Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:00 Saint Pierre i Miquelon - zapomniany archipelag
- 09:00 Na wybrzeżu (1)
- 09:30 Na wybrzeżu (2)
- 10:00 Kreatywni zabójcy (2)
- 11:00 Zenit (7)
- 11:30 W blasku fleszy (Pele)
- 12:00 Gdzie jest Sułtan?
- 13:00 Plagi (2)
- 14:00 Siła natury (3)
- 14:30 Siła natury (4)
- 15:00 Berberyjska wyprawa po wodę
- 16:00 Jak działa mózg (Visual Deceptions)
- 16:25 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:00 Wspaniały świat (3)
- 17:30 Wspaniały świat (4)
- 18:00 Z dala od miasta (3)
- 18:30 Z dala od miasta (4)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (3)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (4)
- 22:00 Efekt technologii (3)
- 22:30 Efekt technologii (4)
- 23:00 Głuptaki - po złej stronie
- 00:20 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 9)
- 00:50 Sim Racing Challenge 2022 (4)
- 01:05 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 1)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 53)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 54)
- 02:50 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 4)
- 03:35 Robot Wars 3 (4)
- 12:50 Let's Replay (The Artful Escape)
- 13:00 TVGry (368)
- 13:20 Robot Wars 2 (3)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Piętro wyżej
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 02:10 Feature film
- 03:45 Film set (25)
- 04:00 English united (10)
- 04:10 3ways2 (13)
- 04:20 English in focus (49)
- 04:30 English 911 2 (135)
- 04:35 English 911 2 (136)
- 04:40 English 911 2 (137)
- 05:00 Art land (11)
- 05:05 Art land (12)
- 05:10 Crafty hands 2 (6)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (6)
- 05:40 Words to grow (11)
- 05:45 Words to grow (12)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (15)
- 06:25 Kids in action (43)
- 06:30 Kids in action (44)
- 06:35 Alfred & wilfred (9)
- 06:45 A school day in the uk (8)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (34)
- 07:20 Life around (43)
- 07:30 Jack of all trades (11)
- 07:40 Basic lexis (50)
- 07:45 Basic lexis (51)
- 07:50 Basic lexis (52)
- 08:00 Mojo morning (11)
- 08:15 All about (31)
- 08:20 All about (32)
- 08:25 All about (33)
- 08:30 Here and there (21)
- 08:40 Here and there (22)
- 08:50 Euronews. smart regions (11)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (1)
- 09:20 Let's talk (1)
- 09:35 English in focus (1)
- 09:45 English 911 2 (4)
- 09:50 English 911 2 (6)
- 09:55 English 911 2 (7)
- 10:00 Perfect english (29)
- 10:05 Perfect english (30)
- 10:10 English in focus (27)
- 10:20 Let's read right (15)
- 10:25 Basic lexis (46)
- 10:35 Basic lexis (47)
- 10:45 Basic lexis (48)
- 10:55 Step by step 2 (16)
- 11:00 Art land (11)
- 11:05 Art land (12)
- 11:10 Crafty hands 2 (6)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (6)
- 11:40 Words to grow (11)
- 11:45 Words to grow (12)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (15)
- 12:25 Kids in action (43)
- 12:30 Kids in action (44)
- 12:35 Alfred & wilfred (9)
- 12:45 A school day in the uk (8)
- 13:00 Mojo morning (12)
- 13:15 Easy talk (26)
- 13:20 All about (34)
- 13:25 All about (35)
- 13:30 All about (36)
- 13:35 Here and there (23)
- 13:45 Here and there (24)
- 13:55 Euronews. smart regions (12)
- 14:00 English united (11)
- 14:10 3ways2 (14)
- 14:20 English in focus (50)
- 14:30 English 911 2 (138)
- 14:35 English 911 2 (139)
- 14:40 English 911 2 (140)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (6)
- 15:25 What did they say (26)
- 15:30 What did they say (27)
- 15:35 English 911 2 (143)
- 15:40 Keep fit (1)
- 16:00 Grammar wise (2)
- 16:25 English is the key (1)
- 16:35 English is the key (2)
- 16:45 English is the key (3)
- 17:00 Feature film
- 18:25 Basic lexis (46)
- 18:35 Basic lexis (47)
- 18:45 Basic lexis (48)
- 18:55 Step by step 2 (16)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (34)
- 19:20 Life around (43)
- 19:30 Jack of all trades (11)
- 19:40 Basic lexis (50)
- 19:45 Basic lexis (51)
- 19:50 Basic lexis (52)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (1)
- 20:20 Let's talk (1)
- 20:35 English in focus (1)
- 20:45 English 911 2 (4)
- 20:50 English 911 2 (6)
- 20:55 English 911 2 (7)
- 21:00 Feature film
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (6)
- 23:25 What did they say (26)
- 23:30 What did they say (27)
- 23:35 English 911 2 (143)
- 23:40 Keep fit (1)
- 00:01 Реальная история
- 00:32 FREEDOM
- 03:02 Миномет
- 03:06 Люди доброй воли
- 03:38 Украинские ценности
- 03:56 Виновники войны
- 04:13 Пропавшие без вести
- 04:17 Григорий Герман
- 04:51 Боровая
- 04:56 Люди доброй воли
- 05:35 Дружить с Путиным не модно
- 06:00 Наше время
- 06:31 Последствия ракетного удара России по детской больнице в Киеве
- 06:37 Смена власти в Великобритании. Лондон ускорит военную помощь Киеву
- 06:55 Днепр. Ликвидация последствий удара
- 07:00 FREEDOM
- 10:27 Специальный репортаж
- 11:00 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:12 Гражданская оборона
- 14:27 Россияне продолжают красть зерно на оккупированных территориях Украины
- 14:43 Страны ЕС и НАТО считают Россию основной угрозой
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:50 Антизомби
- 17:03 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:31 FREEDOM
- 21:31 Sestry
- 22:14 Спортивные протезы для ветеранов
- 22:18 Гражданская оборона
- 22:35 Объятия с убийцей: зачем премьер Индии приезжал к Путину
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:02
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The World This Week
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 French Connections
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Access Asia
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The World This Week
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:15 Le journal
- 07:16 The World This Week
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 People And Profit
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 Access Asia
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Focus
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Revisited
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 En tete a tete
- 11:52 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 The 51 Percent
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 A Week in France
- 14:30 Le journal
- 14:45 The Reporter's Week
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 En tete a tete
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:14 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:44 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 French Connections
- 20:22 Focus
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 France In Focus
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 A Week in France
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 The Reporter's Week
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:12 Une semaine dans le monde
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 En tete a tete
- 02:30 Le journal
- 02:45 L'invité de l'économie
- 02:57 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 Dans les hebdos
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 Une semaine dans le monde
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:40 Le monde dans tous ses Etats
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:22 Dans les hebdos
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 Outre-mer
- 14:00 Le journal
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 Le journal
- 14:45 Une semaine reportages
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 En tete a tete
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 Plan B
- 19:51 Focus
- 19:56 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports samedi
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters plus
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports samedi
- 23:21 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Stulecie Winnych 4 (45)
- 11:30 W labiryncie (Pościg)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kaszuby, morenka i sieć
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 17:56 100 lat w służbie polskiego morza
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:01 Raport gospodarczy
- 19:27 Koncert Marcina Wyrostka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Do zanurzenia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Pomorze Etniczne (Moje życie z fotografią)
- 10:11 Pogoda
- 10:15 Kwiaty na warsztat (Sznurek)
- 10:29 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 10:45 Europa z bliska
- 10:56 A to polski właśnie... (Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała)
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend (Dzień dobry tu Stepnica)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (41)
- 17:53 Prasa donosi (Wypoczynek w II RP)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Z życia Kościoła
- 10:18 Męska przygoda
- 10:42 Medycyna i ty
- 10:59 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Prognoza pogody
- 11:38 Sekrety świata (Elba)
- 11:41 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:41 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 14:55 Wielkopolska każdego dnia (13 lipca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 15:50 Piłka nożna - studio
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Czas honoru 6 (Zakładniczka)
- 19:35 Dlaczego krowa...
- 19:48 Różnorodność biologiczna (Miasto)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:11 Warto tam być
- 10:14 Poczytalnia
- 10:26 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 10:40 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:10 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 17:50 Kuchenne recepty (Zupy)
- 18:13 Korycińskie święto truskawki
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Mistrz fotografii)
- 19:14 Magiczne Podlasie (Ziołowy Zakątek)
- 19:19 Nad Niemnem (543)
- 19:34 Piosenka u Ciebie
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Magiczne Podlasie (Jezioro Hańcza)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wędrówki starszaków
- 10:00 Fajna Polska (Darłowo)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Design i ty
- 18:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Głos dnia
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 19:30 L jak las (3/24)
- 19:45 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)