Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kujawski Kolberg)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Obiektyw regionu (3/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Epoka wahadłowców)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 W Borach i na Krajnie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:52 Prosto z lasu (12/24)
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Bagno wciąga - torfowiska i ich tajemnice)
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Nadzieja jest w Toruniu)
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (Dromader)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:51 Całkiem niezła historia (Niemi świadkowie)
- 18:03 Magazyn reporterski
- 18:17 Całkiem niezła historia (Nadzieja jest w Toruniu)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:57 Prognoza pogody
- 19:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Potockich w Bończy)
- 19:13 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:26 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 09:50 Bezbłędnie (Rajtuzy)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:44 Lubelskie parki krajobrazowe (Lasy Janowskie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja storczyków)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Merkury i Wenus)
- 17:10 Bezbłędnie (Rajtuzy)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Z Lublina do Żelazowej Woli)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (W przededniu unii. Panorama kulinarna Korony i Litwy)
- 18:10 Design i ty (Motywy roślinne)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Przemyśl)
- 17:30 Studio lato
- 17:59 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:20 Z życia regionu (Ambasadorzy z wizytą na Podkarpaciu)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 18:53 Pogoda
- 19:00 Patroni miast na Podkarpaciu (Patron Przemyśla)
- 19:16 Dokument w TVP Rzeszów (Skok na głęboką wodę)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Ziemia Lądecka - wędrówki po miejscach niezwykłych
- 09:41 Pasmo zdarzeń
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Wakacje
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 18:01 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 18:14 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Gatunki synantropijne)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Wschód
- 19:09 Słownik polsko@polski
- 19:35 A to polski właśnie... (Jubilat czy solenizant?)
- 19:39 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (9)
- 08:15 Tematy dnia (8)
- 08:26 Pogoda (9)
- 08:27 Muzealne opowieści (1)
- 08:29 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 08:45 Wojownicy czasu (Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914-1915)
- 09:13 Odkrywamy Małopolskę (Niepołomice)
- 09:16 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Giewont)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (9/24)
- 14:45 Kronika dnia (9)
- 14:56 Pogoda w regionie (9)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Kronika dnia (9)
- 16:42 Pogoda (9)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (9)
- 17:01 Raport pogodowy (9)
- 17:04 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Dziegciarz)
- 17:24 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Spod dłuta Wita Stwosza)
- 17:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 18:30 Kronika (9)
- 18:52 Tematy dnia (9)
- 19:03 Pogoda w regionie (9)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (9)
- 19:12 Filmoteka małopolska: Plewiński. Spojrzenia
- 19:54 Pogoda (9)
- 19:55 Raport pogodowy (9)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (9)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (9)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:35 Czas na speedway
- 09:10 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 09:40 Las all inclusive (Nadleśnictwo Zawadzkie)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Czyste powietrze - przeciwdziałania emisjom (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Grzyb)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Fajna Polska (Podlasie nieznane)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:30 Wakacje z duchami (Tajemnica czarnego futerału)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 08:45 Skarby Łodzi (11)
- 08:53 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:13 Rozsiewane wiatrem
- 09:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Prosto z lasu (13/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dni Opoczna 2024
- 17:15 Teatr Wielki zza kulis
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Łódzka nauka
- 18:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:06 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:45 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (281)
- 02:05 Dzikie pszczoły (26)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1278)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Co tu jest grane...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (7)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Duszniki-Zdrój)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Kuchnia z leśnych nasion)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najważniejsze jest życie)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - środek lądu)
- 12:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (61)
- 16:00 Na sygnale (Dzień Dziadków)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (518)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (8)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 9, 18-26) Uzdrowienie kobiety i wskrzeszenie córki Jaira)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Sokółka)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Elżbieta Korompay "Grażyna")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Chrzest dorosłych)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Układ sił medialnych i politycznych w Polsce)
- 02:25 Święty na każdy dzień (8 lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Pobrzeża, część 2)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Andrzejczyków)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Powrót
- 06:20 Stanisław Ledóchowski i jego twórczość
- 07:40 Święty na każdy dzień (9 lipca, wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy)
- 07:45 Mateczniki Polskości (Szpital i apteka Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Płk Czesław Mączyński)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Puszcza Białowieska - leśny cmentarz
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w kościele Wszystkich Świętych na rozpoczęcie II Krajowego Kongresu Eucharystycznego w Warszawie, 8 czerwca 1987 r.)
- 09:20 Słowo życia ((Mt 9, 32-38) Jezus lituje się nad ludźmi)
- 09:25 Święty na każdy dzień (9 lipca, wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy)
- 09:30 Burza w Okręgu Krakowskim
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Przygotowania do obchodów śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki)
- 10:45 Zew natury (2)
- 11:05 Mocni w wierze (Syndrom odstępcy)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 9, 32-38) Jezus lituje się nad ludźmi)
- 11:40 Ma się rozumieć (Chrzest dorosłych)
- 11:50 Święty na każdy dzień (9 lipca, wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Misja Szczecin, Poznań - Argentyna
- 15:00 Sybiraczka
- 15:50 Ma się rozumieć (Chrzest dzieci)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Romualda i Feliks Ciesielscy)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 50 lat w Republice Konga
- 23:15 Camino de Vistula
- 02:05 Pełny krąg
- 03:45 Uśmiechnij się 3 (2)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (21)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (10)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (11)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (47)
- 08:30 Geronimo (51)
- 09:35 Moje trzy siostry (111)
- 10:35 Królowa szpady (13)
- 11:35 Królowa szpady (14)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (18)
- 13:05 Doktory 2 (15)
- 13:40 Namiętności (48)
- 14:20 Namiętności (49)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Rywal)
- 17:30 Gigi (Egzaminy)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (15)
- 22:10 Uśmiechnij się (12)
- 22:25 Uśmiechnij się (17)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Powrót do domu
- 10:00 Remont na 5+ (4)
- 10:30 Wesoły ambulans 2 (7)
- 11:00 Legendy sportu (Władysław Kozakiewicz)
- 11:45 To nie tak miało być (7)
- 12:25 SAF3 - Oddział ratunkowy (7)
- 13:15 Trucker Club (20)
- 13:45 Droga wolna 2 (3)
- 14:05 Klub Winx 4 (Nebula)
- 14:35 Klub Winx 4 (Piosenka Musy)
- 15:00 Herb piratów (7)
- 20:00 Chłopiec imieniem Po
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Reputace díky sportu
- 20:10 Jak dostat tatínka do polepšovny
- 21:40 Život herce: František Němec
- 04:15 Komunita na mlýně
- 04:40 Obnova divočiny - zpět k přírodě
- 05:10 Rak
- 05:20 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní tunely
- 06:50 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (1)
- 08:40 Jean Gabin osobně
- 10:30 Bedekr (Hamburk)
- 10:55 Tajemství skrytá v písku (5)
- 11:40 Bitvy o Evropu (Den D)
- 16:15 Kronika starověkého Egypta (Bohové a králové)
- 17:10 Matsés
- 17:55 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (2)
- 21:35 Grand restaurant pana Septima
- 23:00 Kruk (5)
- 23:55 Paparazzi, lovci senzací
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:05 Zprávy
- 14:08 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 13:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:05 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (1)
- 00:50 Taneční příběhy Darii Klimentové (1)
- 01:20 Norská čítanka: Bjarte Breiteig
- 01:30 Norská čítanka: Nina Gründfeld
- 01:40 Kanadská soda IX (12)
- 02:05 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Colours of Ostrava Radegast Czech stage 2015
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Roztroušený Hnát
- 04:55 English is English
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (1)
- 20:55 Tři vstupenky na 26.
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor v ZOO)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (2)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu!
- 10:35 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (13)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Když Bitz a Bob kutí
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Ostrov devíti palem)
- 18:55 Kámoši hafíci (3)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (14)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O zlatých houslích)
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00