Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:00 Piłkarski poker
- 02:50 Pociąg do Hollywood
- 04:30 61. KFPP w Opolu - "Twoje serce do życia wystarczy" - Michał Bajor, 50 lat od opolskiego debiutu
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (306)
- 06:05 Złoty chłopak (209)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Dobre historie (Samodzielność to podstawa)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: Park Narodowy Masai Mara (Sanktuarium kotowatych)
- 14:00 Złoty chłopak (210)
- 14:55 Jaka to melodia? (5171)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (780)
- 16:05 Dziedzictwo (307)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5287)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Domki z kart)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (21/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:18 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 30 (Cywil)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 00:05 Miłość na deser
- 01:45 Krok od nieba (Duch wilka)
- 02:40 Duch Richarda Harrisa
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Ogólnoustrojowy lęk)
- 05:30 M jak miłość (1609)
- 06:20 Operacja zdrowie (Cukrzyca)
- 06:55 Rodzinka.pl (Wilgotna Szeherezada)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 11:50 Barwy szczęścia (2978)
- 12:30 Koło fortuny (1558)
- 13:15 Akacjowa 38 (376)
- 16:00 Koło fortuny (1559)
- 16:35 Familiada (2953)
- 17:15 Zakazany owoc (494)
- 20:10 Postaw na milion (336)
- 21:05 Tak to leciało! (38)
- 21:55 Na sygnale (Tak naprawdę)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (1/13)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Żyrardów)
- 01:10 Dziedzictwo (278)
- 02:05 Dzikie pszczoły (23)
- 02:50 Całkiem niezła historia (Mówią o nim "szeryf")
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1274)
- 04:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łódź)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Łoża olbrzymów)
- 04:30 Na ratunek ogrodom (4)
- 04:55 Całkiem niezła historia (Bukiet dojrzałości)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1969)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Orawska borówka)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Bez czarny)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Pieski dzień)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Białowieża)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Antykwariat marzeń (Los)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (58)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Kętrzyn)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1987)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (515)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:50 Mały
- 02:55 Zjedz Kambodżę (2)
- 03:30 Nasz nowy dom (231)
- 04:40 Disco Gramy (6234)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (704)
- 16:25 Interwencja (5440)
- 16:40 Gliniarze (Druga fala)
- 17:40 Sekrety rodziny (Fałszywe życie)
- 18:50 Wydarzenia (704)
- 19:15 Gość "Wydarzeń"
- 19:45 Sport (704)
- 19:55 Pogoda (704)
- 23:00 Laski na gigancie
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (153)
- 02:25 STOP Drogówka (324)
- 03:25 Disco Polo Life (2359)
- 23:25 Współlokatorka
- 10:00 Bing (Pa pa)
- 10:10 Baranek Shaun (16)
- 10:12 Baranek Shaun (Kłopoty z traktorem)
- 10:20 Baranek Shaun (Wykrywacz metalu)
- 10:25 Baranek Shaun (Ból zęba)
- 10:50 Milo (Rybak Milo)
- 11:00 Milo (Pisarz Milo)
- 11:10 Blue 2 (Biblioteka)
- 11:20 Blue 2 (Łódki z kory)
- 11:25 Blue 2 (Burgerownia)
- 11:45 Dinopociąg (Zjazd pomocników Konduktora/Święto pociągu)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Laleczki)
- 23:00 Zwierciadło
- 00:05 FBI 2 (16)
- 01:00 MacGyver 5 (4)
- 01:55 MacGyver 5 (5)
- 02:50 The Good Doctor 6 (9)
- 03:45 DOC: w twoich rękach 2 (4)
- 04:55 Znaki (2)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (3)
- 07:05 Rekrut 4 (10)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (8)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (9)
- 09:55 Rekrut 4 (10)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (10)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (11)
- 12:45 Rekrut 4 (11)
- 13:45 FBI 2 (15)
- 14:30 FBI 2 (16)
- 15:25 MacGyver 5 (4)
- 16:25 MacGyver 5 (5)
- 17:20 FBI 2 (17)
- 18:10 FBI 2 (18)
- 19:10 MacGyver 5 (6)
- 20:05 MacGyver 5 (7)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (18)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (1)
- 23:00 FBI 2 (17)
- 23:55 FBI 2 (18)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (3)
- 01:10 Wielka australijska przygoda (3)
- 02:10 W okowach mrozu 5 (1)
- 03:00 Wielka australijska przygoda (3)
- 03:50 Przyszłość Ziemi (2)
- 08:25 Przyszłość Ziemi (3)
- 09:30 W okowach mrozu 3 (15)
- 12:40 Przyszłość Ziemi (3)
- 13:45 Wielka australijska przygoda (4)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (2)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (1)
- 23:00 Cała prawda o fitnessie
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 00:50 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:15 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:45 Taffy (Fabryka waz)
- 01:55 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 02:00 Taffy (Swetry)
- 02:05 Taffy (Marzenia maszyny)
- 02:15 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 02:35 Płazowyż (Znowu razem)
- 03:00 Płazowyż 2 (21)
- 03:20 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 03:40 Dronersi (Duch)
- 04:05 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 05:45 Taffy (Swetry)
- 05:50 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (25)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (17)
- 06:55 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 07:20 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 20:20 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 20:25 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 20:40 Taffy 2 (Robot na straży)
- 20:45 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 20:55 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 21:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 21:15 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 21:25 Taffy 2 (Pamiątka)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Szach i mat)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Nie łyso ci, Moon Girl?)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (1)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 00:25 Mordercza gra
- 01:35 Czarna Dalia
- 03:35 Bliski wróg
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:15 Amerykanin
- 08:00 Kupiec wenecki
- 10:10 Pochmurne dni
- 12:05 Agora
- 14:10 Poza czasem
- 16:10 Autor widmo
- 18:15 Ekspedientki
- 20:00 Pełzająca śmierć
- 21:25 Czerwony pająk
- 23:00 Amonit
- 01:00 Lewis 7 (6)
- 02:00 Morderstwa w Midsomer 13 (6)
- 03:30 Ojciec Brown 6 (1)
- 04:15 Profesor T 3 (4)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 12 (3)
- 06:00 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (5)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (1)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 16 (4)
- 09:50 Lewis 7 (6)
- 12:00 Ojciec Brown 6 (1)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 16 (4)
- 14:50 Lewis 7 (6)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (5)
- 16:55 Ojciec Brown 6 (2)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 22:00 Milczący świadek 23 (7)
- 23:10 Milczący świadek 23 (8)
- 11:00 Poprawczak (7)
- 11:30 Poprawczak (8)
- 16:00 Wakacyjne remonty (11)
- 17:00 Morderstwa w Midsomer 9 (5)
- 00:10 Magia nagości. Polska 3 (6)
- 01:15 Magia nagości 2 (5)
- 02:25 I love kabaret (2)
- 03:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 04:25 I love kabaret (3)
- 05:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 06:00 Poranny rogal (82)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (92)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 To leci w sieci (8)
- 07:55 Patent na zieleń (4)
- 08:30 Polskie złote rączki (9)
- 09:30 Dom w cenie mieszkania (6)
- 16:10 M.A.S.H. (Łoś)
- 16:50 M.A.S.H. (Jankeski lekarz)
- 17:25 M.A.S.H. (Banany, krakersy i orzechy)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (10)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (1)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 00:50 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:15 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:10 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Dzika kuchnia (5)
- 05:00 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 14:00 Giganty na drogach (7)
- 15:00 Giganty na drogach (8)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:15 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 15:00 Bez prawa do życia
- 20:00 Gliniarz i prokurator (15)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (16)