Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Bez kitu
- 01:50 Tak jest
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:10 Akademia ogrodnika
- 03:15 Szkło kontaktowe
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Akademia ogrodnika
- 04:45 Tak jest
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 19:05 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Superwizjer
- 21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 21:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 21:50 Kadr na Kino
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:42 Strefa kibica - żużel
- 00:55 Fakty po Faktach
- 01:40 Bez kitu
- 02:45 Tak jest
- 03:40 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:05 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Fakty po Faktach
- 05:30 Kijek w kosmosie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:55 Makłowicz w drodze
- 07:30 Jak to jest złożone? (Rewolucja dronów)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Byk i Niedźwiedź
- 09:35 Bez kitu
- 10:35 Fakty o świecie
- 11:35 Tak jest
- 12:35 Byk i Niedźwiedź
- 12:55 Bez kitu
- 14:00 Kijek w kosmosie
- 14:45 Tak jest
- 15:45 Rozmowy dnia
- 18:00 Akcja Grawitacja
- 18:05 Byk i Niedźwiedź
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Świat do odczytu (33)
- 00:45 Zdaniem analityków
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Zdaniem analityków
- 02:30 Świat do odczytu (33)
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (3)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (33)
- 07:05 Blajer mówi: Biznes
- 07:20 Blajer mówi: Biznes
- 07:35 Blajer mówi: Biznes
- 07:50 Blajer mówi: Biznes
- 08:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 08:15 Biznes wieczorem
- 08:45 Zdaniem analityków
- 09:00 Blajer mówi: Biznes
- 09:15 Blajer mówi: Biznes
- 09:30 Blajer mówi: Biznes
- 09:45 Blajer mówi: Biznes
- 10:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 10:15 Zdaniem analityków
- 10:30 Biznes wieczorem
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:20 Blajer mówi: Biznes
- 11:35 Blajer mówi: Biznes
- 11:50 Blajer mówi: Biznes
- 12:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 12:15 Motozoom (112)
- 12:45 Po godzinach: Konie (5)
- 13:00 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 13:15 Dobra franczyza 2 (25)
- 13:30 Kadry w pigułce (142)
- 13:45 Po godzinach: Konie (5)
- 14:00 ITbiznes (184)
- 14:25 Dobra franczyza 2 (25)
- 14:45 Po godzinach: Konie (5)
- 15:00 Wyścigi konne
- 19:20 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Pieniądze z papieru (106)
- 20:00 Nowy jedwabny szlak (4)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (142)
- 21:30 Biznes to ludzie (3)
- 22:00 Świat do odczytu (33)
- 22:35 Pieniądze z papieru (106)
- 23:05 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 23:20 Dłuższa rozmowa
- 23:35 Po godzinach: Konie (5)
- 23:45 Twój branding (102)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 01:25 Był sobie pies
- 03:15 Kickboxer: Odwet
- 05:15 61. KFPP w Opolu - "Zakochani są wśród nas", czyli piosenki Janusza Kondratowicza
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:45 Balans bieli
- 06:20 Awantura o Basię (Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Rok w ogrodzie (1077)
- 16:40 Wielka wyprawa maluchów
- 16:45 Przed ekranem (8)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Nokturn na harfę)
- 21:20 Hit na sobotę: Ben Hur
- 23:30 Kickboxer: Odwet
- 01:00 Miłość po francusku
- 02:45 Morderstwa w Cotentin
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (2980)
- 05:25 Barwy szczęścia (2981)
- 06:00 Barwy szczęścia (2982)
- 06:35 M jak miłość (1793)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:30 To jest grane (16)
- 12:05 Heca w zoo
- 14:00 Familiada (2962)
- 14:35 Koło fortuny (1574)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Bohdan Łazuka)
- 22:10 Panorama
- 22:50 Ja wam pokażę!
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Filmowe spotkania
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dlaczego krowa... (Lemury)
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:30 Saga rodów (Ród Sieradzkich)
- 17:50 Kuchnia dwudziestolecia (Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z dzieckiem w podróży
- 17:15 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 19:40 Duchowym szlakiem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Stulecie Winnych 4 (45)
- 11:30 W labiryncie (Pościg)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kaszuby, morenka i sieć
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 17:56 100 lat w służbie polskiego morza
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:01 Raport gospodarczy
- 19:27 Koncert Marcina Wyrostka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Do zanurzenia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Pomorze Etniczne (Moje życie z fotografią)
- 10:11 Pogoda
- 10:15 Kwiaty na warsztat (Sznurek)
- 10:29 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 10:45 Europa z bliska
- 10:56 A to polski właśnie... (Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała)
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend (Dzień dobry tu Stepnica)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (41)
- 17:53 Prasa donosi (Wypoczynek w II RP)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Z życia Kościoła
- 10:18 Męska przygoda
- 10:42 Medycyna i ty
- 10:59 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Prognoza pogody
- 11:38 Sekrety świata (Elba)
- 11:41 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:41 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 14:55 Wielkopolska każdego dnia (13 lipca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 15:50 Piłka nożna - studio
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Czas honoru 6 (Zakładniczka)
- 19:35 Dlaczego krowa...
- 19:48 Różnorodność biologiczna (Miasto)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)