Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 Orły Temidy
- 03:10 U progu wojny
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Królestwo. Jak grzyby stworzyły nasz świat
- 14:00 Złoty chłopak (209)
- 14:55 Jaka to melodia? (5168)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (779)
- 16:05 Dziedzictwo (306)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5286)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa (Cuda się zdarzają)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (2)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Drabinka imion)
- 21:45 Rozegraj to na luzie
- 23:30 Ula
- 00:05 Rejs
- 01:25 Niezwyciężony
- 03:25 Ucieczka na Srebrny Glob
- 04:27 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Na razie stabilnie)
- 05:30 M jak miłość (1608)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Pranie nie jest sexy)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2977)
- 12:30 Koło fortuny (1556)
- 13:15 Akacjowa 38 (375)
- 14:05 Rodzinka.pl (Podróż)
- 14:35 Na sygnale (Retrogradacja)
- 15:05 M jak miłość (1792)
- 16:00 Koło fortuny (1557)
- 16:35 Familiada (2952)
- 17:15 Zakazany owoc (493)
- 18:10 Rodzinka.pl (Urlop Boskich)
- 18:45 Akacjowa 38 (407)
- 19:30 Gra na Maksa 3 (Zachcianki)
- 19:40 Barwy szczęścia (2977)
- 20:10 Królowe życia
- 21:55 Na sygnale (Koniec bajki)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (29)
- 00:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Pelplin)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (277)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (13)
- 02:05 Dzikie pszczoły (22)
- 02:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Legnickie Pole)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Całkiem niezła historia (Lubię pracować)
- 03:55 Info Wilno (1273)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Wódz łódzkich kierowców)
- 04:30 Całkiem niezła historia (Krok za krokiem)
- 04:35 Tacy byliśmy (Gdy nam śpiewał Krzysztof Krawczyk)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kruszyniany)
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (10)
- 06:30 Przystanek slow food (Białowieża)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Krótki film o Mazowszu (Szerokiej drogi po wąskich torach)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (13)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Gębą i ręką. Polski sobór w Konstancji)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1986)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (57)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (514)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (7)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Modlitwa o życie)
- 00:45 Szklana pułapka
- 03:35 Nasz nowy dom (230)
- 04:40 Disco Gramy (6233)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (703)
- 16:25 Interwencja (5439)
- 16:40 Gliniarze (Miłość aż po grób)
- 17:40 Sekrety rodziny (Restauracja "Bażant Królewski")
- 18:50 Wydarzenia (703)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (703)
- 19:45 Sport (703)
- 19:55 Pogoda (703)
- 20:05 Aniołki Charliego
- 22:45 Króliczek
- 01:25 Love Island. Wyspa miłości (152)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (10)
- 02:55 SuperLudzie (12)
- 03:25 SuperLudzie (13)
- 03:55 SuperLudzie (14)
- 04:25 SuperLudzie (15)
- 04:55 SuperLudzie (16)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (45)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (323)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (772)
- 21:00 Baby Driver
- 23:15 Piątek 13-go
- 00:00 Champion
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Zupa z trupa)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (433)
- 04:00 Zobacz to!: Menu na miarę (6)
- 04:25 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Zastaw)
- 06:00 Nash Bridges (Upadek)
- 07:00 Policjanci z Miami (Jądro ciemności)
- 12:00 Zbuntowany anioł (240)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (37)
- 20:00 Przetrwać do świtu
- 21:50 W potrzasku
- 23:40 Windykator
- 10:00 Bing 4 (Skakanka)
- 10:10 Baranek Shaun (Beton)
- 10:12 Baranek Shaun (14)
- 10:20 Baranek Shaun (Czkawka)
- 10:25 Baranek Shaun (Pranie)
- 10:50 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:00 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:10 Blue 2 (Spanko)
- 11:20 Blue 2 (Huśtawka)
- 11:25 Blue 2 (Kino)
- 11:45 Dinopociąg (Przemek Pliozaur/Edek na pustyni)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Razem do końca)
- 23:00 Odrzut
- 00:50 MacGyver 5 (2)
- 01:45 MacGyver 5 (3)
- 02:40 Rekrut 5 (16)
- 03:40 Rekrut: FBI (16)
- 04:35 Znaki (1)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (2)
- 07:05 Rekrut 4 (9)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (6)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (7)
- 10:00 Rekrut 4 (9)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (8)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (9)
- 12:50 Rekrut 4 (10)
- 13:45 FBI 2 (13)
- 14:40 FBI 2 (14)
- 15:35 MacGyver 5 (2)
- 16:25 MacGyver 5 (3)
- 17:25 FBI 2 (15)
- 18:15 FBI 2 (16)
- 19:10 MacGyver 5 (4)
- 20:05 MacGyver 5 (5)
- 21:05 The Good Doctor 6 (9)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (4)
- 23:10 FBI 2 (15)
- 00:05 Mroźna planeta II: kulisy 2
- 01:05 Wielka australijska przygoda (2)
- 01:55 W okowach mrozu 5 (1)
- 02:45 Wielka australijska przygoda (2)
- 03:30 Przyszłość Ziemi (1)
- 08:25 Przyszłość Ziemi (2)
- 09:30 W okowach mrozu 3 (14)
- 10:25 Życie na pustkowiu 8 (2)
- 11:25 Brytyjskie fabryki 2 (2)
- 12:30 Przyszłość Ziemi (2)
- 13:35 Wielka australijska przygoda (3)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (1)
- 15:40 Życie na pustkowiu 3 (9)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (1)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (3)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:15 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:45 Taffy (Zamiana)
- 01:55 Taffy (Woń domu)
- 02:00 Taffy (Kołnierze)
- 02:05 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 02:15 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 02:35 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 03:00 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 03:20 Dronersi (Wyścig paipai)
- 03:40 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:05 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 05:45 Taffy (Fabryka waz)
- 05:50 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (14)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (16)
- 06:55 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 07:20 Herosi pół na pół (Czysta robota/ Lepka sprawa)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wiedźma z Bagien/ Studnia życzeń)
- 08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 08:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kuro Neko)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 20:20 Taffy 2 (Koci gang)
- 20:25 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 20:40 Taffy 2 (Dług)
- 20:50 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 20:55 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 21:10 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 21:20 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 21:25 Taffy 2 (Aport!)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Troll nad trolle)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (Odpalamy wrotki we wtorek!)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 01:15 Obce ciało
- 03:10 Schronienie
- 04:35 Zakończenie programu
- 05:20 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:45 The Hammer
- 08:30 Książę i ja
- 10:20 Moneyball
- 14:05 Yuli
- 15:55 Klub dyskusyjny
- 18:00 Zdobyć Woodstock
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 22:20 Wszyscy ludzie króla
- 00:20 Milczący świadek 20 (10)
- 01:30 Lewis 7 (5)
- 02:30 Harry Wild (1)
- 03:20 Sherwood (6)
- 04:20 Ojciec Brown 5 (15)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 12 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 12 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (15)
- 10:00 Lewis 7 (5)
- 11:00 Śmierć pod palmami 12 (4)
- 12:05 Ojciec Brown 5 (15)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 16 (3)
- 15:00 Lewis 7 (5)
- 16:00 Lewis 7 (6)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (1)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (5)
- 23:55 Profesor T 3 (4)
- 10:50 Poprawczak (5)
- 11:20 Poprawczak (6)
- 16:00 Wakacyjne remonty (10)
- 17:00 Morderstwa w Midsomer 9 (3)
- 00:05 Magia nagości. Dania (1)
- 00:50 Magia nagości (7)
- 01:55 I love kabaret (2)
- 03:00 I love kabaret (8)
- 03:55 I love kabaret (6)
- 05:00 I love kabaret (5)
- 06:00 Gadżet show (2)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (86)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:45 Poranny rogal (94)
- 08:10 Gadżet show (6)
- 08:45 Polskie złote rączki (8)
- 09:45 Dom w cenie mieszkania (5)
- 10:20 Dom w cenie mieszkania (6)
- 10:50 Historia kultowych marek (3)
- 11:20 Historia kultowych marek (4)
- 11:45 Cała prawda o lataniu (8)
- 16:15 M.A.S.H. (Mija czas)
- 16:50 M.A.S.H. (Coś za coś)
- 17:25 M.A.S.H. (Requiem dla wagi lekkiej)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (1)
- 20:00 I love kabaret (6)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (9)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (1)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 00:50 Na osi (1086)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:45 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:40 Dzika kuchnia (5)
- 04:10 Dzika kuchnia (7)
- 04:35 Dzika kuchnia (1)
- 05:05 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1086)
- 06:30 Trucker Club (184)
- 07:05 77 TV (Przypadków wodnych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 14:00 Giganty na drogach (6)
- 15:00 Giganty na drogach (7)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:15 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 09:55 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:55 Na osi (1087)
- 11:25 Celnicy 3 (7)
- 11:55 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (14)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (15)
- 00:10 Wstydliwe choroby 5 (7)
- 01:10 Mistrzowie szycia 7 (7)
- 02:20 Wielkie brytyjskie wypieki 14 (7)
- 03:20 Nowy wymiar remontu 3 (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 01:55 Spidey i superkumple (14)
- 02:20 Spidey i superkumple (15)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 07:00 Blue 3 (151)
- 07:30 Blue 2 (Pociągi)
- 07:40 Blue 2 (92)
- 07:50 Blue 2 (Autobus)
- 12:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 12:30 Blue 3 (151)
- 13:00 Blue 2 (Pociągi)
- 13:10 Blue 2 (92)
- 13:20 Blue 2 (Autobus)
- 13:30 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 13:40 Blue (Basen)
- 13:50 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 14:00 Spidey i superkumple (18)
- 14:30 Lwia Straż (23)
- 15:00 Lwia Straż (24)
- 15:30 Superkoty (Władca walentynek/ Przyjaźń na wagę złota)
- 16:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 16:30 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 17:00 Blue 3 (110)
- 17:10 Blue 3 (111)
- 17:20 Blue 3 (112)
- 17:30 Blue 3 (113)
- 17:40 Blue 3 (114)
- 17:50 Blue 3 (115)
- 00:25 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (37)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (38)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Bohaterka / Sobowtór)
- 06:00 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 06:05 Taffy 2 (Brelok)
- 06:10 Taffy 2 (Szop za okup)
- 06:25 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 06:35 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 06:40 Taffy 2 (Mucha)
- 06:55 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 07:25 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 07:50 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 08:20 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 08:50 Fineasz i Ferb (23)
- 09:20 Fineasz i Ferb 2 (27)
- 09:50 Fineasz i Ferb 2 (28)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ojcowizna/ Lalki)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 12:15 Taffy (Zamiana)
- 12:25 Taffy (Woń domu)
- 12:30 Taffy (Kołnierze)
- 12:45 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 12:50 Taffy (Fabryka waz)
- 13:00 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (15)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (14)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 18:15 Molly i Duch (Mazel Tov, Libby! /Jak być miłym)
- 18:45 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 18:50 Taffy (Mały potwór)
- 18:55 Taffy (Trening zbieracza)
- 19:10 Taffy (Lustrzany dom)
- 19:20 Taffy (Przyjaciele)
- 19:25 Taffy (Cudowna lampa)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 22:00 Fineasz i Ferb (26)
- 22:30 Fineasz i Ferb (24)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (5)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (6)
- 23:55 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:00 Blue (29)
- 00:10 Blue (41)
- 00:20 Andy dookoła świata (24)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (2)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (2)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 01:05 Piotruś Królik (38)
- 01:20 W Papierowej Krainie (28)
- 01:35 Blue (4)
- 01:40 Blue (5)
- 01:50 Blue (30)
- 02:00 Blue (6)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 02:20 Blue (31)
- 02:25 Tosia i Tymek (19)
- 02:40 Kręciołki (82)
- 02:50 Teletubisie (26)
- 03:05 Blue (29)
- 03:10 Blue 2 (6)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (32)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (15)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 03:55 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue 2 (29)
- 04:15 Blue 2 (30)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (49)
- 04:35 Blue (22)
- 04:45 Blue (23)
- 04:50 Blue (24)
- 05:00 Blue (25)
- 05:05 Superpyra (51)
- 05:15 Kolorklocki (14)
- 05:20 Hej, Duggee! (24)
- 05:25 Hej, Duggee! (25)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (3)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 W Papierowej Krainie (3)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (1)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (3)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 06:55 Blue 2 (11)
- 07:05 Blue (1)
- 07:15 Blue (9)
- 07:20 Blue (45)
- 07:30 Blue (46)
- 07:40 Blue 2 (20)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 08:05 Matklocki (21)
- 08:10 Blue 2 (13)
- 08:20 Blue 2 (14)
- 08:30 Blue 2 (16)
- 08:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (17)
- 09:05 W Papierowej Krainie (18)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (9)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 09:45 Teletubisie (25)
- 10:00 Kręciołki (67)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 10:25 Blue (3)
- 10:35 Blue 2 (3)
- 10:45 Matklocki (13)
- 10:50 Yakka Dee 5 (13)
- 11:00 Piotruś Królik (38)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (4)
- 11:50 Superpyra (26)
- 12:00 Blue (17)
- 12:10 Blue 2 (25)
- 12:15 Blue (26)
- 12:25 Blue (34)
- 12:35 Blue (41)
- 12:45 Andy dookoła świata (24)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (2)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 13:30 Piotruś Królik (38)
- 13:45 W Papierowej Krainie (28)
- 13:55 Blue (4)
- 14:05 Blue (5)
- 14:15 Blue (6)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 14:35 Blue (31)
- 14:45 Tosia i Tymek (19)
- 15:00 Piotruś Królik (39)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (5)
- 15:50 Superpyra (27)
- 16:00 Blue (18)
- 16:10 Blue 2 (26)
- 16:15 Blue (31)
- 16:25 Blue (32)
- 16:35 Blue (42)
- 16:45 Andy dookoła świata (25)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (3)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 17:30 Piotruś Królik (39)
- 17:45 W Papierowej Krainie (29)
- 18:00 Blue (7)
- 18:10 Blue (8)
- 18:15 Blue (9)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 18:40 Blue (32)
- 18:50 Tosia i Tymek (20)
- 19:00 Kręciołki (83)
- 19:15 Teletubisie (27)
- 19:30 Blue 2 (7)
- 19:35 Blue 2 (8)
- 19:45 JoJo i Babcia (1)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (16)
- 20:15 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:40 Blue 2 (31)
- 20:50 Blue 2 (32)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 21:15 Blue (26)
- 21:20 Blue (27)
- 21:30 Blue (28)
- 21:40 Blue (29)
- 21:50 Superpyra (52)
- 22:00 Hej, Duggee! (27)
- 22:10 Kolorklocki (15)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (4)
- 22:30 W Papierowej Krainie (29)
- 22:40 Piotruś Królik (39)
- 22:55 W Papierowej Krainie (28)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (5)
- 23:35 Superpyra (27)
- 23:45 Blue (18)
- 23:55 Blue 2 (26)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:10 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:20 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 12:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:10 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 14:25 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:10 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:10 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:25 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:10 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:25 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:10 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:10 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 23:50 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:02 Świat podwodny
- 00:04 Opowieści warzywne
- 00:06 Jaki jest twój zawód ?
- 00:08 Teraz się bawimy
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Opowieści warzywne
- 00:16 Wakacje
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Teraz się bawimy
- 00:24 Wakacje
- 00:26 Kolorowa magia
- 00:28 Świat elfów
- 00:31 Zwierzęta
- 00:34 Wstawaj!
- 00:36 Opowieści warzywne
- 00:39 Świat elfów
- 00:42 Świat podwodny
- 00:44 Teraz się bawimy
- 00:47 Sunville
- 00:50 Towarzysze zabawy
- 00:53 Sunville
- 00:56 Opowieści warzywne
- 00:58 Wakacje
- 01:00 Świat podwodny
- 01:03 Kolorowe koło
- 01:06 Safari
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:11 Świat zwierząt
- 01:13 Rodzina bobrów
- 01:15 Przygody w przestrzeni
- 01:19 Łazienka
- 01:22 Galaktyczni turyści
- 01:25 Świat elfów
- 01:28 Urocze miejsca
- 01:30 Opowieści warzywne
- 01:33 Urocze miejsca
- 01:35 Zwierzęta
- 01:38 Opowieści warzywne
- 01:41 Świat zwierząt
- 01:43 Morskie przygody
- 01:46 Posłuchaj tego
- 01:48 Safari
- 01:51 Puffy i Tubby
- 01:54 Towarzysze zabawy
- 01:57 Przygody w przestrzeni
- 02:00 Indie
- 02:03 Pojazdy
- 02:07 Posłuchaj tego
- 02:11 Kącik naukowy
- 02:13 Przygody w przestrzeni
- 02:16 Urocze miejsca
- 02:19 Jaki jest twój zawód ?
- 02:21 Oli - cykle natury
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:27 Grupy
- 02:29 Miyu i Litto
- 02:32 Opowieści warzywne
- 02:35 Jaki jest twój zawód ?
- 02:38 Urocze miejsca
- 02:41 Grupy
- 02:43 Jaki jest twój zawód ?
- 02:46 Muzeum
- 02:48 Posłuchaj tego
- 02:51 Miejskie życie
- 02:54 Urocze miejsca
- 02:56 Muzeum
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:01 Kącik naukowy
- 03:04 Posłuchaj tego
- 03:06 Kącik naukowy
- 03:10 Przygody w przestrzeni
- 03:14 Świat zwierząt
- 03:16 Świat elfów
- 03:19 Ding Dang Dong
- 03:22 Mini opowiadania
- 03:24 Teraz się bawimy
- 03:27 Mini opowiadania
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:32 Opowieści warzywne
- 03:34 Taniec
- 03:37 Sport, sport, sport
- 03:40 Posłuchaj tego
- 03:41 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:53 Rodzina bobrów
- 03:56 Świat zwierząt
- 03:59 Sport, sport, sport
- 04:01 Jak podróżujemy
- 04:04 Opowieści warzywne
- 04:06 Sport, sport, sport
- 04:11 Wstawaj!
- 04:14 Świat podwodny
- 04:17 Opowieści warzywne
- 04:20 Kolorowe koło
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:28 Opowieści warzywne
- 04:30 Wakacje
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Sunville
- 04:41 Kolorowe koło
- 04:44 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Świat podwodny
- 04:54 Kolorowe koło
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Wakacje
- 05:05 Towarzysze zabawy
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Towarzysze zabawy
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:15 Opowieści warzywne
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Urocze miejsca
- 05:23 Panni i Fanni
- 05:25 Opowieści warzywne
- 05:27 Safari
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Kolorowe koło
- 05:36 Puffy i Tubby
- 05:40 Grupy
- 05:42 Kolorowa magia
- 05:45 Urocze miejsca
- 05:48 Sunville
- 05:51 Miyu i Litto
- 05:54 Posłuchaj tego
- 05:57 Kolorowa magia
- 06:00 Sunville
- 06:03 Miyu i Litto
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:08 Grupy
- 06:10 Kolorowa magia
- 06:13 Grupy
- 06:16 Jaki jest twój zawód ?
- 06:19 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:22 Zoo
- 06:25 Dinozaur Milo
- 06:29 Świat Mimo
- 06:31 Wesoła łąka
- 06:34 Skoczkowie Planet
- 06:38 Zwierzęta
- 06:41 Mini opowiadania
- 06:43 Towarzysze zabawy
- 06:47 Teraz się bawimy
- 06:49 Safari
- 06:52 Dinozaur Milo
- 06:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:58 Dotty i Kitty
- 07:02 Risto Gusto
- 07:05 Uczymy się
- 07:08 Zwierzęta
- 07:10 Przygody w przestrzeni
- 07:14 Morskie przygody
- 07:16 Sunville
- 07:22 Przygody kaczki
- 07:24 Hop-hop
- 07:27 Dźwięki wokół nas
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 Hubbi i jego koledzy
- 07:33 Zabawa w chowanego
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Elfy przyrody
- 07:40 Sport, sport, sport
- 07:43 Wstawaj!
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:50 Sport, sport, sport
- 07:52 Teraz się bawimy
- 07:54 Historie Henryka
- 07:56 Hubbi się tym zajmie
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:04 Hop-hop
- 08:06 Raul
- 08:10 Sport, sport, sport
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:24 Historie Henryka
- 08:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:29 Margo i Felix
- 08:32 Dźwięki wokół nas
- 08:34 Mimo i Bobo
- 08:36 Elfy przyrody
- 08:37 Fin i Fianna
- 08:40 Mimo i Bobo
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Miyu i Litto
- 08:54 Posłuchaj tego
- 08:59 Albert tłumaczy
- 09:03 Sippi Sappi
- 09:06 Monika i Rudi
- 09:09 Dinoland
- 09:12 Jaki jest twój zawód ?
- 09:14 Puffy i Tubby
- 09:18 Panni i Fanni
- 09:21 Miyu i Litto
- 09:24 Panni i Fanni
- 09:27 Słodki dom
- 09:28 Monika i Rudi 2
- 09:31 Kształcików
- 09:32 Toobys
- 09:34 Zack i Ziggy
- 09:37 Tempo Giusto
- 09:39 Pixie 2
- 09:40 Margo i Felix
- 09:43 Sippi Sappi
- 09:46 Dźwięki wokół nas
- 09:48 DuckSchool
- 09:50 Zabawa w chowanego
- 09:53 Lola i Liczby
- 09:56 Kształcików
- 09:57 Kolorowa Klara
- 09:59 Małe melodie
- 10:01 Zack i Ziggy
- 10:04 Uczymy się
- 10:07 Małe melodie
- 10:09 Wesołe królestwo
- 10:12 Historie Henryka
- 10:14 Uczymy się
- 10:16 Lola i Liczby
- 10:18 Toobys
- 10:21 Mimo i Bobo
- 10:23 Pixie 2
- 10:24 Afryka
- 10:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:30 Uczymy się
- 10:32 Lola i Liczby
- 10:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:38 Risto Gusto
- 10:41 Historie Henryka
- 10:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:46 Zack i Ziggy
- 10:49 Brygada ogniowa
- 10:51 Toby McFly
- 10:54 Wesołe królestwo
- 10:57 Lola i Liczby
- 10:59 Brygada ogniowa
- 11:01 Margo i Felix
- 11:04 Zabawa w chowanego
- 11:07 Brygada ogniowa
- 11:10 Drużyna lalek
- 11:12 Zabawa w chowanego
- 11:14 Mimo i Bobo
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:20 Afryka
- 11:22 Cubie
- 11:24 Dotty i Kitty
- 11:29 Hop-hop
- 11:31 Kaczka i Puszek
- 11:33 Sztuka Leona
- 11:35 Sippi Sappi
- 11:37 Połączony świat
- 11:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:42 Kaczka i Puszek
- 11:44 Mimo & Bobo PLUS
- 11:49 Przygody kaczki
- 11:51 Małe, ale pracowite
- 11:54 Mimo i Bobo
- 11:56 Świat Mimo
- 11:59 Fin i Fianna
- 12:02 Wesoła łąka
- 12:05 Risto Gusto
- 12:07 Wesołe królestwo
- 12:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:13 Sztuka Leona
- 12:16 Małe, ale pracowite
- 12:18 Drużyna lalek
- 12:20 Mały Didy
- 12:23 Restauracja
- 12:26 Wesoła łąka
- 12:30 Przygody kaczki
- 12:32 Hiphopowy kaktus
- 12:35 Uczymy się
- 12:38 Pociąg
- 12:40 Przygody kaczki
- 12:42 Restauracja
- 12:46 Mimo i Bobo
- 12:48 Kaczka i Puszek
- 12:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:52 Zoo
- 12:55 Mały Didy
- 12:57 Raul
- 13:00 Afryka
- 13:02 Mały Didy
- 13:05 Restauracja
- 13:09 Raul
- 13:11 Drużyna lalek
- 13:14 Mimo & Bobo PLUS
- 13:19 Dinozaur Milo
- 13:23 Restauracja
- 13:27 Świat zabawek
- 13:30 Raul
- 13:33 Elfy przyrody
- 13:35 Pixie 2
- 13:36 Wesoła łąka
- 13:39 Kształcików
- 13:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:43 Wesoła łąka
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 Przygody kaczki
- 13:50 Mimo i Bobo
- 13:52 Co rośnie na drzewie?
- 13:53 ABC - duckBC
- 13:56 DuckSchool
- 13:58 Lola i Liczby
- 14:01 Monika i Rudi
- 14:04 Monika i Rudi 2
- 14:07 Dotty i Kitty
- 14:11 ABC - duckBC
- 14:14 Fin i Fianna
- 14:17 Mimo i Bobo
- 14:21 Monika i Rudi 2
- 14:24 Albert tłumaczy
- 14:28 Dotty i Kitty
- 14:31 Lola i Liczby
- 14:34 Świat Mimo
- 14:36 Tempo Giusto
- 14:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:41 Mimo & Bobo PLUS
- 14:45 Elfy przyrody
- 14:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:49 Świat Mimo
- 14:53 Elfy przyrody
- 14:54 Sippi Sappi
- 14:57 Raul
- 14:59 Wstawaj!
- 15:01 Margo i Felix
- 15:04 Raul
- 15:07 Mimo i Bobo
- 15:10 Mimo & Bobo PLUS
- 15:14 Lola i Liczby
- 15:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:19 Mimo & Bobo PLUS
- 15:23 Zack i Ziggy
- 15:26 Lola i Liczby
- 15:28 Hop-hop
- 15:31 DuckSchool
- 15:34 Risto Gusto
- 15:37 Hiphopowy kaktus
- 15:40 Afryka
- 15:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:44 Elfy przyrody
- 15:45 Mały Didy
- 15:48 Toby McFly
- 15:51 Raul
- 15:53 Hop-hop
- 15:56 Raul
- 15:59 Hiphopowy kaktus
- 16:01 Przygody kaczki
- 16:03 Fin i Fianna
- 16:05 Mały Didy
- 16:08 Elfy przyrody
- 16:09 Sippi Sappi
- 16:12 Toobys
- 16:14 Fin i Fianna
- 16:17 Tempo Giusto
- 16:19 Drużyna lalek
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:27 Przygody kaczki
- 16:29 Restauracja
- 16:32 Dźwięki wokół nas
- 16:34 Raul
- 16:37 Hiphopowy kaktus
- 16:40 Afryka
- 16:42 Hop-hop
- 16:44 Raul
- 16:47 Zabawa w chowanego
- 16:50 Lola i Liczby
- 16:52 Sippi Sappi
- 16:54 Mały Didy
- 16:57 Albert tłumaczy
- 17:00 Zabawa w chowanego
- 17:02 Mimo i Bobo
- 17:05 Raul
- 17:07 Margo i Felix
- 17:11 Tempo Giusto
- 17:13 Zack i Ziggy
- 17:16 Raul
- 17:18 Sippi Sappi
- 17:21 Raul
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Mały Didy
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Afryka
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:42 ABC - duckBC
- 17:45 Pixie 2
- 17:46 Wesoła łąka
- 17:49 Mimo i Bobo
- 17:52 Toobys
- 17:56 Fin i Fianna
- 17:59 Dotty i Kitty
- 18:03 Pixie 2
- 18:04 Dotty i Kitty
- 18:08 Co rośnie na drzewie?
- 18:09 Uczymy się
- 18:11 Mimo i Bobo
- 18:14 Uczymy się
- 18:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:19 Przygody kaczki
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Tempo Giusto
- 18:27 Pixie 2
- 18:29 Słodki dom
- 18:30 Zabawa w chowanego
- 18:32 Sippi Sappi
- 18:34 Małe melodie
- 18:36 Monika i Rudi
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 Monika i Rudi
- 18:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:46 Elfy przyrody
- 18:48 Raul
- 18:50 Zack i Ziggy
- 18:53 Tempo Giusto
- 18:55 Dźwięki wokół nas
- 18:57 Restauracja
- 19:00 Uczymy się
- 19:03 Kaczka i Puszek
- 19:05 Historie Henryka
- 19:07 Przygody kaczki
- 19:09 Zoo
- 19:12 Mały Didy
- 19:14 Zabawa w chowanego
- 19:16 Monika i Rudi
- 19:19 Toobys
- 19:22 Pociąg
- 19:24 Brygada ogniowa
- 19:27 Małe, ale pracowite
- 19:30 Mały Didy
- 19:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:35 Cubie
- 19:38 Raul
- 19:41 Margo i Felix
- 19:44 Drużyna lalek
- 19:46 Toby McFly
- 19:49 Sippi Sappi
- 19:52 Mały Didy
- 19:55 Drużyna lalek na ratunek
- 19:57 Mały Didy
- 20:00 Hiphopowy kaktus
- 20:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:06 Drużyna lalek
- 20:10 Dźwięki wokół nas
- 20:12 Afryka
- 20:14 Pociąg
- 20:17 Drużyna lalek
- 20:21 Uczymy się
- 20:24 Hubbi i jego koledzy
- 20:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:31 Zoo
- 20:34 Margo i Felix
- 20:37 Brygada ogniowa
- 20:40 Restauracja
- 20:43 Elfy przyrody
- 20:44 Hiphopowy kaktus
- 20:47 Drużyna lalek na ratunek
- 20:50 Kolorowa Klara
- 20:52 Elfy przyrody
- 20:53 DuckSchool
- 20:55 Toobys
- 20:58 Afryka
- 21:00 Raul
- 21:02 Co rośnie na drzewie?
- 21:04 Mały Didy
- 21:06 Mimo i Bobo
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:17 Wakacje
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Cubie
- 21:25 Świat Mimo
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Toobys
- 21:32 Restauracja
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:39 Wakacje
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Świat Mimo
- 21:54 Hubbi się tym zajmie
- 21:56 Raul
- 21:59 Drużyna lalek na ratunek
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Skoczkowie Planet
- 22:07 Risto Gusto
- 22:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:13 Pojazdy
- 22:15 Indie
- 22:19 Sunville
- 22:23 Morskie przygody
- 22:25 Mimo & Bobo PLUS
- 22:29 Kaczka i Puszek
- 22:31 Raul
- 22:34 Pociąg
- 22:36 Przygody kaczki
- 22:39 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:41 Łazienka
- 22:44 Świat podwodny
- 22:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:50 Indie
- 22:54 Kształcików
- 22:56 Dotty i Kitty
- 22:59 Wesoła łąka
- 23:03 Mimo i Bobo
- 23:05 Zabawa w chowanego
- 23:08 Kolorowa Klara
- 23:10 Uczymy się
- 23:12 Jaki jest twój zawód ?
- 23:15 Kolorowe koło
- 23:18 Muzeum
- 23:20 Safari
- 23:23 Puffy i Tubby
- 23:27 Kolorowa Klara
- 23:29 DuckSchool
- 23:32 Hubbi i jego koledzy
- 23:34 Pixie 2
- 23:35 Fin i Fianna
- 23:38 Kształcików
- 23:40 Kącik naukowy
- 23:42 Miyu i Litto
- 23:45 Posłuchaj tego
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Kolorowe koło
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Taniec
- 23:58 Świat zwierząt
- 00:02 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:44 Pory roku
- 16:47 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:51 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Undiano Mallenco
- 06:40 Leo Messi
- 07:35 La Manita
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 LaLiga Top Goals
- 20:00 LaLiga Post-Season Show
- 21:00 Full Impact Season Review
- 04:00 Ligue1 Season Review
- 05:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 22:00 Leo Messi
- 23:00 Full Impact Season Review
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 01:00 World of X Games (3)
- 01:30 World of X Games (4)
- 02:00 Nitro Circus Live (5)
- 02:30 Nitro Circus Live (6)
- 03:00 Now Boarding (3)
- 03:30 Now Boarding (4)
- 04:00 Sports Adventure 6 (7)
- 04:30 Sports Adventure 6 (8)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (1)
- 06:00 Epic Trails 2 (7)
- 06:30 Epic Trails 2 (8)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (2)
- 08:00 Now Boarding (3)
- 08:30 Now Boarding (4)
- 09:00 Fighting Fit (3)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (18)
- 11:00 Liquid Edge (9)
- 12:00 Action Sports World (20)
- 13:00 World of X Games (5)
- 14:00 Grid (9)
- 16:00 WWE - Main Event (14)
- 17:00 WWE SmackDown (27)
- 18:00 WWE SmackDown (28)
- 19:00 WWE Highlights
- 19:40 WWE Highlights (19)
- 20:05 WWE Highlights (3)
- 20:30 Dumball: Idiots In India (6)
- 21:00 Fighting Fit (5)
- 22:00 Fighting Fit (6)
- 23:00 Drone Racing League Highlights (1)
- 18:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:30 Sektor Prasowy
- 18:35 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:05 Sektor Prasowy
- 19:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:45 Sektor Prasowy
- 19:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 00:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (1)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 01:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 02:15 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:40 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 03:00 Remont na 5+ (3)
- 03:25 Remont na 5+ (4)
- 03:45 Remont na 5+ (5)
- 04:10 Remont na 5+ (6)
- 04:35 Remont na 5+ (7)
- 04:55 Remont na 5+ (8)
- 05:15 Remont na 5+ (1)
- 05:40 Remont na 5+ (2)
- 06:00 3-2-1 Start (3)
- 07:00 Trucker Club (184)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:55 Celnicy 2 (10)
- 09:30 Celnicy 3 (1)
- 10:00 Celnicy 3 (2)
- 10:30 Celnicy 3 (3)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:25 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 12:50 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:20 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 13:45 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 14:10 Remont na 5+ (2)
- 14:35 Remont na 5+ (3)
- 15:05 Remont na 5+ (4)
- 15:30 Remont na 5+ (5)
- 15:55 Celnicy 3 (4)
- 16:30 Celnicy 3 (5)
- 17:00 Celnicy 3 (6)
- 17:30 Celnicy 3 (7)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:00 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 2 (15)
- 01:00 Narodziny miliarderów (2)
- 02:05 Warsztat Hammonda 2 (9)
- 02:50 Top Gear 12 (2)
- 03:45 Top Gear 18 (6)
- 08:10 Warsztat Hammonda 2 (10)
- 09:10 Top Gear 12 (3)
- 10:15 Top Gear 27 (5)
- 11:30 Gaz do dechy (1)
- 12:30 Top Gear 18 (6)
- 13:45 Sąsiadując z Putinem (2)
- 18:30 Sąsiadując z Putinem (2)
- 19:35 Top Gear 18 (7)