Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Dzika kuchnia (1)
- 01:00 Dzika kuchnia (2)
- 01:30 Dzika kuchnia (3)
- 02:00 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:45 Dzika kuchnia (3)
- 04:10 Dzika kuchnia (1)
- 04:35 Dzika kuchnia (2)
- 05:05 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:10 Remont na 5+ (2)
- 07:35 Remont na 5+ (3)
- 07:55 Dzika kuchnia (1)
- 08:30 Dzika kuchnia (2)
- 09:00 Dzika kuchnia (3)
- 09:30 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Przepis na remont 2 (3)
- 10:30 Przepis na remont 2 (4)
- 11:00 Przepis na remont 2 (5)
- 11:25 Przepis na remont 2 (6)
- 11:55 Przepis na remont 2 (7)
- 15:00 Przepis na remont 2 (7)
- 15:30 Przepis na remont 2 (8)
- 15:55 Przepis na remont 2 (9)
- 16:25 Przepis na remont 2 (10)
- 16:50 Przepis na remont 2 (11)
- 17:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (10)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Rodzicielstwo bliskości)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Choroby oczu)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (3)
- 11:15 Poród co minutę (3)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (3)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Nerwy)
- 13:20 Pytania do doktora (Sen)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (3)
- 14:40 Zapytaj lekarza (3)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją (3)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 17:00 Pytania do doktora (Sen)
- 17:40 Łowcy smaków (3)
- 18:20 Happy i Zen (3)
- 19:00 Moje życie XXL (3)
- 20:00 Nocna zmiana (3)
- 20:55 Żyj jak Laila (4)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 23:00 Monika i seks (5)
- 23:30 Monika i seks (6)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Nowy burmistrz)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Pawtucket Pat)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Gwiazdka bez Lois)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Sprawy fekalne)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Salon masażu: część pierwsza)
- 02:30 Bajer z Bel-Air (Salon masażu: część druga)
- 03:00 Bajer z Bel-Air (Wielka sława)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Dom)
- 01:40 Weekend
- 04:10 Polisz kicz projekt... kontratakuje
- 06:00 Miasta rytm (9)
- 06:45 Miasta rytm (10)
- 07:45 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (4)
- 13:25 W pustyni i w puszczy
- 16:25 Nowy kabaretowy rejs 3 (6)
- 17:25 Pogranicze w ogniu (20)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (21)
- 20:00 Kop głębiej
- 21:55 Stacja
- 00:45 Śmierć jeździ konno
- 02:55 Jeszcze wyżej
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:05 3-2-1 Start (1)
- 06:00 Zameldowani 2 (14)
- 06:30 Zameldowani (1)
- 07:00 Zameldowani (2)
- 07:30 Zameldowani (3)
- 08:00 Zameldowani (4)
- 08:25 Zameldowani (5)
- 08:55 Zameldowani (6)
- 09:25 Zameldowani (7)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:20 Bonanza (17)
- 11:25 Bonanza (19)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (1)
- 15:40 Bonanza (21)
- 16:45 Bonanza (22)
- 17:55 III Rzesza (Twierdza nazistów)
- 19:00 III Rzesza (Las śmierci)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:10 Policyjna opowieść (1)
- 04:15 Pilotka
- 04:30 Bulionerzy (Wizyta)
- 05:00 Bulionerzy (Finansista)
- 05:25 Bulionerzy (Parapet party)
- 06:00 Scena śmiechu (72)
- 06:50 Matki, żony i kochanki (3)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (4)
- 08:55 Kojak (Śmiertelna sieć)
- 16:00 Kojak (Zamach)
- 17:00 Kojak (Napad)
- 20:00 Straszny film 3
- 21:45 Zadanie specjalne
- 23:35 21 gramów
- 00:00 Trzy siostry (216)
- 01:00 Dzika miłość (96)
- 02:00 Teresa (12)
- 03:00 Okrutne miasto (36)
- 04:00 Przypieczętowany los (88)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (88)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 07:00 Trzy siostry (216)
- 08:00 Dzika miłość (96)
- 09:00 Teresa (12)
- 10:00 Okrutne miasto (36)
- 11:00 Przypieczętowany los (88)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (88)
- 13:00 Dzika miłość (96)
- 14:00 Trzy siostry (216)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (32)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (33)
- 17:00 Trzy siostry (217)
- 18:00 Dzika miłość (97)
- 19:00 Teresa (13)
- 20:00 Okrutne miasto (37)
- 21:00 Przypieczętowany los (89)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (89)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (33)
- 00:00 Ultraviolet 2 (5)
- 01:00 Ultraviolet 2 (6)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (3)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (4)
- 04:00 Ultraviolet 2 (6)
- 05:00 Znaki (6)
- 06:00 Totalcar 6 (8)
- 06:35 Prezentuj broń! (29)
- 07:40 Kafejka za rogiem 4 (15)
- 00:05 W imię króla 3: Ostatnia misja
- 01:50 Drużyna A (8)
- 02:55 Zagadki z przeszłości (19)
- 03:50 Prezentuj broń! (39)
- 04:55 Prezentuj broń! (40)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (19)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (19)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (8)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (19)
- 11:55 Drużyna A (8)
- 15:00 Premiera: Drużyna A (9)
- 20:00 Amerykanin
- 00:30 Winnice miłości 2 (70)
- 01:35 Prezentuj broń! (34)
- 02:45 Prezentuj broń! (35)
- 03:50 Prezentuj broń! (36)
- 05:00 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Cztery siostry (27)
- 07:25 Winnice miłości 2 (70)
- 08:25 Zaklinacze koni 7 (10)
- 09:25 Zaklinacze koni 7 (11)
- 10:20 Domek na prerii 7 (5)
- 11:25 Domek na prerii 7 (6)
- 12:30 Cztery siostry (27)
- 13:45 Winnice miłości 2 (70)
- 14:50 Zaklinacze koni 7 (12)
- 15:50 Zaklinacze koni 7 (13)
- 16:45 Domek na prerii 7 (7)
- 17:45 Domek na prerii 7 (8)
- 21:00 Rycerz króla Artura
- 23:50 Cztery siostry (28)
- 00:40 Przekładaniec
- 02:50 Nocny patrol
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Drapieżniki)
- 06:40 To nie ze mną (8)
- 07:15 To nie ze mną (9)
- 07:55 Poirot (Niedziela na wsi)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 14:00 Potop
- 15:55 Panna Marple: Uśpione morderstwo
- 20:00 Rocky 5
- 22:15 Gunman
- 08:10 Afryka - wyprawa na safari
- 09:35 Listopisarz
- 11:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 13:00 Owd Bob
- 14:35 Świątynia koszykówki
- 16:10 Jak kochać się z D
- 17:45 Kanciarz
- 21:00 Zmarszczki
- 22:30 Letnie wino
- 01:05 Billiard Babes 2
- 02:15 eXistenZ
- 03:45 Zabójcza portierka
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:00 Chłopiec z dżungli
- 07:30 Wyspa skarbów
- 09:05 Wrobieni
- 10:35 Trzy kule
- 12:05 Cesarz
- 13:45 Na ratunek
- 15:15 Czarownik i biały wąż
- 18:25 Na skrzydłach orłów
- 20:00 Regulamin zabijania
- 22:05 W skórze węża
- 00:15 Wiadro krwi
- 01:20 Życie z ojcem
- 03:15 Krzyk pośród nocy
- 04:20 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Miasteczko Abilene
- 07:30 W głębinach
- 09:10 Miasteczko Suddenly
- 10:25 To żart, synu
- 11:30 Na posterunku
- 12:35 Paradise Club
- 13:40 Awaria
- 14:55 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 15:00 Cenny czas
- 16:30 Talea
- 17:45 Zdjęcie
- 17:55 Kłopotliwy wnuczek
- 19:20 Dumny buntownik
- 21:00 Soldate Jeannette
- 22:20 Zima (drapieżne koty)
- 23:20 Miłość to za mało
- 00:40 Drugie życie króla
- 02:10 Przyjaciel czy wróg
- 03:30 To nie ze mną 2 (9)
- 04:00 To nie ze mną 2 (10)
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:30 Leonie
- 07:10 Od pełni do pełni
- 08:55 To nie ze mną (3)
- 09:20 Żółwik Sammy 2
- 10:50 Tajemnica pieczęci smoka
- 12:50 Paryż 36
- 14:50 Mój najlepszy przyjaciel
- 16:25 Gorzko-słodki
- 18:10 Poczuj rytm
- 20:00 Bank Hacker (8)
- 20:45 Dynastia Tudorów (4)
- 21:40 Party
- 22:50 Świat według Barneya
- 01:30 Sklepik z horrorami
- 03:10 TNT Jackson
- 10:00 Klik News (35)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:15 Burza (72)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (73)
- 11:55 Klik News (36)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8576)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8577)
- 12:55 Klik News (34)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (28)
- 13:50 Muzyczny express (138)
- 14:10 Planetarium (162)
- 14:35 Klik News (35)
- 14:55 Klik News (36)
- 15:00 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:25 Tu i Teraz (Historie sukcesu i upadku - Whitney Houston)
- 15:50 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 16:10 Klik News (34)
- 16:15 Willy agent (23)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (36)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (67)
- 18:20 Arabela (Petr i księżniczka)
- 19:00 Klik News (35)
- 19:05 Klik News (36)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Policjant)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8577)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8578)
- 21:20 Film na życzenie
- 23:30 Strach
- 00:30 Młody Sherlock Holmes - Buster Keaton
- 01:30 Szatański plan Draculi
- 03:25 Śmierć jeździ konno
- 05:50 Willy agent (3)
- 06:00 Bonanza (Sekret)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 07:15 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (9)
- 07:30 Know Your Enemy - Japan
- 14:00 Moda na sukces 34 (8270)
- 14:25 Pobierzmy się
- 15:55 Ikony - 10 min. (Will Smith)
- 18:10 Triumf miłości (84)
- 19:10 The Queen of Flow 2 (2)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8281)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8282)
- 21:20 Labirynt 3 (3)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (3)
- 14:55 Chicago Fire 3 (8)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (15)
- 19:00 Chicago Fire 3 (9)
- 19:55 Columbo 3 (2)
- 04:05 Hip Show
- 04:25 Hip Show
- 04:50 Hip Show
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: King of Kings - KOK'54 World GP w Rydze 24.02.2018 - część 2
- 23:00 Wrestling: NEW Extreme 4