Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Punkt zapalny
- 03:00 Plan B
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5314)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Zaciąg ukraiński)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 22:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 23:25 Kret
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (41)
- 00:55 Sztuczki
- 02:35 Za drzwiami galerii Uffizi
- 04:15 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Do scęścio nie trza dużo)
- 05:30 M jak miłość (1628)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Estetycznie i higienicznie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2997)
- 12:30 Koło fortuny (1604)
- 13:10 Akacjowa 38 (395)
- 13:55 Va banque (758)
- 14:25 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 14:55 M jak miłość (1800)
- 15:50 Koło fortuny (1605)
- 22:45 Panorama
- 23:25 Izabela, królowa Hiszpanii (42)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Antenowe remanenty
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Antenowe remanenty
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ludzie z Mazowsza
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Historia wśród fal)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Mniszek lekarski)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Jaja na Wembley. Żołądki pod specjalnym nadzorem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:50 Szklana pułapka 5
- 02:55 Nasz nowy dom (242)
- 04:00 Zjedz Kambodżę (6)
- 04:40 Disco Gramy (6260)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Czego nie widać)
- 11:30 Gliniarze (Więzy krwi)
- 14:40 Dlaczego ja? (Przebierańcy)
- 15:50 Wydarzenia (731)
- 16:20 Pogoda (731)
- 16:25 Interwencja (5458)
- 16:35 Gliniarze (Za dawne winy)
- 17:35 Sekrety rodziny (Po rozwodzie)
- 18:50 Wydarzenia (731)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (731)
- 19:45 Sport (731)
- 19:55 Pogoda (731)
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (171)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (4)
- 02:40 Interwencja (5455)
- 02:55 SuperLudzie (27)
- 03:25 SuperLudzie (28)
- 03:55 SuperLudzie (29)
- 04:25 SuperLudzie (30)
- 04:55 SuperLudzie (31)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (81)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (282)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (64)
- 09:00 Dlaczego ja? (Więzień)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (789)
- 21:00 6 kul
- 10:00 Bing (Pan kartofel)
- 10:10 Baranek Shaun (Kokos)
- 10:16 Baranek Shaun (12)
- 10:20 Baranek Shaun (Konkurs)
- 10:25 Baranek Shaun (Mycie okien)
- 10:50 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:00 Milo (Florysta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kawiarnia)
- 11:20 Blue 2 (Listonosz)
- 11:25 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Przygoda z Apatozaurem/Naturalna sztuka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Ostatnie zdjęcie)
- 23:00 Rekin
- 00:55 Rekrut 5 (20)
- 01:50 Rekrut: FBI (20)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 03:50 Ultraviolet 2 (5)
- 04:50 Układ (3)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (6)
- 07:05 Rekrut 5 (7)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 09:55 Rekrut 5 (7)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (8)
- 12:40 Rekrut 5 (8)
- 13:35 SEAL Team 6 (5)
- 14:30 SEAL Team 6 (6)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (5)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (6)
- 17:20 SEAL Team 6 (7)
- 18:20 SEAL Team 6 (8)
- 19:20 S.W.A.T. 6 (7)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (8)
- 21:05 The Good Doctor 6 (13)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (8)
- 23:25 SEAL Team 6 (7)
- 00:00 Rodzina pingwinów
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (4)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 03:25 Dynastie (2)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (1)
- 05:10 Dynastie (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (2)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (5)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 08:30 Dynastie (3)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (2)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (7)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 12:35 Dynastie (3)
- 13:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 14:35 W okowach mrozu 6 (5)
- 15:40 Życie na pustkowiu 6 (4)
- 18:45 Dynastie (3)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (9)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 00:50 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:15 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:55 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 02:00 Taffy (Fabryka waz)
- 02:05 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 02:15 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:00 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 03:40 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:45 Taffy (Mały potwór)
- 05:50 Taffy (Zły kucyk)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Animaestro)
- 06:55 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 07:20 Herosi pół na pół (Wciągnięci do sieci/ Szybko!)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przejedzeni/ Prezenty)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 01:15 W ułamku sekundy
- 03:00 Piraci z Somalii
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:45 Spisek
- 07:45 Zdobyć Woodstock
- 09:45 Pan Pip
- 11:40 Gra tajemnic
- 16:30 Wyścig z czasem
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Spragnieni życia
- 22:05 Siostra pana młodego
- 23:35 Projekt Floryda
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 02:15 Lewis 9 (1)
- 03:00 Harry Wild (5)
- 03:50 Milczący świadek 21 (4)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 09:55 Lewis 9 (1)
- 10:55 Sanditon 2 (4)
- 12:00 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 15:00 Lewis 9 (1)
- 16:00 Lewis 9 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (1)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (9)
- 23:55 Profesor T (2)
- 00:05 Polowanie
- 02:35 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 03:50 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin Mutant
- 00:05 Magia nagości. Dania (5)
- 00:45 Magia nagości. Norwegia (2)
- 01:30 I love kabaret (3)
- 02:30 I love kabaret (2)
- 03:30 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (34)
- 06:00 Gadżet show (7)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (22)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:40 Poranny rogal (55)
- 08:05 Gadżet show (2)
- 08:35 Polak potrafi (6)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata (Dziwne istoty)
- 16:15 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 16:50 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 17:25 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (4)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:45 Na osi (1090)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:25 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1090)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 22:00 Kod Jezusa (6)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:55 Na osi (1091)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 14:55 Gdańsk 1939
- 00:15 Wstydliwe choroby 8 (4)
- 01:15 Nowy wymiar remontu 3 (9)
- 02:25 Mistrzowie ceramiki 3 (7)
- 03:20 Wielkie brytyjskie wypieki 6 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 02:20 Spidey i superkumple (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue 3 (143)
- 07:10 Blue 3 (144)
- 07:20 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:30 Blue 3 (146)
- 07:40 Blue 3 (147)
- 07:50 Blue 3 (148)
- 08:00 Blue 3 (149)
- 08:10 Blue 3 (150)
- 08:20 Blue 3 (153)
- 08:30 Spidey i superkumple (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 12:30 Blue (Dokuczanie)
- 12:40 Blue (Szparag)
- 12:50 Blue (Florek)
- 13:00 Blue (Tata kładzie spać)
- 13:10 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 13:20 Blue 2 (Pociągi)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 16:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 3 (143)
- 17:10 Blue 3 (144)
- 17:20 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 17:30 Blue 3 (146)
- 17:40 Blue 3 (147)
- 17:50 Blue 3 (148)
- 18:00 Superkoty (Mysie święta)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (Podarunek Zimki)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Gdzie jest Minimus?)
- 19:30 Blue 3 (125)
- 19:40 Blue 3 (126)
- 19:50 Blue 3 (127)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 23:00 Pidżamersi (1)
- 23:25 Pidżamersi (2)
- 23:50 Pidżamersi (3)
- 00:25 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (43)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (44)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (Wielki Wyścig Meszek / Plażopatrol)
- 06:00 Taffy (W klatce)
- 06:05 Taffy (Czysta karta)
- 06:10 Taffy (Drżąca gorączka)
- 06:25 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 06:35 Taffy (Plamki)
- 06:40 Taffy (Milczenie szopów)
- 06:55 Płazowyż 3 (Nowy Żobot/Ann-odkażator)
- 07:25 Płazowyż 3 (Pan X/Urodziny Skrzeka)
- 07:50 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 18:15 Molly i Duch (Mazel Tov, Libby! /Jak być miłym)
- 18:45 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 18:50 Taffy (Metamorfoza)
- 18:55 Taffy (Trening z szopem)
- 19:10 Taffy (Swetry)
- 19:20 Taffy (Lekcja życia)
- 19:25 Taffy (Redaktor Taffy)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 00:00 Blue 2 (35)
- 00:10 Blue 2 (18)
- 00:20 Andy dookoła świata (22)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (15)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (29)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (10)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue 2 (37)
- 01:40 Blue 2 (38)
- 01:50 Blue 2 (39)
- 02:00 Blue 2 (34)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 02:20 Blue 2 (8)
- 02:25 Tosia i Tymek (47)
- 02:40 Kręciołki (60)
- 02:50 Teletubisie (54)
- 03:05 Blue (9)
- 03:10 Blue (10)
- 03:20 JoJo i Babcia (28)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (17)
- 03:45 Tosia i Tymek (29)
- 03:55 Tosia i Tymek (30)
- 04:10 Blue (33)
- 04:15 Blue (34)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 04:35 Blue (31)
- 04:45 Blue (32)
- 04:50 Blue (33)
- 05:00 Blue (34)
- 05:05 Superpyra (27)
- 05:15 Kolorklocki (12)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (28)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (29)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (33)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 W Papierowej Krainie (3)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (21)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (23)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (23)
- 06:55 Blue 2 (31)
- 07:05 Blue (21)
- 07:15 Blue (29)
- 07:20 Blue 2 (14)
- 07:30 Blue 2 (15)
- 07:40 Blue 2 (40)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (23)
- 08:05 Matklocki 2 (11)
- 08:10 Blue (1)
- 08:20 Blue (2)
- 08:30 Blue 2 (36)
- 08:35 Psi Oddział (2)
- 08:50 JoJo i Babcia (5)
- 09:05 W Papierowej Krainie (12)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (53)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (54)
- 09:45 Teletubisie (45)
- 10:00 Kręciołki (87)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 10:25 Blue (23)
- 10:35 Blue 2 (23)
- 10:45 Matklocki 2 (3)
- 10:50 Yakka Dee (13)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (10)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (6)
- 11:50 Superpyra (2)
- 12:00 Blue (45)
- 12:10 Blue (1)
- 12:15 Blue 2 (34)
- 12:25 Blue 2 (35)
- 12:35 Blue 2 (18)
- 12:45 Andy dookoła świata (22)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (29)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 13:45 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue 2 (37)
- 14:05 Blue 2 (38)
- 14:15 Blue 2 (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (36)
- 14:35 Blue 2 (8)
- 14:45 Tosia i Tymek (47)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (11)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (7)
- 15:50 Superpyra (3)
- 16:00 Blue (46)
- 16:10 Blue (2)
- 16:15 Blue 2 (36)
- 16:25 Blue 2 (37)
- 16:35 Blue 2 (19)
- 16:45 Andy dookoła świata (23)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (30)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (11)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue 2 (40)
- 18:10 Blue 2 (41)
- 18:15 Blue 2 (42)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (37)
- 18:40 Blue 2 (9)
- 18:50 Tosia i Tymek (48)
- 19:00 Kręciołki (61)
- 19:15 Teletubisie (55)
- 19:30 Blue (11)
- 19:35 Blue (12)
- 19:45 JoJo i Babcia (29)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (18)
- 20:15 Tosia i Tymek (31)
- 20:30 Tosia i Tymek (32)
- 20:40 Blue (35)
- 20:50 Blue (36)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 21:15 Blue (35)
- 21:20 Blue (36)
- 21:30 Blue (37)
- 21:40 Blue (38)
- 21:50 Superpyra (28)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (31)
- 22:10 Kolorklocki (13)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (34)
- 22:30 W Papierowej Krainie (27)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (11)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (7)
- 23:35 Superpyra (3)
- 23:45 Blue (46)
- 23:55 Blue (2)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:15 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:30 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Trema)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 21:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Towarzysze zabawy
- 00:10 Wakacje
- 00:12 Kolorowa magia
- 00:15 Sunville
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Wakacje
- 00:24 Opowieści warzywne
- 00:26 Wstawaj!
- 00:28 Kolorowe koło
- 00:31 Wakacje
- 00:34 Sunville
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:39 Jaki jest twój zawód ?
- 00:41 Towarzysze zabawy
- 00:44 Świat elfów
- 00:47 Opowieści warzywne
- 00:50 Jaki jest twój zawód ?
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Teraz się bawimy
- 00:57 Kolorowe koło
- 01:00 Teraz się bawimy
- 01:02 Sunville
- 01:06 Miejskie życie
- 01:09 Urocze miejsca
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:15 Rodzina bobrów
- 01:18 Urocze miejsca
- 01:21 Pojazdy
- 01:23 Świat podwodny
- 01:26 Safari
- 01:29 Urocze miejsca
- 01:31 Łazienka
- 01:34 Rodzina bobrów
- 01:36 Świat elfów
- 01:40 Opowieści warzywne
- 01:42 Rodzina bobrów
- 01:44 Teraz się bawimy
- 01:47 Mini opowiadania
- 01:51 Sport, sport, sport
- 01:56 Pojazdy
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:02 Posłuchaj tego
- 02:07 Świat podwodny
- 02:10 Kącik naukowy
- 02:13 Sunville
- 02:16 Panni i Fanni
- 02:18 Muzeum
- 02:20 Sunville
- 02:23 Kącik naukowy
- 02:26 Miejskie życie
- 02:29 Safari
- 02:31 Muzeum
- 02:34 Panni i Fanni
- 02:36 Kącik naukowy
- 02:39 Oli - cykle natury
- 02:42 Kącik naukowy
- 02:44 Jaki jest twój zawód ?
- 02:47 Opowieści warzywne
- 02:49 Kolorowe koło
- 02:52 Posłuchaj tego
- 02:55 Puffy i Tubby
- 02:59 Przygody w przestrzeni
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:05 Jaki jest twój zawód ?
- 03:07 Opowieści warzywne
- 03:11 Świat elfów
- 03:14 Opowieści warzywne
- 03:16 Rodzina bobrów
- 03:19 Posłuchaj tego
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Wstawaj!
- 03:26 Mini opowiadania
- 03:28 Opowieści warzywne
- 03:31 Sport, sport, sport
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Świat zwierząt
- 03:38 Wstawaj!
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:44 Teraz się bawimy
- 03:46 Przygody w przestrzeni
- 03:50 Jaki jest twój zawód ?
- 03:52 Wstawaj!
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:58 Ding Dang Dong
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Wstawaj!
- 04:12 Teraz się bawimy
- 04:14 Opowieści warzywne
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Świat podwodny
- 04:21 Świat elfów
- 04:24 Świat podwodny
- 04:28 Wakacje
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Wakacje
- 04:38 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Świat podwodny
- 04:48 Towarzysze zabawy
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:55 Towarzysze zabawy
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Świat podwodny
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Kolorowa magia
- 05:24 Posłuchaj tego
- 05:29 Muzeum
- 05:32 Kolorowe koło
- 05:35 Kolorowa magia
- 05:38 Puffy i Tubby
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Kolorowa magia
- 05:48 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Kolorowe koło
- 05:59 Safari
- 06:01 Kolorowa magia
- 06:05 Puffy i Tubby
- 06:09 Jaki jest twój zawód ?
- 06:11 Grupy
- 06:13 Urocze miejsca
- 06:16 Kolorowa magia
- 06:19 Drużyna lalek na ratunek
- 06:22 Dinoland
- 06:24 Skoczkowie Planet
- 06:28 Małe, ale pracowite
- 06:31 Połączony świat
- 06:34 Dotty i Kitty
- 06:38 Sunville
- 06:42 Zwierzęta
- 06:44 Towarzysze zabawy
- 06:48 Zwierzęta
- 06:50 Wesołe królestwo
- 06:53 Hiphopowy kaktus
- 06:57 Pociąg
- 07:00 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:03 Sztuka Leona
- 07:06 Teraz się bawimy
- 07:08 Towarzysze zabawy
- 07:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:14 Posłuchaj tego
- 07:18 Sunville
- 07:22 Zack i Ziggy
- 07:25 Dźwięki wokół nas
- 07:27 Margo i Felix
- 07:30 Zabawa w chowanego
- 07:33 Przygody kaczki
- 07:35 Hubbi się tym zajmie
- 07:38 Hubbi i jego koledzy
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:46 Ding Dang Dong
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Wstawaj!
- 07:55 Margo i Felix
- 07:58 Afryka
- 08:00 Historie Henryka
- 08:02 DuckSchool
- 08:05 Zabawa w chowanego
- 08:09 Urocze miejsca
- 08:11 Świat zwierząt
- 08:13 Taniec
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:23 Małe melodie
- 08:25 Kształcików
- 08:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:29 Mimo i Bobo
- 08:31 Przygody kaczki
- 08:33 Małe melodie
- 08:35 Pixie 2
- 08:36 Elfy przyrody
- 08:37 Tempo Giusto
- 08:39 Pixie 2
- 08:40 Tempo Giusto
- 08:42 Kolorowa magia
- 08:45 Muzeum
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Miyu i Litto
- 08:53 Grupy
- 08:56 Sippi Sappi
- 08:58 Historie Henryka
- 09:00 Albert tłumaczy
- 09:04 Afryka
- 09:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:10 Urocze miejsca
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:15 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:21 Panni i Fanni
- 09:23 Muzeum
- 09:26 Margo i Felix
- 09:30 Historie Henryka
- 09:32 Sippi Sappi
- 09:34 Pixie 2
- 09:35 Hubbi i jego koledzy
- 09:37 Monika i Rudi 2
- 09:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:42 Monika i Rudi 2
- 09:46 Słodki dom
- 09:47 Uczymy się
- 09:49 Kolorowa Klara
- 09:51 Monika i Rudi
- 09:54 Albert tłumaczy
- 09:58 Słodki dom
- 10:00 Toobys
- 10:02 Małe melodie
- 10:04 Dinoland
- 10:07 Elfy przyrody
- 10:08 Pixie 2
- 10:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:11 Pixie 2
- 10:12 Margo i Felix
- 10:15 Albert tłumaczy
- 10:18 Lola i Liczby
- 10:20 Fin i Fianna
- 10:23 Toobys
- 10:25 Dźwięki wokół nas
- 10:28 Fin i Fianna
- 10:31 Dotty i Kitty
- 10:34 Risto Gusto
- 10:37 Drużyna lalek
- 10:40 Hop-hop
- 10:42 Brygada ogniowa
- 10:44 Świat Mimo
- 10:47 Fin i Fianna
- 10:50 Tempo Giusto
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Drużyna lalek
- 10:56 Dźwięki wokół nas
- 10:58 Zack i Ziggy
- 11:01 Toobys
- 11:04 Wesołe królestwo
- 11:07 Afryka
- 11:10 Brygada ogniowa
- 11:12 Mały Didy
- 11:15 Kolorowa Klara
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:20 Hiphopowy kaktus
- 11:22 Zabawa w chowanego
- 11:24 Co rośnie na drzewie?
- 11:25 Uczymy się
- 11:28 Restauracja
- 11:31 Świat Mimo
- 11:34 Zoo
- 11:36 Sippi Sappi
- 11:39 Drużyna lalek
- 11:41 Zoo
- 11:44 Świat zabawek
- 11:45 Mały Didy
- 11:46 Toby McFly
- 11:50 Sztuka Leona
- 11:52 Wesoła łąka
- 11:56 Drużyna lalek
- 11:58 Kaczka i Puszek
- 12:00 Afryka
- 12:03 Zastęp strażaków
- 12:05 Wesoła łąka
- 12:08 Przygody kaczki
- 12:10 Zoo
- 12:13 Zastęp strażaków
- 12:16 Kaczka i Puszek
- 12:18 Hop-hop
- 12:20 Wesołe królestwo
- 12:23 Zastęp strażaków
- 12:26 Dinoland
- 12:29 Pociąg
- 12:31 Połączony świat
- 12:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:37 Świat Mimo
- 12:39 Uczymy się
- 12:42 Przygody kaczki
- 12:44 Afryka
- 12:46 Pociąg
- 12:48 Mimo & Bobo PLUS
- 12:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:55 Drużyna lalek
- 12:57 Risto Gusto
- 13:00 Toby McFly
- 13:03 Małe, ale pracowite
- 13:06 Świat Mimo
- 13:08 Hiphopowy kaktus
- 13:11 Uczymy się
- 13:13 Hubbi i jego koledzy
- 13:15 Skoczkowie Planet
- 13:20 Fin i Fianna
- 13:23 Mimo & Bobo PLUS
- 13:27 Mały Didy
- 13:29 Świat Mimo
- 13:32 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Słodki dom
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Uczymy się
- 13:41 Co rośnie na drzewie?
- 13:42 DuckSchool
- 13:44 Toobys
- 13:46 Sippi Sappi
- 13:49 Uczymy się
- 13:51 Pixie 2
- 13:53 Monika i Rudi
- 13:56 Monika i Rudi 2
- 13:59 Kolorowa Klara
- 14:01 Albert tłumaczy
- 14:03 Uczymy się
- 14:06 ABC - duckBC
- 14:09 Co rośnie na drzewie?
- 14:10 Sippi Sappi
- 14:12 Lola i Liczby
- 14:14 Monika i Rudi
- 14:17 Toobys
- 14:20 Monika i Rudi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Wesoła łąka
- 14:27 Pixie 2
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Kształcików
- 14:31 Albert tłumaczy
- 14:33 Wesołe królestwo
- 14:37 Elfy przyrody
- 14:38 Zack i Ziggy
- 14:41 Hop-hop
- 14:44 Albert tłumaczy
- 14:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:52 Zabawa w chowanego
- 14:54 Zabawa w chowanego
- 14:56 Lola i Liczby
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:09 Mały Didy
- 15:11 Sippi Sappi
- 15:14 Tempo Giusto
- 15:16 Raul
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:19 Afryka
- 15:22 Wstawaj!
- 15:24 Elfy przyrody
- 15:25 Lola i Liczby
- 15:27 Mimo & Bobo PLUS
- 15:31 Sippi Sappi
- 15:34 Hop-hop
- 15:37 Hiphopowy kaktus
- 15:39 Co rośnie na drzewie?
- 15:40 Mimo i Bobo
- 15:43 Brygada ogniowa
- 15:45 Mimo i Bobo
- 15:48 Toobys
- 15:50 Raul
- 15:52 Historie Henryka
- 15:54 Elfy przyrody
- 15:56 Mimo i Bobo
- 15:59 Afryka
- 16:01 Lola i Liczby
- 16:03 Mały Didy
- 16:05 Toobys
- 16:07 ABC - duckBC
- 16:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:14 Toby McFly
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:20 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Elfy przyrody
- 16:23 Raul
- 16:26 Toby McFly
- 16:29 Elfy przyrody
- 16:30 Toobys
- 16:33 DuckSchool
- 16:35 Sippi Sappi
- 16:37 Przygody kaczki
- 16:40 Lola i Liczby
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Afryka
- 16:49 Wstawaj!
- 16:51 DuckSchool
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Raul
- 16:59 Afryka
- 17:01 Raul
- 17:04 Afryka
- 17:06 Świat Mimo
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Raul
- 17:14 Mały Didy
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Lola i Liczby
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Świat Mimo
- 17:28 Risto Gusto
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Raul
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:39 Wstawaj!
- 17:42 Albert tłumaczy
- 17:46 Kolorowa Klara
- 17:48 Dźwięki wokół nas
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:53 Kolorowa Klara
- 17:55 Sippi Sappi
- 17:58 Zack i Ziggy
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Zabawa w chowanego
- 18:05 Kolorowa Klara
- 18:07 Małe melodie
- 18:09 Sippi Sappi
- 18:12 Uczymy się
- 18:14 Zack i Ziggy
- 18:17 Wesoła łąka
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Kształcików
- 18:25 Dotty i Kitty
- 18:28 Co rośnie na drzewie?
- 18:30 Zabawa w chowanego
- 18:33 Wesoła łąka
- 18:36 Małe melodie
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Małe melodie
- 18:43 ABC - duckBC
- 18:47 Mały Didy
- 18:49 Lola i Liczby
- 18:51 Uczymy się
- 18:54 Małe, ale pracowite
- 18:57 Zabawa w chowanego
- 18:59 Drużyna lalek
- 19:01 Toby McFly
- 19:04 Restauracja
- 19:07 DuckSchool
- 19:10 Dotty i Kitty
- 19:13 Dinoland
- 19:15 Przygody kaczki
- 19:17 Małe, ale pracowite
- 19:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:22 Cubie
- 19:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:28 Mimo i Bobo
- 19:30 DuckSchool
- 19:34 Pociąg
- 19:36 Monika i Rudi
- 19:38 Raul
- 19:41 Margo i Felix
- 19:44 Lola i Liczby
- 19:47 Toobys
- 19:50 Brygada ogniowa
- 19:53 Sippi Sappi
- 19:55 Toby McFly
- 19:58 Margo i Felix
- 20:02 Pociąg
- 20:04 Zabawa w chowanego
- 20:06 Elfy przyrody
- 20:08 Uczymy się
- 20:11 Zabawa w chowanego
- 20:14 Drużyna lalek na ratunek
- 20:16 Lola i Liczby
- 20:19 Monika i Rudi
- 20:23 Mimo i Bobo
- 20:25 Pociąg
- 20:28 Formy są twoje
- 20:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:32 Małe, ale pracowite
- 20:35 Mały Didy
- 20:38 Hiphopowy kaktus
- 20:42 Afryka
- 20:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:47 Restauracja
- 20:51 Lola i Liczby
- 20:54 Toobys
- 20:57 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:00 Toobys
- 21:02 Cubie
- 21:04 Raul
- 21:07 Przygody kaczki
- 21:09 Margo i Felix
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Wakacje
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:26 Cubie
- 21:28 Restauracja
- 21:31 Mimo i Bobo
- 21:34 Raul
- 21:37 Świat Mimo
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:54 Przygody kaczki
- 21:56 Mimo & Bobo PLUS
- 22:00 Pociąg
- 22:02 Brygada ogniowa
- 22:04 Małe, ale pracowite
- 22:07 Dinoland
- 22:10 Przygody kaczki
- 22:12 Teraz się bawimy
- 22:14 Puffy i Tubby
- 22:18 Pojazdy
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:23 Posłuchaj tego
- 22:27 Pociąg
- 22:29 Mały Didy
- 22:31 Połączony świat
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:37 Drużyna lalek
- 22:40 Świat Mimo
- 22:42 Świat podwodny
- 22:45 Opowieści warzywne
- 22:47 Przygody w przestrzeni
- 22:51 Łazienka
- 22:53 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:57 Pixie 2
- 22:58 Uczymy się
- 23:00 Monika i Rudi
- 23:03 Dotty i Kitty
- 23:07 Lola i Liczby
- 23:10 Słodki dom
- 23:11 Fin i Fianna
- 23:15 Miyu i Litto
- 23:17 Grupy
- 23:20 Urocze miejsca
- 23:22 Posłuchaj tego
- 23:26 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Małe melodie
- 23:30 Kształcików
- 23:32 Słodki dom
- 23:33 Zabawa w chowanego
- 23:36 Co rośnie na drzewie?
- 23:37 Fin i Fianna
- 23:40 Pixie 2
- 23:42 Kolorowe koło
- 23:45 Urocze miejsca
- 23:47 Kolorowe koło
- 23:50 Jaki jest twój zawód ?
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Muzeum
- 23:59 Teraz się bawimy
- 00:00 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:56 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 22:00 Ulubione bajki
- 23:02 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Undiano Mallenco
- 06:40 Jorge Valdano
- 07:20 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 12:00 Full Impact Season Review
- 13:00 LaLiga Post-Season Show
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 19:40 La Manita
- 00:00 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 00:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 01:00 Serie A Made in Italy (Salernitana)
- 01:20 Serie A Made in Italy (Frosinone Calcio)
- 01:40 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 02:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz półfinałowy: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
- 10:00 Z archiwum LaLiga
- 11:00 Z archiwum LaLiga
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Promoted Teams
- 00:00 Drift Style (3)
- 00:30 Drift Style (4)
- 01:00 X Games - Aspen (3)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 03:00 Grid (9)
- 05:00 Nitro Circus Live (5)
- 05:30 Nitro Circus Live (6)
- 06:00 Action Sports World (11)
- 07:00 Nitro Circus Live (7)
- 07:30 Nitro Circus Live (8)
- 08:00 Sports Adventure 4 (9)
- 08:30 Sports Adventure 4 (10)
- 09:00 Action Sports World (18)
- 12:00 Now Boarding (1)
- 12:30 Now Boarding (2)
- 13:00 X Games - Aspen (4)
- 14:00 The Ultimate Ride (4)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 16:00 WWE - Main Event (18)
- 17:00 WWE SmackDown (35)
- 18:00 WWE SmackDown (36)
- 19:00 WWE Highlights
- 20:30 Dumball: Idiots In India (9)
- 21:00 Rumble & Hum (3)
- 00:00 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (2)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:00 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:45 Remont na 5+ (7)
- 04:15 Remont na 5+ (8)
- 04:40 Remont na 5+ (1)
- 05:00 Remont na 5+ (2)
- 05:30 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:00 Trucker Club (172)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 09:00 Celnicy (3)
- 09:30 Celnicy (4)
- 10:00 Celnicy (5)
- 10:30 Celnicy (6)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:30 Remont na 5+ (5)
- 15:00 Remont na 5+ (6)
- 15:30 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy (7)
- 16:30 Celnicy (8)
- 17:00 Celnicy 2 (1)
- 17:30 Celnicy 2 (3)
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (2)
- 01:10 Louis Theroux: Joe Exotic na celowniku (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (11)
- 03:10 Top Gear 15 (3)
- 04:05 Top Gear 27 (2)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (2)
- 06:00 Gaz do dechy (5)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 08:00 Top Gear 15 (4)
- 09:00 Cuda inżynierii 5 (12)
- 10:00 Top Gear 15 (4)
- 11:00 Top Gear 33 (3)
- 12:15 Gaz do dechy (5)
- 13:15 Top Gear 27 (2)
- 14:30 Miliony w lombardzie (2)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo (3)
- 16:20 Top Gear: Największe wyzwania (2)
- 17:25 Top Gear 15 (4)
- 18:30 Miliony w lombardzie (2)
- 19:30 Top Gear 27 (3)
- 22:00 Louis Theroux: zakazane Stany (1)
- 23:15 Więźniarki (2)
- 00:35 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:40 Remont na 5+ (6)
- 08:05 Dzika kuchnia (1)
- 08:35 Dzika kuchnia (2)
- 09:05 Dzika kuchnia (3)
- 09:40 Dzika kuchnia (4)
- 10:10 Przepis na remont 2 (23)
- 10:40 Przepis na remont 2 (24)
- 11:10 Przepis na remont 2 (25)
- 11:40 Przepis na remont 2 (26)
- 15:00 Przepis na remont 3 (1)
- 15:30 Przepis na remont 3 (2)
- 16:00 Przepis na remont (3)
- 16:30 Przepis na remont (4)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (10)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Edukacja seksualna)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Pierwsze objawy zaćmy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Choroby płuc)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda 2 (8)
- 11:15 Poród co minutę (7)
- 18:20 Happy i Zen 2 (8)
- 19:00 Moje życie XXL (3)
- 20:00 Nocna zmiana 3 (1)
- 20:55 Upiększeni w raju (11)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:00 Monika i seks (11)
- 23:30 Monika i seks (12)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dorwać Stewiego)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kuglarska wiedza)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Kiedyś to było)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Walka o uwagę)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Niespodziewana wizyta cioci)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Ojciec wie najmniej)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 2 (Brat)
- 04:25 Mały Jakub
- 06:05 Ludzie morza (8)
- 07:05 Ludzie morza (9)
- 08:10 Polak potrafi (1)
- 09:05 Nowy kabaretowy rejs 2 (1)
- 10:05 Nowy kabaretowy rejs 2 (4)
- 11:05 Nowy kabaretowy rejs 2 (5)
- 12:05 Człowiek na torze
- 13:55 Gdzie jest trzeci król
- 15:40 Komedia małżeńska
- 18:55 Syzyfowe prace (1883)
- 20:00 Pokuszenie
- 22:05 Dama kameliowa
- 00:40 Śmierć jeździ konno
- 02:55 Sherlock Holmes: Głos terroru
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 3-2-1 Start (3)
- 06:00 Zameldowani 2 (7)
- 06:30 Zameldowani 2 (8)
- 07:00 Zameldowani 2 (9)
- 07:25 Zameldowani 2 (10)
- 07:55 Zameldowani 2 (11)
- 08:25 Zameldowani 2 (12)
- 08:55 Zameldowani 2 (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (14)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (9)
- 11:25 Bonanza (10)
- 12:25 Bonanza (11)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 20:00 Droga smoka
- 22:05 Żołnierz doskonały
- 00:25 Oko
- 02:25 Dziewczyna i chłopak
- 04:05 MiłośćKropka.pl 2 (Miłosne sekrety)
- 05:05 MiłośćKropka.pl 2 (Wypadki miłosne)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:20 Kabaretowe hity (5)
- 06:35 Kabaretowe hity (2)
- 06:40 Noce i dnie (Bogumił i Barbara)
- 07:40 Noce i dnie (Piotruś i Teresa)
- 10:00 Komisarz Rex 6 (Koń wart miliony)
- 11:00 Komisarz Rex (Szał)
- 20:00 Dorwać Cartera
- 22:05 Ojciec chrzestny
- 00:00 Trzy siostry (236)
- 01:00 Dzika miłość (116)
- 02:00 Teresa (32)
- 03:00 Okrutne miasto (56)
- 04:00 Przypieczętowany los (108)
- 05:00 Sploty nienawiści (13)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (52)
- 07:00 Trzy siostry (236)
- 08:00 Dzika miłość (116)
- 09:00 Teresa (32)
- 10:00 Okrutne miasto (56)
- 11:00 Przypieczętowany los (108)
- 12:00 Sploty nienawiści (13)
- 13:00 Dzika miłość (116)
- 14:00 Trzy siostry (236)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (52)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 17:00 Trzy siostry (237)
- 18:00 Dzika miłość (117)
- 19:00 Teresa (33)
- 20:00 Okrutne miasto (57)
- 21:00 Przypieczętowany los (109)
- 22:00 Sploty nienawiści (14)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (53)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 2 (2)
- 05:00 Znaki 2 (2)
- 06:00 Totalcar (10)
- 06:30 Prezentuj broń! (43)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (12)
- 08:50 Kafejka za rogiem 5 (13)
- 09:55 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 10:55 Dekoratorzy (1)
- 11:25 Dekoratorzy (2)
- 11:55 Jak zarobić na remoncie 2 (1)
- 14:00 Najdroższy rejs świata 3 (4)
- 14:55 Dekoratorzy (3)
- 15:25 Dekoratorzy (4)
- 15:55 Jak zarobić na remoncie 2 (2)
- 00:10 Maksimum ryzyka
- 02:10 Prezentuj broń! (30)
- 03:10 Prezentuj broń! (31)
- 04:25 Prezentuj broń! (32)
- 05:35 Hity AXN
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (15)
- 08:00 Słoneczny patrol 9 (6)
- 08:55 Drużyna A 2 (14)
- 12:00 Drużyna A 2 (14)
- 13:00 Słoneczny patrol 9 (6)
- 18:00 Drużyna A 2 (15)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 2 (18)
- 20:00 Bliski wróg
- 21:45 Underworld - Bunt Lycanów
- 23:35 Underworld: Wojny krwi
- 00:55 Winnice miłości 2 (90)
- 02:05 Prezentuj broń! (45)
- 03:05 Prezentuj broń! (46)
- 04:20 Prezentuj broń! (47)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Winnice miłości 2 (90)
- 07:35 Profil (1)
- 08:40 Profil (2)
- 09:50 Domek na prerii 9 (1)
- 10:50 Domek na prerii 9 (2)
- 11:55 Cztery siostry (47)
- 13:15 Winnice miłości 2 (90)
- 14:20 Profil (3)
- 15:25 Profil (4)
- 16:30 Domek na prerii 9 (3)
- 17:35 Domek na prerii 9 (4)
- 18:35 Winnice miłości 2 (90)
- 19:50 Winnice miłości 2 (91)
- 21:00 Potwory kontra obcy
- 01:00 Wyrok śmierci
- 03:10 Zaginiona
- 05:10 Klasyka krótkich animacji (Jungle drums)
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Strach na sprzedaż)
- 06:35 To nie ze mną (1)
- 07:15 To nie ze mną (2)
- 07:55 Poirot (Dwanaście prac Herkulesa)
- 11:55 Zabójcza zamiana
- 13:55 Geokatastrofa
- 22:50 The Bag Man
- 00:00 Zakończenie programu
- 06:30 Obóz skautów
- 07:55 Nico jednorożec
- 09:30 Stracone marzenia
- 11:20 Misjonarze - krawaciarze
- 12:55 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:55 Irlandzki numer
- 16:30 Piaskun
- 18:00 Wojenne kwiaty
- 19:35 Juliusz Cezar
- 21:00 Niezapomniany weekend
- 22:35 Klub 27: Wiecznie młodzi
- 01:05 Drain Your Nuts for These Stunners
- 02:05 Jedyne wyjście
- 04:00 Zakładnik z wyboru
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:35 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
- 11:20 Chłopiec z dżungli
- 12:50 Łąka zgubionych butów
- 14:25 Kung-fu joga
- 16:10 Czerwone niebo
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 1911
- 21:40 Windykatorzy
- 00:30 Życie kobiety
- 02:35 Trumna doktora Blooda
- 04:05 Portret pamięciowy
- 06:00 Nowe głosy - stary kwiat
- 07:10 Miłość i teleturnieje
- 08:10 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 09:20 Kłopotliwy wnuczek
- 10:45 Mogłabym być twoją babcią
- 11:05 Ojciec
- 12:40 30 lat i ocean między nami
- 13:05 Gdy marzenie się spełnia
- 14:25 Odznaka honorowa
- 15:30 Zmierzch nad Tokio
- 17:45 Życie z ojcem
- 19:40 Sędzia Priest
- 21:00 Panny młode
- 22:35 Odejście
- 00:40 Zagubiony czas
- 02:30 Leonardo (3)
- 03:20 Blackthorn
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:05 Paryż 36
- 12:00 Wojenne kwiaty
- 13:35 Klub dyskusyjny
- 15:40 Maudie
- 17:35 Camino
- 20:00 Houdini i Doyle (4)
- 20:45 Dynastia Tudorów (8)
- 21:40 Max Manus
- 23:35 Ogień zwalczaj ogniem
- 02:00 Dziewczyny z Las Vegas
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Klik News (32)
- 09:15 Klik News (33)
- 09:20 Warsztat filmowy (48)
- 09:45 Willy agent (4)
- 09:55 Ale lapsus (2)
- 10:05 Klik News (9)
- 10:10 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:20 Burza (92)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (93)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8600)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8601)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (48)
- 13:55 Muzyczny express (ODC)
- 14:15 Planetarium (153)
- 14:40 RED!Akcja (EXTRA - Aleksandra Szwed)
- 15:05 Warsztat filmowy (WF_116)
- 15:25 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 15:40 Ale lapsus (4)
- 15:50 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 16:10 Klik News (9)
- 16:15 Klik News (33)
- 16:25 Ikony - 10 min. (James Dean)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (56)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (87)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8601)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8602)
- 21:20 Francuski łącznik
- 23:20 Żegnaj, przyjacielu
- 00:55 Golem
- 03:00 Człowiek, który wiedział za dużo
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Niewolnica Isaura (27)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Know Your Enemy - Japan
- 14:20 Ikony - 10 min. (Charlie Chaplin)
- 14:35 Vidocówka (1)
- 14:45 W samo południe
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (101)
- 17:15 Karetka 2 (1)
- 18:25 Triumf miłości (105)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (25)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8303)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8304)
- 21:15 Maria Magdalena (3)
- 22:15 Maria Magdalena (4)
- 23:10 Portret rodzinny we wnętrzu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rejs ku szczęściu: Szwecja