Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Ostatni karawaniarze Sahary
- 01:00 Podróż przez historię (19)
- 01:30 Podróż przez historię (20)
- 02:00 Król rzeki
- 03:00 Bez oddechu: Miasta na krawędzi uduszenia
- 04:00 Hiszpania - podniebni strażacy
- 05:00 Rwanda kobiet
- 06:00 Dzień, w którym... (3)
- 07:00 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 08:00 Samolotem dookoła świata (1)
- 08:30 Samolotem dookoła świata (2)
- 09:00 W świetle gwiazd
- 10:00 Trumna Isetemcheb
- 11:00 Moja dubajska rodzina (1)
- 11:30 Moja dubajska rodzina (2)
- 14:00 Indie - mali policjanci
- 15:00 Cel podróży (Brazil)
- 15:30 Cel podróży (Antarctica)
- 18:00 Pokaż mi jak mieszkasz (5)
- 18:30 Pokaż mi jak mieszkasz (6)
- 19:00 Nowa granica (6)
- 19:30 Nowa granica (7)
- 20:00 Ratujmy bucardo
- 21:00 Kreatywni zabójcy (1)
- 00:25 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 6)
- 00:55 Sim Racing Challenge 2022 (3)
- 01:10 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 6)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 47)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 48)
- 02:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 1)
- 03:25 VR Day (7)
- 03:35 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 1)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 55 największych przebojów lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe Hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe Hity
- 20:30 Backstage
- 20:40 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (43)
- 01:40 City grammar (44)
- 01:50 English up (28)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (7)
- 04:20 3ways2 (10)
- 04:30 English in focus (46)
- 04:40 English 911 2 (126)
- 04:45 English 911 2 (127)
- 04:50 English 911 2 (128)
- 05:00 Art land (5)
- 05:05 Art land (6)
- 05:10 Crafty hands 2 (3)
- 05:20 Okey-dokey (3)
- 05:30 Once upon a time (3)
- 05:40 Words to grow (5)
- 05:45 Words to grow (6)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (7)
- 06:15 Yummy for mummy (10)
- 06:25 Kids in action (37)
- 06:30 Kids in action (38)
- 06:35 Alfred & wilfred (6)
- 06:45 A school day in the uk (7)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (28)
- 07:20 Life around (29)
- 07:30 City grammar (36)
- 07:40 Basic lexis (68)
- 07:45 Basic lexis (69)
- 07:50 Basic lexis (70)
- 08:00 Mojo morning (40)
- 08:15 Here and there (75)
- 08:25 Here and there (76)
- 08:35 Study choice (4)
- 08:38 Study choice (7)
- 08:40 Study choice (8)
- 08:45 Euronews. futuris (5)
- 08:50 Euronews. futuris (6)
- 08:55 Euronews. futuris (7)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (18)
- 09:20 Let's talk (18)
- 09:35 English in focus (39)
- 09:45 What did they say (6)
- 09:50 What did they say (7)
- 09:55 What did they say (8)
- 10:00 Perfect english (27)
- 10:05 Perfect english (28)
- 10:10 English in focus (25)
- 10:20 Let's read right (14)
- 10:25 Basic lexis (43)
- 10:35 Basic lexis (44)
- 10:45 Basic lexis (45)
- 10:55 Step by step 2 (15)
- 11:00 Art land (5)
- 11:05 Art land (6)
- 11:10 Crafty hands 2 (3)
- 11:20 Okey-dokey (3)
- 11:30 Once upon a time (3)
- 11:40 Words to grow (5)
- 11:45 Words to grow (6)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (7)
- 12:15 Yummy for mummy (10)
- 12:25 Kids in action (37)
- 12:30 Kids in action (38)
- 12:35 Alfred & wilfred (6)
- 12:45 A school day in the uk (7)
- 13:00 Film set (22)
- 13:15 Film set (23)
- 13:30 Film set (24)
- 13:40 Easy talk (23)
- 13:45 Euronews. futuris (38)
- 13:50 Euronews. futuris (39)
- 13:55 Euronews. futuris (40)
- 14:00 English united (8)
- 14:10 3ways2 (11)
- 14:20 English in focus (47)
- 14:30 English 911 2 (129)
- 14:35 English 911 2 (130)
- 14:40 English 911 2 (131)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (5)
- 15:25 What did they say (24)
- 15:30 What did they say (25)
- 15:35 English 911 2 (110)
- 15:40 English 911 2 (113)
- 15:45 Evolution (20)
- 16:00 City grammar (45)
- 16:10 City grammar (46)
- 16:20 City grammar (47)
- 16:30 English up (29)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Basic lexis (43)
- 18:40 Basic lexis (44)
- 18:50 Basic lexis (45)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (28)
- 19:20 Life around (29)
- 19:30 City grammar (36)
- 19:40 Basic lexis (68)
- 19:45 Basic lexis (69)
- 19:50 Basic lexis (70)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (18)
- 20:20 Let's talk (18)
- 20:35 English in focus (39)
- 20:45 What did they say (6)
- 20:50 What did they say (7)
- 20:55 What did they say (8)
- 21:00 Feature film
- 22:45 Film set (23)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (5)
- 23:25 What did they say (24)
- 23:30 What did they say (25)
- 23:35 English 911 2 (110)
- 23:40 English 911 2 (113)
- 23:45 Evolution (20)
- 00:26 Сырец. Последствия ракетного удара по жилому дому
- 00:30 FREEDOM
- 03:04 Оборона Часового Яра
- 03:08 Люди доброй воли
- 03:42 Украина не пойдет на территориальные уступки
- 03:48 Сокровища нации
- 04:22 Рубеж
- 04:26 Григорий Герман
- 05:02 Истории войны
- 05:33 Феникс
- 05:37 Гражданская оборона
- 05:56 Волонтеры-повара на Херсонщине
- 06:00 Наше время
- 06:31 Украина не пойдет на территориальные уступки
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:32 География ударов по России
- 09:35 Китай бросает вызов НАТО и коллективному Западу
- 10:02 Эвакуация животных
- 10:06 Реальная история
- 10:33 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Однажды в Америке: Украина
- 12:42 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:39 Операция ”Рыбалка”: как удалось вывести из строя корабль РФ ”Серпухов”
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:53 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:32 FREEDOM
- 21:30 Однажды в Америке: Украина
- 22:11 Гражданская оборона
- 22:25 Как США и Китай могут остановить российскую войну против Украины
- 22:43 Антизомби
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Reporters
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 People And Profit
- 11:22 Focus
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le journal
- 11:41 Revisited
- 11:58 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 Fashion
- 16:21 You Are Here
- 16:30 Le journal
- 16:45 France In Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 Access Asia
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:44 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:52 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:46 Dans la presse
- 08:56 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:56 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (42)
- 09:30 W labiryncie (Naprawa dachu)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie w opinii świętości. Ks. bp Konstantyn Dominik
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Kwadrans z (Baumem)
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Pomorzanie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (10)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Korona Gór Polski 2 (Lackowa)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (1/12)
- 09:05 Przepis dnia
- 09:10 Dlaczego krowa... (Dzik)
- 09:25 Polskie Parki Narodowe (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 09:51 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Pełnosprawni
- 14:54 Dzieła, arcydzieła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Ryn)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (6/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Dzik)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:27 Sekrety świata (Japonia)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Podróż na Sycylię, część 3)
- 09:25 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Dlaczego krowa...
- 14:52 Sekrety świata (Norwegia)
- 14:54 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:37 Igrzyska w regionach
- 18:01 Prosto z lasu
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:45 Prognoza pogody
- 18:47 Wielkopolska każdego dnia (10 lipca)
- 18:53 Stuligrosza szkoła przetrwania
- 19:34 Widziane po drodze (Cali w chmurach)
- 19:41 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:26 Panorama litewska
- 08:33 Przegląd ukraiński
- 08:46 Warto tam być
- 08:50 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 09:45 Spotkania w pracowni (Czesław Podleśny)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Wędrówki: W poszukiwaniu schronienia)
- 17:27 Kamperem po południu
- 17:41 Z pamiętnika Lucyny
- 18:14 Panorama łomżyńska
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:10 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Jubileusz legendarnej wueski)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (282)
- 02:05 Dzikie pszczoły (27)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1279)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Tam dzieją się cuda...)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak budowaliśmy...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Obalamy mity medyczne (12)
- 06:30 Przystanek slow food (Podhale)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:20 Ogród i nie tylko
- 08:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 08:45 Łowcy pasjonatów
- 09:00 RoberTeka (58)
- 09:15 Everyday English (604)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (5)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Misja OGRÓD
- 13:35 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:50 Do brzegu
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Kołobrzeg)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół Chrześcijan Baptystów w Polsce
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Bogini zemsty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (3/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Werbiści z Chludowa)
- 19:25 Co, gdzie, kiedy?
- 19:30 Moda na język polski (Współczesny język polski)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1990)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (61)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (519)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Dziewczyna z tulipanami)