Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 05:05 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (313)
- 06:05 Złoty chłopak (216)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Raj na Ziemi. Dziewicza planeta (Borneo. Święty las)
- 14:00 Złoty chłopak (217)
- 14:55 Jaka to melodia? (5180)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (787)
- 16:05 Dziedzictwo (314)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5296)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Teatr Telewizji: Porozmawiajmy o życiu i śmierci
- 21:35 Gra na Maksa 3 (Aktywny wypoczynek)
- 21:50 07 zgłoś się (Major opóźnia akcję)
- 22:50 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 23:00 W poszukiwaniu Maryi
- 00:35 Wojenne dziewczyny 4 (40)
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (41)
- 02:35 Przyjaźń bez granic
- 12:30 Koło fortuny (1576)
- 13:15 Akacjowa 38 (383)
- 16:00 Koło fortuny (1577)
- 16:35 Familiada (2964)
- 17:15 Zakazany owoc (500)
- 18:10 Rodzinka.pl (Zarządzanie kryzysowe)
- 18:45 Akacjowa 38 (415)
- 19:30 Gra na Maksa 3 (Próba generalna)
- 19:35 Barwy szczęścia (2985)
- 20:10 Ślady zbrodni
- 21:55 Na sygnale (Siurpryza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (33)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łubieńskich w Kolanie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Ja cię uczyć każę (Domy, dwory i szkoły)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Na torach historii)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 16:20 Pogoda (715)
- 16:25 Interwencja (5446)
- 16:40 Gliniarze (Kwestia szacunku)
- 17:40 Sekrety rodziny (Prawnik)
- 18:50 Wydarzenia (715)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (715)
- 19:45 Sport (715)
- 19:55 Pogoda (715)
- 22:50 W cywilu 5: Pole bitwy
- 14:00 Gliniarze (Zranieni)
- 15:00 Na ratunek 112 (Hejt)
- 15:30 Na ratunek 112 (Pamiątka z podróży)
- 23:00 Detoks
- 00:00 Uniwersalny żołnierz
- 02:05 Zobacz to!: Dyżur 3 (31)
- 02:35 Dyżur 3 (32)
- 03:00 Taki jest świat 9 (28)
- 04:00 Dyżur 3 (33)
- 04:35 Dyżur 3 (34)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Krwawe łzy)
- 06:00 Nash Bridges (Pożoga)
- 07:00 Policjanci z Miami (Coś za coś)
- 12:00 Zbuntowany anioł (248)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (45)
- 23:30 Ninja 2: Cień łzy
- 04:55 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 05:55 Gra muzyka (1)
- 06:55 Dolina Muminków (Złoty ogon)
- 07:30 Dolina Muminków (Tajemnica Hatifnatów)
- 07:55 Smerfy (Zamiana smerfów)
- 10:00 Bing (Coś dla Suli)
- 10:05 Baranek Shaun (9)
- 10:10 Baranek Shaun (Weightlifting)
- 10:15 Baranek Shaun (Mistrz golfa)
- 10:20 Baranek Shaun (Tupecik)
- 10:25 Baranek Shaun (Kobza)
- 10:50 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 11:00 Milo (Archeolog Milo)
- 11:10 Blue 2 (Dziadzio)
- 11:20 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 11:25 Blue 2 (Wielkanoc)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Trzęsienie ziemi/Wylęgarnia)
- 01:40 Bez litości 2
- 04:00 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 04:55 Agenci NCIS 17 (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (2)
- 07:05 Rekrut 4 (17)
- 10:00 Rekrut 4 (17)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 12:50 Rekrut 4 (18)
- 13:50 FBI 3 (10)
- 14:45 FBI 3 (11)
- 15:45 S.W.A.T. 5 (3)
- 16:35 S.W.A.T. 5 (4)
- 17:25 FBI 3 (12)
- 18:20 FBI 3 (13)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (5)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (6)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (8)
- 22:00 FBI: Most Wanted (6)
- 23:00 FBI 3 (12)
- 23:55 FBI 3 (13)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (10)
- 01:10 Cała prawda o układzie odpornościowym
- 02:10 Planeta Ziemia 2 (3)
- 03:00 Planeta Ziemia 2 (4)
- 03:55 Planeta Ziemia 2 (5)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (6)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (6)
- 12:30 Planeta Ziemia 2 (6)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (9)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (8)
- 18:40 Planeta Ziemia 2 (6)
- 19:55 Wszechświat: kulisy (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (10)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (13)
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Godzina czarów: część 1)
- 01:00 Taffy 2 (Małpie figle)
- 01:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 01:20 Taffy 2 (Labirynt)
- 01:25 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 01:30 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 02:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 02:35 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:20 Płazowyż 2 (Marcela)
- 03:40 Dronersi 2 (Zakazany wyścig)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Bumerów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 05:45 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 05:50 Taffy (Zwrot)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (39)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (32)
- 06:55 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 07:20 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 20:25 Taffy (Zwrot)
- 20:30 Taffy (Pchli cyrk)
- 20:45 Taffy (Kichanie)
- 20:55 Taffy (Stróż)
- 21:10 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 21:15 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 21:25 Taffy (Rozgrywka)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Kombi-nezon)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (W brzuchu bestii)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Rated Cricket/Homeshare Hoedown)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (16)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:25 Straszny film 5
- 01:50 Kobieta z piątej dzielnicy
- 03:15 Ostatnia szansa ludzkości
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:15 Houdini - magia miłości
- 06:50 Next
- 08:25 Kochankowie z Księżyca
- 09:55 Kupiec wenecki
- 12:05 Zaginiona
- 13:40 Najlepszy przyjaciel dziewczyny
- 15:15 Wojenne kwiaty
- 16:50 Dawca pamięci
- 18:25 Lato we Florencji
- 20:00 Sędzia i kat
- 21:40 Milczenie
- 00:55 Kolczaste złoto (5)
- 01:45 Kolczaste złoto (6)
- 02:35 Brytyjska straż przybrzeżna (2)
- 03:25 Górscy cieśle (Powrót na plac budowy)
- 01:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 02:00 Komisarz Maigret (1)
- 03:30 Profesor T 3 (6)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (7)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 12:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 13:00 Śmierć pod palmami 13 (2)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (5)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (9)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 23:50 Harry Wild (2)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:00 Celnicy 2 (5)
- 20:55 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 21:55 Łuczniczka
- 23:30 Negatyw
- 04:00 Morderstwa w Midsomer 8 (1)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu (Ani Mru-Mru)
- 07:00 Premiera: WP News (34)
- 07:20 Premiera: Tłit (1049)
- 07:55 Porzucone budowle 6 (3)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy (3)
- 01:10 Body SOS: naga prawda (8)
- 02:15 Seks bez ograniczeń (2)
- 03:20 I love kabaret (4)
- 04:15 I love kabaret (3)
- 05:10 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (64)
- 06:00 Poranny rogal (89)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (30)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:40 Poranny rogal (Kaśki)
- 08:05 Gadżet show (1)
- 08:35 Transporty domów (4)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (4)
- 20:00 I love kabaret (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 22:00 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:00 Magia nagości. Polska (1)
- 00:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 00:55 Darz Bór (310)
- 01:30 Darz Bór (311)
- 02:00 Darz Bór (312)
- 02:30 Darz Bór (313)
- 03:00 Darz Bór (314)
- 03:35 Darz Bór (315)
- 04:05 Darz Bór (316)
- 04:35 Na osi (996)
- 05:15 Na osi (997)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Trucker Club (186)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 15:00 - 16:00
- 16:00 Kontrola graniczna (3)
- 17:00 Kontrola graniczna (4)
- 22:00 Kod Jezusa (6)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 04:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 11:00 Na osi (1088)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (20)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (21)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 01:30 Spidey i superkumple (51)
- 01:55 Spidey i superkumple (52)
- 02:20 Spidey i superkumple (53)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 04:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 04:30 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 07:00 Blue (Zoo)
- 07:10 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:20 Blue (Przygoda)
- 07:30 Blue (Papugowanie)
- 07:40 Blue (Nocowanko)
- 07:50 Blue (Wcześniaczek)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue 3 (Ziemia)
- 12:40 Blue 3 (130)
- 12:50 Blue 3 (Żółwik chłopczyk)
- 13:00 Blue 3 (Piżamki)
- 13:10 Blue 3 (Fachowcy)
- 13:20 Blue 3 (Babuniowóz)
- 13:30 Straż Ekipa (Syreni śpiew / Ojciec i syn)
- 16:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 16:30 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 17:00 Blue (Zoo)
- 17:10 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 17:20 Blue (Przygoda)
- 17:30 Blue (Papugowanie)
- 17:40 Blue (Nocowanko)
- 17:50 Blue (Wcześniaczek)
- 18:00 Superkoty (Świstaki nie ogarniają / Dalej, ptaszki)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (23)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (24)
- 19:30 Blue (Strumyk)
- 19:40 Blue (Wróżki)
- 19:50 Blue (Praca)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Miniludek na ratunek/ Niewidzialny Munki-Gu)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Roślinki Ortycji / Ortycja i dyńki)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Robopirat/ Sowella, Królowa Piratów)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Pole krzyku/Mała agentka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Sklep ze strasznymi pamiątkami!)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Stowarzyszenie Ślepego Oka)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Igrzyska Blendina)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (11)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (12)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Owadzie radio / Wyraź siebie)
- 06:00 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:05 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:10 Taffy 2 (Aport!)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 06:35 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:40 Taffy 2 (Robot na straży)
- 06:55 Płazowyż 2 (21)
- 07:25 Płazowyż 2 (22)
- 07:50 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Porwanie prawa Murphy'ego)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 17:45 Molly i Duch (Klątwa/ Pierwszy dzień w szkole)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 18:50 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 18:55 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 19:10 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 19:20 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 19:25 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Świnia, kalkulator i inne takie...)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (47)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (48)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (21)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (22)
- 23:55 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 00:00 Blue 2 (2)
- 00:10 Blue (33)
- 00:20 Andy dookoła świata (21)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (14)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (13)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 01:05 Piotruś Królik (50)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue (40)
- 01:40 Blue (41)
- 01:50 Blue 2 (3)
- 02:00 Blue (42)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 02:20 Blue (43)
- 02:25 Tosia i Tymek (31)
- 02:40 Kręciołki (94)
- 02:50 Teletubisie (38)
- 03:05 Blue 2 (2)
- 03:10 Blue 2 (30)
- 03:20 JoJo i Babcia (12)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (1)
- 03:45 Tosia i Tymek (57)
- 03:55 Tosia i Tymek (58)
- 04:10 Blue (1)
- 04:15 Blue (2)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 04:35 Blue 2 (19)
- 04:45 Blue 2 (20)
- 04:50 Blue 2 (21)
- 05:00 Blue 2 (22)
- 05:05 Superpyra (11)
- 05:15 Kolorklocki (26)
- 05:20 Hej, Duggee! (48)
- 05:25 Hej, Duggee! (49)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (15)
- 05:50 W Papierowej Krainie (33)
- 06:00 W Papierowej Krainie (17)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (9)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (11)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 06:55 Blue 2 (19)
- 07:05 Blue (9)
- 07:15 Blue (17)
- 07:20 Blue 2 (2)
- 07:30 Blue 2 (3)
- 07:40 Blue 2 (28)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (11)
- 08:05 Matklocki (29)
- 08:10 Blue 2 (29)
- 08:20 Blue 2 (30)
- 08:30 Blue 2 (24)
- 08:35 Psi Oddział (5)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (25)
- 09:05 W Papierowej Krainie (26)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (25)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (26)
- 09:45 Teletubisie (33)
- 10:00 Kręciołki (75)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 10:25 Blue (11)
- 10:35 Blue 2 (11)
- 10:45 Matklocki (21)
- 10:50 Yakka Dee (1)
- 11:00 Piotruś Królik (50)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (16)
- 11:50 Superpyra (38)
- 12:00 Blue (29)
- 12:10 Blue 2 (37)
- 12:15 Blue 2 (3)
- 12:25 Blue 2 (9)
- 12:35 Blue 2 (2)
- 12:45 Andy dookoła świata (21)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (13)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 13:30 Piotruś Królik (50)
- 13:45 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue (40)
- 14:05 Blue (41)
- 14:15 Blue (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 14:35 Blue (43)
- 14:45 Tosia i Tymek (31)
- 15:00 Piotruś Królik (51)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (17)
- 15:50 Superpyra (39)
- 16:00 Blue (30)
- 16:10 Blue 2 (38)
- 16:15 Blue 2 (4)
- 16:25 Blue 2 (5)
- 16:35 Blue 2 (3)
- 16:45 Andy dookoła świata (22)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (14)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 17:30 Piotruś Królik (51)
- 17:45 Psi Oddział (6)
- 18:00 Blue (43)
- 18:10 Blue (44)
- 18:15 Blue (45)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 18:40 Blue (19)
- 18:50 Tosia i Tymek (32)
- 19:00 Kręciołki (95)
- 19:15 Teletubisie (39)
- 19:30 Blue 2 (31)
- 19:35 Blue 2 (32)
- 19:45 JoJo i Babcia (13)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (2)
- 20:15 Tosia i Tymek (59)
- 20:30 Tosia i Tymek (60)
- 20:40 Blue (3)
- 20:50 Blue (4)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 21:15 Blue 2 (23)
- 21:20 Blue 2 (24)
- 21:30 Blue 2 (25)
- 21:40 Blue 2 (26)
- 21:50 Superpyra (12)
- 22:00 Hej, Duggee! (51)
- 22:10 Kolorklocki (27)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (16)
- 22:30 W Papierowej Krainie (37)
- 22:40 Piotruś Królik (51)
- 22:55 W Papierowej Krainie (33)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (17)
- 23:35 Superpyra (39)
- 23:45 Blue (30)
- 23:55 Blue 2 (38)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:10 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:45 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:50 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:25 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:35 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:45 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:55 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 21:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 22:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 00:00 Kolorowa magia
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Wstawaj!
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:13 Wakacje
- 00:15 Zwierzęta
- 00:17 Towarzysze zabawy
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:26 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Wakacje
- 00:36 Opowieści warzywne
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:44 Świat podwodny
- 00:47 Kolorowe koło
- 00:50 Wakacje
- 00:52 Świat elfów
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Sunville
- 01:01 Kolorowe koło
- 01:05 Indie
- 01:09 Świat podwodny
- 01:12 Świat zwierząt
- 01:15 Safari
- 01:17 Indie
- 01:21 Urocze miejsca
- 01:24 Łazienka
- 01:26 Indie
- 01:28 Łazienka
- 01:31 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:33 Galaktyczni turyści
- 01:36 Łazienka
- 01:38 Sport, sport, sport
- 01:42 Mini opowiadania
- 01:44 Sunville
- 01:50 Opowieści warzywne
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Zwierzęta
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Safari
- 02:02 Posłuchaj tego
- 02:04 Przygody w przestrzeni
- 02:08 Grupy
- 02:10 Miejskie życie
- 02:13 Oli - cykle natury
- 02:16 Przygody w przestrzeni
- 02:18 Urocze miejsca
- 02:21 Miyu i Litto
- 02:24 Sunville
- 02:27 Posłuchaj tego
- 02:30 Sunville
- 02:33 Puffy i Tubby
- 02:37 Jaki jest twój zawód ?
- 02:40 Kącik naukowy
- 02:43 Grupy
- 02:45 Kolorowa magia
- 02:48 Panni i Fanni
- 02:51 Kącik naukowy
- 02:54 Posłuchaj tego
- 02:57 Jaki jest twój zawód ?
- 03:00 Safari
- 03:02 Muzeum
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:08 Miyu i Litto
- 03:11 Opowieści warzywne
- 03:13 Wstawaj!
- 03:15 Świat zwierząt
- 03:18 Urocze miejsca
- 03:21 Mini opowiadania
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Teraz się bawimy
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Rodzina bobrów
- 03:34 Jaki jest twój zawód ?
- 03:37 Urocze miejsca
- 03:39 Opowieści warzywne
- 03:42 Świat zwierząt
- 03:44 Urocze miejsca
- 03:47 Świat zwierząt
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Sport, sport, sport
- 04:00 Świat elfów
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Jak podróżujemy
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:12 Opowieści warzywne
- 04:14 Teraz się bawimy
- 04:16 Wakacje
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Świat elfów
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Teraz się bawimy
- 04:30 Wakacje
- 04:32 Sunville
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:38 Kolorowe koło
- 04:41 Wakacje
- 04:44 Towarzysze zabawy
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Świat podwodny
- 04:59 Wakacje
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:09 Świat podwodny
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Safari
- 05:17 Kolorowa magia
- 05:20 Opowieści warzywne
- 05:23 Puffy i Tubby
- 05:27 Urocze miejsca
- 05:30 Kolorowe koło
- 05:33 Opowieści warzywne
- 05:35 Kolorowe koło
- 05:38 Kącik naukowy
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:45 Posłuchaj tego
- 05:48 Kolorowe koło
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:57 Kolorowa magia
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:04 Urocze miejsca
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Dinozaur Milo
- 06:20 Mimo & Bobo PLUS
- 06:24 Sippi Sappi
- 06:27 Świat Mimo
- 06:29 Fin i Fianna
- 06:32 Zoo
- 06:35 Raul
- 06:38 Towarzysze zabawy
- 06:40 Miejskie życie
- 06:42 Safari
- 06:45 Łazienka
- 06:48 Urocze miejsca
- 06:50 Drużyna lalek na ratunek
- 06:52 Raul
- 06:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:57 Wesołe królestwo
- 07:00 Świat zabawek
- 07:04 Risto Gusto
- 07:07 Świat elfów
- 07:10 Sunville
- 07:12 Puffy i Tubby
- 07:16 Mini opowiadania
- 07:21 Sippi Sappi
- 07:24 Lola i Liczby
- 07:27 Elfy przyrody
- 07:28 Hubbi i jego koledzy
- 07:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:33 Zack i Ziggy
- 07:36 Historie Henryka
- 07:38 Posłuchaj tego
- 07:40 Urocze miejsca
- 07:43 Świat zwierząt
- 07:45 Wstawaj!
- 07:48 Taniec
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:54 Hop-hop
- 07:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:59 Mały Didy
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Hubbi się tym zajmie
- 08:05 Margo i Felix
- 08:09 Taniec
- 08:12 Ding Dang Dong
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:18 Ding Dang Dong
- 08:22 Dinoland
- 08:25 Uczymy się
- 08:27 Albert tłumaczy
- 08:30 Wesoła łąka
- 08:33 Słodki dom
- 08:34 Tempo Giusto
- 08:36 Monika i Rudi 2
- 08:39 Monika i Rudi
- 08:42 Grupy
- 08:44 Jaki jest twój zawód ?
- 08:46 Muzeum
- 08:49 Grupy
- 08:52 Kolorowa magia
- 08:54 Jaki jest twój zawód ?
- 08:57 Co rośnie na drzewie?
- 08:58 Słodki dom
- 09:00 Monika i Rudi
- 09:02 Afryka
- 09:05 Monika i Rudi
- 09:08 Uczymy się
- 09:11 Grupy
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:21 Muzeum
- 09:25 Wesoła łąka
- 09:28 Monika i Rudi 2
- 09:31 Fin i Fianna
- 09:34 Wesołe królestwo
- 09:37 Monika i Rudi 2
- 09:40 Mimo i Bobo
- 09:42 Lola i Liczby
- 09:45 Małe melodie
- 09:47 Kształcików
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 Lola i Liczby
- 09:54 Elfy przyrody
- 09:55 Tempo Giusto
- 09:57 Kolorowa Klara
- 09:59 Uczymy się
- 10:02 Toobys
- 10:04 Albert tłumaczy
- 10:09 Lola i Liczby
- 10:11 Toobys
- 10:13 Kształcików
- 10:15 Hubbi i jego koledzy
- 10:17 Kształcików
- 10:18 Elfy przyrody
- 10:19 Sippi Sappi
- 10:22 Kształcików
- 10:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:25 Toobys
- 10:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:31 Toby McFly
- 10:34 Elfy przyrody
- 10:35 Przygody kaczki
- 10:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:39 Toobys
- 10:42 Dotty i Kitty
- 10:46 Afryka
- 10:48 Hop-hop
- 10:50 Toby McFly
- 10:53 Uczymy się
- 10:56 Kolorowa Klara
- 10:58 Brygada ogniowa
- 11:01 Raul
- 11:04 Mimo i Bobo
- 11:07 Drużyna lalek
- 11:09 Mimo i Bobo
- 11:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:14 Sippi Sappi
- 11:17 Raul
- 11:19 Świat Mimo
- 11:22 Cubie
- 11:24 Przygody kaczki
- 11:26 Zack i Ziggy
- 11:29 Toobys
- 11:32 Dinozaur Milo
- 11:36 Afryka
- 11:39 Przygody kaczki
- 11:41 Dotty i Kitty
- 11:45 Drużyna lalek na ratunek
- 11:48 Afryka
- 11:51 Uczymy się
- 11:53 Świat zabawek
- 11:55 Raul
- 11:58 Kaczka i Puszek
- 12:00 Hubbi i jego koledzy
- 12:02 Pociąg
- 12:04 Mimo & Bobo PLUS
- 12:08 Kaczka i Puszek
- 12:10 Zastęp strażaków
- 12:13 Świat zabawek
- 12:15 Hubbi się tym zajmie
- 12:19 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:22 Hiphopowy kaktus
- 12:25 Wesołe królestwo
- 12:28 Risto Gusto
- 12:30 Połączony świat
- 12:33 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:37 Mały Didy
- 12:39 Zoo
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Drużyna lalek na ratunek
- 12:46 Zastęp strażaków
- 12:49 Mały Didy
- 12:52 Hubbi i jego koledzy
- 12:54 Kaczka i Puszek
- 12:56 Drużyna lalek na ratunek
- 13:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:02 Restauracja
- 13:05 Zoo
- 13:08 Dinozaur Milo
- 13:12 Hubbi i jego koledzy
- 13:15 Skoczkowie Planet
- 13:19 Uczymy się
- 13:22 Połączony świat
- 13:25 Zoo
- 13:28 Toby McFly
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:37 Co rośnie na drzewie?
- 13:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:41 Przygody kaczki
- 13:43 Uczymy się
- 13:46 Słodki dom
- 13:47 Kształcików
- 13:48 Toobys
- 13:51 Dźwięki wokół nas
- 13:53 ABC - duckBC
- 13:56 Historie Henryka
- 13:58 Zack i Ziggy
- 14:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:04 Mimo i Bobo
- 14:07 Margo i Felix
- 14:10 Fin i Fianna
- 14:13 Margo i Felix
- 14:16 Zack i Ziggy
- 14:19 ABC - duckBC
- 14:23 DuckSchool
- 14:26 Małe melodie
- 14:28 Mimo i Bobo
- 14:30 Dotty i Kitty
- 14:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:36 Kolorowa Klara
- 14:39 Przygody kaczki
- 14:41 DuckSchool
- 14:44 Elfy przyrody
- 14:45 Lola i Liczby
- 14:47 Hop-hop
- 14:49 Mały Didy
- 14:52 Tempo Giusto
- 14:54 Hop-hop
- 14:56 DuckSchool
- 14:59 Raul
- 15:02 Hop-hop
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:09 Raul
- 15:11 Wstawaj!
- 15:13 Tempo Giusto
- 15:15 Risto Gusto
- 15:19 Afryka
- 15:21 Mimo i Bobo
- 15:24 Świat Mimo
- 15:27 Sippi Sappi
- 15:29 Afryka
- 15:31 Lola i Liczby
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Sippi Sappi
- 15:37 Lola i Liczby
- 15:41 Świat Mimo
- 15:44 Cubie
- 15:46 DuckSchool
- 15:48 Drużyna lalek
- 15:51 ABC - duckBC
- 15:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:56 Mimo i Bobo
- 15:58 Risto Gusto
- 16:01 Elfy przyrody
- 16:03 Margo i Felix
- 16:06 Mały Didy
- 16:08 Historie Henryka
- 16:10 Brygada ogniowa
- 16:12 Mimo i Bobo
- 16:15 Restauracja
- 16:18 Afryka
- 16:20 Wesołe królestwo
- 16:23 Fin i Fianna
- 16:26 Afryka
- 16:29 Toobys
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:33 Świat Mimo
- 16:36 Mały Didy
- 16:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:42 Raul
- 16:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 Albert tłumaczy
- 16:52 Świat Mimo
- 16:55 Zack i Ziggy
- 16:58 Dźwięki wokół nas
- 17:00 Zabawa w chowanego
- 17:02 Margo i Felix
- 17:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:10 Raul
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:16 Mimo & Bobo PLUS
- 17:20 Wstawaj!
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Raul
- 17:28 Afryka
- 17:31 Afryka
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Mimo i Bobo
- 17:37 Mimo & Bobo PLUS
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:45 Dźwięki wokół nas
- 17:47 Co rośnie na drzewie?
- 17:48 Zabawa w chowanego
- 17:51 Kolorowa Klara
- 17:53 Kształcików
- 17:54 Sippi Sappi
- 17:57 Małe melodie
- 17:59 ABC - duckBC
- 18:02 Wesoła łąka
- 18:06 Co rośnie na drzewie?
- 18:07 Zabawa w chowanego
- 18:10 Co rośnie na drzewie?
- 18:11 Lola i Liczby
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Monika i Rudi
- 18:17 Przygody kaczki
- 18:19 Sippi Sappi
- 18:22 ABC - duckBC
- 18:25 Słodki dom
- 18:26 Wesoła łąka
- 18:29 Zabawa w chowanego
- 18:31 Uczymy się
- 18:34 Dotty i Kitty
- 18:38 Historie Henryka
- 18:40 Fin i Fianna
- 18:43 Małe melodie
- 18:45 Co rośnie na drzewie?
- 18:47 Zack i Ziggy
- 18:50 Małe, ale pracowite
- 18:53 Restauracja
- 18:56 Małe, ale pracowite
- 18:59 Dotty i Kitty
- 19:03 Pociąg
- 19:06 Dotty i Kitty
- 19:08 Toby McFly
- 19:11 Uczymy się
- 19:14 Historie Henryka
- 19:16 Hubbi i jego koledzy
- 19:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:20 Przygody kaczki
- 19:22 Hubbi i jego koledzy
- 19:24 Dźwięki wokół nas
- 19:26 Fin i Fianna
- 19:29 Hop-hop
- 19:31 Afryka
- 19:33 Pociąg
- 19:36 Cubie
- 19:39 Dinoland
- 19:41 Zoo
- 19:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:46 Dotty i Kitty
- 19:50 Lola i Liczby
- 19:53 Monika i Rudi
- 19:57 Hubbi i jego koledzy
- 20:00 Formy są twoje
- 20:02 Mimo i Bobo
- 20:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:08 Formy są twoje
- 20:10 Pociąg
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:15 Hiphopowy kaktus
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Formy są twoje
- 20:23 Margo i Felix
- 20:26 Brygada ogniowa
- 20:29 Toby McFly
- 20:32 Drużyna lalek
- 20:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:38 Przygody kaczki
- 20:40 Zabawa w chowanego
- 20:43 Tempo Giusto
- 20:45 Zack i Ziggy
- 20:48 Drużyna lalek na ratunek
- 20:51 Hop-hop
- 20:54 Lola i Liczby
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:58 Dźwięki wokół nas
- 21:00 Raul
- 21:03 Co rośnie na drzewie?
- 21:04 Restauracja
- 21:07 Mały Didy
- 21:09 Brygada ogniowa
- 21:12 Świat podwodny
- 21:14 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:22 Kolorowe koło
- 21:24 Świat podwodny
- 21:26 Toobys
- 21:28 Raul
- 21:31 Lola i Liczby
- 21:34 Elfy przyrody
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:37 Zabawa w chowanego
- 21:39 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:47 Świat podwodny
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Toby McFly
- 21:57 Kaczka i Puszek
- 21:59 Brygada ogniowa
- 22:01 Zastęp strażaków
- 22:03 Sztuka Leona
- 22:06 Zoo
- 22:08 Hubbi i jego koledzy
- 22:11 Małe, ale pracowite
- 22:14 Towarzysze zabawy
- 22:17 Pojazdy
- 22:20 Świat podwodny
- 22:22 Świat elfów
- 22:25 Łazienka
- 22:28 Sztuka Leona
- 22:30 Brygada ogniowa
- 22:32 Połączony świat
- 22:35 Mimo i Bobo
- 22:38 Hop-hop
- 22:40 Dinozaur Milo
- 22:44 Świat podwodny
- 22:47 Indie
- 22:51 Opowieści warzywne
- 22:53 Zwierzęta
- 22:55 Miejskie życie
- 23:00 Kolorowa Klara
- 23:02 Wesoła łąka
- 23:05 Słodki dom
- 23:06 Małe melodie
- 23:08 Pixie 2
- 23:09 Dotty i Kitty
- 23:13 Sippi Sappi
- 23:15 Panni i Fanni
- 23:17 Kolorowe koło
- 23:20 Muzeum
- 23:23 Kolorowe koło
- 23:26 Kącik naukowy
- 23:27 Grupy
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:33 Małe melodie
- 23:35 Fin i Fianna
- 23:38 Dotty i Kitty
- 23:41 Monika i Rudi
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Grupy
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Kolorowa magia
- 23:55 Kącik naukowy
- 23:59 Taniec
- 00:01 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:41 Pory roku
- 16:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:10 Miguel Soler
- 07:50 La Manita
- 22:40 LaLiga Top Goals
- 23:40 Serie A Made in Italy (Inter)
- 12:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 12:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 La Manita
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:35 La Manita
- 04:00 LaLiga Post-Season Show
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:00 Nitro Circus Live (5)
- 00:30 Nitro Circus Live (6)
- 01:00 Nitro Circus Live (7)
- 01:30 Nitro Circus Live (8)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (1)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 05:00 Fighting Fit (2)
- 06:00 Facing Waves (8)
- 06:30 Facing Waves (9)
- 07:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 07:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (13)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (14)
- 09:00 Fighting Fit (5)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 13:00 X Games - Minneapolis (2)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (13)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 18:00 Now Boarding (3)
- 18:30 Now Boarding (4)
- 19:00 Nitro World Games: All Access (5)
- 19:30 Nitro World Games: All Access (6)
- 20:00 WWE NXT (16)
- 21:00 Fighting Fit (3)
- 22:00 Fighting Fit (4)
- 23:00 EFC (2)
- 04:20 Remont na 5+ (2)
- 04:45 Remont na 5+ (3)
- 05:15 Remont na 5+ (4)
- 05:40 Remont na 5+ (5)
- 06:00 Zawodowiec amator (9)
- 06:30 Zawodowiec amator (10)
- 07:00 Zawodowiec amator (11)
- 07:30 Zawodowiec amator (12)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 09:00 Celnicy 3 (6)
- 09:30 Celnicy 3 (7)
- 10:00 Celnicy 3 (8)
- 10:35 Celnicy 3 (9)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:55 Remont na 5+ (6)
- 14:25 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:15 Remont na 5+ (1)
- 15:40 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 3 (10)
- 16:30 Celnicy 3 (11)
- 17:00 Celnicy 3 (12)
- 17:30 Celnicy (1)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 08:30 Warsztat Hammonda 3 (8)
- 09:30 Top Gear 13 (4)
- 10:30 Top Gear 31 (2)
- 11:45 Najsłabsze ogniwo (1)
- 12:45 Top Gear 21 (5)
- 16:15 Alfabet Top Gear (2)
- 17:25 Top Gear 13 (4)
- 18:30 W warsztacie (6)
- 19:30 Top Gear 21 (6)
- 00:10 Dzika kuchnia (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:10 Dzika kuchnia (3)
- 01:45 Dzika kuchnia (4)
- 02:15 Dzika kuchnia (5)
- 02:50 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 03:55 Dzika kuchnia (2)
- 04:30 Przepis na ogród (61)
- 04:35 Przepis na ogród (62)
- 04:45 Przepis na ogród (63)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:40 Remont na 5+ (3)
- 08:05 Dzika kuchnia (9)
- 08:35 Dzika kuchnia (10)
- 09:05 Dzika kuchnia (1)
- 09:35 Dzika kuchnia (2)
- 10:10 Przepis na remont 2 (11)
- 10:35 Przepis na remont 2 (12)
- 11:05 Przepis na remont 2 (13)
- 11:30 Przepis na remont 2 (14)
- 15:00 Przepis na remont 2 (15)
- 15:30 Przepis na remont 2 (16)
- 16:00 Przepis na remont 2 (17)
- 16:30 Przepis na remont 2 (18)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (18)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Rak trzustki)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Autyzm)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Wady wzroku u dzieci)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Miastenia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Endometrioza)
- 18:20 Happy i Zen (11)
- 19:00 Moje życie XXL (11)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (3)
- 20:55 Żyj jak Laila (12)
- 21:35 Chwile traumy (2)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 22:55 Dr Miami (5)
- 23:25 Dr Miami (6)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (3)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Legendy rocka)
- 01:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 02:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 02:35 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 03:05 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 03:35 Bajer z Bel-Air (Bajer i jego początki)
- 22:00 Zamiana ciał
- 00:00 Kapitan
- 02:40 Kobieta samotna
- 04:45 Jako w niebie, tak i w Komańczy
- 05:35 Pilotka
- 06:00 Polowanie na Hitlera (6)
- 06:35 Polowanie na Hitlera (7)
- 07:15 Premiera: Polscy naukowcy na świecie (Gwatemala)
- 08:05 Kabaretowy rejs (140)
- 09:00 Kabaretowy rejs (127)
- 09:55 Kabaretowy rejs (143)
- 10:55 Wilcze echa
- 13:00 Orzeł
- 15:30 Milioner
- 20:00 Wszystkie nasze strachy
- 21:55 Rezerwat
- 00:50 Żołnierz doskonały
- 02:40 Starsza pani znika
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:05 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:25 Zameldowani (11)
- 07:55 Zameldowani (12)
- 08:25 Zameldowani (13)
- 08:55 Zameldowani 2 (1)
- 09:25 Zameldowani 2 (2)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:25 Bonanza (26)
- 11:25 Bonanza (27)
- 16:40 Bonanza (1)
- 17:50 III Rzesza (Śmiertelny bunt)
- 18:55 III Rzesza (Obrona Renu)
- 22:50 Droga do Palomy
- 00:55 Wstrząsy
- 02:55 Wampiry i świry
- 04:30 Bulionerzy (Odchudzanie)
- 05:00 Bulionerzy (Zastój)
- 05:30 Bulionerzy (Stały związek)
- 06:00 Kabaretowe hity (1)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (11)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (12)
- 16:00 Kojak (Biała śmierć)
- 17:00 Premiera: Kojak (12)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Sisi)
- 19:05 Hudson i Rex 2 (Słone paluszki)
- 22:00 Potężne uderzenie
- 01:01 Okrutne miasto (42)
- 02:00 Okrutne miasto (43)
- 03:00 Okrutne miasto (44)
- 04:00 Płomienie pożądania (3)
- 05:00 Płomienie pożądania (4)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 07:00 Trzy siostry (224)
- 08:00 Dzika miłość (104)
- 09:00 Teresa (20)
- 10:00 Okrutne miasto (44)
- 11:00 Przypieczętowany los (96)
- 12:00 Sploty nienawiści (1)
- 13:00 Dzika miłość (104)
- 14:00 Trzy siostry (224)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 17:00 Trzy siostry (225)
- 18:00 Dzika miłość (105)
- 19:00 Teresa (21)
- 20:00 Okrutne miasto (45)
- 21:00 Przypieczętowany los (97)
- 22:00 Sploty nienawiści (2)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 00:55 Agora
- 03:30 Sukiyaki western django
- 05:40 Hity AXN
- 06:05 Totalcar 7 (7)
- 06:35 Prezentuj broń! (38)
- 07:45 Kafejka za rogiem 4 (23)
- 08:50 Kafejka za rogiem 5 (1)
- 09:55 Najdroższy rejs świata (2)
- 12:50 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 13:20 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 13:50 Najdroższy rejs świata (2)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 23:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 23:55 Znaki (2)
- 00:50 Układ (5)
- 01:50 Układ (6)
- 02:50 Nielegalni (9)
- 03:50 Nielegalni (10-ost.)
- 04:50 Układ (5)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (3)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (16)
- 08:55 Drużyna A 2 (2)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (3)
- 11:55 Drużyna A 2 (2)
- 15:00 Drużyna A 2 (3)
- 20:00 Medalion
- 21:55 Raport mniejszości
- 02:10 Miss Bala
- 04:20 Prezentuj broń! (38)
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Winnice miłości 2 (78)
- 07:20 Candice Renoir 9 (9)
- 08:30 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 09:40 Domek na prerii 7 (21)
- 10:40 Domek na prerii 7 (22)
- 11:50 Cztery siostry (35)
- 13:05 Winnice miłości 2 (78)
- 14:05 Candice Renoir 10 (1)
- 15:25 Candice Renoir 10 (2)
- 16:35 Domek na prerii 8 (1)
- 17:40 Domek na prerii 8 (2)
- 21:00 Miss Bala
- 23:15 Cztery siostry (36)
- 01:35 Thelma i Louise
- 04:20 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 06:40 To nie ze mną 2 (2)
- 07:15 To nie ze mną 2 (3)
- 07:50 Poirot (Kot wśród gołębi)
- 09:55 Poirot (Po pogrzebie)
- 12:00 Zabójcze związki
- 13:55 Kosmiczna kolizja
- 20:00 Blitz
- 22:05 The Lodgers. Przeklęci
- 00:05 Zakończenie programu
- 10:55 Czekając na Anyę
- 12:40 Mój przyjaciel Shadow
- 19:30 Juliusz Cezar
- 21:00 Spooner
- 22:20 Generacja hmm
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:55 Drain Your Nuts for These Stunners
- 01:55 Niezłomni
- 03:55 Zakończenie programu
- 06:00 Młodzi muszkieterowie
- 07:30 Wielki Mistrz
- 09:30 Tajemnica pieczęci smoka
- 11:30 Strefa Q
- 13:25 Projekt: Dinozaur
- 14:45 Czerwone niebo
- 16:30 Kung-fu joga
- 18:15 Link do zbrodni
- 20:00 Windykatorzy
- 21:30 Stan Helsing
- 23:00 Z zaskoczenia
- 00:20 Dzikie serca
- 01:25 Niebiescy
- 01:35 Manos - ręce przeznaczenia
- 02:45 Dzień dobrze minął?
- 04:15 Sędzia Priest
- 06:00 Zdjęcie
- 06:10 Wiatry pustkowia
- 07:05 Frank-Etienne: W stronę piękna
- 07:20 Rycząca otchłań
- 08:50 Niesamowita przygoda
- 09:50 Bisho
- 10:15 Pani na Musashino
- 11:40 Ambasador w Bernie
- 13:00 Kapitan Fatum
- 14:05 Nowojorski port
- 15:25 Podążaj na Zachód
- 16:45 Bunt
- 18:00 Ponad dwie godziny
- 18:15 Mamuśka
- 18:25 Namiętny hydraulik
- 19:40 Strach
- 21:00 Guerrero
- 01:35 Świat według Barneya
- 03:45 Zakończenie programu
- 06:20 Che. Rewolucja
- 08:30 To nie ze mną (11)
- 09:00 Rzeź
- 10:20 W zawieszeniu
- 12:10 Przesyłka specjalna
- 13:45 Camino
- 16:10 Opowieść o Zbawicielu
- 19:05 Leonardo (1)
- 20:00 Leonardo (2)
- 20:55 Plan B 2 (3)
- 21:40 Obsesja Eve 2 (6)
- 22:25 Quiz (2)
- 23:15 Regulamin zabijania
- 00:45 Dom śmierci
- 02:40 Lody na patyku 5
- 08:05 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:25 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:55 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:10 Warsztat filmowy (46)
- 09:30 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:45 Klik News (49)
- 09:50 Ale lapsus (7)
- 10:00 Klik News (50)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Meryl Streep)
- 10:15 Burza (80)
- 11:05 Klik News (50)
- 11:15 Najpiękniejsza brzydula (81)
- 12:05 Klik News (49)
- 12:15 Moda na sukces 34 (8586)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8587)
- 13:10 The Queen of Flow 2 (36)
- 16:05 Ikony - 10 min. (Marilyn Monroe)
- 16:20 Klik News (49)
- 16:25 The Queen of Flow 2 (44)
- 17:15 Najpiękniejsza brzydula (75)
- 18:10 Klik News (49)
- 18:15 Klik News (50)
- 18:25 Arabela (Zbyt wielu generałów)
- 19:00 Klik News (49)
- 19:10 Przypadki kryminalne (Modus operandi)
- 20:10 Klik News (50)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8587)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8588)
- 21:20 Siedmiu wspaniałych
- 23:35 Bohaterowie z piekła
- 00:50 Dziewica wśród żywych trupów
- 02:45 Ale lapsus (6)
- 02:55 20 Million Miles to Earth
- 04:45 Brzdąc
- 06:00 Niewolnica Isaura (13)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (1)
- 07:10 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:25 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 08:55 Olimpiada, część 2
- 18:20 Triumf miłości (92)
- 19:15 Klik News (46)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (10)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8290)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8291)
- 21:25 Lata 90. (1)
- 22:45 Legionista
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 4 (1)
- 14:55 Chicago Fire 3 (14)
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (22)
- 19:00 Chicago Fire 3 (15)
- 19:55 Columbo 4 (3)
- 17:25 UK Wrestling Showdown (20)
- 17:55 UK Wrestling Showdown (21)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (22)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (13)
- 00:00 Łowcy przeszłości (3)
- 01:00 Podróż przez historię (29)
- 01:30 Podróż przez historię (30)
- 02:00 Cel podróży (Brazil)
- 02:30 Cel podróży (Antarctica)
- 03:00 Zadziwiająca nauka (3)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (4)
- 04:00 Lodołamacze arktyczne
- 05:00 Nowe oblicze Kuby
- 06:00 Pokaż mi jak mieszkasz (5)
- 06:30 Pokaż mi jak mieszkasz (6)
- 07:00 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 08:00 Lamparty z Dead Tree Island
- 09:00 A to ciekawe! (1)
- 09:30 A to ciekawe! (2)
- 12:00 Zabójcza szybkość (1)
- 13:00 Plagi (4)
- 14:00 Siła natury (7)
- 14:30 Efekt technologii (1)
- 15:00 Tam, gdzie poniesie rzutka (7)
- 15:25 Tam, gdzie poniesie rzutka (8)
- 16:00 Ostatnie tygrysy z Sumatry
- 17:00 Wspaniały świat (7)
- 17:30 Wspaniały świat (8)
- 18:00 Z dala od miasta (7)
- 18:30 Z dala od miasta (8)
- 19:00 Zabójcza szybkość (1)
- 20:00 Ekologiczna panika (3)
- 20:30 Ekologiczna panika (4)
- 21:00 Detektywi historii: Waterloo
- 22:00 Pieskie życie
- 23:00 Falklandy - raj dla pingwinów
- 00:15 Stream Nation (Nightingale, część 20)
- 00:45 Stream Nation (Nightingale, część 21)
- 01:10 Stream Nation (Nightingale, część 22)
- 01:40 Stream Nation (Blair Witch, część 7)
- 02:20 Stream Nation (Blair Witch, część 8)
- 03:00 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 5)
- 03:30 Stream Nation (Life is Strange: True Colors, część 6)
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistek Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dziesięć największych skarbów
- 20:55 Dziesięć największych skarbów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 15:00 1 na 1
- 15:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe Hity
- 19:00 Hits Around the World
- 20:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:40 English up (2)
- 01:50 English up (5)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (12)
- 04:20 3ways2 (15)
- 04:30 English in focus (51)
- 04:40 English 911 2 (141)
- 04:45 English 911 2 (142)
- 04:50 English 911 2 (148)
- 05:00 Art land (15)
- 05:05 Art land (16)
- 05:10 Crafty hands 2 (8)
- 05:20 Okey-dokey (8)
- 05:30 Once upon a time (8)
- 05:40 Words to grow (15)
- 05:45 Words to grow (16)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (2)
- 06:15 Yummy for mummy (2)
- 06:25 Yummy for mummy (3)
- 06:35 Kids in action (3)
- 06:40 Kids in action (4)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (2)
- 07:10 Life around (2)
- 07:20 Life around (36)
- 07:30 Life around (45)
- 07:40 Jack of all trades (1)
- 07:50 Basic lexis (10)
- 07:55 Basic lexis (11)
- 08:00 Mojo morning (13)
- 08:15 All about (37)
- 08:20 All about (38)
- 08:25 All about (39)
- 08:30 Here and there (25)
- 08:40 Here and there (26)
- 08:50 Euronews. smart regions (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (3)
- 09:20 Let's talk (3)
- 09:35 English in focus (9)
- 09:45 English 911 2 (14)
- 09:50 English 911 2 (15)
- 09:55 English 911 2 (18)
- 10:00 Spot on the map (11)
- 10:10 Spot on the map (12)
- 10:20 Easy talk (37)
- 10:25 Worth seeing (11)
- 10:35 Worth seeing (12)
- 10:45 National parks (11)
- 10:50 National parks (13)
- 10:55 National parks (14)
- 11:00 Art land (15)
- 11:05 Art land (16)
- 11:10 Crafty hands 2 (8)
- 11:20 Okey-dokey (8)
- 11:30 Once upon a time (8)
- 11:40 Words to grow (15)
- 11:45 Words to grow (16)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (2)
- 12:15 Yummy for mummy (2)
- 12:25 Yummy for mummy (3)
- 12:35 Kids in action (3)
- 12:40 Kids in action (4)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Mojo morning (14)
- 13:15 Easy talk (28)
- 13:20 All about (40)
- 13:25 All about (41)
- 13:30 All about (42)
- 13:35 Here and there (27)
- 13:45 Here and there (28)
- 13:55 Euronews. smart regions (14)
- 14:00 English united (13)
- 14:10 3ways2 (16)
- 14:20 English in focus (52)
- 14:30 English 911 2 (149)
- 14:35 English 911 2 (150)
- 14:40 English 911 2 (151)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (7)
- 15:25 English 911 2 (33)
- 15:30 English 911 2 (36)
- 15:35 English 911 2 (37)
- 15:40 Evolution (7)
- 16:00 Grammar wise (6)
- 16:25 English in focus (2)
- 16:35 English in focus (7)
- 16:45 English in focus (8)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Easy talk (37)
- 18:40 Worth seeing (11)
- 18:50 Worth seeing (12)
- 19:00 Simple phrases (2)
- 19:10 Life around (2)
- 19:20 Life around (36)
- 19:30 Life around (45)
- 19:40 Jack of all trades (1)
- 19:50 Basic lexis (10)
- 19:55 Basic lexis (11)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (3)
- 20:20 Let's talk (3)
- 20:35 English in focus (9)
- 20:45 English 911 2 (14)
- 20:50 English 911 2 (15)
- 20:55 English 911 2 (18)
- 21:00 Feature film
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (7)
- 23:25 English 911 2 (33)
- 23:30 English 911 2 (36)
- 23:35 English 911 2 (37)
- 23:40 Evolution (7)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Кризисы Путинской России
- 05:00 Кризисы Путинской России
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Смотрите сами
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Zahysnyky neba
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Виновники войны
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 Access Asia
- 00:30 Le journal
- 00:45 People And Profit
- 01:00 Le journal
- 01:15 Reporters
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 The 51 Percent
- 02:30 Le journal
- 02:45 France In Focus
- 03:00 Le journal
- 03:15 Talking Europe
- 03:30 Le journal
- 03:45 Talking Europe
- 04:00 Le journal
- 04:10 Revisited
- 04:30 Le journal
- 04:40 French Connections
- 04:46 Access Asia
- 05:00 Le journal
- 05:15 Across Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Access Asia
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 France In Focus
- 16:00 Le journal
- 16:10 Focus
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 C'est en France
- 00:30 Le journal
- 00:45 Actuelles
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 En tete a tete
- 02:00 Le journal
- 02:15 Reporters plus
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Légendes urbaines
- 04:00 Le journal
- 04:15 La semaine de l'éco
- 05:00 Le journal
- 05:10 Billet retour
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 En tete a tete
- 11:30 Le journal
- 11:45 Plan B
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Reporters plus
- 15:45 C'est en France
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'invité de l'économie
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 The Observers
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 Plan B
- 18:21 Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Plan B
- 22:21 Focus
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:22 Którędy po sztukę (Möller)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja droga ja... Danuta Baduszkowa
- 18:15 W ogrodzie i zagrodzie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (7)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (4/12)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Moda na język polski (Lato czeka, czyli w podróży...)
- 14:53 Listy do PRL-u (Ciąża w eterze)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (9/13)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Stuhr, część 2)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (15 lipca)
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:19 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:49 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Przodkowie)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:54 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni (Anna Waligórska)
- 17:23 Tatarskie wieści
- 17:33 Walizka
- 17:50 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 18:20 Ogród i nie tylko
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Motywacja)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Ahora Espanol (Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:30 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Urywki z rozrywki
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Steki w ostrej marynacie, deser truskawkowy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Maestro)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:15 Harcerskie "czuwaj"
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Polskie rakiety)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (13/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Seniorki na chacie)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Abecadło astronomii (Astrofotografia)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:11 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:17 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Kryptonim T-4)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Ołtarz główny kolegiaty zamojskiej w Tarnogrodzie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Mama na czas wojny)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ewangelicki Gdańsk
- 18:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:19 Pełnosprawni
- 08:41 Kalejdoskop filmowy
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów (Patryk Mateja)
- 08:57 Z życia regionu (Fotokonkurs BPN)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Moda na język polski (Rzeki)
- 09:30 Pakistan OFFroadowo
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Z życia regionu (Rymanów-Zdrój)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 17:09 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Lalkarze)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 09:28 Pasmo zdarzeń (Bożena Biskupska)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 17:25 Sekrety świata (Japońskie ogrody)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Szlak snów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (15)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (15)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Ryby)
- 09:00 Święto Dzieci Gór 2023 (2)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:57 Pogoda (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:42 Pogoda (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:02 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Przemyśl)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 17:43 Wojownicy czasu (Małe Verdun, czyli Gorlice 1915)
- 18:10 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Czerwone Wierchy)
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Tematy dnia (15)
- 19:02 Pogoda (15)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (15)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 19:22 Niecodziennik (Stanisław Majorek)
- 19:32 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka chorób rzadkich)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:57 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (15)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 08:50 Wiadomości w języku polskim (255)
- 09:00 Do przerwy 0:1 (Ucieczka)
- 09:30 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdynia)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:05 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka (Zdzisław Budziński)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:00 Słowo życia ((Mk 6, 7-13) Rozesłanie Dwunastu)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP)
- 01:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Spotkanie w Rodzinie Radia Maryja)
- 03:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Msza święta)
- 06:00 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koncert Orkiestry Koncertowej Victoria Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie)
- 07:00 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koncert Kapeli znad Baryczy)
- 07:30 33. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę (Koronka do Miłosierdzia Bożego)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Arctowski)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Wytrwali w wierze
- 09:15 Słowo życia ((Mt 10, 34 - 11, 1) Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje)
- 09:20 Mateczniki Polskości (Olenderski Park Etnograficzny w Wielkiej Nieszawce)
- 09:30 Moja katolicka rodzina (Św. Józef)
- 09:55 Święty na każdy dzień (15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 16:30 Porady medyczne bonifratrów (Choroba wieńcowa)
- 17:00 Świadkowie (Maria Bidermann-Kowalewska, część 2)
- 17:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Sokółka, Kopna Góra)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Arctowski)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Rozmowy niedokończone (Kalkulator kosztów ETS2 - ogrzewanie i transport od 2027 r.)
- 19:25 Święty na każdy dzień (15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła)
- 19:30 Poznajemy Polskę (Niziny ocz. 1)
- 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Strutyńskich, Drohobycz)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:25 Mroczne historie magazynowe (3)
- 03:05 Miłosny trójkąt (10)
- 03:35 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
- 03:55 Uśmiechnij się (9)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (16)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (17)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (51)
- 08:35 Geronimo (55)
- 09:35 Moje trzy siostry (115)
- 10:35 Królowa szpady (17)
- 11:35 Królowa szpady (18)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (22)
- 13:05 Doktory 2 (19)
- 13:40 Namiętności (52)
- 14:20 Namiętności (53)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Porwanie)
- 17:30 Gigi (Drużyna dziewcząt)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (19)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:25 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Mroczne historie magazynowe (3)
- 00:20 Trucker Club (1)
- 00:55 Nocny pociąg do Lizbony
- 03:05 Amerykański domek na plaży
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:35 Telezakupy
- 11:05 Legendy sportu (Paweł Nastula)
- 11:40 Telezakupy
- 12:10 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (23)
- 13:35 Klub Winx 4 (7 to idealna liczba)
- 14:00 Klub Winx 4 (Lekcja czarów)
- 14:30 Klub Winx 4 (Wirtualny świat)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Krew odkupienia
- 21:50 Mała doboszka (6)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 04:05 Počesku (Polná)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 Libuška a její rod
- 05:05 Žiješ jenom 2x (12)
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (2)
- 06:50 Nádherná Amerika II (Georgie)
- 07:40 Soužití v africké divočině
- 08:30 Matsés
- 09:20 Bedekr (Berlín)
- 09:45 Čína na jazyku II (2)
- 20:00 Zelená karta
- 21:50 Tequila koktejl
- 23:45 Zločiny srdce
- 00:00 Atentát na Donalda Trumpa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:45 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jakub a jeho pán
- 06:00 Panáček Paneláček (Kde se vzal, tu se vzal)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (4)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (11)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Setkání v Himálajích)
- 18:55 Kámoši hafíci (9)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (5)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Kawa na ławę
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:20 Akademia ogrodnika
- 02:35 Loża prasowa
- 03:30 Szkło kontaktowe
- 04:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:45 Akademia ogrodnika
- 04:55 Kawa na ławę
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:25 Kawa na ławę
- 01:40 Loża prasowa
- 02:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:20 Kawa na ławę
- 04:35 Szkło kontaktowe
- 05:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Makłowicz w drodze
- 07:35 Szkło kontaktowe
- 08:40 Kawa na ławę
- 09:50 Loża prasowa
- 11:00 Fakty po Faktach
- 11:45 Alarm dla Ziemi
- 12:10 Akcja Grawitacja
- 12:25 Kawa na ławę
- 13:40 Loża prasowa
- 14:50 Kijek w kosmosie
- 15:30 Horyzont
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:35 Polska i świat
- 00:00 ITbiznes (184)
- 00:30 Motozoom (112)
- 01:00 Pieniądze z papieru (106)
- 01:30 Świat do odczytu (33)
- 02:05 ITbiznes (184)
- 02:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 03:30 Pieniądze z papieru (106)
- 04:00 Projekt kawa (1)
- 05:00 Biznesmania (48)
- 05:30 Motozoom (112)
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:05 Blajer mówi: Biznes
- 07:20 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Świat do odczytu (33)
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (4)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Pieniądze z papieru (106)
- 14:30 Po godzinach: Konie (11)
- 14:45 Dobra franczyza 2 (25)
- 15:00 Świat do odczytu (33)
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (11)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 05:05 Zakończenie programu
- 05:15 Dziedzictwo (313)
- 06:05 Złoty chłopak (216)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Raj na Ziemi. Dziewicza planeta (Borneo. Święty las)
- 14:00 Złoty chłopak (217)
- 14:55 Jaka to melodia? (5180)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (787)
- 16:05 Dziedzictwo (314)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5296)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Teatr Telewizji: Porozmawiajmy o życiu i śmierci
- 21:35 Gra na Maksa 3 (Aktywny wypoczynek)
- 21:50 07 zgłoś się (Major opóźnia akcję)
- 22:50 Gra na Maksa 3 (Wielki finał)
- 23:00 W poszukiwaniu Maryi
- 00:35 Wojenne dziewczyny 4 (40)
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (41)
- 02:35 Przyjaźń bez granic
- 12:30 Koło fortuny (1576)
- 13:15 Akacjowa 38 (383)
- 16:00 Koło fortuny (1577)
- 16:35 Familiada (2964)
- 17:15 Zakazany owoc (500)
- 18:10 Rodzinka.pl (Zarządzanie kryzysowe)
- 18:45 Akacjowa 38 (415)
- 19:30 Gra na Maksa 3 (Próba generalna)
- 19:35 Barwy szczęścia (2985)
- 20:10 Ślady zbrodni
- 21:55 Na sygnale (Siurpryza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (33)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Łubieńskich w Kolanie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Ja cię uczyć każę (Domy, dwory i szkoły)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Na torach historii)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Dej pozór
- 09:15 Credo
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Relacje
- 17:30 Czujesz to?
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Droga
- 08:22 Którędy po sztukę (Möller)
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 ABC szachów
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Cały ten sport
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja droga ja... Danuta Baduszkowa
- 18:15 W ogrodzie i zagrodzie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Pensjonat nad rozlewiskiem (13)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Barka
- 08:21 Przepis dnia (7)
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (4/12)
- 09:10 Prosto z lasu
- 09:25 Magazyn sportowy
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Moda na język polski (Lato czeka, czyli w podróży...)
- 14:53 Listy do PRL-u (Ciąża w eterze)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (9/13)
- 19:46 Prosto z lasu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście (Jerzy Stuhr, część 2)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Z archiwum TVP Poznań: Reportaż
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:37 Sztuka codziennego życia
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 14:43 Z życia Kościoła
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ewa i jej goście
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:36 Pociąg do Wielkopolski
- 17:51 Podróże po Wielkopolsce
- 18:30 Teleskop
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:50 Wielkopolska każdego dnia (15 lipca)
- 18:55 Animacje na antenie TVP 3 Poznań
- 19:19 Wielkopolski informator ekologiczny
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:56 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Żyjący Kościół
- 08:28 Przystanek Kultura
- 08:45 Warto tam być
- 08:49 Tydzień białoruski
- 09:11 Spotkania w świecie ciszy
- 09:34 Dzieciaki zdolniaki (Przodkowie)
- 09:47 Nie taki internet straszny
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Piosenka u Ciebie
- 14:54 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania w pracowni (Anna Waligórska)
- 17:23 Tatarskie wieści
- 17:33 Walizka
- 17:50 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 18:20 Ogród i nie tylko
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:04 Strefa otwarta (Motywacja)
- 19:29 Żyjący Kościół
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Anna Moniuszko)
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Ahora Espanol (Rozmowa Agaty i Oliwii na temat problemów Loreny)
- 14:50 Tajemniczy świat zwierząt
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Prosto z lasu
- 17:30 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 17:45 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 18:00 Informacje sport
- 18:15 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Z historią na Ty
- 19:20 Unia kulinarna
- 19:45 Urywki z rozrywki
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Steki w ostrej marynacie, deser truskawkowy)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Maestro)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:15 Harcerskie "czuwaj"
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Polacy w kosmosie (Polskie rakiety)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Prosto z lasu (13/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Przegląd tygodnia
- 08:25 Tour de Lubuskie
- 09:15 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 09:28 Poranny gość Radia Zachód
- 09:56 Twój punkt widzenia
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Seniorki na chacie)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:36 Prognoza pogody
- 17:38 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 17:51 Sport - podsumowanie weekendu
- 18:17 Abecadło astronomii (Astrofotografia)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Sielskie życie
- 19:11 Tajemniczy świat zwierząt
- 19:17 Całkiem niezła historia (Podziemne pomarańcze)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Kryptonim T-4)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Żyj w przyrodzie
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Ołtarz główny kolegiaty zamojskiej w Tarnogrodzie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:15 Historie niezapisane (Mama na czas wojny)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ewangelicki Gdańsk
- 18:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Gość "Panoramy"
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe wydarzenia
- 08:19 Pełnosprawni
- 08:41 Kalejdoskop filmowy
- 08:45 Podkarpacka scena przebojów (Patryk Mateja)
- 08:57 Z życia regionu (Fotokonkurs BPN)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Moda na język polski (Rzeki)
- 09:30 Pakistan OFFroadowo
- 09:56 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Sportowe wydarzenia
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Z życia regionu (Rymanów-Zdrój)
- 16:41 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 17:09 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 17:30 Magazyn sportowy
- 18:00 Kwartet (Lalkarze)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 19:24 Kalejdoskop filmowy
- 19:30 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 09:28 Pasmo zdarzeń (Bożena Biskupska)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:31 Dlaczego krowa... (Wielbłądy)
- 14:45 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:31 Magazyn Dolnośląski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 17:25 Sekrety świata (Japońskie ogrody)
- 17:35 Teraz wieś
- 18:01 Agro-Fakty
- 18:15 Szlachetne zdrowie
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Fakty sport
- 19:07 Szlak snów
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Prosto z lasu
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (15)
- 08:16 Bliżej polityki
- 08:29 Pogoda (15)
- 08:31 Kronika sportowa
- 08:35 Kwartet (Ryby)
- 09:00 Święto Dzieci Gór 2023 (2)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 14:45 Kronika dnia (15)
- 14:57 Pogoda (15)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Kronika dnia (15)
- 16:42 Pogoda (15)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (15)
- 17:02 Raport pogodowy (15)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Z Andrusem po Galicji (Przemyśl)
- 17:33 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 17:43 Wojownicy czasu (Małe Verdun, czyli Gorlice 1915)
- 18:10 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Czerwone Wierchy)
- 18:30 Kronika (15)
- 18:51 Tematy dnia (15)
- 19:02 Pogoda (15)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (15)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 19:22 Niecodziennik (Stanisław Majorek)
- 19:32 Magazyn medyczny (Nowoczesna diagnostyka chorób rzadkich)
- 19:48 Kwartet
- 19:54 Pogoda (15)
- 19:57 Raport pogodowy (15)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (15)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (15)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:15 Sport opolski
- 08:35 7 dni opolskie
- 08:50 Wiadomości w języku polskim (255)
- 09:00 Do przerwy 0:1 (Ucieczka)
- 09:30 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gdynia)
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:40 Sport opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 18:05 Artyści Śląska Opolskiego. Moje inspiracje, moja sztuka (Zdzisław Budziński)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Rozmowa dnia
- 19:00 Czas na speedway
- 19:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Sport
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Astronarium
- 09:45 Gwiazdy od szafy
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:09 Sport
- 17:30 Fakty i opinie
- 18:15 Rola wsi
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Świat pomiarów
- 19:12 Świętokrzyskie Espresso
- 19:44 Zawodowcy. CK
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Domy)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Jakiego koloru jest miłość?
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Pracownia reportażu
- 09:00 Aktywni seniorzy
- 09:10 Łódzka nauka
- 09:30 Depozyt wiary
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Zabójcza głupota)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (8)
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:50 Przepis dnia (64)
- 16:00 Na sygnale (Zranione serca)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Życie jest piękne
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Prosto z lasu
- 18:00 Misja OGRÓD
- 18:15 Skarby Łodzi
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Polityczna dogrywka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1992)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (64)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (522)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o żuku: potęga karła)
- 01:00 Kuchenne rewolucje (Kołobrzeg, Figa z Makiem)
- 02:10 Kwatery Hitlera (3/10)
- 03:10 Szpital (243)
- 04:10 Uwaga! (7523)
- 04:30 Nauka jazdy 5 (23/30)
- 05:05 Recepta na stary dom 4 (7/8)
- 05:40 Uwaga! (7523)
- 06:00 Wilfredo León. W drodze do Paryża 2024
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Zamość, Karczma Ordynat)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (16/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (900)
- 09:05 Detektywi (9/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1034)
- 13:25 Ukryta prawda (1006)
- 14:25 Szpital (929)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Słupia, Hacjenda)
- 16:35 Ukryta prawda (1039)
- 17:40 Detektywi (10/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7524)
- 20:00 Doradca smaku (39/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3852)
- 20:50 Yellowstone (4/9)
- 21:50 Yellowstone (5/9)
- 22:55 Wygrać ze śmiercią
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Programy powtórkowe
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click: Eco Tech
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 Click
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 TechXplore: Paris
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 Click
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 TechXplore: Paris
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 Click
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 TechXplore: Paris
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 Click
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 TechXplore: Paris
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma