Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Punkt zapalny
- 03:00 Plan B
- 12:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Tenis - mecz 3. rundy mężczyzn: Novak Djoković - Dominik Koepfer
- 13:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 13:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Tenis - mecz ćwierćfinałowy kobiet: Angelique Kerber - Zheng Qinwen
- 16:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - studio
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5314)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Zaciąg ukraiński)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 00:00 Izabela, królowa Hiszpanii (41)
- 00:55 Sztuczki
- 02:35 Za drzwiami galerii Uffizi
- 04:15 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Do scęścio nie trza dużo)
- 05:30 M jak miłość (1628)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Estetycznie i higienicznie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2997)
- 12:30 Koło fortuny (1604)
- 13:10 Akacjowa 38 (395)
- 13:55 Va banque (758)
- 14:25 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 14:55 M jak miłość (1800)
- 15:50 Koło fortuny (1605)
- 22:45 Panorama
- 23:25 Izabela, królowa Hiszpanii (42)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (297)
- 02:05 Dzikie pszczoły (42)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agroexpress (26)
- 03:45 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 03:55 Info Wilno (1297)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ostatni na Wiśle)
- 04:35 Tacy byliśmy (Na wakacjach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agroexpress (26)
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 06:30 Przystanek slow food (Slow food w wielkim mieście)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:06 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:46 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Zawsze na temat
- 09:46 Eureka biblioteka! (Zwierzyn)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (8)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (15)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (14)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Białogard - Połczyn Zdrój - Złocieniec)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Irmologion supraski
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Mentalna maczuga i muchomory)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Historia wśród fal)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:48 Ziołowa apteka (Mniszek lekarski)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Kurier Mazowiecki
- 19:07 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Jaja na Wembley. Żołądki pod specjalnym nadzorem)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2002)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (2)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (534)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Noc poślubna)
- 00:50 Szklana pułapka 5
- 02:55 Nasz nowy dom (242)
- 04:00 Zjedz Kambodżę (6)
- 04:40 Disco Gramy (6260)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Czego nie widać)
- 11:30 Gliniarze (Więzy krwi)
- 14:40 Dlaczego ja? (Przebierańcy)
- 15:50 Wydarzenia (731)
- 16:20 Pogoda (731)
- 16:25 Interwencja (5458)
- 16:35 Gliniarze (Za dawne winy)
- 17:35 Sekrety rodziny (Po rozwodzie)
- 18:50 Wydarzenia (731)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (731)
- 19:45 Sport (731)
- 19:55 Pogoda (731)
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (171)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (4)
- 02:40 Interwencja (5455)
- 02:55 SuperLudzie (27)
- 03:25 SuperLudzie (28)
- 03:55 SuperLudzie (29)
- 04:25 SuperLudzie (30)
- 04:55 SuperLudzie (31)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (81)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (282)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (64)
- 09:00 Dlaczego ja? (Więzień)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (789)
- 21:00 6 kul
- 10:00 Bing (Pan kartofel)
- 10:10 Baranek Shaun (Kokos)
- 10:16 Baranek Shaun (12)
- 10:20 Baranek Shaun (Konkurs)
- 10:25 Baranek Shaun (Mycie okien)
- 10:50 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:00 Milo (Florysta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kawiarnia)
- 11:20 Blue 2 (Listonosz)
- 11:25 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Przygoda z Apatozaurem/Naturalna sztuka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Ostatnie zdjęcie)
- 23:00 Rekin
- 00:55 Rekrut 5 (20)
- 01:50 Rekrut: FBI (20)
- 02:50 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 03:50 Ultraviolet 2 (5)
- 04:50 Układ (3)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (6)
- 07:05 Rekrut 5 (7)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (5)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 09:55 Rekrut 5 (7)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (7)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (8)
- 12:40 Rekrut 5 (8)
- 13:35 SEAL Team 6 (5)
- 14:30 SEAL Team 6 (6)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (5)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (6)
- 17:20 SEAL Team 6 (7)
- 18:20 SEAL Team 6 (8)
- 19:20 S.W.A.T. 6 (7)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (8)
- 21:05 The Good Doctor 6 (13)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (8)
- 23:25 SEAL Team 6 (7)
- 00:00 Rodzina pingwinów
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 01:55 W okowach mrozu 6 (4)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 03:25 Dynastie (2)
- 04:20 W okowach mrozu 5 (1)
- 05:10 Dynastie (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury (2)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (5)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 08:30 Dynastie (3)
- 09:35 W okowach mrozu 5 (2)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (7)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 2 (6)
- 12:35 Dynastie (3)
- 13:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 14:35 W okowach mrozu 6 (5)
- 15:40 Życie na pustkowiu 6 (4)
- 18:45 Dynastie (3)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (9)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 00:50 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:15 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Taffy (Kołnierze)
- 01:55 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 02:00 Taffy (Fabryka waz)
- 02:05 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 02:15 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:00 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 03:40 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:45 Taffy (Mały potwór)
- 05:50 Taffy (Zły kucyk)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Animaestro)
- 06:55 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 07:20 Herosi pół na pół (Wciągnięci do sieci/ Szybko!)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Opowieści z garażu/ Folwark zwierząt)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przejedzeni/ Prezenty)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 01:15 W ułamku sekundy
- 03:00 Piraci z Somalii
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:45 Spisek
- 07:45 Zdobyć Woodstock
- 09:45 Pan Pip
- 11:40 Gra tajemnic
- 16:30 Wyścig z czasem
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Spragnieni życia
- 22:05 Siostra pana młodego
- 23:35 Projekt Floryda
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 3 (2)
- 02:15 Lewis 9 (1)
- 03:00 Harry Wild (5)
- 03:50 Milczący świadek 21 (4)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 5 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 09:55 Lewis 9 (1)
- 10:55 Sanditon 2 (4)
- 12:00 Śmierć pod palmami 3 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 15:00 Lewis 9 (1)
- 16:00 Lewis 9 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (1)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 3 (7)
- 22:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (9)
- 23:55 Profesor T (2)
- 00:05 Magia nagości. Dania (5)
- 00:45 Magia nagości. Norwegia (2)
- 01:30 I love kabaret (3)
- 02:30 I love kabaret (2)
- 03:30 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (34)
- 06:00 Gadżet show (7)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (22)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:40 Poranny rogal (55)
- 08:05 Gadżet show (2)
- 08:35 Polak potrafi (6)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata (Dziwne istoty)
- 16:15 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 16:50 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 17:25 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 18:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (4)
- 23:00 Magia nagości. Hiszpania (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:45 Na osi (1090)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:50 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1090)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 22:00 Kod Jezusa (6)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:55 Na osi (1091)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 15:00 Gdańsk 1939