Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:55 Dziewczyna z tatuażem
- 14:00 Złoty chłopak (222)
- 14:55 Jaka to melodia? (5187)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (792)
- 16:05 Dziedzictwo (319)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5303)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Anna Karenina)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (12/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Złoty kielich z rubinami)
- 21:45 07 zgłoś się (Brudna sprawa)
- 00:35 Wojenne dziewczyny 4 (42)
- 01:30 Wojenne dziewczyny 4 (43)
- 02:30 Utoya, 22 lipca
- 12:30 Koło fortuny (1588)
- 13:15 Akacjowa 38 (388)
- 14:05 Va banque (751)
- 14:35 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 15:05 Na dobre i na złe (Trzeba całej wioski)
- 16:00 Koło fortuny (1589)
- 16:35 Familiada (2973)
- 17:15 Miłość i nadzieja (3)
- 18:10 Va banque (752)
- 18:45 Akacjowa 38 (421)
- 19:35 Barwy szczęścia (2990)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (36)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kraszewskich w Romanowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Ja cię uczyć każę (Mówca, gentleman czy obywatel?)
- 17:49 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Jak powstała Polska?)
- 19:57 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Pułapka na myszy)
- 04:45 Disco Gramy (6251)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (722)
- 16:25 Interwencja (5451)
- 16:40 Gliniarze (Jazda bez trzymanki)
- 17:40 Sekrety rodziny (368)
- 18:50 Wydarzenia (722)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (722)
- 19:45 Sport (722)
- 19:55 Pogoda (722)
- 22:55 Safe House
- 10:00 Dlaczego ja? (Oskarżona)
- 11:00 Trudne sprawy (Regina)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (782)
- 21:00 Kamerdyner
- 23:50 Wyspa przetrwania
- 00:10 Ninja 2: Cień łzy
- 02:10 Zobacz to!: Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (29)
- 03:55 Dyżur 3 (33)
- 12:00 Zbuntowany anioł (253)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (50)
- 20:00 Zemsta Sokoła
- 22:00 Zabójcza portierka
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (196)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:55 Gra muzyka (6)
- 06:55 Dolina Muminków (Wiosenna piosenka)
- 07:30 Dolina Muminków (Ostatni smok na świecie)
- 07:55 Smerfy (Mechaniczna Smerfetka)
- 10:00 Bing (Drzewo)
- 10:10 Baranek Shaun (19)
- 10:12 Baranek Shaun (Łódka)
- 10:20 Baranek Shaun (Balon)
- 10:25 Baranek Shaun (Porwanie)
- 10:50 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:00 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:10 Blue 2 (Tata w ciąży)
- 11:20 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 11:25 Blue 2 (Pociągi)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Zimowe życzenie Sama/Festiwal świateł)
- 00:55 Piąta fala
- 03:15 Agenci NCIS: Hawaje (20)
- 04:05 Agenci NCIS 17 (3)
- 05:00 The Good Doctor 6 (11)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (7)
- 07:00 Rekrut 4 (22)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 09:50 Rekrut 4 (22)
- 12:40 Rekrut 5 (1)
- 13:40 Seal Team 5 (5)
- 14:30 Seal Team 5 (6)
- 15:25 S.W.A.T. 5 (13)
- 16:20 S.W.A.T. 5 (14)
- 17:10 Seal Team 5 (7)
- 18:10 Seal Team 5 (8)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (15)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (16)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (9)
- 22:00 FBI: Most Wanted (7)
- 23:00 Seal Team 5 (7)
- 23:55 Seal Team 5 (8)
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 01:10 Cała prawda o treningach w domu
- 02:10 Planeta Ziemia 3 (5)
- 03:10 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 03:55 W okowach mrozu 2 (10)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (5)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (13)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (5)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (6)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (14)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (5)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (5)
- 19:55 Wszechświat (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (20)
- 01:00 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 01:05 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 01:20 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 01:25 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 01:30 Taffy 2 (Kret)
- 01:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 02:10 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 02:35 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 02:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 03:20 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:40 Dronersi (Wyścig paipai)
- 04:05 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 05:45 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 05:50 Taffy (Plamki)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (44)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (45)
- 06:55 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 07:20 Herosi pół na pół (Czysta robota/ Lepka sprawa)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (39)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 00:00 Mój syn
- 01:35 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:25 Między miejscami
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:20 Coco Chanel
- 12:35 Księgarnia z marzeniami
- 14:25 Guido Superbohater
- 15:50 W harmonii
- 17:15 Arka Noego
- 18:40 Rzeź
- 20:00 Straszny film 5
- 21:25 Maria Antonina
- 23:25 Ja, Daniel Blake
- 01:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 02:00 Komisarz Maigret (Maigret w kabarecie)
- 03:30 Profesor T (1)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 4 (4)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 7 (3)
- 11:05 Ulica nadziei 3 (6)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (3)
- 13:05 Śmierć pod palmami 13 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 7 (4)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (7)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 3 (1)
- 23:55 Harry Wild (3)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 3 (5)
- 20:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 21:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 21:55 Rekin Gigant
- 23:15 Poświęcenie
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 12 (Smile, część 3)
- 07:00 Premiera: WP News (39)
- 07:20 Premiera: Tłit (1054)
- 07:50 Porzucone budowle 6 (8)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy (4)
- 01:10 Body SOS: naga prawda (9)
- 02:15 Seks bez ograniczeń (5)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (7)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (94)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (4)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 Poranny rogal (51)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (5)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Laos)
- 23:00 Magia nagości. Polska (2)
- 00:05 Giganty na drogach (4)
- 01:00 Darz Bór (325)
- 01:30 Darz Bór (326)
- 02:05 Darz Bór (327)
- 02:35 Darz Bór (328)
- 03:05 Darz Bór (329)
- 03:35 Darz Bór (330)
- 04:05 Darz Bór (331)
- 04:35 Na osi (1000)
- 05:15 Na osi (1001)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Trucker Club (187)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna (5)
- 12:00 Kontrola graniczna (6)
- 13:00 Kontrola graniczna (7)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (10)
- 16:00 Kontrola graniczna (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 11:00 Na osi (1089)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (8)
- 12:00 Celnicy (3)
- 13:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 04:20 Mistrzowie szycia 8 (9)
- 05:15 Kurorty sławnych i bogatych (4)
- 06:00 Jak mądrze schudnąć? 3 (4)
- 07:05 Mistrzowie ceramiki 3 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami/ Sztuczki wróżki-zębuszki)
- 01:55 Spidey i superkumple (10)
- 02:20 Spidey i superkumple (11)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 04:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 04:30 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 07:00 Blue 2 (Stójka)
- 07:10 Blue 2 (81)
- 07:20 Blue 2 (82)
- 07:30 Blue 2 (83)
- 07:40 Bluey (84)
- 07:50 Blue 2 (85)
- 08:00 Blue 2 (86)
- 08:10 Blue 2 (87)
- 08:20 Blue 2 (88)
- 08:30 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 12:30 Blue (Weekend)
- 12:40 Blue (Grill)
- 12:50 Blue (Nietoperz owocowy)
- 13:00 Blue (Zabawa w koniki)
- 13:10 Blue (10)
- 13:20 Blue (Rower)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 14:00 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 14:30 Lwia Straż 2 (49)
- 15:00 Lwia Straż 2 (50)
- 15:30 Blue (Babunie)
- 15:40 Blue (Dzieci)
- 15:50 Blue 3 (149)
- 16:00 Blue 2 (80)
- 16:10 Blue 3 (119)
- 16:20 Blue 3 (130)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 2 (Stójka)
- 17:10 Blue 2 (81)
- 17:20 Blue 2 (82)
- 17:30 Blue 2 (83)
- 17:40 Blue 2 (84)
- 17:50 Blue 2 (85)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spójrz na ten statek / Gipsowe przyjęcie)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Lochy, Lochy i jeszcze więcej Lochów)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (25)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (26)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Współlokatorka / Opuszczone miasto)
- 06:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:05 Taffy (Pokaz)
- 06:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:25 Taffy (Zamiana)
- 06:35 Taffy (Woń domu)
- 06:40 Taffy (Kołnierze)
- 06:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 07:25 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 07:50 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Farmer Remy / Impreza)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Wyrwać wroga/W stronę słońca)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 17:45 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:15 Molly i Duch (Księżniczka Lodu/ Dzień Śniegu)
- 18:45 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 18:50 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 18:55 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 19:10 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 19:20 Taffy 2 (Pamiątka)
- 19:25 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (19)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (62)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (63)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (31)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (32)
- 23:55 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:00 Blue 2 (17)
- 00:10 Blue 2 (9)
- 00:20 Andy dookoła świata (28)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (6)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (20)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (1)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue 2 (10)
- 01:40 Blue 2 (11)
- 01:50 Blue 2 (12)
- 02:00 Blue 2 (16)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 02:20 Blue (50)
- 02:25 Tosia i Tymek (38)
- 02:40 Kręciołki (51)
- 02:50 Teletubisie (45)
- 03:05 Blue 2 (43)
- 03:10 Blue 2 (44)
- 03:20 JoJo i Babcia (19)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (8)
- 03:45 Tosia i Tymek (11)
- 03:55 Tosia i Tymek (12)
- 04:10 Blue (15)
- 04:15 Blue (16)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 04:35 Blue 2 (47)
- 04:45 Blue 2 (48)
- 04:50 Blue 2 (49)
- 05:00 Blue 2 (50)
- 05:05 Superpyra (18)
- 05:15 Kolorklocki (3)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (10)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (11)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (22)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 W Papierowej Krainie (22)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (14)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (16)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (16)
- 06:55 Blue 2 (24)
- 07:05 Blue (14)
- 07:15 Blue (22)
- 07:20 Blue 2 (7)
- 07:30 Blue 2 (8)
- 07:40 Blue 2 (33)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (16)
- 08:05 Matklocki 2 (4)
- 08:10 Blue 2 (39)
- 08:20 Blue 2 (40)
- 08:30 Blue 2 (29)
- 08:35 Psi Oddział (10)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (30)
- 09:05 W Papierowej Krainie (5)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (37)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (38)
- 09:45 Teletubisie (38)
- 10:00 Kręciołki (80)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 10:25 Blue (16)
- 10:35 Blue 2 (16)
- 10:45 Matklocki (26)
- 10:50 Yakka Dee (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (1)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (23)
- 11:50 Superpyra (45)
- 12:00 Blue (36)
- 12:10 Blue 2 (44)
- 12:15 Blue 2 (16)
- 12:25 Blue 2 (17)
- 12:35 Blue 2 (9)
- 12:45 Andy dookoła świata (28)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (6)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (20)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (1)
- 13:45 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue 2 (10)
- 14:05 Blue 2 (11)
- 14:15 Blue 2 (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 14:35 Blue (50)
- 14:45 Tosia i Tymek (38)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (2)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (24)
- 15:50 Superpyra (46)
- 16:00 Blue (37)
- 16:10 Blue 2 (45)
- 16:15 Blue 2 (18)
- 16:25 Blue 2 (19)
- 16:35 Blue 2 (10)
- 16:45 Andy dookoła świata (29)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (21)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (2)
- 17:45 Psi Oddział (11)
- 18:00 Blue 2 (13)
- 18:10 Blue 2 (14)
- 18:15 Blue 2 (15)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 18:40 Blue (51)
- 18:50 Tosia i Tymek (39)
- 19:00 Kręciołki (52)
- 19:15 Teletubisie (46)
- 19:30 Blue 2 (45)
- 19:35 Blue 2 (46)
- 19:45 JoJo i Babcia (20)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (9)
- 20:15 Tosia i Tymek (13)
- 20:30 Tosia i Tymek (14)
- 20:40 Blue (17)
- 20:50 Blue (18)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 21:15 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 21:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 21:30 Blue (1)
- 21:40 Blue (2)
- 21:50 Superpyra (19)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (13)
- 22:10 Kolorklocki (4)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (2)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (24)
- 23:35 Superpyra (46)
- 23:45 Blue (37)
- 23:55 Blue 2 (45)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:15 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:30 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:40 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:50 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:00 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:15 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:30 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:40 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:50 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 20:05 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 20:25 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Trema)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 00:00 Teraz się bawimy
- 00:02 Sunville
- 00:05 Zwierzęta
- 00:08 Teraz się bawimy
- 00:10 Świat elfów
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Towarzysze zabawy
- 00:22 Sunville
- 00:24 Kolorowa magia
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:30 Wstawaj!
- 00:32 Towarzysze zabawy
- 00:36 Sunville
- 00:39 Wakacje
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:44 Jaki jest twój zawód ?
- 00:46 Świat elfów
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:55 Świat podwodny
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Wakacje
- 01:03 Sunville
- 01:06 Miejskie życie
- 01:08 Pojazdy
- 01:11 Świat zwierząt
- 01:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:16 Zwierzęta
- 01:19 Jak podróżujemy
- 01:21 Świat podwodny
- 01:23 Przygody w przestrzeni
- 01:26 Teraz się bawimy
- 01:29 Świat zwierząt
- 01:31 Galaktyczni turyści
- 01:34 Sunville
- 01:37 Pojazdy
- 01:40 Teraz się bawimy
- 01:44 Sport, sport, sport
- 01:48 Pojazdy
- 01:51 Świat zwierząt
- 01:53 Jak podróżujemy
- 01:56 Łazienka
- 01:59 Świat podwodny
- 02:01 Teraz się bawimy
- 02:03 Świat podwodny
- 02:06 Miejskie życie
- 02:09 Grupy
- 02:11 Miyu i Litto
- 02:14 Sunville
- 02:17 Kolorowe koło
- 02:20 Opowieści warzywne
- 02:22 Safari
- 02:24 Kącik naukowy
- 02:27 Oli - cykle natury
- 02:30 Miyu i Litto
- 02:32 Posłuchaj tego
- 02:36 Sunville
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:42 Miyu i Litto
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Urocze miejsca
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:54 Panni i Fanni
- 02:57 Przygody w przestrzeni
- 02:59 Miyu i Litto
- 03:02 Kolorowa magia
- 03:05 Posłuchaj tego
- 03:08 Jaki jest twój zawód ?
- 03:11 Rodzina bobrów
- 03:14 Posłuchaj tego
- 03:16 Mini opowiadania
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:20 Jak podróżujemy
- 03:23 Wstawaj!
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Taniec
- 03:33 Teraz się bawimy
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:44 Wstawaj!
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:48 Opowieści warzywne
- 03:51 Świat elfów
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Taniec
- 03:59 Wstawaj!
- 04:02 Jaki jest twój zawód ?
- 04:04 Opowieści warzywne
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Towarzysze zabawy
- 04:12 Opowieści warzywne
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:19 Kolorowe koło
- 04:22 Świat podwodny
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:30 Świat podwodny
- 04:33 Wakacje
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Świat podwodny
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Świat podwodny
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Wakacje
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Panni i Fanni
- 05:16 Puffy i Tubby
- 05:20 Miyu i Litto
- 05:23 Urocze miejsca
- 05:26 Puffy i Tubby
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Safari
- 05:36 Panni i Fanni
- 05:38 Kącik naukowy
- 05:40 Posłuchaj tego
- 05:44 Muzeum
- 05:46 Grupy
- 05:49 Kolorowe koło
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:53 Kolorowe koło
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Jaki jest twój zawód ?
- 06:01 Muzeum
- 06:04 Grupy
- 06:06 Miyu i Litto
- 06:09 Kolorowa magia
- 06:12 Urocze miejsca
- 06:15 Zoo
- 06:18 Pociąg
- 06:20 Hubbi i jego koledzy
- 06:23 Świat Mimo
- 06:25 Zoo
- 06:28 Zastęp strażaków
- 06:30 Drużyna lalek
- 06:33 Restauracja
- 06:37 Łazienka
- 06:40 Jak podróżujemy
- 06:43 Świat zwierząt
- 06:45 Teraz się bawimy
- 06:47 Świat Mimo
- 06:50 Wesoła łąka
- 06:53 Uczymy się
- 06:55 Fin i Fianna
- 06:58 Zoo
- 07:01 Świat zabawek
- 07:04 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:06 Teraz się bawimy
- 07:10 Opowieści warzywne
- 07:12 Rodzina bobrów
- 07:14 Puffy i Tubby
- 07:18 Historie Henryka
- 07:20 Zack i Ziggy
- 07:23 Przygody kaczki
- 07:25 Hop-hop
- 07:27 Albert tłumaczy
- 07:30 Zack i Ziggy
- 07:34 Wstawaj!
- 07:36 Wstawaj!
- 07:39 Urocze miejsca
- 07:41 Taniec
- 07:44 Sport, sport, sport
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:50 Wstawaj!
- 07:52 Mały Didy
- 07:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:56 Lola i Liczby
- 07:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:01 Tempo Giusto
- 08:03 Margo i Felix
- 08:06 Teraz się bawimy
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:19 Tempo Giusto
- 08:21 Uczymy się
- 08:23 Margo i Felix
- 08:26 Kolorowa Klara
- 08:28 ABC - duckBC
- 08:31 Dźwięki wokół nas
- 08:33 Co rośnie na drzewie?
- 08:35 Wesoła łąka
- 08:38 Miyu i Litto
- 08:41 Kolorowa magia
- 08:44 Grupy
- 08:46 Muzeum
- 08:49 Grupy
- 08:52 Margo i Felix
- 08:55 Monika i Rudi 2
- 08:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Dotty i Kitty
- 09:05 Wesołe królestwo
- 09:08 Kącik naukowy
- 09:11 Grupy
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Jaki jest twój zawód ?
- 09:22 Toobys
- 09:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:26 Zabawa w chowanego
- 09:28 Albert tłumaczy
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 DuckSchool
- 09:36 Monika i Rudi
- 09:39 Małe melodie
- 09:41 Albert tłumaczy
- 09:44 Monika i Rudi
- 09:47 Afryka
- 09:49 Pixie 2
- 09:50 Dotty i Kitty
- 09:54 Przygody kaczki
- 09:56 Słodki dom
- 09:57 Sippi Sappi
- 09:59 Monika i Rudi
- 10:02 Sippi Sappi
- 10:05 Mimo i Bobo
- 10:08 Co rośnie na drzewie?
- 10:09 Historie Henryka
- 10:11 Małe melodie
- 10:13 Lola i Liczby
- 10:15 Sippi Sappi
- 10:17 Mimo i Bobo
- 10:19 Historie Henryka
- 10:21 Zack i Ziggy
- 10:25 Margo i Felix
- 10:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:31 Historie Henryka
- 10:33 Zabawa w chowanego
- 10:35 Hop-hop
- 10:37 Tempo Giusto
- 10:39 Toby McFly
- 10:43 Afryka
- 10:45 Wesołe królestwo
- 10:48 Co rośnie na drzewie?
- 10:49 Elfy przyrody
- 10:51 Kolorowa Klara
- 10:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:56 Drużyna lalek
- 10:58 Sippi Sappi
- 11:01 Mimo i Bobo
- 11:03 Cubie
- 11:05 Zabawa w chowanego
- 11:08 Lola i Liczby
- 11:11 Fin i Fianna
- 11:14 Toobys
- 11:16 Elfy przyrody
- 11:17 Świat Mimo
- 11:20 Co rośnie na drzewie?
- 11:21 Raul
- 11:24 Brygada ogniowa
- 11:27 Małe, ale pracowite
- 11:30 Mały Didy
- 11:33 Mimo i Bobo
- 11:35 Hiphopowy kaktus
- 11:38 Raul
- 11:41 Hubbi się tym zajmie
- 11:43 Restauracja
- 11:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:50 Mimo & Bobo PLUS
- 11:54 Hubbi się tym zajmie
- 11:58 Wesoła łąka
- 12:01 Hubbi i jego koledzy
- 12:03 Skoczkowie Planet
- 12:07 Świat zabawek
- 12:09 Skoczkowie Planet
- 12:13 Wesołe królestwo
- 12:16 Mimo & Bobo PLUS
- 12:20 Małe, ale pracowite
- 12:23 Toby McFly
- 12:26 Małe, ale pracowite
- 12:29 Dinozaur Milo
- 12:33 Drużyna lalek
- 12:36 Toby McFly
- 12:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:41 Pociąg
- 12:43 Hop-hop
- 12:45 Raul
- 12:48 Przygody kaczki
- 12:50 Mimo i Bobo
- 12:53 Zoo
- 12:55 Risto Gusto
- 12:58 Zoo
- 13:01 Sippi Sappi
- 13:04 Dinoland
- 13:06 Drużyna lalek
- 13:09 Połączony świat
- 13:12 Dotty i Kitty
- 13:16 Świat Mimo
- 13:20 Małe, ale pracowite
- 13:23 Mimo i Bobo
- 13:26 Restauracja
- 13:30 Mimo i Bobo
- 13:33 Monika i Rudi
- 13:36 Hubbi i jego koledzy
- 13:38 Lola i Liczby
- 13:41 Dotty i Kitty
- 13:44 Kolorowa Klara
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 Toobys
- 13:51 Fin i Fianna
- 13:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:57 Uczymy się
- 14:00 Fin i Fianna
- 14:03 Dotty i Kitty
- 14:07 Mimo i Bobo
- 14:09 Elfy przyrody
- 14:11 Kształcików
- 14:12 Toobys
- 14:14 Elfy przyrody
- 14:16 Dźwięki wokół nas
- 14:18 Lola i Liczby
- 14:21 DuckSchool
- 14:24 Sippi Sappi
- 14:27 Dotty i Kitty
- 14:30 Uczymy się
- 14:32 Przygody kaczki
- 14:35 Wstawaj!
- 14:37 Świat Mimo
- 14:39 Raul
- 14:42 Świat Mimo
- 14:46 Afryka
- 14:48 Sippi Sappi
- 14:51 Lola i Liczby
- 14:53 Wstawaj!
- 14:55 Margo i Felix
- 14:58 Zabawa w chowanego
- 15:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Risto Gusto
- 15:11 Hubbi i jego koledzy
- 15:13 Dźwięki wokół nas
- 15:15 Hop-hop
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:19 Hop-hop
- 15:22 Hop-hop
- 15:24 Mimo i Bobo
- 15:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:29 Mały Didy
- 15:32 Afryka
- 15:34 Hubbi się tym zajmie
- 15:37 Mały Didy
- 15:40 Afryka
- 15:42 Drużyna lalek
- 15:44 Dźwięki wokół nas
- 15:46 DuckSchool
- 15:48 Cubie
- 15:51 ABC - duckBC
- 15:54 Restauracja
- 15:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:59 Fin i Fianna
- 16:02 Mały Didy
- 16:04 Świat Mimo
- 16:07 Brygada ogniowa
- 16:10 Hiphopowy kaktus
- 16:12 Świat Mimo
- 16:14 Toby McFly
- 16:17 Zack i Ziggy
- 16:20 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Mały Didy
- 16:25 Raul
- 16:27 Restauracja
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Uczymy się
- 16:35 Przygody kaczki
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:39 DuckSchool
- 16:42 Tempo Giusto
- 16:44 Afryka
- 16:46 Sippi Sappi
- 16:49 Mimo & Bobo PLUS
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:57 DuckSchool
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Mimo & Bobo PLUS
- 17:06 Afryka
- 17:08 Sippi Sappi
- 17:11 Raul
- 17:13 Afryka
- 17:15 Zabawa w chowanego
- 17:17 Lola i Liczby
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:27 Elfy przyrody
- 17:28 Mimo i Bobo
- 17:30 Elfy przyrody
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Raul
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:44 Monika i Rudi
- 17:46 Fin i Fianna
- 17:50 Co rośnie na drzewie?
- 17:51 Uczymy się
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:57 Zack i Ziggy
- 18:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:03 Fin i Fianna
- 18:06 Monika i Rudi
- 18:09 Co rośnie na drzewie?
- 18:10 Toobys
- 18:12 Dinoland
- 18:15 Dotty i Kitty
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:27 Lola i Liczby
- 18:30 Dotty i Kitty
- 18:33 Małe melodie
- 18:35 Pixie 2
- 18:36 Sippi Sappi
- 18:39 Co rośnie na drzewie?
- 18:40 Małe melodie
- 18:42 Wesoła łąka
- 18:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:49 Kaczka i Puszek
- 18:51 Zoo
- 18:54 Mały Didy
- 18:56 Monika i Rudi
- 18:58 Hop-hop
- 19:00 Raul
- 19:03 Zoo
- 19:05 Cubie
- 19:08 Zack i Ziggy
- 19:11 Margo i Felix
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:16 Elfy przyrody
- 19:18 Zabawa w chowanego
- 19:21 Brygada ogniowa
- 19:24 Pociąg
- 19:26 Toobys
- 19:29 Historie Henryka
- 19:31 Dotty i Kitty
- 19:35 Dinoland
- 19:37 Raul
- 19:39 Toobys
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Dotty i Kitty
- 19:48 Hop-hop
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:01 Hubbi i jego koledzy
- 20:04 Brygada ogniowa
- 20:07 Małe, ale pracowite
- 20:10 Toby McFly
- 20:13 Przygody kaczki
- 20:15 Lola i Liczby
- 20:17 Monika i Rudi
- 20:21 Formy są twoje
- 20:23 Drużyna lalek na ratunek
- 20:25 Tempo Giusto
- 20:27 Historie Henryka
- 20:29 Zoo
- 20:32 Elfy przyrody
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:37 Formy są twoje
- 20:39 Zoo
- 20:42 Pociąg
- 20:44 Formy są twoje
- 20:46 Zack i Ziggy
- 20:50 Dotty i Kitty
- 20:54 Przygody kaczki
- 20:56 Toobys
- 20:58 Raul
- 21:01 Afryka
- 21:03 Risto Gusto
- 21:06 Brygada ogniowa
- 21:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:25 Mimo i Bobo
- 21:27 Toobys
- 21:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:31 Raul
- 21:34 Afryka
- 21:36 Toobys
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Opowieści warzywne
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Opowieści warzywne
- 21:54 Kaczka i Puszek
- 21:56 Dinozaur Milo
- 22:00 Świat Mimo
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Restauracja
- 22:10 Zastęp strażaków
- 22:13 Urocze miejsca
- 22:16 Indie
- 22:19 Safari
- 22:22 Pojazdy
- 22:25 Miejskie życie
- 22:28 Świat zabawek
- 22:33 Toby McFly
- 22:36 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:39 Risto Gusto
- 22:42 Urocze miejsca
- 22:44 Świat elfów
- 22:48 Indie
- 22:50 Miejskie życie
- 22:52 Mini opowiadania
- 22:56 Dotty i Kitty
- 23:00 Monika i Rudi 2
- 23:03 Kształcików
- 23:04 Monika i Rudi
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Kształcików
- 23:10 Dotty i Kitty
- 23:13 Małe melodie
- 23:15 Panni i Fanni
- 23:18 Urocze miejsca
- 23:20 Posłuchaj tego
- 23:23 Kącik naukowy
- 23:25 Miyu i Litto
- 23:28 Grupy
- 23:30 Słodki dom
- 23:32 Małe melodie
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Monika i Rudi 2
- 23:40 Wesoła łąka
- 23:43 Małe melodie
- 23:45 Kolorowa magia
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:53 Posłuchaj tego
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Taniec
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 20:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 20:35 La Manita
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (11)
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Magazyn sportowy
- 07:00 Magazyn sportowy
- 14:00 Magazyn sportowy
- 15:00 Magazyn sportowy
- 22:00 Magazyn sportowy
- 23:00 Magazyn sportowy
- 00:00 EFC (2)
- 01:00 EFC (3)
- 02:00 Liga wyścigów dronów (4)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Action Sports World (4)
- 07:00 Nitro World Games: All Access (11)
- 07:30 Nitro World Games: All Access (12)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (2)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (3)
- 09:00 Action Sports World (4)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (7)
- 13:00 X Games - Minneapolis (7)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (21)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (22)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 18:00 Now Boarding (5)
- 18:30 Now Boarding (6)
- 19:00 Nitro World Games: All Access (9)
- 19:30 Nitro World Games: All Access (10)
- 20:00 WWE NXT (17)
- 21:00 Fighting Fit (5)
- 22:00 Fighting Fit (6)
- 23:00 EFC (3)
- 00:35 Tabu i skandale: Telefon do kochanki
- 01:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 03:00 Remont na 5+ (4)
- 03:25 Remont na 5+ (5)
- 03:50 Remont na 5+ (6)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:10 Remont na 5+ (1)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 Zawodowiec amator (13)
- 06:30 Zawodowiec amator (14)
- 06:55 Zawodowiec amator (15)
- 07:25 Zawodowiec amator (16)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:50 Celnicy (5)
- 09:20 Celnicy (6)
- 09:50 Celnicy (7)
- 10:20 Celnicy (8)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 17 (12)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (13)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:15 Remont na 5+ (6)
- 15:35 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy 2 (1)
- 16:30 Celnicy 2 (3)
- 17:00 Celnicy 2 (4)
- 17:30 Celnicy 2 (5)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (5)
- 09:55 Top Gear 14 (3)
- 11:00 Top Gear 32 (1)
- 12:10 Najsłabsze ogniwo (2)
- 13:10 Top Gear 24 (3)
- 16:20 Top Gear: Ambitne porażki (6)
- 17:25 Top Gear 14 (3)
- 18:30 W warsztacie (7)
- 19:30 Top Gear 24 (4)
- 00:30 Hitler: Odliczanie (1)
- 01:25 Hitler: Odliczanie (2)
- 02:10 Hitler: Odliczanie (3)
- 02:55 Przeklęte skarby (2)
- 03:45 Złamać kod (Zaginiona cywilizacja)
- 04:35 Rody przeklęte (Klątwa sokołów)
- 05:00 Rody przeklęte (Przekleństwo pawiego tronu)
- 05:20 Rody przeklęte (Klątwa faraonów)
- 05:45 Rody przeklęte (Klątwa Onassisów)
- 06:10 Zakazana historia 6 (Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego)
- 06:55 Skarby przeszłości i ich tajemnice 4 (Bezgłowi gladiatorzy z Yorku)
- 07:55 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes (Skarby Malty)
- 18:55 Linie frontu (Anzio)
- 00:05 Dzika kuchnia (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:00 Dzika kuchnia (7)
- 04:30 Przepis na ogród (66)
- 04:40 Przepis na ogród (67)
- 04:50 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:20 Remont na 5+ (7)
- 07:45 Remont na 5+ (8)
- 08:05 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:10 Dzika kuchnia (6)
- 09:40 Dzika kuchnia (7)
- 10:10 Przepis na remont 2 (16)
- 10:40 Przepis na remont 2 (17)
- 11:10 Przepis na remont 2 (18)
- 11:40 Przepis na remont 2 (19)
- 15:05 Przepis na remont 2 (20)
- 15:35 Przepis na remont 2 (21)
- 16:05 Przepis na remont 2 (22)
- 16:35 Przepis na remont 2 (23)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (3)
- 00:00 Monika i seks (12)
- 00:40 Jak uniknąć raka? (Styl życia)
- 01:45 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wino)
- 02:15 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 02:55 Być rodzicem (6)
- 03:25 Czy wiesz, co jesz? (Śmieciowe jedzenie)
- 03:55 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 18:20 Happy i Zen 2 (1)
- 19:00 Metoda Osmina (4)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (8)
- 20:55 Upiększeni w raju (4)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Lois Quagmire)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Łeb do kruczków)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (HBO show)
- 02:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Nie zadzieraj z Meg)
- 02:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Medyczna heroina)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Zakichani młodociani)
- 03:40 Bajer z Bel-Air (Druga połówka)
- 00:45 Jak najdalej stąd
- 02:45 Milion dolarów
- 04:55 Wracając do Marka
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:10 Ludzie morza (1)
- 07:10 Ludzie morza (2)
- 08:15 Premiera: Patent na zieleń (2)
- 08:50 Nowy kabaretowy rejs (2)
- 09:50 Nowy kabaretowy rejs (3)
- 10:45 Och! Kabaret (5)
- 11:45 Rzeczpospolita babska
- 13:50 Chłopi (Boryna)
- 15:45 Chłopi (Jagna)
- 20:00 Życie na gorąco (Budapeszt)
- 21:55 Kamper
- 23:45 Biała sukienka
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:25 Zameldowani 2 (3)
- 07:55 Zameldowani 2 (4)
- 08:25 Zameldowani 2 (5)
- 08:55 Zameldowani 2 (6)
- 09:25 Zameldowani 2 (7)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (2)
- 11:25 Bonanza (3)
- 16:40 Bonanza (6)
- 17:50 Najbardziej poszukiwani naziści
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Żołnierz doskonały
- 00:20 Autor widmo
- 02:55 Supernova
- 04:30 Bulionerzy (Podpis)
- 05:05 Bulionerzy (Odwieczny wróg)
- 05:30 Bulionerzy (Efekt motyla)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (16)
- 07:40 Matki, żony i kochanki (17)
- 08:50 Kojak (Rabunek)
- 09:55 Komisarz Rex 5 (Telefoniczny terror)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Uciekinierzy)
- 19:05 Hudson i Rex 3 (1)
- 23:40 Wymyk
- 01:01 Okrutne miasto (47)
- 02:00 Okrutne miasto (48)
- 03:00 Okrutne miasto (49)
- 04:00 Płomienie pożądania (7)
- 05:00 Płomienie pożądania (8)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 07:00 Trzy siostry (229)
- 08:00 Dzika miłość (109)
- 09:00 Teresa (25)
- 10:00 Okrutne miasto (49)
- 11:00 Przypieczętowany los (101)
- 12:00 Sploty nienawiści (6)
- 13:00 Dzika miłość (109)
- 14:00 Trzy siostry (229)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (45)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 17:00 Trzy siostry (230)
- 18:00 Dzika miłość (110)
- 19:00 Teresa (26)
- 20:00 Okrutne miasto (50)
- 21:00 Przypieczętowany los (102)
- 22:00 Sploty nienawiści (7)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (46)
- 01:20 Krzyk 4
- 03:40 Sukiyaki western django
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Totalcar (3)
- 06:35 Kafejka za rogiem 5 (5)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 08:50 Najdroższy rejs świata 2 (2)
- 09:45 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 10:15 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 10:50 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 11:20 Najdroższy rejs świata 3 (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (7)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (8)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? 2 (1)
- 15:55 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 02:00 Układ (7)
- 03:00 Układ (8-ost.)
- 04:00 Żmijowisko (1)
- 04:55 Żmijowisko (2)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (8)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (21)
- 08:55 Drużyna A 2 (7)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (10)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (8)
- 11:55 Drużyna A 2 (7)
- 14:55 Drużyna A 2 (8)
- 22:25 Naczelny dowódca
- 00:45 Do diabła z miłością
- 02:50 Prezentuj broń! (40)
- 03:55 Prezentuj broń! (41)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (83)
- 07:20 Candice Renoir 9 (3)
- 08:35 Candice Renoir 9 (4)
- 09:50 Domek na prerii 8 (9)
- 10:50 Domek na prerii 8 (10)
- 11:55 Cztery siostry (40)
- 13:15 Winnice miłości 2 (83)
- 14:20 Candice Renoir 9 (5)
- 15:30 Candice Renoir 9 (6)
- 16:40 Domek na prerii 8 (11)
- 17:40 Domek na prerii 8 (12)
- 18:45 Winnice miłości 2 (83)
- 19:50 Winnice miłości 2 (84)
- 21:00 Sex Story
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 06:40 To nie ze mną 2 (6)
- 07:15 To nie ze mną 2 (7)
- 07:55 Poirot (Wigilia Wszystkich Świętych)
- 12:00 Na pokuszenie
- 13:55 Lodowa zagłada
- 20:00 Wstrząsy
- 22:00 Londyn w ogniu
- 00:15 Zakończenie programu
- 11:20 Obóz skautów
- 12:45 Worek mąki
- 14:15 Stracone marzenia
- 16:05 Czekając na Anyę
- 17:50 Prawie przyjaciele
- 19:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 21:00 Chlor
- 22:35 Daj czadu
- 00:30 My First Threesome
- 01:45 Konflikt interesów
- 03:15 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:00 Lope
- 07:50 Żar zemsty
- 09:15 Morderca w naszym domu
- 10:45 Trzy kule
- 12:15 Na ratunek
- 13:45 Czyja to córka
- 15:10 Kung-fu joga
- 16:55 W kręgu zdrady
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Czas zemsty
- 21:30 Potępieńcy
- 23:10 Joker
- 01:20 Małpa
- 02:20 Duch ze Sierra de Cobre
- 03:40 To żart, synu
- 04:45 Lokator
- 05:15 Banjo Farid
- 06:00 Edith
- 06:15 Miasteczko Abilene
- 07:45 Krzyk pośród nocy
- 08:50 Panny młode
- 10:25 Wędrownik
- 10:50 Dom kamiennych małp
- 12:15 Zmierzch nad Tokio
- 14:30 Nowe głosy - stary kwiat
- 15:40 Univitellin
- 15:55 Życie z ojcem
- 17:50 Gest
- 19:15 Sędzia Priest
- 20:35 Monopol na głupotę
- 20:55 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 21:00 Kozie uszy
- 22:50 Wiadro krwi
- 23:55 Oddychaj
- 00:25 Życie nie gryzie
- 02:05 Niezłomni
- 04:05 Zakończenie programu
- 06:25 Nocna jazda
- 07:50 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:15 To nie ze mną 2 (4)
- 09:45 Dwóch facetów w jednym
- 11:10 Chłopak dla szefowej
- 12:35 El camino
- 14:00 Klub dyskusyjny
- 16:05 Do zobaczenia we wrześniu
- 17:35 Miłosne zapiski
- 19:05 Leonardo (2)
- 20:00 Leonardo (3)
- 20:50 Plan B 2 (4)
- 21:35 Obsesja Eve 2 (7)
- 22:20 Quiz (3)
- 23:15 Kiedy coś zjemy
- 00:55 Brama ciał
- 02:45 Wstręt
- 05:05 Codzienne marzenia
- 05:15 Codzienne marzenia
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Ale lapsus (1)
- 09:55 Klik News (7)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (85)
- 11:05 Klik News (33)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (86)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8592)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8593)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (41)
- 13:55 Planetarium (158)
- 16:10 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:20 Klik News (7)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (49)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (80)
- 18:20 Arabela 2 (Rumburak leci na Pultanelę)
- 19:00 Ale lapsus (4)
- 19:05 Klik News (7)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Promienie)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8593)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8594)
- 21:20 Niagara
- 00:40 Marquis de Sade: Justine
- 03:30 Lody na patyku
- 08:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:50 Olimpiada, część 2
- 14:25 Burza (96)
- 15:15 Pierwsza dama (94)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (98)
- 17:00 Karetka (5)
- 18:15 Triumf miłości (98)
- 19:15 The Queen of Flow 2 (18)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8277)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8278)
- 21:25 Nocny kowboj
- 23:35 Bohaterowie z piekła
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Zambia
- 17:20 UK Wrestling Showdown (21)
- 17:50 UK Wrestling Showdown (22)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (23)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (14)
- 00:00 Łowcy przeszłości (10)
- 01:00 Siła natury (5)
- 01:30 Siła natury (6)
- 02:00 Odkrywamy Chiny. Trzydzieści lat postępu (Rośnie cena piękna)
- 03:00 Nurkujący z krokodylami
- 04:00 Scilly, archipelag narcyzów
- 05:00 Bretania - pszczoły i latarnie
- 06:00 Kreatywni zabójcy (3)
- 07:00 Labirynt krokodyli
- 08:00 Tygrysy Szkocji
- 09:00 Apple: Tyrania luzu
- 14:25 Wyścig o życie (9)
- 14:55 Kolebka wina
- 15:50 Z dala od miasta 2 (5)
- 16:15 Historia ludzi i lampartów
- 17:00 Powodzie: co nas czeka (2)
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (11)
- 18:30 Szkliste oko
- 19:00 Football uliczny (RPA)
- 19:30 Football uliczny (Bośnia i Hercegowina)
- 20:00 Plagi (3)
- 21:00 Ekologiczna panika (1)
- 21:30 Ekologiczna panika (3)
- 22:00 Otoczeni przez fale
- 23:00 Nikiel - skarb kanaków
- 00:35 Stream Nation (Iron Harvest, część 4)
- 01:20 Stream Nation (Iron Harvest, część 5)
- 02:05 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 13)
- 02:35 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 14)
- 03:05 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 15)
- 03:35 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 5)
- 08:20 Stream Nation (House Flipper, część 4)
- 08:50 TVGry (404)
- 09:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 7)
- 09:35 Let's Replay (Crossout, część 6)
- 09:55 TVGry (407)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 25 Niezapomnianych Przebojów Filmowych
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 05:00 Art land (29)
- 05:05 Art land (30)
- 05:10 Crafty hands 2 (15)
- 05:20 Okey-dokey (15)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Words to grow (29)
- 05:45 Words to grow (30)
- 05:50 English playtime (9)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (14)
- 06:25 Yummy for mummy (15)
- 06:35 Kids in action (17)
- 06:40 Kids in action (18)
- 06:45 Alfred & wilfred (6)
- 07:00 Simple phrases (9)
- 07:10 Life around (12)
- 07:15 Life around (40)
- 07:20 Life around (52)
- 07:25 City grammar (13)
- 07:30 Basic lexis (58)
- 07:35 Basic lexis (59)
- 07:40 Step by step 2 (13)
- 07:45 Step by step 2 (14)
- 07:50 Step by step 2 (15)
- 07:55 Step by step 2 (16)
- 08:00 Film set (7)
- 08:15 Film set (8)
- 08:28 Film set (9)
- 08:41 Study choice (14)
- 08:43 Study choice (15)
- 08:45 Study choice (16)
- 08:47 Euronews. futuris (23)
- 08:51 Euronews. futuris (24)
- 08:55 Euronews. futuris (25)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 Spot on the map (15)
- 10:10 Spot on the map (16)
- 10:20 Easy talk (40)
- 10:25 Worth seeing (15)
- 10:35 Worth seeing (16)
- 10:45 National parks (17)
- 10:50 National parks (18)
- 10:55 National parks (25)
- 11:00 Art land (29)
- 11:05 Art land (30)
- 11:10 Crafty hands 2 (15)
- 11:20 Okey-dokey (15)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Words to grow (29)
- 11:45 Words to grow (30)
- 11:50 English playtime (9)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (14)
- 12:25 Yummy for mummy (15)
- 12:35 Kids in action (17)
- 12:40 Kids in action (18)
- 12:45 Alfred & wilfred (6)
- 13:00 Film set (40)
- 13:15 Film set (41)
- 13:30 Film set (42)
- 13:40 Easy talk (45)
- 13:45 Euronews. futuris (56)
- 13:50 Euronews. futuris (57)
- 13:55 Euronews. futuris (58)
- 14:00 English united (26)
- 14:10 English united (27)
- 14:20 3ways2 (23)
- 14:30 Figures of speech (5)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (9)
- 15:25 What did they say (32)
- 15:30 What did they say (33)
- 15:35 English 911 2 (147)
- 15:40 Keep fit (4)
- 16:00 Grammar wise (19)
- 16:25 English up (10)
- 16:35 English up (11)
- 16:45 English up (12)
- 17:00 Feature film
- 18:40 Easy talk (40)
- 18:50 Worth seeing (15)
- 19:00 Simple phrases (9)
- 19:10 Life around (12)
- 19:15 Life around (40)
- 19:20 Life around (52)
- 19:25 City grammar (13)
- 19:30 Basic lexis (58)
- 19:35 Basic lexis (59)
- 19:40 Step by step 2 (13)
- 19:45 Step by step 2 (14)
- 19:50 Step by step 2 (15)
- 19:55 Step by step 2 (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (9)
- 23:35 What did they say (32)
- 23:40 What did they say (33)
- 23:45 English 911 2 (147)
- 23:50 Keep fit (4)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Дивіться самі
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Film
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Винуватці війни
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 Beraber. Разом
- 03:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 04:00 Вердикт з Сергієм Руденком
- 06:00 Beraber. Разом
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Beraber. Разом
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 14:00 НОВИНИ
- 14:10 France 24
- 14:15 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 15:30 Війна і культура
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 18:00 Суботній політклуб
- 20:00 НОВИНИ
- 20:20 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 21:00 ЕСПРЕСО. Док
- 21:50 Донбас Реалії
- 22:20 Війна і культура
- 22:50 ЕСПРЕСО. Док
- 23:00 ЕСПРЕСО. Док
- 23:50 Хроніки інформаційної війни
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 The Observers
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters France 24
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 L'invité de l'économie
- 04:30 Le journal
- 04:45 En tete a tete
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 En tete a tete
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Pas2quartier
- 15:22 Mode
- 15:30 Le journal
- 15:45 C'est en France
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 The Observers
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 The Observers
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:20 Destination Paris
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:30 Panorama
- 08:43 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Och, ta polityka
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (9/12)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Moda na język polski (Witold Gombrowicz)
- 14:54 Listy do PRL-u (Świński temat)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (1/13)
- 19:45 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Sportowy weekend
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:20 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:30 Przystanek Kultura
- 08:45 Tydzień białoruski
- 09:10 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Dzieciaki zdolniaki
- 09:45 Nie taki internet straszny
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni
- 17:20 W kotle historii
- 17:45 Księga przestrzeni
- 18:15 Ogród i nie tylko
- 18:22 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Strefa otwarta
- 19:30 Żyjący Kościół
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Przystanek Kultura
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Fajna Polska (Wisła)
- 08:45 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 09:00 Informacje kulturalne
- 09:15 Informacje sport
- 09:45 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Everyday English (605)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 RoberTeka (47)
- 17:30 Łowcy pasjonatów (81)
- 17:45 Wiatrak
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Jedz na zdrowie (34)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Języczek u wagi (Awiacja)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Mistrz od krzyży)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 A to historia (Folklor szyty na miarę)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (139)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Spotkania z ekologią (15/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:25 Twój punkt widzenia
- 09:29 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:16 Całkiem niezła historia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Sielskie życie
- 19:13 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:18 Abecadło astronomii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Z Wiednia na Lubelszczyznę, czyli o rzeźbach Johanna Eliasa Hoffmana)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Prochownia Terespol. Zatrzymany czas)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Nurty reformacji w Polsce
- 18:10 Reportaż. Z lubelskiego (Baju, baju, zapraszam do raju)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:35 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Sportowe wydarzenia
- 08:22 Pełnosprawni
- 08:42 Kalejdoskop filmowy
- 08:46 Podkarpacka scena przebojów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Moda na język polski
- 09:28 Kalejdoskop filmowy
- 09:30 Z życia regionu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkrywanie Podkarpacia
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Harcerze
- 09:28 Pasmo zdarzeń
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:32 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 14:45 Liczy się pasja (Anita Byra)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Astronarium (Astrobiologia)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:14 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Fakty sport
- 19:10 Szczawno. Uzdrowisko książęce
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Oj, żeby nie ta koronka klockowa)
- 14:45 Kronika dnia (22)
- 14:57 Pogoda (22)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kronika dnia (22)
- 16:42 Pogoda (22)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (22)
- 17:02 Raport pogodowy (22)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Tarnobrzeg)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Światowy Dzień WZW)
- 17:45 Wojownicy czasu (Szwedzi nad Dunajcem, czyli Wojnicz 1655)
- 18:11 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Kozi Wierch)
- 18:30 Kronika (22)
- 18:51 Tematy dnia (22)
- 19:02 Pogoda (22)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (22)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Osobliwości świata zwierząt - kręgowce)
- 19:22 Niecodziennik (Akcja III Most)
- 19:32 Magazyn medyczny (Robotyka w Szpitalu Rydygiera)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (22)
- 19:57 Raport pogodowy (22)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (22)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (22)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ginące zawody
- 18:00 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Niezwykłe historie z pocztówek
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Żywioł
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Mali bohaterowie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Pomorska gęś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (9)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (68)
- 16:00 Na sygnale (Będziesz tylko moja)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1997)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (68)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (527)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o dziku. Cena niezależności)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 6, 30-34) Jezus lituje się nad tłumem)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sól ziemi
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 01:00 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 02:00 Transmisja papieska: Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem (Transmisja z Placu św. Piotra w Watykanie)
- 02:15 Rozmowy niedokończone
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Nowy Testament)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Tam, gdzie Bóg płacze (Wyjście z podziemia II)
- 05:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 05:30 Odpowiedzialni za Kościół (Regionalne Spotkanie PKRD w Studzienicznej)
- 06:00 Ze szkolnej ławki (Salezjański Ośrodek Wychowawczy "Dom Młodzieży" - Branżowa Szkoła I-go Stopnia w Trzcińcu)
- 07:00 Muzyczne chwile
- 07:10 Dominikanie - Od słowa do nauki
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wieś - to też Polska
- 09:15 Słowo życia ((J 20, 1. 11-18) Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz?)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Regionalne im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Święta Józefina Bakhita)
- 09:55 Święty na każdy dzień (22 lipca, wspomnienie św. Marii Magdaleny)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Rozmowy niedokończone
- 11:20 Stan bezpieczeństwa państwa
- 11:30 Warto być ojcem
- 11:45 Muzyczne chwile
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Człowiek przebaczenia i pojednania ks. Michał Rapacz
- 15:00 Leśni mocarze
- 15:50 Ma się rozumieć
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Choroba zakrzepowo-zatorowa)
- 16:50 Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego
- 17:00 Świadkowie (Helena Gawrychowska, część 1)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Narewka, Bielsk Podlaski, Drohiczyn)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Stefan Kosobudzki "Sęk")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Stanisława i Halina Kamińskie Sosnowica k. Włodawy)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:30 Driver (2)
- 03:25 Miłosny trójkąt (13)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (21)
- 06:00 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 06:30 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 06:55 Yattaman (Pałac Słońca)
- 07:25 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (56)
- 08:35 Pablo Escobar: Szef zła (2)
- 09:30 Moje trzy siostry (120)
- 10:35 Królowa szpady (22)
- 11:35 Rozbitkowie (1)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (27)
- 13:10 Doktory 2 (24)
- 13:40 Namiętności (57)
- 14:15 Namiętności (58)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (23)
- 17:25 Gigi (Zemsta Salomona)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (24)
- 22:15 Uśmiechnij się (14)
- 22:20 Uśmiechnij się (9)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 W poszukiwaniu Felliniego
- 00:30 Jawajska gorączka
- 02:35 Chłopiec imieniem Po
- 10:00 Remont na 5+ (7)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (6)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (28)
- 13:35 Klub Winx 4 (Jaskinia Sybilli)
- 14:00 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 14:30 Klub Winx 4 (Próba Bloom)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Intryga
- 21:50 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Smile, część 3)
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:25 Kruk (6)
- 01:30 Čaj pro třetího
- 02:00 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 02:10 Popcorn
- 02:40 Lidová zbožnost
- 03:05 Turistika jménem Agro
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Život mezi černými kuličkami
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Vzkaz Aloise Mikulky
- 04:40 Žiješ jenom 2x (13)
- 05:05 Splácím dluh
- 05:20 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Kam k nám (3)
- 06:45 Nádherná Amerika II (Kansas)
- 07:40 Boj o sloní trůn
- 08:35 Evropa z výšky (Nizozemsko)
- 09:20 Bedekr II. (Dolní Rakousko)
- 09:45 Čína na jazyku II (3)
- 20:00 Zápisník jedné lásky
- 22:05 Terč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 09:00 Cyklotoulky
- 09:10 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:25 Beatles, indické dobrodružství
- 02:00 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:15 Kanadská soda IX (14)
- 02:40 Televizní klub neslyšících
- 03:10 Uchem jehly
- 03:40 V televizi
- 04:05 Terra musica
- 04:30 Divadlo žije!
- 05:00 Gruzínská čítanka: Erekle Deisadze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Impresário ze Smyrny
- 22:20 David Radok pohledem Jána Sebechlebského
- 22:40 Blízko
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: A)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (15)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:55 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (11)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:15 Stavitelé II
- 14:45 Super třída II (3)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Drobečkové II
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek malířem)
- 18:55 Kámoši hafíci (16)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (12)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00