Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Wstydliwe choroby 6 (4)
- 01:10 Nowy wymiar remontu 3 (6)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (2)
- 03:30 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 02:20 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 04:00 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 04:30 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 07:00 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:10 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:20 Blue (10)
- 07:30 Blue (Rower)
- 07:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 07:50 Blue (Szpiegowanie)
- 12:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 12:30 Blue 3 (111)
- 12:40 Blue 3 (112)
- 12:50 Blue 3 (113)
- 13:00 Blue 3 (114)
- 13:10 Blue 3 (115)
- 13:20 Blue 3 (116)
- 13:30 Straż Ekipa (22)
- 14:00 Spidey i superkumple (23)
- 14:30 Lwia Straż 2 (33)
- 15:00 Lwia Straż 2 (34)
- 15:30 Superkoty (Borówkowa bonanza / Śnieżny dzień)
- 16:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 16:30 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 17:00 Blue (Nietoperz owocowy)
- 17:10 Blue (Zabawa w koniki)
- 17:20 Blue (10)
- 17:30 Blue (Rower)
- 17:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 17:50 Blue (Szpiegowanie)
- 18:00 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (17)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (18)
- 19:30 Blue 3 (152)
- 19:40 Blue 3 (153)
- 19:50 Blue (Magiczne cymbałki)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Ogród Ośmiobelli/ Pluskotka)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Powrót Miniludka/ Robo-wilczek)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Prace Armadylana/ Zagubiony w kosmosie)
- 00:25 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (1)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 06:00 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 06:05 Taffy 2 (Narciarze)
- 06:10 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:35 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:40 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 06:55 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 07:25 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 07:50 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 12:15 Taffy (Pchli cyrk)
- 12:25 Taffy (Nowszy model)
- 12:30 Taffy (Kichanie)
- 12:45 Taffy (Stróż)
- 12:50 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 13:00 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 17:45 Molly i Duch (Szkoła straszenia/ Bad Boy Bobby Daniels)
- 18:15 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 18:45 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 18:50 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 18:55 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 19:10 Taffy 2 (Majętna magia)
- 19:20 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 19:25 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 00:00 Blue (43)
- 00:10 Blue (48)
- 00:20 Andy dookoła świata (16)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (9)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (8)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 01:05 Piotruś Królik (45)
- 01:20 Dog Squad (2)
- 01:35 Blue (25)
- 01:40 Blue (26)
- 01:50 Blue (44)
- 02:00 Blue (27)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 02:20 Blue (38)
- 02:25 Tosia i Tymek (26)
- 02:40 Kręciołki (89)
- 02:50 Teletubisie (33)
- 03:05 Blue (43)
- 03:10 Blue 2 (20)
- 03:20 JoJo i Babcia (7)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (22)
- 03:45 Tosia i Tymek (47)
- 03:55 Tosia i Tymek (48)
- 04:10 Blue 2 (43)
- 04:15 Blue 2 (44)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 04:35 Blue (50)
- 04:45 Blue (51)
- 04:50 Blue 2 (1)
- 05:00 Blue 2 (2)
- 05:05 Superpyra (6)
- 05:15 Kolorklocki (21)
- 05:20 Hej, Duggee! (38)
- 05:25 Hej, Duggee! (39)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (10)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 W Papierowej Krainie (14)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (6)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (8)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 06:55 Blue 2 (16)
- 07:05 Blue (6)
- 07:15 Blue (14)
- 07:20 Blue (50)
- 07:30 Blue (51)
- 07:40 Blue 2 (25)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (8)
- 08:05 Matklocki (26)
- 08:10 Blue 2 (23)
- 08:20 Blue 2 (24)
- 08:30 Blue 2 (21)
- 08:35 Dog Squad (2)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (22)
- 09:05 W Papierowej Krainie (23)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (19)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (20)
- 09:45 Teletubisie (30)
- 10:00 Kręciołki (72)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 10:25 Blue (8)
- 10:35 Blue 2 (8)
- 10:45 Matklocki (18)
- 10:50 Yakka Dee 5 (18)
- 11:00 Piotruś Królik (45)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (11)
- 11:50 Superpyra (33)
- 12:00 Blue (24)
- 12:10 Blue 2 (32)
- 12:15 Blue (44)
- 12:25 Blue 2 (4)
- 12:35 Blue (48)
- 12:45 Andy dookoła świata (16)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (9)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (8)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 13:30 Piotruś Królik (45)
- 13:45 Dog Squad (2)
- 13:55 Blue (25)
- 14:05 Blue (26)
- 14:15 Blue (27)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 14:35 Blue (38)
- 14:45 Tosia i Tymek (26)
- 15:00 Piotruś Królik (46)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (12)
- 15:50 Superpyra (34)
- 16:00 Blue (25)
- 16:10 Blue 2 (33)
- 16:15 Blue (45)
- 16:25 Blue (46)
- 16:35 Blue (49)
- 16:45 Andy dookoła świata (17)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (9)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 17:30 Piotruś Królik (46)
- 17:45 Dog Squad (3)
- 18:00 Blue (28)
- 18:10 Blue (29)
- 18:15 Blue (30)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 18:40 Blue (39)
- 18:50 Tosia i Tymek (27)
- 19:00 Kręciołki (90)
- 19:15 Teletubisie (34)
- 19:30 Blue 2 (21)
- 19:35 Blue 2 (22)
- 19:45 JoJo i Babcia (8)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 20:15 Tosia i Tymek (49)
- 20:30 Tosia i Tymek (50)
- 20:40 Blue 2 (45)
- 20:50 Blue 2 (46)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 21:15 Blue 2 (3)
- 21:20 Blue 2 (4)
- 21:30 Blue 2 (5)
- 21:40 Blue 2 (6)
- 21:50 Superpyra (7)
- 22:00 Hej, Duggee! (41)
- 22:10 Kolorklocki (22)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (11)
- 22:30 W Papierowej Krainie (34)
- 22:40 Piotruś Królik (46)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (12)
- 23:35 Superpyra (34)
- 23:45 Blue (25)
- 23:55 Blue 2 (33)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:20 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:05 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:20 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:30 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:45 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 15:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:10 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:05 Kolorowa magia
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:10 Zwierzęta
- 00:13 Towarzysze zabawy
- 00:16 Opowieści warzywne
- 00:18 Towarzysze zabawy
- 00:21 Świat podwodny
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Towarzysze zabawy
- 00:29 Sunville
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Świat elfów
- 00:37 Sunville
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:43 Sunville
- 00:46 Teraz się bawimy
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:52 Wstawaj!
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Opowieści warzywne
- 01:02 Jaki jest twój zawód ?
- 01:05 Indie
- 01:08 Pojazdy
- 01:11 Puffy i Tubby
- 01:14 Miejskie życie
- 01:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:19 Pojazdy
- 01:22 Rodzina bobrów
- 01:25 Sport, sport, sport
- 01:29 Towarzysze zabawy
- 01:31 Przygody w przestrzeni
- 01:34 Rodzina bobrów
- 01:37 Galaktyczni turyści
- 01:39 Świat podwodny
- 01:42 Miejskie życie
- 01:45 Safari
- 01:47 Łazienka
- 01:49 Świat podwodny
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Safari
- 01:58 Morskie przygody
- 02:01 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Zwierzęta
- 02:06 Łazienka
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Oli - cykle natury
- 02:15 Panni i Fanni
- 02:18 Opowieści warzywne
- 02:21 Miyu i Litto
- 02:23 Sunville
- 02:26 Kolorowa magia
- 02:29 Opowieści warzywne
- 02:31 Puffy i Tubby
- 02:35 Miyu i Litto
- 02:38 Jaki jest twój zawód ?
- 02:40 Kolorowa magia
- 02:43 Posłuchaj tego
- 02:47 Grupy
- 02:50 Posłuchaj tego
- 02:52 Grupy
- 02:56 Kolorowe koło
- 02:59 Grupy
- 03:01 Puffy i Tubby
- 03:05 Przygody w przestrzeni
- 03:08 Posłuchaj tego
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Jak podróżujemy
- 03:18 Urocze miejsca
- 03:20 Wstawaj!
- 03:23 Taniec
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Sport, sport, sport
- 03:33 Posłuchaj tego
- 03:35 Urocze miejsca
- 03:37 Świat zwierząt
- 03:41 Opowieści warzywne
- 03:44 Opowieści warzywne
- 03:46 Świat elfów
- 03:49 Jaki jest twój zawód ?
- 03:51 Ding Dang Dong
- 03:55 Taniec
- 03:58 Urocze miejsca
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:03 Świat zwierząt
- 04:05 Wstawaj!
- 04:08 Sport, sport, sport
- 04:11 Ding Dang Dong
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Jaki jest twój zawód ?
- 04:23 Teraz się bawimy
- 04:25 Wakacje
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:29 Świat podwodny
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Świat podwodny
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Safari
- 05:18 Puffy i Tubby
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:24 Sunville
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Safari
- 05:32 Jaki jest twój zawód ?
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:38 Kolorowa magia
- 05:41 Miyu i Litto
- 05:43 Muzeum
- 05:46 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Muzeum
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:55 Muzeum
- 05:57 Kolorowa magia
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:06 Panni i Fanni
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:12 Kącik naukowy
- 06:15 Urocze miejsca
- 06:18 Kaczka i Puszek
- 06:20 Sztuka Leona
- 06:22 Dotty i Kitty
- 06:26 Zastęp strażaków
- 06:29 Restauracja
- 06:32 Hubbi i jego koledzy
- 06:35 Kaczka i Puszek
- 06:37 Jak podróżujemy
- 06:40 Towarzysze zabawy
- 06:43 Morskie przygody
- 06:46 Indie
- 06:48 Puffy i Tubby
- 06:52 Afryka
- 06:54 Mimo & Bobo PLUS
- 06:58 Raul
- 07:01 Połączony świat
- 07:05 Towarzysze zabawy
- 07:08 Świat zwierząt
- 07:13 Świat elfów
- 07:16 Morskie przygody
- 07:18 Łazienka
- 07:21 Lola i Liczby
- 07:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:25 Hubbi się tym zajmie
- 07:28 Hop-hop
- 07:30 Sippi Sappi
- 07:33 Mimo & Bobo PLUS
- 07:37 Lola i Liczby
- 07:39 Taniec
- 07:42 Rodzina bobrów
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:48 Taniec
- 07:51 Ding Dang Dong
- 07:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:57 Mimo & Bobo PLUS
- 08:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:04 Zabawa w chowanego
- 08:06 Raul
- 08:09 Sport, sport, sport
- 08:11 Taniec
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:20 Sport, sport, sport
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Mimo i Bobo
- 08:28 Wesołe królestwo
- 08:31 ABC - duckBC
- 08:34 DuckSchool
- 08:37 Afryka
- 08:40 Grupy
- 08:42 Miyu i Litto
- 08:45 Kącik naukowy
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Grupy
- 08:53 Muzeum
- 08:56 Zabawa w chowanego
- 08:59 Monika i Rudi 2
- 09:02 Dinoland
- 09:04 Kolorowa Klara
- 09:06 Dotty i Kitty
- 09:10 Jaki jest twój zawód ?
- 09:13 Grupy
- 09:16 Miyu i Litto
- 09:18 Panni i Fanni
- 09:21 Kolorowa magia
- 09:25 Dźwięki wokół nas
- 09:27 Margo i Felix
- 09:30 Kolorowa Klara
- 09:32 Tempo Giusto
- 09:34 Elfy przyrody
- 09:36 Małe melodie
- 09:38 Uczymy się
- 09:40 Monika i Rudi
- 09:43 Małe melodie
- 09:45 Zabawa w chowanego
- 09:47 Toobys
- 09:49 Kolorowa Klara
- 09:51 Pixie 2
- 09:52 Albert tłumaczy
- 09:55 Monika i Rudi
- 09:58 Kolorowa Klara
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Toobys
- 10:05 Monika i Rudi
- 10:08 Zabawa w chowanego
- 10:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:14 Kolorowa Klara
- 10:16 Lola i Liczby
- 10:19 Margo i Felix
- 10:22 Monika i Rudi 2
- 10:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:28 Afryka
- 10:30 ABC - duckBC
- 10:33 Risto Gusto
- 10:36 Fin i Fianna
- 10:39 Przygody kaczki
- 10:41 Tempo Giusto
- 10:43 DuckSchool
- 10:45 Fin i Fianna
- 10:48 Zabawa w chowanego
- 10:51 Mimo i Bobo
- 10:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:56 Brygada ogniowa
- 10:58 Mały Didy
- 11:00 Restauracja
- 11:03 Brygada ogniowa
- 11:05 Zack i Ziggy
- 11:08 Mały Didy
- 11:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:14 Afryka
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:19 Sippi Sappi
- 11:22 Dotty i Kitty
- 11:26 Elfy przyrody
- 11:27 Mimo i Bobo
- 11:29 Drużyna lalek
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Hop-hop
- 11:37 Pociąg
- 11:39 Hiphopowy kaktus
- 11:42 Mimo i Bobo
- 11:45 Brygada ogniowa
- 11:47 Kaczka i Puszek
- 11:49 Wesołe królestwo
- 11:52 Uczymy się
- 11:55 Świat Mimo
- 11:57 Toby McFly
- 12:00 Sztuka Leona
- 12:02 Fin i Fianna
- 12:05 Mimo i Bobo
- 12:08 Drużyna lalek na ratunek
- 12:10 Wesoła łąka
- 12:13 Hubbi się tym zajmie
- 12:16 Świat Mimo
- 12:19 Restauracja
- 12:23 Małe, ale pracowite
- 12:26 Skoczkowie Planet
- 12:31 Mimo i Bobo
- 12:33 Kaczka i Puszek
- 12:35 Połączony świat
- 12:38 Hubbi i jego koledzy
- 12:40 Brygada ogniowa
- 12:43 Przygody kaczki
- 12:45 Mimo i Bobo
- 12:47 Raul
- 12:50 Brygada ogniowa
- 12:52 Kaczka i Puszek
- 12:54 Dinoland
- 12:57 Brygada ogniowa
- 12:59 Świat Mimo
- 13:02 Świat zabawek
- 13:06 Skoczkowie Planet
- 13:10 Pociąg
- 13:12 Dinozaur Milo
- 13:16 Hiphopowy kaktus
- 13:19 Sztuka Leona
- 13:21 Raul
- 13:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:26 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:29 Raul
- 13:32 Tempo Giusto
- 13:34 Toobys
- 13:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:40 Przygody kaczki
- 13:42 Wesoła łąka
- 13:45 Przygody kaczki
- 13:47 Albert tłumaczy
- 13:52 Mimo i Bobo
- 13:54 Albert tłumaczy
- 13:57 DuckSchool
- 14:00 Co rośnie na drzewie?
- 14:01 Pixie 2
- 14:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:04 Elfy przyrody
- 14:05 DuckSchool
- 14:07 Zack i Ziggy
- 14:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:12 Uczymy się
- 14:15 Albert tłumaczy
- 14:20 Kształcików
- 14:21 Uczymy się
- 14:24 Dźwięki wokół nas
- 14:26 Kształcików
- 14:27 Co rośnie na drzewie?
- 14:28 Fin i Fianna
- 14:31 ABC - duckBC
- 14:35 Mimo & Bobo PLUS
- 14:39 Risto Gusto
- 14:42 Mały Didy
- 14:44 Dźwięki wokół nas
- 14:46 Historie Henryka
- 14:48 Zack i Ziggy
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:54 Świat Mimo
- 14:57 DuckSchool
- 15:00 Sippi Sappi
- 15:03 DuckSchool
- 15:06 Raul
- 15:08 Mały Didy
- 15:11 Mimo i Bobo
- 15:14 Lola i Liczby
- 15:17 Tempo Giusto
- 15:19 Wstawaj!
- 15:21 Zabawa w chowanego
- 15:23 Albert tłumaczy
- 15:26 Zabawa w chowanego
- 15:29 Hop-hop
- 15:31 Lola i Liczby
- 15:34 Tempo Giusto
- 15:36 Wstawaj!
- 15:39 Margo i Felix
- 15:42 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:45 Zabawa w chowanego
- 15:47 Toobys
- 15:50 Lola i Liczby
- 15:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:55 Drużyna lalek
- 15:57 Afryka
- 16:00 Cubie
- 16:02 Uczymy się
- 16:05 Hop-hop
- 16:07 Mały Didy
- 16:09 Cubie
- 16:12 Lola i Liczby
- 16:14 Przygody kaczki
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Świat Mimo
- 16:20 Brygada ogniowa
- 16:22 Afryka
- 16:24 Dźwięki wokół nas
- 16:27 Świat Mimo
- 16:30 Elfy przyrody
- 16:31 Co rośnie na drzewie?
- 16:32 Restauracja
- 16:35 Toobys
- 16:37 Toby McFly
- 16:41 Zack i Ziggy
- 16:44 Wstawaj!
- 16:46 Hop-hop
- 16:48 Hubbi i jego koledzy
- 16:51 Afryka
- 16:53 Przygody kaczki
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:58 Elfy przyrody
- 16:59 Świat Mimo
- 17:02 Afryka
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Wstawaj!
- 17:13 Afryka
- 17:15 Raul
- 17:18 Margo i Felix
- 17:21 Afryka
- 17:23 Zabawa w chowanego
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Afryka
- 17:33 Margo i Felix
- 17:36 Raul
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Raul
- 17:44 ABC - duckBC
- 17:47 Małe melodie
- 17:49 Sippi Sappi
- 17:51 Zack i Ziggy
- 17:55 Lola i Liczby
- 17:58 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Kształcików
- 18:00 Monika i Rudi
- 18:02 Lola i Liczby
- 18:04 Małe melodie
- 18:06 Wesoła łąka
- 18:09 Fin i Fianna
- 18:12 Słodki dom
- 18:14 Monika i Rudi
- 18:16 Pixie 2
- 18:17 Monika i Rudi 2
- 18:20 Albert tłumaczy
- 18:25 Toobys
- 18:27 Historie Henryka
- 18:29 Mimo i Bobo
- 18:32 Wesoła łąka
- 18:35 Pixie 2
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:38 Dotty i Kitty
- 18:41 Sippi Sappi
- 18:44 Uczymy się
- 18:47 Mimo i Bobo
- 18:50 Kaczka i Puszek
- 18:52 Mały Didy
- 18:54 Cubie
- 18:56 Elfy przyrody
- 18:57 Przygody kaczki
- 18:59 Restauracja
- 19:03 Cubie
- 19:06 Fin i Fianna
- 19:09 Monika i Rudi
- 19:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:13 Margo i Felix
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Toby McFly
- 19:21 Lola i Liczby
- 19:23 Monika i Rudi
- 19:26 Toobys
- 19:28 Zack i Ziggy
- 19:31 Hiphopowy kaktus
- 19:34 Uczymy się
- 19:37 Dźwięki wokół nas
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Pociąg
- 19:44 Przygody kaczki
- 19:46 Afryka
- 19:49 Lola i Liczby
- 19:52 Dźwięki wokół nas
- 19:54 Drużyna lalek
- 19:58 Elfy przyrody
- 19:59 Monika i Rudi
- 20:03 Zoo
- 20:05 Mimo i Bobo
- 20:08 Małe, ale pracowite
- 20:11 Uczymy się
- 20:15 Historie Henryka
- 20:17 Margo i Felix
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:22 Mimo i Bobo
- 20:24 Pociąg
- 20:27 Brygada ogniowa
- 20:30 Tempo Giusto
- 20:32 Pociąg
- 20:35 Drużyna lalek na ratunek
- 20:37 Uczymy się
- 20:41 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:44 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:46 Mały Didy
- 20:49 Uczymy się
- 20:52 Wesołe królestwo
- 20:55 Toby McFly
- 20:58 Mimo i Bobo
- 21:01 Świat Mimo
- 21:03 Drużyna lalek
- 21:06 Toobys
- 21:08 Mimo i Bobo
- 21:10 Kolorowa Klara
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:25 Co rośnie na drzewie?
- 21:26 Hiphopowy kaktus
- 21:28 Historie Henryka
- 21:30 Hiphopowy kaktus
- 21:32 Raul
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:38 Raul
- 21:41 Opowieści warzywne
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Opowieści warzywne
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Opowieści warzywne
- 21:56 Zastęp strażaków
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Sippi Sappi
- 22:03 Mimo i Bobo
- 22:05 Drużyna lalek na ratunek
- 22:09 Uczymy się
- 22:11 Dinoland
- 22:14 Łazienka
- 22:16 Sunville
- 22:19 Świat elfów
- 22:22 Pojazdy
- 22:24 Miejskie życie
- 22:26 Rodzina bobrów
- 22:29 Restauracja
- 22:33 Wesoła łąka
- 22:36 Restauracja
- 22:39 Małe, ale pracowite
- 22:41 Kaczka i Puszek
- 22:44 Towarzysze zabawy
- 22:46 Miejskie życie
- 22:49 Pojazdy
- 22:51 Łazienka
- 22:53 Przygody w przestrzeni
- 22:57 Pixie 2
- 22:58 Uczymy się
- 23:01 Co rośnie na drzewie?
- 23:02 Toobys
- 23:05 Co rośnie na drzewie?
- 23:06 Sippi Sappi
- 23:09 Toobys
- 23:11 Sippi Sappi
- 23:13 Mimo i Bobo
- 23:16 Posłuchaj tego
- 23:19 Grupy
- 23:21 Miyu i Litto
- 23:24 Posłuchaj tego
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:28 Wesoła łąka
- 23:31 DuckSchool
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Kształcików
- 23:36 Toobys
- 23:38 Pixie 2
- 23:39 Monika i Rudi
- 23:41 Pixie 2
- 23:43 Kolorowe koło
- 23:46 Urocze miejsca
- 23:48 Jaki jest twój zawód ?
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:53 Grupy
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:59 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:47 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:55 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:20 LaLiga Top Scorer
- 07:00 La Manita
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:15 La Manita
- 23:35 La Manita
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 01:00 World of X Games (9)
- 02:00 Nitro Circus Live (7)
- 02:30 Nitro Circus Live (8)
- 03:00 Rumble & Hum (4)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (6)
- 06:00 Facing Waves (2)
- 06:30 Facing Waves (3)
- 07:00 Nitro Circus: Crazy Train (7)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 09:00 Fighting Fit (2)
- 12:00 Action Sports World (25)
- 13:00 World of X Games (10)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (8)
- 16:00 WWE - Main Event (15)
- 17:00 WWE SmackDown (29)
- 18:00 WWE SmackDown (30)
- 19:00 Japan Pro-Wrestling - Dominion (1)
- 18:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:30 Sektor Prasowy
- 18:35 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:05 Sektor Prasowy
- 19:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:45 Sektor Prasowy
- 19:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:05 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 05:00 Remont na 5+ (1)
- 05:25 Remont na 5+ (2)
- 05:30 Remont na 5+ (1)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 07:00 Trucker Club (185)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:05 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:35 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 09:05 Celnicy 3 (11)
- 09:35 Celnicy 3 (12)
- 10:05 Celnicy (1)
- 10:35 Celnicy (2)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:55 Remont na 5+ (5)
- 15:25 Remont na 5+ (6)
- 15:55 Celnicy (3)
- 16:25 Celnicy (4)
- 16:55 Celnicy (5)
- 17:30 Celnicy (6)
- 00:10 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 2 (20)
- 01:15 Narodziny miliarderów (3)
- 02:05 Warsztat Hammonda 3 (4)
- 02:50 Top Gear 12 (7)
- 03:45 Top Gear 19 (7)
- 09:00 Warsztat Hammonda 3 (5)
- 09:55 Top Gear 13 (1)
- 11:00 Top Gear 11 (5)
- 12:15 Gaz do dechy (2)
- 13:15 Top Gear 19 (7)
- 16:20 The Best of Top Gear 2021/2022 (3)
- 17:25 Top Gear 13 (1)
- 18:30 Brian Cox: oblicza pieniądza (1)
- 19:30 Top Gear 21 (2)
- 22:00 Narodziny miliarderów (4)
- 23:10 Życie za kratami (1)