Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:45 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:40 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (8)
- 07:10 Kuchnia na dziko (9)
- 07:25 Kuchnia na dziko (10)
- 07:40 Kuchnia na dziko (11)
- 07:50 Kuchnia na dziko (12)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 2 (24)
- 08:25 Ogród bez tajemnic 4 (2)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (Katalonia)
- 09:25 Ogrody marzeń 2 (Versillia)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (Austria)
- 10:30 Ogrody marzeń 2 (Walia)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 18:00 Przepis na remont 2 (5)
- 18:30 Przepis na remont 2 (6)
- 19:00 Przepis na remont 2 (7)
- 19:30 Przepis na remont 2 (8)
- 22:55 Ogrody marzeń 2 (Owernia)
- 23:30 Ogrody marzeń 2 (Holandia)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (3)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Trening w marszu)
- 10:00 Nocna zmiana (6)
- 10:55 Nocna zmiana (7)
- 11:45 Nocna zmiana (8)
- 12:35 Nocna zmiana 2 (1)
- 13:25 Nocna zmiana 2 (2)
- 14:25 200-kilogramowe dziecko
- 15:25 Pytania do doktora (Otyłość)
- 16:00 Zapytaj lekarza (1)
- 16:35 Łowcy smaków (2)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (2)
- 17:50 Pies na życie (3)
- 18:25 Zwierzaki z misją (3)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 19:35 Zapytaj lekarza (2)
- 20:10 Happy i Zen (3)
- 20:40 Happy i Zen (4)
- 21:20 Żyj jak Laila (3)
- 21:50 Żyj jak Laila (4)
- 22:20 Metoda Osmina (3)
- 23:30 Monika i seks (5)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Bajeranckie Halloween: część druga)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Randka dla lokaja)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Boiskowa katastrofa)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (Urodziny Debry)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda (Kocham Cię)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda (Szkoda, że nie jestem Gusem)
- 05:00 Współczesna rodzina 9 (W twojej głowie)
- 05:30 Współczesna rodzina 9 (Zapisane w gwiazdach)
- 06:00 Współczesna rodzina 9 (Klapsy za wspomnienia)
- 06:30 Współczesna rodzina 9 (Weekend w winnicy)
- 07:00 Współczesna rodzina 9 (Królewska wizyta)
- 07:30 Współczesna rodzina 9 (Problemy z tatusiem)
- 18:00 On, ona i dzieciaki 4 (Reżyser)
- 18:30 On, ona i dzieciaki 4 (Pomoc domowa)
- 19:00 Agent XXL
- 00:30 Jesteś Bogiem
- 03:00 Wenecja
- 05:25 Wenus z Willendorfu
- 06:00 Polowanie na muchy
- 08:00 Moja ulica
- 08:10 Urodziny młodego warszawiaka
- 10:25 Wilcze echa
- 12:35 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 13:20 Kuba
- 15:05 Do widzenia, do jutra
- 16:55 Panny i wdowy
- 20:00 Haker
- 21:55 Jak pies z kotem
- 00:20 Obrońca
- 02:20 Gdańsk 1939
- 03:25 Bez prawa do życia
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 08:00 Zameldowani (6)
- 08:30 Zameldowani (7)
- 09:00 Zameldowani (8)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:55 Bonanza (12)
- 11:55 Bonanza (13)
- 13:00 Legendy rocka (U2)
- 13:30 Legendy rocka (Queen)
- 14:00 Legendy rocka (ABBA)
- 15:05 Legendy rocka (Cher)
- 18:00 Trędowata
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:00 Policyjna opowieść 2
- 00:05 Straszne piątki: Świt żywych trupów
- 02:30 Rezerwat
- 04:30 Bulionerzy (Nadwyżka)
- 05:05 Bulionerzy (Przechył)
- 05:30 Bulionerzy (Wspólnota)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:15 Przygody Merlina (Znak Nimueh)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (W kawałkach)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 15:30 Ściągany
- 17:20 Jedz, módl się, kochaj
- 20:00 Premiera: Głośne hity: Joker
- 21:55 Zdrajca
- 00:00 Trzy siostry (224)
- 01:00 Dzika miłość (104)
- 02:00 Teresa (20)
- 03:00 Okrutne miasto (44)
- 04:00 Przypieczętowany los (96)
- 05:00 Sploty nienawiści (1)
- 06:00 Przypieczętowany los (92)
- 07:00 Przypieczętowany los (93)
- 08:00 Przypieczętowany los (94)
- 09:00 Przypieczętowany los (95)
- 10:00 Przypieczętowany los (96)
- 11:00 Dzika miłość (100)
- 12:00 Dzika miłość (101)
- 13:01 Dzika miłość (102)
- 14:00 Dzika miłość (103)
- 15:00 Dzika miłość (104)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 18:01 Niezwyciężona miłość (38)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 21:00 Płomienie pożądania (1)
- 22:00 Płomienie pożądania (2)
- 23:00 Teresa (16)
- 00:00 Archie (4)
- 01:00 Agenci NCIS 10 (Szkwał)
- 01:45 Agenci NCIS 10 (Polowanie na duchy)
- 02:25 Paryż 1900: policja (4)
- 03:25 Świat w ogniu: Początki (4)
- 12:30 Agenci NCIS 10 (Od teraz)
- 13:20 Poirot 12 (Przyjdź i zgiń)
- 19:25 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 01:00 Znaki (2)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (3)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 03:55 Znaki (2)
- 05:00 Znaki 2 (6)
- 06:00 Totalcar 7 (7)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (4)
- 08:50 Najdroższy rejs świata (4)
- 09:40 Świąteczny rejs w luksusie
- 22:45 Sukiyaki western django
- 00:00 Projekt Monster
- 01:35 Prezentuj broń! (50)
- 02:45 Prezentuj broń! (51)
- 03:50 Prezentuj broń! (52)
- 04:55 Prezentuj broń! (53)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (6)
- 06:35 Flash 7 (11)
- 07:30 Flash 7 (12)
- 08:25 Flash 7 (13)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 11:20 Flash 7 (14)
- 12:15 Flash 7 (15)
- 13:05 Flash 7 (16)
- 14:05 Amatorzy przygód (8)
- 15:00 Amatorzy przygód (9)
- 16:00 Amatorzy przygód (10)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 21:00 Raport mniejszości
- 00:05 Winnice miłości 2 (78)
- 01:05 Prezentuj broń! (3)
- 02:05 Prezentuj broń! (4)
- 03:05 Prezentuj broń! (5)
- 04:10 Prezentuj broń! (6)
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Premiera: Winnice miłości 2 (90)
- 07:45 Candice Renoir 9 (1)
- 08:55 Candice Renoir 9 (2)
- 10:10 Candice Renoir 9 (3)
- 11:25 Candice Renoir 9 (4)
- 12:35 Candice Renoir 9 (5)
- 13:50 Domek na prerii 7 (13)
- 14:50 Domek na prerii 7 (14)
- 15:55 Domek na prerii 7 (15)
- 17:00 Domek na prerii 7 (16)
- 18:00 Domek na prerii 7 (17)
- 19:05 Carter 2 (7)
- 20:00 Carter 2 (8)
- 21:00 Żona na niby
- 23:25 Miss Bala
- 01:05 Tożsamość zdrajcy
- 03:10 Wij
- 09:00 Czarownik i biały wąż
- 11:00 Kung-fu joga
- 13:10 Komedia małżeńska
- 15:15 Blond ambicja
- 17:15 Autor widmo
- 20:00 Legionista
- 22:05 Igrzyska śmierci
- 00:20 Zakończenie programu
- 04:35 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 06:00 Obóz skautów
- 07:25 Nico jednorożec
- 09:00 Bohaterowie
- 12:40 Heidi
- 14:30 Misja: Niewykonalna
- 16:00 Na przekór całemu światu
- 17:40 Jak kochać się z D
- 19:15 Gorzko-słodki
- 21:00 Rzeź
- 22:20 Uzdrowiciel na wózku
- 00:40 Sex Affairs 2
- 01:45 Dead Rising: Strażnicy
- 03:40 Siwowłosy
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:55 Link do zbrodni
- 10:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 11:50 Łąka zgubionych butów
- 13:25 Wyspa skarbów
- 15:00 Zaginiona
- 16:35 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Zabójcza portierka
- 23:20 Julia
- 00:25 Nowe głosy - stary kwiat
- 01:35 Kraul
- 03:05 Portret pamięciowy
- 04:45 Duchy z 42. ulicy
- 06:00 Odznaka honorowa
- 07:05 Kłopotliwy wnuczek
- 08:30 Paradise Club
- 09:35 Miasteczko Abilene
- 11:05 Czarne smoki
- 12:05 Duch ojca
- 13:35 Soldate Jeannette
- 16:40 Panny młode
- 18:15 Charlie żołnierzem
- 18:55 Ojciec
- 20:30 Indianie
- 21:00 Zachowuj się!
- 22:20 Smok morski
- 22:40 Bella vista
- 04:00 Zakończenie programu
- 05:35 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 07:05 To nie ze mną (4)
- 07:35 To nie ze mną (5)
- 07:55 To nie ze mną (6)
- 08:20 Rodzina Steedów 2 (2)
- 10:00 Przesyłka specjalna
- 11:35 Pas startowy
- 13:05 Kolejny rok
- 15:10 Droga pod wiatr
- 16:40 Świątynia koszykówki
- 18:15 Czekając na Anyę
- 20:00 Głosy
- 21:40 Houdini i Doyle (1)
- 22:25 Leonardo (1)
- 23:20 Dynastia Tudorów (5)
- 01:30 Na równi pochyłej
- 03:55 Lody na patyku 3
- 05:55 Klik News (47)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:25 Moda na sukces 34 (8586)
- 10:55 Między gwiazdami (Rafał Maślak - extra!)
- 11:15 Klik News (49)
- 11:20 FilmoNewsy (125)
- 11:40 Warsztat filmowy (WF_126)
- 14:10 Muzyczny express (139)
- 14:30 Ale lapsus (7)
- 14:45 Między gwiazdami (odc_150)
- 15:05 Najpiękniejsza brzydula (53)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (54)
- 16:55 Pali się, moja panno
- 18:20 Dick
- 20:25 Zmierzch bogów
- 23:20 Zabójca Rosemary
- 01:20 Klik News (47)
- 01:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 03:20 Ale lapsus (6)
- 03:25 Dreszcze
- 05:15 Klik News (46)
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (6)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:15 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:30 Know Your Enemy - Japan
- 09:45 Bitwa o San Pietro
- 14:10 Skrzypek na dachu
- 17:30 Rio Bravo
- 20:10 Cromwell
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Spotkanie z balladą
- 11:25 Spotkanie z balladą
- 15:30 Szlagroteka
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Przy muzyce po Śląsku
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 00:00 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 19.11.2018
- 02:40 Hip Show
- 03:00 Hip Show
- 03:20 Hip Show
- 03:40 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Fighting Rookies 2014
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: King of Kings - World Series w Helsinkach 29.02.2020 - część 1