Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:35 Mechanik
- 03:25 Zakochany anioł
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i Ciężkowice)
- 09:00 Przed ekranem (8)
- 09:15 Faraon
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 18:25 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 18:40 Jaka to melodia? (5298)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:40 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz finałowy: Hiszpania - Anglia
- 01:00 Dziewczyna warta grzechu
- 02:45 Wszystko, co kocham
- 04:25 Rodzinka.pl (Pranie nie jest sexy)
- 04:50 Rodzinka.pl (Wilgotna Szeherezada)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2983)
- 06:00 Barwy szczęścia (2984)
- 06:35 M jak miłość (1794)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2963)
- 14:35 Koło fortuny (1575)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Dżem)
- 16:15 Tak to leciało! (28)
- 17:05 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 17:20 Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 20:00 Dziewczyna warta grzechu
- 21:50 Panorama
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Kino bez granic: Blue Jasmine
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Piotr)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:00 Z wieszaka historii (Płeć i ubiór)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 19:55 Szlakiem Świętej Warmii (3/20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:15 Ultimatum Bourne'a
- 03:45 Znaki (12)
- 04:50 Disco Gramy (6244)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:40 Spider-Man
- 11:25 Smerfy
- 16:40 Tylko mnie kochaj
- 18:50 Wydarzenia (714)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (714)
- 19:45 Sport (714)
- 19:55 Pogoda (714)
- 20:00 Królestwo niebieskie
- 23:10 21 Jump Street
- 00:00 Włatcy móch (Karta Maślany)
- 00:30 Włatcy móch (Nazywam się Anusiak)
- 01:00 13 posterunek 2 (21)
- 01:35 13 posterunek 2 (22)
- 02:20 13 posterunek 2 (23)
- 03:00 Interwencja (5443)
- 03:10 Interwencja (5444)
- 03:25 Disco Polo Life (2367)
- 08:55 Galileo (1050)
- 09:55 Galileo (1051)
- 10:55 Mission: Impossible 3
- 16:20 13 posterunek 2 (21)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (20)
- 20:30 Włatcy móch (Wójek Alfred)
- 21:00 Ulepszenie
- 23:05 Resident Evil: Zaświaty
- 00:10 Momentum
- 02:05 Zobacz to!: Dyżur 3 (40)
- 02:40 Dyżur 3 (41)
- 03:05 Taki jest świat 9 (28)
- 04:00 Menu na miarę (2)
- 04:35 Menu na miarę (3)
- 05:00 Dyżur 3 (42-ost.)
- 05:30 Dyżur 3 (30)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Siła kłamstwa)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Oskarżony)
- 08:00 Kurierzy (5)
- 09:00 Kurierzy (6)
- 10:00 Żandarm z Saint-Tropez
- 12:00 Żandarm w Nowym Jorku
- 14:20 Wszyscy na pokład
- 16:00 Tata kontra tata
- 22:00 Transporter 3
- 04:35 Dyżur 3 (30)
- 05:00 Dyżur 3 (31)
- 05:30 Dyżur 3 (32)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Markus P.)
- 07:00 Dom dla psa (3)
- 10:30 Uciekające kurczaki
- 12:20 Wielka bitwa Asterixa
- 13:50 Misiek: Ekipa na wakacjach
- 20:00 W szczękach rekina
- 21:55 Dzielnica strachu 6 (Czas zapłaty)
- 00:05 Bez litości
- 02:50 FBI 4 (7)
- 03:50 FBI: Most Wanted (5)
- 04:45 Rekrut 5 (17)
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:05 Agenci NCIS 17 (20)
- 16:20 The Star
- 18:00 Jack i Jill
- 20:00 W ciemność. Star Trek
- 22:50 Bez litości
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 01:15 Krótka kronika dłuższego życia (2)
- 02:20 Planeta Ziemia 2 (1)
- 03:25 Planeta Ziemia 2 (2)
- 04:15 Juliusz Cezar: narodziny dyktatora (3)
- 05:10 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (4)
- 06:30 Planeta Ziemia 2 (3)
- 07:35 Planeta Ziemia 2 (4)
- 08:50 Planeta Ziemia 2 (5)
- 09:55 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 12:00 W okowach mrozu 2 (8)
- 12:55 Wszechświat: kulisy (2)
- 22:05 W okowach mrozu 4 (12)
- 23:05 Nadchodzi powódź
- 10:50 Agenci NCIS (Uśpiona)
- 11:45 Agenci NCIS (Trudna sprawa)
- 18:20 Park Jurajski 3
- 22:20 Ostatni rycerze
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Kwestia czasu)
- 01:00 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 01:05 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 01:20 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 01:25 Taffy 2 (Pamiątka)
- 01:30 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 01:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 02:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 02:35 Płazowyż 2 (21)
- 02:55 Płazowyż 2 (22)
- 03:20 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 05:45 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 05:50 Taffy (Szopi Księżyc)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Pasja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spotkanie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 07:50 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 08:00 Taffy 2 (Dług)
- 08:05 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 08:20 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 08:30 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 08:35 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 08:40 Taffy 2 (Aport!)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (3)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Łowca Kwami)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 01:30 I zapadła ciemność
- 03:00 Eksperyment
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:35 Poczuj rytm
- 07:25 Cesarz
- 09:00 Potężne sierotki
- 10:55 Dawca pamięci
- 12:30 Late Night
- 14:10 Hugo i jego wynalazek
- 18:05 Szef
- 20:00 Na skrzydłach orłów
- 21:35 Decydująca godzina
- 23:00 Zombieland
- 04:40 Z pamiętnika położnej 3 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (7)
- 08:00 Śmierć pod palmami 13 (1)
- 09:10 Lewis 8 (2)
- 13:00 Sanditon 2 (2)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 21:00 Komisarz Maigret (1)
- 22:50 Profesor T 3 (6)
- 23:55 Wina 3 (1)
- 00:15 Magia nagości (10)
- 01:25 Magia nagości. Dania (2)
- 02:10 Seks bez ograniczeń (1)
- 03:10 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (3)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (63)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:45 Patent na zieleń (3)
- 08:15 To leci w sieci (19)
- 08:45 To leci w sieci (20)
- 09:10 Dzika przyroda na żywo (9)
- 09:45 Dzika przyroda na żywo (10)
- 12:30 Gang Olsena daje dyla
- 14:25 Potop (1/2)
- 18:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 19:50 I love kabaret EXTRA (31)
- 20:05 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 I love kabaret (2)
- 23:00 Magia nagości (10)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (6)
- 01:05 Darz Bór (303)
- 01:35 Darz Bór (304)
- 02:05 Darz Bór (305)
- 02:40 Darz Bór (306)
- 03:10 Darz Bór (307)
- 03:40 Darz Bór (308)
- 04:10 Darz Bór (309)
- 04:40 Na osi (994)
- 05:20 Na osi (995)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 23:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:25 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:25 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:25 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (2)
- 10:30 Przepis na remont 2 (3)
- 11:00 Przepis na remont 2 (4)
- 11:35 Przepis na remont 2 (5)
- 20:00 McCanick
- 21:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)