Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Zderzenie
- 03:10 To ja, złodziej
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Praga Północ)
- 09:00 Przed ekranem (7)
- 09:10 Dwie Joasie
- 10:55 Janosik (Zdrada)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 14:10 Ogniem i mieczem (3/4)
- 15:15 Dom (Naiwne pytania)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Willa)
- 18:40 Jaka to melodia? (5284)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:00 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Młoda Wiktoria
- 22:10 Gra na Maksa 3 (Strefa Skorpiona)
- 22:20 Rolnik szuka żony 10 (8/12)
- 23:25 Wakacyjna terapia
- 00:50 Był sobie chłopiec
- 02:40 Blues Brothers
- 04:50 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (2977)
- 05:25 Barwy szczęścia (2978)
- 06:00 Barwy szczęścia (2979)
- 06:30 M jak miłość (1792)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 16:15 Tak to leciało! (27)
- 17:00 Gra na Maksa 3 (Dziewczyna, co się zna)
- 17:10 Licencja na zabijanie
- 19:25 Rodzinka.pl (Damy radę)
- 20:00 Był sobie chłopiec
- 22:05 Panorama
- 22:35 Informacje kulturalne
- 23:00 Kino bez granic: Złota dama
- 00:15 Całkiem niezła historia (Geppetto z Rybnika)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Tratwami)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Śladami ogólnej teorii względności)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Rynek Starego Miasta)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Fenomen Fogga
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 04:30 Info Wilno (1276)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Kamienica Wedla - Puławska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Polot trzmiela)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Bytów)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Jak pies z kotem)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Siostry zakonne)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 18:01 Z wieszaka historii (Kolor, który prowokuje)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (2-ost.)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (58)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:20 Krucjata Bourne'a
- 03:40 Znaki (11)
- 04:50 Disco Gramy (6237)
- 05:35 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:00 Wpuszczony w kanał
- 09:55 Max Steel
- 14:25 Pingwiny z Madagaskaru
- 16:15 Aniołki Charliego
- 18:50 Wydarzenia (707)
- 19:20 Sport (707)
- 19:30 Państwo w państwie
- 19:55 Pogoda (707)
- 23:00 Wykiwać klawisza
- 00:00 13 posterunek 2 (18)
- 00:35 13 posterunek 2 (19)
- 01:15 13 posterunek 2 (20)
- 02:00 STOP Drogówka (327)
- 03:00 Interwencja (5437)
- 03:10 Interwencja (5438)
- 03:25 Disco Polo Life (2362)
- 08:00 Co się naprawdę wydarzyło (3)
- 09:00 Galileo (1048)
- 10:00 Galileo (1049)
- 11:00 Rodzina od zaraz
- 13:35 Mission: Impossible 3
- 16:05 Gwiazdy Kabaretu (18)
- 17:05 Gwiazdy Kabaretu (19)
- 18:05 Galileo (1050)
- 19:05 Galileo (1051)
- 20:05 Włatcy móch (Karta Maślany)
- 20:35 Włatcy móch (Nazywam się Anusiak)
- 21:05 Eurotrip
- 23:00 Resident Evil: Zagłada
- 04:25 Menu na miarę (4)
- 04:50 Dyżur 3 (30)
- 05:25 Menu na miarę (8)
- 05:45 Rodzinny interes (Macocha)
- 06:45 Rodzinny interes 2 (Siła kłamstwa)
- 07:45 Kurierzy (4)
- 08:45 Kurierzy (5)
- 09:45 Żandarm z Saint-Tropez
- 11:50 Nowe przygody Aladyna
- 13:55 Pech to nie grzech
- 15:40 Moje skarby
- 17:35 Green Book
- 22:35 Ścigana
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (178)
- 04:30 Menu na miarę (4)
- 05:00 Dyżur 3 (42)
- 05:30 Dyżur 3 (30)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 06:55 Ale numer! 20 (9)
- 07:35 Dom dla psa (2)
- 20:00 Gwiezdne wrota
- 01:05 Metro strachu
- 03:10 FBI 4 (6)
- 04:05 FBI: Most Wanted (4)
- 05:00 Rekrut 5 (16)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS 17 (9)
- 07:05 Agenci NCIS 17 (10)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 09:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 12:55 Wojownicze żółwie ninja
- 15:00 Przygody Tintina
- 17:15 Legenda Zorro
- 20:00 Star Trek
- 22:35 Venom
- 00:20 Zabójcza pogoda 3 (8)
- 01:20 Krótka kronika dłuższego życia (1)
- 02:30 Planeta Ziemia (11)
- 03:25 Przyszłość Ziemi (1)
- 04:15 Przyszłość Ziemi (2)
- 05:10 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 06:00 Przyszłość Ziemi (2)
- 06:55 Przyszłość Ziemi (3)
- 07:55 Błękitna Planeta: morze trosk
- 12:00 W okowach mrozu 2 (6)
- 12:55 Wszechświat: kulisy (1)
- 08:42 Agenci NCIS (W obcej skórze)
- 09:37 Agenci NCIS (Pułapka)
- 14:30 Dzień Niepodległości
- 17:25 Mumia powraca
- 22:20 Mumia
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Nowa, lepsza Maud)
- 01:00 Taffy 2 (Dług)
- 01:05 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 01:20 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 01:25 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 01:30 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 01:45 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 02:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 02:35 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 02:55 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 03:20 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 03:40 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:05 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 05:45 Taffy (Bentley z dżungli)
- 05:50 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Destrukcja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Wielka radość)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 07:50 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 08:00 Taffy 2 (Narciarze)
- 08:05 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 08:20 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 08:30 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 08:35 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 08:40 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (1)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Czasołamaczka)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Faraon)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Pan Gołąb)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 00:30 Kruk, zagadka zbrodni
- 02:20 Schronienie
- 03:45 80 minut
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:50 Poza czasem
- 07:50 Kupiec wenecki
- 10:00 Agora
- 12:05 W pogoni za szczęściem
- 14:05 Książę i ja: Królewskie wesele
- 15:40 Moneyball
- 17:50 Najlepsi wrogowie
- 20:00 Portret kobiety w ogniu
- 22:05 Czarna Dalia
- 04:40 Z pamiętnika położnej 12 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (2)
- 12:55 Sanditon 2 (1)
- 14:00 Śmierć pod palmami 12 (5)
- 15:05 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (4)
- 21:00 Komisarz Maigret (2)
- 22:50 Profesor T 3 (5)
- 23:55 Sherwood (6)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (12)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (13)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 21:50 Król węży
- 23:30 C.K. Dezerterzy
- 00:20 Magia nagości (9)
- 01:30 Magia nagości. Dania (1)
- 02:10 Selfie po polsku 2 (8)
- 02:40 I love kabaret (2)
- 03:40 I love kabaret (3)
- 04:40 I love kabaret (5)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (65)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Patent na zieleń (1)
- 08:10 To leci w sieci (18)
- 08:40 To leci w sieci (19)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (7)
- 09:40 Dzika przyroda na żywo (8)
- 14:35 Ogniem i mieczem
- 18:10 Hity polskiego kabaretu 6 (20)
- 19:05 I love kabaret EXTRA (62)
- 19:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 19:55 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:00 Magia nagości (9)
- 00:00 Giganty w przestworzach (7)
- 01:00 Darz Bór (289)
- 01:35 Darz Bór (290)
- 02:05 Darz Bór (291)
- 02:35 Darz Bór (292)
- 03:10 Darz Bór (293)
- 03:40 Darz Bór (294)
- 04:10 Darz Bór (295)
- 04:45 Na osi (990)
- 05:20 Na osi (991)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 14:00 Sekrety piramid (1)
- 15:05 Sekrety piramid (2)
- 22:10 Giganty w przestworzach (8)
- 23:10 Giganty na drogach (1)
- 04:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 08:55 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 12:20 Ogrody marzeń 2 (Istria)
- 12:55 Ogrody marzeń 2 (Berlin)
- 13:30 Ogrody marzeń 2 (Bawaria)
- 20:00 Negatyw