Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:45 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:10 Remont na 5+ (1)
- 07:35 Remont na 5+ (2)
- 08:00 Dzika kuchnia (8)
- 08:30 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont 2 (10)
- 10:30 Przepis na remont 2 (11)
- 11:00 Przepis na remont 2 (12)
- 11:25 Przepis na remont 2 (13)
- 11:55 Przepis na remont 2 (14)
- 15:00 Przepis na remont 2 (14)
- 15:30 Przepis na remont 2 (15)
- 15:55 Przepis na remont 2 (16)
- 16:25 Przepis na remont 2 (17)
- 16:50 Przepis na remont 2 (18)
- 17:15 Domy marzeń - nad morzem 7 (17)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Kardiologia kobiety)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady postawy u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Operacje zaćmy w czasie epidemii)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Cukrzyca)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (10)
- 11:15 Poród co minutę (10)
- 18:20 Happy i Zen (10)
- 19:00 Moje życie XXL (10)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (2)
- 20:55 Żyj jak Laila (11)
- 21:35 Chwile traumy (1)
- 22:55 Dr Miami (3)
- 23:25 Dr Miami (4)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (2)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 01:45 Bajer z Bel-Air (Błędnie rozpoznani)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Stowarzyszenie Umarłych Poetów)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Bajeranckie Halloween: część pierwsza)
- 03:15 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Tajemnice Pat)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Finał)
- 22:00 Ja, ty i on
- 00:20 Obywatel Piszczyk
- 02:35 Hiacynt
- 04:50 Tylko do świtu
- 05:30 Fools Gold
- 06:00 Polowanie na Hitlera (5)
- 06:45 Polowanie na Hitlera (6)
- 07:35 Smaki Dubaju (2)
- 08:10 Kabaretowy rejs (126)
- 09:05 Kabaretowy rejs (146)
- 10:05 Kabaretowy rejs (147)
- 11:15 Konopielka
- 13:00 Perła w koronie
- 15:35 Cudowne miejsce
- 17:30 Noce i dnie (Miłość)
- 20:00 Moja krew
- 22:00 Mała Moskwa
- 02:05 Śmierć jeździ konno
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani (7)
- 06:30 Zameldowani (8)
- 07:00 Zameldowani (9)
- 07:30 Zameldowani (10)
- 08:00 Zameldowani (11)
- 08:25 Zameldowani (12)
- 08:55 Zameldowani (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (1)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:20 Bonanza (25)
- 11:25 Bonanza (26)
- 16:45 Bonanza (29)
- 17:50 III Rzesza (Naziści kontratakują)
- 22:10 Wściekła pięść
- 00:10 Jak najdalej stąd
- 02:10 Milioner
- 04:15 Bulionerzy (Elita)
- 04:55 Bulionerzy (Kosmos)
- 05:25 Bulionerzy (Dzień zapłaty)
- 06:00 Scena śmiechu (70)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (10)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (11)
- 08:55 Kojak (W pojedynkę)
- 16:00 Kojak (Gliniarz w potrzasku)
- 17:00 Kojak (Biała śmierć)
- 00:00 Trzy siostry (223)
- 01:00 Dzika miłość (103)
- 02:00 Teresa (19)
- 03:00 Okrutne miasto (43)
- 04:00 Przypieczętowany los (95)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 07:00 Trzy siostry (223)
- 08:00 Dzika miłość (103)
- 09:00 Teresa (19)
- 10:00 Okrutne miasto (43)
- 11:00 Przypieczętowany los (95)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 13:00 Dzika miłość (103)
- 14:00 Trzy siostry (223)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 17:00 Trzy siostry (224)
- 18:00 Dzika miłość (104)
- 19:00 Teresa (20)
- 20:00 Okrutne miasto (44)
- 21:00 Przypieczętowany los (96)
- 22:00 Sploty nienawiści (1)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 01:00 Znaki (1)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (1)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (2)
- 04:00 Znaki (1)
- 05:00 Znaki 2 (5)
- 06:00 Totalcar 7 (6)
- 06:30 Prezentuj broń! (36)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (22)
- 08:50 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 09:55 Najdroższy rejs świata (1)
- 12:50 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 13:20 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 13:50 Najdroższy rejs świata (1)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (3)
- 22:55 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 23:55 Znaki (1)
- 01:30 Prezentuj broń! (46)
- 02:40 Prezentuj broń! (47)
- 03:45 Prezentuj broń! (48)
- 04:50 Prezentuj broń! (49)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (2)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (15)
- 08:55 Drużyna A 2 (1)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (2)
- 11:55 Drużyna A 2 (1)
- 14:55 Drużyna A 2 (2)
- 20:00 Nielegalni (9)
- 21:00 Nielegalni (10-ost.)
- 00:05 Winnice miłości 2 (77)
- 01:10 Prezentuj broń! (59)
- 02:25 Prezentuj broń! (60)
- 03:40 Prezentuj broń! (1)
- 04:45 Prezentuj broń! (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Winnice miłości 2 (77)
- 07:25 Candice Renoir 9 (7)
- 08:35 Candice Renoir 9 (8)
- 09:40 Domek na prerii 7 (19)
- 10:45 Domek na prerii 7 (20)
- 11:50 Cztery siostry (34)
- 13:10 Winnice miłości 2 (77)
- 14:20 Candice Renoir 9 (9)
- 15:25 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 16:35 Domek na prerii 7 (21)
- 17:40 Domek na prerii 7 (22)
- 21:00 Carter 2 (7)
- 21:55 Carter 2 (8)
- 22:50 Cztery siostry (35)
- 04:05 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:30 Cimarron Strip (Pole walki)
- 06:55 Na skrzydłach orłów
- 08:55 Tajna agentka
- 10:50 Poirot (Przyjdź i zgiń)
- 12:50 Wysoka fala
- 15:15 Niezawodny plan
- 17:30 Intruz
- 22:10 Ludzie honoru
- 00:35 Zakończenie programu
- 04:25 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 06:20 Stracone marzenia
- 11:15 Asterix na olimpiadzie
- 13:10 Misjonarze - krawaciarze
- 14:45 Romans (jak) z powieści
- 16:15 Delikatność
- 18:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 19:30 Powrót do domu
- 21:00 Ekstrakt
- 22:30 Petunia
- 01:35 Billiard Babes 2
- 02:35 Krzyk 4
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:50 Piraci ze słonego jeziora
- 07:15 Trzy kule
- 08:45 Król wojowników
- 10:15 Wyspa piratów
- 11:45 Tajemnica pieczęci smoka
- 13:45 Wrobieni
- 15:15 Kung-fu joga
- 17:00 Czarny motyl
- 18:30 Na ratunek
- 20:00 Pierwszy strzał
- 21:40 Joker
- 23:10 I zapadła ciemność
- 00:50 Intruz
- 02:10 Frieda
- 03:45 Wszystkie kwiaty w czasie
- 04:00 Południowiec
- 05:28 Zakończenie programu
- 06:00 Zdjęcie
- 06:10 Dryfowanie
- 06:25 Awaria
- 07:40 Sztama
- 07:50 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 09:25 Zmierzch nad Tokio
- 13:10 Naginając zasady
- 14:45 Ekspres na Broadway
- 16:00 Nielegalne szwalnie
- 16:40 Champagne Safari
- 17:35 Poganiacze
- 22:25 Lokator
- 22:55 Namacalni
- 23:05 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:50 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 03:40 Słodka zemsta
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:35 Książę i ja
- 08:25 Chłopak dla szefowej
- 09:50 To nie ze mną (10)
- 10:15 Che. Rewolucja
- 14:25 Paryż 36
- 16:25 Wielki Mistrz
- 18:25 Pies prezydenta
- 20:00 Plan B 2 (3)
- 20:45 Terrorysta
- 22:30 To nie ze mną 2 (11)
- 23:00 Ściema po polsku
- 02:25 Wykonać wyrok
- 04:40 Brzdąc
- 05:50 Ale lapsus (2)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (47)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (48)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 08:00 Między gwiazdami (Barbara Kurdej-Szatan - extra!)
- 08:20 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Legendy kina bez Oscara)
- 09:05 Warsztat filmowy (50)
- 09:25 Willy agent (6)
- 09:40 Ale lapsus (2)
- 09:45 Klik News (8)
- 09:55 Klik News (29)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (79)
- 11:05 Klik News (46)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (80)
- 16:15 Klik News (46)
- 16:25 Klik News (47)
- 16:30 Klik News (48)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (43)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (74)
- 20:10 Moda na sukces 34 (8585)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8586)
- 21:15 Mistrz kierownicy ucieka
- 23:00 Ostatni seans filmowy
- 08:30 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 09:00 Olimpiada, część 2
- 18:25 Triumf miłości (91)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (9)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8289)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8290)
- 21:25 Bullitt
- 23:35 Cheerleaderki
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:10 Hip Show
- 00:30 Hip Show
- 00:50 Hip Show
- 01:10 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 03:10 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 19.11.2018