Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 12:30 Luksusowa florystyka (5)
- 13:30 Bajecznie bogaci agenci (1)
- 22:00 Ratunek dla skóry 3 (3)
- 23:05 Wstydliwe przypadłości (3)
- 23:35 Wstydliwe przypadłości (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 01:55 Spidey i superkumple (Dino-akcja/ Nocny dzień)
- 02:20 Spidey i superkumple (50)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 04:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 04:30 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 05:00 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 07:00 Blue 3 (115)
- 07:10 Blue 3 (116)
- 07:20 Blue 3 (117)
- 07:30 Blue 3 (118)
- 07:40 Blue 3 (119)
- 07:50 Blue 3 (120)
- 08:00 Blue 3 (121)
- 08:10 Blue 3 (122)
- 08:20 Blue 3 (123)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 09:30 Superkoty (Lęk przed lataniem / Ból brzuszka)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 23:00 Pidżamersi 5 (Newton Niszczyciel/ Luno-Orbiter)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Złoboty/ Newton i zwierzaczki)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Kolejny atak Ośmiobelli / Ośmiobella rozrabia)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Wypad Duśka/Disco powtórka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Skarpeciana opera)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Soos i prawdziwa dziewczyna)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (9)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (10)
- 04:50 Duch i nas dwóch (18)
- 05:15 Duch i nas dwóch (19)
- 05:35 Robale ziomale (Słodki zapach sukcesu / Zasady gry)
- 06:00 Taffy (Cudowna lampa)
- 06:05 Taffy (Piskofobia)
- 06:10 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 06:25 Taffy (Złoty struś)
- 06:35 Taffy (Pies na piątkę)
- 06:40 Taffy (Rywal)
- 06:55 Herosi pół na pół (Przygoda wysokich lotów/ Pokonać Tuptupa)
- 07:25 Herosi pół na pół (Naciągana zabawa/ Humorzasta pogoda)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Potworna mieszanka / Niezbędna łasica)
- 08:20 Niesamowity Żółty Yeti (Polowanie na fortunę / Potwór-drzewo)
- 08:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 09:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 09:50 Taffy 2 (Fotka)
- 18:00 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 18:10 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 18:25 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 18:30 Taffy (Wejście kota)
- 18:35 Taffy (Malutki problem)
- 18:50 Fineasz i Ferb (23)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (27)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (28)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zegar/Okiełznując prawo Murphy'ego)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Cień/Choroba)
- 00:00 Blue (51)
- 00:10 Blue 2 (1)
- 00:20 Andy dookoła świata (20)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (13)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (12)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 01:05 Piotruś Królik (49)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue (37)
- 01:40 Blue (38)
- 01:50 Blue 2 (1)
- 02:00 Blue (39)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 02:20 Blue (42)
- 02:25 Tosia i Tymek (30)
- 02:40 Kręciołki (93)
- 02:50 Teletubisie (37)
- 03:05 Blue (51)
- 03:10 Blue 2 (28)
- 03:20 JoJo i Babcia (11)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (26)
- 03:45 Tosia i Tymek (55)
- 03:55 Tosia i Tymek (56)
- 04:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 04:15 Blue 2 (Wielkanoc)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 04:35 Blue 2 (15)
- 04:45 Blue 2 (16)
- 04:50 Blue 2 (17)
- 05:00 Blue 2 (18)
- 05:05 Superpyra (10)
- 05:15 Kolorklocki (25)
- 05:20 Hej, Duggee! (46)
- 05:25 Hej, Duggee! (47)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (14)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 06:20 W Papierowej Krainie (32)
- 06:35 Superpyra (45)
- 06:45 Blue 2 (4)
- 06:55 Blue 2 (5)
- 07:00 Blue 2 (6)
- 07:10 Blue 2 (7)
- 07:20 Blue 2 (8)
- 07:30 Blue 2 (9)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 08:00 Pan Robótka w domu (6)
- 08:10 W Papierowej Krainie (29)
- 08:20 Blue (13)
- 08:30 Blue (14)
- 08:40 Blue (15)
- 08:45 Blue (16)
- 08:55 Blue (17)
- 09:05 Blue 2 (26)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (22)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (3)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (4)
- 10:10 Tosia i Tymek (40)
- 10:20 Blue (43)
- 10:30 Blue (44)
- 10:40 Psi Oddział (2)
- 10:55 Matklocki (8)
- 11:00 Piotruś Królik (49)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (15)
- 11:50 Superpyra (37)
- 12:00 Blue (28)
- 12:10 Blue 2 (36)
- 12:15 Blue 2 (1)
- 12:25 Blue 2 (8)
- 12:35 Blue (33)
- 12:45 Andy dookoła świata (20)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (12)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 13:30 Piotruś Królik (49)
- 13:45 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue (37)
- 14:05 Blue (38)
- 14:15 Blue (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 14:35 Blue (42)
- 14:45 Tosia i Tymek (30)
- 15:00 Piotruś Królik (50)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (16)
- 15:50 Superpyra (38)
- 16:00 Blue (29)
- 16:10 Blue 2 (37)
- 16:15 Blue 2 (2)
- 16:25 Blue 2 (3)
- 16:35 Blue 2 (2)
- 16:45 Andy dookoła świata (21)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (14)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (13)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 17:30 Piotruś Królik (50)
- 17:45 Psi Oddział (2)
- 18:00 Blue (40)
- 18:10 Blue (41)
- 18:15 Blue (42)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 18:40 Blue (43)
- 18:50 Tosia i Tymek (31)
- 19:00 Kręciołki (94)
- 19:15 Teletubisie (38)
- 19:30 Blue 2 (29)
- 19:35 Blue 2 (30)
- 19:45 JoJo i Babcia (12)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (1)
- 20:15 Tosia i Tymek (57)
- 20:30 Tosia i Tymek (58)
- 20:40 Blue (1)
- 20:50 Blue (2)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 21:15 Blue 2 (19)
- 21:20 Blue 2 (20)
- 21:30 Blue 2 (21)
- 21:40 Blue 2 (22)
- 21:50 Superpyra (11)
- 22:00 Hej, Duggee! (49)
- 22:10 Kolorklocki (26)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik (50)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (16)
- 23:35 Superpyra (38)
- 23:45 Blue (29)
- 23:55 Blue 2 (37)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:55 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Nowy garaż Widlaka)
- 06:30 Bob Budowniczy 21 (Niesamowity labirynt)
- 06:55 Bob Budowniczy 21 (Lepiej przyznać się do błędu)
- 07:25 Bob Budowniczy 21 (Wielki korek)
- 07:50 Bob Budowniczy 21 (Szybka przygoda koparki)
- 12:05 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:10 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:45 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 13:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:25 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 18:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 18:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 19:10 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 19:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 20:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Sunville
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:13 Kolorowa magia
- 00:15 Opowieści warzywne
- 00:17 Sunville
- 00:21 Towarzysze zabawy
- 00:24 Świat podwodny
- 00:26 Kolorowe koło
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Świat podwodny
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Teraz się bawimy
- 00:39 Towarzysze zabawy
- 00:42 Świat podwodny
- 00:44 Teraz się bawimy
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Sunville
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:55 Towarzysze zabawy
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:03 Świat podwodny
- 01:06 Jak podróżujemy
- 01:09 Opowieści warzywne
- 01:12 Urocze miejsca
- 01:15 Indie
- 01:18 Rodzina bobrów
- 01:21 Sport, sport, sport
- 01:25 Jak podróżujemy
- 01:30 Towarzysze zabawy
- 01:33 Miejskie życie
- 01:35 Przygody w przestrzeni
- 01:38 Rodzina bobrów
- 01:40 Galaktyczni turyści
- 01:43 Jak podróżujemy
- 01:46 Morskie przygody
- 01:48 Świat elfów
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:55 Jak podróżujemy
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Zwierzęta
- 02:02 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:05 Posłuchaj tego
- 02:07 Rodzina bobrów
- 02:10 Kolorowe koło
- 02:13 Jaki jest twój zawód ?
- 02:15 Przygody w przestrzeni
- 02:18 Miyu i Litto
- 02:21 Oli - cykle natury
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:27 Puffy i Tubby
- 02:31 Kącik naukowy
- 02:34 Safari
- 02:37 Opowieści warzywne
- 02:39 Posłuchaj tego
- 02:42 Kącik naukowy
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:49 Safari
- 02:51 Kolorowe koło
- 02:54 Panni i Fanni
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:03 Urocze miejsca
- 03:06 Grupy
- 03:08 Kolorowe koło
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Wstawaj!
- 03:17 Taniec
- 03:20 Ding Dang Dong
- 03:23 Świat zwierząt
- 03:25 Jak podróżujemy
- 03:28 Taniec
- 03:31 Świat zwierząt
- 03:35 Taniec
- 03:38 Przygody w przestrzeni
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Jaki jest twój zawód ?
- 03:47 Teraz się bawimy
- 03:50 Opowieści warzywne
- 03:52 Teraz się bawimy
- 03:54 Sport, sport, sport
- 03:56 Świat elfów
- 04:00 Jaki jest twój zawód ?
- 04:02 Świat zwierząt
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:16 Kolorowe koło
- 04:19 Wstawaj!
- 04:21 Wakacje
- 04:23 Świat podwodny
- 04:26 Zwierzęta
- 04:28 Świat podwodny
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Wakacje
- 05:00 Opowieści warzywne
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Opowieści warzywne
- 05:18 Grupy
- 05:21 Muzeum
- 05:23 Grupy
- 05:26 Miejskie życie
- 05:28 Kolorowe koło
- 05:31 Panni i Fanni
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Jaki jest twój zawód ?
- 05:39 Urocze miejsca
- 05:41 Grupy
- 05:44 Opowieści warzywne
- 05:46 Miyu i Litto
- 05:49 Sunville
- 05:52 Sunville
- 05:54 Kolorowe koło
- 05:57 Posłuchaj tego
- 06:01 Miyu i Litto
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Puffy i Tubby
- 06:11 Miyu i Litto
- 06:13 Jaki jest twój zawód ?
- 06:16 Kolorowe koło
- 06:18 Kącik naukowy
- 06:22 Drużyna lalek
- 06:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:27 Drużyna lalek na ratunek
- 06:30 Sztuka Leona
- 06:32 Zastęp strażaków
- 06:35 Dotty i Kitty
- 06:39 Rodzina bobrów
- 06:41 Teraz się bawimy
- 06:44 Indie
- 06:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Towarzysze zabawy
- 06:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:56 Zoo
- 06:59 Sippi Sappi
- 07:01 Fin i Fianna
- 07:04 Raul
- 07:07 Towarzysze zabawy
- 07:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Teraz się bawimy
- 07:15 Posłuchaj tego
- 07:18 Urocze miejsca
- 07:21 Świat podwodny
- 07:26 Hop-hop
- 07:28 Wstawaj!
- 07:30 Lola i Liczby
- 07:33 Historie Henryka
- 07:35 Albert tłumaczy
- 07:38 Przygody kaczki
- 07:40 Elfy przyrody
- 07:41 Teraz się bawimy
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:46 Posłuchaj tego
- 07:48 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Urocze miejsca
- 07:56 Elfy przyrody
- 07:57 Zack i Ziggy
- 08:00 Elfy przyrody
- 08:01 Tempo Giusto
- 08:03 Mimo & Bobo PLUS
- 08:07 Mimo i Bobo
- 08:10 Wstawaj!
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:18 Wstawaj!
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:23 Mini opowiadania
- 08:26 Małe melodie
- 08:28 Zabawa w chowanego
- 08:30 Zack i Ziggy
- 08:33 Monika i Rudi
- 08:36 Margo i Felix
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Lola i Liczby
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:47 Muzeum
- 08:49 Urocze miejsca
- 08:52 Grupy
- 08:55 Muzeum
- 08:57 Co rośnie na drzewie?
- 08:59 Uczymy się
- 09:01 Zabawa w chowanego
- 09:04 Zack i Ziggy
- 09:07 Hubbi i jego koledzy
- 09:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:13 Kolorowa magia
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:26 Toobys
- 09:28 Afryka
- 09:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:33 Dinoland
- 09:36 Co rośnie na drzewie?
- 09:37 Fin i Fianna
- 09:40 DuckSchool
- 09:42 Kształcików
- 09:43 Dźwięki wokół nas
- 09:45 Margo i Felix
- 09:48 Albert tłumaczy
- 09:53 Wesoła łąka
- 09:56 Uczymy się
- 09:58 ABC - duckBC
- 10:01 Co rośnie na drzewie?
- 10:02 DuckSchool
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:08 Historie Henryka
- 10:10 Wesołe królestwo
- 10:14 Fin i Fianna
- 10:17 Słodki dom
- 10:18 Tempo Giusto
- 10:20 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:23 Elfy przyrody
- 10:24 Małe melodie
- 10:26 Kolorowa Klara
- 10:29 Toobys
- 10:31 DuckSchool
- 10:33 Zabawa w chowanego
- 10:36 Co rośnie na drzewie?
- 10:37 Brygada ogniowa
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Kolorowa Klara
- 10:44 Historie Henryka
- 10:46 Mały Didy
- 10:48 Risto Gusto
- 10:51 Tempo Giusto
- 10:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:58 Margo i Felix
- 11:02 Co rośnie na drzewie?
- 11:03 Dotty i Kitty
- 11:06 Brygada ogniowa
- 11:09 Hop-hop
- 11:11 Wesołe królestwo
- 11:15 ABC - duckBC
- 11:18 Drużyna lalek
- 11:20 Sippi Sappi
- 11:22 Afryka
- 11:25 Zack i Ziggy
- 11:28 Raul
- 11:31 Pociąg
- 11:33 Afryka
- 11:36 Mimo i Bobo
- 11:38 Sztuka Leona
- 11:40 Mimo i Bobo
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Przygody kaczki
- 11:49 Hop-hop
- 11:51 Sztuka Leona
- 11:53 Zoo
- 11:56 Przygody kaczki
- 11:58 Drużyna lalek
- 12:00 Risto Gusto
- 12:03 Toby McFly
- 12:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:08 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Sztuka Leona
- 12:14 Skoczkowie Planet
- 12:19 Połączony świat
- 12:22 Dinozaur Milo
- 12:26 Mały Didy
- 12:28 Dinoland
- 12:31 Połączony świat
- 12:34 Skoczkowie Planet
- 12:38 Zoo
- 12:41 Brygada ogniowa
- 12:43 Mimo i Bobo
- 12:46 Przygody kaczki
- 12:48 Hiphopowy kaktus
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:54 Kaczka i Puszek
- 12:56 Małe, ale pracowite
- 12:59 Mimo i Bobo
- 13:02 Brygada ogniowa
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:07 Wesołe królestwo
- 13:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:13 Afryka
- 13:15 Pociąg
- 13:17 Drużyna lalek na ratunek
- 13:19 Hiphopowy kaktus
- 13:22 Hiphopowy kaktus
- 13:25 Drużyna lalek
- 13:27 Zastęp strażaków
- 13:30 Drużyna lalek
- 13:33 Wesołe królestwo
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Historie Henryka
- 13:41 Toobys
- 13:43 Elfy przyrody
- 13:44 ABC - duckBC
- 13:47 Fin i Fianna
- 13:50 Monika i Rudi
- 13:52 Pixie 2
- 13:53 Zabawa w chowanego
- 13:57 ABC - duckBC
- 14:00 Toobys
- 14:02 Kolorowa Klara
- 14:04 Dźwięki wokół nas
- 14:06 Pixie 2
- 14:07 Sippi Sappi
- 14:10 Pixie 2
- 14:11 Monika i Rudi
- 14:13 Lola i Liczby
- 14:15 DuckSchool
- 14:17 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Wesoła łąka
- 14:23 Dotty i Kitty
- 14:27 Kształcików
- 14:28 ABC - duckBC
- 14:31 Lola i Liczby
- 14:34 Kształcików
- 14:35 Sippi Sappi
- 14:38 Wstawaj!
- 14:40 DuckSchool
- 14:43 Hubbi się tym zajmie
- 14:46 DuckSchool
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:53 Wstawaj!
- 14:55 Hubbi i jego koledzy
- 14:57 Tempo Giusto
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:02 Wstawaj!
- 15:04 Mimo i Bobo
- 15:06 Lola i Liczby
- 15:09 Świat Mimo
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:14 Mimo i Bobo
- 15:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:19 Afryka
- 15:21 Risto Gusto
- 15:24 Afryka
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Zack i Ziggy
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Raul
- 15:38 Zabawa w chowanego
- 15:42 Brygada ogniowa
- 15:44 Restauracja
- 15:47 Cubie
- 15:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:53 Mały Didy
- 15:55 Lola i Liczby
- 15:58 Przygody kaczki
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:03 Mimo i Bobo
- 16:06 Hiphopowy kaktus
- 16:08 Mimo i Bobo
- 16:11 Świat Mimo
- 16:13 Uczymy się
- 16:16 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:18 Mały Didy
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:23 Lola i Liczby
- 16:25 Afryka
- 16:27 Dźwięki wokół nas
- 16:29 Toobys
- 16:32 Hiphopowy kaktus
- 16:34 Raul
- 16:37 Świat Mimo
- 16:39 Raul
- 16:43 Raul
- 16:45 Zabawa w chowanego
- 16:48 Świat Mimo
- 16:52 Mimo i Bobo
- 16:54 Wstawaj!
- 16:56 Mały Didy
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:04 Sippi Sappi
- 17:07 Raul
- 17:09 Mimo i Bobo
- 17:12 Wstawaj!
- 17:14 Raul
- 17:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:19 Sippi Sappi
- 17:21 Dźwięki wokół nas
- 17:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:26 Mały Didy
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:31 Raul
- 17:34 Mimo i Bobo
- 17:36 Wstawaj!
- 17:38 Afryka
- 17:41 Margo i Felix
- 17:45 Słodki dom
- 17:46 Kształcików
- 17:47 Przygody kaczki
- 17:49 Kolorowa Klara
- 17:51 Monika i Rudi
- 17:54 Dotty i Kitty
- 17:58 Mimo i Bobo
- 18:00 Tempo Giusto
- 18:02 DuckSchool
- 18:04 Monika i Rudi 2
- 18:07 Fin i Fianna
- 18:10 Toobys
- 18:13 Uczymy się
- 18:15 DuckSchool
- 18:18 Monika i Rudi
- 18:21 Pixie 2
- 18:22 Monika i Rudi 2
- 18:25 Sippi Sappi
- 18:28 Uczymy się
- 18:30 Małe melodie
- 18:32 Fin i Fianna
- 18:35 Dotty i Kitty
- 18:38 Uczymy się
- 18:41 Albert tłumaczy
- 18:44 Monika i Rudi
- 18:47 ABC - duckBC
- 18:50 Brygada ogniowa
- 18:53 Raul
- 18:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:58 DuckSchool
- 19:01 Uczymy się
- 19:04 Małe, ale pracowite
- 19:07 Cubie
- 19:10 Zabawa w chowanego
- 19:13 Zoo
- 19:16 DuckSchool
- 19:19 Kaczka i Puszek
- 19:21 Przygody kaczki
- 19:23 Restauracja
- 19:26 Drużyna lalek
- 19:28 Małe, ale pracowite
- 19:31 Dinoland
- 19:34 Hiphopowy kaktus
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Dobranoc!
- 19:40 Lola i Liczby
- 19:43 Dźwięki wokół nas
- 19:45 Zabawa w chowanego
- 19:47 Zack i Ziggy
- 19:51 Drużyna lalek na ratunek
- 19:53 Lola i Liczby
- 19:55 Formy są twoje
- 19:57 Zabawa w chowanego
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:03 Uczymy się
- 20:06 Zabawa w chowanego
- 20:08 Pociąg
- 20:11 Zoo
- 20:14 Restauracja
- 20:17 Uczymy się
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:23 Zoo
- 20:25 Formy są twoje
- 20:27 Zoo
- 20:30 Historie Henryka
- 20:32 Pociąg
- 20:35 Hubbi i jego koledzy
- 20:38 Brygada ogniowa
- 20:41 Małe, ale pracowite
- 20:44 Dźwięki wokół nas
- 20:46 Hiphopowy kaktus
- 20:49 Drużyna lalek na ratunek
- 20:52 Elfy przyrody
- 20:53 Toobys
- 20:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:01 Toobys
- 21:03 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Raul
- 21:08 Afryka
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Elfy przyrody
- 21:24 Toobys
- 21:27 Mimo i Bobo
- 21:30 Cubie
- 21:32 Toobys
- 21:35 Toby McFly
- 21:38 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Połączony świat
- 21:57 Risto Gusto
- 22:00 Małe, ale pracowite
- 22:03 Świat Mimo
- 22:05 Przygody kaczki
- 22:07 Połączony świat
- 22:10 Mały Didy
- 22:13 Świat podwodny
- 22:16 Jak podróżujemy
- 22:18 Towarzysze zabawy
- 22:21 Pojazdy
- 22:24 Świat podwodny
- 22:27 Risto Gusto
- 22:29 Brygada ogniowa
- 22:32 Raul
- 22:34 Hubbi i jego koledzy
- 22:36 Dinoland
- 22:39 Mały Didy
- 22:42 Urocze miejsca
- 22:44 Świat elfów
- 22:47 Jak podróżujemy
- 22:50 Rodzina bobrów
- 22:52 Posłuchaj tego
- 22:55 Słodki dom
- 22:57 Lola i Liczby
- 22:59 Słodki dom
- 23:00 Wesoła łąka
- 23:03 Kolorowa Klara
- 23:05 Albert tłumaczy
- 23:07 Mimo i Bobo
- 23:10 Kształcików
- 23:12 Wesoła łąka
- 23:15 Jaki jest twój zawód ?
- 23:17 Kolorowa magia
- 23:20 Muzeum
- 23:23 Kolorowa magia
- 23:26 Grupy
- 23:28 Pixie 2
- 23:29 Sippi Sappi
- 23:32 Monika i Rudi 2
- 23:35 DuckSchool
- 23:37 Uczymy się
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:43 Miyu i Litto
- 23:45 Muzeum
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:53 Muzeum
- 23:55 Posłuchaj tego
- 23:58 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:53 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:20 LaLiga Top Scorer
- 07:00 LaLiga Team of the Season
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 GP Confidential
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 05:00 Fighting Fit (1)
- 06:00 Fighting Fit (1)
- 07:00 Fighting Fit (2)
- 08:00 Fighting Fit (3)
- 09:00 WWE Classic Gold (28)
- 09:30 WWE Classic Gold (29)
- 10:00 WWE Classic Gold (30)
- 10:30 WWE Classic Gold (31)
- 11:00 WWE Raw (19)
- 14:00 WWE SmackDown (29)
- 15:00 WWE SmackDown (30)
- 16:00 WWE NXT (16)
- 17:00 WWE - Main Event (16)
- 23:00 WWE - Main Event (16)
- 20:05 Sektor Prasowy
- 20:10 Koszykówka na wózkach (1. liga koszykówki na wózkach Toyota Wałbrzych - IKP Poznań)
- 20:50 Głosem Paszkiewicza (29)
- 21:25 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:50 Sektor Prasowy
- 21:55 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:25 Remont na 5+ (6)
- 04:50 Remont na 5+ (7)
- 05:05 Remont na 5+ (8)
- 05:35 Remont na 5+ (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:20 Remont na 5+ (5)
- 07:45 Remont na 5+ (6)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:25 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:55 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 14:00 Celnicy (3)
- 15:00 Celnicy (4)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 17:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (1)
- 00:00 Życie za kratami (1)
- 01:00 Narodziny miliarderów (4)
- 01:55 Gaz do dechy (3)
- 02:45 W warsztacie (6)
- 03:30 Jak kupić najdroższe auta świata (3)
- 18:00 Nadzwyczajne maszyny (4)
- 19:00 Gaz do dechy (3)
- 20:00 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo (2)
- 00:20 Tajne bazy nazistów (Artyleria z Maisy: przygotowania do inwazji?)
- 01:15 Zapomniane fronty II wojny światowej (Bitwa o zamek Itter)
- 02:05 Tajne bronie II wojny światowej (Tajne działania)
- 03:00 Jak inżynieria zmieniała świat (Wyścig kolei)
- 03:40 Sekrety dawnych budowniczych (Tajemnice piramid)
- 16:25 Linie frontu (Monte Cassino)
- 17:35 Linie frontu (Anzio)
- 18:45 Linie frontu (Plaża Omaha)
- 19:55 Linie frontu (Wzgórze 112)