Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Łowcy przeszłości (2)
- 01:00 Podróż przez historię (27)
- 01:30 Podróż przez historię (28)
- 02:00 Indie - mali policjanci
- 03:00 Zadziwiająca nauka (1)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 08:00 Delfiny. Urok czy inteligencja?
- 09:00 Na wybrzeżu (3)
- 09:30 Na wybrzeżu (4)
- 12:00 Słoneczny patrol z Hawajów
- 13:00 Plagi (3)
- 14:00 Siła natury (5)
- 14:30 Siła natury (6)
- 15:00 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 16:00 Legia cudzoziemska - zielone piekło
- 17:00 Wspaniały świat (5)
- 17:30 Wspaniały świat (6)
- 18:00 Z dala od miasta (5)
- 18:30 Z dala od miasta (6)
- 19:00 Wyprawa do Afryki (5)
- 19:30 Wyprawa do Afryki (6)
- 20:00 Ekologiczna panika (1)
- 20:30 Ekologiczna panika (2)
- 21:00 Detektywi historii: Hiroszima
- 22:00 Efekt technologii (5)
- 22:30 Efekt technologii (6)
- 23:00 Azory - wieloryby i ludzie
- 01:15 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 6)
- 01:45 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 7)
- 02:15 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 8)
- 02:45 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 9)
- 03:15 Stream Nation (Dark Souls: Remastered, część 10)
- 03:45 Stream Nation (House Flipper 2, część 21)
- 04:15 Stream Nation (House Flipper 2, część 22)
- 04:50 Stream Nation (House Flipper 2, część 23)
- 05:30 Stream Nation (House Flipper 2, część 24)
- 06:10 Dynamo - więcej niż magia (4)
- 07:10 Projekt Wywiad (Drago Entertainment)
- 07:25 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 14)
- 07:55 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 15)
- 12:35 TVGry (369)
- 12:50 Robot Wars 2 (4)
- 14:10 Robot Wars 2 (5)
- 15:20 Robot Wars 2 (6)
- 19:10 Sol F1 10 (4. wyścig)
- 20:35 Sol F1 10 (5. wyścig)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Piętro wyżej
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 20 Najlepszych Zespołów Lat 80.
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe Hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe Hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe Hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Ed Sheeran)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 01:25 Grammar wise (2)
- 01:50 English is the key (1)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (11)
- 04:10 3ways2 (14)
- 04:20 English in focus (50)
- 04:30 English 911 2 (138)
- 04:35 English 911 2 (139)
- 04:40 English 911 2 (140)
- 05:00 Art land (13)
- 05:05 Art land (14)
- 05:10 Crafty hands 2 (7)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (7)
- 05:40 Words to grow (13)
- 05:45 Words to grow (14)
- 05:50 English playtime (1)
- 06:00 Magic science (1)
- 06:15 Yummy for mummy (1)
- 06:25 Kids in action (1)
- 06:30 Kids in action (2)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (1)
- 07:00 Simple phrases (1)
- 07:10 Life around (1)
- 07:15 Life around (35)
- 07:20 Life around (44)
- 07:25 Grammar wise (7)
- 07:50 Basic lexis (1)
- 08:00 Film set (2)
- 08:15 Here and there (79)
- 08:25 Here and there (80)
- 08:35 Study choice (9)
- 08:40 Euronews. futuris (11)
- 08:45 Euronews. futuris (12)
- 08:50 Euronews. futuris (13)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (2)
- 09:20 Let's talk (2)
- 09:35 English in focus (6)
- 09:45 English 911 2 (11)
- 09:50 English 911 2 (12)
- 09:55 English 911 2 (13)
- 10:00 Spot on the map (9)
- 10:10 Spot on the map (10)
- 10:20 Easy talk (36)
- 10:30 Worth seeing (9)
- 10:40 Worth seeing (10)
- 10:50 National parks (9)
- 10:55 National parks (10)
- 11:00 Art land (13)
- 11:05 Art land (14)
- 11:10 Crafty hands 2 (7)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (7)
- 11:40 Words to grow (13)
- 11:45 Words to grow (14)
- 11:50 English playtime (1)
- 12:00 Magic science (1)
- 12:15 Yummy for mummy (1)
- 12:25 Kids in action (1)
- 12:30 Kids in action (2)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (1)
- 13:00 Film set (28)
- 13:15 Film set (29)
- 13:30 Film set (30)
- 13:40 Easy talk (27)
- 13:45 Euronews. futuris (44)
- 13:50 Euronews. futuris (45)
- 13:55 Euronews. futuris (46)
- 14:00 English united (12)
- 14:10 3ways2 (15)
- 14:20 English in focus (51)
- 14:30 English 911 2 (141)
- 14:35 English 911 2 (142)
- 14:40 English 911 2 (148)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (18)
- 15:20 Keep fit (19)
- 15:30 What did they say (66)
- 15:35 What did they say (67)
- 15:40 What did they say (68)
- 15:45 What did they say (69)
- 16:00 Grammar wise (3)
- 16:25 English up (1)
- 16:35 English up (2)
- 16:45 English up (5)
- 17:00 Feature film
- 18:40 Easy talk (36)
- 18:50 Worth seeing (9)
- 19:00 Simple phrases (1)
- 19:10 Life around (1)
- 19:15 Life around (35)
- 19:20 Life around (44)
- 19:25 Grammar wise (7)
- 19:50 Basic lexis (1)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (2)
- 20:20 Let's talk (2)
- 20:35 English in focus (6)
- 20:45 English 911 2 (11)
- 20:50 English 911 2 (12)
- 20:55 English 911 2 (13)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (18)
- 23:30 Keep fit (19)
- 23:40 What did they say (66)
- 23:45 What did they say (67)
- 23:50 What did they say (68)
- 23:55 What did they say (69)
- 00:02 Последний день диктатора
- 00:25 Волонтерша
- 00:29 FREEDOM
- 02:50 Исторические факты
- 03:21 Винница. Два года после ракетного удара
- 03:26 Гражданская оборона
- 03:41 Зачем Путин раскручивает тему переговоров
- 04:02 Боец 77-ой отдельной аэромобильной бригады
- 04:05 Настоящее время. #ВУкраине
- 04:31 Уроженец России воюет за Украину
- 04:35 Антизомби
- 04:54 ФронтNews
- 05:24 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Спортивная реабилитация военных
- 06:35 Евросоюз приостановил процесс интеграции Грузии
- 07:00 FREEDOM
- 10:01 Последний день диктатора
- 10:20 Антизомби
- 10:33 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Все так однозначно
- 12:26 Санкции против РФ
- 12:30 Новости свободных народов
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:19 FREEDOM
- 16:57 Антизомби
- 17:10 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:32 FREEDOM
- 21:30 Миротворцы. В горах Сванетии
- 21:56 Даже в космосе Россия изгой
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:21 Fashion
- 00:30 Le journal
- 00:45 En tete a tete
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:22 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Across Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 The 51 Percent
- 04:00 Le journal
- 04:15 Reporters
- 04:30 Le journal
- 04:45 A Week in France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Access Asia
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:15 Le journal
- 07:16 French Connections
- 07:22 The Observers
- 07:30 Le journal
- 07:45 Le journal
- 07:46 Sports
- 07:52 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:10 Revisited
- 09:30 Le journal
- 09:40 Focus
- 09:45 Sports
- 09:51 You Are Here
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Reporters
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 Talking Europe
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 People And Profit
- 14:00 Le journal
- 14:14 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:44 Le journal
- 14:45 En tete a tete
- 15:00 Le journal
- 15:14 Le journal
- 15:15 Across Africa
- 15:30 Le journal
- 15:44 Le journal
- 15:45 Reporters
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 The Observers
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Talking Europe
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Talking Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 Le journal
- 19:14 En tete a tete
- 19:30 Le journal
- 19:43 Le journal
- 19:44 People And Profit
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 The 51 Percent
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 Access Asia
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Reporter's Week
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:45 A Week in France
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Le journal
- 23:46 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le monde dans tous ses Etats
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Une semaine reportages
- 04:30 Le journal
- 04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters plus
- 06:00 Le journal
- 06:22 Sports
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Dans les hebdos
- 07:52 Vous etes ici
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:31 Une semaine reportages
- 08:43 L'entretien de l'intelligence économique
- 08:55 L'instant mobile
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 L'invité de l'économie
- 12:30 Le journal
- 12:44 En tete a tete
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 C'est en France
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le monde dans tous ses Etats
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 L'invité de l'économie
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Reporters plus
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Une semaine reportages
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:44 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports dimanche
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports dimanche
- 23:21 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Le Paris des arts
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Antoni Abraham Trybun Kaszubów
- 10:30 Śmiertelne życie
- 11:25 W labiryncie (Kasety)
- 11:58 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Jezioro Głodne - Płazie Eldorado
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Droga
- 18:21 Którędy po sztukę (Möller)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 19:10 Cały ten sport
- 19:40 Spotkania w pracowni (Marek Wrzesiński)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Ludzie, statki i okręty
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:24 Twórcze horyzonty
- 10:50 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Oko za oko" - Justyna Steczkowska)
- 11:00 Nad Odrą (2)
- 11:51 Języczek u wagi (Nazwy ulic)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Karpie z Wilkas)
- 14:53 Listy do PRL-u (Zaradny radca)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Tajemnice początków Polski. Droga do królestwa
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Wokół nas (Koegzystencja)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 15:15 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Brokęcino)
- 17:14 Medycyna i ty
- 17:31 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:41 New Musette Quartet - Koncert jubileuszowy (2)
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:47 Pociąg do Wielkopolski
- 19:04 Reportaż TVP Poznań
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 19:30 Sportowy weekend
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:30 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Teleskop kulturalny
- 21:54 Wielkopolska każdego dnia (14 lipca)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Region Dudince)
- 07:35 Sielskie życie (9)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Domy)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:01 Tym żyje wieś
- 10:12 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 10:35 Tatarskie wieści
- 10:44 Przystanek Kultura
- 11:01 Ludzie z Mazowsza (Bliżej nieba)
- 11:10 Piosenka u Ciebie
- 11:30 Wojownicy czasu (Z gimnazjum na front, czyli Firlejówka 1920)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Według Wandy
- 14:55 Myśliciele - sylwetki polskie (Maurycy Mochnacki)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Tu i teraz)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:20 Przegląd ukraiński
- 17:35 Magiczne Podlasie (Kruszyniany)
- 17:39 Odkryj regiony
- 17:56 Panorama litewska
- 18:04 Słownik polsko@polski (517)
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:58 Prognoza pogody
- 18:59 Żyjący Kościół
- 19:27 U źródeł wiary
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Obalamy mity medyczne (8)
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Wrocław i Toruń)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Namalować marzenia)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Gwiezdny pył)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki Królewskie - Ermitaż)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kuracjusz jestem
- 04:20 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:30 Info Wilno (1282)
- 04:50 Warszawa. Wczoraj i dziś (Muzeum Narodowe - Bitwa pod Grunwaldem)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Puszczańskie pszczoły)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Anna i jej przyjaciółka)
- 14:45 Wiatrak
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 18:00 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Informacje sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 19:30 Design i ty
- 19:45 L jak las (3/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Cygański Tabor Patrycji Runo
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (62)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie