Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:35 Mechanik
- 03:25 Zakochany anioł
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i Ciężkowice)
- 09:00 Przed ekranem (8)
- 09:15 Faraon
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 18:25 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 18:40 Jaka to melodia? (5298)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:40 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz finałowy: Hiszpania - Anglia
- 01:00 Dziewczyna warta grzechu
- 02:45 Wszystko, co kocham
- 04:25 Rodzinka.pl (Pranie nie jest sexy)
- 04:50 Rodzinka.pl (Wilgotna Szeherezada)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2983)
- 06:00 Barwy szczęścia (2984)
- 06:35 M jak miłość (1794)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2963)
- 14:35 Koło fortuny (1575)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Dżem)
- 16:15 Tak to leciało! (28)
- 17:05 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 17:20 Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 20:00 Dziewczyna warta grzechu
- 21:50 Panorama
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Kino bez granic: Blue Jasmine
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Piotr)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:00 Z wieszaka historii (Płeć i ubiór)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 19:55 Szlakiem Świętej Warmii (3/20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 01:15 Ultimatum Bourne'a
- 03:45 Znaki (12)
- 04:50 Disco Gramy (6244)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:40 Spider-Man
- 11:25 Smerfy
- 16:40 Tylko mnie kochaj
- 18:50 Wydarzenia (714)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (714)
- 19:45 Sport (714)
- 19:55 Pogoda (714)
- 20:00 Królestwo niebieskie
- 23:10 21 Jump Street
- 00:00 Włatcy móch (Karta Maślany)
- 00:30 Włatcy móch (Nazywam się Anusiak)
- 01:00 13 posterunek 2 (21)
- 01:35 13 posterunek 2 (22)
- 02:20 13 posterunek 2 (23)
- 03:00 Interwencja (5443)
- 03:10 Interwencja (5444)
- 03:25 Disco Polo Life (2367)
- 08:55 Galileo (1050)
- 09:55 Galileo (1051)
- 10:55 Mission: Impossible 3
- 16:20 13 posterunek 2 (21)
- 16:55 Gwiazdy Kabaretu (20)
- 20:30 Włatcy móch (Wójek Alfred)
- 21:00 Ulepszenie
- 23:05 Resident Evil: Zaświaty
- 00:10 Momentum
- 02:05 Zobacz to!: Dyżur 3 (40)
- 02:40 Dyżur 3 (41)
- 03:05 Taki jest świat 9 (28)
- 04:00 Menu na miarę (2)
- 04:35 Menu na miarę (3)
- 05:00 Dyżur 3 (42-ost.)
- 05:30 Dyżur 3 (30)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Siła kłamstwa)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Oskarżony)
- 08:00 Kurierzy (5)
- 09:00 Kurierzy (6)
- 10:00 Żandarm z Saint-Tropez
- 12:00 Żandarm w Nowym Jorku
- 14:20 Wszyscy na pokład
- 16:00 Tata kontra tata
- 22:00 Transporter 3
- 04:35 Dyżur 3 (30)
- 05:00 Dyżur 3 (31)
- 05:30 Dyżur 3 (32)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Markus P.)
- 07:00 Dom dla psa (3)
- 10:30 Uciekające kurczaki
- 12:20 Wielka bitwa Asterixa
- 13:50 Misiek: Ekipa na wakacjach
- 20:00 W szczękach rekina
- 21:55 Dzielnica strachu 6 (Czas zapłaty)
- 00:05 Bez litości
- 02:50 FBI 4 (7)
- 03:50 FBI: Most Wanted (5)
- 04:45 Rekrut 5 (17)
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Agenci NCIS 17 (19)
- 07:05 Agenci NCIS 17 (20)
- 16:20 The Star
- 18:00 Jack i Jill
- 20:00 W ciemność. Star Trek
- 22:50 Bez litości
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 01:15 Krótka kronika dłuższego życia (2)
- 02:20 Planeta Ziemia 2 (1)
- 03:25 Planeta Ziemia 2 (2)
- 04:15 Juliusz Cezar: narodziny dyktatora (3)
- 05:10 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (4)
- 06:30 Planeta Ziemia 2 (3)
- 07:35 Planeta Ziemia 2 (4)
- 08:50 Planeta Ziemia 2 (5)
- 09:55 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 12:00 W okowach mrozu 2 (8)
- 12:55 Wszechświat: kulisy (2)
- 22:05 W okowach mrozu 4 (12)
- 23:05 Nadchodzi powódź
- 10:50 Agenci NCIS (Uśpiona)
- 11:45 Agenci NCIS (Trudna sprawa)
- 18:20 Park Jurajski 3
- 22:20 Ostatni rycerze
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Kwestia czasu)
- 01:00 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 01:05 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 01:20 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 01:25 Taffy 2 (Pamiątka)
- 01:30 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 01:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 02:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 02:35 Płazowyż 2 (21)
- 02:55 Płazowyż 2 (22)
- 03:20 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 05:45 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 05:50 Taffy (Szopi Księżyc)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Pasja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spotkanie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 07:50 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 08:00 Taffy 2 (Dług)
- 08:05 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 08:20 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 08:30 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 08:35 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 08:40 Taffy 2 (Aport!)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (3)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Łowca Kwami)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 01:30 I zapadła ciemność
- 03:00 Eksperyment
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:35 Poczuj rytm
- 07:25 Cesarz
- 09:00 Potężne sierotki
- 10:55 Dawca pamięci
- 12:30 Late Night
- 14:10 Hugo i jego wynalazek
- 18:05 Szef
- 20:00 Na skrzydłach orłów
- 21:35 Decydująca godzina
- 23:00 Zombieland
- 04:40 Z pamiętnika położnej 3 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (7)
- 08:00 Śmierć pod palmami 13 (1)
- 09:10 Lewis 8 (2)
- 13:00 Sanditon 2 (2)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 21:00 Komisarz Maigret (1)
- 22:50 Profesor T 3 (6)
- 23:55 Wina 3 (1)
- 00:15 Magia nagości (10)
- 01:25 Magia nagości. Dania (2)
- 02:10 Seks bez ograniczeń (1)
- 03:10 I love kabaret (5)
- 04:15 I love kabaret (3)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (63)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:45 Patent na zieleń (3)
- 08:15 To leci w sieci (19)
- 08:45 To leci w sieci (20)
- 09:10 Dzika przyroda na żywo (9)
- 09:45 Dzika przyroda na żywo (10)
- 12:30 Gang Olsena daje dyla
- 14:25 Potop (1/2)
- 18:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 19:50 I love kabaret EXTRA (31)
- 20:05 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 I love kabaret (2)
- 23:00 Magia nagości (10)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (6)
- 01:05 Darz Bór (303)
- 01:35 Darz Bór (304)
- 02:05 Darz Bór (305)
- 02:40 Darz Bór (306)
- 03:10 Darz Bór (307)
- 03:40 Darz Bór (308)
- 04:10 Darz Bór (309)
- 04:40 Na osi (994)
- 05:20 Na osi (995)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 23:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:55 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:25 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:25 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:25 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (2)
- 10:30 Przepis na remont 2 (3)
- 11:00 Przepis na remont 2 (4)
- 11:35 Przepis na remont 2 (5)
- 20:00 McCanick
- 21:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 12:30 Luksusowa florystyka (5)
- 13:30 Bajecznie bogaci agenci (1)
- 22:00 Ratunek dla skóry 3 (3)
- 23:05 Wstydliwe przypadłości (3)
- 23:35 Wstydliwe przypadłości (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 01:55 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 02:20 Spidey i superkumple (50)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 04:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 04:30 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 07:00 Blue 3 (115)
- 07:10 Blue 3 (116)
- 07:20 Blue 3 (117)
- 07:30 Blue 3 (118)
- 07:40 Blue 3 (119)
- 07:50 Blue 3 (120)
- 08:00 Blue 3 (121)
- 08:10 Blue 3 (122)
- 08:20 Blue 3 (123)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 09:30 Superkoty (Lęk przed lataniem / Ból brzuszka)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 23:00 Pidżamersi 5 (Newton Niszczyciel/ Luno-Orbiter)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Złoboty/ Newton i zwierzaczki)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Kolejny atak Ośmiobelli / Ośmiobella rozrabia)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Skarpeciana opera)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Soos i prawdziwa dziewczyna)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (9)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (10)
- 04:50 Duch i nas dwóch (18)
- 05:15 Duch i nas dwóch (19)
- 05:35 Robale ziomale (Słodki zapach sukcesu / Zasady gry)
- 06:00 Taffy (Cudowna lampa)
- 06:05 Taffy (Piskofobia)
- 06:10 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 06:25 Taffy (Złoty struś)
- 06:35 Taffy (Pies na piątkę)
- 06:40 Taffy (Rywal)
- 06:55 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 07:25 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Potworna mieszanka / Niezbędna łasica)
- 08:20 Niesamowity Żółty Yeti (Polowanie na fortunę / Potwór-drzewo)
- 08:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 09:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 09:50 Taffy 2 (Fotka)
- 18:00 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 18:10 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 18:25 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 18:30 Taffy (Wejście kota)
- 18:35 Taffy (Malutki problem)
- 18:50 Fineasz i Ferb (23)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (27)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (28)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zegar/Okiełznując prawo Murphy'ego)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 00:00 Blue (51)
- 00:10 Blue 2 (1)
- 00:20 Andy dookoła świata (20)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (13)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (12)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 01:05 Piotruś Królik (49)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue (37)
- 01:40 Blue (38)
- 01:50 Blue 2 (1)
- 02:00 Blue (39)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 02:20 Blue (42)
- 02:25 Tosia i Tymek (30)
- 02:40 Kręciołki (93)
- 02:50 Teletubisie (37)
- 03:05 Blue (51)
- 03:10 Blue 2 (28)
- 03:20 JoJo i Babcia (11)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (26)
- 03:45 Tosia i Tymek (55)
- 03:55 Tosia i Tymek (56)
- 04:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 04:15 Blue 2 (Wielkanoc)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 04:35 Blue 2 (15)
- 04:45 Blue 2 (16)
- 04:50 Blue 2 (17)
- 05:00 Blue 2 (18)
- 05:05 Superpyra (10)
- 05:15 Kolorklocki (25)
- 05:20 Hej, Duggee! (46)
- 05:25 Hej, Duggee! (47)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (14)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 06:20 W Papierowej Krainie (32)
- 06:35 Superpyra (45)
- 06:45 Blue 2 (4)
- 06:55 Blue 2 (5)
- 07:00 Blue 2 (6)
- 07:10 Blue 2 (7)
- 07:20 Blue 2 (8)
- 07:30 Blue 2 (9)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 08:00 Pan Robótka w domu (6)
- 08:10 W Papierowej Krainie (29)
- 08:20 Blue (13)
- 08:30 Blue (14)
- 08:40 Blue (15)
- 08:45 Blue (16)
- 08:55 Blue (17)
- 09:05 Blue 2 (26)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (22)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (3)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (4)
- 10:10 Tosia i Tymek (40)
- 10:20 Blue (43)
- 10:30 Blue (44)
- 10:40 Psi Oddział (2)
- 10:55 Matklocki (8)
- 11:00 Piotruś Królik (49)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (15)
- 11:50 Superpyra (37)
- 12:00 Blue (28)
- 12:10 Blue 2 (36)
- 12:15 Blue 2 (1)
- 12:25 Blue 2 (8)
- 12:35 Blue (33)
- 12:45 Andy dookoła świata (20)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (12)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 13:30 Piotruś Królik (49)
- 13:45 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue (37)
- 14:05 Blue (38)
- 14:15 Blue (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 14:35 Blue (42)
- 14:45 Tosia i Tymek (30)
- 15:00 Piotruś Królik (50)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (16)
- 15:50 Superpyra (38)
- 16:00 Blue (29)
- 16:10 Blue 2 (37)
- 16:15 Blue 2 (2)
- 16:25 Blue 2 (3)
- 16:35 Blue 2 (2)
- 16:45 Andy dookoła świata (21)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (13)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 17:30 Piotruś Królik (50)
- 17:45 Psi Oddział (2)
- 18:00 Blue (40)
- 18:10 Blue (41)
- 18:15 Blue (42)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 18:40 Blue (43)
- 18:50 Tosia i Tymek (31)
- 19:00 Kręciołki (94)
- 19:15 Teletubisie (38)
- 19:30 Blue 2 (29)
- 19:35 Blue 2 (30)
- 19:45 JoJo i Babcia (12)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (1)
- 20:15 Tosia i Tymek (57)
- 20:30 Tosia i Tymek (58)
- 20:40 Blue (1)
- 20:50 Blue (2)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 21:15 Blue 2 (19)
- 21:20 Blue 2 (20)
- 21:30 Blue 2 (21)
- 21:40 Blue 2 (22)
- 21:50 Superpyra (11)
- 22:00 Hej, Duggee! (49)
- 22:10 Kolorklocki (26)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik (50)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (16)
- 23:35 Superpyra (38)
- 23:45 Blue (29)
- 23:55 Blue 2 (37)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:55 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Nowy garaż Widlaka)
- 06:30 Bob Budowniczy 21 (Niesamowity labirynt)
- 06:55 Bob Budowniczy 21 (Lepiej przyznać się do błędu)
- 07:25 Bob Budowniczy 21 (Wielki korek)
- 07:50 Bob Budowniczy 21 (Szybka przygoda koparki)
- 12:05 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:10 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 19:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 20:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Sunville
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:13 Kolorowa magia
- 00:15 Opowieści warzywne
- 00:17 Sunville
- 00:21 Towarzysze zabawy
- 00:24 Świat podwodny
- 00:26 Kolorowe koło
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Świat podwodny
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Teraz się bawimy
- 00:39 Towarzysze zabawy
- 00:42 Świat podwodny
- 00:44 Teraz się bawimy
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Sunville
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:55 Towarzysze zabawy
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:03 Świat podwodny
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:09 Opowieści warzywne
- 01:12 Urocze miejsca
- 01:15 Indie
- 01:18 Rodzina bobrów
- 01:21 Sport, sport, sport
- 01:25 Jak podróżujemy
- 01:30 Towarzysze zabawy
- 01:33 Miejskie życie
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:40 Galaktyczni turyści
- 01:43 Jak podróżujemy
- 01:46 Morskie przygody
- 01:48 Świat elfów
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Zwierzęta
- 02:02 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:05 Posłuchaj tego
- 02:07 Rodzina bobrów
- 02:10 Kolorowe koło
- 02:13 Jaki jest twój zawód ?
- 02:15 Przygody w przestrzeni
- 02:18 Miyu i Litto
- 02:21 Oli - cykle natury
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:27 Puffy i Tubby
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Safari
- 02:37 Opowieści warzywne
- 02:39 Posłuchaj tego
- 02:42 Kącik naukowy
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Safari
- 02:51 Kolorowe koło
- 02:54 Panni i Fanni
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:03 Urocze miejsca
- 03:06 Grupy
- 03:08 Kolorowe koło
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Wstawaj!
- 03:17 Taniec
- 03:20 Ding Dang Dong
- 03:23 Świat zwierząt
- 03:25 Jak podróżujemy
- 03:28 Taniec
- 03:31 Świat zwierząt
- 03:35 Taniec
- 03:38 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Jaki jest twój zawód ?
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:50 Opowieści warzywne
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Sport, sport, sport
- 03:56 Świat elfów
- 04:00 Jaki jest twój zawód ?
- 04:02 Świat zwierząt
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:19 Wstawaj!
- 04:21 Wakacje
- 04:23 Świat podwodny
- 04:26 Zwierzęta
- 04:28 Świat podwodny
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Wakacje
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Opowieści warzywne
- 05:18 Grupy
- 05:21 Muzeum
- 05:23 Grupy
- 05:26 Miejskie życie
- 05:28 Kolorowe koło
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Jaki jest twój zawód ?
- 05:39 Urocze miejsca
- 05:41 Grupy
- 05:44 Opowieści warzywne
- 05:46 Miyu i Litto
- 05:49 Sunville
- 05:52 Sunville
- 05:54 Kolorowe koło
- 05:57 Posłuchaj tego
- 06:01 Miyu i Litto
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:11 Miyu i Litto
- 06:13 Jaki jest twój zawód ?
- 06:16 Kolorowe koło
- 06:18 Kącik naukowy
- 06:22 Drużyna lalek
- 06:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:27 Drużyna lalek na ratunek
- 06:30 Sztuka Leona
- 06:32 Zastęp strażaków
- 06:35 Dotty i Kitty
- 06:39 Rodzina bobrów
- 06:41 Teraz się bawimy
- 06:44 Indie
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Towarzysze zabawy
- 06:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:56 Zoo
- 06:59 Sippi Sappi
- 07:01 Fin i Fianna
- 07:04 Raul
- 07:07 Towarzysze zabawy
- 07:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Teraz się bawimy
- 07:15 Posłuchaj tego
- 07:18 Urocze miejsca
- 07:21 Świat podwodny
- 07:26 Hop-hop
- 07:28 Wstawaj!
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:33 Historie Henryka
- 07:35 Albert tłumaczy
- 07:38 Przygody kaczki
- 07:40 Elfy przyrody
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:46 Posłuchaj tego
- 07:48 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Urocze miejsca
- 07:56 Elfy przyrody
- 07:57 Zack i Ziggy
- 08:00 Elfy przyrody
- 08:01 Tempo Giusto
- 08:03 Mimo & Bobo PLUS
- 08:07 Mimo i Bobo
- 08:10 Wstawaj!
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:18 Wstawaj!
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:23 Mini opowiadania
- 08:26 Małe melodie
- 08:28 Zabawa w chowanego
- 08:30 Zack i Ziggy
- 08:33 Monika i Rudi
- 08:36 Margo i Felix
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Lola i Liczby
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:47 Muzeum
- 08:49 Urocze miejsca
- 08:52 Grupy
- 08:55 Muzeum
- 08:57 Co rośnie na drzewie?
- 08:59 Uczymy się
- 09:01 Zabawa w chowanego
- 09:04 Zack i Ziggy
- 09:07 Hubbi i jego koledzy
- 09:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:13 Kolorowa magia
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:26 Toobys
- 09:28 Afryka
- 09:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:33 Dinoland
- 09:36 Co rośnie na drzewie?
- 09:37 Fin i Fianna
- 09:40 DuckSchool
- 09:42 Kształcików
- 09:43 Dźwięki wokół nas
- 09:45 Margo i Felix
- 09:48 Albert tłumaczy
- 09:53 Wesoła łąka
- 09:56 Uczymy się
- 09:58 ABC - duckBC
- 10:01 Co rośnie na drzewie?
- 10:02 DuckSchool
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Historie Henryka
- 10:10 Wesołe królestwo
- 10:14 Fin i Fianna
- 10:17 Słodki dom
- 10:18 Tempo Giusto
- 10:20 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:23 Elfy przyrody
- 10:24 Małe melodie
- 10:26 Kolorowa Klara
- 10:29 Toobys
- 10:31 DuckSchool
- 10:33 Zabawa w chowanego
- 10:36 Co rośnie na drzewie?
- 10:37 Brygada ogniowa
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Kolorowa Klara
- 10:44 Historie Henryka
- 10:46 Mały Didy
- 10:48 Risto Gusto
- 10:51 Tempo Giusto
- 10:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:58 Margo i Felix
- 11:02 Co rośnie na drzewie?
- 11:03 Dotty i Kitty
- 11:06 Brygada ogniowa
- 11:09 Hop-hop
- 11:11 Wesołe królestwo
- 11:15 ABC - duckBC
- 11:18 Drużyna lalek
- 11:20 Sippi Sappi
- 11:22 Afryka
- 11:25 Zack i Ziggy
- 11:28 Raul
- 11:31 Pociąg
- 11:33 Afryka
- 11:36 Mimo i Bobo
- 11:38 Sztuka Leona
- 11:40 Mimo i Bobo
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Przygody kaczki
- 11:49 Hop-hop
- 11:51 Sztuka Leona
- 11:53 Zoo
- 11:56 Przygody kaczki
- 11:58 Drużyna lalek
- 12:00 Risto Gusto
- 12:03 Toby McFly
- 12:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:08 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Sztuka Leona
- 12:14 Skoczkowie Planet
- 12:19 Połączony świat
- 12:22 Dinozaur Milo
- 12:26 Mały Didy
- 12:28 Dinoland
- 12:31 Połączony świat
- 12:34 Skoczkowie Planet
- 12:38 Zoo
- 12:41 Brygada ogniowa
- 12:43 Mimo i Bobo
- 12:46 Przygody kaczki
- 12:48 Hiphopowy kaktus
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:54 Kaczka i Puszek
- 12:56 Małe, ale pracowite
- 12:59 Mimo i Bobo
- 13:02 Brygada ogniowa
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:07 Wesołe królestwo
- 13:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:13 Afryka
- 13:15 Pociąg
- 13:17 Drużyna lalek na ratunek
- 13:19 Hiphopowy kaktus
- 13:22 Hiphopowy kaktus
- 13:25 Drużyna lalek
- 13:27 Zastęp strażaków
- 13:30 Drużyna lalek
- 13:33 Wesołe królestwo
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Historie Henryka
- 13:41 Toobys
- 13:43 Elfy przyrody
- 13:44 ABC - duckBC
- 13:47 Fin i Fianna
- 13:50 Monika i Rudi
- 13:52 Pixie 2
- 13:53 Zabawa w chowanego
- 13:57 ABC - duckBC
- 14:00 Toobys
- 14:02 Kolorowa Klara
- 14:04 Dźwięki wokół nas
- 14:06 Pixie 2
- 14:07 Sippi Sappi
- 14:10 Pixie 2
- 14:11 Monika i Rudi
- 14:13 Lola i Liczby
- 14:15 DuckSchool
- 14:17 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Wesoła łąka
- 14:23 Dotty i Kitty
- 14:27 Kształcików
- 14:28 ABC - duckBC
- 14:31 Lola i Liczby
- 14:34 Kształcików
- 14:35 Sippi Sappi
- 14:38 Wstawaj!
- 14:40 DuckSchool
- 14:43 Hubbi się tym zajmie
- 14:46 DuckSchool
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:53 Wstawaj!
- 14:55 Hubbi i jego koledzy
- 14:57 Tempo Giusto
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:02 Wstawaj!
- 15:04 Mimo i Bobo
- 15:06 Lola i Liczby
- 15:09 Świat Mimo
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:14 Mimo i Bobo
- 15:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:19 Afryka
- 15:21 Risto Gusto
- 15:24 Afryka
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Zack i Ziggy
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Raul
- 15:38 Zabawa w chowanego
- 15:42 Brygada ogniowa
- 15:44 Restauracja
- 15:47 Cubie
- 15:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:53 Mały Didy
- 15:55 Lola i Liczby
- 15:58 Przygody kaczki
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:03 Mimo i Bobo
- 16:06 Hiphopowy kaktus
- 16:08 Mimo i Bobo
- 16:11 Świat Mimo
- 16:13 Uczymy się
- 16:16 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:18 Mały Didy
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:23 Lola i Liczby
- 16:25 Afryka
- 16:27 Dźwięki wokół nas
- 16:29 Toobys
- 16:32 Hiphopowy kaktus
- 16:34 Raul
- 16:37 Świat Mimo
- 16:39 Raul
- 16:43 Raul
- 16:45 Zabawa w chowanego
- 16:48 Świat Mimo
- 16:52 Mimo i Bobo
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Mały Didy
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:04 Sippi Sappi
- 17:07 Raul
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Wstawaj!
- 17:14 Raul
- 17:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:21 Dźwięki wokół nas
- 17:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:26 Mały Didy
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:31 Raul
- 17:34 Mimo i Bobo
- 17:36 Wstawaj!
- 17:38 Afryka
- 17:41 Margo i Felix
- 17:45 Słodki dom
- 17:46 Kształcików
- 17:47 Przygody kaczki
- 17:49 Kolorowa Klara
- 17:51 Monika i Rudi
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Mimo i Bobo
- 18:00 Tempo Giusto
- 18:02 DuckSchool
- 18:04 Monika i Rudi 2
- 18:07 Fin i Fianna
- 18:10 Toobys
- 18:13 Uczymy się
- 18:15 DuckSchool
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Pixie 2
- 18:22 Monika i Rudi 2
- 18:25 Sippi Sappi
- 18:28 Uczymy się
- 18:30 Małe melodie
- 18:32 Fin i Fianna
- 18:35 Dotty i Kitty
- 18:38 Uczymy się
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:44 Monika i Rudi
- 18:47 ABC - duckBC
- 18:50 Brygada ogniowa
- 18:53 Raul
- 18:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:58 DuckSchool
- 19:01 Uczymy się
- 19:04 Małe, ale pracowite
- 19:07 Cubie
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:13 Zoo
- 19:16 DuckSchool
- 19:19 Kaczka i Puszek
- 19:21 Przygody kaczki
- 19:23 Restauracja
- 19:26 Drużyna lalek
- 19:28 Małe, ale pracowite
- 19:31 Dinoland
- 19:34 Hiphopowy kaktus
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Dobranoc!
- 19:40 Lola i Liczby
- 19:43 Dźwięki wokół nas
- 19:45 Zabawa w chowanego
- 19:47 Zack i Ziggy
- 19:51 Drużyna lalek na ratunek
- 19:53 Lola i Liczby
- 19:55 Formy są twoje
- 19:57 Zabawa w chowanego
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:03 Uczymy się
- 20:06 Zabawa w chowanego
- 20:08 Pociąg
- 20:11 Zoo
- 20:14 Restauracja
- 20:17 Uczymy się
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:23 Zoo
- 20:25 Formy są twoje
- 20:27 Zoo
- 20:30 Historie Henryka
- 20:32 Pociąg
- 20:35 Hubbi i jego koledzy
- 20:38 Brygada ogniowa
- 20:41 Małe, ale pracowite
- 20:44 Dźwięki wokół nas
- 20:46 Hiphopowy kaktus
- 20:49 Drużyna lalek na ratunek
- 20:52 Elfy przyrody
- 20:53 Toobys
- 20:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Toobys
- 21:03 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Raul
- 21:08 Afryka
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Elfy przyrody
- 21:24 Toobys
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Cubie
- 21:32 Toobys
- 21:35 Toby McFly
- 21:38 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Połączony świat
- 21:57 Risto Gusto
- 22:00 Małe, ale pracowite
- 22:03 Świat Mimo
- 22:05 Przygody kaczki
- 22:07 Połączony świat
- 22:10 Mały Didy
- 22:13 Świat podwodny
- 22:16 Jak podróżujemy
- 22:18 Towarzysze zabawy
- 22:21 Pojazdy
- 22:24 Świat podwodny
- 22:27 Risto Gusto
- 22:29 Brygada ogniowa
- 22:32 Raul
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:36 Dinoland
- 22:39 Mały Didy
- 22:42 Urocze miejsca
- 22:44 Świat elfów
- 22:47 Jak podróżujemy
- 22:50 Rodzina bobrów
- 22:52 Posłuchaj tego
- 22:55 Słodki dom
- 22:57 Lola i Liczby
- 22:59 Słodki dom
- 23:00 Wesoła łąka
- 23:03 Kolorowa Klara
- 23:05 Albert tłumaczy
- 23:07 Mimo i Bobo
- 23:10 Kształcików
- 23:12 Wesoła łąka
- 23:15 Jaki jest twój zawód ?
- 23:17 Kolorowa magia
- 23:20 Muzeum
- 23:23 Kolorowa magia
- 23:26 Grupy
- 23:28 Pixie 2
- 23:29 Sippi Sappi
- 23:32 Monika i Rudi 2
- 23:35 DuckSchool
- 23:37 Uczymy się
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:43 Miyu i Litto
- 23:45 Muzeum
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:53 Muzeum
- 23:55 Posłuchaj tego
- 23:58 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:53 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:20 LaLiga Top Scorer
- 07:00 LaLiga Team of the Season
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 GP Confidential
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 05:00 Fighting Fit (1)
- 06:00 Fighting Fit (1)
- 07:00 Fighting Fit (2)
- 08:00 Fighting Fit (3)
- 09:00 WWE Classic Gold (28)
- 09:30 WWE Classic Gold (29)
- 10:00 WWE Classic Gold (30)
- 10:30 WWE Classic Gold (31)
- 11:00 WWE Raw (19)
- 14:00 WWE SmackDown (29)
- 15:00 WWE SmackDown (30)
- 16:00 WWE NXT (16)
- 17:00 WWE - Main Event (16)
- 23:00 WWE - Main Event (16)
- 20:05 Sektor Prasowy
- 20:10 Koszykówka na wózkach (1. liga koszykówki na wózkach Toyota Wałbrzych - IKP Poznań)
- 20:50 Głosem Paszkiewicza (29)
- 21:25 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:50 Sektor Prasowy
- 21:55 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:50 Remont na 5+ (7)
- 05:05 Remont na 5+ (8)
- 05:35 Remont na 5+ (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:25 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:55 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 14:00 Celnicy (3)
- 15:00 Celnicy (4)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 17:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (1)
- 00:00 Życie za kratami (1)
- 01:00 Narodziny miliarderów (4)
- 01:55 Gaz do dechy (3)
- 02:45 W warsztacie (6)
- 03:30 Jak kupić najdroższe auta świata (3)
- 18:00 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 19:00 Gaz do dechy (3)
- 20:00 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo (2)
- 00:20 Tajne bazy nazistów (Artyleria z Maisy: przygotowania do inwazji?)
- 01:15 Zapomniane fronty II wojny światowej (Bitwa o zamek Itter)
- 02:05 Tajne bronie II wojny światowej (Tajne działania)
- 03:00 Jak inżynieria zmieniała świat (Wyścig kolei)
- 03:40 Sekrety dawnych budowniczych (Tajemnice piramid)
- 16:25 Linie frontu (Monte Cassino)
- 17:35 Linie frontu (Anzio)
- 18:45 Linie frontu (Plaża Omaha)
- 19:55 Linie frontu (Wzgórze 112)
- 00:05 Dzika kuchnia (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:30 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:35 Przepis na ogród (59)
- 04:45 Przepis na ogród (60)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (9)
- 07:10 Kuchnia na dziko (10)
- 07:25 Kuchnia na dziko (11)
- 07:35 Kuchnia na dziko (12)
- 07:50 Kuchnia na dziko (13)
- 18:00 Przepis na remont 2 (6)
- 18:30 Przepis na remont 2 (7)
- 19:00 Przepis na remont 2 (8)
- 19:30 Przepis na remont 2 (9)
- 10:00 Pies na życie (3)
- 10:35 Zwierzaki z misją (3)
- 11:10 Łowcy smaków (1)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (1)
- 12:25 Pytania do doktora (Dieta)
- 13:00 Zapytaj lekarza (2)
- 13:35 Happy i Zen (3)
- 14:05 Happy i Zen (4)
- 14:40 Żyj jak Laila (3)
- 15:10 Żyj jak Laila (4)
- 15:40 Nocna zmiana (6)
- 16:35 Nocna zmiana (7)
- 17:25 Nocna zmiana (8)
- 18:20 Nocna zmiana 2 (1)
- 19:10 Nocna zmiana 2 (2)
- 20:00 Chłopiec, który odzyskał mózg
- 21:00 Łowcy smaków (2)
- 21:35 Gotowe na start (2)
- 22:20 Metoda Osmina (4)
- 23:30 Monika i seks (7)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Mieszkanie dla młodych)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Meg idzie na studia)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Rodzinny kot)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Laserowy instynkt)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Turniej golfowy)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Oko za oko, ząb za ząb)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Skończone: część pierwsza)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Skończone: część druga)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Pojedyncze łóżka)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Roboty kontra zapaśnicy)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Weselna panna młoda)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Sobowtóry)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wielkie dni)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Przeprowadzka)
- 23:10 Farciarz Gilmore
- 00:00 PitBull
- 02:05 Zaklęte rewiry
- 04:25 Nikt nie woła
- 06:00 Dwie korony
- 07:50 Sam pośród swoich
- 10:00 Podróż za jeden uśmiech
- 11:55 Gdzie jest generał?
- 15:05 Janosik
- 17:50 Wiosna, panie sierżancie
- 00:10 Policyjna opowieść 3
- 02:20 Trędowata
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:30 Zameldowani (12)
- 08:00 Zameldowani (13)
- 08:30 Zameldowani 2 (1)
- 09:00 Zameldowani 2 (2)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:30 Bonanza (14)
- 11:30 Bonanza (15)
- 12:35 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:30 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Zbroja boga
- 00:10 Robocop
- 02:30 Rozmowy nocą
- 04:20 Bulionerzy (Moda)
- 04:55 Bulionerzy (Egzorcysta)
- 05:25 Bulionerzy (Pracoholik)
- 06:00 Premiera: Kabaretowe hity (5)
- 06:15 Przygody Merlina (Zatruty kielich)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (Zimne czasy, część 2)
- 15:20 Twister
- 20:00 Ława przysięgłych
- 22:40 Robocop 2
- 00:00 Teresa (17)
- 01:00 Teresa (18)
- 02:00 Teresa (19)
- 03:00 Teresa (20)
- 04:00 Płomienie pożądania (1)
- 05:00 Płomienie pożądania (2)
- 06:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 07:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 08:00 Sploty nienawiści (1)
- 09:00 Burza namiętności (21)
- 10:00 Burza namiętności (22)
- 11:00 Teresa (16)
- 12:00 Teresa (17)
- 13:00 Teresa (18)
- 14:00 Teresa (19)
- 15:00 Teresa (20)
- 16:00 Trzy siostry (220)
- 17:00 Trzy siostry (221)
- 18:00 Trzy siostry (222)
- 19:00 Trzy siostry (223)
- 20:00 Trzy siostry (224)
- 21:00 Płomienie pożądania (3)
- 22:00 Płomienie pożądania (4)
- 23:00 Okrutne miasto (40)
- 23:59 Okrutne miasto (41)
- 00:50 Wampiry i świry
- 02:25 Sukiyaki western django
- 04:30 Totalcar (1)
- 05:10 Totalcar (2)
- 05:45 Hity AXN
- 06:15 Kafejka za rogiem 5 (5)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 08:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 09:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 09:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 10:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 10:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 11:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 11:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 12:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 12:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 13:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 13:30 Mój dom za twoje pieniądze 2 (16)
- 23:10 Lochy i smoki 3
- 00:05 Resident Evil 2: Apokalipsa
- 01:55 Nielegalni (9)
- 02:55 Nielegalni (10-ost.)
- 03:55 Układ (5)
- 05:00 Układ (6)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Flash 7 (14)
- 07:25 Flash 7 (15)
- 08:20 Flash 7 (16)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 11:15 Amatorzy przygód (8)
- 12:10 Amatorzy przygód (9)
- 13:10 Amatorzy przygód (10)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 21:00 Ryzykowny układ
- 01:40 Miłość i inne używki
- 04:00 Prezentuj broń! (37)
- 05:05 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:40 Premiera: Winnice miłości 2 (91)
- 07:55 Candice Renoir 9 (6)
- 09:10 Candice Renoir 9 (7)
- 10:20 Candice Renoir 9 (8)
- 11:30 Candice Renoir 9 (9)
- 12:40 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 13:50 Domek na prerii 7 (18)
- 14:55 Domek na prerii 7 (19)
- 15:55 Domek na prerii 7 (20)
- 17:00 Domek na prerii 7 (21)
- 18:05 Domek na prerii 7 (22)
- 19:10 Carter 2 (9)
- 20:05 Carter 2 (10-ost.)
- 21:00 Miłość i inne używki
- 23:20 Piękny umysł
- 01:05 Kroll
- 03:10 Powrót laleczki Chucky
- 08:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 11:05 Mała wielka miłość
- 13:35 W jak morderstwo
- 17:55 Rocky Balboa
- 20:00 Joker
- 22:00 Nienawistna ósemka
- 00:00 Zakończenie programu
- 06:10 Zagubiony smok
- 07:45 Tygrysy ze stacji Shagou
- 09:45 Gdy płoną lasy
- 11:20 Wujek Nino
- 13:00 Owd Bob
- 14:35 Latarnicy
- 16:10 Kanciarz
- 17:50 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:20 Bernie
- 21:00 Cichy Don
- 22:35 Cichy Don
- 01:40 Horny Housewives 3
- 02:40 Więzy krwi
- 04:25 Zakończenie programu
- 06:25 Projekt: Dinozaur
- 07:45 Morderca w naszym domu
- 09:15 Nocna jazda
- 10:40 Tajna agentka
- 12:15 Chłopiec z dżungli
- 13:45 Lope
- 15:35 Żar zemsty
- 17:00 Czyja to córka
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Po własnych śladach
- 21:30 Wojna o honor
- 23:25 Obrońca
- 00:00 Bandyta
- 01:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 02:20 Miasteczko Suddenly
- 03:35 Dom kamiennych małp
- 05:00 Oddychaj
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Dziwna miłość Marty Ivers
- 07:50 Pielgrzym
- 08:30 W głębinach
- 10:10 Dumny buntownik
- 11:50 Woda
- 12:05 Sklepik z horrorami
- 13:15 Univitellin
- 13:30 Najskromniejsze kino w dziejach
- 14:50 Zjazd
- 15:20 Melodia wiatru
- 16:35 Legenda Irokezów. Mohawk
- 17:55 Bella
- 18:20 To żart, synu
- 19:25 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 19:30 Żelazna wyspa
- 21:00 Moja brunetka
- 22:25 Zabawa w chowanego
- 22:50 Talizman
- 00:15 Rewolta
- 01:55 Modigliani
- 04:00 Zakończenie programu
- 05:25 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:50 To nie ze mną (7)
- 07:15 To nie ze mną (8)
- 07:40 To nie ze mną (9)
- 11:25 Opowieści z ławeczki
- 13:15 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 15:10 Prawie przyjaciele
- 18:20 Belcanto
- 20:00 Ekstrakt
- 21:30 Dynastia Tudorów (6)
- 22:25 Obsesja Eve 2 (5)
- 23:10 Plan B 2 (2)
- 23:55 Londyński bulwar
- 01:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 03:15 Lody na patyku 4
- 10:00 Moda na sukces 34 (8585)
- 10:30 Moda na sukces 34 (8586)
- 11:00 Moda na sukces 34 (8587)
- 11:30 Triumf miłości (97)
- 12:25 Triumf miłości (98)
- 13:15 Triumf miłości (99)
- 14:10 Everest (28)
- 14:40 Everest (29)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (55)
- 18:20 Słomiany wdowiec
- 20:25 Mój tydzień z Marilyn
- 22:35 Nocny kowboj
- 01:50 Noc żywych trupów
- 04:05 Siekierka na miesiąc miodowy
- 06:00 Niewolnica Isaura (7)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:00 Dziesięć najlepszych (Rekordy box office'u)
- 14:15 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:30 Klik News (47)
- 14:35 Moda na sukces 34 (8280)
- 15:05 W samo południe
- 16:40 Lew pustyni
- 20:05 Mózg za miliard dolarów
- 22:15 Kret
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 10:00 Szlagroteka
- 10:40 Spotkanie z balladą
- 11:35 Spotkanie z balladą
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:20 Hard Knocks Fighting (9)
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Sporty walki: Makowski FC Tournament w Zielonej Górze 30.09.2023
- 22:30 Hip Show
- 22:50 Hip Show
- 23:10 Hip Show
- 23:30 Hard Knocks Fighting (9)
- 00:00 Łowcy przeszłości (2)
- 01:00 Podróż przez historię (27)
- 01:30 Podróż przez historię (28)
- 02:00 Indie - mali policjanci
- 03:00 Zadziwiająca nauka (1)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 08:00 Delfiny. Urok czy inteligencja?
- 09:00 Na wybrzeżu (3)
- 09:30 Na wybrzeżu (4)
- 12:00 Słoneczny patrol z Hawajów
- 13:00 Plagi (3)
- 14:00 Siła natury (5)
- 14:30 Siła natury (6)
- 15:00 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 16:00 Legia cudzoziemska - zielone piekło
- 17:00 Wspaniały świat (5)
- 17:30 Wspaniały świat (6)
- 18:00 Z dala od miasta (5)
- 18:30 Z dala od miasta (6)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (5)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (6)
- 20:00 Ekologiczna panika (1)
- 20:30 Ekologiczna panika (2)
- 21:00 Detektywi historii: Hiroszima
- 22:00 Efekt technologii (5)
- 22:30 Efekt technologii (6)
- 23:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 01:15 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 6)
- 01:45 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 7)
- 02:15 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 8)
- 02:45 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 9)
- 03:15 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 10)
- 03:45 Stream Nation (House Flipper 2, część 21)
- 04:15 Stream Nation (House Flipper 2, część 22)
- 04:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 23)
- 05:30 Stream Nation (House Flipper 2, część 24)
- 06:10 Dynamo - więcej niż magia (4)
- 07:10 Projekt Wywiad (Drago Entertainment)
- 07:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 14)
- 07:55 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 15)
- 12:35 TVGry (369)
- 12:50 Robot Wars 2 (4)
- 14:10 Robot Wars 2 (5)
- 15:20 Robot Wars 2 (6)
- 19:10 Sol F1 10 (4. wyścig)
- 20:35 Sol F1 10 (5. wyścig)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Piętro wyżej
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 20 Najlepszych Zespołów Lat 80.
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe Hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe Hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:25 Grammar wise (2)
- 01:50 English is the key (1)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (11)
- 04:10 3ways2 (14)
- 04:20 English in focus (50)
- 04:30 English 911 2 (138)
- 04:35 English 911 2 (139)
- 04:40 English 911 2 (140)
- 05:00 Art land (13)
- 05:05 Art land (14)
- 05:10 Crafty hands 2 (7)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (7)
- 05:40 Words to grow (13)
- 05:45 Words to grow (14)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (1)
- 06:15 Yummy for mummy (1)
- 06:25 Kids in action (1)
- 06:30 Kids in action (2)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (1)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (1)
- 07:15 Life around (35)
- 07:20 Life around (44)
- 07:25 Grammar wise (7)
- 07:50 Basic lexis (1)
- 08:00 Film set (2)
- 08:15 Here and there (79)
- 08:25 Here and there (80)
- 08:35 Study choice (9)
- 08:40 Euronews. futuris (11)
- 08:45 Euronews. futuris (12)
- 08:50 Euronews. futuris (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (2)
- 09:20 Let's talk (2)
- 09:35 English in focus (6)
- 09:45 English 911 2 (11)
- 09:50 English 911 2 (12)
- 09:55 English 911 2 (13)
- 10:00 Spot on the map (9)
- 10:10 Spot on the map (10)
- 10:20 Easy talk (36)
- 10:30 Worth seeing (9)
- 10:40 Worth seeing (10)
- 10:50 National parks (9)
- 10:55 National parks (10)
- 11:00 Art land (13)
- 11:05 Art land (14)
- 11:10 Crafty hands 2 (7)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (7)
- 11:40 Words to grow (13)
- 11:45 Words to grow (14)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (1)
- 12:15 Yummy for mummy (1)
- 12:25 Kids in action (1)
- 12:30 Kids in action (2)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (1)
- 13:00 Film set (28)
- 13:15 Film set (29)
- 13:30 Film set (30)
- 13:40 Easy talk (27)
- 13:45 Euronews. futuris (44)
- 13:50 Euronews. futuris (45)
- 13:55 Euronews. futuris (46)
- 14:00 English united (12)
- 14:10 3ways2 (15)
- 14:20 English in focus (51)
- 14:30 English 911 2 (141)
- 14:35 English 911 2 (142)
- 14:40 English 911 2 (148)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (18)
- 15:20 Keep fit (19)
- 15:30 What did they say (66)
- 15:35 What did they say (67)
- 15:40 What did they say (68)
- 15:45 What did they say (69)
- 16:00 Grammar wise (3)
- 16:25 English up (1)
- 16:35 English up (2)
- 16:45 English up (5)
- 17:00 Feature film
- 18:40 Easy talk (36)
- 18:50 Worth seeing (9)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (1)
- 19:15 Life around (35)
- 19:20 Life around (44)
- 19:25 Grammar wise (7)
- 19:50 Basic lexis (1)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (2)
- 20:20 Let's talk (2)
- 20:35 English in focus (6)
- 20:45 English 911 2 (11)
- 20:50 English 911 2 (12)
- 20:55 English 911 2 (13)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (18)
- 23:30 Keep fit (19)
- 23:40 What did they say (66)
- 23:45 What did they say (67)
- 23:50 What did they say (68)
- 23:55 What did they say (69)
- 00:02 Последний день диктатора
- 00:25 Волонтерша
- 00:29 FREEDOM
- 02:50 Исторические факты
- 03:21 Винница. Два года после ракетного удара
- 03:26 Гражданская оборона
- 03:41 Зачем Путин раскручивает тему переговоров
- 04:02 Боец 77-ой отдельной аэромобильной бригады
- 04:05 Настоящее время. #ВУкраине
- 04:31 Уроженец России воюет за Украину
- 04:35 Антизомби
- 04:54 ФронтNews
- 05:24 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Спортивная реабилитация военных
- 06:35 Евросоюз приостановил процесс интеграции Грузии
- 07:00 FREEDOM
- 10:01 Последний день диктатора
- 10:20 Антизомби
- 10:33 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Все так однозначно
- 12:26 Санкции против РФ
- 12:30 Новости свободных народов
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:19 FREEDOM
- 16:57 Антизомби
- 17:10 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:32 FREEDOM
- 21:30 Миротворцы. В горах Сванетии
- 21:56 Даже в космосе Россия изгой
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:21 Fashion
- 00:30 Le journal
- 00:45 En tete a tete
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:22 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Across Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 The 51 Percent
- 04:00 Le journal
- 04:15 Reporters
- 04:30 Le journal
- 04:45 A Week in France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Access Asia
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:15 Le journal
- 07:16 French Connections
- 07:22 The Observers
- 07:30 Le journal
- 07:45 Le journal
- 07:46 Sports
- 07:52 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:10 Revisited
- 09:30 Le journal
- 09:40 Focus
- 09:45 Sports
- 09:51 You Are Here
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Reporters
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 Talking Europe
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 People And Profit
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:44 Le journal
- 14:45 En tete a tete
- 15:00 Le journal
- 15:14 Le journal
- 15:15 Across Africa
- 15:30 Le journal
- 15:44 Le journal
- 15:45 Reporters
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 The Observers
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Talking Europe
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Talking Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:14 En tete a tete
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:44 People And Profit
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 The 51 Percent
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 Access Asia
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Reporter's Week
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:45 A Week in France
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le monde dans tous ses Etats
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Une semaine reportages
- 04:30 Le journal
- 04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters plus
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Dans les hebdos
- 07:52 Vous etes ici
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:31 Une semaine reportages
- 08:43 L'entretien de l'intelligence économique
- 08:55 L'instant mobile
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 L'invité de l'économie
- 12:30 Le journal
- 12:44 En tete a tete
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 C'est en France
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le monde dans tous ses Etats
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 L'invité de l'économie
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Reporters plus
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Une semaine reportages
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:44 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports dimanche
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports dimanche
- 23:21 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Le Paris des arts
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Antoni Abraham Trybun Kaszubów
- 10:30 Śmiertelne życie
- 11:25 W labiryncie (Kasety)
- 11:58 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Jezioro Głodne - Płazie Eldorado
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Droga
- 18:21 Którędy po sztukę (Möller)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 19:10 Cały ten sport
- 19:40 Spotkania w pracowni (Marek Wrzesiński)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Ludzie, statki i okręty
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:24 Twórcze horyzonty
- 10:50 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Oko za oko" - Justyna Steczkowska)
- 11:00 Nad Odrą (2)
- 11:51 Języczek u wagi (Nazwy ulic)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 14:53 Listy do PRL-u (Zaradny radca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Tajemnice początków Polski. Droga do królestwa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Koegzystencja)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 15:15 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 17:14 Medycyna i ty
- 17:31 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:41 New Musette Quartet - Koncert jubileuszowy (2)
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Pociąg do Wielkopolski
- 19:04 Reportaż TVP Poznań
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 19:30 Sportowy weekend
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Teleskop kulturalny
- 21:54 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 10:35 Tatarskie wieści
- 10:44 Przystanek Kultura
- 11:01 Ludzie z Mazowsza (Bliżej nieba)
- 11:10 Piosenka u Ciebie
- 11:30 Wojownicy czasu (Z gimnazjum na front, czyli Firlejówka 1920)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Według Wandy
- 14:55 Myśliciele - sylwetki polskie (Maurycy Mochnacki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:20 Przegląd ukraiński
- 17:35 Magiczne Podlasie (Kruszyniany)
- 17:39 Odkryj regiony
- 17:56 Panorama litewska
- 18:04 Słownik polsko@polski (517)
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:58 Prognoza pogody
- 18:59 Żyjący Kościół
- 19:27 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Obalamy mity medyczne (8)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Informacje sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Design i ty
- 19:45 L jak las (3/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:02 Audycje komitetów wyborczych
- 11:08 Blachnicki. Życie i światło
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Polacy w kosmosie (Polacy w kosmosie - Mały krok dla człowieka)
- 17:25 Spotkania z ekologią
- 17:42 Pokochaj Grudziądz
- 17:55 Audycje komitetów wyborczych
- 18:00 Zakochaj się w Polsce
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:20 Audycje komitetów wyborczych
- 19:25 Agroregion
- 19:45 Całkiem niezła historia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 21:55 Audycje komitetów wyborczych
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 10:01 Sport weekend
- 10:11 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:48 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Tour de Lubuskie - bis
- 11:54 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Twój punkt widzenia
- 17:26 Obalamy mity medyczne (6)
- 17:32 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:52 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:50 Języczek u wagi (Depluralizacja)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Reportaż z każdej strony (Wojenne losy wawelskich skarbów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Kryptonim T-4)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Reportaż z każdej strony (Nieznane archiwum profesora Zina)
- 18:00 Piosenka u Ciebie
- 18:25 Lubelskie Fundusze Europejskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:55 Przed świtem
- 19:45 Reportaż. Z lubelskiego (Twój dar serca)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Rzeki)
- 17:25 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:51 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 18:05 Z życia regionu (Strzał w dziesiątkę)
- 18:15 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:15 Dokument w TVP Rzeszów (Gra o życie)
- 19:30 Pakistan OFFroadowo
- 19:55 Kalejdoskop filmowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:55 Poznaj region (Dolnośląskie miasteczko Żarów)
- 11:00 Nad Odrą (2)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:31 Szlachetne zdrowie
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Buk)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 1920. Wojna i miłość (Biały fortepian)
- 17:47 Wschód
- 18:09 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Fakty sport
- 18:56 Magazyn Dolnośląski
- 19:11 Dziewczyny do wzięcia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Pogoda (14)
- 10:05 Arrasów dzieje osobliwe (Testament Zygmunta Augusta)
- 10:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 10:45 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 11:00 Wolę dokument (Dom mały i ciasny. Koryznówka)
- 11:06 Filmoteka małopolska: Dom mały i ciasny. Koryznówka
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Szalom Chmielnik)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (14)
- 14:57 Pogoda (14)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kronika dnia (14)
- 16:42 Pogoda (14)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (14)
- 17:02 Raport pogodowy (14)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 17:32 Filmoteka małopolska: Walery Goetel. Rektor
- 18:16 Wielcy z Małopolski (Kazimierz Kordylewski)
- 18:30 Kronika (14)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:04 Pogoda (14)
- 19:06 Raport pogodowy (14)
- 19:10 Działo się w Krakowie
- 19:12 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 19:26 Święto Dzieci Gór 2023 (2)
- 19:54 Felieton
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (14)
- 21:50 Pogoda (14)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Strefa kultury (311)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:15 7 dni opolskie
- 19:30 Pełnia wiary
- 19:55 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Na tropach historii
- 19:04 Sport
- 19:25 Dzieciaki zdolniaki
- 19:37 Siewcy słowa
- 19:43 RoberTeka
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Agroexpress
- 10:15 Dwa Plus Jeden
- 10:50 Spotkanie z Olgą Olginą
- 11:22 Życie lasu. Grzyby
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Prosto z lasu (13/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ale to już było: Reportaż (25)
- 17:15 Dni Opoczna 2024
- 17:27 Portret z pamięci
- 18:03 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:54 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:21 Leśni zapylacze
- 19:46 Misja OGRÓD
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:51 Skarby Łodzi (6)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Dej pozór
- 19:40 Ziołowa apteka
- 19:50 Z poddasza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 10, 24-33) Nie bójcie się ludzi)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koncert Orkiestry Dętej im. Tadeusza Moryto w Łącku)
- 01:00 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Msza święta)
- 03:20 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Różaniec)
- 04:00 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Apel Jasnogórski)
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Wszystko jest łaską)
- 05:05 Iluminator
- 06:00 Jestem mamą (Bezpieczny wypoczynek)
- 06:15 Mocni w wierze (Pytanie o tożsamość)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Tajemnica Ojca Wenantego)
- 07:15 Jeden Kościół, wielu świętych
- 07:45 Ocalić od zapomnienia (Janina Maleszewska)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Jacek Malczewski)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:50 Kobiety wolności
- 17:30 Sól ziemi (Gliniane cuda)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Jacek Malczewski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Czym jest Biblia?)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Solidarność społeczna)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa (Obecne działania rządu w dziedzinie obronności państwa)
- 21:55 Święty na każdy dzień (14 lipca, wspomnienie św. Kamila)
- 22:00 Polskie dziedzictwo (25)
- 22:30 Św. Józef - patron na trzecie tysiąclecie
- 22:45 Jak wygrać małżeństwo (Jak oszczędzać i nie być skąpym)
- 23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Koordynacja i animacja grup parafialnych w parafii św. Jana Brebeuf w Chicago)
- 23:30 Tam, gdzie Bóg płacze (Wyjście z podziemia I)
- 01:50 Chlor
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (7)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (15)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (16)
- 07:50 Prawo do narodzin (116)
- 08:20 Prawo do narodzin (117)
- 08:45 Uśmiechnij się (14)
- 08:50 Prawo do narodzin (118)
- 09:20 Prawo do narodzin (119)
- 09:50 Uśmiechnij się (12)
- 09:55 Yattaman (Podróż w czasie)
- 10:20 Yattaman (Egzorcysta)
- 10:50 Gigi (Sposób na zwycięstwo)
- 11:15 Gigi (Powietrzna koszykówka)
- 11:40 Uśmiechnij się 3 (5)
- 11:50 Uśmiechnij się (15)
- 11:55 Uśmiechnij się (4)
- 12:00 Stolik dla trojga (5)
- 13:00 Stolik dla trojga (6)
- 13:55 Uśmiechnij się (1)
- 14:00 Stolik dla trojga (7)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Wielkie wyzwanie)
- 17:25 Gigi (Porwanie)
- 18:00 Klejnot TV
- 22:45 Uśmiechnij się (16)
- 22:55 Uśmiechnij się (15)
- 23:05 Uśmiechnij się (1)
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Mroczne historie magazynowe (2)
- 05:00 Na osi (497)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Tyranozaur z głębin)
- 07:05 Simba lwi Król (14)
- 07:30 Plastelinkowy angielski (9)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (10)
- 07:55 Plastelinkowy angielski (11)
- 08:10 Władca zwierząt (4)
- 09:05 Władca zwierząt (5)
- 14:00 Klub Winx 4 (7 to idealna liczba)
- 14:30 Klub Winx 4 (Lekcja czarów)
- 15:00 Mała doboszka (4)
- 22:50 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Jurki)
- 23:50 Na osi (497)
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Wolfram - Robert Matula
- 04:35 Babylon
- 05:00 Návrat orla skalního
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Druhý mozek
- 06:20 Folklore’s not dead!
- 06:40 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:30 Vltava, naše řeka (2)
- 07:40 Peklo na zemi (2)
- 20:00 Barbarosa
- 21:30 Sherlock Holmes (Poslední upír)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:52 Atentát na Donalda Trumpa
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Zprávy ve 23
- 00:45 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 01:35 Jana Kirschner
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Apollo 2016
- 04:15 Zpěvák nebo sportovec
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mireille Mathieu
- 20:40 U Hany Hegerové
- 21:00 Koncert z Paříže 2024
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na parníku)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (7)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Tisíc a jedna králičí pohádka
- 10:35 Ta nejvelkolepější věc
- 11:00 Fazolčina kavárna
- 11:20 Lampie (2)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (6)
- 12:50 Tlapková patrola VII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:15 Pan Tau (8)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Strom jako rozhledna)
- 18:55 Kámoši hafíci (8)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sibiřská magistrála)
- 19:57 Przerwa w transmisji 19:57-06:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:45 Kadr na Kino
- 01:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:25 Kadr na Kino
- 03:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:00 Akademia ogrodnika
- 04:15 Superwizjer
- 05:10 Kadr na Kino
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:15 Kadr na Kino
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 00:40 Superwizjer
- 01:45 Fakty po Faktach
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Fakty po Faktach
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:35 Szkło kontaktowe
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:20 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Byk i Niedźwiedź
- 09:25 Rozmowy na szczycie
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:45 Fakty po Faktach
- 11:25 Horyzont
- 11:55 Byk i Niedźwiedź
- 12:30 Bez śladu (Złote miasto)
- 13:30 Kawa na ławę
- 14:40 Loża prasowa
- 15:45 Wilfredo León. W drodze do Paryża 2024
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:20 Złowieszcza powódź
- 23:35 Fakty po Faktach
- 00:05 Motozoom (112)
- 00:35 ITbiznes (184)
- 01:00 Biznes to ludzie (3)
- 01:30 Biznesmania (62)
- 02:00 Ameryka z powietrza (1)
- 03:05 Projekt kawa (5)
- 04:05 Projektantki (3)
- 04:35 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 05:00 Biznesmania (56)
- 05:30 Biznes to ludzie (3)
- 06:00 Motozoom (112)
- 06:30 Projektantki (4)
- 07:05 Pieniądze z papieru (106)
- 07:30 ITbiznes (184)
- 08:00 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (25)
- 08:30 Twój branding (102)
- 08:45 Po godzinach: Konie (5)
- 09:00 Świat do odczytu (33)
- 09:25 Biznes to ludzie (3)
- 10:05 Po godzinach: Konie (5)
- 10:20 Dłuższa rozmowa
- 10:35 Pieniądze z papieru (106)
- 11:00 Motozoom (112)
- 11:30 ITbiznes (184)
- 12:00 Biznes to ludzie (3)
- 12:30 Po godzinach: Konie (5)
- 12:45 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 13:00 Dobra franczyza 2 (25)
- 13:15 Dłuższa rozmowa
- 13:30 Kadry w pigułce (142)
- 13:45 Twój branding (102)
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Świat do odczytu (33)
- 15:00 Wyścigi konne
- 19:20 Dłuższa rozmowa
- 19:35 Biznes to ludzie (3)
- 20:05 Gitara elektryczna - rewolucja dźwięku (1)
- 21:10 Dłuższa rozmowa
- 21:25 Kadry w pigułce (142)
- 21:35 Dobra franczyza 2 (25)
- 21:50 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 22:05 Twój branding (102)
- 22:20 Kadry w pigułce (142)
- 22:35 Dobra franczyza 2 (25)
- 22:50 Dłuższa rozmowa
- 23:05 Pieniądze z papieru (106)
- 23:35 Kadry w pigułce (142)
- 23:45 Twój branding (102)
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 01:35 Mechanik
- 03:25 Zakochany anioł
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i Ciężkowice)
- 09:00 Przed ekranem (8)
- 09:15 Faraon
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 18:25 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 18:40 Jaka to melodia? (5298)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:40 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz finałowy: Hiszpania - Anglia
- 01:00 Dziewczyna warta grzechu
- 02:45 Wszystko, co kocham
- 04:25 Rodzinka.pl (Pranie nie jest sexy)
- 04:50 Rodzinka.pl (Wilgotna Szeherezada)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2983)
- 06:00 Barwy szczęścia (2984)
- 06:35 M jak miłość (1794)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2963)
- 14:35 Koło fortuny (1575)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Dżem)
- 16:15 Tak to leciało! (28)
- 17:05 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 17:20 Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 20:00 Dziewczyna warta grzechu
- 21:50 Panorama
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Kino bez granic: Blue Jasmine
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pan Piotr)
- 17:34 Polacy to wiedzą!
- 18:00 Z wieszaka historii (Płeć i ubiór)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 19:55 Szlakiem Świętej Warmii (3/20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Dej pozór
- 19:40 Ziołowa apteka
- 19:50 Z poddasza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Antoni Abraham Trybun Kaszubów
- 10:30 Śmiertelne życie
- 11:25 W labiryncie (Kasety)
- 11:58 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Jezioro Głodne - Płazie Eldorado
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Droga
- 18:21 Którędy po sztukę (Möller)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 19:10 Cały ten sport
- 19:40 Spotkania w pracowni (Marek Wrzesiński)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Ludzie, statki i okręty
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:24 Twórcze horyzonty
- 10:50 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Oko za oko" - Justyna Steczkowska)
- 11:00 Nad Odrą (2)
- 11:51 Języczek u wagi (Nazwy ulic)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 14:53 Listy do PRL-u (Zaradny radca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Tajemnice początków Polski. Droga do królestwa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Koegzystencja)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 15:15 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 17:14 Medycyna i ty
- 17:31 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:41 New Musette Quartet - Koncert jubileuszowy (2)
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Pociąg do Wielkopolski
- 19:04 Reportaż TVP Poznań
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 19:30 Sportowy weekend
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Teleskop kulturalny
- 21:54 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 10:35 Tatarskie wieści
- 10:44 Przystanek Kultura
- 11:01 Ludzie z Mazowsza (Bliżej nieba)
- 11:10 Piosenka u Ciebie
- 11:30 Wojownicy czasu (Z gimnazjum na front, czyli Firlejówka 1920)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Według Wandy
- 14:55 Myśliciele - sylwetki polskie (Maurycy Mochnacki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:20 Przegląd ukraiński
- 17:35 Magiczne Podlasie (Kruszyniany)
- 17:39 Odkryj regiony
- 17:56 Panorama litewska
- 18:04 Słownik polsko@polski (517)
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:58 Prognoza pogody
- 18:59 Żyjący Kościół
- 19:27 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Obalamy mity medyczne (8)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Informacje sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Design i ty
- 19:45 L jak las (3/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:02 Audycje komitetów wyborczych
- 11:08 Blachnicki. Życie i światło
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Polacy w kosmosie (Polacy w kosmosie - Mały krok dla człowieka)
- 17:25 Spotkania z ekologią
- 17:42 Pokochaj Grudziądz
- 17:55 Audycje komitetów wyborczych
- 18:00 Zakochaj się w Polsce
- 18:23 Razem dla regionu
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z miłości do zwierząt
- 19:20 Audycje komitetów wyborczych
- 19:25 Agroregion
- 19:45 Całkiem niezła historia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 21:55 Audycje komitetów wyborczych
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 10:01 Sport weekend
- 10:11 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:48 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Tour de Lubuskie - bis
- 11:54 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Twój punkt widzenia
- 17:26 Obalamy mity medyczne (6)
- 17:32 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:52 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:50 Języczek u wagi (Depluralizacja)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Reportaż z każdej strony (Wojenne losy wawelskich skarbów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt (21)
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Kryptonim T-4)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Reportaż z każdej strony (Nieznane archiwum profesora Zina)
- 18:00 Piosenka u Ciebie
- 18:25 Lubelskie Fundusze Europejskie
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:55 Przed świtem
- 19:45 Reportaż. Z lubelskiego (Twój dar serca)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Rzeki)
- 17:25 Trzcina, ryby i grzyby
- 17:51 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 18:05 Z życia regionu (Strzał w dziesiątkę)
- 18:15 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:15 Dokument w TVP Rzeszów (Gra o życie)
- 19:30 Pakistan OFFroadowo
- 19:55 Kalejdoskop filmowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:01 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 10:55 Poznaj region (Dolnośląskie miasteczko Żarów)
- 11:00 Nad Odrą (2)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:31 Szlachetne zdrowie
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Szlakiem drewnianych kościołów (Buk)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 1920. Wojna i miłość (Biały fortepian)
- 17:47 Wschód
- 18:09 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:47 Pogoda
- 18:50 Fakty sport
- 18:56 Magazyn Dolnośląski
- 19:11 Dziewczyny do wzięcia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Pogoda (14)
- 10:05 Arrasów dzieje osobliwe (Testament Zygmunta Augusta)
- 10:30 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 10:45 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 11:00 Wolę dokument (Dom mały i ciasny. Koryznówka)
- 11:06 Filmoteka małopolska: Dom mały i ciasny. Koryznówka
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Szalom Chmielnik)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (14)
- 14:57 Pogoda (14)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kronika dnia (14)
- 16:42 Pogoda (14)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (14)
- 17:02 Raport pogodowy (14)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 17:32 Filmoteka małopolska: Walery Goetel. Rektor
- 18:16 Wielcy z Małopolski (Kazimierz Kordylewski)
- 18:30 Kronika (14)
- 18:51 Bliżej polityki
- 19:04 Pogoda (14)
- 19:06 Raport pogodowy (14)
- 19:10 Działo się w Krakowie
- 19:12 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 19:26 Święto Dzieci Gór 2023 (2)
- 19:54 Felieton
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (14)
- 21:50 Pogoda (14)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Strefa kultury (311)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:15 7 dni opolskie
- 19:30 Pełnia wiary
- 19:55 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem (Na niedzielę)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Na tropach historii
- 19:04 Sport
- 19:25 Dzieciaki zdolniaki
- 19:37 Siewcy słowa
- 19:43 RoberTeka
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Agroexpress
- 10:15 Dwa Plus Jeden
- 10:50 Spotkanie z Olgą Olginą
- 11:22 Życie lasu. Grzyby
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Prosto z lasu (13/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ale to już było: Reportaż (25)
- 17:15 Dni Opoczna 2024
- 17:27 Portret z pamięci
- 18:03 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:49 Sport
- 18:54 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:21 Leśni zapylacze
- 19:46 Misja OGRÓD
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:51 Skarby Łodzi (6)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:45 Żyleta
- 02:45 Szpital (242)
- 03:45 Uwaga! (7522)
- 04:05 Nauka jazdy 5 (22/30)
- 04:35 Recepta na stary dom 4 (6/8)
- 05:05 Jak to jest zrobione? (3/26)
- 05:55 Uwaga! (7522)
- 06:15 Bugs Bunny Builders (1/40)
- 06:30 Bugs Bunny Builders (2/40)
- 06:45 Weekendowa metamorfoza 6 (1/8)
- 07:45 Kuchenne rewolucje (Białystok, James Bomba-Lina)
- 11:30 Co za tydzień (1150)
- 18:45 Sport
- 18:46 Kronika Speedway Grand Prix (7/10)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:30 Uwaga!
- 19:55 Doradca smaku (Paszteciki drobiowe w cieście francuskim)
- 20:00 Kwiat pustyni
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Programy powtórkowe
- 04:30 Programy powtórkowe
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:52 Serwis informacyjny
- 11:15 Serwis informacyjny
- 11:30 Serwis informacyjny
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 14:00 Biznes News24
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:30 Serwis informacyjny
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:22 Serwis informacyjny
- 16:45 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:30 Serwis informacyjny
- 17:40 News24 dzień
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:15 Serwis informacyjny
- 20:37 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 21:40 News24 dzień
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 Behind the Stories: Calais Migrant Crisis: Andrew Harding
- 03:00 BBC News
- 03:30 Americast: 2024
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 05:00 BBC News
- 05:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 3
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click: Eco Tech
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 12:00 BBC News
- 12:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click: Eco Tech
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Discovering the World's Culture: Turkey's Fairytale Festival