Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Pierwiastki wokół nas (7)
- 01:00 Podróż przez historię (23)
- 01:30 Podróż przez historię (24)
- 02:00 Ruchome obrazki
- 03:00 Aleksander Macedoński Wielki
- 08:00 Nurkujący z krokodylami
- 09:00 Łowca nasion
- 12:20 Szkoła łapania dzikich zwierząt (2)
- 12:45 Szkoła łapania dzikich zwierząt (3)
- 13:10 Plagi (1)
- 14:00 Siła natury (1)
- 14:30 Siła natury (2)
- 15:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 18:00 Z dala od miasta (1)
- 18:30 Z dala od miasta (2)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (1)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (2)
- 20:00 Florencki krwawy futbol
- 21:00 Kreatywni zabójcy (3)
- 22:00 Efekt technologii (1)
- 22:30 Efekt technologii (2)
- 23:00 Ratujmy bucardo
- 00:00 Stream Nation (Blair Witch, część 7)
- 00:40 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 8)
- 01:15 VR Day (6)
- 01:25 Stream Nation (Watch Dogs: Legion, część 8)
- 02:05 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 51)
- 02:35 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 52)
- 03:10 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 3)
- 03:50 Robot Wars 3 (3)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 33 Największe Szlagiery
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Narodziny Ziemii
- 20:35 Biały żywioł
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:50 English up (30)
- 02:00 Feature film
- 03:35 Easy talk (24)
- 03:40 Here and there (19)
- 03:50 Here and there (20)
- 04:00 English united (9)
- 04:10 3ways2 (12)
- 04:20 English in focus (48)
- 04:30 English 911 2 (132)
- 04:35 English 911 2 (133)
- 04:40 English 911 2 (134)
- 05:00 Art land (9)
- 05:05 Art land (10)
- 05:10 Crafty hands 2 (5)
- 05:20 Okey-dokey (5)
- 05:30 Once upon a time (5)
- 05:40 Words to grow (9)
- 05:45 Words to grow (10)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (9)
- 06:15 Yummy for mummy (13)
- 06:25 Yummy for mummy (14)
- 06:35 Kids in action (41)
- 06:40 Kids in action (42)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (7)
- 07:10 Life around (32)
- 07:20 Life around (33)
- 07:30 Jack of all trades (10)
- 07:40 Basic lexis (46)
- 07:45 Basic lexis (47)
- 07:50 Basic lexis (48)
- 08:00 Film set (1)
- 08:15 Here and there (77)
- 08:25 Here and there (78)
- 08:35 Study choice (5)
- 08:37 Study choice (6)
- 08:45 Euronews. futuris (8)
- 08:50 Euronews. futuris (9)
- 08:55 Euronews. futuris (10)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (20)
- 09:20 Let's talk (20)
- 09:35 What did they say (12)
- 09:40 What did they say (13)
- 09:45 What did they say (14)
- 09:50 What did they say (15)
- 10:00 The language of business (23)
- 10:15 The language of business (24)
- 10:30 Business words (23)
- 10:35 Business words (24)
- 10:40 3ways2 (24)
- 10:45 3ways2 (25)
- 10:50 Best of the best (29)
- 10:55 Best of the best (30)
- 11:00 Art land (9)
- 11:05 Art land (10)
- 11:10 Crafty hands 2 (5)
- 11:20 Okey-dokey (5)
- 11:30 Once upon a time (5)
- 11:40 Words to grow (9)
- 11:45 Words to grow (10)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (9)
- 12:15 Yummy for mummy (13)
- 12:25 Yummy for mummy (14)
- 12:35 Kids in action (41)
- 12:40 Kids in action (42)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Film set (25)
- 13:15 Film set (26)
- 13:30 Film set (27)
- 13:40 Easy talk (25)
- 13:45 Euronews. futuris (41)
- 13:50 Euronews. futuris (42)
- 13:55 Euronews. futuris (43)
- 14:00 English united (10)
- 14:10 3ways2 (13)
- 14:20 English in focus (49)
- 14:30 English 911 2 (135)
- 14:35 English 911 2 (136)
- 14:40 English 911 2 (137)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (6)
- 15:25 English 911 2 (28)
- 15:30 English 911 2 (29)
- 15:35 English 911 2 (32)
- 15:40 Evolution (6)
- 16:00 Grammar wise (1)
- 16:25 City grammar (1)
- 16:35 City grammar (4)
- 16:45 City grammar (5)
- 17:00 Feature film
- 19:10 Simple phrases (7)
- 19:20 Life around (32)
- 19:30 Life around (33)
- 19:40 Jack of all trades (10)
- 19:50 Basic lexis (46)
- 19:55 Basic lexis (47)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (20)
- 20:20 Let's talk (20)
- 20:35 What did they say (12)
- 20:40 What did they say (13)
- 20:45 What did they say (14)
- 20:50 What did they say (15)
- 21:00 Feature film
- 22:35 Film set (1)
- 22:50 Here and there (77)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (6)
- 23:25 English 911 2 (28)
- 23:30 English 911 2 (29)
- 23:35 English 911 2 (32)
- 23:40 Evolution (6)
- 04:17 Волонтерка
- 04:21 Григорий Герман
- 04:59 Боевая подготовка
- 05:02 Ваши деньги
- 05:30 Антизомби
- 05:46 Путин - вожатый поезда в никуда
- 06:00 Наше время
- 06:31 Россия усиливает кампанию по дестабилизации союзников Украины
- 06:56 Несокрушимые аграрии Украины
- 07:00 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:32 Спортивные протезы для ветеранов
- 14:35 Днепр. Ликвидация последствий удара
- 14:40 Зачем Путин раскручивает тему переговоров
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:58 Специальный репортаж
- 17:30 FREEDOM
- 19:35 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 СБУ. Спецоперации победы. Крымский мост на бис
- 21:58 Гражданская оборона
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Across Africa
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 04:51 The Observers
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Le journal
- 06:46 Focus
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:19 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 En tete a tete
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Across Africa
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 French Connections
- 11:22 Fashion
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 France In Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 Scoop
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:50 Culture Critics
- 15:00 Le journal
- 15:15 Le journal
- 15:16 En tete a tete
- 15:30 Le journal
- 15:45 Access Asia
- 16:00 Le journal
- 16:15 Le journal
- 16:16 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Le journal
- 16:46 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters
- 17:30 Le journal
- 17:45 France In Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:50 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The World This Week
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 People And Profit
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 Across Africa
- 21:00 Le journal
- 21:15 En tete a tete
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 The 51 Percent
- 22:30 Le journal
- 22:42 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Scoop
- 23:30 Le journal
- 23:45 Focus
- 23:50 Sports
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Politique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:10 Reporters France 24
- 04:25 L'instant mobile
- 04:30 Le journal
- 04:40 Le Paris des arts
- 05:00 Le journal
- 05:15 Destination Paris
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:51 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:14 Le journal
- 08:16 L'invité du jour
- 08:21 Dans la presse
- 08:30 Le journal
- 08:44 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:14 Le journal
- 09:15 L'invité de l'économie
- 09:30 Le journal
- 09:44 Le journal
- 09:45 Plan B
- 09:51 Focus
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Destination Paris
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Dans les hebdos
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 En tete a tete
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:50 Actuelles
- 14:00 Le journal
- 14:20 Science +
- 14:30 Le journal
- 14:45 Culture
- 14:51 Elément Terre
- 15:00 Le journal
- 15:14 Le journal
- 15:15 Dans les hebdos
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:44 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 L'invité de l'économie
- 17:30 Le journal
- 17:43 Plan B
- 17:49 Focus
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:10 Une semaine dans le monde
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:22 Sports
- 20:30 Le monde dans tous ses Etats
- 21:00 Le journal
- 21:15 Elément Terre
- 21:21 Info ou intox
- 21:30 Le journal
- 21:36 La question qui fâche
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Info ou intox
- 22:21 Sports
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le café des sports
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:42 Pogoda
- 08:43 Stulecie Winnych 4 (44)
- 09:28 W labiryncie (Pistolet)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Ludzie, statki i okręty
- 17:50 Z Polski do Polski. Ostatni
- 18:10 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Poczet wielkich hetmanów (Jerzy Sebastian Lubomirski)
- 08:20 Idzie weekend
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (3/12)
- 09:10 Wschód
- 09:25 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 09:50 Wokół nas
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Ja cię uczyć każę
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 18:22 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Wokół nas
- 18:59 Cisza nad rozlewiskiem (8/13)
- 19:44 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Wędrówki starszaków
- 08:26 Sekrety świata (Wyspa Wielkanocna)
- 08:29 Prognoza pogody
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:38 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Podróże muzyczne. Wiedeń, część 1)
- 09:21 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 09:29 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 14:45 Dzielnice Poznania (Rataje, część 2)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:41 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:40 Zwierzenia Golibrody
- 17:54 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 18:25 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 18:54 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:08 Męska przygoda
- 19:33 Bez twarzy (Autofobia)
- 19:51 Wielkopolska każdego dnia (12 lipca)
- 19:56 Prognoza pogody na lot. Prosto z Poznania
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:19 Prywatne życie zwierząt 3 (Przez żołądek do serca)
- 08:44 Summa
- 09:33 Polskie dziedzictwo
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 17:05 Polskie dziedzictwo (5)
- 17:32 Korycińskie święto truskawki
- 17:44 Gawędy Kłosowskiego (Ryś)
- 17:59 Kreatywni po godzinach
- 18:06 Przystanek Kultura
- 18:23 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Summa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Dziś w Podlaskiem - Suwałki
- 21:55 Prognoza pogody
- 21:57 Sport
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia (Astma)
- 09:00 L jak las (3/24)
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:40 Co, gdzie, kiedy?
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia (63)
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 18:15 Ahora Espanol ((567) - Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Design i ty
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:54 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (63)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)