Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:07 Reportaż na deser (Mongolski bankhar)
- 18:15 Warto tam być
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Mój Tykocin)
- 19:25 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 19:51 Warto tam być
- 19:54 Sala prób (Kamila&Tomek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Darłowo)
- 09:10 Odkryj regiony (178)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 18:10 Bezbłędnie (Gwara młodzieżowa - wspomnienie z lat 80/90)
- 18:15 Design i ty
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 L jak las (3/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:35 Co, gdzie, kiedy?
- 19:40 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia
- 08:45 Nożem i widelcem (Dania z kiełbaskami w letnim wydaniu)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Kazio z Murzynna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Układ Słoneczny)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Woda bydgoska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium (Polacy w misji JUICE)
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Sport
- 09:13 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:18 Obalamy mity medyczne
- 09:24 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:52 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:51 RODowity działkowiec
- 18:04 Obalamy mity medyczne
- 18:10 Całkiem niezła historia (Kto tak pięknie trąbi...)
- 18:23 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:52 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 19:00 Psia służba
- 19:23 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:10 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Design i ty (Motywy roślinne)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (W przededniu unii. Panorama kulinarna Korony i Litwy)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:40 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Na francuskiej ziemi pod francuskim niebem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Kwartet (Lalkarze)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony
- 09:22 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 268 - Pa Lua)
- 09:35 Z życia regionu (Anoreksja)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Z życia regionu (Muzeum Archidiecezjalne w Przemyślu)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły (Grzegorzówka)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Ocalałam z rzezi
- 18:30 Aktualności
- 18:53 Pogoda
- 19:00 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 19:10 Kalejdoskop filmowy
- 19:13 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Odkryj regiony
- 09:18 Teraz wieś
- 09:50 Co na obiad? (Chłodnik)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Z Unią na Ty
- 14:46 Magazyn Dolnośląski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Figurki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Strefa otwarta
- 17:26 Poznaj region (Kłodzka Starówka)
- 17:37 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Psia służba
- 19:18 Poznaj region (Pałac w Łomnicy)
- 19:23 Wschód
- 19:40 Podróże po Wielkopolsce (Obrzycko)
- 19:56 Polska z Miodkiem (Żarów, Bielawa, Dzierżoniów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Marian Jachimowicz)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (52)
- 14:45 Kronika dnia (11)
- 14:56 Pogoda w regionie (11)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kronika dnia (11)
- 16:41 Pogoda w regionie (11)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (11)
- 17:01 Raport pogodowy (11)
- 17:05 Magazyn medyczny (Radiologia XXI wieku w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie)
- 17:18 Turystyczna jazda (Zabrze)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Odkrywamy Małopolskę (Dolina Aleksandrowicka)
- 17:34 Śladami Eskulapa (Dwa wymiary życia)
- 17:58 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 18:00 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 18:10 Dzieła, arcydzieła (Typy ludowe)
- 18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (90)
- 18:30 Kronika (11)
- 18:51 Tematy dnia (11)
- 19:03 Pogoda w regionie (11)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (11)
- 19:11 Kronika kulturalna
- 19:22 Pełnosprawni (558)
- 19:42 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Kolorowe połoniny)
- 19:55 Pogoda w regionie (11)
- 19:57 Raport pogodowy (11)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (11)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (11)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Studencki kwadrans (84)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Strefa kultury (311)
- 17:20 Dej pozór
- 17:50 Prosto z lasu (10/24)
- 18:05 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie (Powódź tysiąclecia. 20 lat później.)
- 19:25 Warmia i Mazury nieznane (25)
- 19:30 Wakacje z duchami (Strachy na lachy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (283)
- 01:55 Niezwykłe miejsca (Muzeum wystawa dewizek)
- 02:05 Dzikie pszczoły (28)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1280)
- 04:20 Całkiem niezła historia (A słowa niósł wiatr)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (5)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kanał Augustowski)
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:50 Skarby Łodzi (24)
- 08:56 Aktywni seniorzy
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:15 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Najgorsza randka ever)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Podhale)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Portret z pamięci (Elżbieta Adamiak-Poniedzielska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Z jasnego nieba)
- 16:30 Zdarzyło się w kulturze
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rzemieślnicy
- 17:55 Obalamy mity medyczne (14)
- 18:00 Dni Opoczna 2024
- 18:12 Skarby Łodzi (10)
- 18:18 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 19:55 Skarby Łodzi (20)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1991)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (520)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:35 Yellowstone (2/9)
- 01:50 Yellowstone (3/9)
- 02:55 Szpital (239)
- 04:00 Uwaga! (7519)
- 04:20 Recepta na stary dom 4 (6/8)
- 04:50 Jak to jest zrobione? (25/26)
- 05:25 Uwaga! (7519)
- 05:40 Ukryta prawda (979)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (12/14)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (14/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (898)
- 09:05 Detektywi (7/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1032)
- 13:25 Ukryta prawda (1004)
- 14:25 Szpital (927)
- 15:25 Doradca smaku (37/40)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (13/14)
- 16:35 Ukryta prawda (1037)
- 17:40 Detektywi (8/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7520)
- 20:00 Doradca smaku (35/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3851)
- 20:50 Kuchenne rewolucje (Łódź - Hot Devil Pizza)
- 21:55 W starym, dobrym stylu
- 23:55 Bękarty
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Strefa polityczek
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Serwis informacyjny
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Gazeta finansowa w News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 2
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Talking Movies
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 Talking Movies
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click: Robot Challenge
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Talking Movies
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Sir Laurie Bristow - Former UK Ambassador to Afghanistan
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 Talking Movies
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Talking Movies
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 Talking Movies
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Talking Movies
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Talking Movies
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Sir Laurie Bristow - Former UK Ambassador to Afghanistan