Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:25 Był sobie pies
- 03:15 Kickboxer: Odwet
- 05:15 61. KFPP w Opolu - "Zakochani są wśród nas", czyli piosenki Janusza Kondratowicza
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:45 Balans bieli
- 06:20 Awantura o Basię (Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Rok w ogrodzie (1077)
- 16:40 Wielka wyprawa maluchów
- 16:45 Przed ekranem (8)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Nokturn na harfę)
- 21:20 Hit na sobotę: Ben Hur
- 23:30 Kickboxer: Odwet
- 01:00 Miłość po francusku
- 02:45 Morderstwa w Cotentin
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (2980)
- 05:25 Barwy szczęścia (2981)
- 06:00 Barwy szczęścia (2982)
- 06:35 M jak miłość (1793)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:30 To jest grane (16)
- 12:05 Heca w zoo
- 14:00 Familiada (2962)
- 14:35 Koło fortuny (1574)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Bohdan Łazuka)
- 22:10 Panorama
- 22:50 Ja wam pokażę!
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Filmowe spotkania
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dlaczego krowa... (Lemury)
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:30 Saga rodów (Ród Sieradzkich)
- 17:50 Kuchnia dwudziestolecia (Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 01:20 Freddy kontra Jason
- 03:30 Nasz nowy dom (236)
- 04:40 Disco Gramy (6243)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:45 Pingwiny z Madagaskaru
- 10:30 I kto to mówi 3
- 16:45 Gliniarze (Stalker)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (382)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (383)
- 18:50 Wydarzenia (713)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (356)
- 19:45 Sport (713)
- 19:55 Pogoda (713)
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (160)
- 02:15 STOP Drogówka (330)
- 03:15 Interwencja (5442)
- 03:25 Disco Polo Life (2366)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (59)
- 09:00 Galileo (858)
- 10:00 Galileo (859)
- 11:00 #Jesteśmy dla dzieci (236)
- 11:30 Ewa gotuje (512)
- 16:05 13 posterunek 2 (20)
- 16:50 13 posterunek 2 (22)
- 17:25 13 posterunek 2 (23)
- 00:10 Zabójcze polowanie
- 02:15 Zobacz to!: Menu na miarę (9)
- 03:00 Dyżur 3 (36)
- 03:35 Dyżur 3 (37)
- 04:00 Menu na miarę (11-ost.)
- 04:35 Menu na miarę (1/11)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:30 Dyżur 3 (39)
- 06:00 Taki jest świat 9 (28)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Uroki ojcostwa)
- 20:00 Mocne sobotnie kino: Dziedzictwo krwi
- 21:45 Tomb Raider
- 00:45 Piła 6
- 02:20 Lombard. Życie pod zastaw 4 (192)
- 03:20 Niesamowite! (Skuter)
- 04:00 Niesamowite! (Firma na sprzedaż)
- 04:35 Niesamowite! (Drogi spadek)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 07:00 Ale numer! 20 (10)
- 07:35 Ale numer! 20 (11)
- 08:00 Kamper Polska (9)
- 09:10 Hit Kabaret Show (1)
- 17:30 Bayala i ostatni smok
- 01:50 FBI 3 (10)
- 02:45 FBI 3 (11)
- 03:45 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 04:45 Znaki 2 (1)
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Rysa (1)
- 07:00 Agenci NCIS 17 (14)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:45 Agenci NCIS 17 (17)
- 10:40 Agenci NCIS 17 (18)
- 11:35 Kobra - oddział specjalny (5)
- 12:35 Kobra - oddział specjalny (6)
- 13:35 Wojownicze żółwie ninja
- 15:45 Jack i Jill
- 17:40 Żona na niby
- 20:00 Venom
- 22:15 Medalion
- 00:00 Tsunami w święta (3)
- 01:00 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (8)
- 02:40 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 03:25 Planeta Ziemia 2 (5)
- 04:20 W okowach mrozu 4 (3)
- 05:05 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (3)
- 06:30 Planeta Ziemia 2 (1)
- 07:45 Planeta Ziemia 2 (2)
- 08:50 Planeta Ziemia 2 (3)
- 16:00 W okowach mrozu 2 (7)
- 17:00 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 18:00 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 19:00 Nadchodzi powódź
- 20:00 Brytyjskie fabryki 2 (4)
- 21:00 Wszechświat: kulisy (2)
- 22:10 W okowach mrozu 4 (11)
- 23:05 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 00:50 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:15 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:45 Taffy (Kichanie)
- 01:55 Taffy (Stróż)
- 02:00 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 02:05 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 02:15 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:35 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:00 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 03:20 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 05:45 Taffy (Lekcja życia)
- 05:50 Taffy (Redaktor Taffy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Iluzja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Determinacja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 07:50 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 08:00 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 08:05 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 08:20 Taffy 2 (Walka o medal)
- 08:30 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 08:35 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 08:40 Taffy 2 (Koci gang)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (2)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 01:10 Good Girl
- 02:40 Ameryka w ogniu
- 04:15 Zakończenie programu
- 05:25 Coco Chanel
- 07:15 Między wierszami
- 08:55 Proza życia
- 10:35 Gra tajemnic
- 12:25 W pogoni za szczęściem
- 20:00 Rozbitkowie
- 21:30 7 psychopatów
- 23:20 Snowden
- 00:55 Wina 3 (1)
- 02:00 Profesor T 3 (6)
- 02:50 Komisarz Maigret (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (5)
- 05:15 Obiady piątkowe 5 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (4)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (5)
- 08:00 Śmierć pod palmami 12 (8)
- 09:10 Lewis 8 (1)
- 22:10 Milczący świadek 24 (2)
- 23:20 Morderstwa w Midsomer 13 (7)
- 00:15 Camino
- 02:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:40 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Kod Jezusa (2)
- 06:55 Kod Jezusa (3)
- 07:50 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:55 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (2)
- 17:05 Gliniarz i prokurator (3)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 22:00 Droga smoka
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (2)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (9)
- 01:50 Selfie po polsku 2 (10)
- 02:20 I love kabaret (4)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:20 I love kabaret (6)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (52)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (11)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Patent na zieleń (2)
- 08:15 To leci w sieci (18)
- 08:45 To leci w sieci (15)
- 09:05 To leci w sieci (1)
- 09:30 Historia kultowych marek (13)
- 10:00 Historia kultowych marek (14)
- 10:30 Jak żyją miliarderzy? (1)
- 11:30 Łowca smaków poleca (5)
- 12:35 Ogniem i mieczem
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 00:50 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:35 Turystyczna jazda (Mielno)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 08:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 09:00 Giganty na drogach (3)
- 10:00 Giganty na drogach (4)
- 11:00 Giganty na drogach (5)
- 12:00 Giganty na drogach (6)
- 13:00 Giganty na drogach (7)
- 14:00 Giganty na drogach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (9)
- 16:00 Giganty na drogach (10)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 20:00 II wojna światowa - bez granic (6)
- 21:05 Gdańsk 1939
- 22:10 Giganty na drogach 2 (4)
- 23:10 Giganty na drogach 2 (5)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 06:55 Z lokalnego archiwum
- 07:15 U nas w...
- 07:35 U nas w...
- 07:55 U nas w...
- 08:15 U nas w...
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 09:55 Przepis na remont 2 (1)
- 10:25 Przepis na remont 2 (2)
- 11:00 Przepis na remont 2 (3)
- 11:35 Przepis na remont 2 (4)
- 12:00 Przepis na remont 2 (5)
- 12:25 Przepis na remont 2 (6)
- 12:55 Przepis na remont 2 (7)
- 13:25 Przepis na remont 2 (8)
- 13:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 20:00 Łuczniczka
- 21:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 08:10 Mistrzowie szycia 8 (1)
- 09:15 Mistrzowie szycia 8 (2)
- 16:50 Mistrzowie szycia 8 (1)
- 17:55 Mistrzowie szycia 8 (2)
- 22:00 Nowy wymiar remontu 3 (7)
- 23:05 Sekrety kobiecego orgazmu
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 07:00 Blue 2 (Kibel)
- 07:10 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 07:20 Blue 2 (Stójka)
- 07:30 Blue 2 (Helikopter)
- 07:40 Blue 2 (Ośmiornica)
- 07:50 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 08:00 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 08:10 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 08:20 Blue 2 (Burgerownia)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (2)
- 09:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (104)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Nowe Ninja moce/ Nowe Ninja moce, część 2)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Luna schodzi na ziemię/ Sowie sztuczki)
- 00:25 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (7)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (8)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Zauroczenie / Nowy burmistrz)
- 06:00 Taffy (Milczenie szopów)
- 06:05 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:10 Taffy (Przyjaciele)
- 06:25 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:35 Taffy (Podchody z duchami)
- 06:40 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:55 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 07:25 Herosi pół na pół (Czysta robota/ Lepka sprawa)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Potworek mamusi / Mrożony tata)
- 10:00 Sowi dom (Zagubieni w bibliotece)
- 10:30 Sowi dom (Ucieczka Palizmanu)
- 11:00 Star Butterfly kontra siły zła (Zamrożony dzień/Królewski ból)
- 11:25 Star Butterfly kontra siły zła (Poprawczak Św. Olgi dla Krnąbrnych Księżniczek (Część 1 i 2))
- 11:55 Star Butterfly kontra siły zła (Międzywymiarowa wycieczka/Marco rośnie broda)
- 18:00 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 18:10 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 18:25 Taffy 2 (Pamiątka)
- 18:30 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 18:35 Taffy 2 (Małpie figle)
- 18:50 Fineasz i Ferb (26)
- 19:20 Fineasz i Ferb (24)
- 19:50 Fineasz i Ferb (16)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Noc gier/Spiesz się powoli)
- 00:00 Blue (49)
- 00:10 Blue (51)
- 00:20 Andy dookoła świata (19)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (12)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (11)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 01:05 Piotruś Królik (48)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue (34)
- 01:40 Blue (35)
- 01:50 Blue (50)
- 02:00 Blue (36)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 02:20 Blue (41)
- 02:25 Tosia i Tymek (29)
- 02:40 Kręciołki (92)
- 02:50 Teletubisie (36)
- 03:05 Blue (49)
- 03:10 Blue 2 (26)
- 03:20 JoJo i Babcia (10)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 03:45 Tosia i Tymek (53)
- 03:55 Tosia i Tymek (54)
- 04:10 Blue 2 (49)
- 04:15 Blue 2 (50)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 04:35 Blue 2 (11)
- 04:45 Blue 2 (12)
- 04:50 Blue 2 (13)
- 05:00 Blue 2 (14)
- 05:05 Superpyra (9)
- 05:15 Kolorklocki (24)
- 05:20 Hej, Duggee! (44)
- 05:25 Hej, Duggee! (45)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (13)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 06:20 W Papierowej Krainie (31)
- 06:35 Superpyra (43)
- 06:45 Blue (49)
- 06:55 Blue (50)
- 07:00 Blue (51)
- 07:10 Blue 2 (1)
- 07:20 Blue 2 (2)
- 07:30 Blue 2 (3)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 08:00 Pan Robótka w domu (5)
- 08:10 W Papierowej Krainie (28)
- 08:20 Blue (8)
- 08:30 Blue (9)
- 08:40 Blue (10)
- 08:45 Blue (11)
- 08:55 Blue (12)
- 09:05 Blue 2 (25)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (21)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (1)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (2)
- 10:10 Tosia i Tymek (39)
- 10:20 Blue (41)
- 10:30 Blue (42)
- 10:40 Psi Oddział (1)
- 10:55 Matklocki (7)
- 11:00 Piotruś Królik (48)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (14)
- 11:50 Superpyra (36)
- 12:00 Blue (27)
- 12:10 Blue 2 (35)
- 12:15 Blue (50)
- 12:25 Blue 2 (7)
- 12:35 Blue (51)
- 12:45 Andy dookoła świata (19)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (11)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 13:30 Piotruś Królik (48)
- 13:45 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue (34)
- 14:05 Blue (35)
- 14:15 Blue (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 14:35 Blue (41)
- 14:45 Tosia i Tymek (29)
- 15:00 Piotruś Królik (49)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (15)
- 15:50 Superpyra (37)
- 16:00 Blue (28)
- 16:10 Blue 2 (36)
- 16:15 Blue (51)
- 16:25 Blue 2 (1)
- 16:35 Blue (33)
- 16:45 Andy dookoła świata (20)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (12)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 17:30 Piotruś Królik (49)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue (37)
- 18:10 Blue (38)
- 18:15 Blue (39)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 18:40 Blue (42)
- 18:50 Tosia i Tymek (30)
- 19:00 Kręciołki (93)
- 19:15 Teletubisie (37)
- 19:30 Blue 2 (27)
- 19:35 Blue 2 (28)
- 19:45 JoJo i Babcia (11)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (26)
- 20:15 Tosia i Tymek (55)
- 20:30 Tosia i Tymek (56)
- 20:40 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 20:50 Blue 2 (Wielkanoc)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 21:15 Blue 2 (15)
- 21:20 Blue 2 (16)
- 21:30 Blue 2 (17)
- 21:40 Blue 2 (18)
- 21:50 Superpyra (10)
- 22:00 Hej, Duggee! (47)
- 22:10 Kolorklocki (25)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (14)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik (49)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (15)
- 23:35 Superpyra (37)
- 23:45 Blue (28)
- 23:55 Blue 2 (36)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:10 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:40 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:50 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:15 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:55 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Zamieszanie na składzie)
- 06:30 Bob Budowniczy 20 (Szofer Spychacz)
- 07:00 Bob Budowniczy 20 (Złamany maszt)
- 07:25 Bob Budowniczy 20 (Dzień szkolenia)
- 07:55 Bob Budowniczy 20 (Lawina)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 22:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 23:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 00:00 Opowieści warzywne
- 00:03 Świat podwodny
- 00:05 Teraz się bawimy
- 00:07 Towarzysze zabawy
- 00:10 Świat elfów
- 00:12 Wstawaj!
- 00:15 Świat elfów
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Sunville
- 00:24 Jaki jest twój zawód ?
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:29 Świat podwodny
- 00:32 Zwierzęta
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Sunville
- 00:42 Kolorowe koło
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Towarzysze zabawy
- 00:52 Jaki jest twój zawód ?
- 00:54 Kolorowe koło
- 00:57 Teraz się bawimy
- 01:00 Sunville
- 01:03 Sport, sport, sport
- 01:08 Urocze miejsca
- 01:10 Galaktyczni turyści
- 01:13 Mini opowiadania
- 01:15 Sunville
- 01:19 Safari
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Opowieści warzywne
- 01:26 Puffy i Tubby
- 01:29 Miejskie życie
- 01:31 Łazienka
- 01:34 Przygody w przestrzeni
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:39 Przygody w przestrzeni
- 01:42 Safari
- 01:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:47 Opowieści warzywne
- 01:50 Urocze miejsca
- 01:53 Świat podwodny
- 01:56 Puffy i Tubby
- 01:59 Miejskie życie
- 02:01 Świat zwierząt
- 02:04 Posłuchaj tego
- 02:06 Safari
- 02:09 Miejskie życie
- 02:11 Oli - cykle natury
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:17 Kącik naukowy
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:23 Panni i Fanni
- 02:25 Jaki jest twój zawód ?
- 02:27 Panni i Fanni
- 02:30 Puffy i Tubby
- 02:34 Kolorowe koło
- 02:36 Sunville
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:42 Urocze miejsca
- 02:44 Przygody w przestrzeni
- 02:47 Sunville
- 02:50 Safari
- 02:52 Kolorowa magia
- 02:56 Kącik naukowy
- 02:58 Grupy
- 03:00 Kolorowe koło
- 03:03 Miyu i Litto
- 03:06 Urocze miejsca
- 03:09 Świat elfów
- 03:12 Mini opowiadania
- 03:14 Taniec
- 03:17 Jak podróżujemy
- 03:20 Jaki jest twój zawód ?
- 03:22 Opowieści warzywne
- 03:24 Świat zwierząt
- 03:27 Przygody w przestrzeni
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:35 Taniec
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:41 Rodzina bobrów
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:46 Teraz się bawimy
- 03:48 Taniec
- 03:51 Opowieści warzywne
- 03:53 Taniec
- 03:56 Wstawaj!
- 03:58 Mini opowiadania
- 04:01 Urocze miejsca
- 04:04 Sport, sport, sport
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Posłuchaj tego
- 04:11 Teraz się bawimy
- 04:14 Wakacje
- 04:16 Świat podwodny
- 04:19 Kolorowe koło
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Świat podwodny
- 04:26 Opowieści warzywne
- 04:28 Wakacje
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:39 Kolorowa magia
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Teraz się bawimy
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:52 Wakacje
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Świat podwodny
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:15 Urocze miejsca
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Muzeum
- 05:29 Kolorowe koło
- 05:32 Puffy i Tubby
- 05:36 Panni i Fanni
- 05:39 Grupy
- 05:42 Panni i Fanni
- 05:44 Kolorowe koło
- 05:47 Grupy
- 05:49 Muzeum
- 05:52 Kolorowe koło
- 05:55 Muzeum
- 05:57 Puffy i Tubby
- 06:01 Kolorowa magia
- 06:04 Kącik naukowy
- 06:06 Kolorowa magia
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:12 Safari
- 06:15 Posłuchaj tego
- 06:17 Risto Gusto
- 06:20 Sztuka Leona
- 06:23 Raul
- 06:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:27 Drużyna lalek na ratunek
- 06:30 Hubbi i jego koledzy
- 06:32 Połączony świat
- 06:35 Dotty i Kitty
- 06:39 Towarzysze zabawy
- 06:43 Morskie przygody
- 06:46 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:48 Pojazdy
- 06:51 Wesoła łąka
- 06:54 Zoo
- 06:56 Uczymy się
- 06:59 Dinozaur Milo
- 07:03 Drużyna lalek
- 07:07 Teraz się bawimy
- 07:09 Pojazdy
- 07:11 Świat elfów
- 07:14 Mini opowiadania
- 07:17 Sunville
- 07:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:25 Dźwięki wokół nas
- 07:27 Afryka
- 07:30 Przygody kaczki
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:37 Lola i Liczby
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Sport, sport, sport
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Mały Didy
- 07:55 Sippi Sappi
- 07:57 Albert tłumaczy
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Mimo & Bobo PLUS
- 08:07 Taniec
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:13 Ding Dang Dong
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:21 Teraz się bawimy
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Historie Henryka
- 08:28 Albert tłumaczy
- 08:30 Historie Henryka
- 08:32 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 Słodki dom
- 08:35 Wesołe królestwo
- 08:38 Przygody kaczki
- 08:40 Grupy
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:52 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Dźwięki wokół nas
- 08:57 Albert tłumaczy
- 09:01 Co rośnie na drzewie?
- 09:02 Lola i Liczby
- 09:04 Wesoła łąka
- 09:08 ABC - duckBC
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:14 Opowieści warzywne
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:25 Co rośnie na drzewie?
- 09:26 Słodki dom
- 09:27 Monika i Rudi
- 09:30 Dźwięki wokół nas
- 09:32 Wesoła łąka
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Albert tłumaczy
- 09:38 Afryka
- 09:41 Sippi Sappi
- 09:44 Dinoland
- 09:46 Tempo Giusto
- 09:48 Monika i Rudi
- 09:51 Lola i Liczby
- 09:53 Elfy przyrody
- 09:54 Zack i Ziggy
- 09:57 Albert tłumaczy
- 10:01 Fin i Fianna
- 10:04 Przygody kaczki
- 10:06 Kształcików
- 10:08 Toobys
- 10:10 Zack i Ziggy
- 10:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:16 Słodki dom
- 10:18 Uczymy się
- 10:20 DuckSchool
- 10:23 Uczymy się
- 10:27 Afryka
- 10:29 Brygada ogniowa
- 10:32 Wesołe królestwo
- 10:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:37 Dotty i Kitty
- 10:40 Cubie
- 10:43 Historie Henryka
- 10:45 Mały Didy
- 10:47 Toby McFly
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Uczymy się
- 10:55 Mały Didy
- 10:57 Margo i Felix
- 11:01 Raul
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Afryka
- 11:09 Mały Didy
- 11:11 Toby McFly
- 11:14 Elfy przyrody
- 11:15 Drużyna lalek
- 11:18 Świat Mimo
- 11:20 Fin i Fianna
- 11:23 Cubie
- 11:26 Sippi Sappi
- 11:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:34 Uczymy się
- 11:36 Wesoła łąka
- 11:40 Mały Didy
- 11:42 Połączony świat
- 11:45 Restauracja
- 11:49 Mały Didy
- 11:51 Przygody kaczki
- 11:53 Sippi Sappi
- 11:56 Drużyna lalek
- 11:58 Hiphopowy kaktus
- 12:01 Dinoland
- 12:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:06 Restauracja
- 12:10 Hop-hop
- 12:12 Mały Didy
- 12:14 Świat zabawek
- 12:17 Pociąg
- 12:20 Restauracja
- 12:24 Skoczkowie Planet
- 12:28 Zoo
- 12:31 Mały Didy
- 12:34 Drużyna lalek
- 12:37 Skoczkowie Planet
- 12:41 Afryka
- 12:43 Mimo & Bobo PLUS
- 12:47 Risto Gusto
- 12:50 Hiphopowy kaktus
- 12:52 Małe, ale pracowite
- 12:55 Mimo i Bobo
- 12:58 Restauracja
- 13:02 Drużyna lalek
- 13:04 Kaczka i Puszek
- 13:06 Zoo
- 13:09 Raul
- 13:11 Skoczkowie Planet
- 13:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:18 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:21 Wesołe królestwo
- 13:24 Brygada ogniowa
- 13:26 Wesołe królestwo
- 13:29 Mimo & Bobo PLUS
- 13:34 Monika i Rudi 2
- 13:37 Zabawa w chowanego
- 13:40 Elfy przyrody
- 13:41 Dotty i Kitty
- 13:45 Uczymy się
- 13:48 Lola i Liczby
- 13:51 DuckSchool
- 13:53 Dotty i Kitty
- 13:56 Małe melodie
- 13:58 Słodki dom
- 14:00 Lola i Liczby
- 14:03 Mimo i Bobo
- 14:05 Pixie 2
- 14:06 Fin i Fianna
- 14:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:11 Dotty i Kitty
- 14:15 Pixie 2
- 14:16 Fin i Fianna
- 14:19 Toobys
- 14:21 Pixie 2
- 14:22 Co rośnie na drzewie?
- 14:23 Uczymy się
- 14:26 Pixie 2
- 14:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:30 Wesoła łąka
- 14:33 Mimo i Bobo
- 14:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:38 Mimo i Bobo
- 14:41 Lola i Liczby
- 14:44 Afryka
- 14:46 Lola i Liczby
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Zabawa w chowanego
- 14:58 Hop-hop
- 15:00 Afryka
- 15:02 DuckSchool
- 15:05 Historie Henryka
- 15:07 Risto Gusto
- 15:10 Świat Mimo
- 15:13 Zack i Ziggy
- 15:16 Margo i Felix
- 15:19 Zabawa w chowanego
- 15:22 Hubbi i jego koledzy
- 15:25 Raul
- 15:27 Hubbi się tym zajmie
- 15:30 Świat Mimo
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Afryka
- 15:38 Zack i Ziggy
- 15:41 Drużyna lalek
- 15:43 Tempo Giusto
- 15:45 Restauracja
- 15:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:50 Co rośnie na drzewie?
- 15:52 Restauracja
- 15:55 Hiphopowy kaktus
- 15:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:00 Lola i Liczby
- 16:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:05 Zabawa w chowanego
- 16:08 Afryka
- 16:10 Co rośnie na drzewie?
- 16:11 Toobys
- 16:13 Świat Mimo
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Hop-hop
- 16:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:21 Hiphopowy kaktus
- 16:23 Przygody kaczki
- 16:26 Hiphopowy kaktus
- 16:28 DuckSchool
- 16:30 Raul
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:34 Brygada ogniowa
- 16:37 Toobys
- 16:40 Elfy przyrody
- 16:41 Hop-hop
- 16:43 Zack i Ziggy
- 16:46 Afryka
- 16:48 Mimo & Bobo PLUS
- 16:52 Tempo Giusto
- 16:54 Zabawa w chowanego
- 16:58 Mimo i Bobo
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Tempo Giusto
- 17:04 Hop-hop
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:09 Wstawaj!
- 17:11 Mimo i Bobo
- 17:14 Raul
- 17:16 Sippi Sappi
- 17:19 Hop-hop
- 17:21 Elfy przyrody
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Mimo & Bobo PLUS
- 17:28 Elfy przyrody
- 17:30 Wstawaj!
- 17:32 Raul
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Mały Didy
- 17:39 Sippi Sappi
- 17:42 Tempo Giusto
- 17:44 Małe melodie
- 17:46 Kształcików
- 17:47 Toobys
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:53 Margo i Felix
- 17:56 Kształcików
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Margo i Felix
- 18:01 Albert tłumaczy
- 18:04 Zabawa w chowanego
- 18:06 Uczymy się
- 18:09 Monika i Rudi 2
- 18:12 Monika i Rudi
- 18:15 Zabawa w chowanego
- 18:18 Dotty i Kitty
- 18:22 ABC - duckBC
- 18:25 Kolorowa Klara
- 18:27 Uczymy się
- 18:30 Monika i Rudi 2
- 18:33 ABC - duckBC
- 18:36 Monika i Rudi
- 18:39 Mimo i Bobo
- 18:41 Kolorowa Klara
- 18:44 Małe, ale pracowite
- 18:47 Zabawa w chowanego
- 18:49 Margo i Felix
- 18:52 Restauracja
- 18:55 Tempo Giusto
- 18:57 Kaczka i Puszek
- 18:59 Fin i Fianna
- 19:02 Hubbi i jego koledzy
- 19:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:06 Zack i Ziggy
- 19:09 Dobranoc!
- 19:11 Zoo
- 19:14 Lola i Liczby
- 19:16 Uczymy się
- 19:19 Mimo i Bobo
- 19:21 Zabawa w chowanego
- 19:24 Przygody kaczki
- 19:26 Dinoland
- 19:28 Małe, ale pracowite
- 19:31 Pociąg
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Dinoland
- 19:38 Cubie
- 19:40 Monika i Rudi
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Dźwięki wokół nas
- 19:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:50 Zoo
- 19:53 Małe, ale pracowite
- 19:56 Historie Henryka
- 19:58 Zoo
- 20:00 Brygada ogniowa
- 20:03 Hop-hop
- 20:06 Przygody kaczki
- 20:08 Lola i Liczby
- 20:10 Uczymy się
- 20:14 Sippi Sappi
- 20:16 Lola i Liczby
- 20:19 Pociąg
- 20:22 Mimo i Bobo
- 20:25 Drużyna lalek
- 20:28 Hubbi i jego koledzy
- 20:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Tempo Giusto
- 20:36 Drużyna lalek
- 20:39 Elfy przyrody
- 20:41 Afryka
- 20:44 Hubbi i jego koledzy
- 20:47 Formy są twoje
- 20:50 Fin i Fianna
- 20:52 Brygada ogniowa
- 20:54 Przygody kaczki
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:59 Afryka
- 21:01 ABC - duckBC
- 21:04 Dźwięki wokół nas
- 21:06 Świat Mimo
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:14 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Lola i Liczby
- 21:26 Zabawa w chowanego
- 21:28 Raul
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Raul
- 21:36 Opowieści warzywne
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Dinozaur Milo
- 21:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:59 Mały Didy
- 22:01 Restauracja
- 22:06 Toby McFly
- 22:09 Mimo i Bobo
- 22:10 Toby McFly
- 22:14 Mini opowiadania
- 22:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:18 Świat elfów
- 22:22 Teraz się bawimy
- 22:24 Jak podróżujemy
- 22:27 Kaczka i Puszek
- 22:29 Połączony świat
- 22:32 Zoo
- 22:34 Toby McFly
- 22:37 Raul
- 22:40 Teraz się bawimy
- 22:43 Sunville
- 22:46 Przygody w przestrzeni
- 22:48 Jak podróżujemy
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:57 Fin i Fianna
- 23:00 Uczymy się
- 23:02 Kolorowa Klara
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Słodki dom
- 23:10 Fin i Fianna
- 23:13 Wesoła łąka
- 23:17 Miyu i Litto
- 23:20 Kolorowa magia
- 23:23 Panni i Fanni
- 23:25 Kolorowa magia
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:33 Kształcików
- 23:34 DuckSchool
- 23:37 Toobys
- 23:39 Uczymy się
- 23:42 Albert tłumaczy
- 23:46 Miyu i Litto
- 23:49 Panni i Fanni
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:56 Kącik naukowy
- 23:59 Teraz się bawimy
- 00:03 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:27 Uczymy się z ducktv
- 10:31 Pory roku
- 11:35 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:49 Pory roku
- 16:50 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:52 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:56 Słodkie sny
- 20:57 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 LaLiga Promoted Teams
- 07:05 LaLiga Top Scorer
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 17:00 LaLiga Team of the Season
- 17:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 LaLiga Team of the Season
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Top Goals
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 03:00 Rumble & Hum (7)
- 10:00 WWE Raw (19)
- 13:00 Fighting Fit (1)
- 14:00 Fighting Fit (2)
- 15:00 WWE NXT (16)
- 16:00 WWE - Main Event (16)
- 17:00 WWE: Money in the Bank (1)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 10:05 Sektor Prasowy
- 10:10 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 10:40 Sektor Prasowy
- 10:45 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 11:15 Sektor Prasowy
- 11:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 20:10 Sektor Prasowy
- 20:15 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 20:45 Sektor Prasowy
- 20:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 21:25 Sektor Prasowy
- 21:30 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 00:00 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (2)
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 03:00 Remont na 5+ (4)
- 03:30 Remont na 5+ (5)
- 03:55 Remont na 5+ (6)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:50 Remont na 5+ (8)
- 05:15 Remont na 5+ (1)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:30 Trucker Club (185)
- 08:00 Remont na 5+ (2)
- 08:30 Remont na 5+ (3)
- 09:00 Remont na 5+ (4)
- 09:30 Remont na 5+ (5)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 10:25 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 10:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:25 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 11:55 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 14:25 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:15 Remont na 5+ (1)
- 15:45 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 04:10 Top Gear 21 (5)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo (2)
- 06:00 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 07:00 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (1)
- 07:55 W warsztacie (6)
- 08:50 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 09:50 Gaz do dechy (3)
- 12:50 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 13:45 Król zdrajca: Edward VIII
- 14:45 Gaz do dechy (3)
- 15:45 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 18:55 W warsztacie (6)
- 19:55 Jak kupić najdroższe auta świata (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:45 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:40 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (8)
- 07:10 Kuchnia na dziko (9)
- 07:25 Kuchnia na dziko (10)
- 07:40 Kuchnia na dziko (11)
- 07:50 Kuchnia na dziko (12)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 2 (24)
- 08:25 Ogród bez tajemnic 4 (2)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (Katalonia)
- 09:25 Ogrody marzeń 2 (Versillia)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (Austria)
- 10:30 Ogrody marzeń 2 (Walia)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 18:00 Przepis na remont 2 (5)
- 18:30 Przepis na remont 2 (6)
- 19:00 Przepis na remont 2 (7)
- 19:30 Przepis na remont 2 (8)
- 22:55 Ogrody marzeń 2 (Owernia)
- 23:30 Ogrody marzeń 2 (Holandia)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (3)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Trening w marszu)
- 10:00 Nocna zmiana (6)
- 10:55 Nocna zmiana (7)
- 11:45 Nocna zmiana (8)
- 12:35 Nocna zmiana 2 (1)
- 13:25 Nocna zmiana 2 (2)
- 14:25 200-kilogramowe dziecko
- 15:25 Pytania do doktora (Otyłość)
- 16:00 Zapytaj lekarza (1)
- 16:35 Łowcy smaków (2)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (2)
- 17:50 Pies na życie (3)
- 18:25 Zwierzaki z misją (3)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 19:35 Zapytaj lekarza (2)
- 20:10 Happy i Zen (3)
- 20:40 Happy i Zen (4)
- 21:20 Żyj jak Laila (3)
- 21:50 Żyj jak Laila (4)
- 22:20 Metoda Osmina (3)
- 23:30 Monika i seks (5)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Bajeranckie Halloween: część druga)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Randka dla lokaja)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Boiskowa katastrofa)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (Urodziny Debry)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda (Kocham Cię)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda (Szkoda, że nie jestem Gusem)
- 05:00 Współczesna rodzina 9 (W twojej głowie)
- 05:30 Współczesna rodzina 9 (Zapisane w gwiazdach)
- 06:00 Współczesna rodzina 9 (Klapsy za wspomnienia)
- 06:30 Współczesna rodzina 9 (Weekend w winnicy)
- 07:00 Współczesna rodzina 9 (Królewska wizyta)
- 07:30 Współczesna rodzina 9 (Problemy z tatusiem)
- 18:00 On, ona i dzieciaki 4 (Reżyser)
- 18:30 On, ona i dzieciaki 4 (Pomoc domowa)
- 19:00 Agent XXL
- 00:30 Jesteś Bogiem
- 03:00 Wenecja
- 05:25 Wenus z Willendorfu
- 06:00 Polowanie na muchy
- 08:00 Moja ulica
- 08:10 Urodziny młodego warszawiaka
- 10:25 Wilcze echa
- 12:35 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 13:20 Kuba
- 15:05 Do widzenia, do jutra
- 16:55 Panny i wdowy
- 20:00 Haker
- 21:55 Jak pies z kotem
- 00:20 Obrońca
- 02:20 Gdańsk 1939
- 03:25 Bez prawa do życia
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 08:00 Zameldowani (6)
- 08:30 Zameldowani (7)
- 09:00 Zameldowani (8)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:55 Bonanza (12)
- 11:55 Bonanza (13)
- 13:00 Legendy rocka (U2)
- 13:30 Legendy rocka (Queen)
- 14:00 Legendy rocka (ABBA)
- 15:05 Legendy rocka (Cher)
- 18:00 Trędowata
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:00 Policyjna opowieść 2
- 00:05 Straszne piątki: Świt żywych trupów
- 02:30 Rezerwat
- 04:30 Bulionerzy (Nadwyżka)
- 05:05 Bulionerzy (Przechył)
- 05:30 Bulionerzy (Wspólnota)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:15 Przygody Merlina (Znak Nimueh)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (W kawałkach)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 15:30 Ściągany
- 17:20 Jedz, módl się, kochaj
- 20:00 Premiera: Głośne hity: Joker
- 21:55 Zdrajca
- 00:00 Trzy siostry (224)
- 01:00 Dzika miłość (104)
- 02:00 Teresa (20)
- 03:00 Okrutne miasto (44)
- 04:00 Przypieczętowany los (96)
- 05:00 Sploty nienawiści (1)
- 06:00 Przypieczętowany los (92)
- 07:00 Przypieczętowany los (93)
- 08:00 Przypieczętowany los (94)
- 09:00 Przypieczętowany los (95)
- 10:00 Przypieczętowany los (96)
- 11:00 Dzika miłość (100)
- 12:00 Dzika miłość (101)
- 13:01 Dzika miłość (102)
- 14:00 Dzika miłość (103)
- 15:00 Dzika miłość (104)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 18:01 Niezwyciężona miłość (38)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 21:00 Płomienie pożądania (1)
- 22:00 Płomienie pożądania (2)
- 23:00 Teresa (16)
- 00:00 Archie (4)
- 01:00 Agenci NCIS 10 (Szkwał)
- 01:45 Agenci NCIS 10 (Polowanie na duchy)
- 02:25 Paryż 1900: policja (4)
- 03:25 Świat w ogniu: Początki (4)
- 12:30 Agenci NCIS 10 (Od teraz)
- 13:20 Poirot 12 (Przyjdź i zgiń)
- 19:25 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 01:00 Znaki (2)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (3)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 03:55 Znaki (2)
- 05:00 Znaki 2 (6)
- 06:00 Totalcar 7 (7)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (4)
- 08:50 Najdroższy rejs świata (4)
- 09:40 Świąteczny rejs w luksusie
- 22:45 Sukiyaki western django
- 00:00 Projekt Monster
- 01:35 Prezentuj broń! (50)
- 02:45 Prezentuj broń! (51)
- 03:50 Prezentuj broń! (52)
- 04:55 Prezentuj broń! (53)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (6)
- 06:35 Flash 7 (11)
- 07:30 Flash 7 (12)
- 08:25 Flash 7 (13)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 11:20 Flash 7 (14)
- 12:15 Flash 7 (15)
- 13:05 Flash 7 (16)
- 14:05 Amatorzy przygód (8)
- 15:00 Amatorzy przygód (9)
- 16:00 Amatorzy przygód (10)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 21:00 Raport mniejszości
- 00:05 Winnice miłości 2 (78)
- 01:05 Prezentuj broń! (3)
- 02:05 Prezentuj broń! (4)
- 03:05 Prezentuj broń! (5)
- 04:10 Prezentuj broń! (6)
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Premiera: Winnice miłości 2 (90)
- 07:45 Candice Renoir 9 (1)
- 08:55 Candice Renoir 9 (2)
- 10:10 Candice Renoir 9 (3)
- 11:25 Candice Renoir 9 (4)
- 12:35 Candice Renoir 9 (5)
- 13:50 Domek na prerii 7 (13)
- 14:50 Domek na prerii 7 (14)
- 15:55 Domek na prerii 7 (15)
- 17:00 Domek na prerii 7 (16)
- 18:00 Domek na prerii 7 (17)
- 19:05 Carter 2 (7)
- 20:00 Carter 2 (8)
- 21:00 Żona na niby
- 23:25 Miss Bala
- 01:05 Tożsamość zdrajcy
- 03:10 Wij
- 09:00 Czarownik i biały wąż
- 11:00 Kung-fu joga
- 13:10 Komedia małżeńska
- 15:15 Blond ambicja
- 17:15 Autor widmo
- 20:00 Legionista
- 22:05 Igrzyska śmierci
- 00:20 Zakończenie programu
- 04:35 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 06:00 Obóz skautów
- 07:25 Nico jednorożec
- 09:00 Bohaterowie
- 12:40 Heidi
- 14:30 Misja: Niewykonalna
- 16:00 Na przekór całemu światu
- 17:40 Jak kochać się z D
- 19:15 Gorzko-słodki
- 21:00 Rzeź
- 22:20 Uzdrowiciel na wózku
- 00:40 Sex Affairs 2
- 01:45 Dead Rising: Strażnicy
- 03:40 Siwowłosy
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:55 Link do zbrodni
- 10:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 11:50 Łąka zgubionych butów
- 13:25 Wyspa skarbów
- 15:00 Zaginiona
- 16:35 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Zabójcza portierka
- 23:20 Julia
- 00:25 Nowe głosy - stary kwiat
- 01:35 Kraul
- 03:05 Portret pamięciowy
- 04:45 Duchy z 42. ulicy
- 06:00 Odznaka honorowa
- 07:05 Kłopotliwy wnuczek
- 08:30 Paradise Club
- 09:35 Miasteczko Abilene
- 11:05 Czarne smoki
- 12:05 Duch ojca
- 13:35 Soldate Jeannette
- 16:40 Panny młode
- 18:15 Charlie żołnierzem
- 18:55 Ojciec
- 20:30 Indianie
- 21:00 Zachowuj się!
- 22:20 Smok morski
- 22:40 Bella vista
- 04:00 Zakończenie programu
- 05:35 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 07:05 To nie ze mną (4)
- 07:35 To nie ze mną (5)
- 07:55 To nie ze mną (6)
- 08:20 Rodzina Steedów 2 (2)
- 10:00 Przesyłka specjalna
- 11:35 Pas startowy
- 13:05 Kolejny rok
- 15:10 Droga pod wiatr
- 16:40 Świątynia koszykówki
- 18:15 Czekając na Anyę
- 20:00 Głosy
- 21:40 Houdini i Doyle (1)
- 22:25 Leonardo (1)
- 23:20 Dynastia Tudorów (5)
- 01:30 Na równi pochyłej
- 03:55 Lody na patyku 3
- 05:55 Klik News (47)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:25 Moda na sukces 34 (8586)
- 10:55 Między gwiazdami (Rafał Maślak - extra!)
- 11:15 Klik News (49)
- 11:20 FilmoNewsy (125)
- 11:40 Warsztat filmowy (WF_126)
- 14:10 Muzyczny express (139)
- 14:30 Ale lapsus (7)
- 14:45 Między gwiazdami (odc_150)
- 15:05 Najpiękniejsza brzydula (53)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (54)
- 16:55 Pali się, moja panno
- 18:20 Dick
- 20:25 Zmierzch bogów
- 23:20 Zabójca Rosemary
- 01:20 Klik News (47)
- 01:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 03:20 Ale lapsus (6)
- 03:25 Dreszcze
- 05:15 Klik News (46)
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (6)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:15 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:30 Know Your Enemy - Japan
- 09:45 Bitwa o San Pietro
- 14:10 Skrzypek na dachu
- 17:30 Rio Bravo
- 20:10 Cromwell
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Spotkanie z balladą
- 11:25 Spotkanie z balladą
- 15:30 Szlagroteka
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Przy muzyce po Śląsku
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 00:00 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 19.11.2018
- 02:40 Hip Show
- 03:00 Hip Show
- 03:20 Hip Show
- 03:40 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Fighting Rookies 2014
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: King of Kings - World Series w Helsinkach 29.02.2020 - część 1
- 08:00 Saint Pierre i Miquelon - zapomniany archipelag
- 09:00 Na wybrzeżu (1)
- 09:30 Na wybrzeżu (2)
- 10:00 Kreatywni zabójcy (2)
- 11:00 Zenit (7)
- 11:30 W blasku fleszy (Pele)
- 12:00 Gdzie jest Sułtan?
- 13:00 Plagi (2)
- 14:00 Siła natury (3)
- 14:30 Siła natury (4)
- 15:00 Berberyjska wyprawa po wodę
- 16:00 Jak działa mózg (Visual Deceptions)
- 16:25 Jak działa mózg (Altered Views)
- 17:00 Wspaniały świat (3)
- 17:30 Wspaniały świat (4)
- 18:00 Z dala od miasta (3)
- 18:30 Z dala od miasta (4)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (3)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (4)
- 22:00 Efekt technologii (3)
- 22:30 Efekt technologii (4)
- 23:00 Głuptaki - po złej stronie
- 00:20 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 9)
- 00:50 Sim Racing Challenge 2022 (4)
- 01:05 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 1)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 53)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 54)
- 02:50 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 4)
- 03:35 Robot Wars 3 (4)
- 12:50 Let's Replay (The Artful Escape)
- 13:00 TVGry (368)
- 13:20 Robot Wars 2 (3)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Piętro wyżej
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 20:00 Best Euro Disco
- 22:00 Best Eurodance
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 02:10 Feature film
- 03:45 Film set (25)
- 04:00 English united (10)
- 04:10 3ways2 (13)
- 04:20 English in focus (49)
- 04:30 English 911 2 (135)
- 04:35 English 911 2 (136)
- 04:40 English 911 2 (137)
- 05:00 Art land (11)
- 05:05 Art land (12)
- 05:10 Crafty hands 2 (6)
- 05:20 Okey-dokey (6)
- 05:30 Once upon a time (6)
- 05:40 Words to grow (11)
- 05:45 Words to grow (12)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (10)
- 06:15 Yummy for mummy (15)
- 06:25 Kids in action (43)
- 06:30 Kids in action (44)
- 06:35 Alfred & wilfred (9)
- 06:45 A school day in the uk (8)
- 07:00 Simple phrases (8)
- 07:10 Life around (34)
- 07:20 Life around (43)
- 07:30 Jack of all trades (11)
- 07:40 Basic lexis (50)
- 07:45 Basic lexis (51)
- 07:50 Basic lexis (52)
- 08:00 Mojo morning (11)
- 08:15 All about (31)
- 08:20 All about (32)
- 08:25 All about (33)
- 08:30 Here and there (21)
- 08:40 Here and there (22)
- 08:50 Euronews. smart regions (11)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (1)
- 09:20 Let's talk (1)
- 09:35 English in focus (1)
- 09:45 English 911 2 (4)
- 09:50 English 911 2 (6)
- 09:55 English 911 2 (7)
- 10:00 Perfect english (29)
- 10:05 Perfect english (30)
- 10:10 English in focus (27)
- 10:20 Let's read right (15)
- 10:25 Basic lexis (46)
- 10:35 Basic lexis (47)
- 10:45 Basic lexis (48)
- 10:55 Step by step 2 (16)
- 11:00 Art land (11)
- 11:05 Art land (12)
- 11:10 Crafty hands 2 (6)
- 11:20 Okey-dokey (6)
- 11:30 Once upon a time (6)
- 11:40 Words to grow (11)
- 11:45 Words to grow (12)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (10)
- 12:15 Yummy for mummy (15)
- 12:25 Kids in action (43)
- 12:30 Kids in action (44)
- 12:35 Alfred & wilfred (9)
- 12:45 A school day in the uk (8)
- 13:00 Mojo morning (12)
- 13:15 Easy talk (26)
- 13:20 All about (34)
- 13:25 All about (35)
- 13:30 All about (36)
- 13:35 Here and there (23)
- 13:45 Here and there (24)
- 13:55 Euronews. smart regions (12)
- 14:00 English united (11)
- 14:10 3ways2 (14)
- 14:20 English in focus (50)
- 14:30 English 911 2 (138)
- 14:35 English 911 2 (139)
- 14:40 English 911 2 (140)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (6)
- 15:25 What did they say (26)
- 15:30 What did they say (27)
- 15:35 English 911 2 (143)
- 15:40 Keep fit (1)
- 16:00 Grammar wise (2)
- 16:25 English is the key (1)
- 16:35 English is the key (2)
- 16:45 English is the key (3)
- 17:00 Feature film
- 18:25 Basic lexis (46)
- 18:35 Basic lexis (47)
- 18:45 Basic lexis (48)
- 18:55 Step by step 2 (16)
- 19:00 Simple phrases (8)
- 19:10 Life around (34)
- 19:20 Life around (43)
- 19:30 Jack of all trades (11)
- 19:40 Basic lexis (50)
- 19:45 Basic lexis (51)
- 19:50 Basic lexis (52)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (1)
- 20:20 Let's talk (1)
- 20:35 English in focus (1)
- 20:45 English 911 2 (4)
- 20:50 English 911 2 (6)
- 20:55 English 911 2 (7)
- 21:00 Feature film
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (6)
- 23:25 What did they say (26)
- 23:30 What did they say (27)
- 23:35 English 911 2 (143)
- 23:40 Keep fit (1)
- 00:01 Реальная история
- 00:32 FREEDOM
- 03:02 Миномет
- 03:06 Люди доброй воли
- 03:38 Украинские ценности
- 03:56 Виновники войны
- 04:13 Пропавшие без вести
- 04:17 Григорий Герман
- 04:51 Боровая
- 04:56 Люди доброй воли
- 05:35 Дружить с Путиным не модно
- 06:00 Наше время
- 06:31 Последствия ракетного удара России по детской больнице в Киеве
- 06:37 Смена власти в Великобритании. Лондон ускорит военную помощь Киеву
- 06:55 Днепр. Ликвидация последствий удара
- 07:00 FREEDOM
- 10:27 Специальный репортаж
- 11:00 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:12 Гражданская оборона
- 14:27 Россияне продолжают красть зерно на оккупированных территориях Украины
- 14:43 Страны ЕС и НАТО считают Россию основной угрозой
- 15:00 Наше время
- 15:31 FREEDOM
- 16:50 Антизомби
- 17:03 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:31 FREEDOM
- 21:31 Sestry
- 22:14 Спортивные протезы для ветеранов
- 22:18 Гражданская оборона
- 22:35 Объятия с убийцей: зачем премьер Индии приезжал к Путину
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 23:02 - 00:02
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The World This Week
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 French Connections
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Access Asia
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The World This Week
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Across Africa
- 04:30 Le journal
- 04:45 Scoop
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:15 Le journal
- 07:16 The World This Week
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 People And Profit
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 Access Asia
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Focus
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Revisited
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 En tete a tete
- 11:52 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 The 51 Percent
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 A Week in France
- 14:30 Le journal
- 14:45 The Reporter's Week
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 Focus
- 15:15 Access Asia
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Revisited
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 French Connections
- 16:21 Fashion
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Across Africa
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 En tete a tete
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:14 Talking Europe
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:44 Talking Europe
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 French Connections
- 20:22 Focus
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 France In Focus
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 A Week in France
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 The Reporter's Week
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:12 Une semaine dans le monde
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 En tete a tete
- 02:30 Le journal
- 02:45 L'invité de l'économie
- 02:57 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 Dans les hebdos
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 C'est en France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Actuelles
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 Une semaine dans le monde
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:40 Le monde dans tous ses Etats
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 Plan B
- 12:22 Dans les hebdos
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 Outre-mer
- 14:00 Le journal
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 Le journal
- 14:45 Une semaine reportages
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 En tete a tete
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:22 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 Plan B
- 19:51 Focus
- 19:56 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports samedi
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters plus
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports samedi
- 23:21 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Stulecie Winnych 4 (45)
- 11:30 W labiryncie (Pościg)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kaszuby, morenka i sieć
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 17:56 100 lat w służbie polskiego morza
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:01 Raport gospodarczy
- 19:27 Koncert Marcina Wyrostka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Do zanurzenia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Pomorze Etniczne (Moje życie z fotografią)
- 10:11 Pogoda
- 10:15 Kwiaty na warsztat (Sznurek)
- 10:29 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 10:45 Europa z bliska
- 10:56 A to polski właśnie... (Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała)
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend (Dzień dobry tu Stepnica)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (41)
- 17:53 Prasa donosi (Wypoczynek w II RP)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Z życia Kościoła
- 10:18 Męska przygoda
- 10:42 Medycyna i ty
- 10:59 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Prognoza pogody
- 11:38 Sekrety świata (Elba)
- 11:41 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:41 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 14:55 Wielkopolska każdego dnia (13 lipca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 15:50 Piłka nożna - studio
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Czas honoru 6 (Zakładniczka)
- 19:35 Dlaczego krowa...
- 19:48 Różnorodność biologiczna (Miasto)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:11 Warto tam być
- 10:14 Poczytalnia
- 10:26 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 10:40 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:10 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 17:50 Kuchenne recepty (Zupy)
- 18:13 Korycińskie święto truskawki
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Mistrz fotografii)
- 19:14 Magiczne Podlasie (Ziołowy Zakątek)
- 19:19 Nad Niemnem (543)
- 19:34 Piosenka u Ciebie
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Magiczne Podlasie (Jezioro Hańcza)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wędrówki starszaków
- 10:00 Fajna Polska (Darłowo)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Design i ty
- 18:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Głos dnia
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 19:30 L jak las (3/24)
- 19:45 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (11/24)
- 10:30 Agroregion (14/24)
- 10:54 Jeszcze dzień z życia
- 11:10 W Borach i na Krajnie
- 11:23 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Pomnik hr. Marianny Granowskiej w Kamionce)
- 11:35 Audycje komitetów wyborczych
- 11:45 Spotkania z ekologią (14/24)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Woda bydgoska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Wielbiciel piękna)
- 17:15 Bez barier (2/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (3/24)
- 17:55 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 18:10 Audycje komitetów wyborczych
- 18:15 Las jaki jest (1/24)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Blachnicki. Życie i światło
- 19:56 Audycje komitetów wyborczych
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 21:55 Audycje komitetów wyborczych
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:53 Obalamy mity medyczne (6)
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:25 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 17:32 Tour de Lubuskie
- 18:22 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:50 Prognoza pogody
- 18:53 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 To dobry dzień - weekend
- 11:00 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 11:15 Reportaż z każdej strony (Wojenne losy wawelskich skarbów)
- 11:30 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 11:45 Reportaż. Z lubelskiego (Pisz na Berdyczów...)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 14:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 14:50 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 16:35 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 17:15 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:43 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 17:55 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 18:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 18:10 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 18:15 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:55 Słonik nadziei
- 19:00 Piosenka dla Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Rok w ogrodzie
- 10:21 Rok w ogrodzie extra
- 10:31 Pełnosprawni
- 10:51 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:00 Studio lato
- 11:30 Stacja Rzeszów Główny
- 11:48 Z życia regionu (Ambasadorzy z wizytą na Podkarpaciu)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza)
- 17:10 Osobliwości Podkarpacia (Lamus w Hawłowicach Górnych)
- 17:30 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro
- 18:18 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 19:15 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 19:25 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 19:45 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 267 - Patryk Mateja)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:05 Pełnia wiary
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 19:16 Szlachetne zdrowie
- 19:31 Odkryj regiony
- 19:56 Poznaj region (Winnica w Bagieńcu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika dnia (13)
- 16:42 Pogoda (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (13)
- 17:02 Raport pogodowy (13)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 17:17 Spichlerz smaków (52)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (34)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Testament Zygmunta Augusta)
- 18:15 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 18:30 Kronika (13)
- 18:51 Pogoda (13)
- 18:54 Raport pogodowy (13)
- 18:56 Działo się w Krakowie
- 18:59 Urok życia (Andrzej Sikorowski)
- 19:24 Kronika kulturalna
- 19:34 Wesołe lata Telewizji Kraków (Republika)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (13)
- 21:50 Pogoda (13)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 I nie widziałem ich więcej żywych
- 19:40 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 19:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Świat pomiarów
- 19:17 Zmiana biegu
- 19:24 Nie taki internet straszny
- 19:38 Prosto z lasu
- 19:51 Siewcy słowa
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Siewcy słowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:46 Agroexpress
- 10:57 Życie lasu. Grzyby
- 11:35 Łucka odkrywa Łódzkie
- 11:48 Dni Opoczna 2024
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 17:51 Misja OGRÓD
- 18:04 ABC pacjenta
- 18:17 Teatr Wielki zza kulis
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:48 Sport
- 18:53 Pogoda
- 18:58 Łódzka nauka
- 19:12 Historie z pasją (4)
- 19:26 LOFT
- 19:46 Łucka odkrywa Łódzkie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (11)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z dzieckiem w podróży
- 17:15 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 19:40 Duchowym szlakiem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 10, 16-23) Apostołowie będą prześladowani)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Geopolityka (Bezwarunkowy dochód gwarantowany)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Por. Mieczysław Kudelski "Wiktor")
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Kto może chrzcić)
- 01:15 Westerplatte młodych (Panie, ratuj!)
- 01:55 Święty na każdy dzień (12 lipca, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika)
- 02:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 02:30 Brat Franciszek (Przebaczenie)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Zofia Klemens, Katowice. Polacy ratujący Żydów)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Westerplatte młodych (Panie, ratuj!)
- 09:00 Dar wiary
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Retrospekcja (Solidarność społeczna)
- 10:20 Muzyczne chwile
- 10:35 Słowo życia ((Mt 10, 24-33) Nie bójcie się ludzi)
- 10:40 Polski punkt widzenia
- 11:00 Kropelka radości
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 14:35 Słowo życia ((Mt 10, 24-33) Nie bójcie się ludzi)
- 14:40 Święty na każdy dzień (13 lipca, wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników)
- 14:45 Jak wygrać małżeństwo (Jak oszczędzać i nie być skąpym)
- 15:00 Polskie dziedzictwo (25)
- 15:30 Wierzę w Boga (Łukasz Wieczorek "Wieczny", część 1)
- 15:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Modlitwa w ogrodzie)
- 01:30 Hesher
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (8)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (14)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (15)
- 08:00 Prawo do narodzin (115)
- 08:25 Prawo do narodzin (116)
- 08:55 Prawo do narodzin (117)
- 09:25 Prawo do narodzin (118)
- 10:00 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 10:25 Yattaman (Podróż w czasie)
- 10:55 Gigi (3)
- 11:20 Gigi (Sposób na zwycięstwo)
- 11:45 Uśmiechnij się 3 (1)
- 12:00 Stolik dla trojga (4)
- 13:00 Stolik dla trojga (5)
- 14:00 Stolik dla trojga (6)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Super strzał)
- 17:30 Gigi (Wielkie wyzwanie)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadkowy weekend
- 23:30 Miłe rozmowy (6)
- 23:55 Ashley
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (4)
- 05:00 Na osi (496)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Ptak terrorysta)
- 07:05 Simba lwi Król (13)
- 07:30 Plastelinkowy angielski (8)
- 07:45 Plastelinkowy angielski (9)
- 07:55 Plastelinkowy angielski (10)
- 08:10 Władca zwierząt (3)
- 09:05 Władca zwierząt (4)
- 12:00 Na osi (497)
- 12:30 Remont na 5+ (6)
- 13:00 Trucker Club (1)
- 13:30 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 14:10 Klub Winx 4 (Atak czarowników)
- 14:40 Klub Winx 4 (7 to idealna liczba)
- 15:05 Mała doboszka (3)
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:15 Chalupa je hra
- 01:35 Zahrada je hra
- 02:00 Olomouc, město květin
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Východní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Blaťácká povídačka
- 07:15 Lék pod kůži
- 08:15 Úsměvy Karla Gotta
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (1)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (2)
- 10:20 Walker: Independence (6)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O bílém jadýrku
- 14:10 Pane králi, jdeme z dáli
- 15:00 Putování za měsíční nitkou
- 15:50 Příkopy (4)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Pocta Karlu Gottovi
- 01:10 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 2. část)
- 01:55 U kanónu stál
- 02:20 Návraty k divočině (Národní park České Švýcarsko)
- 02:50 Zmije není nepřítel
- 03:15 Osvícení fotografové
- 03:45 Tarahún a Habešačka
- 04:10 Kam k nám (2)
- 05:00 Josef a jeho bratři
- 05:20 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Tajemství britských královských paláců (5)
- 06:45 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 07:35 Matsés
- 18:00 Na cestě po londýnském East Endu
- 18:25 Svět zvířat (Želvy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Motýlek
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Zvony, zvonaři, zvoníci)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Milan Kundera, rodu brněnského)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Hloubky a hlubiny)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 21:50 Elvis (1)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor při nákupu)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (6)
- 06:40 Pošťák Pat a letní trh
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Alice Miranda: Přátelé navždy
- 10:50 Wallace a Gromit - Cesta na Měsíc
- 11:15 Bob a Bobek na cestách (V zemi sopek)
- 11:20 Fazolčina kavárna
- 11:45 Nepovedený čert
- 12:15 Kiwi a Strit III
- 12:20 My holky z Městečka (1)
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 13:00 Návrat do země Oz
- 14:30 Šikulové
- 14:55 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VII
- 17:00 Ovečka Shaun
- 17:10 MasterChef Junior VIII (6)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Amazonský aquapark)
- 18:55 Kámoši hafíci (7)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (3)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (V zemi sopek)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Bez kitu
- 01:50 Tak jest
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:10 Akademia ogrodnika
- 03:15 Szkło kontaktowe
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Akademia ogrodnika
- 04:45 Tak jest
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 19:05 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Superwizjer
- 21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 21:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 21:50 Kadr na Kino
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:42 Strefa kibica - żużel
- 00:55 Fakty po Faktach
- 01:40 Bez kitu
- 02:45 Tak jest
- 03:40 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:05 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:40 Fakty po Faktach
- 05:30 Kijek w kosmosie
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:55 Makłowicz w drodze
- 07:30 Jak to jest złożone? (Rewolucja dronów)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Byk i Niedźwiedź
- 09:35 Bez kitu
- 10:35 Fakty o świecie
- 11:35 Tak jest
- 12:35 Byk i Niedźwiedź
- 12:55 Bez kitu
- 14:00 Kijek w kosmosie
- 14:45 Tak jest
- 15:45 Rozmowy dnia
- 18:00 Akcja Grawitacja
- 18:05 Byk i Niedźwiedź
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Świat do odczytu (33)
- 00:45 Zdaniem analityków
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Zdaniem analityków
- 02:30 Świat do odczytu (33)
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (3)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Świat do odczytu (33)
- 07:05 Blajer mówi: Biznes
- 07:20 Blajer mówi: Biznes
- 07:35 Blajer mówi: Biznes
- 07:50 Blajer mówi: Biznes
- 08:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 08:15 Biznes wieczorem
- 08:45 Zdaniem analityków
- 09:00 Blajer mówi: Biznes
- 09:15 Blajer mówi: Biznes
- 09:30 Blajer mówi: Biznes
- 09:45 Blajer mówi: Biznes
- 10:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 10:15 Zdaniem analityków
- 10:30 Biznes wieczorem
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:20 Blajer mówi: Biznes
- 11:35 Blajer mówi: Biznes
- 11:50 Blajer mówi: Biznes
- 12:05 Blajer mówi: Biznes (1)
- 12:15 Motozoom (112)
- 12:45 Po godzinach: Konie (5)
- 13:00 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 13:15 Dobra franczyza 2 (25)
- 13:30 Kadry w pigułce (142)
- 13:45 Po godzinach: Konie (5)
- 14:00 ITbiznes (184)
- 14:25 Dobra franczyza 2 (25)
- 14:45 Po godzinach: Konie (5)
- 15:00 Wyścigi konne
- 19:20 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Pieniądze z papieru (106)
- 20:00 Nowy jedwabny szlak (4)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (142)
- 21:30 Biznes to ludzie (3)
- 22:00 Świat do odczytu (33)
- 22:35 Pieniądze z papieru (106)
- 23:05 Pan i Pani Szaran 2 (32)
- 23:20 Dłuższa rozmowa
- 23:35 Po godzinach: Konie (5)
- 23:45 Twój branding (102)
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 01:25 Był sobie pies
- 03:15 Kickboxer: Odwet
- 05:15 61. KFPP w Opolu - "Zakochani są wśród nas", czyli piosenki Janusza Kondratowicza
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:45 Balans bieli
- 06:20 Awantura o Basię (Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Rok w ogrodzie (1077)
- 16:40 Wielka wyprawa maluchów
- 16:45 Przed ekranem (8)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Nokturn na harfę)
- 21:20 Hit na sobotę: Ben Hur
- 23:30 Kickboxer: Odwet
- 01:00 Miłość po francusku
- 02:45 Morderstwa w Cotentin
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (2980)
- 05:25 Barwy szczęścia (2981)
- 06:00 Barwy szczęścia (2982)
- 06:35 M jak miłość (1793)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:30 To jest grane (16)
- 12:05 Heca w zoo
- 14:00 Familiada (2962)
- 14:35 Koło fortuny (1574)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Bohdan Łazuka)
- 22:10 Panorama
- 22:50 Ja wam pokażę!
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Filmowe spotkania
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dlaczego krowa... (Lemury)
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:30 Saga rodów (Ród Sieradzkich)
- 17:50 Kuchnia dwudziestolecia (Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Dej pozór
- 11:30 Kwadrans w ogrodzie
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z dzieckiem w podróży
- 17:15 Z poddasza
- 17:30 Mikrokosmosy
- 18:00 Rączka gotuje
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 19:40 Duchowym szlakiem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Forum "Panoramy"
- 10:13 Pomorze na weekend (Wejherowo)
- 10:30 W ogrodzie i zagrodzie
- 10:44 Stulecie Winnych 4 (45)
- 11:30 W labiryncie (Pościg)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kaszuby, morenka i sieć
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Na kłopoty... Bednarski (Ostatnie lato)
- 17:56 100 lat w służbie polskiego morza
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:01 Raport gospodarczy
- 19:27 Koncert Marcina Wyrostka
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Do zanurzenia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Pomorze Etniczne (Moje życie z fotografią)
- 10:11 Pogoda
- 10:15 Kwiaty na warsztat (Sznurek)
- 10:29 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 10:45 Europa z bliska
- 10:56 A to polski właśnie... (Gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała)
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend (Dzień dobry tu Stepnica)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (41)
- 17:53 Prasa donosi (Wypoczynek w II RP)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Głusi na płacz dziecka)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Z życia Kościoła
- 10:18 Męska przygoda
- 10:42 Medycyna i ty
- 10:59 Ewa i jej goście (Paulina Wycichowska)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:37 Prognoza pogody
- 11:38 Sekrety świata (Elba)
- 11:41 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:41 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 14:55 Wielkopolska każdego dnia (13 lipca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 15:50 Piłka nożna - studio
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Czas honoru 6 (Zakładniczka)
- 19:35 Dlaczego krowa...
- 19:48 Różnorodność biologiczna (Miasto)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:11 Warto tam być
- 10:14 Poczytalnia
- 10:26 Dzieciaki zdolniaki (Ekologia)
- 10:40 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (2)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Barwny świat z tkaniny)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:10 Poczytalnia
- 17:25 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 17:50 Kuchenne recepty (Zupy)
- 18:13 Korycińskie święto truskawki
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:56 Świadkowie czasu (Mistrz fotografii)
- 19:14 Magiczne Podlasie (Ziołowy Zakątek)
- 19:19 Nad Niemnem (543)
- 19:34 Piosenka u Ciebie
- 19:57 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Magiczne Podlasie (Jezioro Hańcza)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 08:00 Spotkania w świecie ciszy
- 08:30 Wędrówki starszaków
- 10:00 Fajna Polska (Darłowo)
- 10:45 Wiatrak
- 11:00 Ewangelia na niedzielę
- 11:10 Z historią na Ty
- 11:35 Ogród i nie tylko
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kościuszków w Lublinie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Pełnia wiary
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Design i ty
- 18:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Głos dnia
- 19:00 Ewangelia na niedzielę
- 19:10 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 19:30 L jak las (3/24)
- 19:45 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Ewangelia na niedzielę
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Zbliżenia
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Małe miejscowości - wielcy ludzie (11/24)
- 10:30 Agroregion (14/24)
- 10:54 Jeszcze dzień z życia
- 11:10 W Borach i na Krajnie
- 11:23 Skarbiec sztuki Lubelszczyzny (Pomnik hr. Marianny Granowskiej w Kamionce)
- 11:35 Audycje komitetów wyborczych
- 11:45 Spotkania z ekologią (14/24)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Woda bydgoska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Wielbiciel piękna)
- 17:15 Bez barier (2/24)
- 17:30 Obiektyw regionu (3/24)
- 17:55 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 18:10 Audycje komitetów wyborczych
- 18:15 Las jaki jest (1/24)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Blachnicki. Życie i światło
- 19:56 Audycje komitetów wyborczych
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 21:55 Audycje komitetów wyborczych
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Przegląd tygodnia
- 10:25 Ichtis
- 10:53 Obalamy mity medyczne (6)
- 11:00 Tour de Lubuskie
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Twój punkt widzenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Przegląd tygodnia
- 17:25 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 17:32 Tour de Lubuskie
- 18:22 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:50 Prognoza pogody
- 18:53 Ichtis
- 19:06 Spotkania w świecie ciszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 To dobry dzień - weekend
- 11:00 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 11:15 Reportaż z każdej strony (Wojenne losy wawelskich skarbów)
- 11:30 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 11:45 Reportaż. Z lubelskiego (Pisz na Berdyczów...)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 14:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 14:50 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 16:35 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 17:15 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:43 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 17:55 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 18:00 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 18:10 Weekend z TVP 3 Lublin (30. Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i 20. Ogólnopolskie Spotkania Kowali w Wojciechowie)
- 18:15 Weekend z TVP 3 Lublin (Poleskie Lato)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:55 Słonik nadziei
- 19:00 Piosenka dla Ciebie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Rok w ogrodzie
- 10:21 Rok w ogrodzie extra
- 10:31 Pełnosprawni
- 10:51 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 10:56 Kalejdoskop filmowy
- 11:00 Studio lato
- 11:30 Stacja Rzeszów Główny
- 11:48 Z życia regionu (Ambasadorzy z wizytą na Podkarpaciu)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza)
- 17:10 Osobliwości Podkarpacia (Lamus w Hawłowicach Górnych)
- 17:30 Dziadzio. Aleksander hr. Fredro
- 18:18 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 19:15 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 19:25 Leśne rezerwaty Podkarpacia (Enklawy dawnej puszczy)
- 19:45 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 267 - Patryk Mateja)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:05 Pełnia wiary
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:46 Pogoda
- 18:50 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 19:16 Szlachetne zdrowie
- 19:31 Odkryj regiony
- 19:56 Poznaj region (Winnica w Bagieńcu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Szlachetne zdrowie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kronika dnia (13)
- 16:42 Pogoda (13)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (13)
- 17:02 Raport pogodowy (13)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Małopolska na rowery (Nowy Targ)
- 17:17 Spichlerz smaków (52)
- 17:32 Zdrowie dla Ciebie (34)
- 17:45 Arrasów dzieje osobliwe (Testament Zygmunta Augusta)
- 18:15 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 18:30 Kronika (13)
- 18:51 Pogoda (13)
- 18:54 Raport pogodowy (13)
- 18:56 Działo się w Krakowie
- 18:59 Urok życia (Andrzej Sikorowski)
- 19:24 Kronika kulturalna
- 19:34 Wesołe lata Telewizji Kraków (Republika)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (13)
- 21:50 Pogoda (13)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:05 Studio Raban
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 I nie widziałem ich więcej żywych
- 19:40 Polacy na ratunek Żydom (Rodzina Labrygów)
- 19:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 11:00 Siewcy słowa
- 11:06 Pogoda w regionie
- 11:07 Fakty i opinie
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Drzwi do kultury
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Zielnik regionalny
- 17:19 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:19 Pocztówki z Kielc
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Siewcy słowa
- 18:58 Koło się kręci
- 19:10 Świat pomiarów
- 19:17 Zmiana biegu
- 19:24 Nie taki internet straszny
- 19:38 Prosto z lasu
- 19:51 Siewcy słowa
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Siewcy słowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:46 Agroexpress
- 10:57 Życie lasu. Grzyby
- 11:35 Łucka odkrywa Łódzkie
- 11:48 Dni Opoczna 2024
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 17:51 Misja OGRÓD
- 18:04 ABC pacjenta
- 18:17 Teatr Wielki zza kulis
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:48 Sport
- 18:53 Pogoda
- 18:58 Łódzka nauka
- 19:12 Historie z pasją (4)
- 19:26 LOFT
- 19:46 Łucka odkrywa Łódzkie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:47 Pogoda
- 21:52 Skarby Łodzi (11)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 04:10 Nauka jazdy 5 (21/30)
- 04:45 Recepta na stary dom 4 (8-ost.)
- 05:10 Kto was tak urządził?
- 05:40 Uwaga! (7521)
- 05:55 Batwheels (39/40)
- 06:10 Batwheels (40-ost.)
- 06:25 Ugotowani w parach (3/13)
- 07:20 Kuchenne rewolucje (Stare Czarnowo, Czarny Bawół)
- 11:30 Na Wspólnej (3848)
- 11:55 Na Wspólnej (3849)
- 12:20 Na Wspólnej (3850)
- 12:50 Na Wspólnej (3851)
- 13:25 Weekendowa metamorfoza 6 (1/8)
- 16:05 Lepiej późno niż później
- 18:45 Sport
- 18:46 Raport Speedway Grand Prix (7/10)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:30 Uwaga! (7522)
- 19:55 Doradca smaku (Lekkie ciasto z kruszonką)
- 20:00 Kocha, lubi, szanuje
- 22:45 Zanim odejdą wody
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 10:00 Programy powtórkowe
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:52 Serwis informacyjny
- 11:15 Serwis informacyjny
- 11:30 Serwis informacyjny
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Biznes News24
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 14:00 Biznes News24
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:30 Serwis informacyjny
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:22 Serwis informacyjny
- 16:45 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:30 Serwis informacyjny
- 17:40 News24 dzień
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis informacyjny
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:15 Serwis informacyjny
- 20:37 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 21:40 News24 dzień
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Discovering the World's Culture: Turkey's Fairytale Festival
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 07:00 BBC News
- 07:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click: Eco Tech
- 09:00 BBC News
- 09:30 Discovering the World's Culture: Turkey's Fairytale Festival
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 3
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 14:00 BBC News
- 14:30 Americast: 2024
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 17:00 BBC News
- 17:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 BBC Wales Investigates: Town of Steel
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click: Eco Tech
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups: Episode 3