Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:30 Wyśpiewam ci miłość
- 03:25 Tylko na lato
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Relacja z greckokatolickich uroczystości św. Piotra i Pawła w Chrzanowie
- 14:00 Złoty chłopak (208)
- 14:55 Jaka to melodia? (5167)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (778)
- 16:05 Dziedzictwo (305)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5285)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz 1/8 finału: Austria - Turcja
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 23:25 Pociąg do Hollywood
- 00:05 Poznajmy się jeszcze raz
- 02:05 O mnie się nie martw 11 (1/13)
- 02:50 Rejs
- 11:15 Lena na Bałkanach (Kuchnia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2976)
- 12:30 Koło fortuny (1554)
- 13:15 Akacjowa 38 (374)
- 20:20 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 20:35 Kobieta sukcesu
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (28)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Wakacje, lato w mieście
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:11 Pięknie przyprawiONA (Piękna skóra)
- 17:25 Polskie Parki Narodowe (Pieniński Park Narodowy)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:25 Znaki (9)
- 02:30 Znaki (10)
- 03:35 Zjedz Alaskę (12)
- 04:05 Zjedz Kambodżę (1)
- 04:45 Disco Gramy (6232)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (702)
- 16:25 Interwencja (5438)
- 16:40 Gliniarze (Współpraca)
- 17:40 Sekrety rodziny (Dom na głowie)
- 18:50 Wydarzenia (702)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (702)
- 19:45 Sport (702)
- 19:55 Pogoda (702)
- 20:00 Krucjata Bourne'a
- 22:20 Gra o życie
- 00:50 Love Island. Wyspa miłości (151)
- 01:50 Śmierć na 1000 sposobów (9)
- 02:20 Interwencja (5436)
- 02:40 Cudownych rodziców mam (Paweł Korzeniowski)
- 02:55 SuperLudzie (9)
- 03:25 SuperLudzie (10)
- 03:55 SuperLudzie (12)
- 04:25 SuperLudzie (13)
- 04:55 SuperLudzie (14)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (44)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (322)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (42)
- 09:00 Dlaczego ja? (Siostry)
- 14:00 Gliniarze (Plebania)
- 15:00 Na ratunek 112 (Atak paniki)
- 15:30 Na ratunek 112 (Nałogowy palacz)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (771)
- 21:00 Supremacja
- 23:15 Haker
- 04:00 Niesamowite! (Kto jest moim ojcem)
- 04:35 Niesamowite! (To nie jest moje dziecko)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 06:55 Dolina Muminków (Zimowy przodek)
- 07:30 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 07:55 Smerfy (Cały smerfoświat jest sceną/Lekkomyślne smerfy)
- 10:00 Bing 4 (To Charlie)
- 10:05 Baranek Shaun (12)
- 10:10 Baranek Shaun (13)
- 10:15 Baranek Shaun (Fotograf)
- 10:20 Baranek Shaun (Postrzyżyny)
- 10:25 Baranek Shaun (Wesołe miasteczko)
- 10:50 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:00 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:10 Blue 2 (Królowe)
- 11:20 Blue 2 (Złóż to sam)
- 11:25 Blue 2 (Helikopter)
- 11:45 Dinopociąg (Bracia Michelinoceras/Dzień ojca)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Krwawe łzy)
- 23:00 Replikant
- 00:50 MacGyver 4 (13)
- 01:50 MacGyver 5 (1)
- 02:45 FBI 4 (6)
- 03:40 FBI: Most Wanted (4)
- 04:40 Ultraviolet 2 (12)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (1)
- 07:05 Rekrut 4 (8)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (4)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 09:55 Rekrut 4 (8)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 12:50 Rekrut 4 (9)
- 13:45 FBI 2 (11)
- 14:45 FBI 2 (12)
- 15:40 MacGyver 4 (13)
- 16:30 MacGyver 5 (1)
- 17:25 FBI 2 (13)
- 18:20 FBI 2 (14)
- 19:10 MacGyver 5 (2)
- 20:05 MacGyver 5 (3)
- 21:05 Rekrut 5 (16)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (16/22)
- 23:00 FBI 2 (13)
- 23:55 FBI 2 (14)
- 04:20 Planeta Ziemia (11)
- 05:10 W okowach mrozu 4 (20)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (3)
- 06:35 W okowach mrozu 5 (1)
- 07:35 Wielka australijska przygoda (2)
- 08:35 Przyszłość Ziemi (1)
- 09:40 W okowach mrozu 3 (13)
- 12:45 Przyszłość Ziemi (1)
- 13:50 Wielka australijska przygoda (2)
- 14:50 W okowach mrozu 5 (1)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (8)
- 18:55 Przyszłość Ziemi (1)
- 19:55 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (20)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 00:50 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:15 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 01:55 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 02:00 Taffy (Pokaz)
- 02:05 Taffy (Porywacz kotów)
- 02:15 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 02:35 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 03:00 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, cz. 2)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 05:45 Taffy (Kołnierze)
- 05:50 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (21)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (15)
- 06:55 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przewinąć nudę/ Mozart gitary)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 20:20 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 20:25 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 20:40 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 20:45 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 20:55 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 21:10 Taffy 2 (Walka o medal)
- 21:15 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 21:25 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Moon Girl przybywa!)
- 01:15 Zbliżenia
- 02:30 97 minut do śmierci
- 04:05 To, co ukryte
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Guido Superbohater
- 07:25 Rzeź
- 08:45 Szef
- 10:40 Pan Pip
- 12:35 Spisek
- 14:35 Wielki Mistrz
- 16:35 Delikatność
- 18:20 Nauka spadania
- 20:00 Spotlight
- 22:05 Sędzia i kat
- 23:45 Święty interes
- 01:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood 2 (2)
- 03:35 Stłamszeni 3 (6)
- 04:25 Morderstwa w Midsomer 16 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 12 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (14)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 16 (2)
- 09:55 Ulica nadziei 3 (4)
- 12:05 Ojciec Brown 5 (14)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 16 (2)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (4)
- 15:55 Lewis 7 (5)
- 16:55 Ojciec Brown 5 (15)
- 21:00 Harry Wild (1)
- 22:00 Sherwood (6)
- 23:15 Milczący świadek 20 (9)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:55 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 10:55 Celnicy 3 (8)
- 11:25 Celnicy 3 (9)
- 18:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 20:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 20:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 21:55 Siły specjalne
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (1)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (8)
- 01:50 I love kabaret (1)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 02:55 Rodzinne perypetie (30)
- 04:00 I love kabaret (1)
- 05:00 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (80)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (2)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 To leci w sieci (7)
- 08:05 Gadżet show (5)
- 08:40 Polskie złote rączki (7)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania (4)
- 10:15 Dom w cenie mieszkania (5)
- 10:45 Historia kultowych marek (2)
- 11:15 Historia kultowych marek (3)
- 11:45 Cała prawda o lataniu (7)
- 12:45 Cała prawda o lataniu (8)
- 13:50 M.A.S.H. (Spłata długów)
- 22:00 Kabaretowe przeboje (1)
- 23:00 Magia nagości 2 (5)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 00:50 Dzika kuchnia (3)
- 01:20 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:45 Dzika kuchnia (4)
- 03:10 Dzika kuchnia (1)
- 03:40 Dzika kuchnia (2)
- 04:05 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Dzika kuchnia (4)
- 05:00 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 06:55 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:50 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 10:25 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:10 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:05 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:50 Giganty na drogach (4)
- 14:45 Giganty na drogach (5)
- 15:35 Giganty na drogach (6)
- 16:30 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:25 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 04:20 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:50 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:30 Z lokalnego archiwum
- 08:45 TVCentrum uwagi
- 09:10 TVCentrum uwagi
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 11:00 Celnicy 3 (3)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (13)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (14)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (10)
- 01:55 Spidey i superkumple (11)
- 02:20 Spidey i superkumple (12)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 07:00 Blue 3 (118)
- 07:10 Blue (Basen)
- 07:20 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 07:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:40 Blue 3 (123)
- 07:50 Blue 2 (80)
- 08:00 Blue (Taxi)
- 08:10 Blue 2 (82)
- 08:20 Blue (Szpiegowanie)
- 08:30 Spidey i superkumple (15)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (Wizard of Dizz)
- 12:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 12:30 Blue 3 (118)
- 12:40 Blue (Basen)
- 12:50 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 13:00 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 13:10 Blue 3 (123)
- 13:20 Blue 2 (80)
- 13:30 Blue (25)
- 13:40 Blue 2 (82)
- 13:50 Blue (Szpiegowanie)
- 14:00 Spidey i superkumple (17)
- 14:30 Lwia Straż (21)
- 15:00 Lwia Straż (22)
- 15:30 Superkoty (Maks kontra Maks / Zapach bekonu)
- 16:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 3 (104)
- 17:10 Blue 3 (105)
- 17:20 Blue 3 (106)
- 17:30 Blue 3 (107)
- 17:40 Blue 3 (108)
- 17:50 Blue 3 (109)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 23:00 Pidżamersi 3 (71)
- 23:25 Pidżamersi 3 (72)
- 23:50 Pidżamersi 3 (Pidżamersi ratują Boże Narodzenie/ Pidżamersi ratują Boże Narodzenie, część 2)
- 00:25 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (35)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (36)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:05 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 06:10 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:25 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 06:35 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 06:40 Taffy 2 (Kret)
- 06:55 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 07:25 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 07:50 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kolega dla taty/ Oskubany)
- 12:15 Taffy (Wylogowanie)
- 12:25 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 12:30 Taffy (Wakacje w domu)
- 12:45 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 12:50 Taffy (Pokaz)
- 13:00 Taffy (Porywacz kotów)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (12)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (13)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Idol/Jaka piękna katastrofa)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 18:15 Molly i Duch (Mama wraca do pracy/ Magia Mollywood)
- 18:45 Taffy (Plamki)
- 18:50 Taffy (Pies na piątkę)
- 18:55 Taffy (Złoty struś)
- 19:10 Taffy (Kichanie)
- 19:20 Taffy (Wysokie loty)
- 19:25 Taffy (Powrót Chudego)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 22:00 Fineasz i Ferb (15)
- 22:30 Fineasz i Ferb (9)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (3)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (4)
- 23:55 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:00 Blue (27)
- 00:10 Blue (40)
- 00:20 Andy dookoła świata (23)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (1)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (1)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 01:05 Piotruś Królik (37)
- 01:20 W Papierowej Krainie (27)
- 01:35 Blue (1)
- 01:40 Blue (2)
- 01:50 Blue (28)
- 02:00 Blue (3)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 02:20 Blue (30)
- 02:25 Tosia i Tymek (18)
- 02:40 Kręciołki (81)
- 02:50 Teletubisie (25)
- 03:05 Blue (27)
- 03:10 Blue 2 (4)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (31)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (31)
- 03:55 Tosia i Tymek (32)
- 04:10 Blue 2 (27)
- 04:15 Blue 2 (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 04:35 Blue (18)
- 04:45 Blue (19)
- 04:50 Blue (20)
- 05:00 Blue (21)
- 05:05 Superpyra (50)
- 05:15 Kolorklocki (13)
- 05:20 Hej, Duggee! (22)
- 05:25 Hej, Duggee! (23)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (2)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 W Papierowej Krainie (2)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (22)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 06:55 Blue 2 (10)
- 07:05 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:15 Blue (8)
- 07:20 Blue (44)
- 07:30 Blue (45)
- 07:40 Blue 2 (19)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 08:05 Matklocki (20)
- 08:10 Blue 2 (11)
- 08:20 Blue 2 (12)
- 08:30 Blue 2 (15)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (16)
- 09:05 W Papierowej Krainie (17)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (7)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 09:45 Teletubisie (24)
- 10:00 Kręciołki (66)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 10:25 Blue (2)
- 10:35 Blue 2 (2)
- 10:45 Matklocki (12)
- 10:50 Yakka Dee 5 (12)
- 11:00 Piotruś Królik (37)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (3)
- 11:50 Superpyra (25)
- 12:00 Blue (16)
- 12:10 Blue 2 (24)
- 12:15 Blue (28)
- 12:25 Blue (32)
- 12:35 Blue (40)
- 12:45 Andy dookoła świata (23)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (1)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (31)
- 13:30 Piotruś Królik (37)
- 13:45 W Papierowej Krainie (27)
- 13:55 Blue (1)
- 14:05 Blue (2)
- 14:15 Blue (3)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 14:35 Blue (30)
- 14:45 Tosia i Tymek (18)
- 15:00 Piotruś Królik (38)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (4)
- 15:50 Superpyra (26)
- 16:00 Blue (17)
- 16:10 Blue 2 (25)
- 16:15 Blue (29)
- 16:25 Blue (30)
- 16:35 Blue (41)
- 16:45 Andy dookoła świata (24)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (2)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 17:30 Piotruś Królik (38)
- 17:45 W Papierowej Krainie (28)
- 18:00 Blue (4)
- 18:10 Blue (5)
- 18:15 Blue (6)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 18:40 Blue (31)
- 18:50 Tosia i Tymek (19)
- 19:00 Kręciołki (82)
- 19:15 Teletubisie (26)
- 19:30 Blue 2 (5)
- 19:35 Blue 2 (6)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (32)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (15)
- 20:15 Tosia i Tymek (33)
- 20:30 Tosia i Tymek (34)
- 20:40 Blue 2 (29)
- 20:50 Blue 2 (30)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (49)
- 21:15 Blue (22)
- 21:20 Blue (23)
- 21:30 Blue (24)
- 21:40 Blue (25)
- 21:50 Superpyra (51)
- 22:00 Hej, Duggee! (25)
- 22:10 Kolorklocki (14)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (3)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik (38)
- 22:55 W Papierowej Krainie (27)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (4)
- 23:35 Superpyra (26)
- 23:45 Blue (17)
- 23:55 Blue 2 (25)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:10 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:20 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:30 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:40 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:50 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 11:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 11:25 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 11:35 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 11:45 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 11:55 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 12:10 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 13:45 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 13:55 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Trema)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 15:30 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 18:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 19:20 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Wstawaj!
- 00:02 Wakacje
- 00:05 Sunville
- 00:07 Zwierzęta
- 00:10 Świat elfów
- 00:13 Opowieści warzywne
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Sunville
- 00:24 Kolorowa magia
- 00:27 Jaki jest twój zawód ?
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:40 Jaki jest twój zawód ?
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:45 Wakacje
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Świat elfów
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Towarzysze zabawy
- 01:01 Wakacje
- 01:04 Puffy i Tubby
- 01:07 Sunville
- 01:09 Towarzysze zabawy
- 01:13 Mini opowiadania
- 01:15 Świat podwodny
- 01:19 Jak podróżujemy
- 01:22 Rodzina bobrów
- 01:25 Safari
- 01:27 Urocze miejsca
- 01:29 Łazienka
- 01:33 Przygody w przestrzeni
- 01:35 Jak podróżujemy
- 01:40 Miejskie życie
- 01:43 Towarzysze zabawy
- 01:47 Zwierzęta
- 01:49 Safari
- 01:52 Sport, sport, sport
- 01:57 Galaktyczni turyści
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:01 Safari
- 02:04 Towarzysze zabawy
- 02:08 Grupy
- 02:10 Kolorowa magia
- 02:13 Kolorowe koło
- 02:16 Sunville
- 02:19 Panni i Fanni
- 02:21 Kolorowa magia
- 02:25 Muzeum
- 02:27 Kącik naukowy
- 02:32 Puffy i Tubby
- 02:36 Miyu i Litto
- 02:39 Safari
- 02:42 Muzeum
- 02:44 Safari
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:49 Miejskie życie
- 02:52 Przygody w przestrzeni
- 02:55 Urocze miejsca
- 02:57 Opowieści warzywne
- 02:59 Kącik naukowy
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:08 Przygody w przestrzeni
- 03:12 Mini opowiadania
- 03:15 Opowieści warzywne
- 03:17 Wstawaj!
- 03:20 Opowieści warzywne
- 03:22 Sport, sport, sport
- 03:25 Świat zwierząt
- 03:27 Urocze miejsca
- 03:31 Jak podróżujemy
- 03:34 Mini opowiadania
- 03:36 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Wstawaj!
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:44 Rodzina bobrów
- 03:47 Świat zwierząt
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:52 Urocze miejsca
- 03:55 Jaki jest twój zawód ?
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:02 Taniec
- 04:05 Urocze miejsca
- 04:09 Wstawaj!
- 04:11 Urocze miejsca
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:19 Wakacje
- 04:22 Świat podwodny
- 04:24 Wakacje
- 04:26 Świat podwodny
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Wakacje
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:45 Świat podwodny
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Świat podwodny
- 04:58 Opowieści warzywne
- 05:01 Sunville
- 05:03 Świat podwodny
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:20 Grupy
- 05:23 Puffy i Tubby
- 05:27 Posłuchaj tego
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:33 Kolorowa magia
- 05:36 Muzeum
- 05:39 Sunville
- 05:42 Posłuchaj tego
- 05:46 Grupy
- 05:49 Miyu i Litto
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:54 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Puffy i Tubby
- 06:00 Kącik naukowy
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:06 Kolorowe koło
- 06:09 Posłuchaj tego
- 06:12 Kolorowa magia
- 06:14 Grupy
- 06:17 Kolorowe koło
- 06:20 Połączony świat
- 06:23 Restauracja
- 06:27 Brygada ogniowa
- 06:29 Afryka
- 06:32 Brygada ogniowa
- 06:34 Hubbi i jego koledzy
- 06:36 Małe, ale pracowite
- 06:40 Rodzina bobrów
- 06:42 Morskie przygody
- 06:44 Indie
- 06:48 Świat zwierząt
- 06:50 Puffy i Tubby
- 06:54 Brygada ogniowa
- 06:56 Mimo & Bobo PLUS
- 07:00 Drużyna lalek
- 07:03 Wesołe królestwo
- 07:06 Morskie przygody
- 07:08 Opowieści warzywne
- 07:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:13 Indie
- 07:15 Pojazdy
- 07:18 Sunville
- 07:20 Towarzysze zabawy
- 07:24 Sippi Sappi
- 07:26 Zack i Ziggy
- 07:29 Sippi Sappi
- 07:31 Mimo i Bobo
- 07:34 Sippi Sappi
- 07:36 Margo i Felix
- 07:40 Taniec
- 07:43 Wstawaj!
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:50 Wstawaj!
- 07:52 Sport, sport, sport
- 07:55 Świat Mimo
- 07:57 Mały Didy
- 08:00 Świat Mimo
- 08:03 Zabawa w chowanego
- 08:05 Hop-hop
- 08:08 Taniec
- 08:11 Świat zwierząt
- 08:13 Wstawaj!
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:20 Świat elfów
- 08:24 Małe melodie
- 08:26 Kolorowa Klara
- 08:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:31 Tempo Giusto
- 08:33 Uczymy się
- 08:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:37 Uczymy się
- 08:40 Monika i Rudi 2
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:51 Jaki jest twój zawód ?
- 08:54 Oli - cykle natury
- 08:57 Sippi Sappi
- 09:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:02 Uczymy się
- 09:05 Elfy przyrody
- 09:06 Słodki dom
- 09:07 Monika i Rudi 2
- 09:10 Kolorowe koło
- 09:13 Posłuchaj tego
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Grupy
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:24 Miyu i Litto
- 09:27 DuckSchool
- 09:29 ABC - duckBC
- 09:32 Toobys
- 09:35 Dźwięki wokół nas
- 09:37 Historie Henryka
- 09:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:42 ABC - duckBC
- 09:45 Słodki dom
- 09:47 Monika i Rudi
- 09:50 DuckSchool
- 09:53 Lola i Liczby
- 09:55 Kolorowa Klara
- 09:57 Elfy przyrody
- 09:58 Fin i Fianna
- 10:01 Małe melodie
- 10:03 Monika i Rudi 2
- 10:06 Albert tłumaczy
- 10:10 Uczymy się
- 10:13 Słodki dom
- 10:14 Albert tłumaczy
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:19 Co rośnie na drzewie?
- 10:21 Wesołe królestwo
- 10:24 Wesoła łąka
- 10:27 Toby McFly
- 10:30 Margo i Felix
- 10:33 Dźwięki wokół nas
- 10:35 Tempo Giusto
- 10:37 Toby McFly
- 10:40 Hiphopowy kaktus
- 10:42 Historie Henryka
- 10:44 DuckSchool
- 10:47 Hop-hop
- 10:49 Wesołe królestwo
- 10:52 Elfy przyrody
- 10:53 Hiphopowy kaktus
- 10:55 Risto Gusto
- 10:58 Świat Mimo
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Afryka
- 11:05 Mały Didy
- 11:07 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:10 Drużyna lalek
- 11:12 Elfy przyrody
- 11:14 Hiphopowy kaktus
- 11:16 Afryka
- 11:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:21 Świat Mimo
- 11:24 Drużyna lalek
- 11:26 Świat Mimo
- 11:30 Przygody kaczki
- 11:32 Połączony świat
- 11:35 Mimo & Bobo PLUS
- 11:39 Toby McFly
- 11:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:45 Toby McFly
- 11:48 Uczymy się
- 11:51 Połączony świat
- 11:54 Zoo
- 11:56 Hubbi i jego koledzy
- 11:59 Dinoland
- 12:02 Zoo
- 12:04 Hop-hop
- 12:06 Uczymy się
- 12:09 Mimo & Bobo PLUS
- 12:13 Restauracja
- 12:18 Zoo
- 12:20 Małe, ale pracowite
- 12:23 Toby McFly
- 12:26 Dotty i Kitty
- 12:30 Pociąg
- 12:33 Hiphopowy kaktus
- 12:35 Dinoland
- 12:38 Mimo & Bobo PLUS
- 12:42 Skoczkowie Planet
- 12:46 Afryka
- 12:48 Risto Gusto
- 12:51 Pociąg
- 12:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:55 Połączony świat
- 12:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:00 Połączony świat
- 13:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:05 Małe, ale pracowite
- 13:07 Sippi Sappi
- 13:10 Mimo & Bobo PLUS
- 13:14 Mały Didy
- 13:17 Toby McFly
- 13:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:23 Małe, ale pracowite
- 13:26 Kaczka i Puszek
- 13:28 Restauracja
- 13:32 Sztuka Leona
- 13:35 Przygody kaczki
- 13:37 Fin i Fianna
- 13:40 Monika i Rudi
- 13:43 Słodki dom
- 13:44 Fin i Fianna
- 13:47 Pixie 2
- 13:48 Kolorowa Klara
- 13:50 Margo i Felix
- 13:53 Uczymy się
- 13:56 Monika i Rudi
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:03 DuckSchool
- 14:06 Toobys
- 14:08 DuckSchool
- 14:10 Przygody kaczki
- 14:12 Kolorowa Klara
- 14:14 Mimo i Bobo
- 14:16 Zabawa w chowanego
- 14:18 Kolorowa Klara
- 14:20 Hubbi i jego koledzy
- 14:22 Lola i Liczby
- 14:25 Słodki dom
- 14:27 Tempo Giusto
- 14:29 Wesoła łąka
- 14:32 Dźwięki wokół nas
- 14:34 DuckSchool
- 14:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:38 Dźwięki wokół nas
- 14:40 Lola i Liczby
- 14:42 Mały Didy
- 14:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:48 Tempo Giusto
- 14:50 Wstawaj!
- 14:52 DuckSchool
- 14:55 Margo i Felix
- 14:58 Afryka
- 15:00 Historie Henryka
- 15:02 Zabawa w chowanego
- 15:05 Lola i Liczby
- 15:08 Zabawa w chowanego
- 15:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:12 Zack i Ziggy
- 15:15 Elfy przyrody
- 15:17 Tempo Giusto
- 15:19 Afryka
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Zabawa w chowanego
- 15:26 Albert tłumaczy
- 15:29 Hubbi się tym zajmie
- 15:32 DuckSchool
- 15:35 Lola i Liczby
- 15:38 Przygody kaczki
- 15:40 Dotty i Kitty
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Co rośnie na drzewie?
- 15:48 Toobys
- 15:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:52 ABC - duckBC
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:57 Zabawa w chowanego
- 15:59 Zack i Ziggy
- 16:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:04 Lola i Liczby
- 16:06 Sippi Sappi
- 16:09 Mimo i Bobo
- 16:12 Zabawa w chowanego
- 16:15 Co rośnie na drzewie?
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Fin i Fianna
- 16:20 Lola i Liczby
- 16:23 Kolorowa Klara
- 16:25 Toobys
- 16:28 Raul
- 16:31 Brygada ogniowa
- 16:33 Restauracja
- 16:36 Brygada ogniowa
- 16:39 Hop-hop
- 16:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Afryka
- 16:49 Lola i Liczby
- 16:51 Wstawaj!
- 16:53 Afryka
- 16:55 Hop-hop
- 16:58 Afryka
- 17:00 Hubbi i jego koledzy
- 17:02 Hop-hop
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Mimo & Bobo PLUS
- 17:10 Raul
- 17:13 Mimo i Bobo
- 17:16 Risto Gusto
- 17:19 Przygody kaczki
- 17:21 Raul
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Mimo & Bobo PLUS
- 17:35 Raul
- 17:37 Elfy przyrody
- 17:39 Raul
- 17:42 Toobys
- 17:44 Mimo i Bobo
- 17:47 Margo i Felix
- 17:50 Pixie 2
- 17:51 Dinoland
- 17:53 Uczymy się
- 17:56 Słodki dom
- 17:57 Sippi Sappi
- 17:59 Słodki dom
- 18:01 Zabawa w chowanego
- 18:04 Wesoła łąka
- 18:07 DuckSchool
- 18:09 Zabawa w chowanego
- 18:12 Uczymy się
- 18:14 Sippi Sappi
- 18:17 Kształcików
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Co rośnie na drzewie?
- 18:22 DuckSchool
- 18:24 Monika i Rudi
- 18:27 Afryka
- 18:30 Wesoła łąka
- 18:33 Pixie 2
- 18:34 Wesoła łąka
- 18:37 Fin i Fianna
- 18:40 DuckSchool
- 18:42 Fin i Fianna
- 18:46 Historie Henryka
- 18:48 Tempo Giusto
- 18:50 Kaczka i Puszek
- 18:52 Hop-hop
- 18:54 Margo i Felix
- 18:57 Dinoland
- 18:59 Mimo i Bobo
- 19:02 Mimo i Bobo
- 19:04 Restauracja
- 19:07 DuckSchool
- 19:10 Toby McFly
- 19:13 Hop-hop
- 19:15 Elfy przyrody
- 19:16 Hubbi i jego koledzy
- 19:18 Dobranoc!
- 19:20 Uczymy się
- 19:23 Dotty i Kitty
- 19:26 DuckSchool
- 19:29 Fin i Fianna
- 19:32 Hubbi i jego koledzy
- 19:34 Dotty i Kitty
- 19:38 Brygada ogniowa
- 19:41 Mimo i Bobo
- 19:43 Hubbi i jego koledzy
- 19:46 Dźwięki wokół nas
- 19:48 Elfy przyrody
- 19:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:51 Zoo
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Zack i Ziggy
- 20:00 Zoo
- 20:02 Drużyna lalek na ratunek
- 20:05 Sippi Sappi
- 20:07 Hop-hop
- 20:10 Restauracja
- 20:13 Mały Didy
- 20:15 Uczymy się
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Zoo
- 20:24 Zabawa w chowanego
- 20:27 Drużyna lalek na ratunek
- 20:29 Formy są twoje
- 20:31 Lola i Liczby
- 20:34 Zabawa w chowanego
- 20:36 Hubbi i jego koledzy
- 20:40 Drużyna lalek
- 20:43 Mimo i Bobo
- 20:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:49 Afryka
- 20:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:54 Restauracja
- 20:57 Toobys
- 20:59 Mimo i Bobo
- 21:01 Uczymy się
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:07 Kolorowe koło
- 21:10 Wakacje
- 21:13 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Świat podwodny
- 21:20 Toobys
- 21:23 Afryka
- 21:25 Toobys
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:30 Toobys
- 21:33 Raul
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:51 Hiphopowy kaktus
- 21:54 Sztuka Leona
- 21:56 Hubbi się tym zajmie
- 21:58 Hiphopowy kaktus
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Mimo i Bobo
- 22:05 Mimo & Bobo PLUS
- 22:10 Opowieści warzywne
- 22:13 Mini opowiadania
- 22:15 Indie
- 22:19 Mini opowiadania
- 22:21 Zwierzęta
- 22:24 Drużyna lalek
- 22:26 Dinoland
- 22:28 Hubbi i jego koledzy
- 22:31 Świat Mimo
- 22:34 Drużyna lalek na ratunek
- 22:37 Świat elfów
- 22:40 Miejskie życie
- 22:42 Łazienka
- 22:44 Safari
- 22:47 Opowieści warzywne
- 22:50 Łazienka
- 22:53 Kształcików
- 22:55 Uczymy się
- 22:57 Historie Henryka
- 22:59 Toobys
- 23:01 Kształcików
- 23:03 Lola i Liczby
- 23:06 Małe melodie
- 23:08 Co rośnie na drzewie?
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:11 Muzeum
- 23:14 Kolorowe koło
- 23:16 Kącik naukowy
- 23:19 Muzeum
- 23:21 Kącik naukowy
- 23:24 Kształcików
- 23:25 Monika i Rudi
- 23:28 Sippi Sappi
- 23:30 Uczymy się
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Zack i Ziggy
- 23:37 Albert tłumaczy
- 23:40 Kolorowa magia
- 23:43 Urocze miejsca
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:48 Posłuchaj tego
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Sport, sport, sport
- 23:57 Posłuchaj tego
- 23:59 Sport, sport, sport
- 00:02 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 23:04 Uczymy się z ducktv
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 LaLiga Top Scorer
- 22:35 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 12:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 12:40 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 13:15 Jorge Valdano
- 13:45 La Manita
- 18:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 18:35 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 19:10 LaLiga Best Goalkeeper
- 19:30 LaLiga Top Scorer
- 10:00 LaLiga Top Goals
- 11:00 LaLiga Post-Season Show
- 20:00 Full Impact Season Review
- 21:00 Ligue1 Season Review
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 07:00 Full Impact Season Review
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 00:00 Simple Session 2013 (2)
- 00:30 Simple Session 2013 (3)
- 01:00 World of X Games (2)
- 02:00 Nitro Circus Live (3)
- 02:30 Nitro Circus Live (4)
- 03:00 Now Boarding (1)
- 03:30 Now Boarding (2)
- 04:00 Sports Adventure 6 (5)
- 04:30 Sports Adventure 6 (6)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (10)
- 06:00 Epic Trails 2 (5)
- 06:30 Epic Trails 2 (6)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 08:00 Now Boarding (1)
- 08:30 Now Boarding (2)
- 09:00 Fighting Fit (2)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 11:00 Liquid Edge (8)
- 12:00 Action Sports World (19)
- 13:00 World of X Games (3)
- 13:30 World of X Games (4)
- 14:00 Grid (8)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 18:00 WWE Classic Gold (24)
- 18:40 WWE Classic Gold (25)
- 19:00 WWE SmackDown (27)
- 20:00 WWE SmackDown (28)
- 21:00 WWE NXT (14)
- 22:00 WWE - Main Event (14)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (6)
- 12:10 Sektor Prasowy
- 12:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:45 Głosem Paszkiewicza (29)
- 13:15 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 13:45 Sektor Prasowy
- 13:50 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 22:10 Głosem Paszkiewicza (29)
- 22:40 Futsalowe rozmowy (22)
- 00:55 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 01:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:55 Remont na 5+ (6)
- 03:15 Remont na 5+ (7)
- 03:35 Remont na 5+ (8)
- 04:00 Remont na 5+ (1)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:40 Remont na 5+ (3)
- 05:00 Remont na 5+ (4)
- 05:20 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 3-2-1 Start (1)
- 06:55 3-2-1 Start (2)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:05 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 09:00 Celnicy 2 (1)
- 09:30 Celnicy 2 (3)
- 10:00 Celnicy 2 (4)
- 10:25 Celnicy 2 (5)
- 10:55 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:40 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:05 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:15 Remont na 5+ (7)
- 14:40 Remont na 5+ (8)
- 15:05 Remont na 5+ (1)
- 15:30 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 2 (6)
- 16:25 Celnicy 2 (7)
- 16:50 Celnicy 2 (8)
- 17:20 Celnicy 2 (9)
- 17:50 Celnicy 2 (10)
- 18:15 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 2 (14)
- 01:05 Gaz do dechy (1)
- 02:10 Warsztat Hammonda 2 (8)
- 02:55 Top Gear 11 (1)
- 03:45 Top Gear 18 (5)
- 09:00 Warsztat Hammonda 2 (9)
- 10:00 Top Gear 12 (2)
- 11:00 Top Gear 27 (4)
- 12:20 W warsztacie (4)
- 13:15 Top Gear 18 (5)
- 18:30 Gaz do dechy (1)
- 19:30 Top Gear 18 (6)
- 22:00 Gaz do dechy (2)
- 23:00 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 00:15 Tajne bazy nazistów (Guernsey: wyspa szaleństwa Adolfa Hitlera)
- 01:15 II wojna światowa z drona (Monte Cassino)
- 02:00 Tajne bronie II wojny światowej (Tajne działania)
- 02:50 Tajne bazy nazistów (Guernsey: wyspa szaleństwa Adolfa Hitlera)
- 03:35 Zapomniane fronty II wojny światowej (Operacja "Mincemeat")
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:00 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:45 Dzika kuchnia (5)
- 04:10 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Dzika kuchnia (4)
- 05:05 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:10 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:30 Dzika kuchnia (1)
- 09:00 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont 2 (2)
- 10:30 Przepis na remont 2 (3)
- 10:55 Przepis na remont 2 (4)
- 11:25 Przepis na remont 2 (5)
- 11:50 Przepis na remont 2 (6)
- 15:00 Przepis na remont 2 (6)
- 15:25 Przepis na remont 2 (7)
- 15:55 Przepis na remont 2 (8)
- 16:25 Przepis na remont 2 (9)
- 16:50 Przepis na remont 2 (10)
- 17:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (9)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Przyczyny i leczenie bólów brzucha)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Choroby oczu)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Psychiatria dziecięca)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (2)
- 11:15 Poród co minutę (2)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (2)
- 12:50 Kierunek zdrowie (POChP)
- 13:20 Pytania do doktora (Dieta)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (2)
- 15:55 Zwierzaki z misją (2)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 17:00 Pytania do doktora (Dieta)
- 17:40 Łowcy smaków (2)
- 18:20 Happy i Zen (2)
- 19:00 Moje życie XXL (2)
- 20:00 Nocna zmiana (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (3)
- 21:35 Chirurdzy (2)
- 23:00 Monika i seks (3)
- 23:30 Monika i seks (4)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Nowy burmistrz)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pawtucket Pat)
- 01:00 Bajer z Bel-Air (Potrójna randka)
- 01:30 Bajer z Bel-Air (Tylko nie z kuzynką)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Wszystko albo nic)
- 02:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 (Paple)
- 03:00 Wszyscy kochają Raymonda 8 (Model)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 (Mentor)
- 22:00 American Pie: Wesele
- 00:40 Moja cudowna Wanda
- 02:55 Wrzeciono czasu
- 05:10 Gwiazdeczka
- 05:40 Pilotka
- 06:00 Miasta rytm (8)
- 06:55 Miasta rytm (9)
- 07:50 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (3)
- 08:20 Kabaretowy rejs (125)
- 09:25 Pętla
- 11:35 Popiół i diament
- 13:40 Cafe pod Minogą
- 16:25 Nowy kabaretowy rejs 3 (4)
- 17:25 Pogranicze w ogniu (19)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (20)
- 22:00 Córki dancingu
- 23:50 Co lubią tygrysy
- 02:15 Wysokie drzewa
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:05 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 Zameldowani 2 (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (14)
- 06:55 Zameldowani (1)
- 07:25 Zameldowani (2)
- 07:55 Zameldowani (3)
- 08:25 Zameldowani (4)
- 08:55 Zameldowani (5)
- 09:25 Zameldowani (6)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (16)
- 11:25 Bonanza (17)
- 16:40 Bonanza (21)
- 17:50 Tajemnice machiny wojennej nazistów (4)
- 22:50 Zbroja boga
- 02:25 Mała wielka miłość
- 04:40 Bulionerzy (Losowanie)
- 05:10 Bulionerzy (Przeprowadzka)
- 05:40 Bulionerzy (Zebranie)
- 06:05 Scena śmiechu (71)
- 06:50 Matki, żony i kochanki (2)
- 07:55 Matki, żony i kochanki (3)
- 09:00 Kojak (Oblężenie)
- 16:00 Kojak (Śmiertelna sieć)
- 17:00 Kojak (Zamach)
- 23:25 Straszny film 2
- 00:00 Trzy siostry (215)
- 01:00 Dzika miłość (95)
- 02:00 Teresa (11)
- 03:00 Okrutne miasto (35)
- 04:00 Przypieczętowany los (87)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (87)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 07:00 Trzy siostry (215)
- 08:00 Dzika miłość (95)
- 09:00 Teresa (11)
- 10:00 Okrutne miasto (35)
- 11:00 Przypieczętowany los (87)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (87)
- 13:00 Dzika miłość (95)
- 14:00 Trzy siostry (215)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (31)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 17:00 Trzy siostry (216)
- 18:00 Dzika miłość (96)
- 19:00 Teresa (12)
- 20:00 Okrutne miasto (36)
- 21:00 Przypieczętowany los (88)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (88)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 00:00 Ultraviolet 2 (4)
- 00:55 Ultraviolet 2 (5)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą 2 (1)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą 2 (2)
- 03:55 Ultraviolet 2 (5)
- 04:55 Znaki (5)
- 06:00 Totalcar 6 (7)
- 06:35 Prezentuj broń! (28)
- 07:40 Kafejka za rogiem 4 (14)
- 00:00 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 02:00 Drużyna A (7)
- 03:05 Zagadki z przeszłości (18)
- 04:05 Prezentuj broń! (38)
- 05:15 Totalcar 3 (10)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (18)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (18)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (7)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (18)
- 11:55 Drużyna A (7)
- 13:00 Słoneczny patrol 8 (7)
- 20:00 Metro strachu
- 00:30 Winnice miłości 2 (69)
- 01:40 Prezentuj broń! (31)
- 02:50 Prezentuj broń! (32)
- 03:55 Prezentuj broń! (33)
- 05:00 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Cztery siostry (26)
- 07:20 Winnice miłości 2 (69)
- 08:30 Zaklinacze koni 7 (8)
- 09:25 Zaklinacze koni 7 (9)
- 10:20 Domek na prerii 7 (3)
- 11:20 Domek na prerii 7 (4)
- 12:25 Cztery siostry (26)
- 13:45 Winnice miłości 2 (69)
- 14:50 Zaklinacze koni 7 (10)
- 15:50 Zaklinacze koni 7 (11)
- 16:45 Domek na prerii 7 (5)
- 17:50 Domek na prerii 7 (6)
- 21:00 Londyński bulwar
- 23:20 Cztery siostry (27)
- 01:05 Kruk 3: Zbawienie
- 03:15 Naczelny dowódca
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Próba sił)
- 06:40 To nie ze mną (7)
- 07:15 To nie ze mną (8)
- 07:45 Poirot (Śmierć na Nilu)
- 12:00 Prześladowca
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 17:55 Poirot (Pora przypływu)
- 20:00 Operacja Goliat
- 22:40 Ulice strachu
- 00:25 Zakończenie programu
- 05:20 Łowcy przygód
- 06:45 Wyspa szemrzącego wiatru
- 08:05 Magia malin
- 09:25 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 11:20 Obóz skautów
- 14:15 Misjonarze - krawaciarze
- 15:50 Tajemnica pieczęci smoka
- 17:50 Miłość w Indiach
- 21:00 Powrót do domu
- 22:30 Zen Noir
- 23:40 Zakończenie programu
- 01:20 Beautiful Solos
- 02:25 Baseline
- 04:00 Po własnych śladach
- 05:35 Zakończenie programu
- 07:05 Kung-fu joga
- 08:50 Tajna agentka
- 10:25 Czarny motyl
- 11:55 Nocna jazda
- 13:20 Król wojowników
- 14:50 Wyspa piratów
- 16:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Zawsze chciałem być gangsterem
- 21:50 Pełzająca śmierć
- 00:00 Rzeka
- 01:35 Zemsta zombie
- 02:35 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 02:40 Guerrero
- 04:30 Bunt
- 06:00 Miłość i teleturnieje
- 07:00 Moulin Rouge
- 09:05 Obudź mnie po wojnie
- 10:20 Mamuśka
- 10:30 Bella
- 11:00 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 12:05 Rodri
- 12:30 Edith
- 12:45 Dzikie serca
- 13:50 Bajeczka dla przeciętniaków
- 14:05 Rozkosznie niebezpieczna
- 15:30 Dingi
- 15:40 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 17:00 Nic poza wodą w morzu
- 17:45 Legenda Irokezów. Mohawk
- 19:05 Pieskie życie
- 19:40 Nowojorski port
- 21:00 Karnawał dusz
- 22:15 Odejście
- 23:55 Bonnie i Lionnie
- 01:40 Ekstrakt
- 03:10 Dobroczyńca
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:25 Dwóch facetów w jednym
- 06:50 Kolejny rok
- 10:45 Fame
- 12:30 Joga dla dwojga
- 13:55 Proza życia
- 15:35 Opowieść o Zbawicielu
- 18:30 Wampirzyce
- 20:00 Obsesja Eve 2 (5)
- 20:45 Bank Hacker (7)
- 21:30 Skok Henry'ego
- 23:15 Słodka zemsta
- 00:40 Szał krwi
- 02:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:15 Burza (71)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (72)
- 11:50 Klik News (35)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8575)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8576)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (27)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_148)
- 14:10 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:35 Planetarium (162)
- 14:55 Klik News (35)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:35 Klik News (35)
- 15:45 Klik News (36)
- 15:50 Muzyczny express (138)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:20 Klik News (35)
- 16:25 Klik News (36)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (35)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 18:20 Arabela (Zemsta Rumburaka)
- 19:00 Klik News (34)
- 19:05 Klik News (36)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Trucizna)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8576)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8577)
- 21:25 Żądło
- 23:45 Walka kogutów
- 00:30 Jestem potworem
- 02:15 Szał krwi
- 04:00 Delirium
- 04:05 Delirium
- 06:00 Bonanza (Oszustwo w Thurderhead)
- 06:55 Blada twarz
- 07:20 Słomiany wdowiec
- 10:40 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:10 Bitwa o San Pietro
- 11:50 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:25 Generał
- 15:55 Ikony - 10 min. (Will Smith)
- 18:15 Triumf miłości (83)
- 19:10 The Queen of Flow 2 (1)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8280)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8281)
- 21:25 Labirynt 3 (2)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (5)
- 14:20 Chicago Fire 3 (7)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (17)
- 19:00 Chicago Fire 3 (8)
- 19:55 Columbo 3 (4)
- 00:35 Fighting Rookies 2014
- 01:20 Fighting Rookies 2014
- 02:05 Sporty walki: We Love MMA 50
- 10:45 Wrestling: NEW Extreme 4
- 00:00 Wygnanie na Wyspie Świętej Heleny
- 01:00 Zabójcza szybkość (1)
- 02:00 Nowe oblicze Kuby
- 02:55 Pieskie życie
- 10:00 Tajemnica ciemnej materii
- 11:00 Apple: Tyrania luzu
- 16:00 Trumna Isetemcheb
- 17:00 Zubożony uran - efektowny zabójca
- 00:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 16)
- 01:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 8)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 35)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 36)
- 02:50 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 3)
- 03:30 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 1)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Poczet Królów Polskiej Muzyki
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe Hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 12:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English is the key (13)
- 01:40 English is the key (14)
- 01:50 English is the key (15)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (37)
- 04:25 3ways2 (1)
- 04:35 English in focus (33)
- 04:45 English 911 2 (73)
- 04:50 English 911 2 (74)
- 04:55 English 911 2 (80)
- 05:00 Art land (59)
- 05:05 Art land (60)
- 05:10 Crafty hands 2 (30)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (30)
- 05:40 Word party (29)
- 05:45 Word party (30)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Mojo morning (35)
- 08:15 All about (97)
- 08:20 All about (98)
- 08:25 All about (99)
- 08:30 Here and there (65)
- 08:40 Here and there (66)
- 08:50 Euronews. smart regions (33)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 The language of business (17)
- 10:15 The language of business (18)
- 10:30 Business words (17)
- 10:35 Business words (18)
- 10:40 3ways2 (18)
- 10:45 3ways2 (19)
- 10:50 Best of the best (23)
- 10:55 Best of the best (24)
- 11:00 Art land (59)
- 11:05 Art land (60)
- 11:10 Crafty hands 2 (30)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (30)
- 11:40 Word party (29)
- 11:45 Word party (30)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Mojo morning (36)
- 13:15 Easy talk (55)
- 13:20 All about (100)
- 13:25 All about (101)
- 13:30 All about (102)
- 13:35 Here and there (67)
- 13:45 Here and there (68)
- 13:55 Euronews. smart regions (34)
- 14:00 English united (38)
- 14:15 3ways2 (2)
- 14:25 English in focus (34)
- 14:35 English 911 2 (87)
- 14:40 English 911 2 (88)
- 14:45 English 911 2 (90)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (10)
- 15:20 Keep fit (11)
- 15:30 What did they say (50)
- 15:35 What did they say (51)
- 15:40 What did they say (52)
- 15:45 What did they say (53)
- 16:00 Grammar wise (27)
- 16:25 English up (16)
- 16:35 English up (17)
- 16:45 English up (18)
- 17:00 Feature film
- 18:30 The language of business (17)
- 18:45 The language of business (18)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Feature film
- 22:45 All about (99)
- 22:50 Here and there (65)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Keep fit (10)
- 23:20 Keep fit (11)
- 23:30 What did they say (50)
- 23:35 What did they say (51)
- 23:40 What did they say (52)
- 23:45 What did they say (53)
- 00:02 Специальный репортаж
- 00:31 FREEDOM
- 02:26 Настоящее время. #ВУкраине
- 02:51 Станут пушечным мясом
- 03:11 Русские обстреливают Харьковскую область
- 03:15 Последний день диктатора
- 03:47 Сокровища нации
- 04:15 Энергоэффективность в г. Житомир
- 04:21 Григорий Герман
- 04:51 Кризисы Путинской России
- 05:08 Смотрите сами
- 05:41 Кара для карателей
- 06:00 Наше время
- 06:31 Летняя кампания армии РФ: чего ожидать
- 06:48 Мост к НАТО для Украины: что это за инициатива и что о ней думают в Киеве
- 06:52 Работа операторов БПЛА на Запорожском направлении
- 06:56 дружественной
- 07:00 FREEDOM
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:16 Виновники войны
- 10:56 Теракт в Дагестане
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Интернациональный легион
- 12:31 FREEDOM
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Интернациональный легион
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Access Asia
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:50 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:15 Business
- 09:21 In the Press
- 09:30 Le journal
- 09:40 Perspective
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Perspective
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 The Observers
- 11:52 Focus
- 11:57 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:42 Talking Europe
- 15:54 Short Cuts
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:45 Reporters
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 The 51 Percent
- 17:58 Headlines
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le monde dans tous ses Etats
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Campagne officielle : élections européennes
- 05:00 Le journal
- 05:15 En tete a tete
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:51 Le journal
- 06:52 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:45 Dans la presse
- 08:50 Reportages
- 08:55 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Campagne officielle : élections européennes
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:55 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Campagne officielle : élections européennes
- 14:57 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Reporters France 24
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:56 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:02 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 3 (34)
- 09:30 W labiryncie (Przyjaciółka)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sztuki piękne
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Kartuzy)
- 18:16 Moje miasto, czyli historia Gdańskiem pisana (Oliwa)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (4)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 Dziewczyna i chłopak (Poprawka)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:22 Polacy światu (Jerzy Walerian Skolimowski)
- 09:27 Smaki świata - pośród mórz (4)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Kurpie)
- 17:56 Dzieła, arcydzieła (Cejlon w Fototece Lanckorońskich)
- 18:03 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas (Cena za brak czujności)
- 19:00 Nad rozlewiskiem... (13/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Adam Kochanowski)
- 08:26 Wielkopolska każdego dnia (2 lipca)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Hiszpania, część 1)
- 09:21 Widziane po drodze (Krokami do marzeń)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (2 lipca)
- 09:58 Prognoza pogody
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (2 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski
- 14:58 Sekrety świata (Japońska szermierka - kendo)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (2 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Księga przestrzeni (Kształty pamięci i emocji)
- 18:02 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Wielkopolscy twórcy ludowi (Buki Szumiące)
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (2 lipca)
- 18:52 Naturalnie, na zdrowie
- 19:17 Czysta energia (Słońce i ziemia jako źródła energii pierwotnej)
- 19:43 Dwór życiem malowany (Lipnica)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Piony i poziomy edukacji)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Anna Narel)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:58 Zwierzaki (10)
- 18:05 Polacy światu (Jadwiga Olszewska)
- 18:11 Przegląd suwalski
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Ikonograf Hrysza
- 19:24 U źródeł wiary
- 19:52 Sala prób (Agita and Baltic Blues Band)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Agnieszka Możejko-Staszewska)
- 21:56 Bezbłędnie (Kisiel)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Liczy się pasja (Agata Sroka)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Lotyń)
- 08:30 Świadkowie czasu (Fotograf z ul. Kilińskiego)
- 08:50 Urywki z rozrywki
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Matka)
- 09:45 Sielskie życie (1/23)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Alzheimer)
- 14:45 Sielskie życie (1/23)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Informacje
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Etno po lubelsku
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Sielskie życie (2/23)
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Doktor z Chełmna)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Sielskie życie (2/23)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem
- 09:00 Studio lato
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Włocławskie lata Marii)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (2/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Program Apollo)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Prosto z lasu (11/24)
- 09:07 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Zagadki poleskich jezior)
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:36 Sport
- 14:40 Prognoza pogody
- 14:43 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 14:56 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Informacje lubuskie - flesz
- 17:29 Sport
- 17:33 Prognoza pogody
- 17:34 Leśny kalejdoskop
- 17:48 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 18:00 Magazyn reporterski
- 18:14 Całkiem niezła historia (Pogotowie w zagrożeniu)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kraszewskich w Romanowie)
- 19:14 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:26 Tour de Lubuskie - bis
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 09:50 Bezbłędnie (Husky)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Agrowieści
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Starożytne monety rzymskie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Księżyc)
- 17:10 Bezbłędnie (Husky)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (50 lat Budki Suflera)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Jogajła. Kulinarne dziedzictwo Litwy)
- 18:10 Design i ty (Wycinanka)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:40 Bezbłędnie (Kazachstan)
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Magazyn sportowy
- 08:33 Z Andrusem po Galicji (Wadowice)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Rok w ogrodzie
- 09:24 Rok w ogrodzie extra
- 09:35 Ścieżką przez las (Profesor - leśnik z Sieniawy)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Czesław Miłosz)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Europejski Stadion Kultury - Rzeszów
- 19:15 Dokument w TVP Rzeszów (Terra moja ziemia)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Srebrny lew - wędrówki po Bystrzycy Kłodzkiej
- 09:39 Świadkowie czasu (Egzotyka za miedzą)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Ochrona środowiska
- 14:56 Polska z Miodkiem (Warmia i Mazury)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Trzynaście minut w przeszłość (Lampart)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Okno na pogranicze (Woda)
- 17:29 Labirynty kultury (Dyzmizm)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Mrówki)
- 18:15 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Grzyby)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Wschód
- 19:11 Słownik polsko@polski
- 19:36 A to polski właśnie... (Rozebrać się do rosołu)
- 19:42 Design i ty
- 19:56 Poznaj region (Paraluzja i miejsce wielu sztuk)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (2)
- 08:16 Tematy dnia (1)
- 08:26 Pogoda (2)
- 08:27 Odkrywamy Małopolskę (Pałac w Młoszowej i Puszcza Dulowska)
- 08:29 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 08:39 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łańcut)
- 08:48 Wojownicy czasu (Bij Szweda, czyli Tenczyn 1655)
- 09:13 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Świnica)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (16/23)
- 14:45 Kronika dnia (2)
- 14:56 Pogoda w regionie (2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Kronika dnia (2)
- 16:41 Pogoda w regionie (2)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (2)
- 17:01 Raport pogodowy (2)
- 17:05 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Zabawkarz)
- 17:25 Dzieła, arcydzieła (Tadeusz Kowalski)
- 17:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (I niech gra jak najdłużej)
- 17:43 Pełnosprawni (557)
- 18:05 Moda na język polski (Światło w języku i literaturze (u Łukasiewicza))
- 18:30 Kronika (2)
- 18:52 Tematy dnia (2)
- 19:03 Pogoda w regionie (2)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (2)
- 19:12 Filmoteka małopolska (Słowiński trójkąt muzyczny)
- 19:54 Pogoda (2)
- 19:56 Raport pogodowy (2)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (2)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (2)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:35 Czas na speedway
- 09:10 Wakacje z duchami (Akcja "Stary kalosz")
- 09:40 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kędzierzyn)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (4)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Bruno - Iwo)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Fajna Polska (Gdynia)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Wakacje z duchami (Na zamku straszy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:17 Pogoda w regionie
- 09:18 Świętokrzyskie Espresso
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Pocztówki z Kielc (Iskra Granat)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce (Chęciny)
- 18:01 Pogoda w regionie
- 18:02 RoberTeka
- 18:17 Koło się kręci (Przeszłość z żelaza)
- 18:30 Informacje
- 18:50 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 ABC zdrowia (Menopauza)
- 19:11 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:49 Zakręceni, wkręceni (4)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:12 Leśni mocarze
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 ABC pacjenta (6)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historie z pasją (3)
- 17:12 Obalamy mity medyczne (22)
- 17:17 Teatr Wielki zza kulis
- 17:29 Kulturalnie po Łodzi i regionie (7)
- 17:41 Skarby Łodzi (30)
- 17:49 Łódzka nauka
- 18:03 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:16 Agroexpress
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:29 LOFT
- 19:50 Zakręceni, wkręceni (8)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (16)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (276)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Olesno)
- 02:05 Dzikie pszczoły (21)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Stówka mi się należy)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 03:55 Info Wilno (1272)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (13)
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (6)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Nysa)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Ryby z jeziora Wdzydze)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:24 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - nowe słowa)
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 09:42 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 09:45 Telezakupy
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - Lasy Północy)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kraków)
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (56)
- 16:00 Na sygnale (Coś pan zmalował?)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:38 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się (Autyzm)
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:05 Piękne bo śląskie (Cieszyn)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:52 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - Gość muzyczny - Józef Skrzek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1985)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (513)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Więźniarki
- 06:30 Póki nadzieja
- 07:45 Mateczniki Polskości (Dom Poety Muzeum Małego miasta w Bieżuniu)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Florian Czarnyszewicz)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Świat widziany sercem
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Przemówienie do młodzieży akademickiej zgromadzonej przed kościołem św. Anny w Warszawie, 3 czerwca 1979 r.)
- 09:35 Słowo życia ((Mt 8, 23-27) Uciszenie burzy na jeziorze)
- 09:40 Święty na każdy dzień (2 lipca, wspomnienie św. Bernardyna Realino, prezbitera)
- 09:45 Muzyczne chwile
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Komentarz bieżących wydarzeń społeczno-politycznych w USA i na świecie)
- 10:45 Zew natury (1)
- 11:05 Mocni w wierze (Źródła Europy)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 8, 23-27) Uciszenie burzy na jeziorze)
- 11:40 Ma się rozumieć (Konsekwencje wiary w Boga - żyj w dziękczynieniu)
- 11:50 Święty na każdy dzień (2 lipca, wspomnienie św. Bernardyna Realino, prezbitera)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Praca sezonowa)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Pomniki przyrody)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Mięta)
- 16:55 Śląskie ślady Świadka Prawdy - błogosławiony Ryszard Henkes SAC
- 17:10 Prosto o gospodarce (Polskie jeziora. Co w wakacje mogą nam zaoferować polskie jeziora.)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Florian Czarnyszewicz)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Balawendrów)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:30 Jawajska gorączka
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (3)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (42)
- 08:30 Geronimo (46)
- 09:35 Moje trzy siostry (106)
- 10:35 Królowa szpady (8)
- 11:35 Królowa szpady (9)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (13)
- 13:10 Doktory 2 (10)
- 13:40 Namiętności (43)
- 14:20 Namiętności (44)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi la trottola (Anna)
- 17:30 Gigi la trottola (3)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (10)
- 22:15 Uśmiechnij się (6)
- 22:25 Uśmiechnij się (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Poza prawem
- 00:30 Odlotowy gość
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (28)
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (29)
- 05:00 Na osi (495)
- 05:40 Uśmiechnij się 3 (6)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Tyranozaur - król myśliwych)
- 06:55 Uśmiechnij się (4)
- 07:00 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Młodych Panów, część 3)
- 07:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 10:00 Remont na 5+ (3)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (2)
- 11:00 Legendy sportu (Paweł Nastula)
- 11:35 To nie tak miało być (2)
- 12:15 SAF3 - Oddział ratunkowy (2)
- 13:10 Trucker Club (19)
- 13:40 Droga wolna 2 (14)
- 20:00 Tata do pary 2
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Chalupa je hra
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 V kondici
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na východě)
- 05:20 Etiketa (Co je to?)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Křivoklátsko)
- 06:30 Na cestě po irském Munsteru
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nezvěstný)
- 09:50 Písničky z obrazovky
- 14:25 Vládci vesmíru
- 16:10 Magnum (Nikdy nezapomenu)
- 17:00 Na cestě po El Quiché
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku
- 21:35 Malá hvězda nezapadá
- 00:00 Ve jménu otce
- 02:10 Vzkaz Ludvíka Kundery
- 02:25 Před půlnocí
- 02:50 Maďarská čítanka
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Čaj pro třetího
- 03:55 Historie.cs
- 08:05 Zvířecí špioni pod hladinou (4)
- 09:00 Výborná SHOW
- 09:50 Bedekr (Drážďany)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 21:45 Smolař
- 23:35 Kruk (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:10 Speedway GP 2024 (FIM Speedway Grand Prix Polsko)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Francie - Belgie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 13:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:30 Cyklotoulky
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 01:25 Místa, kudy chodil Janáček
- 02:25 Televizní klub neslyšících
- 03:00 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Podoby šperku
- 04:15 Doba kočování
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Zpívání v dešti
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor červená)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 7T II (15)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (6)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (2)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Power Players
- 18:25 Power Players
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a pavouk)
- 18:50 7T II (16)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Tři hádanky)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej