Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:35 Dzika kuchnia (1)
- 02:05 Dzika kuchnia (2)
- 02:35 Dzika kuchnia (7)
- 03:00 Dzika kuchnia (3)
- 03:30 Dzika kuchnia (4)
- 04:00 Dzika kuchnia (5)
- 04:30 Dzika kuchnia (7)
- 05:00 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:10 Remont na 5+ (3)
- 07:35 Remont na 5+ (4)
- 07:55 Dzika kuchnia (2)
- 08:25 Dzika kuchnia (3)
- 08:55 Dzika kuchnia (4)
- 09:30 Dzika kuchnia (5)
- 10:00 Przepis na remont 2 (4)
- 10:25 Przepis na remont 2 (5)
- 10:55 Przepis na remont 2 (6)
- 11:20 Przepis na remont 2 (7)
- 11:50 Przepis na remont 2 (8)
- 15:00 Przepis na remont 2 (8)
- 15:30 Przepis na remont 2 (9)
- 16:00 Przepis na remont 2 (10)
- 16:30 Przepis na remont 2 (11)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (11)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (4)
- 11:15 Poród co minutę (4)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Dallas (4)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Smog)
- 13:20 Pytania do doktora (Alergie)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (4)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją (4)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 17:00 Pytania do doktora (Alergie)
- 17:40 Łowcy smaków (4)
- 18:20 Happy i Zen (4)
- 19:00 Moje życie XXL (4)
- 20:00 Nocna zmiana (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (5)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 22:55 Monika i seks (7)
- 23:30 Monika i seks (8)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Sprawy fekalne)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Najlepszy przyjaciel chłopaka)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 19 (A potem oszustwo)
- 01:55 Bajer z Bel-Air (Boksująca Helena)
- 02:25 Bajer z Bel-Air (Ja, Klauniusz)
- 02:55 Bajer z Bel-Air (Trudne rozstanie: część pierwsza)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Seks ze złości)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Komitet rodzicielski)
- 22:00 American Pie 2
- 00:00 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 02:10 Skazany na bluesa
- 04:35 Cztery pory roku
- 06:00 Miasta rytm (10)
- 06:50 Miasta rytm (11)
- 07:50 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 11:35 Pójdziesz ponad sadem
- 13:25 W pustyni i w puszczy
- 16:35 Nowy kabaretowy rejs 3 (8)
- 17:25 Pogranicze w ogniu (21)
- 20:00 Atrakcyjny pozna panią
- 22:05 Rozmowy nocą
- 00:10 Wielki szef
- 02:15 Starsza pani znika
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:10 3-2-1 Start (2)
- 06:00 Zameldowani (1)
- 06:30 Zameldowani (2)
- 07:00 Zameldowani (3)
- 07:30 Zameldowani (4)
- 08:00 Zameldowani (5)
- 08:25 Zameldowani (6)
- 08:55 Zameldowani (7)
- 09:25 Zameldowani (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (19)
- 11:25 Bonanza (20)
- 12:25 Bonanza (21)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (1)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (2)
- 15:40 Bonanza (22)
- 16:40 Bonanza (23)
- 17:50 III Rzesza (Las śmierci)
- 20:00 Rozmowy kontrolowane
- 22:00 Rekin Mutant
- 23:40 Szarada
- 02:05 Perła w koronie
- 04:35 Bulionerzy (Samochód)
- 05:05 Bulionerzy (Sprzątaczka)
- 05:30 Bulionerzy (Poświęcenie)
- 06:00 Scena śmiechu (69)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (4)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (5)
- 08:50 Kojak (Zamach)
- 09:55 Komisarz Rex 4 (Śmierć na Kahlenbergu)
- 16:00 Kojak (Napad)
- 17:00 Kojak (Dziewczyny z baru)
- 20:00 Motywy zbrodni
- 22:10 Londyn w ogniu
- 00:00 Trzy siostry (217)
- 01:00 Dzika miłość (97)
- 02:00 Teresa (13)
- 03:00 Okrutne miasto (37)
- 04:00 Przypieczętowany los (89)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (89)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (33)
- 07:00 Trzy siostry (217)
- 08:00 Dzika miłość (97)
- 09:00 Teresa (13)
- 10:00 Okrutne miasto (37)
- 11:00 Przypieczętowany los (89)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (89)
- 13:00 Dzika miłość (97)
- 14:00 Trzy siostry (217)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (33)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (34)
- 17:00 Trzy siostry (218)
- 18:00 Dzika miłość (98)
- 19:00 Teresa (14)
- 20:00 Okrutne miasto (38)
- 21:00 Przypieczętowany los (90)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (90)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (34)
- 00:50 Dom obietnic (5)
- 01:40 Agenci NCIS 10 (Imiennik)
- 02:25 Agenci NCIS 10 (Nerwica frontowa, część 1)
- 03:10 Nędznicy (1/6)
- 00:00 Ultraviolet 2 (6)
- 01:00 Ultraviolet 2 (7)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (5)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (6)
- 04:00 Ultraviolet 2 (7)
- 05:00 Znaki (7)
- 06:00 Totalcar 6 (9)
- 06:35 Prezentuj broń! (30)
- 07:40 Kafejka za rogiem 4 (16)
- 00:20 Podziemny krąg
- 03:20 Drużyna A (9)
- 04:25 Zagadki z przeszłości (20)
- 05:20 Totalcar 3 (11)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (20)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (20)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (9)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (20)
- 11:55 Drużyna A (9)
- 13:00 Słoneczny patrol 8 (9)
- 20:00 Legenda Zorro
- 22:50 Podziemny krąg
- 01:00 Winnice miłości 2 (71)
- 02:10 Prezentuj broń! (37)
- 03:20 Prezentuj broń! (38)
- 04:25 Prezentuj broń! (39)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Cztery siostry (28)
- 07:15 Winnice miłości 2 (71)
- 08:25 Zaklinacze koni 7 (12)
- 09:20 Zaklinacze koni 7 (13)
- 10:20 Domek na prerii 7 (7)
- 11:20 Domek na prerii 7 (8)
- 12:20 Cztery siostry (28)
- 13:40 Winnice miłości 2 (71)
- 14:50 Zaklinacze koni 7 (14)
- 15:50 Zaklinacze koni 7 (15)
- 16:45 Domek na prerii 7 (9)
- 17:50 Domek na prerii 7 (10)
- 18:50 Winnice miłości 2 (71)
- 20:00 Premiera: Winnice miłości 2 (72)
- 21:00 Miłość i inne używki
- 23:20 Cztery siostry (29)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Ostatni wiking)
- 06:40 To nie ze mną (9)
- 07:15 To nie ze mną (10)
- 07:50 Poirot (Tajemnice Błękitnego Ekspresu)
- 12:00 Czyja to córka
- 20:00 Miami Magma
- 21:55 Wieczór z horrorem: Sen
- 23:45 Hostel
- 00:00 Zakończenie programu
- 06:20 Bohaterowie
- 11:15 Wujek Nino
- 12:55 Stracone marzenia
- 14:45 Misja: Niewykonalna
- 16:15 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 17:45 Proza życia
- 21:00 Good Girl
- 22:30 Słodka zemsta
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:05 Minuta po śmierci
- 01:40 Pussy Pumped To Perfection
- 02:15 BloodRayne
- 03:50 Skok Henry'ego
- 05:35 Zakończenie programu
- 07:10 Zaginiona
- 08:45 Czerwone niebo
- 10:30 Strefa Q
- 12:25 Piraci ze słonego jeziora
- 13:50 Niezawodny plan
- 15:25 W kręgu zdrady
- 16:55 Młodzi muszkieterowie
- 20:00 Tożsamość zdrajcy
- 21:35 Po własnych śladach
- 23:10 Terrorysta
- 00:40 Trumna doktora Blooda
- 02:10 Talizman
- 03:40 Ludzie, których znamy
- 05:20 Ojciec
- 06:00 Papużki
- 06:15 Odkrycie
- 06:40 Podążaj na Zachód
- 08:00 31 godzin
- 08:25 Laleczka
- 09:45 Sztama
- 09:55 Człowiek, który się oszukiwał
- 11:15 Duch ojca
- 12:45 Panny młode
- 14:20 Pielgrzym
- 15:00 Żelazna wyspa
- 16:30 Przerzut
- 16:45 Zmierzch nad Tokio
- 19:00 Indianie
- 19:30 Worek mąki
- 21:00 Ojciec
- 22:35 Ślady
- 01:00 Minorrr
- 02:40 Bij i wiej
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:30 Opowieści z ławeczki
- 07:20 Projekt Dinozaur
- 08:40 To nie ze mną (4)
- 09:10 Przesyłka specjalna
- 10:45 Kolejny rok
- 12:50 Łąka zgubionych butów
- 14:25 Wesele Jenny
- 16:00 Królowe ringu
- 17:35 Camino
- 20:00 Dynastia Tudorów (5)
- 20:55 Quiz (1)
- 21:45 Dziennik zakrapiany rumem
- 23:45 Ekstrakt
- 01:05 Szalony pies Morgan
- 03:00 Lody na patyku 2
- 05:05 Superstars (Angelina Jolie)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:10 Klik News (37)
- 10:20 Burza (73)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (74)
- 11:55 Klik News (37)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8577)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8578)
- 12:55 Klik News (38)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (29)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:10 Muzyczny express (138)
- 14:35 FilmoNewsy (124)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (37)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:30 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy, które łączą grozę i śmiech)
- 15:50 Planetarium (162)
- 16:10 Klik News (37)
- 16:20 Klik News (38)
- 16:30 Klik News (39)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (37)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (68)
- 18:20 Arabela (Jamnik Karel Majer)
- 19:00 Klik News (39)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Odcisk)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8578)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8579)
- 21:20 Motylek
- 00:00 Wściekłość
- 02:05 Tron we krwi
- 04:30 Pociąg do Edynburga
- 05:50 Sekrety autorów (7)
- 06:00 Bonanza (Na skrzydłach marzeń)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:15 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 08:45 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 09:10 Home - S.O.S. Ziemia!
- 11:25 Vidocówka (1)
- 11:35 Superstars (Leonardo DiCaprio)
- 14:00 Moda na sukces 34 (8271)
- 14:30 W samo południe
- 18:20 Triumf miłości (85)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (3)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8282)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8283)
- 21:20 Labirynt 3 (4)
- 22:35 Paco - maszyna śmierci
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (4)
- 14:20 Chicago Fire 3 (9)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (16)
- 19:00 Chicago Fire 3 (10)
- 19:55 Columbo 3 (5)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Malediwy
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Sporty walki: Makowski FC Tournament w Nowej Soli 05.03.2022
- 09:10 Wrestling: NEW Extreme 4
- 21:00 Hard Knocks Fighting (7)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (8)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014