Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Wstydliwe choroby 6 (1)
- 01:15 Mistrzowie szycia 7 (9)
- 02:30 Wielkie brytyjskie wypieki 14 (9)
- 03:35 Luksusowa florystyka (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (19)
- 01:55 Spidey i superkumple (20)
- 02:20 Spidey i superkumple (21)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 04:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 04:30 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Rodzina Farfusa / Parada przygód)
- 07:00 Blue (25)
- 07:10 Blue 3 (125)
- 07:20 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 07:30 Blue 3 (142)
- 07:40 Blue (Wysypisko)
- 07:50 Blue (Szpiegowanie)
- 12:00 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 12:30 Blue (25)
- 12:40 Blue 3 (125)
- 12:50 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 13:00 Blue 3 (142)
- 13:10 Blue (Wysypisko)
- 13:20 Blue (Szpiegowanie)
- 13:30 Blue 3 (151)
- 14:00 Spidey i superkumple (20)
- 14:30 Lwia Straż (27)
- 15:00 Lwia Straż (28)
- 15:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 16:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 16:30 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 17:00 Blue 3 (122)
- 17:10 Blue 3 (123)
- 17:20 Blue 3 (124)
- 17:30 Blue 3 (125)
- 17:40 Blue 3 (126)
- 17:50 Blue 3 (127)
- 18:00 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (11)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (12)
- 19:30 Blue (25)
- 19:40 Blue 3 (125)
- 19:50 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Podniebni bohaterowie, część 3 i 4)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Kto wpuścił ćmy?/ Dowódca Miau)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Zaginiona siostra Ćmozilli/ Nie bardzo Ninja)
- 00:25 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (41)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (42)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (Wielki Wyścig Meszek / Plażopatrol)
- 06:00 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 06:05 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 06:10 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 06:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 06:35 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 06:40 Taffy 2 (Zjazd)
- 06:55 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 07:25 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Grzyb pośród nas)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 17:45 Molly i Duch (Rzepkowy Twist /Zawsze na nie)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (29)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (30)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (9)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (10)
- 23:55 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 00:00 Blue (33)
- 00:10 Blue (43)
- 00:20 Andy dookoła świata (26)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (4)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (4)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 01:05 Piotruś Królik (40)
- 01:20 W Papierowej Krainie (30)
- 01:35 Blue (10)
- 01:40 Blue (11)
- 01:50 Blue (34)
- 02:00 Blue (12)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 02:20 Blue (33)
- 02:25 Tosia i Tymek (21)
- 02:40 Kręciołki (84)
- 02:50 Teletubisie (28)
- 03:05 Blue (33)
- 03:10 Blue 2 (10)
- 03:20 JoJo i Babcia (2)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (17)
- 03:45 Tosia i Tymek (37)
- 03:55 Tosia i Tymek (38)
- 04:10 Blue 2 (33)
- 04:15 Blue 2 (34)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (51)
- 04:35 Blue (30)
- 04:45 Blue (31)
- 04:50 Blue (32)
- 05:00 Blue (33)
- 05:05 Superpyra (1)
- 05:15 Kolorklocki (16)
- 05:20 Hej, Duggee! (28)
- 05:25 Hej, Duggee! (29)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (5)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 W Papierowej Krainie (5)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (3)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 06:55 Blue 2 (13)
- 07:05 Blue (3)
- 07:15 Blue (11)
- 07:20 Blue (47)
- 07:30 Blue (48)
- 07:40 Blue 2 (22)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (5)
- 08:05 Matklocki (23)
- 08:10 Blue 2 (17)
- 08:20 Blue 2 (18)
- 08:30 Blue 2 (32)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (19)
- 09:05 W Papierowej Krainie (20)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (13)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (14)
- 09:45 Teletubisie (27)
- 10:00 Kręciołki (69)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 10:25 Blue (5)
- 10:35 Blue 2 (5)
- 10:45 Matklocki (15)
- 10:50 Yakka Dee 5 (15)
- 11:00 Piotruś Królik (40)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (6)
- 11:50 Superpyra (28)
- 12:00 Blue (19)
- 12:10 Blue 2 (27)
- 12:15 Blue (34)
- 12:25 Blue (38)
- 12:35 Blue (43)
- 12:45 Andy dookoła świata (26)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (4)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (4)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 13:30 Piotruś Królik (40)
- 13:45 W Papierowej Krainie (30)
- 13:55 Blue (10)
- 14:05 Blue (11)
- 14:15 Blue (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 14:35 Blue (33)
- 14:45 Tosia i Tymek (21)
- 15:00 Piotruś Królik (41)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (7)
- 15:50 Superpyra (29)
- 16:00 Blue (20)
- 16:10 Blue 2 (28)
- 16:15 Blue (35)
- 16:25 Blue (36)
- 16:35 Blue (44)
- 16:45 Andy dookoła świata (27)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (5)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (5)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 17:30 Piotruś Królik (41)
- 17:45 W Papierowej Krainie (31)
- 18:00 Blue (13)
- 18:10 Blue (14)
- 18:15 Blue (15)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 18:40 Blue (34)
- 18:50 Tosia i Tymek (22)
- 19:00 Kręciołki (85)
- 19:15 Teletubisie (29)
- 19:30 Blue 2 (11)
- 19:35 Blue 2 (12)
- 19:45 JoJo i Babcia (3)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (18)
- 20:15 Tosia i Tymek (39)
- 20:30 Tosia i Tymek (40)
- 20:40 Blue 2 (35)
- 20:50 Blue 2 (36)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (52)
- 21:15 Blue (34)
- 21:20 Blue (35)
- 21:30 Blue (36)
- 21:40 Blue (37)
- 21:50 Superpyra (2)
- 22:00 Hej, Duggee! (31)
- 22:10 Kolorklocki (17)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (6)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik (41)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (7)
- 23:35 Superpyra (29)
- 23:45 Blue (20)
- 23:55 Blue 2 (28)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:10 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:20 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 12:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:30 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:25 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 22:10 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:25 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:02 Kolorowe koło
- 00:04 Wakacje
- 00:06 Jaki jest twój zawód ?
- 00:09 Wakacje
- 00:11 Wstawaj!
- 00:14 Świat elfów
- 00:16 Jaki jest twój zawód ?
- 00:19 Kolorowe koło
- 00:22 Teraz się bawimy
- 00:25 Świat elfów
- 00:27 Wakacje
- 00:30 Świat podwodny
- 00:33 Sunville
- 00:36 Towarzysze zabawy
- 00:39 Sunville
- 00:42 Wakacje
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:47 Zwierzęta
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Świat podwodny
- 00:57 Kolorowe koło
- 01:00 Świat podwodny
- 01:03 Wakacje
- 01:07 Przygody w przestrzeni
- 01:10 Łazienka
- 01:13 Urocze miejsca
- 01:16 Miejskie życie
- 01:18 Pojazdy
- 01:20 Opowieści warzywne
- 01:23 Świat elfów
- 01:26 Świat elfów
- 01:30 Zwierzęta
- 01:32 Jak podróżujemy
- 01:35 Sunville
- 01:38 Safari
- 01:40 Jak podróżujemy
- 01:44 Rodzina bobrów
- 01:47 Sunville
- 01:49 Świat zwierząt
- 01:51 Opowieści warzywne
- 01:54 Jak podróżujemy
- 01:57 Pojazdy
- 01:59 Urocze miejsca
- 02:01 Łazienka
- 02:03 Świat zwierząt
- 02:06 Łazienka
- 02:09 Puffy i Tubby
- 02:13 Muzeum
- 02:15 Posłuchaj tego
- 02:18 Oli - cykle natury
- 02:21 Opowieści warzywne
- 02:24 Kącik naukowy
- 02:26 Safari
- 02:29 Przygody w przestrzeni
- 02:31 Posłuchaj tego
- 02:36 Grupy
- 02:39 Miyu i Litto
- 02:42 Kolorowe koło
- 02:45 Kącik naukowy
- 02:48 Miyu i Litto
- 02:51 Muzeum
- 02:54 Miyu i Litto
- 02:57 Safari
- 02:59 Kolorowe koło
- 03:02 Muzeum
- 03:04 Posłuchaj tego
- 03:08 Kolorowa magia
- 03:12 Ding Dang Dong
- 03:15 Urocze miejsca
- 03:18 Świat elfów
- 03:21 Sport, sport, sport
- 03:23 Posłuchaj tego
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:32 Taniec
- 03:34 Opowieści warzywne
- 03:36 Teraz się bawimy
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Mini opowiadania
- 03:47 Sport, sport, sport
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Jak podróżujemy
- 03:54 Świat zwierząt
- 03:57 Taniec
- 04:00 Mini opowiadania
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:07 Rodzina bobrów
- 04:10 Świat zwierząt
- 04:12 Wstawaj!
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:19 Sunville
- 04:22 Kolorowa magia
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Świat podwodny
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Świat podwodny
- 04:35 Świat podwodny
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:48 Wakacje
- 04:50 Towarzysze zabawy
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Towarzysze zabawy
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Jaki jest twój zawód ?
- 05:20 Miyu i Litto
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:25 Kącik naukowy
- 05:27 Miyu i Litto
- 05:29 Panni i Fanni
- 05:31 Puffy i Tubby
- 05:35 Miejskie życie
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Posłuchaj tego
- 05:46 Kolorowe koło
- 05:48 Urocze miejsca
- 05:51 Muzeum
- 05:53 Kolorowe koło
- 05:56 Grupy
- 05:58 Panni i Fanni
- 06:01 Opowieści warzywne
- 06:03 Sunville
- 06:06 Jaki jest twój zawód ?
- 06:08 Kącik naukowy
- 06:12 Grupy
- 06:14 Kolorowe koło
- 06:17 Miyu i Litto
- 06:20 Zoo
- 06:23 Hiphopowy kaktus
- 06:26 Wesoła łąka
- 06:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:32 Sippi Sappi
- 06:35 Risto Gusto
- 06:37 Afryka
- 06:40 Świat zwierząt
- 06:43 Świat podwodny
- 06:46 Łazienka
- 06:49 Safari
- 06:51 Świat zwierząt
- 06:53 Restauracja
- 06:57 Uczymy się
- 07:00 Dinozaur Milo
- 07:04 Świat zabawek
- 07:06 Toby McFly
- 07:10 Zwierzęta
- 07:12 Towarzysze zabawy
- 07:15 Puffy i Tubby
- 07:18 Mini opowiadania
- 07:21 Świat elfów
- 07:25 Sippi Sappi
- 07:27 Hubbi i jego koledzy
- 07:30 Sippi Sappi
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:34 Tempo Giusto
- 07:36 Mimo i Bobo
- 07:38 Albert tłumaczy
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:44 Urocze miejsca
- 07:47 Taniec
- 07:50 Teraz się bawimy
- 07:52 Taniec
- 07:55 Teraz się bawimy
- 07:57 Hop-hop
- 08:00 Wstawaj!
- 08:02 Risto Gusto
- 08:05 Mimo & Bobo PLUS
- 08:09 Przygody kaczki
- 08:11 Taniec
- 08:14 Ding Dang Dong
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:20 Teraz się bawimy
- 08:22 Sport, sport, sport
- 08:25 Lola i Liczby
- 08:27 Zack i Ziggy
- 08:30 Dinoland
- 08:33 Mimo i Bobo
- 08:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:39 Wesołe królestwo
- 08:42 Mimo i Bobo
- 08:45 Urocze miejsca
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:50 Sunville
- 08:53 Kolorowa magia
- 08:56 Panni i Fanni
- 08:59 Monika i Rudi 2
- 09:02 Dźwięki wokół nas
- 09:04 Fin i Fianna
- 09:07 Pixie 2
- 09:08 Słodki dom
- 09:09 Kolorowa Klara
- 09:12 Kącik naukowy
- 09:15 Miyu i Litto
- 09:17 Urocze miejsca
- 09:20 Miyu i Litto
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:25 Urocze miejsca
- 09:29 Lola i Liczby
- 09:31 Fin i Fianna
- 09:34 Małe melodie
- 09:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:39 DuckSchool
- 09:41 ABC - duckBC
- 09:44 Małe melodie
- 09:46 DuckSchool
- 09:48 Tempo Giusto
- 09:50 Dźwięki wokół nas
- 09:52 Kolorowa Klara
- 09:54 Lola i Liczby
- 09:57 Mimo i Bobo
- 09:59 Dotty i Kitty
- 10:03 Albert tłumaczy
- 10:05 Zack i Ziggy
- 10:08 Hubbi i jego koledzy
- 10:10 Przygody kaczki
- 10:12 Pixie 2
- 10:14 Afryka
- 10:17 Albert tłumaczy
- 10:19 Sippi Sappi
- 10:22 Wesoła łąka
- 10:25 Słodki dom
- 10:26 Uczymy się
- 10:29 Drużyna lalek
- 10:31 Dotty i Kitty
- 10:35 ABC - duckBC
- 10:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:40 Uczymy się
- 10:42 Zack i Ziggy
- 10:45 Kolorowa Klara
- 10:48 Risto Gusto
- 10:51 Fin i Fianna
- 10:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:57 Wesołe królestwo
- 11:00 Drużyna lalek
- 11:02 Brygada ogniowa
- 11:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:07 Sippi Sappi
- 11:10 Raul
- 11:12 Tempo Giusto
- 11:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:17 Hop-hop
- 11:19 Świat Mimo
- 11:22 DuckSchool
- 11:24 Margo i Felix
- 11:27 Restauracja
- 11:30 Afryka
- 11:33 Kaczka i Puszek
- 11:35 Skoczkowie Planet
- 11:39 Zastęp strażaków
- 11:41 Wesoła łąka
- 11:44 Mimo & Bobo PLUS
- 11:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:50 Raul
- 11:53 Zoo
- 11:55 Afryka
- 11:58 Świat zabawek
- 12:00 Hubbi i jego koledzy
- 12:02 Połączony świat
- 12:05 Brygada ogniowa
- 12:08 Zastęp strażaków
- 12:11 Wesoła łąka
- 12:14 Dinozaur Milo
- 12:18 Toby McFly
- 12:21 Wesołe królestwo
- 12:24 Fin i Fianna
- 12:27 Przygody kaczki
- 12:29 Dotty i Kitty
- 12:34 Świat zabawek
- 12:39 Wesołe królestwo
- 12:42 Mimo & Bobo PLUS
- 12:46 Wesoła łąka
- 12:49 Zoo
- 12:51 Raul
- 12:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:56 Wesoła łąka
- 13:00 Świat Mimo
- 13:04 Dinozaur Milo
- 13:08 Mimo i Bobo
- 13:10 Świat zabawek
- 13:14 Wesoła łąka
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:18 Pociąg
- 13:21 Zoo
- 13:24 Uczymy się
- 13:27 Mimo & Bobo PLUS
- 13:31 Risto Gusto
- 13:34 Hubbi się tym zajmie
- 13:36 Restauracja
- 13:41 Co rośnie na drzewie?
- 13:42 Margo i Felix
- 13:45 Przygody kaczki
- 13:47 DuckSchool
- 13:50 Mimo i Bobo
- 13:53 Albert tłumaczy
- 13:57 Margo i Felix
- 14:00 Toobys
- 14:03 Historie Henryka
- 14:05 Zabawa w chowanego
- 14:08 Historie Henryka
- 14:10 Monika i Rudi
- 14:12 Monika i Rudi 2
- 14:15 Toobys
- 14:17 Zabawa w chowanego
- 14:19 Dotty i Kitty
- 14:22 Słodki dom
- 14:24 DuckSchool
- 14:26 Co rośnie na drzewie?
- 14:27 Sippi Sappi
- 14:30 Dotty i Kitty
- 14:33 Słodki dom
- 14:35 ABC - duckBC
- 14:38 Kształcików
- 14:39 Zabawa w chowanego
- 14:41 Dźwięki wokół nas
- 14:43 Margo i Felix
- 14:46 Mimo & Bobo PLUS
- 14:50 Sippi Sappi
- 14:53 Margo i Felix
- 14:56 Świat Mimo
- 14:59 DuckSchool
- 15:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Mimo & Bobo PLUS
- 15:10 DuckSchool
- 15:13 Lola i Liczby
- 15:16 Raul
- 15:19 Hop-hop
- 15:21 Tempo Giusto
- 15:23 Mimo i Bobo
- 15:25 Zabawa w chowanego
- 15:28 Hubbi się tym zajmie
- 15:31 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:34 Świat Mimo
- 15:38 Zabawa w chowanego
- 15:41 Raul
- 15:44 Dźwięki wokół nas
- 15:46 Co rośnie na drzewie?
- 15:47 Mały Didy
- 15:49 Toobys
- 15:52 Hiphopowy kaktus
- 15:54 Afryka
- 15:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:58 Afryka
- 16:01 Fin i Fianna
- 16:03 Mimo i Bobo
- 16:06 Zabawa w chowanego
- 16:08 Świat Mimo
- 16:10 Afryka
- 16:13 Historie Henryka
- 16:15 Zabawa w chowanego
- 16:18 Co rośnie na drzewie?
- 16:19 Mały Didy
- 16:22 Restauracja
- 16:24 Cubie
- 16:27 Hiphopowy kaktus
- 16:29 Toby McFly
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:34 Przygody kaczki
- 16:36 Elfy przyrody
- 16:38 Brygada ogniowa
- 16:41 Raul
- 16:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:47 Elfy przyrody
- 16:48 Wstawaj!
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 16:52 Elfy przyrody
- 16:54 Mimo i Bobo
- 16:56 Raul
- 16:59 Afryka
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:03 Lola i Liczby
- 17:06 Mały Didy
- 17:09 Afryka
- 17:12 Zack i Ziggy
- 17:15 Afryka
- 17:17 Afryka
- 17:19 Historie Henryka
- 17:21 Raul
- 17:24 Mimo i Bobo
- 17:26 Raul
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Raul
- 17:34 Hop-hop
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:38 Afryka
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Raul
- 17:44 Zack i Ziggy
- 17:48 Monika i Rudi 2
- 17:51 Co rośnie na drzewie?
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:57 Monika i Rudi
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:03 Wesoła łąka
- 18:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:08 Sippi Sappi
- 18:11 Kolorowa Klara
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 Pixie 2
- 18:17 Sippi Sappi
- 18:20 Słodki dom
- 18:21 Małe melodie
- 18:23 Co rośnie na drzewie?
- 18:24 ABC - duckBC
- 18:27 Albert tłumaczy
- 18:31 Lola i Liczby
- 18:35 Sippi Sappi
- 18:37 Kolorowa Klara
- 18:39 Kształcików
- 18:40 Sippi Sappi
- 18:43 Zabawa w chowanego
- 18:46 Dotty i Kitty
- 18:50 Toby McFly
- 18:53 Hop-hop
- 18:55 ABC - duckBC
- 18:58 Dobranoc!
- 19:00 Pociąg
- 19:02 Zoo
- 19:05 Toobys
- 19:08 Dotty i Kitty
- 19:10 Elfy przyrody
- 19:11 Fin i Fianna
- 19:14 Małe, ale pracowite
- 19:17 Zabawa w chowanego
- 19:19 Pociąg
- 19:21 Tempo Giusto
- 19:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:28 Hubbi i jego koledzy
- 19:30 Dinoland
- 19:32 Małe, ale pracowite
- 19:35 Hop-hop
- 19:38 DuckSchool
- 19:41 Zoo
- 19:44 Dinoland
- 19:46 Drużyna lalek
- 19:48 Dobranoc!
- 19:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:54 Drużyna lalek na ratunek
- 19:56 Mały Didy
- 19:59 Przygody kaczki
- 20:01 Formy są twoje
- 20:03 Historie Henryka
- 20:05 Zack i Ziggy
- 20:08 Mimo i Bobo
- 20:11 Tempo Giusto
- 20:13 Restauracja
- 20:16 Zabawa w chowanego
- 20:19 Sippi Sappi
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:23 Drużyna lalek
- 20:27 Dźwięki wokół nas
- 20:29 Afryka
- 20:32 Margo i Felix
- 20:35 Brygada ogniowa
- 20:38 Hubbi i jego koledzy
- 20:42 Mały Didy
- 20:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:48 Małe, ale pracowite
- 20:51 Lola i Liczby
- 20:53 Elfy przyrody
- 20:55 Świat Mimo
- 20:57 Toby McFly
- 21:00 Elfy przyrody
- 21:02 Cubie
- 21:04 Raul
- 21:07 Przygody kaczki
- 21:09 Toobys
- 21:11 Mały Didy
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:25 Opowieści warzywne
- 21:27 Lola i Liczby
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Lola i Liczby
- 21:35 Hiphopowy kaktus
- 21:37 Elfy przyrody
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:42 Opowieści warzywne
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Opowieści warzywne
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Wakacje
- 21:58 Dinozaur Milo
- 22:02 Drużyna lalek na ratunek
- 22:04 Skoczkowie Planet
- 22:08 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:11 Świat zabawek
- 22:15 Świat Mimo
- 22:18 Posłuchaj tego
- 22:22 Łazienka
- 22:24 Rodzina bobrów
- 22:27 Safari
- 22:29 Mini opowiadania
- 22:32 Kaczka i Puszek
- 22:34 Dinoland
- 22:36 Pociąg
- 22:39 Restauracja
- 22:43 Zastęp strażaków
- 22:46 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:49 Sport, sport, sport
- 22:53 Świat podwodny
- 22:55 Puffy i Tubby
- 22:58 Przygody w przestrzeni
- 23:02 Uczymy się
- 23:04 ABC - duckBC
- 23:07 Elfy przyrody
- 23:08 Kształcików
- 23:10 Pixie 2
- 23:11 Monika i Rudi
- 23:13 Uczymy się
- 23:16 Mimo i Bobo
- 23:18 Małe melodie
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:23 Kolorowa magia
- 23:26 Posłuchaj tego
- 23:29 Panni i Fanni
- 23:31 Kolorowe koło
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Małe melodie
- 23:38 Tempo Giusto
- 23:40 Toobys
- 23:42 Elfy przyrody
- 23:43 Co rośnie na drzewie?
- 23:45 Fin i Fianna
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:52 Grupy
- 23:54 Kolorowa magia
- 23:57 Kolorowe koło
- 23:59 Grupy
- 00:00 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:24 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:27 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:40 Uczymy się z ducktv
- 14:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:47 Pory roku
- 16:48 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:50 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:55 Słodkie sny
- 20:57 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 06:40 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 07:20 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 Full Impact Season Review
- 10:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 11:00 LaLiga Top Goals
- 20:00 LaLiga Post-Season Show
- 21:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Top Goals
- 06:00 LaLiga Promoted Teams
- 07:00 LaLiga Top Goals
- 14:00 Leo Messi
- 15:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 01:00 World of X Games (6)
- 02:00 Nitro Circus Live (1)
- 02:30 Nitro Circus Live (2)
- 03:00 Rumble & Hum (1)
- 04:00 Sports Adventure 6 (11)
- 04:30 Sports Adventure 6 (12)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 06:00 Facing Waves (1)
- 06:30 Facing Waves (2)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (4)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 09:00 Fighting Fit (5)
- 12:00 Action Sports World (22)
- 13:00 World of X Games (7)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 16:00 WWE Raw (18)
- 19:00 WWE SmackDown (27)
- 20:00 WWE SmackDown (28)
- 21:00 WWE NXT (15)
- 22:00 WWE - Main Event (15)
- 23:00 EFC (1)
- 04:15 Remont na 5+ (6)
- 04:35 Remont na 5+ (7)
- 04:55 Remont na 5+ (8)
- 05:15 Remont na 5+ (1)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:30 Trucker Club (184)
- 09:00 Celnicy (4)
- 09:30 Celnicy (5)
- 10:00 Celnicy (6)
- 10:30 Celnicy (7)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:20 Remont na 5+ (4)
- 14:45 Remont na 5+ (5)
- 15:15 Remont na 5+ (6)
- 15:40 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy (8)
- 16:30 Celnicy 2 (1)
- 17:00 Celnicy 2 (3)
- 17:30 Celnicy 2 (4)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 10:00 Top Gear 12 (5)
- 11:05 Top Gear 11 (2)
- 12:15 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (3)
- 13:15 Top Gear 19 (1)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo 3 (15)
- 19:30 Top Gear 19 (2)