Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Dzika kuchnia (3)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (57)
- 04:40 Przepis na ogród (58)
- 04:50 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:40 Remont na 5+ (6)
- 08:05 Dzika kuchnia (4)
- 08:35 Dzika kuchnia (5)
- 09:05 Dzika kuchnia (6)
- 09:40 Dzika kuchnia (7)
- 10:10 Przepis na remont 2 (6)
- 10:40 Przepis na remont 2 (7)
- 11:10 Przepis na remont 2 (8)
- 11:40 Przepis na remont 2 (9)
- 15:00 Przepis na remont 2 (10)
- 15:30 Przepis na remont 2 (11)
- 16:00 Przepis na remont 2 (12)
- 16:30 Przepis na remont 2 (13)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (13)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Przyczyny i leczenie bólów brzucha)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Psychiatria dziecięca)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (6)
- 11:15 Poród co minutę (6)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (6)
- 14:25 Rozmowy o zdrowiu
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (6)
- 15:55 Zwierzaki z misją (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Alkohol)
- 17:40 Łowcy smaków (6)
- 18:20 Happy i Zen (6)
- 19:00 Moje życie XXL (6)
- 20:00 Nocna zmiana (6)
- 20:55 Żyj jak Laila (7)
- 21:35 Chirurdzy 2 (3)
- 22:55 Monika i seks (11)
- 23:25 Monika i seks (12)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Peterminator)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Materiał na żonę)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Klientka tygodnia)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Kim jest Brian?)
- 02:00 Bajer z Bel-Air (Wielka sława)
- 02:30 Bajer z Bel-Air (Boksująca Helena)
- 03:00 Bajer z Bel-Air (Ja, Klauniusz)
- 03:30 Bajer z Bel-Air (Trudne rozstanie: część pierwsza)
- 02:05 Austeria
- 04:30 Nikt nie woła
- 06:00 Polowanie na Hitlera (1)
- 06:40 Polowanie na Hitlera (2)
- 07:30 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 08:05 Kabaretowy rejs (126)
- 09:00 Polowanie na muchy
- 11:25 Sam pośród swoich
- 13:40 Konopielka
- 15:40 Kabaretowy rejs (138)
- 16:40 Kabaretowy rejs (139)
- 17:30 Noce i dnie (Piotruś i Teresa)
- 18:50 Noce i dnie (Babcia)
- 20:00 Różyczka
- 22:20 Kobieta samotna
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (3)
- 06:30 Zameldowani (4)
- 07:00 Zameldowani (5)
- 07:30 Zameldowani (6)
- 08:00 Zameldowani (7)
- 08:25 Zameldowani (8)
- 08:55 Zameldowani (9)
- 09:25 Zameldowani (10)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (21)
- 11:25 Bonanza (22)
- 12:30 Bonanza (23)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (3)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (4)
- 15:40 Bonanza (24)
- 16:45 Bonanza (25)
- 17:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Potop (1)
- 23:10 Droga smoka
- 02:00 Mała wielka miłość
- 04:25 Bulionerzy (Blokoturystyka)
- 05:00 Bulionerzy (Zwyczajna miłość)
- 05:30 Bulionerzy (Ostre klimaty)
- 06:00 Scena śmiechu (71)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (6)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (7)
- 16:00 Kojak (Pogrzeb z honorami)
- 17:00 Kojak (Łapówkarz)
- 20:00 Pogromcy poniedziałków: Zadanie specjalne
- 21:55 Wstrząsy
- 23:45 Opętanie
- 01:01 Okrutne miasto (37)
- 02:00 Okrutne miasto (38)
- 03:00 Okrutne miasto (39)
- 04:00 Burza namiętności (21)
- 05:00 Burza namiętności (22)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 07:00 Trzy siostry (219)
- 08:00 Dzika miłość (99)
- 09:00 Teresa (15)
- 10:00 Okrutne miasto (39)
- 11:00 Przypieczętowany los (91)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (91)
- 13:00 Dzika miłość (99)
- 14:00 Trzy siostry (219)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 17:00 Trzy siostry (220)
- 18:00 Dzika miłość (100)
- 19:00 Teresa (16)
- 20:00 Okrutne miasto (40)
- 21:00 Przypieczętowany los (92)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (92)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 01:25 Nędznicy (1)
- 02:30 Panna Scarlet i komisarz (1)
- 03:20 Panna Scarlet i komisarz (2)
- 01:05 Łzy słońca
- 03:30 Sukiyaki western django
- 05:40 Hity AXN
- 06:00 Totalcar 7 (2)
- 06:30 Prezentuj broń! (32)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (18)
- 01:00 Układ (3)
- 02:00 Układ (4)
- 03:00 Nielegalni (7)
- 04:00 Nielegalni (8)
- 05:00 Układ (3)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (22-ost.)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (22)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (11)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (22)
- 11:55 Drużyna A (11)
- 15:00 Premiera: Drużyna A (12)
- 22:10 Bez litości
- 00:45 Przygody Tintina
- 02:55 Prezentuj broń! (35)
- 04:00 Prezentuj broń! (36)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (73)
- 07:05 Zaklinacze koni 7 (16)
- 08:00 Zaklinacze koni 7 (17)
- 09:00 Zaklinacze koni 7 (18)
- 10:00 Domek na prerii 7 (11)
- 11:00 Domek na prerii 7 (12)
- 12:05 Cztery siostry (30)
- 13:25 Winnice miłości 2 (73)
- 14:20 Candice Renoir 9 (1)
- 15:35 Candice Renoir 9 (2)
- 16:50 Domek na prerii 7 (13)
- 17:55 Domek na prerii 7 (14)
- 21:00 Wojownicze żółwie ninja
- 23:10 Cztery siostry (31)
- 01:00 Prawdziwa historia gangu Kelly'ego
- 03:40 Naczelny dowódca
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Porwanie)
- 06:40 To nie ze mną (10)
- 07:10 To nie ze mną (11)
- 07:50 Poirot (Karty na stół)
- 09:50 Poirot (Śmierć na Nilu)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Tragedia w San Andreas
- 22:05 Autor widmo
- 00:40 Zakończenie programu
- 11:20 Bohaterowie
- 13:05 Pierwiosnek
- 14:55 Listopisarz
- 16:20 Wojenne kwiaty
- 17:55 Jak kochać się z D
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Mam na imię Sara
- 22:30 Taka historia
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:55 Bone Tomahawk
- 03:05 Bij i wiej
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:40 Żar zemsty
- 08:05 Piraci ze słonego jeziora
- 09:30 W kręgu zdrady
- 11:00 Czyja to córka
- 12:25 Morderca w naszym domu
- 13:55 Ciało potrzebne na gwałt
- 15:25 Nocna jazda
- 16:50 Projekt: Dinozaur
- 18:10 Lope
- 20:00 90 minut do śmierci
- 21:30 Eksperyment
- 23:00 Bez śladów
- 00:25 Ostatni człowiek na Ziemi
- 01:50 Milcząca odwaga
- 03:10 Nieznajoma w kobiecie
- 04:50 Nie nurkować
- 05:10 Lokator
- 06:00 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 07:10 Legenda Irokezów. Mohawk
- 08:30 To żart, synu
- 09:35 Miasteczko Abilene
- 12:50 Delikatna grawitacja
- 13:25 Na brzegu
- 14:45 Zbiór
- 16:00 Bandyta
- 17:00 31 godzin
- 17:25 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 18:45 Fabiu
- 19:15 Monopol na głupotę
- 19:35 Bajeczni Dorseyowie
- 21:00 Odosobnienie
- 22:25 Powrót trupa
- 23:30 Duchy z 42. ulicy
- 00:00 Czarna Dalia
- 02:00 Dziennik zakrapiany rumem
- 04:00 Zakończenie programu
- 06:35 Przesyłka specjalna
- 08:10 Czekając na Anyę
- 09:55 To nie ze mną (6)
- 10:20 Belcanto
- 12:00 Rodzina Steedów: Rozdarty dom
- 13:30 Camino
- 15:55 Wypowiedzenie wojny
- 17:35 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 19:30 To nie ze mną 2 (11)
- 20:00 Leonardo (1)
- 20:55 Plan B 2 (2)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (5)
- 01:40 Szaleńcy
- 03:45 Dziewica wśród żywych trupów
- 05:45 Ikony - 10 min. (Katherine Hepburn)
- 05:55 Klik News (19)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Danuta Stenka)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Anne Hathaway)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie)
- 07:10 FilmoNewsy (120)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (36)
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Klik News (38)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:40 Ale lapsus (6)
- 09:55 Klik News (41)
- 10:00 Klik News (42)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (75)
- 11:00 Klik News (40)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (76)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8580)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8581)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (31)
- 13:55 Planetarium (162)
- 16:00 Ale lapsus (6)
- 16:05 Klik News (40)
- 16:15 Klik News (41)
- 16:20 Klik News (42)
- 16:30 Willy agent (23)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (39)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (70)
- 18:20 Arabela (Zniknięcie Piotra)
- 19:00 Klik News (40)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Krew)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8581)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8582)
- 21:20 W poszukiwaniu zemsty
- 22:50 Death Race 2000
- 01:25 Święta góra
- 03:55 Pociąg do Edynburga
- 05:20 Blada twarz
- 05:50 Willy agent (22)
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (11)
- 07:05 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (12)
- 07:30 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:45 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 09:15 Olimpiada, część 2
- 14:05 Moda na sukces 34 (8274)
- 14:35 Podróż do Tomahawk
- 18:25 Triumf miłości (87)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (5)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8285)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8286)
- 21:20 Labirynt 3 (6)
- 22:40 Walka kogutów
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Malediwy
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: Colosseum Tournament 30.06.2023
- 18:30 UK Wrestling Showdown (21)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (12)