Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:20 Zapraszam do stołu: Wielka porcja 20 (6)
- 06:00 Dekady Diany (2)
- 07:05 Mistrzowie szycia 7 (9)
- 14:45 Dekady Diany (2)
- 15:50 Luksusowa florystyka (3)
- 21:00 Dekady Diany (3)
- 22:00 Luksusowa florystyka (4)
- 23:00 Wstydliwe przypadłości (3)
- 23:35 Wstydliwe przypadłości (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:30 Spidey i superkumple (16)
- 01:55 Spidey i superkumple (17)
- 02:20 Spidey i superkumple (18)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 04:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 04:30 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 07:00 Blue 2 (82)
- 07:10 Blue (Kemping)
- 07:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 07:30 Blue (Plaża)
- 07:40 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:50 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 12:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 12:30 Blue 2 (82)
- 12:40 Blue (Kemping)
- 12:50 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 13:00 Blue (Plaża)
- 13:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 13:20 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 13:30 Blue (Strumyk)
- 13:40 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 13:50 Blue 2 (80)
- 14:00 Spidey i superkumple (19)
- 14:30 Lwia Straż (25)
- 15:00 Lwia Straż (26)
- 15:30 Superkoty (Kocie kopie/ Leniwa lotniczka)
- 16:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 16:30 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 17:00 Blue 3 (116)
- 17:10 Blue 3 (117)
- 17:20 Blue 3 (118)
- 17:30 Blue 3 (119)
- 17:40 Blue 3 (120)
- 17:50 Blue 3 (121)
- 00:25 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (39)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (40)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Uciekać czy walczyć? / Oskarżony Wilberforce Wilberforce)
- 06:00 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:05 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 06:10 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna magia)
- 06:35 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 06:40 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 06:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 07:25 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 07:50 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przedstawienie/ Super Babcia)
- 12:15 Taffy (Swetry)
- 12:25 Taffy (Marzenia maszyny)
- 12:30 Taffy (Dzień szopa)
- 12:45 Taffy (W dziczy)
- 12:50 Taffy (Ubaw po pachy)
- 13:00 Taffy (Dotknij futra)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (25)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (17)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 17:45 Molly i Duch (Wieczór gier/ Niedobrodziejka)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 18:50 Taffy (Zły kucyk)
- 18:55 Taffy (Piskofobia)
- 19:10 Taffy (Nie ma jak klon)
- 19:20 Taffy (Milczenie szopów)
- 19:25 Taffy 2 (Labirynt)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Drogowe atrakcje)
- 22:00 Fineasz i Ferb (23)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (27)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (7)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (8)
- 23:55 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:00 Blue (31)
- 00:10 Blue (42)
- 00:20 Andy dookoła świata (25)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (3)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (3)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 01:05 Piotruś Królik (39)
- 01:20 W Papierowej Krainie (29)
- 01:35 Blue (7)
- 01:40 Blue (8)
- 01:50 Blue (32)
- 02:00 Blue (9)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 02:20 Blue (32)
- 02:25 Tosia i Tymek (20)
- 02:40 Kręciołki (83)
- 02:50 Teletubisie (27)
- 03:05 Blue (31)
- 03:10 Blue 2 (8)
- 03:20 JoJo i Babcia (1)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (16)
- 03:45 Tosia i Tymek (35)
- 03:55 Tosia i Tymek (36)
- 04:10 Blue 2 (31)
- 04:15 Blue 2 (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 04:35 Blue (26)
- 04:45 Blue (27)
- 04:50 Blue (28)
- 05:00 Blue (29)
- 05:05 Superpyra (52)
- 05:15 Kolorklocki (15)
- 05:20 Hej, Duggee! (26)
- 05:25 Hej, Duggee! (27)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (4)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 W Papierowej Krainie (4)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (2)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (4)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (4)
- 06:55 Blue 2 (12)
- 07:05 Blue (2)
- 07:15 Blue (10)
- 07:20 Blue (46)
- 07:30 Blue (47)
- 07:40 Blue 2 (21)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (4)
- 08:05 Matklocki (22)
- 08:10 Blue 2 (15)
- 08:20 Blue 2 (16)
- 08:30 Blue 2 (17)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (18)
- 09:05 W Papierowej Krainie (19)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (11)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 09:45 Teletubisie (26)
- 10:00 Kręciołki (68)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 10:25 Blue (4)
- 10:35 Blue 2 (4)
- 10:45 Matklocki (14)
- 10:50 Yakka Dee 5 (14)
- 11:00 Piotruś Królik (39)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (5)
- 11:50 Superpyra (27)
- 12:00 Blue (18)
- 12:10 Blue 2 (26)
- 12:15 Blue (32)
- 12:25 Blue (36)
- 12:35 Blue (42)
- 12:45 Andy dookoła świata (25)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (3)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 13:30 Piotruś Królik (39)
- 13:45 W Papierowej Krainie (29)
- 13:55 Blue (7)
- 14:05 Blue (8)
- 14:15 Blue (9)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 14:35 Blue (32)
- 14:45 Tosia i Tymek (20)
- 15:00 Piotruś Królik (40)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (6)
- 15:50 Superpyra (28)
- 16:00 Blue (19)
- 16:10 Blue 2 (27)
- 16:15 Blue (33)
- 16:25 Blue (34)
- 16:35 Blue (43)
- 16:45 Andy dookoła świata (26)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (4)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (4)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 17:30 Piotruś Królik (40)
- 17:45 W Papierowej Krainie (30)
- 18:00 Blue (10)
- 18:10 Blue (11)
- 18:15 Blue (12)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 18:40 Blue (33)
- 18:50 Tosia i Tymek (21)
- 19:00 Kręciołki (84)
- 19:15 Teletubisie (28)
- 19:30 Blue 2 (9)
- 19:35 Blue 2 (10)
- 19:45 JoJo i Babcia (2)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (17)
- 20:15 Tosia i Tymek (37)
- 20:30 Tosia i Tymek (38)
- 20:40 Blue 2 (33)
- 20:50 Blue 2 (34)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (51)
- 21:15 Blue (30)
- 21:20 Blue (31)
- 21:30 Blue (32)
- 21:40 Blue (33)
- 21:50 Superpyra (1)
- 22:00 Hej, Duggee! (29)
- 22:10 Kolorklocki (16)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (5)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik (40)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (6)
- 23:35 Superpyra (28)
- 23:45 Blue (19)
- 23:55 Blue 2 (27)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:00 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:10 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:20 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:30 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:40 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:50 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 12:15 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 13:30 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 16:10 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 18:05 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:50 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 22:20 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Świat podwodny
- 00:03 Kolorowa magia
- 00:06 Jaki jest twój zawód ?
- 00:08 Świat podwodny
- 00:12 Kolorowe koło
- 00:15 Wakacje
- 00:17 Opowieści warzywne
- 00:20 Sunville
- 00:22 Wstawaj!
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:27 Wakacje
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:35 Świat elfów
- 00:38 Wakacje
- 00:40 Teraz się bawimy
- 00:43 Wakacje
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:48 Zwierzęta
- 00:51 Sunville
- 00:54 Kolorowe koło
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Sunville
- 01:04 Jak podróżujemy
- 01:09 Pojazdy
- 01:11 Przygody w przestrzeni
- 01:14 Mini opowiadania
- 01:16 Jak podróżujemy
- 01:20 Towarzysze zabawy
- 01:22 Galaktyczni turyści
- 01:25 Puffy i Tubby
- 01:28 Jak podróżujemy
- 01:30 Sport, sport, sport
- 01:35 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:37 Sunville
- 01:40 Jak podróżujemy
- 01:43 Zwierzęta
- 01:45 Opowieści warzywne
- 01:47 Teraz się bawimy
- 01:51 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:54 Łazienka
- 01:56 Rodzina bobrów
- 01:59 Miejskie życie
- 02:02 Świat podwodny
- 02:06 Łazienka
- 02:09 Panni i Fanni
- 02:12 Kolorowe koło
- 02:15 Kolorowa magia
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:22 Kolorowa magia
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:27 Safari
- 02:30 Urocze miejsca
- 02:32 Muzeum
- 02:34 Opowieści warzywne
- 02:37 Kolorowa magia
- 02:40 Opowieści warzywne
- 02:42 Kolorowa magia
- 02:45 Posłuchaj tego
- 02:49 Miyu i Litto
- 02:52 Przygody w przestrzeni
- 02:55 Puffy i Tubby
- 02:59 Oli - cykle natury
- 03:02 Kolorowe koło
- 03:05 Puffy i Tubby
- 03:09 Miejskie życie
- 03:13 Wstawaj!
- 03:15 Posłuchaj tego
- 03:17 Jak podróżujemy
- 03:20 Świat elfów
- 03:22 Wstawaj!
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:29 Wstawaj!
- 03:32 Wstawaj!
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Mini opowiadania
- 03:40 Opowieści warzywne
- 03:42 Świat zwierząt
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:48 Taniec
- 03:51 Świat zwierząt
- 03:53 Taniec
- 03:56 Mini opowiadania
- 03:58 Jaki jest twój zawód ?
- 04:00 Wstawaj!
- 04:03 Urocze miejsca
- 04:07 Jaki jest twój zawód ?
- 04:09 Rodzina bobrów
- 04:13 Jaki jest twój zawód ?
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:19 Wakacje
- 04:21 Świat elfów
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:27 Świat podwodny
- 04:29 Kolorowe koło
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Kolorowe koło
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Towarzysze zabawy
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Świat podwodny
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Świat podwodny
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Urocze miejsca
- 05:19 Kolorowa magia
- 05:22 Urocze miejsca
- 05:25 Kolorowa magia
- 05:28 Sunville
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:37 Sunville
- 05:39 Puffy i Tubby
- 05:43 Urocze miejsca
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Miyu i Litto
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:54 Kolorowa magia
- 05:57 Kolorowe koło
- 06:00 Kolorowa magia
- 06:03 Grupy
- 06:05 Kącik naukowy
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Safari
- 06:13 Miyu i Litto
- 06:16 Kolorowa magia
- 06:20 Świat Mimo
- 06:24 Sippi Sappi
- 06:27 Restauracja
- 06:30 Skoczkowie Planet
- 06:34 Sztuka Leona
- 06:36 Drużyna lalek na ratunek
- 06:40 Przygody w przestrzeni
- 06:42 Indie
- 06:46 Urocze miejsca
- 06:49 Safari
- 06:51 Świat zwierząt
- 06:54 Dinoland
- 06:56 Afryka
- 06:59 Świat zabawek
- 07:03 Afryka
- 07:05 Dotty i Kitty
- 07:10 Posłuchaj tego
- 07:12 Pojazdy
- 07:15 Teraz się bawimy
- 07:17 Opowieści warzywne
- 07:20 Urocze miejsca
- 07:23 Dźwięki wokół nas
- 07:25 Hop-hop
- 07:27 Sippi Sappi
- 07:30 Mimo & Bobo PLUS
- 07:34 Afryka
- 07:36 Mimo & Bobo PLUS
- 07:40 Teraz się bawimy
- 07:43 Świat zwierząt
- 07:47 Sport, sport, sport
- 07:49 Taniec
- 07:52 Urocze miejsca
- 07:55 Mały Didy
- 07:57 Tempo Giusto
- 07:59 Risto Gusto
- 08:02 Hop-hop
- 08:05 Świat Mimo
- 08:08 Urocze miejsca
- 08:11 Wstawaj!
- 08:13 Taniec
- 08:16 Urocze miejsca
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:21 Teraz się bawimy
- 08:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:27 Wesoła łąka
- 08:30 Kolorowa Klara
- 08:32 Dinoland
- 08:35 Kolorowa Klara
- 08:37 Monika i Rudi 2
- 08:40 Hubbi i jego koledzy
- 08:42 Sippi Sappi
- 08:45 Miyu i Litto
- 08:48 Jaki jest twój zawód ?
- 08:50 Kolorowa magia
- 08:53 Kolorowe koło
- 08:56 Jaki jest twój zawód ?
- 08:59 Dźwięki wokół nas
- 09:01 Albert tłumaczy
- 09:05 Co rośnie na drzewie?
- 09:07 Monika i Rudi 2
- 09:10 Uczymy się
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Grupy
- 09:20 Kolorowe koło
- 09:23 Grupy
- 09:27 Zack i Ziggy
- 09:30 Mimo i Bobo
- 09:32 Co rośnie na drzewie?
- 09:33 Afryka
- 09:36 Margo i Felix
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:40 Kolorowa Klara
- 09:42 Wesołe królestwo
- 09:45 Co rośnie na drzewie?
- 09:47 Słodki dom
- 09:48 Kolorowa Klara
- 09:50 Historie Henryka
- 09:52 DuckSchool
- 09:54 Lola i Liczby
- 09:56 Małe melodie
- 09:58 Kolorowa Klara
- 10:00 Lola i Liczby
- 10:03 Małe melodie
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 Dźwięki wokół nas
- 10:08 Pixie 2
- 10:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:12 Zack i Ziggy
- 10:16 Elfy przyrody
- 10:17 Małe melodie
- 10:19 Dotty i Kitty
- 10:22 Słodki dom
- 10:24 Albert tłumaczy
- 10:26 Sippi Sappi
- 10:28 Słodki dom
- 10:30 Dźwięki wokół nas
- 10:32 Uczymy się
- 10:35 Hop-hop
- 10:37 Brygada ogniowa
- 10:39 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:42 Risto Gusto
- 10:45 Fin i Fianna
- 10:48 Kolorowa Klara
- 10:50 Restauracja
- 10:53 Hiphopowy kaktus
- 10:55 Mimo i Bobo
- 10:58 Elfy przyrody
- 10:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:01 Toby McFly
- 11:04 Fin i Fianna
- 11:07 Mimo i Bobo
- 11:10 Mały Didy
- 11:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:15 Dotty i Kitty
- 11:19 Zabawa w chowanego
- 11:22 Drużyna lalek
- 11:24 Zabawa w chowanego
- 11:26 Historie Henryka
- 11:28 Świat Mimo
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Toby McFly
- 11:38 Wesołe królestwo
- 11:41 Dinoland
- 11:43 Wesoła łąka
- 11:46 Hubbi i jego koledzy
- 11:49 Świat zabawek
- 11:53 Restauracja
- 11:57 Uczymy się
- 12:00 Hubbi się tym zajmie
- 12:04 Restauracja
- 12:07 Hiphopowy kaktus
- 12:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:12 Fin i Fianna
- 12:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:18 Pociąg
- 12:21 Hubbi i jego koledzy
- 12:23 Świat Mimo
- 12:26 Pociąg
- 12:28 Świat Mimo
- 12:30 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:33 Połączony świat
- 12:37 Zastęp strażaków
- 12:40 Uczymy się
- 12:42 Hiphopowy kaktus
- 12:45 Hubbi i jego koledzy
- 12:47 Wesoła łąka
- 12:50 Małe, ale pracowite
- 12:53 Afryka
- 12:55 Drużyna lalek
- 12:58 Zoo
- 13:00 Hop-hop
- 13:02 Risto Gusto
- 13:05 Sztuka Leona
- 13:08 Brygada ogniowa
- 13:10 Kaczka i Puszek
- 13:12 Restauracja
- 13:16 Skoczkowie Planet
- 13:20 Mały Didy
- 13:22 Świat zabawek
- 13:25 Świat Mimo
- 13:27 Przygody kaczki
- 13:29 Kaczka i Puszek
- 13:31 Świat zabawek
- 13:35 Drużyna lalek
- 13:38 Uczymy się
- 13:41 Wesoła łąka
- 13:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:46 Słodki dom
- 13:47 Historie Henryka
- 13:49 Uczymy się
- 13:52 Fin i Fianna
- 13:55 Co rośnie na drzewie?
- 13:56 Sippi Sappi
- 13:59 Zabawa w chowanego
- 14:02 Pixie 2
- 14:03 Sippi Sappi
- 14:06 DuckSchool
- 14:08 ABC - duckBC
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Monika i Rudi 2
- 14:16 Albert tłumaczy
- 14:20 Słodki dom
- 14:21 Przygody kaczki
- 14:23 Dotty i Kitty
- 14:27 Albert tłumaczy
- 14:29 Co rośnie na drzewie?
- 14:31 Małe melodie
- 14:33 Fin i Fianna
- 14:36 Albert tłumaczy
- 14:41 Sippi Sappi
- 14:43 Hubbi i jego koledzy
- 14:45 DuckSchool
- 14:48 Mimo i Bobo
- 14:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:54 Elfy przyrody
- 14:55 Hubbi się tym zajmie
- 14:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:01 Mały Didy
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Hop-hop
- 15:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:12 Mimo i Bobo
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:17 Przygody kaczki
- 15:19 Zack i Ziggy
- 15:22 Wstawaj!
- 15:24 Zack i Ziggy
- 15:27 Margo i Felix
- 15:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:32 Zabawa w chowanego
- 15:35 Tempo Giusto
- 15:37 Hop-hop
- 15:39 Afryka
- 15:43 Restauracja
- 15:46 Przygody kaczki
- 15:48 Margo i Felix
- 15:51 Elfy przyrody
- 15:52 Sippi Sappi
- 15:54 Lola i Liczby
- 15:56 Raul
- 15:59 Elfy przyrody
- 16:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Hiphopowy kaktus
- 16:05 Mimo i Bobo
- 16:08 Zack i Ziggy
- 16:11 Wesołe królestwo
- 16:14 Co rośnie na drzewie?
- 16:15 Raul
- 16:18 Cubie
- 16:20 Raul
- 16:23 Hiphopowy kaktus
- 16:25 Mimo i Bobo
- 16:27 Świat Mimo
- 16:30 ABC - duckBC
- 16:33 Przygody kaczki
- 16:35 Brygada ogniowa
- 16:38 Cubie
- 16:40 Lola i Liczby
- 16:43 Afryka
- 16:46 DuckSchool
- 16:49 Historie Henryka
- 16:51 Afryka
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Elfy przyrody
- 16:56 Margo i Felix
- 16:59 Elfy przyrody
- 17:00 Raul
- 17:03 Świat Mimo
- 17:06 Wstawaj!
- 17:08 Zabawa w chowanego
- 17:10 Albert tłumaczy
- 17:13 Mimo i Bobo
- 17:16 Zabawa w chowanego
- 17:19 Wstawaj!
- 17:21 Lola i Liczby
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:28 Raul
- 17:31 Zabawa w chowanego
- 17:33 Afryka
- 17:35 Wstawaj!
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:40 Lola i Liczby
- 17:42 Afryka
- 17:44 Wstawaj!
- 17:46 Raul
- 17:49 Mimo i Bobo
- 17:52 Sippi Sappi
- 17:54 Wesoła łąka
- 17:58 Margo i Felix
- 18:01 Małe melodie
- 18:03 Sippi Sappi
- 18:05 Albert tłumaczy
- 18:08 Przygody kaczki
- 18:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:12 Uczymy się
- 18:15 Fin i Fianna
- 18:18 Co rośnie na drzewie?
- 18:19 Lola i Liczby
- 18:22 Lola i Liczby
- 18:24 Pixie 2
- 18:25 Zabawa w chowanego
- 18:28 Słodki dom
- 18:29 Uczymy się
- 18:32 Fin i Fianna
- 18:35 Monika i Rudi
- 18:38 Małe melodie
- 18:40 DuckSchool
- 18:42 Fin i Fianna
- 18:45 Wesoła łąka
- 18:48 ABC - duckBC
- 18:52 Dobranoc!
- 18:54 Elfy przyrody
- 18:55 Cubie
- 18:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:00 Hubbi i jego koledzy
- 19:02 Mały Didy
- 19:05 Pociąg
- 19:07 Hop-hop
- 19:09 Elfy przyrody
- 19:10 ABC - duckBC
- 19:13 Afryka
- 19:15 Zabawa w chowanego
- 19:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Dźwięki wokół nas
- 19:23 Małe, ale pracowite
- 19:26 Przygody kaczki
- 19:28 Lola i Liczby
- 19:30 Zoo
- 19:33 DuckSchool
- 19:37 Restauracja
- 19:40 DuckSchool
- 19:43 Margo i Felix
- 19:46 Toby McFly
- 19:49 Brygada ogniowa
- 19:52 Margo i Felix
- 19:55 Zoo
- 19:58 Restauracja
- 20:01 Hop-hop
- 20:04 Małe, ale pracowite
- 20:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:08 Dźwięki wokół nas
- 20:10 Mały Didy
- 20:14 Przygody kaczki
- 20:16 Mimo i Bobo
- 20:19 Sippi Sappi
- 20:21 Zoo
- 20:24 Drużyna lalek
- 20:28 Brygada ogniowa
- 20:31 Monika i Rudi
- 20:34 Historie Henryka
- 20:36 Toby McFly
- 20:40 Tempo Giusto
- 20:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:45 Zabawa w chowanego
- 20:47 Elfy przyrody
- 20:48 Lola i Liczby
- 20:51 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Formy są twoje
- 20:56 Afryka
- 20:59 Mały Didy
- 21:01 Tempo Giusto
- 21:03 Mały Didy
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Raul
- 21:10 DuckSchool
- 21:12 Toby McFly
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Wakacje
- 21:28 Drużyna lalek
- 21:30 Toobys
- 21:32 Świat Mimo
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:38 Co rośnie na drzewie?
- 21:39 Toobys
- 21:41 Brygada ogniowa
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Świat podwodny
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Opowieści warzywne
- 21:58 Risto Gusto
- 22:01 Dinoland
- 22:03 Afryka
- 22:06 Zoo
- 22:08 Mały Didy
- 22:11 Raul
- 22:13 Restauracja
- 22:17 Pojazdy
- 22:20 Przygody w przestrzeni
- 22:22 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:24 Morskie przygody
- 22:27 Opowieści warzywne
- 22:29 Urocze miejsca
- 22:32 Restauracja
- 22:35 Hubbi się tym zajmie
- 22:38 Pociąg
- 22:40 Zastęp strażaków
- 22:42 Mimo i Bobo
- 22:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:48 Morskie przygody
- 22:51 Posłuchaj tego
- 22:54 Świat elfów
- 22:57 Towarzysze zabawy
- 23:01 Słodki dom
- 23:02 Małe melodie
- 23:04 Toobys
- 23:07 Co rośnie na drzewie?
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:10 Co rośnie na drzewie?
- 23:12 Toobys
- 23:14 Zabawa w chowanego
- 23:16 Dotty i Kitty
- 23:20 Muzeum
- 23:23 Jaki jest twój zawód ?
- 23:26 Miyu i Litto
- 23:28 Kolorowe koło
- 23:31 Kącik naukowy
- 23:33 Monika i Rudi
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Tempo Giusto
- 23:39 Wesoła łąka
- 23:42 Mimo i Bobo
- 23:45 Słodki dom
- 23:47 Posłuchaj tego
- 23:50 Grupy
- 23:52 Kącik naukowy
- 23:55 Muzeum
- 23:58 Posłuchaj tego
- 23:59 Panni i Fanni
- 00:02 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:44 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 20:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 20:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 21:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 F1 H2O
- 22:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 18:40 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 19:15 LaLiga Top Scorer
- 10:00 Full Impact Season Review
- 11:00 LaLiga Post-Season Show
- 20:00 LaLiga Top Goals
- 21:00 LaLiga Post-Season Show
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 LaLiga Top Goals
- 07:00 Leo Messi
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 Leo Messi
- 01:00 World of X Games (5)
- 02:00 Nitro Circus Live (7)
- 02:30 Nitro Circus Live (8)
- 03:00 Now Boarding (5)
- 03:30 Now Boarding (6)
- 04:00 Sports Adventure 6 (9)
- 04:30 Sports Adventure 6 (10)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 06:00 Epic Trails 2 (9)
- 06:30 Epic Trails 2 (10)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 08:00 Now Boarding (5)
- 08:30 Now Boarding (6)
- 09:00 Fighting Fit (4)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (19)
- 11:00 Liquid Edge (10)
- 12:00 Action Sports World (21)
- 13:00 World of X Games (6)
- 14:00 Grid (10)
- 16:00 Epic Trails 2 (2)
- 16:30 Epic Trails 2 (3)
- 17:00 Epic Trails 2 (4)
- 17:30 Epic Trails 2 (5)
- 18:00 WWE Classic Gold (26)
- 18:30 WWE Classic Gold (27)
- 19:00 WWE Raw (18)
- 20:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 20:35 Sektor Prasowy
- 20:40 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:10 Sektor Prasowy
- 21:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 21:45 Sektor Prasowy
- 21:50 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:15 Głosem Paszkiewicza (29)
- 00:25 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (2)
- 01:25 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (6)
- 03:25 Remont na 5+ (7)
- 03:50 Remont na 5+ (8)
- 04:10 Remont na 5+ (1)
- 04:35 Remont na 5+ (2)
- 04:55 Remont na 5+ (3)
- 05:15 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 09:00 Celnicy 3 (8)
- 09:30 Celnicy 3 (9)
- 10:00 Celnicy 3 (10)
- 10:30 Celnicy 3 (11)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:20 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:15 Remont na 5+ (1)
- 15:40 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 3 (12)
- 16:30 Celnicy (1)
- 17:00 Celnicy (2)
- 17:30 Celnicy (3)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 08:15 Warsztat Hammonda 3 (1)
- 09:15 Top Gear 12 (4)
- 10:25 Top Gear 11 (1)
- 11:35 Sąsiadując z Putinem (2)
- 12:45 Top Gear 18 (7)
- 18:30 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (3)
- 19:30 Top Gear 19 (1)