Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Dzika kuchnia (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:10 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:30 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:35 Przepis na ogród (59)
- 04:45 Przepis na ogród (60)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (4)
- 06:15 ABC Designu (5)
- 06:30 ABC Designu (1)
- 06:45 ABC Designu (3)
- 06:55 Kuchnia na dziko (9)
- 07:10 Kuchnia na dziko (10)
- 07:25 Kuchnia na dziko (11)
- 07:35 Kuchnia na dziko (12)
- 07:50 Kuchnia na dziko (13)
- 18:00 Przepis na remont 2 (6)
- 18:30 Przepis na remont 2 (7)
- 19:00 Przepis na remont 2 (8)
- 19:30 Przepis na remont 2 (9)
- 10:00 Pies na życie (3)
- 10:35 Zwierzaki z misją (3)
- 11:10 Łowcy smaków (1)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (1)
- 12:25 Pytania do doktora (Dieta)
- 13:00 Zapytaj lekarza (2)
- 13:35 Happy i Zen (3)
- 14:05 Happy i Zen (4)
- 14:40 Żyj jak Laila (3)
- 15:10 Żyj jak Laila (4)
- 15:40 Nocna zmiana (6)
- 16:35 Nocna zmiana (7)
- 17:25 Nocna zmiana (8)
- 18:20 Nocna zmiana 2 (1)
- 19:10 Nocna zmiana 2 (2)
- 20:00 Chłopiec, który odzyskał mózg
- 21:00 Łowcy smaków (2)
- 21:35 Gotowe na start (2)
- 22:20 Metoda Osmina (4)
- 23:30 Monika i seks (7)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Mieszkanie dla młodych)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Meg idzie na studia)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Rodzinny kot)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Dzieje dawnej sportowej chwały)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Laserowy instynkt)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Turniej golfowy)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Oko za oko, ząb za ząb)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Skończone: część pierwsza)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Skończone: część druga)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Pojedyncze łóżka)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Roboty kontra zapaśnicy)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 5 (Weselna panna młoda)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 5 (Sobowtóry)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Wielkie dni)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Przeprowadzka)
- 23:10 Farciarz Gilmore
- 00:00 PitBull
- 02:05 Zaklęte rewiry
- 04:25 Nikt nie woła
- 06:00 Dwie korony
- 07:50 Sam pośród swoich
- 10:00 Podróż za jeden uśmiech
- 11:55 Gdzie jest generał?
- 15:05 Janosik
- 17:50 Wiosna, panie sierżancie
- 00:10 Policyjna opowieść 3
- 02:20 Trędowata
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:30 Zameldowani (12)
- 08:00 Zameldowani (13)
- 08:30 Zameldowani 2 (1)
- 09:00 Zameldowani 2 (2)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:30 Bonanza (14)
- 11:30 Bonanza (15)
- 12:35 Legendy rocka (Tina Turner)
- 13:30 Legendy rocka (Bon Jovi)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Zbroja boga
- 00:10 Robocop
- 02:30 Rozmowy nocą
- 04:20 Bulionerzy (Moda)
- 04:55 Bulionerzy (Egzorcysta)
- 05:25 Bulionerzy (Pracoholik)
- 06:00 Premiera: Kabaretowe hity (5)
- 06:15 Przygody Merlina (Zatruty kielich)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (Zimne czasy, część 2)
- 15:20 Twister
- 20:00 Ława przysięgłych
- 22:40 Robocop 2
- 00:00 Teresa (17)
- 01:00 Teresa (18)
- 02:00 Teresa (19)
- 03:00 Teresa (20)
- 04:00 Płomienie pożądania (1)
- 05:00 Płomienie pożądania (2)
- 06:00 Słodycz kłamstwa (94)
- 07:00 Słodycz kłamstwa (95)
- 08:00 Sploty nienawiści (1)
- 09:00 Burza namiętności (21)
- 10:00 Burza namiętności (22)
- 11:00 Teresa (16)
- 12:00 Teresa (17)
- 13:00 Teresa (18)
- 14:00 Teresa (19)
- 15:00 Teresa (20)
- 16:00 Trzy siostry (220)
- 17:00 Trzy siostry (221)
- 18:00 Trzy siostry (222)
- 19:00 Trzy siostry (223)
- 20:00 Trzy siostry (224)
- 21:00 Płomienie pożądania (3)
- 22:00 Płomienie pożądania (4)
- 23:00 Okrutne miasto (40)
- 23:59 Okrutne miasto (41)
- 00:50 Wampiry i świry
- 02:25 Sukiyaki western django
- 04:30 Totalcar (1)
- 05:10 Totalcar (2)
- 05:45 Hity AXN
- 06:15 Kafejka za rogiem 5 (5)
- 07:25 Kafejka za rogiem 5 (6)
- 08:30 Gdzie powiem "tak"? 2 (7)
- 09:00 Gdzie powiem "tak"? 2 (8)
- 09:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (1)
- 10:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (2)
- 10:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (3)
- 11:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (4)
- 11:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (5)
- 12:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (6)
- 12:30 Gdzie powiem "tak"? 3 (7)
- 13:00 Gdzie powiem "tak"? 3 (8)
- 13:30 Mój dom za twoje pieniądze 2 (16)
- 23:10 Lochy i smoki 3
- 00:05 Resident Evil 2: Apokalipsa
- 01:55 Nielegalni (9)
- 02:55 Nielegalni (10-ost.)
- 03:55 Układ (5)
- 05:00 Układ (6)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Flash 7 (14)
- 07:25 Flash 7 (15)
- 08:20 Flash 7 (16)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 11:15 Amatorzy przygód (8)
- 12:10 Amatorzy przygód (9)
- 13:10 Amatorzy przygód (10)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 21:00 Ryzykowny układ
- 01:40 Miłość i inne używki
- 04:00 Prezentuj broń! (37)
- 05:05 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Hity AXN
- 06:40 Premiera: Winnice miłości 2 (91)
- 07:55 Candice Renoir 9 (6)
- 09:10 Candice Renoir 9 (7)
- 10:20 Candice Renoir 9 (8)
- 11:30 Candice Renoir 9 (9)
- 12:40 Candice Renoir 9 (10-ost.)
- 13:50 Domek na prerii 7 (18)
- 14:55 Domek na prerii 7 (19)
- 15:55 Domek na prerii 7 (20)
- 17:00 Domek na prerii 7 (21)
- 18:05 Domek na prerii 7 (22)
- 19:10 Carter 2 (9)
- 20:05 Carter 2 (10-ost.)
- 21:00 Miłość i inne używki
- 23:20 Piękny umysł
- 01:05 Kroll
- 03:10 Powrót laleczki Chucky
- 08:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 11:05 Mała wielka miłość
- 13:35 W jak morderstwo
- 17:55 Rocky Balboa
- 20:00 Joker
- 22:00 Nienawistna ósemka
- 00:00 Zakończenie programu
- 06:10 Zagubiony smok
- 07:45 Tygrysy ze stacji Shagou
- 09:45 Gdy płoną lasy
- 11:20 Wujek Nino
- 13:00 Owd Bob
- 14:35 Latarnicy
- 16:10 Kanciarz
- 17:50 Ciało potrzebne na gwałt
- 19:20 Bernie
- 21:00 Cichy Don
- 22:35 Cichy Don
- 01:40 Horny Housewives 3
- 02:40 Więzy krwi
- 04:25 Zakończenie programu
- 06:25 Projekt: Dinozaur
- 07:45 Morderca w naszym domu
- 09:15 Nocna jazda
- 10:40 Tajna agentka
- 12:15 Chłopiec z dżungli
- 13:45 Lope
- 15:35 Żar zemsty
- 17:00 Czyja to córka
- 18:25 Niezawodny plan
- 20:00 Po własnych śladach
- 21:30 Wojna o honor
- 23:25 Obrońca
- 00:00 Bandyta
- 01:00 Abbott i Costello - afrykańska przygoda
- 02:20 Miasteczko Suddenly
- 03:35 Dom kamiennych małp
- 05:00 Oddychaj
- 05:23 Zakończenie programu
- 06:00 Dziwna miłość Marty Ivers
- 07:50 Pielgrzym
- 08:30 W głębinach
- 10:10 Dumny buntownik
- 11:50 Woda
- 12:05 Sklepik z horrorami
- 13:15 Univitellin
- 13:30 Najskromniejsze kino w dziejach
- 14:50 Zjazd
- 15:20 Melodia wiatru
- 16:35 Legenda Irokezów. Mohawk
- 17:55 Bella
- 18:20 To żart, synu
- 19:25 KOTharsis z Marie-Lou Desmeules
- 19:30 Żelazna wyspa
- 21:00 Moja brunetka
- 22:25 Zabawa w chowanego
- 22:50 Talizman
- 00:15 Rewolta
- 01:55 Modigliani
- 04:00 Zakończenie programu
- 05:25 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:50 To nie ze mną (7)
- 07:15 To nie ze mną (8)
- 07:40 To nie ze mną (9)
- 11:25 Opowieści z ławeczki
- 13:15 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 15:10 Prawie przyjaciele
- 18:20 Belcanto
- 20:00 Ekstrakt
- 21:30 Dynastia Tudorów (6)
- 22:25 Obsesja Eve 2 (5)
- 23:10 Plan B 2 (2)
- 23:55 Londyński bulwar
- 01:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 03:15 Lody na patyku 4
- 10:00 Moda na sukces 34 (8585)
- 10:30 Moda na sukces 34 (8586)
- 11:00 Moda na sukces 34 (8587)
- 11:30 Triumf miłości (97)
- 12:25 Triumf miłości (98)
- 13:15 Triumf miłości (99)
- 14:10 Everest (28)
- 14:40 Everest (29)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (55)
- 18:20 Słomiany wdowiec
- 20:25 Mój tydzień z Marilyn
- 22:35 Nocny kowboj
- 01:50 Noc żywych trupów
- 04:05 Siekierka na miesiąc miodowy
- 06:00 Niewolnica Isaura (7)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:00 Olimpiada, część 2
- 14:00 Dziesięć najlepszych (Rekordy box office'u)
- 14:15 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:30 Klik News (47)
- 14:35 Moda na sukces 34 (8280)
- 15:05 W samo południe
- 16:40 Lew pustyni
- 20:05 Mózg za miliard dolarów
- 22:15 Kret
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 10:00 Szlagroteka
- 10:40 Spotkanie z balladą
- 11:35 Spotkanie z balladą
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:20 Hard Knocks Fighting (9)
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Sporty walki: Makowski FC Tournament w Zielonej Górze 30.09.2023
- 22:30 Hip Show
- 22:50 Hip Show
- 23:10 Hip Show
- 23:30 Hard Knocks Fighting (9)