zack i Ziggy
- 15:15 Elfy przyrody
- 15:17 Tempo Giusto
- 15:19 Afryka
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Zabawa w chowanego
- 15:26 Albert tłumaczy
- 15:29 Hubbi się tym zajmie
- 15:32 DuckSchool
- 15:35 Lola i Liczby
- 15:38 Przygody kaczki
- 15:40 Dotty i Kitty
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Co rośnie na drzewie?
- 15:48 Toobys
- 15:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:52 ABC - duckBC
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Zabawa w chowanego
- 15:59 Zack i Ziggy
- 16:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:04 Lola i Liczby
- 16:06 Sippi Sappi
- 16:09 Mimo i Bobo
- 16:12 Zabawa w chowanego
- 16:15 Co rośnie na drzewie?
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Fin i Fianna
- 16:20 Lola i Liczby
- 16:23 Kolorowa Klara
- 16:25 Toobys
- 16:28 Raul
- 16:31 Brygada ogniowa
- 16:33 Restauracja
- 16:36 Brygada ogniowa
- 16:39 Hop-hop
- 16:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Afryka
- 16:49 Lola i Liczby
- 16:51 Wstawaj!
- 16:53 Afryka
- 16:55 Hop-hop
- 16:58 Afryka
- 17:00 Hubbi i jego koledzy
- 17:02 Hop-hop
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Mimo & Bobo PLUS
- 17:10 Raul
- 17:13 Mimo i Bobo
- 17:16 Risto Gusto
- 17:19 Przygody kaczki
- 17:21 Raul
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Mimo & Bobo PLUS
- 17:35 Raul
- 17:37 Elfy przyrody
- 17:39 Raul
- 17:42 Toobys
- 17:44 Mimo i Bobo
- 17:47 Margo i Felix
- 17:50 Pixie 2
- 17:51 Dinoland
- 17:53 Uczymy się
- 17:56 Słodki dom
- 17:57 Sippi Sappi
- 17:59 Słodki dom
- 18:01 Zabawa w chowanego
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 DuckSchool
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Uczymy się
- 18:14 Sippi Sappi
- 18:17 Kształcików
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Co rośnie na drzewie?
- 18:22 DuckSchool
- 18:24 Monika i Rudi
- 18:27 Afryka
- 18:30 Wesoła łąka
- 18:33 Pixie 2
- 18:34 Wesoła łąka
- 18:37 Fin i Fianna
- 18:40 DuckSchool
- 18:42 Fin i Fianna
- 18:46 Historie Henryka
- 18:48 Tempo Giusto
- 18:50 Kaczka i Puszek
- 18:52 Hop-hop
- 18:54 Margo i Felix
- 18:57 Dinoland
- 18:59 Mimo i Bobo
- 19:02 Mimo i Bobo
- 19:04 Restauracja
- 19:07 DuckSchool
- 19:10 Toby McFly
- 19:13 Hop-hop
- 19:15 Elfy przyrody
- 19:16 Hubbi i jego koledzy
- 19:18 Dobranoc!
- 19:20 Uczymy się
- 19:23 Dotty i Kitty
- 19:26 DuckSchool
- 19:29 Fin i Fianna
- 19:32 Hubbi i jego koledzy
- 19:34 Dotty i Kitty
- 19:38 Brygada ogniowa
- 19:41 Mimo i Bobo
- 19:43 Hubbi i jego koledzy
- 19:46 Dźwięki wokół nas
- 19:48 Elfy przyrody
- 19:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:51 Zoo
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Zack i Ziggy
- 20:00 Zoo
- 20:02 Drużyna lalek na ratunek
- 20:05 Sippi Sappi
- 20:07 Hop-hop
- 20:10 Restauracja
- 20:13 Mały Didy
- 20:15 Uczymy się
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Zoo
- 20:24 Zabawa w chowanego
- 20:27 Drużyna lalek na ratunek
- 20:29 Formy są twoje
- 20:31 Lola i Liczby
- 20:34 Zabawa w chowanego
- 20:36 Hubbi i jego koledzy
- 20:40 Drużyna lalek
- 20:43 Mimo i Bobo
- 20:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:49 Afryka
- 20:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:54 Restauracja
- 20:57 Toobys
- 20:59 Mimo i Bobo
- 21:01 Uczymy się
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:07 Kolorowe koło
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Świat podwodny
- 21:20 Toobys
- 21:23 Afryka
- 21:25 Toobys
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:30 Toobys
- 21:33 Raul
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Hiphopowy kaktus
- 21:54 Sztuka Leona
- 21:56 Hubbi się tym zajmie
- 21:58 Hiphopowy kaktus
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Mimo i Bobo
- 22:05 Mimo & Bobo PLUS
- 22:10 Opowieści warzywne
- 22:13 Mini opowiadania
- 22:15 Indie
- 22:19 Mini opowiadania
- 22:21 Zwierzęta
- 22:24 Drużyna lalek
- 22:26 Dinoland
- 22:28 Hubbi i jego koledzy
- 22:31 Świat Mimo
- 22:34 Drużyna lalek na ratunek
- 22:37 Świat elfów
- 22:40 Miejskie życie
- 22:42 Łazienka
- 22:44 Safari
- 22:47 Opowieści warzywne
- 22:50 Łazienka
- 22:53 Kształcików
- 22:55 Uczymy się
- 22:57 Historie Henryka
- 22:59 Toobys
- 23:01 Kształcików
- 23:03 Lola i Liczby
- 23:06 Małe melodie
- 23:08 Co rośnie na drzewie?
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:11 Muzeum
- 23:14 Kolorowe koło
- 23:16 Kącik naukowy
- 23:19 Muzeum
- 23:21 Kącik naukowy
- 23:24 Kształcików
- 23:25 Monika i Rudi
- 23:28 Sippi Sappi
- 23:30 Uczymy się
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Zack i Ziggy
- 23:37 Albert tłumaczy
- 23:40 Kolorowa magia
- 23:43 Urocze miejsca
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:48 Posłuchaj tego
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Sport, sport, sport
- 23:57 Posłuchaj tego
- 23:59 Sport, sport, sport
- 00:02 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 23:04 Uczymy się z ducktv
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 12:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 12:40 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 13:15 Jorge Valdano
- 13:45 La Manita
- 18:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 18:35 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 19:10 LaLiga Best Goalkeeper
- 19:30 LaLiga Top Scorer
- 10:00 LaLiga Top Goals
- 11:00 LaLiga Post-Season Show
- 20:00 Full Impact Season Review
- 21:00 Ligue1 Season Review
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 07:00 Full Impact Season Review
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 00:00 Simple Session 2013 (2)
- 00:30 Simple Session 2013 (3)
- 01:00 World of X Games (2)
- 02:00 Nitro Circus Live (3)
- 02:30 Nitro Circus Live (4)
- 03:00 Now Boarding (1)
- 03:30 Now Boarding (2)
- 04:00 Sports Adventure 6 (5)
- 04:30 Sports Adventure 6 (6)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (10)
- 06:00 Epic Trails 2 (5)
- 06:30 Epic Trails 2 (6)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 08:00 Now Boarding (1)
- 08:30 Now Boarding (2)
- 09:00 Fighting Fit (2)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 11:00 Liquid Edge (8)
- 12:00 Action Sports World (19)
- 13:00 World of X Games (3)
- 13:30 World of X Games (4)
- 14:00 Grid (8)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 18:00 WWE Classic Gold (24)
- 18:40 WWE Classic Gold (25)
- 19:00 WWE SmackDown (27)
- 20:00 WWE SmackDown (28)
- 21:00 WWE NXT (14)
- 22:00 WWE - Main Event (14)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (6)
- 12:10 Sektor Prasowy
- 12:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:45 Głosem Paszkiewicza (29)
- 13:15 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 13:45 Sektor Prasowy
- 13:50 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 22:10 Głosem Paszkiewicza (29)
- 22:40 Futsalowe rozmowy (22)
- 00:55 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 01:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:55 Remont na 5+ (6)
- 03:15 Remont na 5+ (7)
- 03:35 Remont na 5+ (8)
- 04:00 Remont na 5+ (1)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:40 Remont na 5+ (3)
- 05:00 Remont na 5+ (4)
- 05:20 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 3-2-1 Start (1)
- 06:55 3-2-1 Start (2)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:05 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 09:00 Celnicy 2 (1)
- 09:30 Celnicy 2 (3)
- 10:00 Celnicy 2 (4)
- 10:25 Celnicy 2 (5)
- 10:55 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:40 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:05 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:15 Remont na 5+ (7)
- 14:40 Remont na 5+ (8)
- 15:05 Remont na 5+ (1)
- 15:30 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 2 (6)
- 16:25 Celnicy 2 (7)
- 16:50 Celnicy 2 (8)
- 17:20 Celnicy 2 (9)
- 17:50 Celnicy 2 (10)
- 18:15 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 2 (14)
- 01:05 Gaz do dechy (1)
- 02:10 Warsztat Hammonda 2 (8)
- 02:55 Top Gear 11 (1)
- 03:45 Top Gear 18 (5)
- 09:00 Warsztat Hammonda 2 (9)
- 10:00 Top Gear 12 (2)
- 11:00 Top Gear 27 (4)
- 12:20 W warsztacie (4)
- 13:15 Top Gear 18 (5)
- 18:30 Gaz do dechy (1)
- 19:30 Top Gear 18 (6)
- 22:00 Gaz do dechy (2)
- 23:00 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 00:15 Tajne bazy nazistów (Guernsey: wyspa szaleństwa Adolfa Hitlera)
- 01:15 II wojna światowa z drona (Monte Cassino)
- 02:00 Tajne bronie II wojny światowej (Tajne działania)
- 02:50 Tajne bazy nazistów (Guernsey: wyspa szaleństwa Adolfa Hitlera)
- 03:35 Zapomniane fronty II wojny światowej (Operacja "Mincemeat")