Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 10:20 Mistrzowie szycia 7 (10)
- 11:30 Dekady Diany (3)
- 12:30 Luksusowa florystyka (4)
- 13:30 Najlepsze hotele Indii (3)
- 18:55 Kurorty sławnych i bogatych (2)
- 19:55 Dekady Diany (3)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple (25)
- 01:55 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 02:20 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 07:00 Blue 2 (81)
- 07:10 Blue 2 (82)
- 07:20 Blue 2 (83)
- 07:30 Blue 2 (84)
- 07:40 Blue 2 (85)
- 07:50 Blue 2 (86)
- 08:00 Blue 2 (87)
- 08:10 Blue 2 (88)
- 08:20 Blue 2 (89)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 09:30 Superkoty (Zaginiony Hot Dog/ Magiczny Mruczek)
- 12:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 13:00 Disney Junior Ariel (1)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Kosmo-maszyna Romea / Newton i ninja-afera)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Zagubiona Gwiazdka / Zbuntowana Podniebna Fabryka)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Munki-gu / Munki-gu w mieście)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Świniobicie)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (19)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (45)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (46)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Zimowy raj Wila, część 1 / Zimowy raj Wila, część 2)
- 06:00 Taffy (Nie ma jak klon)
- 06:05 Taffy (W klatce)
- 06:10 Taffy (Czysta karta)
- 06:25 Taffy (Drżąca gorączka)
- 06:35 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 06:40 Taffy (Plamki)
- 06:55 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 07:25 Herosi pół na pół (Przewinąć nudę/ Mozart gitary)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Dostawa Yeti / Arma-Geddin)
- 16:25 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 16:55 Dronersi (Wyścig pojedynków)
- 17:25 Dronersi (Sztafeta)
- 17:55 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 18:00 Taffy 2 (Aport!)
- 18:10 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 18:25 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 18:30 Taffy 2 (Robot na straży)
- 18:35 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 18:50 Fineasz i Ferb (15)
- 19:20 Fineasz i Ferb (9)
- 19:50 Fineasz i Ferb (22)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego (Grzyb pośród nas)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Bez wyjścia/Miłość nauczycielki)
- 00:00 Blue (37)
- 00:10 Blue (45)
- 00:20 Andy dookoła świata (28)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (6)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (6)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 01:05 Piotruś Królik (42)
- 01:20 W Papierowej Krainie (27)
- 01:35 Blue (16)
- 01:40 Blue (17)
- 01:50 Blue (38)
- 02:00 Blue (18)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 02:20 Blue (35)
- 02:25 Tosia i Tymek (23)
- 02:40 Kręciołki (86)
- 02:50 Teletubisie (30)
- 03:05 Blue (37)
- 03:10 Blue 2 (14)
- 03:20 JoJo i Babcia (4)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (19)
- 03:45 Tosia i Tymek (41)
- 03:55 Tosia i Tymek (42)
- 04:10 Blue 2 (37)
- 04:15 Blue 2 (38)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 04:35 Blue (38)
- 04:45 Blue (39)
- 04:50 Blue (40)
- 05:00 Blue (41)
- 05:05 Superpyra (3)
- 05:15 Kolorklocki (18)
- 05:20 Hej, Duggee! (32)
- 05:25 Hej, Duggee! (33)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (7)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 06:20 W Papierowej Krainie (30)
- 06:35 Superpyra (42)
- 06:45 Blue (43)
- 06:55 Blue (44)
- 07:00 Blue (45)
- 07:10 Blue (46)
- 07:20 Blue (47)
- 07:30 Blue (48)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 08:00 Pan Robótka w domu (4)
- 08:10 W Papierowej Krainie (27)
- 08:20 Blue (3)
- 08:30 Blue (4)
- 08:40 Blue (5)
- 08:45 Blue (6)
- 08:55 Blue (7)
- 09:05 Blue 2 (24)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (20)
- 09:40 Piotruś Królik (55)
- 09:55 Piotruś Królik (56)
- 10:10 Tosia i Tymek (38)
- 10:20 Blue (39)
- 10:30 Blue (40)
- 10:40 JoJo i Babcia (1)
- 10:55 Matklocki (6)
- 11:00 Piotruś Królik (42)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (8)
- 11:50 Superpyra (30)
- 12:00 Blue (21)
- 12:10 Blue 2 (29)
- 12:15 Blue (38)
- 12:25 Blue 2 (1)
- 12:35 Blue (45)
- 12:45 Andy dookoła świata (28)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (6)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (6)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 13:30 Piotruś Królik (42)
- 13:45 W Papierowej Krainie (27)
- 13:55 Blue (16)
- 14:05 Blue (17)
- 14:15 Blue (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 14:35 Blue (35)
- 14:45 Tosia i Tymek (23)
- 15:00 Piotruś Królik (43)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (9)
- 15:50 Superpyra (31)
- 16:00 Blue (22)
- 16:10 Blue 2 (30)
- 16:15 Blue (39)
- 16:25 Blue (40)
- 16:35 Blue (46)
- 16:45 Andy dookoła świata (29)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (7)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (7)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 17:30 Piotruś Królik (43)
- 17:45 W Papierowej Krainie (28)
- 18:00 Blue (19)
- 18:10 Blue (20)
- 18:15 Blue (21)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 18:40 Blue (36)
- 18:50 Tosia i Tymek (24)
- 19:00 Kręciołki (87)
- 19:15 Teletubisie (31)
- 19:30 Blue 2 (15)
- 19:35 Blue 2 (16)
- 19:45 JoJo i Babcia (5)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (20)
- 20:15 Tosia i Tymek (43)
- 20:30 Tosia i Tymek (44)
- 20:40 Blue 2 (39)
- 20:50 Blue 2 (40)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 21:15 Blue (42)
- 21:20 Blue (43)
- 21:30 Blue (44)
- 21:40 Blue (45)
- 21:50 Superpyra (4)
- 22:00 Hej, Duggee! (35)
- 22:10 Kolorklocki (19)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (8)
- 22:30 W Papierowej Krainie (28)
- 22:40 Piotruś Królik (43)
- 22:55 W Papierowej Krainie (27)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (9)
- 23:35 Superpyra (31)
- 23:45 Blue (22)
- 23:55 Blue 2 (30)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:10 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:40 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Film albo nie film)
- 06:30 Bob Budowniczy 20 (Koparkowa magia)
- 06:55 Bob Budowniczy 20 (Kempingowa katastrofa)
- 07:25 Bob Budowniczy 20 (Cegły i zaprawa)
- 07:55 Bob Budowniczy 20 (Żuraw bez kontroli)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 12:15 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 12:30 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:40 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 12:50 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:00 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:15 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:35 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:10 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:25 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:10 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:30 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 18:10 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 18:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 19:25 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 22:25 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Kolorowa magia
- 00:03 Sunville
- 00:06 Wakacje
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:12 Świat elfów
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:17 Sunville
- 00:20 Towarzysze zabawy
- 00:23 Sunville
- 00:26 Wstawaj!
- 00:28 Opowieści warzywne
- 00:30 Jaki jest twój zawód ?
- 00:33 Wakacje
- 00:36 Wakacje
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Zwierzęta
- 00:43 Opowieści warzywne
- 00:46 Jaki jest twój zawód ?
- 00:49 Towarzysze zabawy
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Świat elfów
- 00:57 Teraz się bawimy
- 00:59 Świat podwodny
- 01:03 Posłuchaj tego
- 01:05 Sport, sport, sport
- 01:10 Urocze miejsca
- 01:12 Świat zwierząt
- 01:14 Sunville
- 01:17 Morskie przygody
- 01:19 Rodzina bobrów
- 01:22 Morskie przygody
- 01:24 Świat zwierząt
- 01:27 Świat elfów
- 01:30 Puffy i Tubby
- 01:33 Miejskie życie
- 01:36 Towarzysze zabawy
- 01:39 Safari
- 01:41 Mini opowiadania
- 01:47 Urocze miejsca
- 01:50 Mini opowiadania
- 01:52 Zwierzęta
- 01:55 Przygody w przestrzeni
- 01:57 Mini opowiadania
- 01:59 Puffy i Tubby
- 02:02 Świat elfów
- 02:06 Grupy
- 02:09 Kolorowa magia
- 02:12 Panni i Fanni
- 02:14 Kącik naukowy
- 02:17 Opowieści warzywne
- 02:19 Sunville
- 02:22 Grupy
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:28 Puffy i Tubby
- 02:32 Kolorowe koło
- 02:35 Miyu i Litto
- 02:38 Urocze miejsca
- 02:41 Oli - cykle natury
- 02:44 Posłuchaj tego
- 02:46 Przygody w przestrzeni
- 02:49 Puffy i Tubby
- 02:54 Urocze miejsca
- 02:56 Kącik naukowy
- 03:00 Puffy i Tubby
- 03:04 Sunville
- 03:07 Wstawaj!
- 03:10 Posłuchaj tego
- 03:12 Ding Dang Dong
- 03:15 Wstawaj!
- 03:17 Świat elfów
- 03:20 Taniec
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:27 Sport, sport, sport
- 03:29 Ding Dang Dong
- 03:32 Opowieści warzywne
- 03:35 Sport, sport, sport
- 03:37 Mini opowiadania
- 03:39 Jak podróżujemy
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Sport, sport, sport
- 03:47 Rodzina bobrów
- 03:50 Wstawaj!
- 03:52 Świat zwierząt
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:58 Taniec
- 04:00 Jaki jest twój zawód ?
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Jaki jest twój zawód ?
- 04:08 Wstawaj!
- 04:11 Kolorowe koło
- 04:13 Wakacje
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:21 Wakacje
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:26 Świat podwodny
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:32 Świat podwodny
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Wakacje
- 04:41 Świat podwodny
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Świat podwodny
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:57 Opowieści warzywne
- 05:00 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:05 Teraz się bawimy
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Miyu i Litto
- 05:16 Grupy
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:21 Miyu i Litto
- 05:24 Miejskie życie
- 05:26 Posłuchaj tego
- 05:30 Muzeum
- 05:32 Kącik naukowy
- 05:37 Safari
- 05:39 Muzeum
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:44 Muzeum
- 05:47 Kolorowe koło
- 05:50 Grupy
- 05:52 Jaki jest twój zawód ?
- 05:55 Muzeum
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:08 Muzeum
- 06:10 Kącik naukowy
- 06:13 Opowieści warzywne
- 06:16 Afryka
- 06:18 Mimo i Bobo
- 06:21 Zastęp strażaków
- 06:23 Drużyna lalek
- 06:26 Mimo & Bobo PLUS
- 06:30 Brygada ogniowa
- 06:32 Kaczka i Puszek
- 06:34 Świat podwodny
- 06:37 Safari
- 06:39 Mini opowiadania
- 06:42 Opowieści warzywne
- 06:45 Jak podróżujemy
- 06:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:50 Hubbi i jego koledzy
- 06:52 Przygody kaczki
- 06:54 Dotty i Kitty
- 06:58 Afryka
- 07:01 Zastęp strażaków
- 07:04 Sunville
- 07:06 Urocze miejsca
- 07:09 Rodzina bobrów
- 07:11 Towarzysze zabawy
- 07:13 Przygody w przestrzeni
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Wstawaj!
- 07:21 Świat Mimo
- 07:24 Zack i Ziggy
- 07:27 Historie Henryka
- 07:29 Mimo & Bobo PLUS
- 07:33 Risto Gusto
- 07:36 Sport, sport, sport
- 07:39 Przygody w przestrzeni
- 07:43 Wstawaj!
- 07:46 Teraz się bawimy
- 07:49 Taniec
- 07:52 DuckSchool
- 07:55 Świat Mimo
- 07:58 Wstawaj!
- 08:00 Afryka
- 08:02 Hubbi się tym zajmie
- 08:05 Opowieści warzywne
- 08:08 Urocze miejsca
- 08:11 Taniec
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:20 Zabawa w chowanego
- 08:22 Hubbi i jego koledzy
- 08:24 Tempo Giusto
- 08:26 DuckSchool
- 08:28 Kolorowa Klara
- 08:30 Małe melodie
- 08:32 Sippi Sappi
- 08:35 Kształcików
- 08:36 Wesoła łąka
- 08:39 Jaki jest twój zawód ?
- 08:42 Kącik naukowy
- 08:44 Urocze miejsca
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowa magia
- 08:53 Historie Henryka
- 08:55 Kolorowa Klara
- 08:57 Pixie 2
- 08:58 Małe melodie
- 09:00 Słodki dom
- 09:02 Małe melodie
- 09:04 DuckSchool
- 09:07 Kolorowa magia
- 09:10 Urocze miejsca
- 09:13 Safari
- 09:16 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Kolorowa magia
- 09:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:27 Dinoland
- 09:30 Zabawa w chowanego
- 09:33 Małe melodie
- 09:35 Lola i Liczby
- 09:37 Albert tłumaczy
- 09:41 Uczymy się
- 09:44 Słodki dom
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Toobys
- 09:50 Wesoła łąka
- 09:54 ABC - duckBC
- 09:57 Monika i Rudi
- 09:59 Małe melodie
- 10:01 Wesoła łąka
- 10:05 Sippi Sappi
- 10:08 Historie Henryka
- 10:10 Wesoła łąka
- 10:13 Zabawa w chowanego
- 10:16 Małe melodie
- 10:18 Dźwięki wokół nas
- 10:20 Małe melodie
- 10:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:27 Co rośnie na drzewie?
- 10:29 DuckSchool
- 10:31 Zack i Ziggy
- 10:34 Lola i Liczby
- 10:36 Świat Mimo
- 10:38 Dźwięki wokół nas
- 10:40 Historie Henryka
- 10:43 Drużyna lalek
- 10:45 Lola i Liczby
- 10:48 Zabawa w chowanego
- 10:51 Dotty i Kitty
- 10:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:57 Hop-hop
- 10:59 Fin i Fianna
- 11:02 Zabawa w chowanego
- 11:04 Elfy przyrody
- 11:05 Mimo i Bobo
- 11:08 Toby McFly
- 11:11 Uczymy się
- 11:14 Margo i Felix
- 11:17 Drużyna lalek
- 11:19 Tempo Giusto
- 11:21 Świat Mimo
- 11:24 Toobys
- 11:27 Hop-hop
- 11:29 Małe, ale pracowite
- 11:32 Zoo
- 11:35 Afryka
- 11:37 Wesoła łąka
- 11:40 Połączony świat
- 11:43 Brygada ogniowa
- 11:46 Drużyna lalek
- 11:48 Hubbi się tym zajmie
- 11:52 Przygody kaczki
- 11:54 Hubbi i jego koledzy
- 11:57 Dinoland
- 11:59 Afryka
- 12:02 Drużyna lalek
- 12:04 Uczymy się
- 12:07 Sippi Sappi
- 12:09 Wesołe królestwo
- 12:12 Restauracja
- 12:17 Dinozaur Milo
- 12:21 Sztuka Leona
- 12:23 Mimo & Bobo PLUS
- 12:27 Skoczkowie Planet
- 12:32 Mimo i Bobo
- 12:34 Wesoła łąka
- 12:38 Świat Mimo
- 12:40 Restauracja
- 12:44 Afryka
- 12:46 Skoczkowie Planet
- 12:50 Mimo i Bobo
- 12:53 Mimo & Bobo PLUS
- 12:57 Małe, ale pracowite
- 12:59 Hiphopowy kaktus
- 13:01 Świat zabawek
- 13:05 Kaczka i Puszek
- 13:07 Świat Mimo
- 13:10 Drużyna lalek
- 13:12 Hubbi i jego koledzy
- 13:15 Mimo & Bobo PLUS
- 13:19 Sztuka Leona
- 13:21 Toby McFly
- 13:24 Zastęp strażaków
- 13:27 Świat zabawek
- 13:32 Wesołe królestwo
- 13:35 Lola i Liczby
- 13:38 ABC - duckBC
- 13:41 Kolorowa Klara
- 13:43 Margo i Felix
- 13:46 Tempo Giusto
- 13:48 Pixie 2
- 13:49 Albert tłumaczy
- 13:53 DuckSchool
- 13:56 Przygody kaczki
- 13:58 Toobys
- 14:00 Dotty i Kitty
- 14:03 Monika i Rudi
- 14:06 Pixie 2
- 14:07 Przygody kaczki
- 14:09 Toobys
- 14:12 Dźwięki wokół nas
- 14:14 Słodki dom
- 14:15 Lola i Liczby
- 14:17 Małe melodie
- 14:20 Monika i Rudi 2
- 14:23 Zack i Ziggy
- 14:26 ABC - duckBC
- 14:29 Kształcików
- 14:30 Albert tłumaczy
- 14:35 Raul
- 14:38 Mimo & Bobo PLUS
- 14:42 Zack i Ziggy
- 14:45 Hubbi i jego koledzy
- 14:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:50 Lola i Liczby
- 14:52 Tempo Giusto
- 14:54 Przygody kaczki
- 14:56 Mimo i Bobo
- 14:59 Margo i Felix
- 15:02 Afryka
- 15:04 Sippi Sappi
- 15:07 Mimo i Bobo
- 15:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:12 Hop-hop
- 15:14 Tempo Giusto
- 15:16 Lola i Liczby
- 15:19 Raul
- 15:22 Zabawa w chowanego
- 15:24 Lola i Liczby
- 15:26 Sippi Sappi
- 15:28 Hop-hop
- 15:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:33 Lola i Liczby
- 15:36 Elfy przyrody
- 15:37 Przygody kaczki
- 15:39 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:42 Afryka
- 15:45 Brygada ogniowa
- 15:47 Afryka
- 15:49 Świat Mimo
- 15:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:54 Mimo i Bobo
- 15:57 Raul
- 15:59 Przygody kaczki
- 16:01 Cubie
- 16:04 Afryka
- 16:06 Mimo i Bobo
- 16:09 Sippi Sappi
- 16:12 Kolorowa Klara
- 16:14 Mały Didy
- 16:16 Co rośnie na drzewie?
- 16:17 Toobys
- 16:19 Mały Didy
- 16:22 Raul
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:26 Wesołe królestwo
- 16:29 Cubie
- 16:31 Restauracja
- 16:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:37 Margo i Felix
- 16:40 Mimo i Bobo
- 16:43 Mały Didy
- 16:45 Sippi Sappi
- 16:48 Raul
- 16:50 Wstawaj!
- 16:52 Zabawa w chowanego
- 16:54 Dźwięki wokół nas
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 DuckSchool
- 17:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:05 Afryka
- 17:07 Hop-hop
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Afryka
- 17:14 Hop-hop
- 17:16 Mały Didy
- 17:18 Elfy przyrody
- 17:20 Afryka
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:25 Zabawa w chowanego
- 17:28 Raul
- 17:31 Wstawaj!
- 17:33 Elfy przyrody
- 17:34 Raul
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:42 Monika i Rudi 2
- 17:45 Uczymy się
- 17:48 Toobys
- 17:50 Pixie 2
- 17:51 Mimo i Bobo
- 17:53 Uczymy się
- 17:56 Kształcików
- 17:57 ABC - duckBC
- 18:00 Zack i Ziggy
- 18:03 Kolorowa Klara
- 18:05 Wesoła łąka
- 18:08 Małe melodie
- 18:10 Co rośnie na drzewie?
- 18:12 Uczymy się
- 18:14 Uczymy się
- 18:17 Sippi Sappi
- 18:19 Elfy przyrody
- 18:20 Kolorowa Klara
- 18:22 DuckSchool
- 18:24 Toobys
- 18:26 Pixie 2
- 18:27 Lola i Liczby
- 18:31 Albert tłumaczy
- 18:33 Co rośnie na drzewie?
- 18:34 Toobys
- 18:36 Mimo i Bobo
- 18:39 Monika i Rudi
- 18:41 Mimo i Bobo
- 18:45 Cubie
- 18:47 Uczymy się
- 18:50 Tempo Giusto
- 18:52 Hop-hop
- 18:54 Toby McFly
- 18:57 DuckSchool
- 19:00 Hiphopowy kaktus
- 19:03 Lola i Liczby
- 19:05 Toobys
- 19:08 Fin i Fianna
- 19:11 Dobranoc!
- 19:13 Zoo
- 19:16 Elfy przyrody
- 19:17 Afryka
- 19:19 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:22 Lola i Liczby
- 19:25 Raul
- 19:28 Mały Didy
- 19:30 Przygody kaczki
- 19:32 Cubie
- 19:35 Mimo i Bobo
- 19:38 Dinoland
- 19:40 Mały Didy
- 19:42 Zabawa w chowanego
- 19:46 Uczymy się
- 19:49 Hop-hop
- 19:52 Toby McFly
- 19:55 Elfy przyrody
- 19:56 Tempo Giusto
- 19:58 Przygody kaczki
- 20:00 Historie Henryka
- 20:02 Hiphopowy kaktus
- 20:05 Uczymy się
- 20:08 Sippi Sappi
- 20:11 Restauracja
- 20:14 Uczymy się
- 20:17 Zoo
- 20:19 Lola i Liczby
- 20:21 Zabawa w chowanego
- 20:24 Zack i Ziggy
- 20:27 Zoo
- 20:30 Mały Didy
- 20:33 Mimo i Bobo
- 20:36 Brygada ogniowa
- 20:39 Formy są twoje
- 20:41 Zabawa w chowanego
- 20:43 Margo i Felix
- 20:46 Drużyna lalek na ratunek
- 20:49 Toobys
- 20:50 Hiphopowy kaktus
- 20:53 Afryka
- 20:55 Hiphopowy kaktus
- 20:57 Mały Didy
- 20:59 Mimo i Bobo
- 21:02 ABC - duckBC
- 21:05 Toobys
- 21:08 Wakacje
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Teraz się bawimy
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:22 Toobys
- 21:25 Brygada ogniowa
- 21:27 Raul
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Raul
- 21:34 Restauracja
- 21:38 Kolorowe koło
- 21:40 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:53 Restauracja
- 21:58 Wesołe królestwo
- 22:01 Pociąg
- 22:03 Drużyna lalek na ratunek
- 22:06 Mały Didy
- 22:09 Opowieści warzywne
- 22:12 Posłuchaj tego
- 22:15 Łazienka
- 22:17 Galaktyczni turyści
- 22:20 Świat podwodny
- 22:22 Safari
- 22:25 Hiphopowy kaktus
- 22:27 Pociąg
- 22:30 Świat Mimo
- 22:32 Toby McFly
- 22:35 Risto Gusto
- 22:38 Safari
- 22:41 Opowieści warzywne
- 22:43 Świat zwierząt
- 22:45 Sunville
- 22:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:50 Łazienka
- 22:53 Co rośnie na drzewie?
- 22:54 Margo i Felix
- 22:57 Toobys
- 23:00 Co rośnie na drzewie?
- 23:01 Monika i Rudi 2
- 23:04 Albert tłumaczy
- 23:06 Słodki dom
- 23:07 Pixie 2
- 23:08 DuckSchool
- 23:11 Kącik naukowy
- 23:13 Kolorowe koło
- 23:16 Posłuchaj tego
- 23:19 Kącik naukowy
- 23:21 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Kolorowa magia
- 23:27 Fin i Fianna
- 23:30 Kształcików
- 23:31 Elfy przyrody
- 23:32 Uczymy się
- 23:35 Dotty i Kitty
- 23:39 Posłuchaj tego
- 23:42 Miyu i Litto
- 23:45 Grupy
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Teraz się bawimy
- 23:58 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:46 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 10:00 Full Impact Season Review
- 11:00 LaLiga Post-Season Show
- 20:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 21:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 06:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 07:00 Full Impact Season Review
- 14:00 LaLiga Promoted Teams
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 00:00 Sports Adventure 6 (4)
- 00:30 Sports Adventure 6 (5)
- 01:00 Sports Adventure 6 (6)
- 01:30 Sports Adventure 6 (7)
- 02:00 Sports Adventure 6 (8)
- 02:30 Sports Adventure 6 (9)
- 03:00 Sports Adventure 6 (10)
- 03:30 Sports Adventure 6 (11)
- 04:00 Sports Adventure 6 (12)
- 04:30 Sports Adventure 6 (13)
- 05:00 Liquid Edge (9)
- 06:00 Fighting Fit (1)
- 07:00 Fighting Fit (2)
- 08:00 Fighting Fit (3)
- 09:00 WWE Classic Gold (24)
- 09:40 WWE Classic Gold (25)
- 10:00 WWE Classic Gold (26)
- 10:30 WWE Classic Gold (27)
- 11:00 WWE Raw (18)
- 14:00 WWE SmackDown (27)
- 15:00 WWE SmackDown (28)
- 16:00 WWE NXT (15)
- 17:00 WWE - Main Event (15)
- 18:00 WWE Highlights
- 19:30 Japan Pro-Wrestling - Dominion (1)
- 20:00 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 20:30 Sektor Prasowy
- 20:35 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:05 Sektor Prasowy
- 21:10 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:45 Futsalowe rozmowy (22)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 00:50 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (1)
- 01:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 01:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:25 Remont na 5+ (2)
- 03:55 Remont na 5+ (3)
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:45 Remont na 5+ (5)
- 05:05 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 14:00 Celnicy (1)
- 15:00 Celnicy (2)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 19:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 19:55 Ukryte dowody (Kuba Rozpruwacz)
- 00:50 Narodziny miliarderów (3)
- 01:50 Gaz do dechy (2)
- 02:40 W warsztacie (5)
- 03:25 Jak kupić najdroższe auta świata (2)
- 10:20 The Best of Top Gear 2021/2022 (2)
- 11:25 Gaz do dechy (2)
- 18:55 Gaz do dechy (2)
- 20:00 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo (1)
- 08:35 Dzika Sri Lanka: kraina lampartów
- 09:35 Śladami antylop gnu
- 20:30 Hieny brunatne
- 21:35 Dzika Namibia (Życie na krawędzi)