Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:11 Warto tam być
- 10:14 Poczytalnia
- 10:26 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 10:40 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:10 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 17:50 Kuchenne recepty (Zupy)
- 18:13 Korycińskie święto truskawki
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Mistrz fotografii)
- 19:14 Magiczne Podlasie (Ziołowy Zakątek)
- 19:19 Nad Niemnem (543)
- 19:34 Piosenka u Ciebie
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Magiczne Podlasie (Jezioro Hańcza)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wędrówki starszaków
- 10:00 Fajna Polska (Darłowo)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Design i ty
- 18:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Głos dnia
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 19:30 L jak las (3/24)
- 19:45 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (11/24)
- 10:30 Agroregion (14/24)
- 10:54 Jeszcze dzień z życia
- 11:10 W Borach i na Krajnie
- 11:23 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Pomnik hr. Marianny Granowskiej w Kamionce)
- 11:35 Audycje komitetów wyborczych
- 11:45 Spotkania z ekologią (14/24)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Woda bydgoska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Wielbiciel piękna)
- 17:15 Bez barier (2/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (3/24)
- 17:55 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 18:10 Audycje komitetów wyborczych
- 18:15 Las jaki jest (1/24)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Blachnicki. Życie i światło
- 19:56 Audycje komitetów wyborczych
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 21:55 Audycje komitetów wyborczych
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:53 Obalamy mity medyczne (6)
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:25 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 17:32 Tour de Lubuskie
- 18:22 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:50 Prognoza pogody
- 18:53 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 To dobry dzień - weekend
- 11:00 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 11:15 Reportaż z każdej strony (Wojenne losy wawelskich skarbów)
- 11:30 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 11:45 Reportaż. Z lubelskiego (Pisz na Berdyczów...)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 14:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 14:50 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 16:35 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 17:15 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:43 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 17:55 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 18:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 18:10 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 18:15 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:55 Słonik nadziei
- 19:00 Piosenka dla Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Rok w ogrodzie
- 10:21 Rok w ogrodzie extra
- 10:31 Pełnosprawni
- 10:51 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:00 Studio lato
- 11:30 Stacja Rzeszów Główny
- 11:48 Z życia regionu (Ambasadorzy z wizytą na Podkarpaciu)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza)
- 17:10 Osobliwości Podkarpacia (Lamus w Hawłowicach Górnych)
- 17:30 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro
- 18:18 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 19:15 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 19:25 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 19:45 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 267 - Patryk Mateja)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:05 Pełnia wiary
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 19:16 Szlachetne zdrowie
- 19:31 Odkryj regiony
- 19:56 Poznaj region (Winnica w Bagieńcu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika dnia (13)
- 16:42 Pogoda (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (13)
- 17:02 Raport pogodowy (13)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 17:17 Spichlerz smaków (52)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (34)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Testament Zygmunta Augusta)
- 18:15 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 18:30 Kronika (13)
- 18:51 Pogoda (13)
- 18:54 Raport pogodowy (13)
- 18:56 Działo się w Krakowie
- 18:59 Urok życia (Andrzej Sikorowski)
- 19:24 Kronika kulturalna
- 19:34 Wesołe lata Telewizji Kraków (Republika)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (13)
- 21:50 Pogoda (13)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 I nie widziałem ich więcej żywych
- 19:40 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 19:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Świat pomiarów
- 19:17 Zmiana biegu
- 19:24 Nie taki internet straszny
- 19:38 Prosto z lasu
- 19:51 Siewcy słowa
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Siewcy słowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:46 Agroexpress
- 10:57 Życie lasu. Grzyby
- 11:35 Łucka odkrywa Łódzkie
- 11:48 Dni Opoczna 2024
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 17:51 Misja OGRÓD
- 18:04 ABC pacjenta
- 18:17 Teatr Wielki zza kulis
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:48 Sport
- 18:53 Pogoda
- 18:58 Łódzka nauka
- 19:12 Historie z pasją (4)
- 19:26 LOFT
- 19:46 Łucka odkrywa Łódzkie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (11)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 04:10 Nauka jazdy 5 (21/30)
- 04:45 Recepta na stary dom 4 (8-ost.)
- 05:10 Kto was tak urządził?
- 05:40 Uwaga! (7521)
- 05:55 Batwheels (39/40)
- 06:10 Batwheels (40-ost.)
- 06:25 Ugotowani w parach (3/13)
- 07:20 Kuchenne rewolucje (Stare Czarnowo, Czarny Bawół)
- 11:30 Na Wspólnej (3848)
- 11:55 Na Wspólnej (3849)
- 12:20 Na Wspólnej (3850)
- 12:50 Na Wspólnej (3851)
- 13:25 Weekendowa metamorfoza 6 (1/8)
- 16:05 Lepiej późno niż później
- 18:45 Sport
- 18:46 Raport Speedway Grand Prix (7/10)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:30 Uwaga! (7522)
- 19:55 Doradca smaku (Lekkie ciasto z kruszonką)
- 20:00 Kocha, lubi, szanuje
- 22:45 Zanim odejdą wody
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 10:00 Programy powtórkowe
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:52 Serwis informacyjny
- 11:15 Serwis informacyjny
- 11:30 Serwis informacyjny
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Biznes News24
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 14:00 Biznes News24
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:30 Serwis informacyjny
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:22 Serwis informacyjny
- 16:45 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:30 Serwis informacyjny
- 17:40 News24 dzień
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis informacyjny
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:15 Serwis informacyjny
- 20:37 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 21:40 News24 dzień
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Discovering the World's Culture: Turkey's Fairytale Festival
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 07:00 BBC News
- 07:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click: Eco Tech
- 09:00 BBC News
- 09:30 Discovering the World's Culture: Turkey's Fairytale Festival
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 3
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 14:00 BBC News
- 14:30 Americast: 2024
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 17:00 BBC News
- 17:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click: Eco Tech
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 3