Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:40 Fuks
- 03:20 Gloria (6-ost.)
- 14:00 Złoty chłopak (216)
- 14:55 Jaka to melodia? (5179)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (786)
- 16:05 Dziedzictwo (313)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5295)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 21:40 Kogel-mogel
- 23:35 Ukryta tożsamość
- 01:00 Morderstwa w Cotentin
- 02:45 Bella
- 11:15 Operacja zdrowie (Robotyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2984)
- 12:30 Koło fortuny (1572)
- 13:15 Akacjowa 38 (382)
- 16:00 Koło fortuny (1573)
- 16:35 Familiada (2961)
- 17:15 Zakazany owoc (499)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Hanna Nowosielska)
- 17:24 Igrzyska w regionach
- 17:47 Filmowe spotkania
- 18:01 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Udar mózgu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 01:10 Pitch Perfect
- 03:40 Nasz nowy dom (235)
- 04:45 Disco Gramy (6242)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:30 Gliniarze (Wiewióra)
- 13:30 Trudne sprawy (Nauczyciel WF-u)
- 16:20 Pogoda (712)
- 16:25 Interwencja (5445)
- 16:40 Gliniarze (Skala bólu)
- 17:40 Sekrety rodziny (363)
- 18:50 Wydarzenia (712)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (712)
- 19:45 Sport (712)
- 19:55 Pogoda (712)
- 20:00 Tylko mnie kochaj
- 22:15 Niesamowity Spider-Man 2
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (159)
- 02:05 STOP Drogówka (329)
- 03:05 Interwencja (5441)
- 03:25 Disco Polo Life (2365)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (776)
- 23:00 Krwawy biznes
- 04:00 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (27)
- 05:00 Menu na miarę (7)
- 05:35 Menu na miarę (8)
- 06:00 Nash Bridges (Gry wojenne)
- 07:00 Policjanci z Miami (Everglades)
- 12:00 Zbuntowany anioł (247)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (44)
- 16:00 Nash Bridges (Pożoga)
- 17:00 Policjanci z Miami (Coś za coś)
- 20:00 22 kule
- 22:30 Brygada ponad prawem
- 10:00 Bing (Piknik)
- 10:10 Baranek Shaun (Bezsenność)
- 10:12 Baranek Shaun (Bezssenność)
- 10:20 Baranek Shaun (Skaczące owce)
- 10:25 Baranek Shaun (Żadnych tańców)
- 10:50 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:00 Milo (Florysta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kibel)
- 11:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 11:25 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 11:45 Dinopociąg 2 (To nie dinozaur!/Ogród Małej)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zło czyni zło)
- 23:00 Ibiza
- 00:50 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 01:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 03:45 Znaki (8)
- 04:45 Rysa (1)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (1)
- 07:05 Rekrut 4 (16)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 09:55 Rekrut 4 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (17)
- 13:45 FBI 3 (8)
- 14:45 FBI 3 (9)
- 15:40 S.W.A.T. 5 (1)
- 16:30 S.W.A.T. 5 (2)
- 17:25 FBI 3 (10)
- 18:20 FBI 3 (11)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (3)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (4)
- 21:05 Star Trek
- 23:45 Venom
- 04:25 W okowach mrozu 4 (2)
- 05:10 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (5)
- 06:25 W okowach mrozu 5 (8)
- 07:25 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (5)
- 09:30 W okowach mrozu 4 (3)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (8)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (7)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (10)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 00:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:45 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 01:55 Taffy (Zwrot)
- 02:00 Taffy (Pchli cyrk)
- 02:05 Taffy (Nowszy model)
- 02:15 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:05 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 05:45 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 05:50 Taffy (Kochany klops)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (33)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (37)
- 06:55 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 07:20 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 20:10 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 20:20 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 20:25 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 20:40 Taffy (Kochany klops)
- 20:45 Taffy (Lekcja życia)
- 20:55 Taffy (Redaktor Taffy)
- 21:10 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 21:15 Taffy (Szopi Księżyc)
- 21:25 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (OMG. Odcinek nr 2)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wielki Beyonder)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 00:55 Wiwarium
- 02:30 Między miejscami
- 04:05 Zakończenie programu
- 05:00 W harmonii
- 06:25 Bernie
- 08:05 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:30 Prawie przyjaciele
- 11:10 Amerykanin
- 12:55 Maria Antonina
- 14:55 Najlepsi wrogowie
- 17:05 Dawca pamięci
- 18:40 Autostrada nadziei
- 23:40 Nigdy cię tu nie było
- 04:50 Obiady piątkowe 5 (1)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (2)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (1)
- 07:10 Ojciec Brown 6 (7)
- 12:10 Ojciec Brown 6 (7)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (1)
- 16:00 Tajemnice Majorki 2 (4)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 21:00 Profesor T 3 (6)
- 22:05 Komisarz Maigret (2)
- 23:55 Ulica nadziei 3 (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 2 (4)
- 20:00 Celnicy 3 (5)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 22:00 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 22:55 Węże w akademiku
- 00:05 Magia nagości (9)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (7)
- 02:40 I love kabaret (8)
- 03:40 I love kabaret (8)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Poranny rogal (88)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (93)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:40 Poranny rogal (90)
- 08:05 Patent na zieleń (7)
- 08:35 Transporty domów (3)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (3)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (2)
- 13:50 M.A.S.H. (Razem podzieleni)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 00:45 Na osi (1087)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:20 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:05 Kontrola graniczna (3)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:00 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 11:00 Na osi (1088)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 20:00 Minion
- 00:10 Wstydliwe choroby 6 (6)
- 01:15 Dekady Diany (3)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (4)
- 03:25 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 02:20 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 04:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Plaża)
- 07:10 Blue (Piraci)
- 07:20 Blue (Babunie)
- 07:30 Blue (Strumyk)
- 07:40 Blue (Wróżki)
- 07:50 Blue (Praca)
- 12:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 12:30 Blue 3 (123)
- 12:40 Blue 3 (124)
- 12:50 Blue 3 (125)
- 13:00 Blue 3 (126)
- 13:10 Blue 3 (127)
- 13:20 Blue 3 (128)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue (Plaża)
- 17:10 Blue (Piraci)
- 17:20 Blue (Babunie)
- 17:30 Blue (Strumyk)
- 17:40 Blue (Wróżki)
- 17:50 Blue (Praca)
- 18:00 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (21)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (22)
- 19:30 Blue (Rower)
- 19:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 19:50 Blue (Szpiegowanie)
- 00:25 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 06:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:10 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:25 Taffy 2 (Dług)
- 06:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:40 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 07:25 Płazowyż (Znowu razem)
- 07:50 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 12:15 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 12:25 Taffy (Plamki)
- 12:30 Taffy (Milczenie szopów)
- 12:45 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 12:50 Taffy (Przyjaciele)
- 13:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spacer z psem, ucieczka, krzyk/Teraz jestem Murphym)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 17:45 Molly i Duch (Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (44)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (45)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (19)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (20)
- 23:55 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 00:00 Blue (47)
- 00:10 Blue (50)
- 00:20 Andy dookoła świata (18)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (11)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (10)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 01:05 Piotruś Królik (47)
- 01:20 Dog Squad (4)
- 01:35 Blue (31)
- 01:40 Blue (32)
- 01:50 Blue (48)
- 02:00 Blue (33)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 02:20 Blue (40)
- 02:25 Tosia i Tymek (28)
- 02:40 Kręciołki (91)
- 02:50 Teletubisie (35)
- 03:05 Blue (47)
- 03:10 Blue 2 (24)
- 03:20 JoJo i Babcia (9)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 03:45 Tosia i Tymek (51)
- 03:55 Tosia i Tymek (52)
- 04:10 Blue 2 (47)
- 04:15 Blue 2 (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 04:35 Blue 2 (7)
- 04:45 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue 2 (9)
- 05:00 Blue 2 (10)
- 05:05 Superpyra (8)
- 05:15 Kolorklocki (23)
- 05:20 Hej, Duggee! (42)
- 05:25 Hej, Duggee! (43)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (12)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 W Papierowej Krainie (16)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (8)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 06:55 Blue 2 (18)
- 07:05 Blue (8)
- 07:15 Blue (16)
- 07:20 Blue 2 (1)
- 07:30 Blue 2 (2)
- 07:40 Blue 2 (27)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (10)
- 08:05 Matklocki (28)
- 08:10 Blue 2 (27)
- 08:20 Blue 2 (28)
- 08:30 Blue 2 (23)
- 08:35 Psi Oddział (4)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (24)
- 09:05 W Papierowej Krainie (25)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (24)
- 09:45 Teletubisie (32)
- 10:00 Kręciołki (74)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 10:25 Blue (10)
- 10:35 Blue 2 (10)
- 10:45 Matklocki (20)
- 10:50 Yakka Dee 5 (20)
- 11:00 Piotruś Królik (47)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (13)
- 11:50 Superpyra (35)
- 12:00 Blue (26)
- 12:10 Blue 2 (34)
- 12:15 Blue (48)
- 12:25 Blue 2 (6)
- 12:35 Blue (50)
- 12:45 Andy dookoła świata (18)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (10)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 13:30 Piotruś Królik (47)
- 13:45 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue (31)
- 14:05 Blue (32)
- 14:15 Blue (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 14:35 Blue (40)
- 14:45 Tosia i Tymek (28)
- 15:00 Piotruś Królik (48)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (14)
- 15:50 Superpyra (36)
- 16:00 Blue (27)
- 16:10 Blue 2 (35)
- 16:15 Blue (49)
- 16:25 Blue (50)
- 16:35 Blue (51)
- 16:45 Andy dookoła świata (19)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (11)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 17:30 Piotruś Królik (48)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue (34)
- 18:10 Blue (35)
- 18:15 Blue (36)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 18:40 Blue (41)
- 18:50 Tosia i Tymek (29)
- 19:00 Kręciołki (92)
- 19:15 Teletubisie (36)
- 19:30 Blue 2 (25)
- 19:35 Blue 2 (26)
- 19:45 JoJo i Babcia (10)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 20:15 Tosia i Tymek (53)
- 20:30 Tosia i Tymek (54)
- 20:40 Blue 2 (49)
- 20:50 Blue 2 (50)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 21:15 Blue 2 (11)
- 21:20 Blue 2 (12)
- 21:30 Blue 2 (13)
- 21:40 Blue 2 (14)
- 21:50 Superpyra (9)
- 22:00 Hej, Duggee! (45)
- 22:10 Kolorklocki (24)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (13)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik (48)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (14)
- 23:35 Superpyra (36)
- 23:45 Blue (27)
- 23:55 Blue 2 (35)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:30 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:45 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 18:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 22:30 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:04 Teraz się bawimy
- 00:07 Świat podwodny
- 00:09 Wakacje
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Wakacje
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:25 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:31 Sunville
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Teraz się bawimy
- 00:41 Kolorowe koło
- 00:44 Towarzysze zabawy
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Świat podwodny
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:56 Świat elfów
- 00:59 Jaki jest twój zawód ?
- 01:01 Wstawaj!
- 01:03 Sunville
- 01:07 Puffy i Tubby
- 01:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:13 Galaktyczni turyści
- 01:15 Zwierzęta
- 01:17 Opowieści warzywne
- 01:20 Sunville
- 01:23 Posłuchaj tego
- 01:26 Posłuchaj tego
- 01:28 Safari
- 01:30 Miejskie życie
- 01:35 Zwierzęta
- 01:37 Opowieści warzywne
- 01:40 Zwierzęta
- 01:42 Safari
- 01:45 Teraz się bawimy
- 01:47 Świat zwierząt
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:52 Sport, sport, sport
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:02 Mini opowiadania
- 02:04 Pojazdy
- 02:06 Towarzysze zabawy
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Oli - cykle natury
- 02:16 Sunville
- 02:18 Muzeum
- 02:21 Miejskie życie
- 02:23 Przygody w przestrzeni
- 02:26 Kolorowa magia
- 02:29 Puffy i Tubby
- 02:33 Safari
- 02:36 Urocze miejsca
- 02:38 Opowieści warzywne
- 02:41 Muzeum
- 02:44 Kolorowe koło
- 02:47 Muzeum
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Safari
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:57 Miyu i Litto
- 03:00 Panni i Fanni
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:07 Kącik naukowy
- 03:11 Ding Dang Dong
- 03:14 Wstawaj!
- 03:16 Przygody w przestrzeni
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Wstawaj!
- 03:26 Taniec
- 03:28 Wstawaj!
- 03:31 Świat elfów
- 03:34 Opowieści warzywne
- 03:36 Taniec
- 03:39 Urocze miejsca
- 03:42 Taniec
- 03:45 Jak podróżujemy
- 03:48 Posłuchaj tego
- 03:50 Rodzina bobrów
- 03:53 Wstawaj!
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:59 Opowieści warzywne
- 04:01 Taniec
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:09 Świat zwierząt
- 04:11 Jaki jest twój zawód ?
- 04:15 Wakacje
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:20 Wakacje
- 04:22 Zwierzęta
- 04:25 Świat elfów
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Świat podwodny
- 04:32 Opowieści warzywne
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:37 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Wakacje
- 05:17 Muzeum
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:22 Sunville
- 05:25 Muzeum
- 05:27 Kącik naukowy
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:37 Kącik naukowy
- 05:40 Grupy
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:53 Kolorowe koło
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:07 Puffy i Tubby
- 06:11 Kolorowa magia
- 06:14 Jaki jest twój zawód ?
- 06:17 Miyu i Litto
- 06:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:22 Uczymy się
- 06:24 Dinozaur Milo
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Drużyna lalek na ratunek
- 06:35 Zoo
- 06:38 Łazienka
- 06:40 Rodzina bobrów
- 06:43 Zwierzęta
- 06:46 Świat elfów
- 06:49 Urocze miejsca
- 06:52 Mały Didy
- 06:54 Skoczkowie Planet
- 06:58 Drużyna lalek
- 07:00 Połączony świat
- 07:03 Wesołe królestwo
- 07:07 Opowieści warzywne
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Świat zwierząt
- 07:14 Morskie przygody
- 07:16 Indie
- 07:20 Świat Mimo
- 07:24 Raul
- 07:27 Afryka
- 07:29 Świat Mimo
- 07:31 Tempo Giusto
- 07:33 Albert tłumaczy
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Risto Gusto
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:46 Taniec
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Wstawaj!
- 07:55 Zabawa w chowanego
- 07:58 Raul
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Sippi Sappi
- 08:05 Mimo i Bobo
- 08:08 Hubbi się tym zajmie
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:17 Świat zwierząt
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Mini opowiadania
- 08:24 Kształcików
- 08:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:27 Dźwięki wokół nas
- 08:29 Kształcików
- 08:30 DuckSchool
- 08:32 Mimo i Bobo
- 08:35 Wesoła łąka
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Grupy
- 08:43 Kolorowe koło
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Puffy i Tubby
- 08:58 Wesołe królestwo
- 09:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Albert tłumaczy
- 09:09 Tempo Giusto
- 09:11 Muzeum
- 09:14 Miyu i Litto
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:18 Kolorowa magia
- 09:21 Kącik naukowy
- 09:24 Monika i Rudi 2
- 09:27 Dotty i Kitty
- 09:31 Afryka
- 09:34 Historie Henryka
- 09:36 Zack i Ziggy
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:40 Dotty i Kitty
- 09:44 Toobys
- 09:46 Albert tłumaczy
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Margo i Felix
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Co rośnie na drzewie?
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Fin i Fianna
- 10:04 Mimo i Bobo
- 10:06 Przygody kaczki
- 10:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:11 Dinoland
- 10:14 Monika i Rudi
- 10:17 Wesoła łąka
- 10:20 Tempo Giusto
- 10:22 Dźwięki wokół nas
- 10:24 Kształcików
- 10:25 Toobys
- 10:28 Fin i Fianna
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Margo i Felix
- 10:36 Tempo Giusto
- 10:38 Toby McFly
- 10:41 Świat Mimo
- 10:44 Hiphopowy kaktus
- 10:46 Wesołe królestwo
- 10:49 Drużyna lalek
- 10:51 Fin i Fianna
- 10:54 Lola i Liczby
- 10:57 Co rośnie na drzewie?
- 10:59 Afryka
- 11:01 Raul
- 11:04 Hop-hop
- 11:06 Kolorowa Klara
- 11:08 Drużyna lalek
- 11:10 Sippi Sappi
- 11:13 Cubie
- 11:15 Zack i Ziggy
- 11:18 Co rośnie na drzewie?
- 11:20 Cubie
- 11:22 Przygody kaczki
- 11:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:26 Świat Mimo
- 11:29 Mały Didy
- 11:31 Risto Gusto
- 11:34 Wesoła łąka
- 11:37 Przygody kaczki
- 11:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:41 Hubbi się tym zajmie
- 11:45 Pociąg
- 11:47 Fin i Fianna
- 11:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:54 Uczymy się
- 11:56 Dinozaur Milo
- 12:00 Drużyna lalek
- 12:02 Dotty i Kitty
- 12:06 Hubbi i jego koledzy
- 12:08 Restauracja
- 12:13 Brygada ogniowa
- 12:15 Dinozaur Milo
- 12:19 Pociąg
- 12:22 Małe, ale pracowite
- 12:25 Pociąg
- 12:27 Wesoła łąka
- 12:30 Risto Gusto
- 12:33 Dinozaur Milo
- 12:37 Mimo i Bobo
- 12:40 Afryka
- 12:42 Mały Didy
- 12:45 Dinoland
- 12:47 Wesołe królestwo
- 12:50 Świat zabawek
- 12:56 Restauracja
- 13:00 Skoczkowie Planet
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:06 Połączony świat
- 13:10 Wesoła łąka
- 13:12 Mały Didy
- 13:14 Raul
- 13:17 Restauracja
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Mały Didy
- 13:27 Brygada ogniowa
- 13:29 Hop-hop
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:35 Drużyna lalek na ratunek
- 13:38 ABC - duckBC
- 13:41 Historie Henryka
- 13:43 Monika i Rudi 2
- 13:46 Wesoła łąka
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Kształcików
- 13:55 Zabawa w chowanego
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:02 Uczymy się
- 14:05 Elfy przyrody
- 14:06 Zabawa w chowanego
- 14:08 Lola i Liczby
- 14:11 Przygody kaczki
- 14:13 Monika i Rudi 2
- 14:16 Margo i Felix
- 14:19 DuckSchool
- 14:21 Pixie 2
- 14:22 Toobys
- 14:25 Zabawa w chowanego
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Sippi Sappi
- 14:32 DuckSchool
- 14:35 Mimo i Bobo
- 14:38 Fin i Fianna
- 14:42 Tempo Giusto
- 14:44 Margo i Felix
- 14:47 Raul
- 14:50 Hubbi i jego koledzy
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Zack i Ziggy
- 15:04 Lola i Liczby
- 15:06 Przygody kaczki
- 15:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:10 Zack i Ziggy
- 15:13 Dźwięki wokół nas
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:24 DuckSchool
- 15:28 Sippi Sappi
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Lola i Liczby
- 15:35 Hop-hop
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Lola i Liczby
- 15:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:46 Mały Didy
- 15:49 ABC - duckBC
- 15:52 Hiphopowy kaktus
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:58 Mimo i Bobo
- 16:00 Przygody kaczki
- 16:02 Świat Mimo
- 16:05 Afryka
- 16:08 Risto Gusto
- 16:11 Hiphopowy kaktus
- 16:13 Zabawa w chowanego
- 16:16 Uczymy się
- 16:19 Raul
- 16:21 Elfy przyrody
- 16:23 Historie Henryka
- 16:25 Toobys
- 16:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:33 DuckSchool
- 16:35 Dźwięki wokół nas
- 16:37 Afryka
- 16:40 Restauracja
- 16:43 Toby McFly
- 16:46 Mały Didy
- 16:49 Zabawa w chowanego
- 16:51 Afryka
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:01 Afryka
- 17:04 Raul
- 17:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:09 Wstawaj!
- 17:11 Afryka
- 17:14 Mimo i Bobo
- 17:17 Elfy przyrody
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Historie Henryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:37 Afryka
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:41 Raul
- 17:44 Mimo & Bobo PLUS
- 17:49 Sippi Sappi
- 17:51 Mimo i Bobo
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Co rośnie na drzewie?
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:02 Wesoła łąka
- 18:05 Słodki dom
- 18:07 Co rośnie na drzewie?
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Lola i Liczby
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:17 Co rośnie na drzewie?
- 18:18 Pixie 2
- 18:20 Mimo i Bobo
- 18:22 Fin i Fianna
- 18:25 DuckSchool
- 18:27 Małe melodie
- 18:29 Kolorowa Klara
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Lola i Liczby
- 18:37 ABC - duckBC
- 18:40 Toobys
- 18:43 Co rośnie na drzewie?
- 18:44 Kształcików
- 18:46 Pixie 2
- 18:47 Dotty i Kitty
- 18:51 Dźwięki wokół nas
- 18:53 Przygody kaczki
- 18:55 Toby McFly
- 18:58 Monika i Rudi
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Zabawa w chowanego
- 19:06 Uczymy się
- 19:09 Hop-hop
- 19:11 Afryka
- 19:13 Restauracja
- 19:16 Hiphopowy kaktus
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:24 Margo i Felix
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 Afryka
- 19:32 ABC - duckBC
- 19:35 Fin i Fianna
- 19:38 Raul
- 19:41 Afryka
- 19:43 Historie Henryka
- 19:45 Hop-hop
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:50 Hubbi i jego koledzy
- 19:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:55 Dźwięki wokół nas
- 19:57 Małe, ale pracowite
- 20:00 Drużyna lalek na ratunek
- 20:02 Toby McFly
- 20:05 Formy są twoje
- 20:07 Drużyna lalek na ratunek
- 20:09 Hop-hop
- 20:12 Formy są twoje
- 20:14 Afryka
- 20:17 Hiphopowy kaktus
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Drużyna lalek
- 20:26 Mimo i Bobo
- 20:29 Mały Didy
- 20:32 Pociąg
- 20:34 Brygada ogniowa
- 20:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:40 Hiphopowy kaktus
- 20:43 Zoo
- 20:46 Monika i Rudi
- 20:50 Pociąg
- 20:53 Lola i Liczby
- 20:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:58 Brygada ogniowa
- 21:00 Lola i Liczby
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Toobys
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:10 Elfy przyrody
- 21:11 Zabawa w chowanego
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:25 Kolorowe koło
- 21:28 Afryka
- 21:31 Restauracja
- 21:34 Toobys
- 21:37 Mimo i Bobo
- 21:39 Brygada ogniowa
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Opowieści warzywne
- 21:56 Sztuka Leona
- 21:59 Mały Didy
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:10 Skoczkowie Planet
- 22:14 Pojazdy
- 22:16 Łazienka
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:22 Łazienka
- 22:24 Świat elfów
- 22:27 Safari
- 22:30 Sippi Sappi
- 22:32 Pociąg
- 22:34 Zoo
- 22:37 Hiphopowy kaktus
- 22:40 Raul
- 22:43 Świat zwierząt
- 22:45 Puffy i Tubby
- 22:49 Posłuchaj tego
- 22:52 Teraz się bawimy
- 22:55 Świat zwierząt
- 22:58 Mimo i Bobo
- 23:00 Hubbi i jego koledzy
- 23:02 Uczymy się
- 23:05 Co rośnie na drzewie?
- 23:06 Słodki dom
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:13 Co rośnie na drzewie?
- 23:14 Albert tłumaczy
- 23:19 Posłuchaj tego
- 23:22 Muzeum
- 23:25 Kolorowa magia
- 23:28 Grupy
- 23:30 Kącik naukowy
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Kolorowa Klara
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Kształcików
- 23:41 Sippi Sappi
- 23:44 DuckSchool
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:52 Kolorowa magia
- 23:55 Kolorowe koło
- 23:58 Muzeum
- 00:02 Pory roku
- 01:07 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:44 Słodkie sny
- 20:47 Pory roku
- 21:50 Ulubione bajki
- 22:53 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Top Goals
- 07:05 LaLiga Team of the Season
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 LaLiga Team of the Season
- 04:00 LaLiga Post-Season Show
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 LaLiga Post-Season Show
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 01:00 World of X Games (11)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 03:00 Rumble & Hum (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 06:00 Facing Waves (6)
- 06:30 Facing Waves (7)
- 07:00 Road To Nitro World Games (1)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 09:00 Fighting Fit (4)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 13:00 X Games - Minneapolis (1)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 16:00 WWE Raw (19)
- 19:00 WWE: NXT Heatwave (1)
- 22:00 WWE NXT (16)
- 23:00 EFC (2)
- 04:00 Remont na 5+ (3)
- 04:30 Remont na 5+ (4)
- 05:00 Remont na 5+ (5)
- 05:30 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:30 Trucker Club (185)
- 09:05 Celnicy 2 (8)
- 09:35 Celnicy 2 (9)
- 10:05 Celnicy 2 (10)
- 10:35 Celnicy 3 (1)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:15 Remont na 5+ (2)
- 15:40 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 3 (2)
- 16:30 Celnicy 3 (3)
- 17:00 Celnicy 3 (4)
- 17:35 Celnicy 3 (5)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (2)
- 01:15 Najsłabsze ogniwo (1)
- 02:15 Warsztat Hammonda 3 (6)
- 03:00 Top Gear 13 (2)
- 03:55 Top Gear 21 (4)
- 08:25 Warsztat Hammonda 3 (7)
- 09:25 Top Gear 13 (3)
- 10:25 Top Gear 31 (1)
- 11:40 Król zdrajca: Edward VIII
- 12:40 Top Gear 21 (4)
- 13:55 Najsłabsze ogniwo (1)
- 16:15 Alfabet Top Gear (1)
- 17:30 Top Gear 13 (3)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo (1)
- 19:30 Top Gear 21 (5)
- 20:50 Alfabet Top Gear (2)
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:45 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:10 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 08:00 Dzika kuchnia (8)
- 08:30 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont 2 (10)
- 10:30 Przepis na remont 2 (11)
- 11:00 Przepis na remont 2 (12)
- 11:25 Przepis na remont 2 (13)
- 11:55 Przepis na remont 2 (14)
- 15:00 Przepis na remont 2 (14)
- 15:30 Przepis na remont 2 (15)
- 15:55 Przepis na remont 2 (16)
- 16:25 Przepis na remont 2 (17)
- 16:50 Przepis na remont 2 (18)
- 17:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (17)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (10)
- 11:15 Poród co minutę (10)
- 18:20 Happy i Zen (10)
- 19:00 Moje życie XXL (10)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (11)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:55 Dr Miami (3)
- 23:25 Dr Miami (4)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (2)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Błędnie rozpoznani)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Stowarzyszenie Umarłych Poetów)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Bajeranckie Halloween: część pierwsza)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Tajemnice Pat)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Finał)
- 22:00 Ja, ty i on
- 00:20 Obywatel Piszczyk
- 02:35 Hiacynt
- 04:50 Tylko do świtu
- 05:30 Fools Gold
- 06:00 Polowanie na Hitlera (5)
- 06:45 Polowanie na Hitlera (6)
- 07:35 Smaki Dubaju (2)
- 08:10 Kabaretowy rejs (126)
- 09:05 Kabaretowy rejs (146)
- 10:05 Kabaretowy rejs (147)
- 11:15 Konopielka
- 13:00 Perła w koronie
- 15:35 Cudowne miejsce
- 17:30 Noce i dnie (Miłość)
- 20:00 Moja krew
- 22:00 Mała Moskwa
- 02:05 Śmierć jeździ konno
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:25 Zameldowani (12)
- 08:55 Zameldowani (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:20 Bonanza (25)
- 11:25 Bonanza (26)
- 16:45 Bonanza (29)
- 17:50 III Rzesza (Naziści kontratakują)
- 22:10 Wściekła pięść
- 00:10 Jak najdalej stąd
- 02:10 Milioner
- 04:15 Bulionerzy (Elita)
- 04:55 Bulionerzy (Kosmos)
- 05:25 Bulionerzy (Dzień zapłaty)
- 06:00 Scena śmiechu (70)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (10)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (11)
- 08:55 Kojak (W pojedynkę)
- 16:00 Kojak (Gliniarz w potrzasku)
- 17:00 Kojak (Biała śmierć)
- 00:00 Trzy siostry (223)
- 01:00 Dzika miłość (103)
- 02:00 Teresa (19)
- 03:00 Okrutne miasto (43)
- 04:00 Przypieczętowany los (95)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 07:00 Trzy siostry (223)
- 08:00 Dzika miłość (103)
- 09:00 Teresa (19)
- 10:00 Okrutne miasto (43)
- 11:00 Przypieczętowany los (95)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 13:00 Dzika miłość (103)
- 14:00 Trzy siostry (223)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 17:00 Trzy siostry (224)
- 18:00 Dzika miłość (104)
- 19:00 Teresa (20)
- 20:00 Okrutne miasto (44)
- 21:00 Przypieczętowany los (96)
- 22:00 Sploty nienawiści (1)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 01:00 Znaki (1)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (2)
- 04:00 Znaki (1)
- 05:00 Znaki 2 (5)
- 06:00 Totalcar 7 (6)
- 06:30 Prezentuj broń! (36)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (22)
- 08:50 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 09:55 Najdroższy rejs świata (1)
- 12:50 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 13:20 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 13:50 Najdroższy rejs świata (1)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (3)
- 22:55 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 23:55 Znaki (1)
- 01:30 Prezentuj broń! (46)
- 02:40 Prezentuj broń! (47)
- 03:45 Prezentuj broń! (48)
- 04:50 Prezentuj broń! (49)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (2)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (15)
- 08:55 Drużyna A 2 (1)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (2)
- 11:55 Drużyna A 2 (1)
- 14:55 Drużyna A 2 (2)
- 20:00 Nielegalni (9)
- 21:00 Nielegalni (10-ost.)
- 00:05 Winnice miłości 2 (77)
- 01:10 Prezentuj broń! (59)
- 02:25 Prezentuj broń! (60)
- 03:40 Prezentuj broń! (1)
- 04:45 Prezentuj broń! (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (77)
- 07:25 Candice Renoir 9 (7)
- 08:35 Candice Renoir 9 (8)
- 09:40 Domek na prerii 7 (19)
- 10:45 Domek na prerii 7 (20)
- 11:50 Cztery siostry (34)
- 13:10 Winnice miłości 2 (77)
- 14:20 Candice Renoir 9 (9)
- 15:25 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 16:35 Domek na prerii 7 (21)
- 17:40 Domek na prerii 7 (22)
- 21:00 Carter 2 (7)
- 21:55 Carter 2 (8)
- 22:50 Cztery siostry (35)
- 04:05 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:30 Cimarron Strip (Pole walki)
- 06:55 Na skrzydłach orłów
- 08:55 Tajna agentka
- 10:50 Poirot (Przyjdź i zgiń)
- 12:50 Wysoka fala
- 15:15 Niezawodny plan
- 17:30 Intruz
- 22:10 Ludzie honoru
- 00:35 Zakończenie programu
- 04:25 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 06:20 Stracone marzenia
- 11:15 Asterix na olimpiadzie
- 13:10 Misjonarze - krawaciarze
- 14:45 Romans (jak) z powieści
- 16:15 Delikatność
- 18:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Ekstrakt
- 22:30 Petunia
- 01:35 Billiard Babes 2
- 02:35 Krzyk 4
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:50 Piraci ze słonego jeziora
- 07:15 Trzy kule
- 08:45 Król wojowników
- 10:15 Wyspa piratów
- 11:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 13:45 Wrobieni
- 15:15 Kung-fu joga
- 17:00 Czarny motyl
- 18:30 Na ratunek
- 20:00 Pierwszy strzał
- 21:40 Joker
- 23:10 I zapadła ciemność
- 00:50 Intruz
- 02:10 Frieda
- 03:45 Wszystkie kwiaty w czasie
- 04:00 Południowiec
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Zdjęcie
- 06:10 Dryfowanie
- 06:25 Awaria
- 07:40 Sztama
- 07:50 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 09:25 Zmierzch nad Tokio
- 13:10 Naginając zasady
- 14:45 Ekspres na Broadway
- 16:00 Nielegalne szwalnie
- 16:40 Champagne Safari
- 17:35 Poganiacze
- 22:25 Lokator
- 22:55 Namacalni
- 23:05 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:50 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:40 Słodka zemsta
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:35 Książę i ja
- 08:25 Chłopak dla szefowej
- 09:50 To nie ze mną (10)
- 10:15 Che. Rewolucja
- 14:25 Paryż 36
- 16:25 Wielki Mistrz
- 18:25 Pies prezydenta
- 20:00 Plan B 2 (3)
- 20:45 Terrorysta
- 22:30 To nie ze mną 2 (11)
- 23:00 Ściema po polsku
- 02:25 Wykonać wyrok
- 04:40 Brzdąc
- 05:50 Ale lapsus (2)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (47)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (48)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 08:00 Między gwiazdami (Barbara Kurdej-Szatan - extra!)
- 08:20 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Legendy kina bez Oscara)
- 09:05 Warsztat filmowy (50)
- 09:25 Willy agent (6)
- 09:40 Ale lapsus (2)
- 09:45 Klik News (8)
- 09:55 Klik News (29)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (79)
- 11:05 Klik News (46)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (80)
- 16:15 Klik News (46)
- 16:25 Klik News (47)
- 16:30 Klik News (48)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (43)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (74)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8585)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8586)
- 21:15 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:00 Ostatni seans filmowy
- 08:30 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 09:00 Olimpiada, część 2
- 18:25 Triumf miłości (91)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (9)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8289)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8290)
- 21:25 Bullitt
- 23:35 Cheerleaderki
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:10 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 03:10 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 19.11.2018
- 00:30 Pierwiastki wokół nas (7)
- 01:00 Podróż przez historię (23)
- 01:30 Podróż przez historię (24)
- 02:00 Ruchome obrazki
- 03:00 Aleksander Macedoński Wielki
- 08:00 Nurkujący z krokodylami
- 09:00 Łowca nasion
- 12:20 Szkoła łapania dzikich zwierząt (2)
- 12:45 Szkoła łapania dzikich zwierząt (3)
- 13:10 Plagi (1)
- 14:00 Siła natury (1)
- 14:30 Siła natury (2)
- 15:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 18:00 Z dala od miasta (1)
- 18:30 Z dala od miasta (2)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (1)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (2)
- 20:00 Florencki krwawy futbol
- 21:00 Kreatywni zabójcy (3)
- 22:00 Efekt technologii (1)
- 22:30 Efekt technologii (2)
- 23:00 Ratujmy bucardo
- 00:00 Stream Nation (Blair Witch, część 7)
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 8)
- 01:15 VR Day (6)
- 01:25 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 8)
- 02:05 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 51)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 52)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 3)
- 03:50 Robot Wars 3 (3)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 33 Największe Szlagiery
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Narodziny Ziemii
- 20:35 Biały żywioł
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:50 English up (30)
- 02:00 Feature film
- 03:35 Easy talk (24)
- 03:40 Here and there (19)
- 03:50 Here and there (20)
- 04:00 English united (9)
- 04:10 3ways2 (12)
- 04:20 English in focus (48)
- 04:30 English 911 2 (132)
- 04:35 English 911 2 (133)
- 04:40 English 911 2 (134)
- 05:00 Art land (9)
- 05:05 Art land (10)
- 05:10 Crafty hands 2 (5)
- 05:20 Okey-dokey (5)
- 05:30 Once upon a time (5)
- 05:40 Words to grow (9)
- 05:45 Words to grow (10)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (13)
- 06:25 Yummy for mummy (14)
- 06:35 Kids in action (41)
- 06:40 Kids in action (42)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (32)
- 07:20 Life around (33)
- 07:30 Jack of all trades (10)
- 07:40 Basic lexis (46)
- 07:45 Basic lexis (47)
- 07:50 Basic lexis (48)
- 08:00 Film set (1)
- 08:15 Here and there (77)
- 08:25 Here and there (78)
- 08:35 Study choice (5)
- 08:37 Study choice (6)
- 08:45 Euronews. futuris (8)
- 08:50 Euronews. futuris (9)
- 08:55 Euronews. futuris (10)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (20)
- 09:20 Let's talk (20)
- 09:35 What did they say (12)
- 09:40 What did they say (13)
- 09:45 What did they say (14)
- 09:50 What did they say (15)
- 10:00 The language of business (23)
- 10:15 The language of business (24)
- 10:30 Business words (23)
- 10:35 Business words (24)
- 10:40 3ways2 (24)
- 10:45 3ways2 (25)
- 10:50 Best of the best (29)
- 10:55 Best of the best (30)
- 11:00 Art land (9)
- 11:05 Art land (10)
- 11:10 Crafty hands 2 (5)
- 11:20 Okey-dokey (5)
- 11:30 Once upon a time (5)
- 11:40 Words to grow (9)
- 11:45 Words to grow (10)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (13)
- 12:25 Yummy for mummy (14)
- 12:35 Kids in action (41)
- 12:40 Kids in action (42)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (25)
- 13:15 Film set (26)
- 13:30 Film set (27)
- 13:40 Easy talk (25)
- 13:45 Euronews. futuris (41)
- 13:50 Euronews. futuris (42)
- 13:55 Euronews. futuris (43)
- 14:00 English united (10)
- 14:10 3ways2 (13)
- 14:20 English in focus (49)
- 14:30 English 911 2 (135)
- 14:35 English 911 2 (136)
- 14:40 English 911 2 (137)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (6)
- 15:25 English 911 2 (28)
- 15:30 English 911 2 (29)
- 15:35 English 911 2 (32)
- 15:40 Evolution (6)
- 16:00 Grammar wise (1)
- 16:25 City grammar (1)
- 16:35 City grammar (4)
- 16:45 City grammar (5)
- 17:00 Feature film
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (32)
- 19:30 Life around (33)
- 19:40 Jack of all trades (10)
- 19:50 Basic lexis (46)
- 19:55 Basic lexis (47)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (20)
- 20:20 Let's talk (20)
- 20:35 What did they say (12)
- 20:40 What did they say (13)
- 20:45 What did they say (14)
- 20:50 What did they say (15)
- 21:00 Feature film
- 22:35 Film set (1)
- 22:50 Here and there (77)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (6)
- 23:25 English 911 2 (28)
- 23:30 English 911 2 (29)
- 23:35 English 911 2 (32)
- 23:40 Evolution (6)
- 04:17 Волонтерка
- 04:21 Григорий Герман
- 04:59 Боевая подготовка
- 05:02 Ваши деньги
- 05:30 Антизомби
- 05:46 Путин - вожатый поезда в никуда
- 06:00 Наше время
- 06:31 Россия усиливает кампанию по дестабилизации союзников Украины
- 06:56 Несокрушимые аграрии Украины
- 07:00 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:32 Спортивные протезы для ветеранов
- 14:35 Днепр. Ликвидация последствий удара
- 14:40 Зачем Путин раскручивает тему переговоров
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:58 Специальный репортаж
- 17:30 FREEDOM
- 19:35 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 СБУ. Спецоперации победы. Крымский мост на бис
- 21:58 Гражданская оборона
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Across Africa
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 04:51 The Observers
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:19 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 En tete a tete
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Across Africa
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 French Connections
- 11:22 Fashion
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 France In Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 Scoop
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:50 Culture Critics
- 15:00 Le journal
- 15:15 Le journal
- 15:16 En tete a tete
- 15:30 Le journal
- 15:45 Access Asia
- 16:00 Le journal
- 16:15 Le journal
- 16:16 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Le journal
- 16:46 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters
- 17:30 Le journal
- 17:45 France In Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:50 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The World This Week
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 People And Profit
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 Across Africa
- 21:00 Le journal
- 21:15 En tete a tete
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 The 51 Percent
- 22:30 Le journal
- 22:42 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Scoop
- 23:30 Le journal
- 23:45 Focus
- 23:50 Sports
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Politique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:10 Reporters France 24
- 04:25 L'instant mobile
- 04:30 Le journal
- 04:40 Le Paris des arts
- 05:00 Le journal
- 05:15 Destination Paris
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:51 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:14 Le journal
- 08:16 L'invité du jour
- 08:21 Dans la presse
- 08:30 Le journal
- 08:44 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:14 Le journal
- 09:15 L'invité de l'économie
- 09:30 Le journal
- 09:44 Le journal
- 09:45 Plan B
- 09:51 Focus
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Destination Paris
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Dans les hebdos
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:50 Actuelles
- 14:00 Le journal
- 14:20 Science +
- 14:30 Le journal
- 14:45 Culture
- 14:51 Elément Terre
- 15:00 Le journal
- 15:14 Le journal
- 15:15 Dans les hebdos
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:44 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 L'invité de l'économie
- 17:30 Le journal
- 17:43 Plan B
- 17:49 Focus
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:10 Une semaine dans le monde
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:22 Sports
- 20:30 Le monde dans tous ses Etats
- 21:00 Le journal
- 21:15 Elément Terre
- 21:21 Info ou intox
- 21:30 Le journal
- 21:36 La question qui fâche
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Info ou intox
- 22:21 Sports
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le café des sports
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:42 Pogoda
- 08:43 Stulecie Winnych 4 (44)
- 09:28 W labiryncie (Pistolet)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Ludzie, statki i okręty
- 17:50 Z Polski do Polski. Ostatni
- 18:10 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Poczet wielkich hetmanów (Jerzy Sebastian Lubomirski)
- 08:20 Idzie weekend
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (3/12)
- 09:10 Wschód
- 09:25 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 09:50 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 18:22 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 18:59 Cisza nad rozlewiskiem (8/13)
- 19:44 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wędrówki starszaków
- 08:26 Sekrety świata (Wyspa Wielkanocna)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Wiedeń, część 1)
- 09:21 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 14:45 Dzielnice Poznania (Rataje, część 2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:41 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Zwierzenia Golibrody
- 17:54 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 18:25 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 18:54 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:08 Męska przygoda
- 19:33 Bez twarzy (Autofobia)
- 19:51 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 19:56 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:19 Prywatne życie zwierząt 3 (Przez żołądek do serca)
- 08:44 Summa
- 09:33 Polskie dziedzictwo
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 17:05 Polskie dziedzictwo (5)
- 17:32 Korycińskie święto truskawki
- 17:44 Gawędy Kłosowskiego (Ryś)
- 17:59 Kreatywni po godzinach
- 18:06 Przystanek Kultura
- 18:23 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Summa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 21:55 Prognoza pogody
- 21:57 Sport
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Astma)
- 09:00 L jak las (3/24)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:40 Co, gdzie, kiedy?
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 18:15 Ahora Espanol ((567) - Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Design i ty
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:54 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Grudziądzkie lata Wacława)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:15 W Borach i na Krajnie
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Astronarium (Sejsmologia planetarna)
- 19:25 Woda bydgoska
- 19:30 Las jaki jest (1/24)
- 19:45 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Przenikliwy kolekcjoner)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek (Jerzy Łopatyński - niezwykły lekarz)
- 08:51 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 09:15 Całkiem niezła historia (Tu się kręci!)
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Tu się kręci!)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:25 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:39 Prognoza pogody
- 17:40 Sielskie życie
- 17:54 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:02 Magazyn reporterski
- 18:17 Całkiem niezła historia (Jesteśmy strasznie nakręcone)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:57 Prognoza pogody
- 19:01 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:13 RODowity działkowiec
- 19:26 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Abecadło astronomii (Merkury i Wenus)
- 14:40 Świadkowie czasu (Kismet)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Tęczyńskich w Końskowoli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z wieszaka historii (Buntownik z ubioru)
- 17:25 Bezbłędnie (Małogoszcz)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Zobacz, co słychać
- 18:00 Ja po ciebie, synku, wrócę
- 18:10 Historie niezapisane (Cud Lubelski)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Języczek u wagi (Depluralizacja)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:35 Stacja Rzeszów Główny
- 08:53 Z życia regionu (Muzeum Pożarnictwa)
- 08:58 Impresje (Tarnobrzeg)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Nielegalne kościoły (Grzegorzówka)
- 09:31 Ocalałam z rzezi
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Odkrywanie Podkarpacia (Carpathia Wildlife)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Odkryj regiony
- 19:16 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:02 Strefa otwarta
- 09:27 Szlakiem drewnianych kościołów (Starygród)
- 09:41 Odra (Rowery wodne (Gorzów Wielkopolski))
- 09:52 Co na obiad? (Placuszki z cukinii)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:31 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:24 Studio (Przerzeczyn-Zdrój)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Studio (Przerzeczyn-Zdrój)
- 19:02 Errata do biografii (Kazimierz Orłoś)
- 19:26 Odkryj regiony
- 19:43 Tajemnice, zamki i podziemia (Wielka wsypa)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (12)
- 08:15 Tematy dnia (11)
- 08:25 Pogoda (12)
- 08:27 Muzealne opowieści (109)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 08:40 Kronika kulturalna
- 08:50 Pełnosprawni (558)
- 09:13 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Łemkowszczyźnie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 14:45 Kronika dnia (12)
- 14:56 Pogoda w regionie (12)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Kronika dnia (12)
- 16:41 Pogoda w regionie (12)
- 16:42 Nasz Kraków (Wawel)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (12)
- 17:01 Raport pogodowy (12)
- 17:04 Dzieła, arcydzieła (Komisja Edukacji Narodowej)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:10 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Senne Bronowice)
- 18:13 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja odbiorników radiowych i TV)
- 18:30 Kronika (12)
- 18:52 Tematy dnia (12)
- 19:03 Pogoda w regionie (12)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (12)
- 19:11 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 19:22 Etniczne klimaty (Wilamowianie)
- 19:46 Niecodziennik (Zbigniew Święch)
- 19:55 Pogoda w regionie (12)
- 19:57 Raport pogodowy (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (12)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (12)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:00 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 19:25 Pocztówki z Kielc (Kadzielnia)
- 19:30 Do przerwy 0:1 (Piłka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Szlakiem drewnianych kaplic
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:06 ABC zdrowia
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:12 Wesołe lata Telewizji Kraków
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Rzemieślnicy
- 08:55 Skarby Łodzi (10)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Rozsiewane wiatrem
- 09:54 Skarby Łodzi (21)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Portret z pamięci (Maciej Wojtyszko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:31 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:39 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:13 LOFT
- 17:34 Historie z pasją (3)
- 17:48 Historie z pasją (4)
- 18:01 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu (4)
- 18:17 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:01 Pogoda
- 19:06 Rozmowa dnia
- 19:19 Zakręceni, wkręceni (9)
- 19:30 Skarby Łodzi (10)
- 19:35 Misja OGRÓD
- 19:48 Dni Opoczna 2024
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (29)
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 08:58 Piękne bo śląskie (Bytom 2)
- 09:00 Tamte lata, tamte dni (Sebastian Karpiel-Bułecka)
- 09:28 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:38 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:25 Piękne bo śląskie (Chorzów Park)
- 17:30 Zdarzyło się (Do zadań specjalnych)
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:56 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Pszczyna)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 19:55 Pokój na poddaszu (Z Poddasza - ZOO - Ptaki wodne)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 19, 27-29) Wy, którzy poszliście za Mną, stokroć tyle otrzymacie)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko zniosę w pokorze, część 2)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Inż. Wiesław Wiatrak)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Rodzice chrzestni)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Medycyna nuklearna - diagnostyka i terapia)
- 02:25 Święty na każdy dzień (11 lipca, wspomnienie św. Benedykta z Nursji, patrona Europy)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Słodka wolność)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Baranków z Siedlisk k. Miechowa)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Cioteczka
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim)
- 06:40 Pod Twoją obronę
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Mieczysław Kudelski "Wiktor")
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:40 Słowo życia ((Mt 10, 16-23) Apostołowie będą prześladowani)
- 08:45 Edek - idol na dziś
- 09:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat (Działalność stowarzyszenia Stawy Cietrzewia z Warszawy)
- 09:35 Święty na każdy dzień (12 lipca, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika)
- 09:45 Jestem mamą (Bezpieczny wypoczynek)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych (Panie, ratuj!)
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Przebaczenie)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Zofia Klemens, Katowice. Polacy ratujący Żydów)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:30 Amerykański domek na plaży
- 03:15 Miłosny trójkąt (9)
- 03:50 Uśmiechnij się (11)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (19)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (13)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (14)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (50)
- 08:35 Geronimo (54)
- 09:35 Moje trzy siostry (114)
- 10:35 Królowa szpady (16)
- 11:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 11:35 Królowa szpady (17)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (21)
- 13:05 Doktory 2 (18)
- 13:35 Namiętności (51)
- 14:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 14:20 Namiętności (52)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Staruszka)
- 17:30 Gigi (Super strzał)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (18)
- 22:10 Uśmiechnij się (15)
- 22:20 Uśmiechnij się (20)
- 22:30 Uśmiechnij się 3 (5)
- 23:10 Miłe rozmowy (6)
- 23:35 Lekcje latania
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (3)
- 05:00 Na osi (496)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 06:55 Droga wolna 2 (15)
- 07:15 Trucker Club (20)
- 07:45 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (10)
- 11:00 Legendy sportu (8)
- 11:40 To nie tak miało być (10)
- 12:15 SAF3 - Oddział ratunkowy (10)
- 13:10 Droga wolna 3 (22)
- 13:30 Klub Winx 4 (11)
- 16:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 17:00 Rozbitkowie (2)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Hody z ptačí perspektivy
- 05:00 Tam a zpátky do Písečné
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Paranoia)
- 06:50 Raport o Velké válce (Dva bratři proti Rakousku)
- 07:35 Hledám Dunaj
- 08:30 Divocí a unikátní
- 09:25 Bedekr (Lipsko)
- 09:50 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 10:15 John Wycliffe: jitřenka reformace
- 11:35 Vzkaz Václava Cílka
- 11:50 Čína na jazyku II (2)
- 14:35 Rekordní tunely
- 15:30 Tajemství skrytá v písku (5)
- 20:00 Melodie podzemí
- 21:50 Nebuďte policajta
- 23:30 Bílý palác
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 09:20 Český orienťák
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:30 G. Verdi: Macbeth
- 03:20 Peter Mešo
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Roztroušený Hnát
- 04:55 English is English
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Greenhorns
- 21:15 Stanislav Wabi Daněk
- 21:55 Mimořádný vlak Ladislava Vodičky
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na horách)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (1)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (10)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Ledový tobogán)
- 18:55 Kámoši hafíci (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Co se zdálo romskému chlapci)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00