Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:26 Panorama litewska
- 08:33 Przegląd ukraiński
- 08:46 Warto tam być
- 08:50 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 09:45 Spotkania w pracowni (Czesław Podleśny)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Wędrówki: W poszukiwaniu schronienia)
- 17:27 Kamperem po południu
- 17:41 Z pamiętnika Lucyny
- 18:14 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Jubileusz legendarnej wueski)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka (58)
- 09:15 Everyday English (604)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (3/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Werbiści z Chludowa)
- 19:25 Co, gdzie, kiedy?
- 19:30 Moda na język polski (Współczesny język polski)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Dom na orbicie)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Pokochaj Grudziądz
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:50 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:18 Abecadło astronomii (Meteory)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Magazyn reporterski
- 14:56 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:34 Sport
- 17:38 Prognoza pogody
- 17:40 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 18:03 Psia służba
- 18:26 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Magazyn reporterski
- 19:13 Twój punkt widzenia
- 19:16 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Radzyński Pałac Potockich)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Szary ich strój, czyli Legiony w Warszawie 1916)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Na Wzgórzu Świętopawelskim)
- 17:58 Moda na styl
- 18:10 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Z wieszaka historii (Buntownik z ubioru)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Z życia regionu (63. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - podsumowanie)
- 08:49 Z życia regionu (Ambasadorzy z wizytą na Podkarpaciu)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Koncerty Telewizji Rzeszów: Jednego Serca Jednego Ducha 2024 (2)
- 09:28 Moda na język polski (Przemyśl)
- 09:50 Z życia regionu (Bicyklomania 2024)
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Z życia regionu (63. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - podsumowanie)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Lalkarze)
- 18:30 Aktualności
- 18:53 Pogoda
- 18:56 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu (Anoreksja)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Narty)
- 09:26 Astronarium (Wieloświat)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:31 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Szczury)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:36 Seans dla każdego
- 18:02 Szlachetne zdrowie
- 18:16 Magazyn Dolnośląski
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kwartet (Natura daje zdrowie)
- 19:21 Szlakiem drewnianych kościołów (Na Lipówce - Września)
- 19:36 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Niechciany bohater. Dolnoślązak z Pierwszej Brygady)
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 14:43 Nasz Kraków (Wawel)
- 14:45 Kronika dnia (10)
- 14:56 Pogoda w regionie (10)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kronika dnia (10)
- 16:42 Pogoda (10)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (10)
- 17:01 Raport pogodowy (10)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Ilustrowany przewodnik do Tatr)
- 17:35 Opowieści z Collegium Maius (Żacy i studenci)
- 17:55 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 18:00 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 18:15 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 18:25 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (U Pana Wyspiańskiego)
- 18:30 Kronika (10)
- 18:52 Tematy dnia (10)
- 19:03 Pogoda w regionie (10)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (10)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (864)
- 19:25 Kwartet (Ryby)
- 19:46 Niecodziennik (Zbigniew Święch)
- 19:55 Pogoda w regionie (10)
- 19:57 Raport pogodowy (10)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (10)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (10)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Do przerwy 0:1 (Piłka)
- 09:30 Las all inclusive (Nadleśnictwo Turawa)
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Malbork)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Prosto z lasu (10/24)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Legendy regionalne (Polowanie na czarownice, część 1)
- 18:00 Słownik polsko@polski (609)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 19:25 Minutka ze słowem (Na dobry tydzień)
- 19:30 Wakacje z duchami (Dzień bez cudów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Życie lasu. Storczyki
- 08:35 Leśni zapylacze
- 08:59 Rozmowa dnia
- 09:14 Teatr Wielki zza kulis (7)
- 09:25 Żubry wczoraj i dziś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:31 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:20 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:02 Rozmowa dnia
- 19:16 Spotkanie z Olgą Olginą
- 19:46 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (16)
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:10 Łowca czarownic
- 02:25 Pakt (6-ost.)
- 03:45 Uwaga! (7518)
- 04:10 Recepta na stary dom 4 (5/8)
- 04:45 Jak to jest zrobione? (24/26)
- 05:25 Uwaga! (7518)
- 05:40 Ukryta prawda (978)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Porto di mare, Trzebinia)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (13/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (897)
- 09:05 Detektywi (6/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1031)
- 13:25 Ukryta prawda (1003)
- 14:25 Szpital (926)
- 15:25 Doradca smaku (28/40)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (12/14)
- 16:35 Ukryta prawda (1036)
- 17:40 Detektywi (7/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7519)
- 20:00 Doradca smaku (37/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3850)
- 20:50 Ocean strachu
- 22:25 Za szybcy, za wściekli
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show: Reporting Biden's Health
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Ilya Ponomarev - former Russian politician
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Click
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Ilya Ponomarev - former Russian politician
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Click
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Click
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Click
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Ilya Ponomarev - former Russian politician