Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 Orły Temidy
- 03:10 U progu wojny
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Królestwo. Jak grzyby stworzyły nasz świat
- 14:00 Złoty chłopak (209)
- 14:55 Jaka to melodia? (5168)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (779)
- 16:05 Dziedzictwo (306)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5286)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Cuda się zdarzają)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (2)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Drabinka imion)
- 21:45 Rozegraj to na luzie
- 23:30 Ula
- 00:05 Rejs
- 01:25 Niezwyciężony
- 03:25 Ucieczka na Srebrny Glob
- 04:27 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Na razie stabilnie)
- 05:30 M jak miłość (1608)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Pranie nie jest sexy)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2977)
- 12:30 Koło fortuny (1556)
- 13:15 Akacjowa 38 (375)
- 14:05 Rodzinka.pl (Podróż)
- 14:35 Na sygnale (Retrogradacja)
- 15:05 M jak miłość (1792)
- 16:00 Koło fortuny (1557)
- 16:35 Familiada (2952)
- 17:15 Zakazany owoc (493)
- 18:10 Rodzinka.pl (Urlop Boskich)
- 18:45 Akacjowa 38 (407)
- 19:30 Gra na Maksa 3 (Zachcianki)
- 19:40 Barwy szczęścia (2977)
- 20:10 Królowe życia
- 21:55 Na sygnale (Koniec bajki)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (29)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Pelplin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (277)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (13)
- 02:05 Dzikie pszczoły (22)
- 02:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie Pole)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Lubię pracować)
- 03:55 Info Wilno (1273)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Wódz łódzkich kierowców)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Krok za krokiem)
- 04:35 Tacy byliśmy (Gdy nam śpiewał Krzysztof Krawczyk)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kruszyniany)
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (10)
- 06:30 Przystanek slow food (Białowieża)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Krótki film o Mazowszu (Szerokiej drogi po wąskich torach)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (13)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Gębą i ręką. Polski sobór w Konstancji)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1986)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (57)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (514)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (7)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Modlitwa o życie)
- 00:45 Szklana pułapka
- 03:35 Nasz nowy dom (230)
- 04:40 Disco Gramy (6233)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (703)
- 16:25 Interwencja (5439)
- 16:40 Gliniarze (Miłość aż po grób)
- 17:40 Sekrety rodziny (Restauracja "Bażant Królewski")
- 18:50 Wydarzenia (703)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (703)
- 19:45 Sport (703)
- 19:55 Pogoda (703)
- 20:05 Aniołki Charliego
- 22:45 Króliczek
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (152)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (10)
- 02:55 SuperLudzie (12)
- 03:25 SuperLudzie (13)
- 03:55 SuperLudzie (14)
- 04:25 SuperLudzie (15)
- 04:55 SuperLudzie (16)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (45)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (323)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (772)
- 21:00 Baby Driver
- 23:15 Piątek 13-go
- 00:00 Champion
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Zupa z trupa)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (433)
- 04:00 Zobacz to!: Menu na miarę (6)
- 04:25 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Zastaw)
- 06:00 Nash Bridges (Upadek)
- 07:00 Policjanci z Miami (Jądro ciemności)
- 12:00 Zbuntowany anioł (240)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (37)
- 20:00 Przetrwać do świtu
- 21:50 W potrzasku
- 23:40 Windykator
- 10:00 Bing 4 (Skakanka)
- 10:10 Baranek Shaun (Beton)
- 10:12 Baranek Shaun (14)
- 10:20 Baranek Shaun (Czkawka)
- 10:25 Baranek Shaun (Pranie)
- 10:50 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:00 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:10 Blue 2 (Spanko)
- 11:20 Blue 2 (Huśtawka)
- 11:25 Blue 2 (Kino)
- 11:45 Dinopociąg (Przemek Pliozaur/Edek na pustyni)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Razem do końca)
- 23:00 Odrzut
- 00:50 MacGyver 5 (2)
- 01:45 MacGyver 5 (3)
- 02:40 Rekrut 5 (16)
- 03:40 Rekrut: FBI (16)
- 04:35 Znaki (1)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (2)
- 07:05 Rekrut 4 (9)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 10:00 Rekrut 4 (9)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (8)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (9)
- 12:50 Rekrut 4 (10)
- 13:45 FBI 2 (13)
- 14:40 FBI 2 (14)
- 15:35 MacGyver 5 (2)
- 16:25 MacGyver 5 (3)
- 17:25 FBI 2 (15)
- 18:15 FBI 2 (16)
- 19:10 MacGyver 5 (4)
- 20:05 MacGyver 5 (5)
- 21:05 The Good Doctor 6 (9)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (4)
- 23:10 FBI 2 (15)
- 00:05 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 01:05 Wielka australijska przygoda (2)
- 01:55 W okowach mrozu 5 (1)
- 02:45 Wielka australijska przygoda (2)
- 03:30 Przyszłość Ziemi (1)
- 08:25 Przyszłość Ziemi (2)
- 09:30 W okowach mrozu 3 (14)
- 10:25 Życie na pustkowiu 8 (2)
- 11:25 Brytyjskie fabryki 2 (2)
- 12:30 Przyszłość Ziemi (2)
- 13:35 Wielka australijska przygoda (3)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (1)
- 15:40 Życie na pustkowiu 3 (9)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (1)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (3)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:15 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:45 Taffy (Zamiana)
- 01:55 Taffy (Woń domu)
- 02:00 Taffy (Kołnierze)
- 02:05 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 02:15 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 02:35 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 03:00 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 03:20 Dronersi (Wyścig paipai)
- 03:40 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:05 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 05:45 Taffy (Fabryka waz)
- 05:50 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (14)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (16)
- 06:55 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 07:20 Herosi pół na pół (Czysta robota/ Lepka sprawa)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 08:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kuro Neko)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 20:20 Taffy 2 (Koci gang)
- 20:25 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 20:40 Taffy 2 (Dług)
- 20:50 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 20:55 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 21:10 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 21:20 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 21:25 Taffy 2 (Aport!)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Troll nad trolle)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Odpalamy wrotki we wtorek!)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 01:15 Obce ciało
- 03:10 Schronienie
- 04:35 Zakończenie programu
- 05:20 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:45 The Hammer
- 08:30 Książę i ja
- 10:20 Moneyball
- 14:05 Yuli
- 15:55 Klub dyskusyjny
- 18:00 Zdobyć Woodstock
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 22:20 Wszyscy ludzie króla
- 00:20 Milczący świadek 20 (10)
- 01:30 Lewis 7 (5)
- 02:30 Harry Wild (1)
- 03:20 Sherwood (6)
- 04:20 Ojciec Brown 5 (15)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 12 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 12 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (15)
- 10:00 Lewis 7 (5)
- 11:00 Śmierć pod palmami 12 (4)
- 12:05 Ojciec Brown 5 (15)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 16 (3)
- 15:00 Lewis 7 (5)
- 16:00 Lewis 7 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (1)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (5)
- 23:55 Profesor T 3 (4)
- 10:50 Poprawczak (5)
- 11:20 Poprawczak (6)
- 16:00 Wakacyjne remonty (10)
- 17:00 Morderstwa w Midsomer 9 (3)
- 00:05 Magia nagości. Dania (1)
- 00:50 Magia nagości (7)
- 01:55 I love kabaret (2)
- 03:00 I love kabaret (8)
- 03:55 I love kabaret (6)
- 05:00 I love kabaret (5)
- 06:00 Gadżet show (2)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (86)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:45 Poranny rogal (94)
- 08:10 Gadżet show (6)
- 08:45 Polskie złote rączki (8)
- 09:45 Dom w cenie mieszkania (5)
- 10:20 Dom w cenie mieszkania (6)
- 10:50 Historia kultowych marek (3)
- 11:20 Historia kultowych marek (4)
- 11:45 Cała prawda o lataniu (8)
- 16:15 M.A.S.H. (Mija czas)
- 16:50 M.A.S.H. (Coś za coś)
- 17:25 M.A.S.H. (Requiem dla wagi lekkiej)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (1)
- 20:00 I love kabaret (6)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (9)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (1)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:50 Na osi (1086)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:45 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:40 Dzika kuchnia (5)
- 04:10 Dzika kuchnia (7)
- 04:35 Dzika kuchnia (1)
- 05:05 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1086)
- 06:30 Trucker Club (184)
- 07:05 77 TV (Przypadków wodnych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 14:00 Giganty na drogach (6)
- 15:00 Giganty na drogach (7)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:15 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:55 Na osi (1087)
- 11:25 Celnicy 3 (7)
- 11:55 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (14)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (15)