Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Tajemnica ciemnej materii
- 05:00 Życie u podnóża wielkiej góry
- 06:00 Pokaż mi jak mieszkasz (1)
- 06:30 Pokaż mi jak mieszkasz (2)
- 07:00 Wyprawa na Spitsbergen
- 10:00 Zenit (9)
- 10:30 Zenit (10)
- 11:00 Boliwia: Droga śmierci
- 16:00 Apple: Tyrania luzu
- 17:00 Z dala od miasta 2 (11)
- 17:30 Z dala od miasta 2 (12)
- 20:00 Na wybrzeżu (3)
- 20:30 Na wybrzeżu (4)
- 21:00 Siła natury (3)
- 21:30 Siła natury (4)
- 22:00 Na tropie rysia iberyjskiego
- 23:00 Sarah Shark (1)
- 23:30 Sarah Shark (2)
- 00:25 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 4)
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (2)
- 01:05 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 4)
- 01:45 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 43)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 44)
- 02:50 Stream Nation (Lego City: Tajny Agent, część 7)
- 03:30 Robot Wars 2 (5)
- 12:25 VR Day (5)
- 12:35 VR Day (6)
- 12:45 TVGry (504)
- 13:00 Stream Nation (Kena: Bridge of Spirits, część 18)
- 13:30 Stream Nation (Kena: Bridge of Spirits, część 19)
- 16:05 Stream Nation (House Flipper 2, część 19)
- 16:40 Stream Nation (House Flipper 2, część 20)
- 17:05 Gildia Smaków
- 17:15 Board News
- 17:40 Sol F1 10 (13. kwalifikacje)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Zapomniana melodia
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe Hity
- 09:30 Music Box News
- 09:40 Odlatowe Hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe Hity
- 18:00 Backstage
- 18:10 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Avril Lavigne)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Avril Lavigne)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:25 Grammar wise (30)
- 01:50 City grammar (29)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (2)
- 04:10 English united (3)
- 04:20 3ways2 (6)
- 04:30 English in focus (40)
- 04:40 English 911 2 (100)
- 04:45 English 911 2 (115)
- 04:50 English 911 2 (116)
- 05:00 Art land (67)
- 05:05 Art land (68)
- 05:10 Crafty hands 2 (34)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (15)
- 05:40 Word party (37)
- 05:45 Word party (38)
- 05:50 English playtime (6)
- 06:00 Magic science (15)
- 06:15 Yummy for mummy (24)
- 06:25 Yummy for mummy (25)
- 06:35 Kids in action (29)
- 06:40 Kids in action (30)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (21)
- 07:15 Life around (22)
- 07:20 Life around (58)
- 07:25 City grammar (19)
- 07:35 Basic lexis (64)
- 07:40 Basic lexis (65)
- 07:45 Step by step 2 (31)
- 07:50 Step by step 2 (32)
- 07:55 Step by step 2 (33)
- 08:00 Mojo morning (38)
- 08:15 Here and there (71)
- 08:25 Here and there (72)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:45 Euronews. smart regions (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (39)
- 08:55 Euronews. futuris (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 Perfect english (25)
- 10:05 Perfect english (26)
- 10:10 English in focus (24)
- 10:20 Let's read right (13)
- 10:25 Basic lexis (40)
- 10:35 Basic lexis (41)
- 10:45 Basic lexis (42)
- 10:55 Step by step 2 (14)
- 11:00 Art land (67)
- 11:05 Art land (68)
- 11:10 Crafty hands 2 (34)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (15)
- 11:40 Word party (37)
- 11:45 Word party (38)
- 11:50 English playtime (6)
- 12:00 Magic science (15)
- 12:15 Yummy for mummy (24)
- 12:25 Yummy for mummy (25)
- 12:35 Kids in action (29)
- 12:40 Kids in action (30)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (16)
- 13:15 Film set (17)
- 13:30 Film set (18)
- 13:40 Easy talk (58)
- 13:45 Euronews. futuris (32)
- 13:50 Euronews. futuris (33)
- 13:55 Euronews. futuris (34)
- 14:00 English united (4)
- 14:15 3ways2 (7)
- 14:25 English in focus (42)
- 14:35 English 911 2 (117)
- 14:40 English 911 2 (118)
- 14:45 English 911 2 (119)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (4)
- 15:25 English 911 2 (21)
- 15:30 English 911 2 (22)
- 15:35 English 911 2 (23)
- 15:40 Evolution (4)
- 16:00 Grammar wise (31)
- 16:25 English up (20)
- 16:35 English up (21)
- 16:45 English up (22)
- 17:00 Feature film
- 18:40 Basic lexis (41)
- 18:50 Basic lexis (42)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (21)
- 19:15 Life around (22)
- 19:20 Life around (58)
- 19:25 City grammar (19)
- 19:35 Basic lexis (64)
- 19:40 Basic lexis (65)
- 19:45 Step by step 2 (31)
- 19:50 Step by step 2 (32)
- 19:55 Step by step 2 (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (14)
- 20:20 Let's talk (14)
- 20:35 English in focus (30)
- 20:45 English 911 2 (105)
- 20:50 English 911 2 (106)
- 20:55 English 911 2 (109)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Gadget-x (4)
- 23:35 English 911 2 (21)
- 23:40 English 911 2 (22)
- 23:45 English 911 2 (23)
- 23:50 Evolution (4)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The World This Week
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 French Connections
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Access Asia
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The World This Week
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:15 Le journal
- 07:16 The World This Week
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 L'invité du jour
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Access Asia
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Focus
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Revisited
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 En tete a tete
- 11:52 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 The 51 Percent
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 A Week in France
- 14:30 Le journal
- 14:45 The Reporter's Week
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 En tete a tete
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:15 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:45 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 French Connections
- 20:22 Focus
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 France In Focus
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 A Week in France
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 The Reporter's Week
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:12 Une semaine dans le monde
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 La semaine de l'éco
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 Dans les hebdos
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 Une semaine dans le monde
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:40 Le monde dans tous ses Etats
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:21 Dans les hebdos
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 Outre-mer
- 14:00 Le journal
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 Le journal
- 14:45 Une semaine reportages
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 En tete a tete
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 La semaine de l'éco
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports samedi
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports samedi
- 23:21 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:02 Pogoda
- 10:05 Pomorze na weekend (Kartuzy)
- 10:20 Do brzegu
- 10:38 Pogoda
- 10:40 Stulecie Winnych 3 (38)
- 11:25 W labiryncie (Cios)
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Wiatrak
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kontury (O ówczesnej architekturze polskiej)
- 17:30 Opat Jacek Rybiński
- 17:55 Liryka jego życia - Jan Brzechwa
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:25 Apokalipsa
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk (Ołtarze Katedry Oliwskiej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Horno
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Z rąk do rąk...)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (40)
- 17:53 Prasa donosi (Partie polityczne w II RP)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Złota kolekcja: Na lądzie
- 19:26 Złota kolekcja: Jeden dzień portu Szczecin
- 19:41 Pracownia reportażu (Noc Kupały)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Z rąk do rąk...)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Z życia Kościoła
- 10:19 Prognoza pogody
- 10:20 Edmund Bojanowski. Serdecznie dobry człowiek
- 10:45 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 11:02 Ewa i jej goście (Sztywny Pal Azji)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:29 Teleskop kulturalny
- 11:36 Prognoza pogody
- 11:37 Sekrety świata (Elba)
- 11:40 Reportaż sportowy (Żnin - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 12:00 Msza święta z Bazyliki Jasnogórskie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 13:53 Piłka nożna - studio
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (6 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Luna Park - Zdzisław Dworzecki
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni (Te, co grają i śpiewają)
- 18:08 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdynia)
- 18:15 Podróże po Wielkopolsce (Rezerwat Czarne Doły)
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:46 Czas honoru (Dzieci wojny)
- 19:35 Dlaczego krowa...
- 19:47 Różnorodność biologiczna (Atmosfera)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 10:00 Dziś w Podlaskiem - Augustów
- 10:03 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Poczytalnia
- 10:27 Warto tam być
- 10:31 Dzieciaki zdolniaki (Wakacje)
- 10:44 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (1)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Skarb Rzeczpospolitej)
- 16:00 Na sygnale (Cena strachu)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dziś w Podlaskiem - Augustów
- 17:06 Warto tam być
- 17:09 Nie taki internet straszny
- 17:21 Astronarium (Europejskie kosmodromy)
- 17:44 Kuchenne recepty (Kiszonki)
- 18:07 Moda to coś więcej
- 18:22 Dziś w Podlaskiem - Augustów
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Świadkowie czasu (Archiwista)
- 19:12 Z Internetu na antenę (Portrety świętych)
- 19:16 Nad Niemnem (542)
- 19:32 Warto tam być
- 19:36 Piosenka u Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:55 Z Internetu na antenę (Portrety świętych)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (280)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (17)
- 02:05 Dzikie pszczoły (25)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1276)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Trzy gracje)
- 04:35 Przyrodnik na tropie (Łątka dzieweczka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Obalamy mity medyczne (8)
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia na liściach winogron)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (4)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (9)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wędrówki starszaków
- 10:00 Fajna Polska (Kaszuby latem)
- 10:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Lotyń)
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 18:00 Winda regionu (Palinocka)
- 18:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Doktor z Chełmna)
- 18:30 Informacje
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Sielskie życie (5/23)
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Odkryj regiony
- 19:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Starożytne monety rzymskie)
- 19:45 Etno po lubelsku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Ostatni kurs)