Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Komando Foki atakuje
- 02:05 Rozegraj to na luzie
- 03:40 Gloria (5/6)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Park Narodowy Masai Mara (Królestwo drapieżników)
- 14:00 Złoty chłopak (211)
- 14:55 Jaka to melodia? (5172)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (781)
- 16:05 Dziedzictwo (308)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5288)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Gość w dom)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (1/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Taktyka przyszłości)
- 23:25 Zderzenie
- 00:05 Krucjata. Prawo serii (2/13)
- 01:05 Diabelski Most
- 02:50 Poznajmy się jeszcze raz
- 12:30 Koło fortuny (1560)
- 13:15 Akacjowa 38 (377)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Blues Brothers
- 00:20 Całkiem niezła historia (Ognista dusza)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (279)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (24)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 03:55 Info Wilno (1275)
- 04:20 Całkiem niezła historia (SuperJednostka)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Skok w bok)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Pogoda
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Plac Żydowski i ulica Próżna w filmie)
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa... (Wróble)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Zaręczyny)
- 15:50 Przepis dnia (59)
- 16:00 Na sygnale (Kwestia zaufania)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Grażyna Szapołowska)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Amputacja kończyny)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (4)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (59)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (516)
- 23:40 Opole na bis ("Zakochani są wśród nas", czyli piosenki Janusza Kondratowicza)
- 01:30 Wszystko o Stevenie
- 03:45 Nasz nowy dom (232)
- 04:50 Disco Gramy (6235)
- 05:35 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (705)
- 16:25 Interwencja (5441)
- 16:40 Gliniarze (Szkolni kumple)
- 17:40 Sekrety rodziny (358)
- 18:50 Wydarzenia (705)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (705)
- 19:45 Sport (705)
- 19:55 Pogoda (705)
- 20:00 Miss Polski 2024
- 23:00 Niesamowity Spider-Man
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (45)
- 09:00 Dlaczego ja? (Wróżka)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (771)
- 23:05 Obcy 4
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (183)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:35 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 06:30 Blaze i megamaszyny 6 (Wyścig dostawców pizzy)
- 06:55 Dolina Muminków 2 (Kapelusz Czarnoksiężnika)
- 07:30 Dolina Muminków 2 (Topik i Topcia)
- 07:55 Smerfy (Kukła Gargamela/Prawdomówny jak Gargamel)
- 10:00 Bing (Kaczki)
- 10:10 Baranek Shaun (18)
- 10:12 Baranek Shaun (Bałagan na kempingu)
- 10:20 Baranek Shaun (Ocalić drzewo)
- 10:25 Baranek Shaun (Farmer Shaun)
- 10:50 Milo (Monarcha Milo)
- 11:00 Milo (Budowniczy Milo)
- 11:10 Blue 2 (Cyrk)
- 11:20 Blue 2 (Szkółka pływacka)
- 11:25 Blue 2 (Kawiarnia)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Wielkie miasto dinozaurów - część 1. i 2.)
- 00:50 MacGyver 5 (6)
- 01:50 MacGyver 5 (7)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (18)
- 03:45 Agenci NCIS 17 (1)
- 04:40 Znaki (3)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (4)
- 07:05 Rekrut 4 (11)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (10)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 09:55 Rekrut 4 (11)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (13)
- 12:45 Rekrut 4 (12)
- 13:45 FBI 2 (17)
- 14:40 FBI 2 (18)
- 15:30 MacGyver 5 (6)
- 16:25 MacGyver 5 (7)
- 17:25 FBI 2 (19)
- 18:20 FBI 3 (1)
- 19:10 MacGyver 5 (8)
- 20:05 MacGyver 5 (9)
- 21:05 Amerykanin
- 23:20 Szeregowiec Ryan
- 08:35 Błękitna Planeta: morze trosk
- 09:35 W okowach mrozu 3 (16)
- 14:50 W okowach mrozu 5 (3)
- 15:50 Życie na pustkowiu 4 (2)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (8)
- 10:15 9-1-1 (Opuścić pokład)
- 11:10 9-1-1 (Statek w ogniu)
- 12:05 Zawód: Szpieg
- 22:00 Lucyfer 5 (Nasza moc)
- 23:10 Lucyfer 5 (Uwaga, spoiler!)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 00:50 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:15 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Taffy (Dzień szopa)
- 01:55 Taffy (W dziczy)
- 02:00 Taffy (Ubaw po pachy)
- 02:05 Taffy (Dotknij futra)
- 02:15 Płazowyż 2 (22)
- 02:35 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:00 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 03:20 Dronersi (Guma balonowa)
- 03:40 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:05 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 05:45 Taffy (Dzień szopa)
- 05:50 Taffy (W dziczy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (18)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (19)
- 06:55 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 07:20 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 20:20 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 20:25 Taffy 2 (Małpie figle)
- 20:40 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 20:45 Taffy (Wejście kota)
- 20:55 Taffy (Malutki problem)
- 21:10 Taffy (Masz to w genach)
- 21:15 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 21:25 Taffy (Kukiełka)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Beyonder)
- 00:55 Gorzka siedemnastka
- 02:40 Benedetta
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:20 Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości
- 07:10 Spisek
- 09:10 Wielki Mistrz
- 11:10 W zawieszeniu
- 13:00 Pan Pip
- 16:50 Kroczący Grom
- 18:25 Oda do radości
- 23:05 Obce ciało
- 04:00 Ojciec Brown 6 (2)
- 04:45 Z pamiętnika położnej 12 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 6 (2)
- 12:05 Ojciec Brown 6 (2)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 16:00 Tajemnice Majorki (3)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (3)
- 21:00 Profesor T 3 (5)
- 22:05 Komisarz Maigret (1)
- 23:55 Ulica nadziei 3 (4)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:50 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (18)
- 06:15 Niesławne kobiety Biblii (1)
- 06:50 Niesławne kobiety Biblii (2)
- 07:15 Niesławne kobiety Biblii (3)
- 07:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy (2)
- 22:55 Król węży
- 00:05 Magia nagości (7)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (6)
- 02:40 I love kabaret (3)
- 03:35 I love kabaret (5)
- 04:35 I love kabaret (7)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (22)
- 06:00 Poranny rogal (83)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (78)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:45 Poranny rogal (95)
- 08:05 Patent na zieleń (5)
- 08:40 Polskie złote rączki (10)
- 09:40 Dom w cenie mieszkania (7)
- 14:25 M.A.S.H. (Jankeski lekarz)
- 15:00 M.A.S.H. (Banany, krakersy i orzechy)
- 15:40 M.A.S.H. (Kowboj)
- 18:05 Hity polskiego kabaretu 6 (12)
- 19:00 I love kabaret (4)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 21:00 Powrót do błękitnej laguny
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 00:45 Na osi (1086)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:45 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (3)
- 02:40 Dzika kuchnia (4)
- 03:10 Dzika kuchnia (5)
- 03:35 Dzika kuchnia (7)
- 04:05 Dzika kuchnia (1)
- 04:35 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1086)
- 06:30 Trucker Club (184)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 14:00 Giganty na drogach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (9)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:00 Kod Jezusa (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadki remontowo-budowlane)
- 11:00 Na osi (1087)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:00 Rekin Mutant
- 21:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)