Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (Nieustanne tańce / Mrówki-złodziejki)
- 01:55 Spidey i superkumple (Pułapka z pisaku / Co za dużo, to niezdrowo)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wstrzymane święto / Boże Narodzenie Spideya)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 04:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 04:30 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 07:00 Blue 3 (152)
- 07:10 Blue 3 (153)
- 07:20 Blue (Magiczne cymbałki)
- 07:30 Blue (Szpitalik)
- 07:40 Blue (Niespadajka)
- 07:50 Blue (Tato robot)
- 12:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 12:30 Blue 3 (105)
- 12:40 Blue 3 (106)
- 12:50 Blue 3 (107)
- 13:00 Blue 3 (108)
- 13:10 Blue 3 (109)
- 13:20 Blue 3 (110)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 14:00 Spidey i superkumple (22)
- 14:30 Lwia Straż 2 (31)
- 15:00 Lwia Straż 2 (32)
- 15:30 Superkoty (Mysie święta)
- 16:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 16:30 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 17:00 Blue 3 (152)
- 17:10 Blue 3 (153)
- 17:20 Blue (Magiczne cymbałki)
- 17:30 Blue (Szpitalik)
- 17:40 Blue (Niespadajka)
- 17:50 Blue (Tato robot)
- 18:00 Superkoty (Mysie święta)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (15)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (16)
- 19:30 Blue 3 (146)
- 19:40 Blue 3 (147)
- 19:50 Blue 3 (148)
- 00:25 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:35 Duch i nas dwóch (25)
- 03:00 Duch i nas dwóch (26)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (49)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (50)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Pojawił się z nieba / Tajemnica)
- 06:00 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 06:05 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:10 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 06:25 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 06:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 06:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 07:25 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 07:50 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 12:15 Taffy (Lekcja życia)
- 12:25 Taffy (Redaktor Taffy)
- 12:30 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 12:45 Taffy (Szopi Księżyc)
- 12:50 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 13:00 Taffy (Zwrot)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Animaestro)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 17:45 Molly i Duch (Skazany za bycie duchem/ Bliźniacze kłopoty)
- 18:15 Molly i Duch (Raz kozę mieć/ Bardzo głodny duch)
- 18:45 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 18:50 Taffy 2 (Brelok)
- 18:55 Taffy 2 (Szop za okup)
- 19:10 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 19:20 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 19:25 Taffy 2 (Mucha)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Jak śliwki w kompot)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (35)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (36)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (13)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (14)
- 23:55 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 00:00 Blue (41)
- 00:10 Blue (47)
- 00:20 Andy dookoła świata (30)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (8)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (7)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 01:05 Piotruś Królik (44)
- 01:20 Dog Squad (1)
- 01:35 Blue (22)
- 01:40 Blue (23)
- 01:50 Blue (42)
- 02:00 Blue (24)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 02:20 Blue (37)
- 02:25 Tosia i Tymek (25)
- 02:40 Kręciołki (88)
- 02:50 Teletubisie (32)
- 03:05 Blue (41)
- 03:10 Blue 2 (18)
- 03:20 JoJo i Babcia (6)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (21)
- 03:45 Tosia i Tymek (45)
- 03:55 Tosia i Tymek (46)
- 04:10 Blue 2 (41)
- 04:15 Blue 2 (42)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 04:35 Blue (46)
- 04:45 Blue (47)
- 04:50 Blue (48)
- 05:00 Blue (49)
- 05:05 Superpyra (5)
- 05:15 Kolorklocki (20)
- 05:20 Hej, Duggee! (36)
- 05:25 Hej, Duggee! (37)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (9)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 W Papierowej Krainie (7)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (5)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (7)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 06:55 Blue 2 (15)
- 07:05 Blue (5)
- 07:15 Blue (13)
- 07:20 Blue (49)
- 07:30 Blue (50)
- 07:40 Blue 2 (24)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (7)
- 08:05 Matklocki (25)
- 08:10 Blue 2 (21)
- 08:20 Blue 2 (22)
- 08:30 Blue 2 (20)
- 08:35 Dog Squad (1)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (21)
- 09:05 W Papierowej Krainie (22)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (18)
- 09:45 Teletubisie (29)
- 10:00 Kręciołki (71)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 10:25 Blue (7)
- 10:35 Blue 2 (7)
- 10:45 Matklocki (17)
- 10:50 Yakka Dee 5 (17)
- 11:00 Piotruś Królik (44)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (10)
- 11:50 Superpyra (32)
- 12:00 Blue (23)
- 12:10 Blue 2 (31)
- 12:15 Blue (42)
- 12:25 Blue 2 (3)
- 12:35 Blue (47)
- 12:45 Andy dookoła świata (30)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (8)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (7)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 13:30 Piotruś Królik (44)
- 13:45 Dog Squad (1)
- 13:55 Blue (22)
- 14:05 Blue (23)
- 14:15 Blue (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 14:35 Blue (37)
- 14:45 Tosia i Tymek (25)
- 15:00 Piotruś Królik (45)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (11)
- 15:50 Superpyra (33)
- 16:00 Blue (24)
- 16:10 Blue 2 (32)
- 16:15 Blue (43)
- 16:25 Blue (44)
- 16:35 Blue (48)
- 16:45 Andy dookoła świata (16)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (8)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 17:30 Piotruś Królik (45)
- 17:45 Dog Squad (2)
- 18:00 Blue (25)
- 18:10 Blue (26)
- 18:15 Blue (27)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 18:40 Blue (38)
- 18:50 Tosia i Tymek (26)
- 19:00 Kręciołki (89)
- 19:15 Teletubisie (33)
- 19:30 Blue 2 (19)
- 19:35 Blue 2 (20)
- 19:45 JoJo i Babcia (7)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (22)
- 20:15 Tosia i Tymek (47)
- 20:30 Tosia i Tymek (48)
- 20:40 Blue 2 (43)
- 20:50 Blue 2 (44)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 21:15 Blue (50)
- 21:20 Blue (51)
- 21:30 Blue 2 (1)
- 21:40 Blue 2 (2)
- 21:50 Superpyra (6)
- 22:00 Hej, Duggee! (39)
- 22:10 Kolorklocki (21)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (10)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik (45)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (11)
- 23:35 Superpyra (33)
- 23:45 Blue (24)
- 23:55 Blue 2 (32)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:10 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:40 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:05 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 17:10 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 18:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:10 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 23:50 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Kolorowe koło
- 00:04 Jaki jest twój zawód ?
- 00:07 Kolorowa magia
- 00:10 Kolorowe koło
- 00:13 Świat podwodny
- 00:15 Teraz się bawimy
- 00:17 Towarzysze zabawy
- 00:20 Kolorowe koło
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:26 Wstawaj!
- 00:28 Sunville
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:33 Jaki jest twój zawód ?
- 00:36 Świat podwodny
- 00:38 Zwierzęta
- 00:40 Wakacje
- 00:43 Sunville
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:49 Świat elfów
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Wakacje
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Świat elfów
- 01:03 Kolorowe koło
- 01:06 Miejskie życie
- 01:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:12 Mini opowiadania
- 01:14 Galaktyczni turyści
- 01:16 Morskie przygody
- 01:19 Łazienka
- 01:21 Morskie przygody
- 01:25 Świat elfów
- 01:28 Świat zwierząt
- 01:30 Świat podwodny
- 01:32 Opowieści warzywne
- 01:34 Sport, sport, sport
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:41 Miejskie życie
- 01:43 Świat elfów
- 01:46 Łazienka
- 01:49 Opowieści warzywne
- 01:52 Miejskie życie
- 01:54 Urocze miejsca
- 01:57 Towarzysze zabawy
- 02:01 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:04 Urocze miejsca
- 02:06 Morskie przygody
- 02:09 Safari
- 02:12 Muzeum
- 02:14 Kolorowa magia
- 02:17 Puffy i Tubby
- 02:22 Sunville
- 02:24 Posłuchaj tego
- 02:28 Miejskie życie
- 02:30 Muzeum
- 02:33 Panni i Fanni
- 02:35 Oli - cykle natury
- 02:38 Muzeum
- 02:41 Kącik naukowy
- 02:44 Kolorowa magia
- 02:47 Opowieści warzywne
- 02:50 Przygody w przestrzeni
- 02:53 Sunville
- 02:56 Panni i Fanni
- 02:59 Safari
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:06 Grupy
- 03:09 Kolorowe koło
- 03:13 Jaki jest twój zawód ?
- 03:15 Rodzina bobrów
- 03:18 Sport, sport, sport
- 03:21 Świat elfów
- 03:24 Świat zwierząt
- 03:26 Mini opowiadania
- 03:28 Posłuchaj tego
- 03:30 Opowieści warzywne
- 03:32 Mini opowiadania
- 03:35 Jaki jest twój zawód ?
- 03:38 Urocze miejsca
- 03:41 Teraz się bawimy
- 03:43 Taniec
- 03:46 Jak podróżujemy
- 03:49 Opowieści warzywne
- 03:51 Przygody w przestrzeni
- 03:55 Wstawaj!
- 03:58 Świat zwierząt
- 04:00 Teraz się bawimy
- 04:02 Urocze miejsca
- 04:05 Wstawaj!
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:10 Sport, sport, sport
- 04:14 Sunville
- 04:16 Towarzysze zabawy
- 04:20 Wakacje
- 04:22 Świat podwodny
- 04:26 Wakacje
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Wakacje
- 04:44 Świat podwodny
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:57 Świat podwodny
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Grupy
- 05:20 Opowieści warzywne
- 05:22 Urocze miejsca
- 05:25 Posłuchaj tego
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Grupy
- 05:33 Muzeum
- 05:36 Urocze miejsca
- 05:38 Panni i Fanni
- 05:41 Muzeum
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Puffy i Tubby
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:53 Kącik naukowy
- 05:56 Muzeum
- 05:59 Kolorowa magia
- 06:02 Grupy
- 06:05 Jaki jest twój zawód ?
- 06:08 Miyu i Litto
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Miyu i Litto
- 06:19 Restauracja
- 06:22 Sippi Sappi
- 06:25 Świat zabawek
- 06:27 Hiphopowy kaktus
- 06:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:31 Mimo & Bobo PLUS
- 06:35 Afryka
- 06:37 Połączony świat
- 06:40 Morskie przygody
- 06:43 Pojazdy
- 06:45 Miejskie życie
- 06:48 Zwierzęta
- 06:50 Łazienka
- 06:52 Brygada ogniowa
- 06:55 Toby McFly
- 06:58 Raul
- 07:00 Sztuka Leona
- 07:03 Hop-hop
- 07:05 Uczymy się
- 07:08 Sunville
- 07:13 Mini opowiadania
- 07:18 Jak podróżujemy
- 07:24 Tempo Giusto
- 07:26 Margo i Felix
- 07:29 Tempo Giusto
- 07:31 Hubbi i jego koledzy
- 07:33 Wstawaj!
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:39 Dźwięki wokół nas
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:45 Sport, sport, sport
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:53 Ding Dang Dong
- 07:56 Afryka
- 07:58 Hubbi się tym zajmie
- 08:01 Elfy przyrody
- 08:02 Mimo i Bobo
- 08:04 Raul
- 08:07 Elfy przyrody
- 08:09 Urocze miejsca
- 08:12 Wstawaj!
- 08:15 Świat zwierząt
- 08:18 Teraz się bawimy
- 08:20 Świat zwierząt
- 08:22 Sport, sport, sport
- 08:25 Dźwięki wokół nas
- 08:27 Monika i Rudi 2
- 08:30 Co rośnie na drzewie?
- 08:32 Tempo Giusto
- 08:34 Lola i Liczby
- 08:37 Monika i Rudi
- 08:40 Dźwięki wokół nas
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Miyu i Litto
- 08:53 Kącik naukowy
- 08:57 Afryka
- 09:00 Tempo Giusto
- 09:02 DuckSchool
- 09:05 Albert tłumaczy
- 09:08 Monika i Rudi
- 09:11 Kolorowe koło
- 09:14 Panni i Fanni
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:18 Urocze miejsca
- 09:21 Miyu i Litto
- 09:24 Kolorowe koło
- 09:27 Margo i Felix
- 09:30 Sippi Sappi
- 09:32 Pixie 2
- 09:33 DuckSchool
- 09:35 Co rośnie na drzewie?
- 09:36 Mimo i Bobo
- 09:39 Pixie 2
- 09:40 Sippi Sappi
- 09:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:45 Kolorowa Klara
- 09:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:50 Lola i Liczby
- 09:52 Co rośnie na drzewie?
- 09:53 Dotty i Kitty
- 09:56 Toobys
- 09:59 Dotty i Kitty
- 10:02 Dotty i Kitty
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Przygody kaczki
- 10:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:14 Wesołe królestwo
- 10:17 ABC - duckBC
- 10:20 Sippi Sappi
- 10:22 Małe melodie
- 10:24 Pixie 2
- 10:25 Margo i Felix
- 10:29 Fin i Fianna
- 10:32 Świat Mimo
- 10:34 Toobys
- 10:37 Drużyna lalek
- 10:39 Margo i Felix
- 10:42 Mimo i Bobo
- 10:45 Uczymy się
- 10:48 Toby McFly
- 10:51 Restauracja
- 10:54 Toby McFly
- 10:57 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:00 Kolorowa Klara
- 11:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:05 Lola i Liczby
- 11:08 Brygada ogniowa
- 11:10 Historie Henryka
- 11:12 Afryka
- 11:14 Cubie
- 11:17 Zack i Ziggy
- 11:20 Tempo Giusto
- 11:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:24 Świat Mimo
- 11:27 Hop-hop
- 11:29 Toobys
- 11:32 Kaczka i Puszek
- 11:34 Dinoland
- 11:36 Fin i Fianna
- 11:39 Wesołe królestwo
- 11:42 Małe, ale pracowite
- 11:45 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:48 Świat Mimo
- 11:53 Uczymy się
- 11:55 Połączony świat
- 11:58 Zoo
- 12:01 Wesoła łąka
- 12:04 Dotty i Kitty
- 12:08 Mały Didy
- 12:10 Zoo
- 12:13 Hubbi się tym zajmie
- 12:16 Hiphopowy kaktus
- 12:18 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:21 Zastęp strażaków
- 12:24 Mimo i Bobo
- 12:26 Skoczkowie Planet
- 12:30 Połączony świat
- 12:33 Wesoła łąka
- 12:36 Zoo
- 12:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:41 Mały Didy
- 12:43 Świat Mimo
- 12:46 Zoo
- 12:49 Hubbi i jego koledzy
- 12:52 Sztuka Leona
- 12:54 Restauracja
- 12:58 Raul
- 13:01 Kaczka i Puszek
- 13:03 Małe, ale pracowite
- 13:06 Dinozaur Milo
- 13:10 Risto Gusto
- 13:12 Przygody kaczki
- 13:14 Połączony świat
- 13:17 Afryka
- 13:20 Afryka
- 13:22 Sztuka Leona
- 13:25 Hubbi się tym zajmie
- 13:27 Zoo
- 13:30 Mimo & Bobo PLUS
- 13:34 Pociąg
- 13:37 Kształcików
- 13:38 Małe melodie
- 13:40 Elfy przyrody
- 13:41 Kształcików
- 13:42 Wesoła łąka
- 13:45 Zack i Ziggy
- 13:48 DuckSchool
- 13:50 Dinoland
- 13:53 Fin i Fianna
- 13:56 Albert tłumaczy
- 13:59 Słodki dom
- 14:00 Kształcików
- 14:01 Małe melodie
- 14:03 Monika i Rudi 2
- 14:06 Albert tłumaczy
- 14:10 DuckSchool
- 14:13 Historie Henryka
- 14:15 Co rośnie na drzewie?
- 14:17 Małe melodie
- 14:19 Mimo i Bobo
- 14:21 Toobys
- 14:24 Małe melodie
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Fin i Fianna
- 14:33 DuckSchool
- 14:35 Przygody kaczki
- 14:38 Mimo i Bobo
- 14:40 Risto Gusto
- 14:43 Sippi Sappi
- 14:46 Przygody kaczki
- 14:48 DuckSchool
- 14:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:54 Świat Mimo
- 14:58 Albert tłumaczy
- 15:01 DuckSchool
- 15:04 Margo i Felix
- 15:07 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:09 Mały Didy
- 15:11 Historie Henryka
- 15:13 Mimo & Bobo PLUS
- 15:17 Hop-hop
- 15:20 Afryka
- 15:22 Raul
- 15:25 Lola i Liczby
- 15:27 Mały Didy
- 15:30 Mimo i Bobo
- 15:33 Raul
- 15:35 Sippi Sappi
- 15:38 Mimo i Bobo
- 15:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:43 Toobys
- 15:45 Mimo i Bobo
- 15:48 DuckSchool
- 15:50 Fin i Fianna
- 15:53 Mały Didy
- 15:55 ABC - duckBC
- 15:58 Afryka
- 16:01 Mały Didy
- 16:03 Dźwięki wokół nas
- 16:05 Hiphopowy kaktus
- 16:07 Restauracja
- 16:10 Przygody kaczki
- 16:12 Mały Didy
- 16:15 Hiphopowy kaktus
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:20 Wesołe królestwo
- 16:23 Lola i Liczby
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:26 Afryka
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Świat Mimo
- 16:33 Mimo i Bobo
- 16:35 Hiphopowy kaktus
- 16:37 Elfy przyrody
- 16:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:44 Lola i Liczby
- 16:47 Sippi Sappi
- 16:49 Raul
- 16:52 Elfy przyrody
- 16:53 Zack i Ziggy
- 16:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Zack i Ziggy
- 17:05 Hop-hop
- 17:07 Świat Mimo
- 17:10 Raul
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Raul
- 17:18 Wstawaj!
- 17:20 Mimo & Bobo PLUS
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Afryka
- 17:31 Lola i Liczby
- 17:33 Raul
- 17:36 Wstawaj!
- 17:38 Mimo & Bobo PLUS
- 17:42 Zabawa w chowanego
- 17:45 Wesoła łąka
- 17:48 Mimo i Bobo
- 17:51 Słodki dom
- 17:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:55 Zabawa w chowanego
- 17:58 Słodki dom
- 17:59 Hubbi i jego koledzy
- 18:01 Elfy przyrody
- 18:03 Monika i Rudi 2
- 18:06 Słodki dom
- 18:07 Pixie 2
- 18:08 Monika i Rudi
- 18:11 ABC - duckBC
- 18:14 Co rośnie na drzewie?
- 18:15 Lola i Liczby
- 18:18 Lola i Liczby
- 18:20 Albert tłumaczy
- 18:22 Toobys
- 18:25 Pixie 2
- 18:26 Zack i Ziggy
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:32 Sippi Sappi
- 18:35 Albert tłumaczy
- 18:39 Uczymy się
- 18:42 Zabawa w chowanego
- 18:45 ABC - duckBC
- 18:48 Monika i Rudi
- 18:50 Restauracja
- 18:54 Pociąg
- 18:56 Tempo Giusto
- 18:58 Hop-hop
- 19:00 Drużyna lalek
- 19:02 Mały Didy
- 19:04 Dźwięki wokół nas
- 19:06 Kaczka i Puszek
- 19:08 Zack i Ziggy
- 19:12 Przygody kaczki
- 19:14 Uczymy się
- 19:17 Zabawa w chowanego
- 19:20 Restauracja
- 19:22 Mimo i Bobo
- 19:25 Dotty i Kitty
- 19:28 Zabawa w chowanego
- 19:30 Toby McFly
- 19:33 Dinoland
- 19:35 Raul
- 19:38 Pociąg
- 19:40 Brygada ogniowa
- 19:43 Elfy przyrody
- 19:44 Pociąg
- 19:46 Margo i Felix
- 19:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:52 Mały Didy
- 19:55 Brygada ogniowa
- 19:58 Hop-hop
- 20:00 Przygody kaczki
- 20:02 Hubbi i jego koledzy
- 20:05 Drużyna lalek
- 20:09 Historie Henryka
- 20:11 Drużyna lalek
- 20:15 Restauracja
- 20:18 Zoo
- 20:21 Zabawa w chowanego
- 20:24 Lola i Liczby
- 20:27 Tempo Giusto
- 20:29 Uczymy się
- 20:32 Elfy przyrody
- 20:33 Mały Didy
- 20:37 Drużyna lalek na ratunek
- 20:39 Toby McFly
- 20:42 Zoo
- 20:44 Formy są twoje
- 20:46 Lola i Liczby
- 20:48 Zabawa w chowanego
- 20:51 Sippi Sappi
- 20:53 Elfy przyrody
- 20:55 Drużyna lalek
- 20:57 Afryka
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Dotty i Kitty
- 21:05 Raul
- 21:08 Risto Gusto
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Mimo i Bobo
- 21:27 Co rośnie na drzewie?
- 21:28 Toobys
- 21:30 Zabawa w chowanego
- 21:32 Cubie
- 21:34 Brygada ogniowa
- 21:37 Wakacje
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Opowieści warzywne
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Mały Didy
- 21:54 Świat zabawek
- 21:57 Hubbi się tym zajmie
- 21:59 Przygody kaczki
- 22:01 Połączony świat
- 22:04 Mimo i Bobo
- 22:06 Małe, ale pracowite
- 22:08 Risto Gusto
- 22:12 Rodzina bobrów
- 22:14 Safari
- 22:16 Świat elfów
- 22:19 Przygody w przestrzeni
- 22:22 Pojazdy
- 22:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:27 Risto Gusto
- 22:30 Hiphopowy kaktus
- 22:33 Dinozaur Milo
- 22:37 Hubbi się tym zajmie
- 22:40 Posłuchaj tego
- 22:42 Zwierzęta
- 22:44 Świat zwierząt
- 22:47 Urocze miejsca
- 22:50 Rodzina bobrów
- 22:53 Jak podróżujemy
- 22:56 DuckSchool
- 22:58 Zabawa w chowanego
- 23:00 Fin i Fianna
- 23:03 Pixie 2
- 23:04 Mimo i Bobo
- 23:06 Fin i Fianna
- 23:09 Monika i Rudi
- 23:12 Panni i Fanni
- 23:14 Grupy
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:19 Miyu i Litto
- 23:22 Kącik naukowy
- 23:24 Muzeum
- 23:27 ABC - duckBC
- 23:30 Słodki dom
- 23:31 Kolorowa Klara
- 23:33 Historie Henryka
- 23:35 Co rośnie na drzewie?
- 23:36 Dotty i Kitty
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Posłuchaj tego
- 23:45 Miyu i Litto
- 23:48 Jaki jest twój zawód ?
- 23:51 Posłuchaj tego
- 23:54 Urocze miejsca
- 23:57 Wstawaj!
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:02 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:41 Uczymy się z ducktv
- 14:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:44 Pory roku
- 16:48 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:53 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:57 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:05 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Promoted Teams
- 07:05 LaLiga Top Scorer
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 16:55 LaLiga Best Goalkeeper
- 17:20 LaLiga Top Scorer
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 La Manita
- 04:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Atalanta BC
- 06:00 Ronaldo
- 07:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 LaLiga Promoted Teams
- 19:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 04:00 LaLiga Post-Season Show
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 LaLiga Post-Season Show
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 01:00 World of X Games (8)
- 02:00 Nitro Circus Live (5)
- 02:30 Nitro Circus Live (6)
- 03:00 Rumble & Hum (3)
- 04:00 Simple Session 2013 (2)
- 04:30 Simple Session 2013 (3)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 06:00 Facing Waves (5)
- 06:30 Facing Waves (1)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 09:00 Fighting Fit (1)
- 12:00 Action Sports World (24)
- 13:00 World of X Games (9)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 18:00 WWE Classic Gold (28)
- 18:30 WWE Classic Gold (29)
- 19:00 WWE SmackDown (29)
- 20:00 WWE SmackDown (30)
- 21:00 WWE NXT (15)
- 22:00 WWE - Main Event (15)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 12:10 Sektor Prasowy
- 12:15 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:45 Głosem Paszkiewicza (29)
- 13:15 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 13:45 Sektor Prasowy
- 13:50 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 22:10 Głosem Paszkiewicza (29)
- 22:40 Futsalowe rozmowy (22)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 09:00 Celnicy 3 (3)
- 09:30 Celnicy 3 (4)
- 10:00 Celnicy 3 (5)
- 10:30 Celnicy 3 (6)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:55 Remont na 5+ (8)
- 14:20 Remont na 5+ (1)
- 14:45 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy 3 (7)
- 16:30 Celnicy 3 (8)
- 17:00 Celnicy 3 (9)
- 17:30 Celnicy 3 (10)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 2 (19)
- 01:05 Gaz do dechy (2)
- 02:00 Warsztat Hammonda 3 (3)
- 02:50 Top Gear 12 (6)
- 03:45 Top Gear 19 (4)
- 09:00 Warsztat Hammonda 3 (4)
- 09:55 Top Gear 12 (7)
- 11:00 Top Gear 11 (4)
- 12:15 W warsztacie (5)
- 13:10 Top Gear 19 (4)
- 16:25 The Best of Top Gear 2021/2022 (2)
- 17:30 Top Gear 12 (7)
- 18:30 Gaz do dechy (2)
- 19:35 Top Gear 19 (7)
- 22:00 Gaz do dechy (3)
- 23:05 Nadzwyczajne maszyny (5)