Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:40 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (4)
- 06:25 Remont na 5+ (5)
- 06:50 Remont na 5+ (6)
- 07:15 Remont na 5+ (7)
- 07:35 Remont na 5+ (8)
- 08:00 Dzika kuchnia (6)
- 08:30 Dzika kuchnia (7)
- 09:05 Dzika kuchnia (8)
- 09:35 Dzika kuchnia (9)
- 10:05 Przepis na remont 2 (8)
- 10:35 Przepis na remont 2 (9)
- 11:00 Przepis na remont 2 (10)
- 11:30 Przepis na remont 2 (11)
- 15:05 Przepis na remont 2 (12)
- 15:30 Przepis na remont 2 (13)
- 16:00 Przepis na remont 2 (14)
- 16:30 Przepis na remont 2 (15)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (15)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (7)
- 01:00 Rozmowy o zdrowiu
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Wino)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Opakowania)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Fizjoterapia i rehabilitacja)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Stomatologia w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (7)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Rak szyjki macicy)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (8)
- 11:15 Poród co minutę (8)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (10)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (8)
- 15:55 Zwierzaki z misją (8)
- 18:20 Happy i Zen (8)
- 19:00 Moje życie XXL (8)
- 20:00 Nocna zmiana (8)
- 20:55 Żyj jak Laila (9)
- 21:35 Chirurdzy 2 (5)
- 22:55 Monika i seks (15)
- 23:25 Monika i seks (16)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Mieszkanie dla młodych)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Meg idzie na studia)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Rodzinny kot)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Skończone: część druga)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Bajer i jego początki)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Perkusistka Ashley)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Nietakt)
- 00:10 Atrakcyjny pozna panią
- 02:25 Porno
- 04:15 Zaraz pęknę
- 04:30 Fetysz
- 06:00 Polowanie na Hitlera (3)
- 06:55 Polowanie na Hitlera (4)
- 07:55 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (8)
- 08:30 Kabaretowy rejs (138)
- 09:20 Kabaretowy rejs (142)
- 10:15 Kabaretowy rejs (143)
- 11:25 Motodrama
- 14:45 Znachor
- 20:00 Rezerwat
- 22:25 Miłość po angielsku
- 01:05 Wielki szef
- 03:15 Mój pan mąż
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:00 Zameldowani (5)
- 06:30 Zameldowani (6)
- 07:00 Zameldowani (7)
- 07:30 Zameldowani (8)
- 08:00 Zameldowani (9)
- 08:25 Zameldowani (10)
- 08:55 Zameldowani (11)
- 09:25 Zameldowani (12)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (23)
- 11:25 Bonanza (24)
- 12:30 Bonanza (25)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (5)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (6)
- 15:40 Bonanza (26)
- 16:45 Bonanza (27)
- 17:55 III Rzesza (Wyspa ognia)
- 22:10 Policyjna opowieść 2
- 01:55 Różyczka
- 04:25 Bulionerzy (Kukła)
- 05:00 Bulionerzy (Jadło domowe)
- 05:30 Bulionerzy (Hazard)
- 05:59 Kabaretowe hity
- 06:00 Scena śmiechu (73)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (8)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (9)
- 08:55 Kojak (Łapówkarz)
- 16:00 Kojak (Czarna niedziela)
- 17:00 Kojak (W pojedynkę)
- 22:05 Łowcy umysłów
- 00:00 Trzy siostry (221)
- 01:00 Dzika miłość (101)
- 02:00 Teresa (17)
- 03:00 Okrutne miasto (41)
- 04:00 Przypieczętowany los (93)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (93)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 07:00 Trzy siostry (221)
- 08:00 Dzika miłość (101)
- 09:00 Teresa (17)
- 10:00 Okrutne miasto (41)
- 11:00 Przypieczętowany los (93)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (93)
- 13:00 Dzika miłość (101)
- 14:00 Trzy siostry (221)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 17:00 Trzy siostry (222)
- 18:00 Dzika miłość (102)
- 19:00 Teresa (18)
- 20:00 Okrutne miasto (42)
- 21:00 Przypieczętowany los (94)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 00:55 Ultraviolet 2 (11)
- 01:55 Pod jednym dachem z mordercą 3 (5)
- 02:55 Pod jednym dachem z mordercą 3 (6)
- 03:55 Ultraviolet 2 (11)
- 04:55 Znaki 2 (3)
- 06:00 Totalcar 7 (4)
- 06:30 Prezentuj broń! (34)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (20)
- 00:40 Amerykanin
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 03:50 Prezentuj broń! (42)
- 04:55 Prezentuj broń! (43)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (2)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (24)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (13)
- 08:55 Drużyna A (13)
- 12:00 Drużyna A (13)
- 13:05 Słoneczny patrol 8 (13)
- 14:00 Kobra - oddział specjalny 21 (1)
- 15:00 Drużyna A (14)
- 20:00 Raport mniejszości
- 23:05 Medalion
- 00:10 Winnice miłości 2 (75)
- 01:20 Prezentuj broń! (51)
- 02:30 Prezentuj broń! (52)
- 03:45 Prezentuj broń! (53)
- 04:50 Prezentuj broń! (54)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (75)
- 07:25 Candice Renoir 9 (3)
- 08:40 Candice Renoir 9 (4)
- 09:50 Domek na prerii 7 (15)
- 10:55 Domek na prerii 7 (16)
- 11:55 Cztery siostry (32)
- 13:15 Winnice miłości 2 (75)
- 14:20 Candice Renoir 9 (5)
- 15:30 Candice Renoir 9 (6)
- 16:40 Domek na prerii 7 (17)
- 17:45 Domek na prerii 7 (18)
- 21:00 Mów mi Dave
- 22:55 Cztery siostry (33)
- 00:05 Błękitna laguna
- 02:30 Czarna Dalia
- 04:55 Klasyka krótkich animacji (The Friendly Ghost)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Młyn)
- 06:40 To nie ze mną (12)
- 07:15 To nie ze mną 2 (1)
- 07:50 Poirot (Pora przypływu)
- 12:00 Niebezpieczna opiekunka
- 13:55 Geokatastrofa
- 20:00 Rocky Balboa
- 22:10 Thelma i Louise
- 06:00 Delikatność
- 07:45 Pas startowy
- 09:15 Magia malin
- 12:05 Nico jednorożec
- 13:40 Czekając na Anyę
- 15:25 Guido Superbohater
- 16:50 Kupiec wenecki
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Piaskun
- 22:30 Klub miliarderów
- 00:55 My First Threesome
- 02:10 Ogień zwalczaj ogniem
- 03:45 Zakończenie programu
- 06:30 Zaginiona
- 08:05 Wyspa skarbów
- 09:40 Łąka zgubionych butów
- 11:15 Kung-fu joga
- 13:00 Autor widmo
- 15:05 Link do zbrodni
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Czarownik i biały wąż
- 20:00 Zabójcza portierka
- 21:35 Po własnych śladach
- 23:10 Piraci z Somalii
- 00:00 Karnawał dusz
- 01:15 Kto zabił pluszowego misia
- 02:45 Talea
- 04:00 Miłość to za mało
- 05:20 Mamuśka
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Bajeczka dla przeciętniaków
- 06:15 Miłość i teleturnieje
- 07:15 Kapitan Kidd
- 08:40 Papużki
- 08:55 Koniec wojny
- 10:40 Dingi
- 10:50 Nowojorski port
- 12:10 Człowiek, który się oszukiwał
- 13:30 Życie kobiety
- 15:35 Szarada
- 21:00 Wypadek
- 01:35 Ściema po polsku
- 03:10 To nie ze mną 2 (11)
- 03:40 Zakończenie programu
- 05:30 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:55 Rodzina Steedów
- 08:45 To nie ze mną (8)
- 09:10 Droga pod wiatr
- 10:40 Miłosne zapiski
- 12:10 Piraci ze słonego jeziora
- 13:35 Od pełni do pełni
- 15:20 Ukryta kamera
- 16:50 Tajna agentka
- 18:25 Wojenne kwiaty
- 20:00 Houdini i Doyle (1)
- 20:45 Dynastia Tudorów (5)
- 21:40 Modigliani
- 23:45 Wiwarium
- 01:35 Szaleńcy
- 03:50 Jestem potworem
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Klik News (44)
- 09:30 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (43)
- 09:45 Klik News (45)
- 09:55 Ale lapsus (6)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:15 Burza (77)
- 11:00 Klik News (43)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (78)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8582)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8583)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (33)
- 13:50 Muzyczny express (139)
- 16:15 Willy agent (24)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (41)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (72)
- 18:20 Arabela (Perypetie z pierścieniem)
- 19:00 Klik News (45)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Zespół)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8583)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8584)
- 21:20 Jak poślubić milionera
- 23:10 Psychoza
- 00:55 Alicja, słodka Alicja
- 03:10 Klik News (39)
- 03:15 Brama ciał
- 05:10 Codzienne marzenia
- 05:50 Willy agent (23)
- 06:00 Niewolnica Isaura (3)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (6)
- 07:05 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (10)
- 07:20 Know Your Enemy - Japan
- 18:30 Triumf miłości (89)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (7)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8287)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8288)
- 21:25 Dukla 61 (z.)
- 23:00 Wojny drapieżców
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (8)
- 14:55 Chicago Fire 3 (12)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (19)
- 19:00 Chicago Fire 3 (13)
- 19:55 Columbo 3 (7)