Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:45 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 08:00 Dzika kuchnia (7)
- 08:35 Dzika kuchnia (8)
- 09:05 Dzika kuchnia (9)
- 09:35 Dzika kuchnia (10)
- 10:10 Przepis na remont 2 (9)
- 10:35 Przepis na remont 2 (10)
- 11:05 Przepis na remont 2 (11)
- 11:35 Przepis na remont 2 (12)
- 14:55 Przepis na remont 2 (13)
- 15:25 Przepis na remont 2 (14)
- 15:55 Przepis na remont 2 (15)
- 16:20 Przepis na remont 2 (16)
- 16:50 Przepis na remont 2 (17)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Krakersy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Chleb)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Hipercholesterolemia: rozpoznawanie i leczenie)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Okulistyka w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (8)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Leczenie hormonem wzrostu)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kawa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Wirus RSV atakuje dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nefrologia w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Stomia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (9)
- 11:15 Poród co minutę (9)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (11)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (3)
- 15:15 Pies na życie (9)
- 15:55 Zwierzaki z misją (9)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Ospa wietrzna)
- 17:00 Pytania do doktora (Jelita)
- 17:40 Łowcy smaków (9)
- 18:20 Happy i Zen (9)
- 19:00 Moje życie XXL (9)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (1)
- 20:55 Żyj jak Laila (10)
- 21:35 Chirurdzy 2 (6)
- 22:55 Dr Miami (1)
- 23:25 Dr Miami (2)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (1)
- 00:05 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 00:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Laserowy instynkt)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 01:35 Bajer z Bel-Air (Jak być dżentelmenem)
- 02:05 Bajer z Bel-Air (Wiejskie tajemnice)
- 02:35 Bajer z Bel-Air (Nie ma jak ziomek)
- 03:05 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Frank traci smak)
- 03:35 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Bratowa)
- 00:20 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
- 02:35 Zaraz pęknę
- 02:50 Gwiazdeczka
- 03:30 Między ustami a brzegiem pucharu
- 05:21 Zakończenie programu
- 06:00 Polowanie na Hitlera (4)
- 06:50 Polowanie na Hitlera (5)
- 07:45 Smaki Dubaju (1)
- 08:20 Kabaretowy rejs (139)
- 09:10 Kabaretowy rejs (144)
- 10:05 Kabaretowy rejs (145)
- 11:00 Eroica
- 12:50 Dwie korony
- 14:45 Dwa księżyce
- 18:50 Noce i dnie (Miłość)
- 20:00 Obywatel
- 22:10 Pogoda na jutro
- 00:30 Za murami śmierci
- 02:00 Szkarłatna ulica
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 07:55 Zameldowani (10)
- 08:25 Zameldowani (11)
- 08:55 Zameldowani (12)
- 09:25 Zameldowani (13)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:20 Bonanza (24)
- 11:25 Bonanza (25)
- 12:30 Bonanza (26)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (6)
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 21:55 Droga do Palomy
- 23:45 Szarada
- 00:25 Linia życia
- 02:45 Samowolka
- 04:05 Wenus z Willendorfu
- 04:30 Bulionerzy (Chleb powszedni)
- 05:05 Bulionerzy (Profesjonaliści)
- 05:30 Bulionerzy (Etat)
- 06:00 Scena śmiechu (74)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (9)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (10)
- 08:55 Kojak (Czarna niedziela)
- 16:00 Kojak (W pojedynkę)
- 17:00 Kojak (Gliniarz w potrzasku)
- 20:00 Bez przedawnienia
- 22:30 Na szlaku
- 00:00 Trzy siostry (222)
- 01:00 Dzika miłość (102)
- 02:00 Teresa (18)
- 03:00 Okrutne miasto (42)
- 04:00 Przypieczętowany los (94)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 07:00 Trzy siostry (222)
- 08:00 Dzika miłość (102)
- 09:00 Teresa (18)
- 10:00 Okrutne miasto (42)
- 11:00 Przypieczętowany los (94)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 13:00 Dzika miłość (102)
- 14:00 Trzy siostry (222)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (38)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 17:00 Trzy siostry (223)
- 18:00 Dzika miłość (103)
- 19:00 Teresa (19)
- 20:00 Okrutne miasto (43)
- 21:00 Przypieczętowany los (95)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 00:50 Dom obietnic (7)
- 01:40 Agenci NCIS 10 (Od teraz)
- 02:20 Agenci NCIS 10 (Objazd)
- 03:05 Nędznicy (2)
- 13:40 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 19:30 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 00:00 Ultraviolet 2 (11)
- 01:00 Ultraviolet 2 (12-ost.)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 3 (8)
- 03:55 Ultraviolet 2 (12-ost.)
- 04:55 Znaki 2 (4)
- 06:00 Totalcar 7 (5)
- 06:30 Prezentuj broń! (35)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (21)
- 00:55 Blackway
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 03:50 Prezentuj broń! (44)
- 04:55 Prezentuj broń! (45)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (1)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (14)
- 08:55 Drużyna A (14)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (3)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (1)
- 11:55 Drużyna A (14)
- 15:00 Drużyna A 2 (1)
- 20:00 Projekt Monster
- 21:40 Resident Evil 2: Apokalipsa
- 23:35 Ryzykowny układ
- 00:10 Winnice miłości 2 (76)
- 01:20 Prezentuj broń! (55)
- 02:25 Prezentuj broń! (56)
- 03:35 Prezentuj broń! (57)
- 04:50 Prezentuj broń! (58)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (76)
- 07:20 Candice Renoir 9 (5)
- 08:30 Candice Renoir 9 (6)
- 09:45 Domek na prerii 7 (17)
- 10:50 Domek na prerii 7 (18)
- 11:50 Cztery siostry (33)
- 13:10 Winnice miłości 2 (76)
- 14:10 Candice Renoir 9 (7)
- 15:25 Candice Renoir 9 (8)
- 16:35 Domek na prerii 7 (19)
- 17:40 Domek na prerii 7 (20)
- 22:50 Cztery siostry (34)
- 01:00 Sen
- 02:50 Paranormal Activity
- 09:55 Poirot (Karty na stół)
- 12:00 Zabójcza zamiana
- 13:55 Titanic 2
- 20:00 Fala ognia
- 21:55 Wieczór z horrorem: Wyspa cienia
- 00:15 Zakończenie programu
- 08:40 Zagubiony smok
- 10:15 Worek mąki
- 11:45 Mój przyjaciel Shadow
- 16:15 Irlandzki numer
- 17:50 Proza życia
- 19:30 Letnie wino
- 21:00 Paryż 36
- 23:00 Oczekiwanie
- 01:05 Horny Housewives
- 02:15 Przyjaciel czy wróg
- 03:35 Max Manus
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:55 Nocna jazda
- 07:20 Lope
- 09:10 Czyja to córka
- 10:35 Morderca w naszym domu
- 12:05 Czerwone niebo
- 13:50 Strefa Q
- 15:45 Projekt: Dinozaur
- 17:05 Ciało potrzebne na gwałt
- 18:35 Żar zemsty
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 90 minut do śmierci
- 23:25 Bone Tomahawk
- 00:10 Rzeka
- 01:45 Oddychaj
- 02:10 Zemsta zombie
- 03:10 Śladami Nazarina
- 04:30 Nic poza wodą w morzu
- 05:15 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Kapitan Fatum
- 07:05 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 10:10 Krawiec dla Niemców
- 10:25 Życie z ojcem
- 12:20 Krzyk pośród nocy
- 13:25 Na posterunku
- 14:30 Wędrownik
- 14:55 Gdy marzenie się spełnia
- 16:15 Jeszcze raz
- 17:35 Serce w niewoli
- 19:10 Inale
- 20:35 Rodri
- 21:00 Zima (drapieżne koty)
- 22:00 Obcy
- 23:45 Znikające zwłoki
- 01:20 Rewolta
- 03:00 Romans na dwie noce
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:45 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 07:40 Mam na imię Sara
- 09:10 To nie ze mną (9)
- 09:40 Camino
- 12:05 Burmistrz Mary
- 13:30 Nocna jazda
- 16:25 Belcanto
- 20:00 Dynastia Tudorów (6)
- 20:55 Quiz (2)
- 21:45 Co kryje miłość
- 23:50 W skórze węża
- 01:25 Szał krwi
- 03:15 Święta góra
- 05:45 FilmoNewsy (121)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (44)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:00 Klik News (7)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (78)
- 11:00 Klik News (28)
- 11:10 Klik News (44)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8583)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8584)
- 12:55 Klik News (43)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (34)
- 13:50 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 16:10 Klik News (46)
- 16:20 Klik News (47)
- 16:30 Klik News (48)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (42)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (73)
- 18:15 Klik News (48)
- 18:20 Arabela (Zgubne skutki cywilizacji)
- 19:00 Klik News (47)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Pismo)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8584)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8585)
- 21:20 Śniadanie u Tiffany'ego
- 23:25 Motylek
- 01:15 Dom śmierci
- 03:05 Miasto żywej śmierci
- 05:05 Miłosne gniazdko
- 05:45 Gość Red Carpet TV (21)
- 06:00 Niewolnica Isaura (4)
- 06:45 Vidocówka (1)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:20 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 07:45 Home - S.O.S. Ziemia!
- 14:10 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 14:35 Stary Testament
- 18:20 Triumf miłości (90)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (8)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8288)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8289)
- 21:20 Dukla 61 (z.)
- 22:50 Ale lapsus (6)
- 22:55 Matka i córka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 3 (6)
- 14:20 Chicago Fire 3 (13)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (20)
- 19:00 Chicago Fire 3 (14)
- 19:55 Columbo 4 (2)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Maroko
- 21:00 Hard Knocks Fighting (8)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (9)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014